Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo rodiny Date

+5
Kotomi Yamada
Kataro Yamada
Hashiru Senju
Tori
Raijin Dreyar
9 posters

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Raijin Dreyar Sun Jul 22, 2018 2:51 pm

First topic message reminder :

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 AAoVFXR

Toto stredne veľké ale o to viac honosnejšie sídlo sa nachádza na severe, pár desiatok kilometrov od spoločnej hranice Shimo no kuni a Ta no kuni. Okrem hlavnej časti a pár bočných budov je celé obohnané obrovským a silným múrom. Po okolí sa nachádzajú žoldnieri najatí rodinou Dato, bývalím obchodným partnerom klanu Dreyar, pričom hlava rodiny Dato bol najlepší priateľ Raijinovho strýka.
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down


Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Megumi Wed Aug 01, 2018 12:37 pm

No, nikto mi na moje slová tak úplne neodpovedal. Na druhú stranu to však aspoň vyzeralo tak, že som sa zbavil poniektorých prípadných útočníkoch. Ich pečate som však stále zaregistroval. Zrazu som za sebou započul silný náraz a pod maskou mi stiekla malá kvapka potu. Ani som to nevidel no.. tento Raiton bol na úplne inej úrovni, než som kdekoľvek inde videl. Hlavu som otočil k Sayi, ktorá sa objavila po mojom boku. Oh môj bože, je mŕvy? Skontrolovala si mu aspoň pulz? Chcel som sa jej spýtať, no keďže som za prdelou nechcel mať žiadneho čierneho pantera , tak som radšej pomlčal a len som pozornosť obrátil späť k týmto.. Katarovím posilám.
Toto je celkom v riti..
Predsa len nikdy nebolo mojim zámerom situáciu neak hrotiť. Chcel som Katara len trocha postrašiť, následne si s ním potriasť rukou, zasmiať sa a kontaktovať Kotomi no.. niekedy človek nedostane to, čo chce.. a ja som úprimne nevedel, ako z tejto situácie vyjsť stále ako ich spojenec, čo bola asi tá posledná vec, čo vo mne teraz tí dvaja videli.
"Koľko myslíš že za neho ponúka Reina?" Spýtal som sa Sayi, celkom zjavne zvažujúc, že jej ho fakt zanesiem. Nezabije ho kým nedostane Kotomi a stále by mali šancu ho oslobodiť.. aspoň by to bol dobrý nápad na to, čo robiť. Určite lepší než komunistická organizácia ehm ehm..
Pravda však bola taká, že aj keď som pôsobil pomerne.. jednoducho a zatiaľ nie agresívne. Aktívne som sa snažil zachytiť do Genjutsu všetkých, až na Sayu, Kotomi a Reiza. Jednalo by sa o pomerne jednoduchú ilúziu, ktorá by ich však uspala. Samozrejme cez sharingan, ktorý mi stále priam žiaril v diere na maske, čo dosť úspešne upútavalo pozornosť. Hlavne keď bola tma a červená bola dosť neprirodzená a pútavá farba. V momente, kedy by sa mi tí strážnici pozreli do očí, pečate nepečate, pravdepodobne by padli a v ich spánku by sa táto situácia odohrávala podľa mojich prestáv. Len o dosť spomalene.. samozrejme mierumilovne.

Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Reizo Kaneki Wed Aug 01, 2018 3:18 pm

Než stihli strážní cokoliv udělat, vykonala za ně práci Kotomi, a tak dále zůstávali v pohotovosti. Pokus Goemona nebyl špatný, avšak pravděpodobně nevyšel tak, jak původně očekával, vzhledem k tomu, že oba nižší shinobi se věnovali všemu ostatnímu jen ne muži v s maskou, jehož si vzal na starost nejvyšší nadřízený. Stojící naproti Goemonovi se tak začal ve chvíli kontaktu s jeho rudým okem sesouvat k zemi. Oba jeho kolegové to zaregistrovali a svižně k němu přiskočili, než stihl dopadnout na zem. Každý si hodil jednu ruku přes rameno a společně skočili o pár metrů za záda Kotomi a Reiza. Kupodivu však zatím nevyhodnotili, že se jedná o genjutsu a pouhý přesun nestačil k tomu, aby se jejich nadřízený probral. Zřetelně je tato událost namíchla, teď bylo na zbytku, aby je uklidnil. Z nějakého důvodu však ani jeden z nich nevydal za celou dobu hlásku, vyměnili si však rychlá gesta rukama. Přes Kotomi na ně z pohledu dvou osob v plášti příliš vidět nebylo.

S přivřenýma očima jsem jen sledoval ohňostroj na obloze, nebýt v jeho středu Kataro, tak si i najdu čas na obdiv. Ledová kopule po nárazu panterů pukla a drobné částečky ledu se roztrhaly do všech stran, z prostředka výbuchu se začal řídit nekontrolovaně Kataro, když v tom se jako sněžný anděl zjevila obrovitá liška. Nebyl jsem si jistý, komu ji přisoudit, buď byla jeho nebo Kotomi, ale kvůli bezvládně vypadajícímu tělu, to musela být ta druhá možnost. Zachytila ho ve vzduchu a mně se upřímně ulevilo, ale nezbavilo mě to trpkého pocitu, že jsem se nepokusil zasáhnout dříve. Chtěl jsem se vydat za Katarem a podívat se na jeho stav, ale nemohl jsem zároveň v tuhle chvíli opustit Kotomi. "Tsche..." znechucen z Goemona i samotné patové situace jsem sykl. Hleděl jsem Goemonovi do očí a hledal slova, k mému štěstí jsem neměl být cílem jeho pokusu o genjutsu. Pak mi zpětně opět došlo, jak mocné jeho oči jsou. Jejich schopnosti mi však zcela známé nebyly. Mohl snad odrovnat toho muže pouhým pohledem? Stály přede mnou dvě osoby, totožnost jedné mi byla známá, ale kdo byla ta drobná postava po jeho boku. Když k ní tak neformálně promluvil, řekl jsem si, že nadřízená osoba to nebude, asi to byl jen jeho poskok, a on to dělá ze své vlastní vůle. Ale proč? "K čemu ti jsou peníze... Goemone?" optal jsem se zprvu spíše řečnicky neutrálním hlasem a prozradil tím, že si jsem vědom jeho identity a nakonec ještě doplnil otázku, "nebo se snad stále cítíš ublížený a tohle je tvůj způsob, jak se s tím chceš vyrovnat?" Čekajíc na odpověď jsem pak spíše věnoval pozornost druhé osobě a jejímu chování.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Kotomi Yamada Wed Aug 01, 2018 3:58 pm

Yuki Katara stihla zachytit. Kataro ale padl do bezvědomí,alespoň jsem doufala, že pouze do bezvědomí. Nechápala jsem,co se to tu děje a jak nás našli. Prohlédla jsem si obě osoby v pláštích. Stráží za námi jsem si prozatím nevšímala.Zaujal mě sharingan v očích muže před námi. Znala jsem jediného Uchihu a Reizo mi v zápětí potvrdil,že je to on.
,,Proč jdete po Katarovi, Goemone? Nemá s tim,co se v hradě nic společného." Zamračila jsem se. Otřela jsem si ze rtu zbylou krev a ztěžka se nadechla. Yuki mezitim pomalu došla i s Katarem az k nám. Polozila ho opatrně na zem. Sehla jsem se k němu a zkontrolovala mu puls. Oddechla jsem si,když jsem ho ucítila. Žil.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Milli Wed Aug 01, 2018 4:36 pm

Netušila jsem proč tohle dělá ale asi k tomu měl důvod. I přes moje pokušení mu naplácat jsem se jen pod kapucí usmála. "Hodně." Odpověděla jsem mu a poté už jen mlčky poslouchala. Goemon byl prozrazen, jenže princezna ani ten její bůh ví co nevypadali, že jsou v dobré kondici. Takže žádná hrozba.
Reina by za Katara dala opravdu hodně, protože by to znamenalo, že si pro něj princezna přijde. Jenže já se zpět moc vracet nechtěla a Goemon si ten svůj úžasný plán..ať už byl jakýkoliv pěkně podělal, v momentě kdy mě poslal na Katara. Opravdu jsem pochybovala, že chtěl princezně uškodit. Každopádně jsem se usmála ještě víc a kývla právě směrem kde byla princezna. "Za ní by ale bylo víc." Pohnula jsem prsty na ruce jen tak, pro zábavu.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Megumi Wed Aug 01, 2018 4:57 pm

Vypočul som si Sayu, ktorej poznámka bola celkom na mieste. Bola pravda, že za Kotomi by pravdepodobne Reina dala viac ale.. stálo to za ten risk? A čo som vlastne chcel? To bola otázka. Hlavu som pootočil od Sayi smerom k nim a len som v ruke zachytil katanu, ktorú som vytasil a čepeľ som v podstate namieril smerom na líšku, ktorú v momente obklopilo hejno vrán. Kataro sa nachádzal za nami a to že som jej umožnil prístup k nemu neznamenalo, že sa mi stále páči myšlienka, im ho len tak vydať.
Katanu som následne len zabodol do zeme, aby som mal znova voľné ruky a sám som si zložil masku. Nemalo zmysel sa naďalej skrývať.  Sharingan v mojich očiach stále žiaril, ostatne ako väčšinu môjho času. Zaregistroval som Reizov pohľad no ako som už pred tým spomenul, nemal som naozaj v pláne ho uzavrieť do Genjutsu a tak som to ani nespravil. Dokonca ani trocha, aj keď by to mohol byť celkom dobr´taktický krok. 
"Vlastne som vás chcel iba otestovať." Prehovoril som, na čo som pomerne pomaly začal skladať pečate. 
"A nevidel som nič, čo by ma presvedčilo naďalej bojovať za stratenú vec." Povedal som celkom jednoduchý fakt, ktorému som mohol odpovedať ako Kotomi, tak aj Reizovi. 
"To je úplne jedno baka... je Yamada a za jeho hlavu je odmena vyššia, než by sa tvojej malej skupine mohlo páčiť." Dodal som, doskladajúc pečate. Znova som rukou prechytil katanu, ktorú som vytiahol zo zeme a len som žmurkol na Sayu. 
"Ale dosť už bolo slov." Ako som zodvihol meč a namieril ho smerom na nich, zrazu sa po mojom boku objavilo ďalších šesť Goemonov, ktorý boli na nerozoznanie od originálu. Vtip bol v tom, že všetci boli originál.
 "... berte to ako test, no test ktorý vás môže stáť život. Ak ma porazíte, uznám že máš šancu proti Reine.. aj keď len malú, možno ti dokonca prepožičiam moju silu. Ak nie.. nuž.. tak si ja a Saya celkom zarobíme .. povedal by som." Boli posledné slová venované im. Nemali však moc na výber, keďže som plánoval zaútočiť tak či tak. Vyrazil som v pomerne jednoduchej formácií troch a troch. Snažil som sa ich obklúčiť a zatiaľ čo traja kloni mierili na Reiza, traja mierili na Kotomi. Keďže som ale bol nejakú vzdialenosť od nich, samozrejme mali čas na reakciu pred tým, než reálne započnem môj útok.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Reizo Kaneki Wed Aug 01, 2018 6:03 pm

Měl moji pozornost, i když zhruba v půlce jeho monologu jsem začal dost silně pochybovat o tom, že mě moje pravidelná meditace bude stačit k tomu, aby udržela mou mysl chladnou. Po jeho arogantních slovech jsem nevěřícně vykulil oči, prohlédl si stále znavenou Kotomi a pak sebe, v bandážích a županu. No, nakonec meditace vážně nezabrala, věnoval jsem mu chaotický výsměch. Zatímco my jsme prožili to, co on si nedokáže ani v nejmenším představit, skoro jsme položili život pro naši věc i princeznu, on si hrál někde na uraženou holku. "Takže ty si sem po takové době nakráčíš, pošleš k zemi jednoho z nás a pak nám dáš ještě ultimátum ve formě jakéhosi testu?!" odpověděl jsem mu stále posměšně a vrhajíc ruce do vzduchu ještě dodal, "ty tvoje mocné oči snad nevidí, proti komu se tady povyšuješ? Já jsem v županu, jestli chceš opravdu měřit síly jako muž, tak si to rozmyslíš!" No, nerozmyslel si to a v ten okamžik pro mě skončil jako možný přítel i jako úctyhodný člověk, nehledě na jeho sílu pramenící převážně z toho, jak dobře se narodil. Byl jsem si vědom toho, co se děje za mými zády, proto jsem před Goemonovým náběhem odskočil pryč skrze vrány na hřbet lišky s modrou chakrou okolo rukou a pustil se do genocidy. Pak jsem si připravil pečetě...

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Giphy

V průběhu tohoto představení se podařilo dvěma strážcům svého velitele probudit z genjutsu. Rozhodil jim pokyny a zmizel v lesích. Oni za dobu našeho rozhovoru složili pečetě a společnými silami vytvořili bahenního draka, který okamžitě vystartoval v celé své obrovité kráse na místo, kde jsme doposud všichni stáli s cílem napáchat drtivé škody.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Kotomi Yamada Wed Aug 01, 2018 6:41 pm

Myslela jsem,že špatně slyším,kdyz jsem ho poslouchala. Pustil vrány na Yuki. Já se pomalu vratila zpět k Reizovi.
,,Jasně jsi mi dal najevo,že jsem hloupá,neschopná a nechceš se mnou nic mít..." Sledovala jsem,jak si sundal masku. ,,společného." Dopověděla jsem ve chvili,kdy vytvořil klony. ,,A teď sem příjdeš,téměř mi zabiješ příbuzného s tím, že bys ho prodal člověku, který se snaží zabit mě." Sáhla jsem si k boku,ale katanu jsem u sebe neměla. ,,A nazýváš to testem. Buď chceš být spojenec, nebo nepřítel." Poskládal jsem pečetě. To už na mě poslal klony. Reizo nasedl skokem na Yuki a ta ho kupodivu nechala. Kromě mě byl prvni, koho neshodila. Zjevně citila vážnost situace. Neměla jsem moc času rozplývat se. Kloni se blížili. Použila jsem Hyouton: Hyourou no Jutsu a z klonů se stali rampouchy.Zadýchávala jsem. ,,Jen se povyšuješ. Navíc nad někým, kdo momentálně není v pořádku." Zasyčela jsem na něj.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Milli Thu Aug 02, 2018 11:43 am

Sevřela jsem katanou v momentě kdy Goemon začal skládat pečetě. Nějak se to tu zvrtlo a já jsem netušila vlastně ani jak. Teda vlastně jo, Goemon mě podcenil když mě poslal proti tomu co byl nyní v bezvědomí. Chtěl si s nimi hrát, proto jsem od nich odskočila dál a jen přihlížela. Měli porazit jeho ne? Sledovala jsem jak se na místě kde stáli objevil bahenní drak a protočila očima. Wow použijte doton, když tu máte raiton.. bravo. No nestarala jsem se o něj a jen přihlížela jako Goemon přihlížel mému boji. Teda jestli to vůbec nějaký boj byl.
Jenom jsem doufala, že ten týpek s županem neudělá nějaký špatný pohyb, nechtěla bych si vyplachovat oči nějakou kyselinou.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Megumi Thu Aug 02, 2018 1:15 pm

Úprimne som nevedel, s čím majú problém. To čo som spravil bolo podľa môjho názoru vlastne celkom chytré, čo sa Katara týkalo. Samozrejme že som odkrágroval jedného z nich. Bolo jednoduchšie skupinu rozdeliť a zbaviť sa nepriateľov po jednom, než s nimi bojovať naraz. To že som si chcel otestovať ich schopnosti pred tým, než sa k ním pridám bolo tiež pochopiteľné a to že pri zlyhaní by som sa proste dosť nabalil, pretože je za nich takmer astronomická čiastka (aspoň pre jedinca), bolo v tejto dobe normálne. Peniaze hýbali svetom. No z ich reakcií som usúdil jedno. Ani jeden z nich pravdepodobne nikdy v reálnom boji nebol. Nezažili hrôzy vojny a to, aké to je, keď vám zavraždia maloletého brata, alebo naopak keď ako skupina odstraňujete v podstate len malé deti zatúlané od svojich klanov, len aby z nich nevyrástli potencionálny nepriatelia. Tento svet nebol gombička a oni to stále nepochopili, čo bolo v mojich očiach ak tak, tak smutné. No neplánoval som im to teraz povedať. Nemal som čas, musel som sa venovať tomuto súboju.

Yuki a Reizo

- Tuto mi moja pasca pomerne jednoducho vyšla, pretože sa do nej Reizo krásne chytil. Medzi vranami ktoré zabraňovali Yuki vo výhľade či prinesení Katarovho tela ku Kotomi, bola aj Yako, pomocou ktorej sharinganu som nad päťchvostou líškou prebral kontrolu. Na prvý pohľad to mohlo byť badateľné iba vďaka sharinganu, ktorý sa jej objavil v očiach. Keďže však Reizo razil svoju cestu cez kŕdeľ vrán, pravdepodobne to nezaregistroval včas. Líška sa však voči nemu obrátila a v momente keď na ňu chcel naskočiť, započul nepríjemné zavrčanie, zapraskanie raitonu a líška sa z otočky snažila Reizovi uštedriť nepríjemný raitonový úder jej chvostami.

Kotomi a nemí npc
- Ako prvý útok som zaregistroval dotonového draka. Teda.. dalo by sa povedať bahnového. Jednalo sa o kombinované ninjutsu dotonu a vody, čím si zaslúžili môj rešpekt, keďže to bol celkom náročný úkon. No na druhú stranu ho vypálili len tak, bez toho, aby ma pred tým nejak zadržali alebo vyviedli z rovnováhy. Navyše na skupinu "klonov".. muselo im byť jasné, že to je len plýtvanie chakrou. Medzi nami bola dobrá vzdialenosť a ja som mal možnosť sa vyhnúť len tým, že som sa proste rozbehol aj s klonmi na kotomi. Napadlo ma, že majú možno v pláne nejak pokračovať v útoku, alebo že to malo slúžiť skôr ako krytie pre prípravu nejakej pasce či inej techniky, no ak to tak bolo, zatiaľ som nevedel odhadnúť akej. Ako som sa s klonmi rozbehol voči Kotomi, ignoroval som jej slová. Nemal som čas jej odpovedať. Zložila pečate pomaly rýchlejšie, než by som bol schopný zaregistrovať a ja som sa na to musel len usmiať. Aspoň v tomto ohľade bola výnimočná. Možno predsa len nebola len pekná no zväčša nafúkaná a veľmi ľahko urážlivá tvárička. Nie naozaj. To ako ľahko sa mi podarilo rozhodiť svojimi slovami Reiza a ju, mali by na svojich nervoch zapracovať.
Ľadové väzenie je však technika, ktorá vyráža spod užívateľa a smeruje k svojmu cieľu. Rýchla, to áno.. no podobne ako predošlý blatový drak, bez predošlej prípravy neefektívna. Len ma tým prinútila zastaviť sa v polke behu a rýchlo vyraziť dozadu, čo spravili aj moje klony. Kotomi sa dokonca mohlo zdať, že niektorý z nich zmizol. Nie neskryl som ho pod zem, naozaj zmizol, pretože sa dostal z rádiusu, kde som bol schopný túto techniku udržovať. Ako som uskakoval dozadu, katanu som schoval, ruky som strčil do kapies s ninja pomôckami a oblúkom som rozhodil zo tucet shurikenov na ocelových lankách, ktoré obišli ľadové kvádre spôsobené kotomi a samotnú Kotomi sa snažili o jej vlastnú techniku pripútať. Leteli dosť oblúkom, nemali ju nikdy trafiť. Len ju pomocou laniek zviazať a znemožniť jej tak pohybu.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Reizo Kaneki Fri Aug 03, 2018 9:03 pm

Doslova trhajíc se skrze vrány k polární lišce a Katarovi jsem neměl možnost zaregistrovat, že vše není úplně v pořádku. To, že můj původní plán bude tedy zřejmě neúspěšný se mi podařilo zjistit, až ve chvíli, kdy se mi otevřelo skrze vrány malé okénko a já zahlédl na mě se obracejícího čtyřnožce, který se svými chvosty v ten okamžik nevypadal vůbec přátelsky. Ve chvíli, kdy už se zdálo, že budu zasažen, extrémní situace způsobila i instinktivní použití chakrových řetězů, které vyletěly z mého těla a doslova přibily lišku k zemi a částečně ji omotaly, čímž ji nejen zabránily v útoku, ale i potřebně znehybnily. Kataro naštěstí zůstal technikou nezasažen, chopil jsem se jeho těla a odskočil pryč do lesů, kde se nacházel velitel, najít ho pro nebyl problém. Nebylo ho potřeba ani instruovat, okamžitě se chopil Katarova těla a se slovy, že se o něj postará, mi přenechal svou taštičku s ninja pomůckami a zmizel v lesích směrem k sídlu, vše proběhlo v rychlosti během několika vteřin. S přichystanými pečetěmi jsem se vrátil hbitě na bojiště a nacházel se v pohybu nedaleko Kotomi a jejího ledového opevnění.

Způsob boje dvou tichých strážců byl podobně nenápadný a tajuplný, jako byli oni dva. Drak, který okamžitě bahnem zaplavil oblast, do které dopadl, byl následovaný další technikou, kterou velice dobře ovládal jeden ze strážců. Silný i nemálo široký proud celou dobu následoval Goemony, zatímco útočili a ve chvíli, kdy se po Kotomině technice stáhl zpátky, aby si připravil další útok, téměř okamžitě na něj bahenní vrstva vzrostla následně zaplavujíc místo, kde se nacházel zrovna ve chvíli, co vrhl shurikeny. Nezareagoval by, zcela jistě by ho vlna smetla a proudem kontrolovala. Aby toho nebylo málo, zpoza vlny se objevil druhý strážce se vztyčenou katanou a dopadal za vlnou na Goemona. Nutno však podotknout, že stejný strážce zároveň stále stál po boku svého dotonového kolegy na stejném místě.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Kotomi Yamada Sun Aug 05, 2018 7:48 pm

Yuki se ocitla v pasti z vran. Jedna ji ovládla a chtěla zaútočit na Reiza pomocí raitonových ocasů. Reizo si s ní však poradil, spoutal ji chakrovými řetězy. Ale neublížil jí. Jakmile se stala nehybnou, zmizela. Vrátila se do své summonní země.

Goemon nemluvil, tak jsem povídání také nechala. Zjevně o ně ani nestál. Nemohli jsme se shodnout, oba jsme měli jiný názor a jiný pohled na věc. Tak jako on, i já si prožila své. Stála jsem si za tím, jaká jsem byla.
Rozběhl se i s klony na mě, ale svým ledovým vězením jsem ho nedostala. Uskočil dozadu a hodil po mně shurikeny. Zahlédla jsem lesk drátů, na kterých byly připevněné. Vyskočila jsem na jeden ze svých ledových sloupků, které znázorňovaly neúspěšné ledové vězení. Udělala jsem dobře. V tu chvíli se přihnala bahenní vlna a já v rychlosti jsem vytvořila pečetě.
,,Hyourou no jutsu." použila jsem tu samou techniku. Bahno začalo tuhnout ve chvíli, kdy se z vlny objevil strážce s napřaženou katanou. Pokud by se zadařilo, Goemon zatuhne na místě a strážce ho zasáhne.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Milli Sun Aug 05, 2018 8:01 pm

Stále jsem se nezapojovala, místo toho jsem od nich odskočila ještě dál přímo do koruny jednoho ze stromů. Sedla jsem si na větev a stále s kapucí staženou do obličeje je jen pozorovala.
Sledovala jsem všechny, kteří se zapojili do boje, měla jsem teď naprosto dokonalou pozici. Nikdo si mě nevšímal a já si mohla zapamatovat každý jejich krok a techniku. Sice jsem zatím nevěděla jak s tím vším naložím ale do budoucna se mi tohle vše hodilo.
Postřehla jsem co se stalo lišce a když zmizelo tělo Katara zmizela jsem ze svého místa i já. Nebyl pro mě problém si domyslet co se bude dít a zareagovat na to stejně rychle. Objevila jsem se proto před velitelem, který chtěl s tělem zmizet. "Není to vaše věc. Sídlu se nic nestane a on patří právem mně." Přesto jsem si připravila pečetě a čekala na reakci.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Megumi Mon Aug 06, 2018 8:37 am

Zatiahol som lankami, ktoré však neobmotali Kotomi tak, ako mali pôvodne v pláne. Vedel som o tom, že bola líśka znehybnená technikou, s ktorou som sa už raz na bojisku stretol. Uzumaki hm? Prebehlo mi rýchlo hlavou, na čo so mešte raz zatiahol lankami a sám som sa pomocou nich vymrštil priamo oproti ľadovým stĺpom, ktoré stáli predo mnou. Presa len na mňa letela ďalšia bahnová technika z jednej strany, tento krát však o niečo plošnejšia. Dopadol som nohami na ľadovú stenu, od ktorej som sa hneď aj oblúkom odrazil tak, že som bahno preskočil a v rýchlosti som znova preskenoval okolie. Videl som Kotomi, ktorá stála na ľadových kryhách a ktorá pomocou technike nechala bahno stvrdnúť, čím mi vlastne pomohla, keďže ma samotné bahno nezasiahlo a len mi tak vytvorila stabilnú pôdu, kam dopadnúť. No nedopadol som hneď tam. Letel som priamo oproti nepriateľovi, o ktorom som si myslel, že je klon. Ako na mňa sekol, vyhol som sa doslova o milimeter a to čo som sa plánoval spraviť, no.. viac som dúfal, že mi to vyjde, než som išiel na istotu. Bola to technika, na ktorej som už nejaký čas pracoval. Ako som pohol stranou a jeho katana ma minula, v podstate som ho chcel preskočiť, ponad neho. Ako oporu som použil jeho rameno, za ktoré som ho chytil a keď som dopadal na zem, šmaril som s klonom smerom k dvojice shinobi, ktorý ma pred tým odstreľovali technikami. No nebolo to všetko. Pravdepodobne si to nevšimli, ale klon mal na pleci výbušný lístok, ktorý som pomocou jednoduchej ručnej pečate nechal odpáliť v momente, keď sa dostal do ich priestranstva. Potreboval som ich od seba rozdeliť. Momentálne pre mňa predstavovali väčšiu hrozbu, než Kotomi. Dopadol som na stvrdnuté bahno, no neostal som tam. V momente som sa znova odrazil na jeden zo stromov. Mohli si všimnúť, že klony prestali existovať v momente, keď ma pred týmto všetkým bahno chcelo obklopiť a ja som ich nemal akým spôsobom udržať. Jednalo sa predsa len o klony za pomoci Shunshin no jutsu. Sharingan sa mi v očiach znova rozžiaril a tomoe sa okolo stredu začali točiť, zatiaľ čo ja som znova siahol popod plášť, pre ďalšie zbrane.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Reizo Kaneki Sat Aug 11, 2018 7:30 am

Milli rychlé vyhodnocení situace a okamžitá reakce byly vskutku obdivuhodné, její přemýšlení bylo stejně tak svižné jako její pohyb a naopak. Bohužel pro ni však strávila příliš času pouhým kocháním se a zapomněla, že velitel nikým nenásledován zmizel na značnou dobu v lesích. Ne nadarmo byl jedním ze dvou nejcennějších strážců sídla rodiny Date, nejen pro jeho schopnosti, ale zejména pro jeho taktické smýšlení a talent předvídat několik kroků dopředu. Sotva se někam s Katarem na zádech posunul, objevila se před ním Milli. Jenže to ještě nevěděla, že dopadla svému protivníku přímo do pasti. Vzhledem k tomu, že Goemon minule po svém proslovu okamžitě začal útočit, tato zkušenost velitele strážců ovlivnila natolik, že nedal Milli prostor doříct ani první slovo a tudíž ani složit pečetě. I kdyby svá slova dořekla, jeho by to neovlivnilo, viděl, jakým způsobem vyřídila jeho chráněnce na zádech a jeho dohnal pocit viny, že společně s kolegy nedokázal zasáhnout včas, nehodlal udělat stejnou chybu dvakrát. Tedy, jen co dopadla na zem, ucítila úchop v kotníku a byla tažena pod zem, střídajíc si s ní jiná osoba velitele pozice, bylo tedy jasné, že zde byl použit nějaký druh klonového jutsu. Aby toho nebylo málo, ve chvíli, kdy byla uchopena za kotník, osoba velitele, která měla Katara na zádech a stála před ní, složila jednoduchou pečeť krysy a okolo Milli se začala svírat zemní rakev, avšak ne s cílem zabít, ale pouze podpořit její znehybnění pro to, aby se velitel mohl opět bezpečně dopravit s Katarem do sídla. Záchrana života byla primárním cílem.

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Giphy

Útok dvou tichých strážců nebyl k jejich překvapení tak účinný, jak by sis představovali. Hlavou jim muselo probíhat, že stojí proti jednomu z nejsilnějších protivníků doposud. Byl důvtipný a velice rychlý, jejich způsob boje na něj nestačil. K jeho vyřízení jim chyběl jejich velitel, avšak ten měl aktuálně na starost jiné poslání. Goemonův úsudek byl správný, v jeho blízkosti se nacházel opravdu klon. Jeho mrštěním na dva protivníky si velice pomohl, jelikož od sebe oddělil dva shinobi, kteří si velice zakládali na vzájemné spolupráci. Na poslední chvíli od letícího těla klona odskakovali, když v tom explodoval. Jen tak tak vyvázli bez těžších zranění, ale tlaková vlna je odmrštila každého jiným směrem. Potřebovali se z útoku probrat a poskládat znovu na nohy.

Po zhlédnutí veškeré akce, co se udála, kdy Goemon odrazil veškeré útoky a především úspěšně vyřadil naše dva kolegy, jsem se rozhodl dokončit původně skládanou techniku. Především díky přítomnému dešti se na našem bojišti zformovala hustá mlha. Víceméně jsem doufal, že se oba strážci stihli zpozorovat a dá jim to čas na to se znovu sjednotit. Kotomi měla také čas na zhodnocení situace. Jak dlouho bylo v plánu mlhu udržovat, jsem si ještě nebyl jist, jelikož nebylo jasné, zda-li vůbec přinese přílišné výsledky. Vědíc, kde se Goemon nachází jsem postupně jeho směrem vyházel šestici senbonů posílených chakrou a větrným elementem. Prozatím jsem s opatrností nakročil s kunaiem v ruce jeho směrem, byl velice schopný, obezřetnost tedy byla více než na místě.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Kotomi Yamada Sat Aug 11, 2018 9:59 am

Podařilo se mi vyhnout Goemonově útoku, ale ten můj mu nic neudělal. Opět můj krok nevyšel. Místo toho jsem mu pomohla. Kso....Zaměřil se na strážce. To bylo na jednu stranu dobře. Zamotala se mi lehce hlava a noha mi podklouzla. Věděla jsem, že to není dobré. Ještě jsem nebyla připravena na boj. Seskočila jsem z mých rampouchů ve chvíli, kdy se kolem nás rozprostřela mlha. Byl to chytrý tah, na chvíli nás to mohlo trochu skrýt, zatímco jsem věděla, kde se Goemon nachází. Ztěžka jsem dýchala a rukou si zatlačila na hruď, abych potlačila bolestivé bodnutí.
'Už máš dost?' ozvalo se výsměšně. Kousla jsem se do rtu. Nechtěla jsem ho poslouchat. Ne... 'Jen pokračuj..Až na dno. Pak bude příležitost pro mě.' Zaryla jsem si nehty do dlaní. Měla jsem vztek. Ze mě samotné začala sálat námraza. Měla jsem dost být terč. Ti kolem mě si prožili hodně. A já si žila spokojeně, dokud se neobjevila Reina..Můj život se obrátil vzhůru nohama a já se s tím nesmířila. A smířit nehodlám. Ty karty se obrátí. A když ne já, tak aspoň pomůžu vytvořit něco, co tohle zastaví... 'Jen tak dál..Vztekej se víc.' Pokládala jsem pečetě a rychlejším krokem se vydala směrem ke Goemonovi.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Megumi Sat Aug 11, 2018 3:19 pm

Keď som zaregistroval Kirigakure no jutsu, techniku, ktorú som mimochodom veľmi dobre poznal, len som sa zľahka zamračil a sám som zoskočil na ďalší zo stromov, po tom na ďalší a ďalší, snažiac sa dostať k miestu, kde sa nachádzal jeden z dvojice, ktorú som pred chvíľou od seba oddelil. Jednalo sa o toho, kto sa od celej tejto pomyselnej skupiny dostával najďalej. V podstate po okraji hmly, ktorá ma však po chvíľke tiež pohltila. No Bolo to dobre? Ja som bol sám proti štyrom a hmlou medzi nimi vznikla ako taká bariéra, cez ktorú na seba jednoducho nevideli. Sám som poskladal jednoduchú pečať a pomocou Henge som sa premenil na jedného z Doton-Suiton týmu. Konkrétne na toho druhého, než za akým som išiel.  Zaregistroval som aj niekoľko zbraní, ktorým sa však dalo pomerne jednoducho vyhnúť, keďže som bol stále v pohybe a nesnažil som sa ostávať na mieste. Vlastne bolo dosť možné, že dopadli na miesto, od ktorého som pôvodne vyrazil.

Môj plán bol dostať sa k už spomínanému mužovi, oklamať ho pomocou môjho Henge a následne ho odstrániť, no nezabiť. Aj keď to pre mňa bolo ťažké, bojovať proti toľkým naraz bez úmyslu zabiť, stále som to považoval za možné. Po chvíľe sa mi muža aj podarilo nájsť (snáď to nevadí), a tak som mu len mávol a v momente som k nemu priskočil. Samozrejme stále v premene. Naznačil som mu, kde sa nachádza nepriateľ (Reizo xD) a sám som začal skladať pečate, z ktorých mu mohlo byť zjavné, že plánujem využiť toho sutionovo-dotonového draka. Samozrejme to bol len klam. Nemal som ani Suiton a ani Doton a v momente, kedy by vypustil svoju časť Ninjutsu, tak by som ho podkopol na zem a vrazil mu do zátylka dostatočne na to, aby som ho poslal do bezvedomia, no zároveň ho nezabil.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Milli Sat Aug 11, 2018 6:22 pm

Nápad to byl hezký, ale já na tom s rychlostí a reakcema byla trochu jinak. Nehledě na to, že jsem nebyla žádný ňouma a svoje schopnosti jsem trénovala až za hranice. V momentě kdy se mě něco dotklo na kotníků obalila mě automaticky raitonová chakra. Podařilo se mu mě trošičku stáhnout než jsem s neuvěřitelnou silou udeřila pod sebe a země, která už i tak praskala v reakci na mou chakru se rozštěpila úplně. V ten moment jsem vyrazila vpřed ještě před tím jeho vězením.
Objevila jsem se u něj a rukou mu vrazila do tváře. Moje síla byla neuvěřitelná, stejně jako rychlost se kterou jsem to provedla.
Sídlo rodiny Date - Stránka 5 C357b02db6712969d0c5d50032a1fde9c68d2953_00
Během toho pohybu jsem druhou rukou natáhla po tělu Katara. Chtěla jsem mu přece jen pomoci ne? Bojovat s tělem na zádech musí být náročné.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Reizo Kaneki Sun Aug 12, 2018 10:18 am

Zas až takovou reakční a pohybovou rychlost si velitel strážců nepředstavoval. Jeho nepřítelkyně předvedla velice náročná a destruktivní ninjutsu předtím na Katarovi, ani neuvažoval nad tím, že by k tomu všemu oplývala i takovou silou a rychlostí. Počítal s tím, že jeho plán vyjde. Zřejmě ji však podcenil, třeba nebyla až tak nedomýšlivá, jen byla nebojácná, protože si to mohla dovolit. V mžiku okamžiku byla u něj s úderem mířeným na tvář. Osoba velitele držící na zádech Katara, na kterou Milli útočila, se zmohla na prostou pečeť. Milli ucítila okamžitě po jejím úderu, že její dopad má trochu jiný účinek než obvykle, přesněji řečeno udeřila do měkčího. Situace měla tedy dva možné výsledky:
Buďto svůj úder zastavit nestihla, takže by prošel jak nůž máslem skrz a dost ošklivě udeřil Katara, což by ho těžce zranilo a velice pravděpodobně odhodilo pryč, kvůli jeho neschopnosti jakkoli se proti tomu z bezvědomí bránit.
Nebo by svůj úder zastavila, klon by okolo její ruky ztuhl, což by vůči její raitonové podstatě a brnění dlouho nevydrželo, co by ji ale určitě znehybnilo aspoň na moment, bylo juinjutsu, které se v době kontaktu okamžitě začalo formovat kolem jejího těla.
Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Giphy
Mezitím nikým neokupovaná pravá osoba velitele, která se snažila strhnout Milli pod zem, měla volné ruce. Velitel vyskakující na formující se kopuli zeminy, což měl v plánu od začátku, aby nezůstal uvězněn společně s ní uvnitř. Přestože byl překvapen její rychlostí, neměl čas zahálet. Jeho výhodou aspoň bylo to, že nebyl pod útokem, na rozdíl od jeho klonu s cenným nákladem, čehož v tuto chvíli litoval, protože jeho svěřenec byl v bezprostředním nebezpečí. Její rychlosti se nerovnal, ale tento nedostatek mohl vyvážit tím, že odhadl, na jakém místě se Milli objeví. Nastavil tedy tímto směrem ruku a ve chvíli, co Milli útočila se okolo ní vztyčily kamenná kopí s cílem ji penetrovat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
____________________

Strážce, ke kterému Goemon přiskočil, se zrovna probral z otřesu, prohlédl si ho a s kývnutím hlavy začal skládat pečetě. No, podobně jako Goemon i on blafoval. Jeho nepřítel v Henge totiž nebyl schopen prokouknout způsob, kterým spolu se svým bratrem komunikovali a i přesto, že němí bratři nepatřili k těm nejchytřejším a nejbystřejším shinobi, už jen pro to, že jim relativně dlouho trvalo poznat genjutsu na jejich veliteli, tohle pro něj bylo do očí bijící. Místo dokončení Goemonem předpokládaného jutsu se zpoza země vynořil kratší kamenný oštěp, který vzápětí uchopil a z otočky chtěl Goemona probodnout. Bohužel však viditelně nedosahoval takové rychlosti jako on. Goemonova původní myšlenka tedy vyšla, i když jinak, než předpokládal. Podkopl ho tedy a umrtvil do spánku, oštěp se pak rozpadl. Druhý bratr schytal větší část výbuchu, jenž jej přivedl do bezvědomí, a tak ležel nehybně dále od bojiště. S tím však Uchiha nemohl kvůli mlze počítat.
____________________

Ve chvíli, kdy se Goemon začal zběsile pohybovat pryč, na opatrnosti jsem prozatím upustil a vydal se rychlým tempem po jeho trase. Následovat ho v mlze pro mě nebyl problém, oddělit svou chakru a soustředit se na jeho, nebylo náročné. Ostatně tímto způsobem jsem už pár lidí o život připravil, teď jsem to však neměl v plánu, pominul bych, že s takovým soupeřem by mi to těžko vyšlo s obvyklou lehkostí. V hlavě mi totiž proběhly myšlenky o tom, co je vlastně v tomhle boji mým cílem. Podle slov Goemona, ať už jsem jejich formou přednesu jakkoliv pohrdal, nás z vlastní vůle nechtěl zabít, nebo sem alespoň nepřišel s takovým přesvědčením. Sice zaujal až příliš úzkoprsý, arogantní postoj k věci, ale byl i racionální, což mělo dvě strany mince. Nedalo se to tedy považovat za úplně nesprávný přístup a přinutilo mě to v zápalu boje pomalu měnit názor. Rychlostně bychom na tom normálně byli s Uchihou podobně, ale on měl náskok a na mně se stále trochu podepisovala zranění z boje se Sanbim, a tak bylo těžší ho dohnat. Co mi ale pomohlo, bylo jeho zdržení u tichého strážce. Díky tomu jsem byl schopen se dostat do bezprostřední blízkosti. Objevil jsem se zezadu pomocí shunshinu a s Chakra Skalpelem na levé ruce sečným pohybem švihl po jeho pravém rameni s prostým cílem. V případě přímého úderu bych mu totiž přetrhal v této oblasti svaly a značně mu zkomplikoval využívání této ruky. Pakliže by stihl zareagovat, útok na toto místo z mé pozice pro mě stále tvořil největší možnou plochu k zasažení jiné části těla při jeho úhybu. V neposlední řadě ruka byla primárním cílem k zneškodnění, jelikož si jeho dosavadní styl boje zakládal na jejím plném využití. Ve své pravé ruce jsem stále třímal kunai u hrudi, který měl sloužit k případné potřebné obraně. Na místo jsem dorazil ve chvíli, kdy Goemon dokončil svůj útok na zátylek strážce. Pohyboval jsem se k němu potichu, tudíž jsem osobně nedal ani Kotomi prostor k tomu mě následovat, což bylo jedinou nevýhodou. Já byl však odjakživa zvyklý pracovat spíše sám, a tak se to také podepisovalo na mém způsobu boje. Mlhu jsem však neplánoval držet o moc déle...
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Kotomi Yamada Sun Aug 12, 2018 1:41 pm

Kde sakra berou tolik energie?, zaklela jsem, když jsem cítila, že se chakra vzdaluje. Přidala jsem do kroku taky, ale....bodlo mě na hrudi a to mě donutilo zastavit se.
'Výborně, holčičko.' zaburácel sanbi, až se mi stáhlo celé nitro. I tohle oslabení a že je uvnitř mě tak krátce stačilo na to, aby se nevzdal, aby se chtěl dostat na svobodu. Můj vztek na tenhle souboj, můj vztek na Goemona, že nás na něj vyzval. Vztek na Reinu...To všechno ho posilovalo. Nenávist, která sálala ze sanbiho prostupovala celým mým tělem. Vztek sama na sebe.....Vztek na to, že byli mí přátelé zranění. Kataro v bezvědomí. Moje oči se z blankytně modrých změnily na krvavě rudou. Kolem mě začala proudit chakra.
Kousla jsem se do rtu. Dokončila jsem poslední pečeť.
,,Hyouton: Souryuu Boufuusetsu!" z dlaní jsem vypustila dva černé draky, kteří letěli směrem, kam Goemon mířil. Až za ním nedolítli, ale spojili se v černé, rychlé tornádo. Trochu nekontrolovatelné tornádo.
'Pěkně nič. Tak jako oni mi zničili chrám. Jako jste mě probudili a spoutali.' Upřímně jsem netušila, jaký přesně to bude mít efekt, ale doufala jsem, že to Goemona nějak zpomalí nebo omezí. A taky jsem doufala, že je Reizo někde mimo dosah tornáda. Sanbiho slova mě škrtila...
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Milli Sun Aug 12, 2018 1:42 pm

Nezastavila jsem se, neměla jsem k tomu důvod. Jenom jsem ubrala na síle, proto jsem prošla skrz a udeřila Katara tudíž jeho plán na to jak mě znehybnit nevyšlo. Okamžitě v ten moment jsem se okolo rozpadajícího se klonu otočila a objevila se těsně u Katara. To bylo vše co jsme potřebovala, nemusela jsem si tu něco dokazovat a pokračovat v boji. Normální člověk můj pohyb nedokázal sledovat a kapitán určitě nehodlal penetrovat i Katara. Chytla jsem ho a spolu s ním zmizela pryč, protože mi šlo jen a jen o něj.

Objevila jsem se na prostranství kde bojoval Goemon a ostatní v mlze. Nechala jsem zbarvit svou chakru opět do černa a problesknout jí skrz mlhu abych na sebe upoutala pozornost. Svojí kapuci, která mě doteď zakrývala jsem nechala spadnout.
"DOST." Rozkázala jsem nekompromisně, držela jsem Katara jako hadrovou panenku, nebyl to pro mě žádný problém a přiložila mu ostří katany ke krku. Celá tahle situace mě obtěžovala. A jediná osoba, která to mohla zastavit byl tady Kataro v bezvědomí, proto jsem ho potřebovala. "VŠICHNI." Pokud by se mi někdo pokusil Katara vzít určitě by zemřel, ostří měl pevně na krku plus jsem byla připravená ho případně usmažit. Chtěla jsem aby přestal i Goemon, nebylo třeba dál bojovat a měla jsem v plánu jim to říct.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Megumi Sun Aug 12, 2018 2:29 pm

Neprekvapil ma. Vlastne som o jeho úmysloch videl už len z toho dôvodu, že jeho skladanie pečatí bolo jednoducho iné. Nešlo len o skladanie ručných znamení ale aj o koncentráciu chakry pri tom a jeho sa jednoducho líšila od techniky, ktorú vtedy použil. To znamenalo, že na môj blaf musel prísť. Ale aj tak sa mi ho podarilo spacifikovať a vypnúť. Ako som sa chcel postaviť, zaujal ma červený odraz niekde pri stromoch. Bola to jedna z mojich vrán (ktorej meno som zabudol xD), ktorá na mňa pozerala sharinganom a pomocou jednoduchého odrazu mi dala vedieť, čo sa vlastne za mnou deje. Bola pravda, že som o Reizovi pôvodne nevedel, no mal som mnoho skúseností z veľkých bitiek, kde sa údery od chrbta využívali neustále a tak som sa naučil, ako sa proti ním brániť, alebo to skôr predvídať. Respektívne.. nikdy nenechať odkrytý chrbát a keď aj áno, tak len ako súčasť nejakej pasce. Žiadnu pascu som však na Reiza pripravenú nemal. V rýchlosti som chytil rúčku Gunbai-a na mojom chrbte a povysunul som ho, presne v momente, keď sa ma snažil trafiť do ramena. Gunbai neprerazil, bol spravený naozaj solídne, aj keď sa nejednalo konkrétne o ten, ktorý vlastnil Madara. Prechytil som ho oboma rukami a strhol som ho z chrbta oblúkovým švihom, čím som sa od seba aspoň na kúsok Reiza snažil dostať. Otočil som sa mu rýchlo čelom a vrana mi sadla na chrbát. Mohlo ho napadnúť kvôli sharinganu v jej očiach, že som jeho pozíciu objavil hlavne vďaka nej. No to som pocítil chakru aj bez toho, aby som bol senzibilom. Prečo? Pretože jej bolo sakra veľa. Otočil som sa za útokom a v rýchlosti som poskladal zopár pečatí.
"Ak nechceš, aby ťa to trafilo, drž sa pri mne!" Vyzval som Reiza a či mi už veril, alebo nie, zhlboka som sa nadýchol. Mohlo ho napadnúť, že sa bude jednať o Katonovú techniku. Predsa len.. bol som Uchiha.

Uvidel som útok, ktorý na nás Kotomi vrhla a mohol som len ďakovať za to, že sa jedna´o niečo plošné a nie niečo mierené práve na jeden bod. Mnoho ľudí si myslelo, že plošné techniky sú silnejšie, no to nebola pravda. proti nim sa dalo pomerne jednoducho ubrániť, ak človek vedel ako. Mojou voľbou bola práve technika ohnivej steny, ktorá sa vykotila z mojich úst a naše blízke okolie zachvátili ohromne masívne a silné plamene. Nebola to veľkoplošná technika a ak sa Reizo naozaj nedržal u mňa, ako som mu radil, pravdepodobne sa nachádzal mimo mojej obrannej techniky, alebo priamo v plameňoch, čo bol ten horší prípad. Nápor, ktorú vytvorila snežná technika Kotomi, bol obrovský. No moja technika vydržala. Možno aj práve vďaka tomu, že som ju neustále posiloval novými plameňmi, až kým tornádo neustalo. V Katone som bol naozaj expert, keďže sa jednalo o moju jedinú elementárnu podstatu. Reizo mohol pocítiť, že stretnúť sa s mojimi plameňmi nebola žiadna sranda. Sálala z nich až nepredstaviteľné teplo. 

No po tomto úkone som bol pomerne vyčerpaný. Hmla pravdepodobne opadla, keďže buď vyschla, alebo sa stala súčasťou techniky Kotomi. Tak som mal aspoň pomerne dobrý výhľad na Milli, ktorá sa to tu snažila ukončiť s tým, že Katara držala v šachu. Teda aspoň jeho telo. Všimol som si aj Kotomi a jej pohľad, ktorý no.. nevyzeralo to moc ako ona. Docvaklo mi to, nebo som debil a túto chakru som už pred tým videl. Alebo aspoň ostatky, vo vodnom chráme. 
"Sanbi hm?" Zamrmlal som s ľahkým úsmevom. Nevypínal som Sharingan, naozaj nie... no nerobil som nič. Milli som poslúchol.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Reizo Kaneki Sun Aug 12, 2018 3:45 pm

Můj útok nevyšel, nejen kvůli tomu, že Goemon stihl včas reagovat, ale hlavně kvůli příhodnému vybavení jeho rodiny umístěném na zádech, kterým můj sek vyblokoval. Samosebou jsem gunbai neprorazil, jelikož jsem se o vyvinutí větší síly seku ani nepokoušel. V tu chvíli jsem zřetelně ucítil Sanbiho zuřící chakru, vyvolala ve mně nepříjemný flashback a obavu o Kotomi. Dokonce mě to tak silně vyvedlo z míry, že jsem se nechal chytit do Goemonova chvatu a převrhnout přes záda aniž bych v tu chvíli jakkoliv protestoval. Dopadl jsem sice do pohotového dřepu, ale stačilo to k tomu, aby mě to připravilo o cenný čas nějak reagovat na blížící se tornádo, které trhalo nejen mlhu, jež jsem po Goemonovým slovech s kývnutím, ale stále zamračeným výrazem rozpustil. Na vyhýbání už nebyl čas a on měl podle jeho slov způsob, jak se s nebezpečím vypořádat. Bylo jasné, že se nenechá semlít, a tak zůstat v jeho blízkosti bylo nejrozumnější, já se proto rozhodl ale i z jiného osobního důvodu. Po střetnutí obou technik nastalo hotové peklo, sálavý žár zápolil se sněžnou bouří. Již v pokrčeném postoji jsem s přivřenýma očima a rukou před tváří sledoval celou podívanou. Když žár ustál a bouře z tornáda se uklidnila, z roztrhané mlhy se začaly objevovat jasné obrazy. Milli měla v šachu Katara, ale co okamžitě poutalo pozornost všech přítomných, byla samozřejmě Kotomi. Přikročil jsem vedle Goemona a koutkem oka si všiml při jeho slovech mírného úsměvu. Zatnul jsem zuby, těžké bylo rozsoudit, co jeho úsměv znamenal. Třeba to bylo právě to, co ho přesvědčilo, že Kotomi má ve válce naději nebo si jen liboval v pohledu na tak obrovskou sílu. Tak jako tak mě stále překvapovala jeho všeobecná znalost přes jeho viditelně mladší věk, z čehož se ve mně mísily různé pocity. Boj se však pozastavil, věděl jsem, že nejsem sám, kdo čeká, jak teď zabojuje Kotomi...

Veliteli Milli opět unikla i s Katarem, s mírným vztekem se vydal zpět na bojiště, znovu srůstající klon se nakonec rozpadl. Velitel nebyl zdaleka tak rychlý jako ona, a tak se neobtěžoval ji v tuto chvíli následovat, své kroky volil jinudy. Dorazil k místu činu ve chvíli, kdy se střetávaly dvě ničivé techniky, kvůli rozpuštění mlhy zpozoroval své týmové podřízené a jednoho, pak druhého si hodil na záda a odskočil do bezpečné vzdálenosti. V tuto chvíli bylo jeho cílem se postarat o ně, navíc se zdálo, že boj je u konce? Dvě velké techniky skončily, ale jeho pozornost mimo Milli s Katarem zaujala hlavně Kotomi s její podivnou chakrou. Kontrolujíc stav svých kolegů zahlížel jejím směrem.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Kotomi Yamada Sun Aug 12, 2018 4:39 pm

Sledovala jsem místo, kam tornádo mířilo. Být v něm představovalo smrt. Byla to ničivá síla. Naštěstí podobnou ničivou silou oplýval i Goemon. Viděla jsem z dálky plamen a postupně ubývající větrný vír. V tu chvíli ozval křik Milli. Otočila jsem se za jejím hlasem. Znovu jsem si bolestiě zaryla nehty do dlaní, když jsem viděla bezvládného Katara s přilženým kunaiem. Chtěla, abychom přestali bojovat a v šachu držela mého člena rodiny. V tuto chvíli mi ten pohled akorát uškodil.
'Vidíš, co dělají? Nech proplout tvoje emoce na povrch.' Polkla jsem a z Katara pohled neodvrátila. 'Ublížila mu. Zaslouží si vrátit to.' přivřela jsem červené oči a chakra kolem zesílila.
Objevila jsem se nad Sanbim. Stále ležel přitlučený k pomyslnému pečetícímu stolu. Nenávistně na mě hleděl. Opětovala jsem mu pohled, jen ten můj byl plný lítosti a strachu.
'Proč se tak díváš? Celé je to tvoje chyba.' zavrčel na mě.
'Ne.' zavrtěla jsem hlavou. Poprvé jsem mu odpověděla. Sanbi sebou trhl, já ucukla zpět. Pečeť se nezrušila, zůstal na svém místě. Můj pohled ho rozčiloval.
'Měla by ses naučit nebýt tak lítostivá. Pustit ty emoce. Ublížit, jako oni ublížili tobě. A jako já chci zničit tebe za to, že tu jsem.'zkusil sebou škubnout ještě jednou. Ani se nepohl.
'Ne.' odporovala jsem mu, přestože můj hlas se chvěl.
'Bojíš se mě. To je dobře.' zahřměl posměšně a pokračoval: 'Nech tedy mě, abych se pomstil.'....Cítila jsem, že jsem pohled upřela na Milli a div jsem na ni nenávistně nezavrčela. Nenávistně a výhružně, aby ten kunai z Katarova krku dala okamžitě dolů.
'Přesně tak..Ukaž jim, co v tobě je. Co cítíš. Vztek, že mě do tebe zapečetili. Nejsi na něj naštvaná?'myslel Reiza. Otočila jsem se tím směrem, kde asi mohl stát.
'Nejsem. Zachránil mi život.'odpověděla jsem rozhodně.
'Jsi slabá, holčičko. S takovým citem zůstaneš slabá.'zasmál se, div se místnost neotřásla. Cítila jsem se naštvaná, ale to proto, jak o něm mluvil. Semkla jsem pevně rty až do úzké čáry a pak se nadechla nosem.
'S tímhle citem....A s pomocí, které se mi od Reiza i ostatních dostává, překonám i tebe!' vyštěkla jsem na něj a on na mě zavrčel.
Vrátila jsem se zpět. Vnímala jsem okolí. Chakra zeslábla a nakonec zmizela. Moje oči nabraly opět tyrkysový odstín. Prudce jsem vydechla a padla na kolena. Ruce i kolena se mi třásla. Na tohle....si nezvyknu. Jsem nebezpečím pro všechny..
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Milli Sun Aug 12, 2018 4:47 pm

Na princeznu, která bojovala sama se sebou a ještě na mě zírala s nenávistí v očích, jsem nijak nereagovala. Pro mě to bylo jednoduché, někdo z nich udělá špatný krok a já ukončím další život. Vyčítat si to pak můžou sami sobě. Všichni přestali, tak jak jsem chtěla.
"Vy, jste prohráli v momentě kdy jste svěřili svou slabost do rukou někoho jiného, a to že jste kvůli němu přestali bojovat je důkaz." Kývla jsem na Reiza a Kotomi. "A ty, máš svou odpověď." Kývla jsem na Goemona. "Takže to tu ukončíme ne?" Nadzvedla jsem obočí a ruka s katanou klesla podél mého těla. Katara jsem u sebe ale držela dál.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Megumi Mon Aug 13, 2018 9:25 am

Keď sa na mňa Reizo pozrel, mohol si všimnúť, že pri pohľade na Kotomi ktorá bola pod vplyvom Sanbiho chakry, môj sharingan nabral podivný tvar, ktorý nikdy pred tým nevidel. Kotominina konverzácia so Sanbim nebola až tak súkromná, ako by si obaja mohli myslieť. Aj keď som sa držal v jej podvedomí v ústraní a nedal som o sebe vedieť, bol som pripravený Sannbiho spacifikovať v momente, kedy by sa chcel vymknúť z kontroly. No nebolo to treba, čo ma celkom prekvapilo a sklamalo zároveň.
"No nie je na korytnačku trocha ukecaný?" Zamrmal som si popod nos, čo mohol Reizo znova len počuť. Ako sa Kotomi vrátila do normálu, môj Mangekyō Sharingan sa vrátil do pôvodného stavu a ja som sa na Milli nenútene usmial. 
"Nie podľa mojich predstáv.. ale asi mám." Pokrčil som ramenom, po čom som rukou znova siahol do kapsy. Namiesto zbrane som však vytiahol zvitok, malý, no hrubý. Bol na ňom napísaný veľký otáznik. Tento zvitok som pri čupnutí položil pod seba.
"Informácie o hlavnom meste... sú staré niekoľko dní, no nemyslím si, že sú neaktuálne." Bol tam zoznam hlavných kapitánov mestskej gardy, dokonca aj informácie o Reininich hlavných kapitánoch, ako je napríklad veliteľ mestkej gardy a renegát klanu Uchiha. Informácie o hrade ako takom, o jeho obrane počínajúc kryštáľovú bariéru ktorá sa dá vytvoriť z tých prapodivných ruží a taktiež zoznam ľudí, ktorý by sa mohli pridať na našu stranu, no potrebujú trocha postrčiť. Predsa len po poslednom Reininom prejave, o ktorom som počul, to vyzeralo tak, že jediný zlosyn je tu naozaj Kotomi. Odskočil som od zvitku dozadu a len som sa znova pozrel na Milli.
"Pôjdeme? Teda.. ak chceš. Mám v pláne navštíviť klan v Hi no Kuni. Potrebujem si niečo overiť." Overením som myslel práve prečítanie si dosky, na ktorej som získal informácie o Bijuu, aspoň tie základné. 
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 5 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru