Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo rodiny Date

+5
Kotomi Yamada
Kataro Yamada
Hashiru Senju
Tori
Raijin Dreyar
9 posters

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Raijin Dreyar Sun Jul 22, 2018 2:51 pm

First topic message reminder :

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 AAoVFXR

Toto stredne veľké ale o to viac honosnejšie sídlo sa nachádza na severe, pár desiatok kilometrov od spoločnej hranice Shimo no kuni a Ta no kuni. Okrem hlavnej časti a pár bočných budov je celé obohnané obrovským a silným múrom. Po okolí sa nachádzajú žoldnieri najatí rodinou Dato, bývalím obchodným partnerom klanu Dreyar, pričom hlava rodiny Dato bol najlepší priateľ Raijinovho strýka.
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down


Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Reizo Kaneki Fri Jul 27, 2018 9:58 am

"Zda bych to byl schopný udělat znovu, to nevím. Přišlo mi, jakoby za mě v tu chvíli převzal kontrolu někdo jiný," odpověděl jsem tiše se stále zavřenýma očima a položenou rukou. Těžko uvěřit, že duše něčeho tak kolosálního se teď skrývá v drobotě jakou je Kotomi. Obraz na spoutaného Sanbiho byl pro někoho, kdo to neviděl na vlastní oči, nepředstavitelný. Tělo mi mírně ucuklo, když jsem ucítil, jak se o mě opřela. Ruku jsem z břicha pak za chvíli sesunul do svého klína a pohlédl koutkem oka na Kotomi. Dokázal jsem si představit, že mysl démona a ta její mezi sebou povedou neustálý boj, on bude chtít na svobodu. "Ty ho přemůžeš, vím to," hlesl jsem nakonec sledujíc slzy, jež se pomalu spouštěly z princezniných tváří. Nedovedl jsem si představit její bolest, ale byl jsem vděčný za to, že v mé přítomnosti shledává uvolnění. Vrátil jsem se pohledem zase před nás do zahrad. Šum za námi dopadající vody a větru čechrajícího místní floru byl příjemně harmonický.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Kataro Yamada Fri Jul 27, 2018 10:10 am

" Dobře, ale budu poblíž kdyby něco. Nikdy nevíš co se může přihodit " Dal jsem tak Kotomi najevo, že ji i tak budu hlídat. Rodina je nejdůležitější a jak předtím i oni sami říkali, musím tu být pro ní. Reizo sice vypadal v pohodě, ale nevidím mu do hlavy, takže se musím spolehnout na to co vidím před sebou. Pozoroval jsem je jak jdou spolu ven a do jakési zahrady a k fontáně. Vypadalo to tu fakt nádherně až jsem se trochu ztratil i ve vlastní představě z které mě vytrhl jeden zvláštní pohled. To jak se zastavili a najednou z ničeho nic Reizo položil ruku na břicho Kotomi, která celá zrůžověla jsem trochu znervózněl. Už jsem tasil katanu, ale něco mě drželo zpátky. Je to moje sestřenice, sice mi do jejích vztahů nic není, ale jako starší bratranec, který s ní vyrůstal jako starší bratr je mou povinností ji opatrovat. Tak se to vždy dělalo u starších bratrů, že chránili své mladší sestry před grázly co si s nimi chtěli jen pohrát nebo zlomit srdce. Neznal jsem Reiza, a proto jsem mu v tomhle nemohl tak věřit. Vyčkával jsem jestli Reizo pokročí ještě dál. Nešlo mě však vidět
Kataro Yamada
Kataro Yamada
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 16. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Raijin Dreyar Fri Jul 27, 2018 12:26 pm

Ľahký vánok ovial moju tvár a zmietol z nej všetok hnev. Svoj pohľad som pretočil na odchádzajúcu Tori. Nereagoval som na jej poznámku o strate ruky, bol som si takmer istý že i bez nej by som bol schopný boja. Keďže sme ale mali dosť silných medikov v tíme mohol som si dovoliť chvíľu riskovať. Hashiro bol neuveriteľne nadaný, schopný uzatvoriť obrovskú ranu v hrudi bez toho aby princeznej ostali doživotné následky. I keď, vďaka pečati ktorú dostala bolo možné že ju následky, ako nočné mory, budú prenasledovať po zbytok jej života. Netušil som ako som sa dostal do tejto situácie, keď som ho stretol prvý krát a on mi naznačil že má pre mňa prácu, ani som len netušil že sa stanem rebelom uprostred občianskej vojny hneď po boku Ľadovej princeznej. Nesťažoval som sa, môj cieľ presláviť meno Raijin bolo na dobrej ceste. Svoju ruku som natiahol pred Hashira.

„Tori ani jedno slovo, rozumieme si?“ Pousmial som sa i napriek tomu ako som sa snažil zachovať si kamennú tvár. Srdce mi bilo neskutočne rýchlo, neveril som, nevedel som si ani predstaviť deň, kedy sa vrátim. Roky v tyranii a rok ako tulák prenasledovaný najatými vrahmi od sestry sa pomaly končili. Bol som vystrašený, nahnevaný zároveň ale na druhú stranu plný adrenalínu a trochu aj šťastný. Nemuselo to skončiť dobre, mohlo to skončiť ale vynikajúco.
„Hashiru, viem že sa nepoznáme dlho ale potrebujem aby si niečo pre mňa urobil, priniesol mi niečo..“ Povedal som a vysvetlil mu o čo ide spoločne s cestou ku klanovému sídlu. Vedel som že to potrebujem. Len čo mi doliečil ruku som si natiahol kabát cez seba a vydal sa tiež k sídlu. Už bolo takmer prázdne, len pár sluhov sa sťažovalo na Toriine správanie. Po sľube že odtiaľto ide preč na dlhú dobu si všetci vydýchli a poďakovali mi, akoby som práve zachránil planétu. S výrazom vzdávajúceho sa muža som sa ani neobťažoval niečo viac so sebou zobrať. Posledné peniaze som mal v kabáte a tričko mi nebolo treba. Bol som často zvyknutý chodiť polonahý, nikdy sa totiž nikto nesťažoval. I keď som tomu nerozumel. Moje kroky ma zaviedli k blízkemu oknu odkiaľ som sa zamračene rozhliadol. Vyzeralo to na prichádzajúcu búrku, teda aspoň v smere kam sme sa mali vydať. Odtrhol som svoj pohľad od tejto scenérie a prešiel k Toriinej izbe. Jemne som zaklopal a vstúpil do vnútra. Môj pohľad okamžite padol na jej výrazné pery.
„Vyzerá to dobre ale chcel som aby sme sa chvíľu skrývali. Takto budeš svietiť na míle ďaleko..“ Zasmial som sa a oprel sa o rám dverí. Očividne mala všetko potrebné zbalené. Ja som však nemal pri sebe nič.
„Cesta by trvala niekoľko dní takže to trochu urýchlim..“ Na mysli som mal samozrejme seba. Ku chrámu sme sa dostali až nebezpečne rýchlo a tak rovnako som chcel postupovať znova. Od princeznej sme nemohli byť až tak dlho preč, hlavne keď jej ostal len Reizo a Kataro. Sídlo bolo zabezpečené ale kto vie. Traja jej vojaci sa totiž rozhodli ísť niekam inam.

Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Tori Fri Jul 27, 2018 12:50 pm

Neotočila jsem se, jen jsem ho sledovala v zrcadle. "Hmm stejně o nás budou vědět jestli mají senzibila." Poznamenala jsem a poslala svému odrazu pusu. Konečně jsem se k němu otočila na patě a popošla k posteli, kde ležel batůžek. "Ah..takže mě poneseš na zádech?" Zazubila jsem se a přemýšlela jestli si ten batůžek teda mám brát nebo ne. Chmm
"Kam teda vlastně jdeme?" Upřela jsem na něj pevný pohled. Byla jsem ochotná jít kamkoliv, jenom jsem to chtěla vědět dopředu. Jenom blázen by šel do neznámého i když to taky někdy bylo vzrušující.
Zatímco jsem čekala na odpověď jsem sjela pohledem na jeho ruku, vypadalo to, že se o ní Hashiro postaral. Nakonec se hodilo mít okolo sluníčkářské mediky.
Tori
Tori
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Raijin Dreyar Fri Jul 27, 2018 1:24 pm

„Nebudú.“ Odvetil som jednoducho a práve to mal za úlohu Hashiro. Priniesť istý predmet. Ak by sa mu to podarilo, dokázali by sme sa prešmyknúť aspoň do mesta ak nie priamo do sídla. Neuveriteľne som pokýval hlavou ako reakcia na jej pusu v zrkadle a s myšlienkou že ženy proste nikdy nepochopím som sa uškrnul.
„Na chrbte nie..“ Odvetil som. Kto vie kde ju strčím, keď som si ju pozrel, stačilo si ju vložiť do nejakého väčšieho batohu a prehodiť si cez plece. Kto vie či by som to náhodou aj dokázal. Môj úškrn na tvári sa okamžite zmenil keď sa spýtala kam ideme. Samozrejme, nikdy som jej nepovedal o svojej situácii, myslím, že ani nevedela o mojom klane. Vlastne som bol zato rád.
„Vziať si niečo čo patrí právom mne..“ Jednoducho som hlesol a pohľad som od nej zahanbene odvrátil. Nehanbil som sa priamo, no nerád som rozprával o svojej minulosti. Chcel som na ňu zabudnúť, začať tu nový život, očividne to ale nešlo. Povzdychol som si, aj tak to časom zistí.
„Navštívime moju sestru. Budete si rozumieť, tiež mi zo života robí peklo.." Túto poznámku som si nemohol odpustiť, hlavne nie po tom čo sa sťažovala väčšina služobníctva!
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Tori Fri Jul 27, 2018 1:33 pm

Přimhouřila jsem podezíravě oči a probodla ho pohledem. Ať se opováží zahlásit něco o tom, že by stačilo kdyby si mě strčil do kapsy. Nic na ten způsob sice neřekl ale podle výrazu si to určitě myslel!  Povzdechla jsem si, do čeho jsem se to pro boha dostala.. Pak se ale jeho výraz změnil a uhnul pohledem stranou. Na jeho poznámku, že si budeme rozumět jsem se zamračila. "Třeba jo." Odsekla jsem, už si mě dobíral jako Reizo. "Třeba se přidám na její stranu, za peníze cokoliv hm?" Dodala jsem a nasupeně kráčela k němu, chtěla jsem pryč z pokoje ale stál ve dveřích. "Chci projít." Zavrčela jsem a čekala až mi uhne. Ano, byla pravda, že jsem pracovala za peníze. Ale nebyla jsem taková jakou ze mě všichni dělali. Kdybych byla, dávno bych Reině řekla kde Kotomi je.
Tori
Tori
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Raijin Dreyar Fri Jul 27, 2018 2:06 pm

„Možno áno..“ Potvrdil som čo povedala. Na tvári som nemal žiaden výraz, to mi nesedelo. Zamyslene som pozoroval ako sa na malý okamih naštvala. Pravdou ostávalo že si to tu nikto nemyslel. Síce som myšlienky ostatných čítať nedokázal ale v tomto som si bol istý.
„Keďže patrí k extrémne bohatým ľuďom že i klan Kana oproti nej vyzerá chudobne. Stačilo by jej len povedať o mne a bolo by..“ Pousmial som sa a odstrčil sa od dverí, čím som jej vytvoril priestor nato aby mohla vyjsť. Nechal som ju prejsť, pričom som ešte malý okamih ostal stáť na mieste pozorujúc jej miestnosť. Čistá a veľká, bude chvíľu trvať kým niečo také ešte zažijeme.
„A predsa som požiadal teba..“ Dokončil som svoju myšlienku, otočil sa na päte a pomaly začal vychádzať na dvor. Tam som sa na chvíľu zastavil a rozhliadol sa. V okne som zahliadol muža ktorému to patrilo a pohľadom mu naznačil kam ideme. Len kývol hlavou a znova zašiel do vnútra. Nemal som potrebu jej hovoriť že jej verím, nemal som potrebu jej hovoriť hocičo. I keď sme boli v partii slniečkárov, ani jeden z nás taký nebol. A načo aj, rozprávať dokáže každý, najviac ale vždy záležalo na tom čo urobí človek. A ja som neveril že by bola toho schopná, i keď sa tvárila ako sa tvárila.
„Takže, asi môžeme vyraziť, čo?“ Spýtal som sa a pohol sa smerom k bráne. Tú pred nami s hukotom otvorili. Závan trávy mi vrazil do nosa. Vánok v pozadí sa začal meniť na ostrejší vietor a nad sídlom sa začali objavovať prvé mraky. Neponáhľali sme sa, zatiaľ nie. Ešte som ani nemal žiaden plán.
„Vôbec sa mi do toho nechce..“ Povzdychol som si a na malý okamih som nevyzeral príliš nadšený. S podivnou náladou a bijúcim srdcom som sa vydal dopredu, cez les a až k hlavnej ceste. Skrývať sme sa nemuseli, nie kým sme v tejto zemi.
„Vraciam sa domov..“ Zahundral som si popod nos, položil nohu na prachom opadanú cestu a pomaly vyrazil s Tori vpred.

//Presun
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Tori Fri Jul 27, 2018 2:22 pm

"Dobrý vědět." Poznamenala jsem když jsem procházela okolo něho a mířila pryč. Netušila jsem kam jsem vlastně vyrazila ale to bylo jedno. Chtěla jsem ven. Jenže Raijin šel se mnou, takže to vypadalo, že už odcházíme. Prošla jsem bránou a zvedla oči k obloze. Změnu počasí jsem mlčky přešla a věnovala pohled strážným, k sídlu jsem se ani jednou neotočila. Pořád jsem nevěděla jestli se Reizo probudil, protože jsem ho minula. Momentálně to pro mě ale nebylo důležité, spíše jsem se zaobírala tím, že na mě čeká neznámo. Raijin mi řekl, že půjde o jeho sestru od které si asi vezme co mu patří. Žádnou informaci navíc mi nedal a tak nechal prostor pro mou představivost. Jeho nervozitu jsem ale nesdílela, naopak jsem cítila malinké šimrání, které postupovalo tělem. Tenhle pocit jsem znala, a užívala jsem si ho. Moje špatná nálada zmizela. S úsměvem na rtech jsem ho následovala pryč.
--přesun--
Tori
Tori
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Kotomi Yamada Fri Jul 27, 2018 7:12 pm

Dodával mi sílu svými slovy. Byla jsem fakt ráda, že tu byl. Poposedla jsem si blíž, abych se o něj mohla opřít. Setřela jsem si slzy a povzdychla jsem si. Vypustila jsem tu nervozitu ze sebe.
,,Jak se cítíš?" Zeptala jsem se ho. Zaklonila jsem hlavu, abych na něj viděla, ale stále jsem se mu opírala o rameno. Pak jsem zacítila známou chakru. Zamračila jsem se. Nelíbilo se mi, že mě Kataro sledoval. Měl pravdu, že jsem vyrostla. Ve všech ohledech. Mám přece svůj osobní i intimní život. Tím více jsem měla chuť Katarovi udělat navztek..
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Reizo Kaneki Fri Jul 27, 2018 8:34 pm

Otočil jsem obvázané ruce položené na svých stehnech dlaněmi vzhůru a podíval se na ně. Několikrát jsem stiskl v pěst a zase povolil. "Už to bylo horší, ale i lepší," ušklíbl jsem se a pokračoval, "nejsem při vší své síle, ale bolest téměř necítím. Tuším, že za to vděčím Hashirovi a zdejším, že se o mě postarali." Pohled mi zase přejížděl po zámku a okolních prostorách. Stavba to byla neskutečná, ale nebyla to škoda peněz? Toto místo, ani zdejší lidé, mi nebyli známi, a tak jsem se stále držel na pozoru, o to více, když v mé přítomnosti byla Kotomi. Přítomnost Katara se mi také podařilo zaregistrovat, asi jsem ho chápal, ale bylo zvláštní, že se schovával ve stínech. Ona ho taky musela ucítit, když jsem ji pak pohlédl do tváře, její zamračený výraz to napovídal. "Mluvila jsi s ním?" zkoumavě jsem si prohlédl její oči a pak celé tělo. Měl jsem na mysli Sanbiho, Katara jsem si nevšímal. Zajímalo mě, jaké to je.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Kotomi Yamada Fri Jul 27, 2018 9:03 pm

Vystřelil svoje ruce do vzduchu a prohlédl si je. Cítil se lépe, i když ne skvěle.
,,Jsem tak ráda,že jsi v pořádku." pousmála jsem se. Sledovala jsem okolí a po očku Reiza. Trochu se mnou cukal,padala jsem mu z ramena,až to me to rozesmálo. Potichu. Reiza zajimal sanbi. Trochu jsem ho chápala,ale obávala jsem se te otázky.
,,Ne." Zavrtěla jsem hlavou. ,,On se mnou ano. Nebyla to milá slova." Zašklebila jsem se.
,,Bojim se...Nesebrala jsem odvahu mu odpovědět. Promluvit na něj. Ta nenávist je prostě...." odmlčela jsem se. ,,Dusí mě to. Svírá...A občas i bolí." Sáhla jsem si na hruď.
,,Cítí,co já. Vidí,co já. Slyší,co já...Čte mi myšlenky." Kousla jsem se znovu do rtu. ,,Je to děsivé."
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Reizo Kaneki Fri Jul 27, 2018 9:50 pm

Když řekla, jak je ráda, že jsem v pořádku, můj následný úsměv se nedal skrýt. Zněla tak mile a upřímně, že mě její slova skutečně zahřála na srdci. Tenhle pocit jsem již dlouho necítil, ani ho za ta léta nevyhledával, ale teď jsem si ho velmi cenil. Následovala její pochmurná slova, která měla zcela opačný efekt, tížila mne a donutila přemýšlet nad jejími pocity ještě hlouběji. Na moment jsem otálel, ale nakonec svou rukou přejel k té její a jemně ji stiskl. Pohled mi pak zůstal upřený na její tvář. "Nejsi v tom sama, všichni v ten den ukázali, že stojí za tebou, dokonce i Tori," zazubil jsem se při posledním dodatku. "Jsem tu pro tebe víc než kdy jindy, Kotomi," pronesl jsem nakonec s povzbuzujícím úsměvem. Faktem bylo, že jsem se cítil za současnou situaci zodpovědný a to mě vnitřně vázalo. Na druhou stranu jsem jí chtěl být na blízku z vlastního rozhodnutí, od srdce... asi?
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Kotomi Yamada Fri Jul 27, 2018 10:30 pm

Jeho úsměv se nedal přehlédnout. Byl tak upřímný, že mě to hřálo. Na mou řeč reagoval přesně opačně. Což se dalo očekávat. Mrzelo mě, že ho zarmucuji. Povzbudivě mi stiskl ruku, díval se na mě. Měl pravdu,všichni tu byli pro mě. To jsem si nepředstavovala, že se stane. A když řekl, že je tu pro mě víc, než kdy jindy, jeho upřený pohled...Zčervenala jsem. Stisk ruky jsem mu opětovala. Neměla jsem důvod mu nevěřit.
,,Děkuji ti." Usmála jsem se.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Kataro Yamada Sat Jul 28, 2018 1:30 am

Jak jsem je tak pozoroval, tak se jejich pouto každou minutou prohlubovalo. Na jednu stranu jsem stále Reizovi nevěřil, protože na světě existují typy lidí, kteří se dlouho takhle maskují, dostávají se přes city ke svému cíly a když na chvilku poleví v ostražitosti tak je bodnou do zad. Ale na druhou stranu jsem chtěl aby byla Kotomi šťastná. Možná bych jí měl nechat trochu soukromí, ale jestli se něco stane tak spáchám seppuku. Když jsem uviděl Kotomin naštvaný obličej tak mi došlo, že svého nejlepšího kamaráda a strážce už nepotřebuje, vyměňuje mě za jinačího společníka. Připadal jsem si nepotřebný po tom všem. Nejdřív jsem ji nedokázal ochránit, přičemž Reizo ji zachránil život a dodal sílu, ještě k tomu se s ní sbližuje. A co dělám já? Já se tu skrývám ve stínech, abych na ní dohlížel, což jí vadí. Nakonec mi po čase řekne, že už mě nepotřebuje, že ji bude od té doby chránit Reizo a já ztratím důvod k žití, jelikož tohle byl celej můj život a najít nový důvod není jen tak. Nemusel bych to taky přežít. Přemýtal jsem tak v myšlenkách trochu depresivně a rozhodl jsem se vytratit. Nevěděl jsem kam jít, nebo za kým jít, neměl jsem jiné přátele a nevěděl jsem kam šli ostatní. Podíval jsem se ještě naposled před odchodem na ně. " Nechám jim trochu soukromí, Reizo se o ni určitě postará " Mrmlal jsem si tak potichu a pomalu jsem se s depresivní náladou kvůli naštvanosti Kotomi otočil a šel zpět k sídlu.
Kataro Yamada
Kataro Yamada
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 16. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Reizo Kaneki Sat Jul 28, 2018 9:11 am

Na její poděkování jsem přitakal úšklebkem a držíc ji za ruku vstal, tak abych ji také opatrně vyhoupl na nohy. Měl jsem chuť se projít, tyhle zahrady jistě skýtaly i další krásy jen čekající na obdiv. "Je libo kratičkou procházku, princezno?" zeptal jsem se pobaveně a její ruku si hodil pod rameno. Na odpověď jsem nečekal, stejně to bylo míněno spíše řečnicky, já už byl rozhodnutý. Vydal jsem se s ní tedy skrze okrasný oblouk porostlý květinami za fontánou do útrob tohoto přírodního bludiště. Proč se pro změnu nesnažit být chvíli pozitivní, stejně jsme v naší kondici neměli nic lepšího na práci. Zdraví mysli je stejně tak důležité jako těla.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Kotomi Yamada Sat Jul 28, 2018 9:57 am

Než jsem se nadála,vytáhl mě na nohy a ruku,kterou mi stále drzel, mi stočil pod jeho rámě. Znovu jsem se do něj zavěsila. Opřela jsem se o Reiza a vydala jsem se s nim na procházku. Pousmála jsem se. Kromě Tori se ke mně Reizo jako jediný choval opravdu přirozeně. Procházeli jsme zahradou a objevovali její taje a zákoutí. Květiny kvetly a voněly. Kouzlilo to úsměv na tváři.
,,Je to tu úžasné." Vypadlo ze mě spontánně. Trochu nostalgické,když jsem si vzpomněla na naši zahradu.
,,Moc jsem se z hradu nedostala. Chtěla bych se dostat do přírody. Ne takto udržované." Rozpovídala jsem se zasněně.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Reizo Kaneki Sat Jul 28, 2018 11:29 am

Kotomi si to užívala podobně jako já, stvrdila to později její slova i úsměv. Když jsem si tak prohlížel všechnu tu přírodní krásu, napadlo mě, čeho všeho je schopný Hashiru. Dokázal by vytvořit takové zahrady i pomocí jutsu? S tím, co jsem všechno za svůj život viděl, se to nezdálo nemožné. Až to všechno skončí, poprosím ho, aby mi vysadil zahradu. Uchechtl jsem se nad tím, že v tuhle dobu přemýšlím i nad něčím takovým. Asi se mi podařilo alespoň trochu odpoutat od starostí. "To je," odpověděl jsem nejprve a po ní poté pokračoval, "nespoutaná příroda má úplně jiné kouzlo. Na cestách mě dokázala již mnohokrát uchvátit a hlavně překvapit. Svět je tak obrovský, že je téměř nemožné spatřit všechny jeho zázraky." Prohlédl jsem si její zasněnou tvář. Takových jako ona bylo mnoho, těch, kteří toho na vlastní oči příliš nepoznali. "Možnost vydat se takovou cestou poznání má každý, jen je občas těžké se pro ni rozhodnout..." pronesl jsem nakonec a pohlédl k nebi, kde pod mraky poletovali ptáci. Nespočet bytostí tento svět obývá s námi, dokonce i takové jako Sanbi.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Megumi Sat Jul 28, 2018 11:57 am

Horu sme nenašli a v podstate ani moc stôp. Teda až na niekoľko, čo viedli priamo do sídla, ktoré zatiaľ pomerne dosť svietilo kúsok odtiaľto. Po ceste sme sa vyhli niekoľkým žoldnierom, ktorý to tu strážili. No nesnažili sme sa dostať dovnútra. Aspoň zatiaľ. Ostal som stáť na jednom zo stromov a s pobaveným pohľadom som sa pozrel na Sayu. 
"Hej ... nešli sem náhodou stopy z chrámu?" Spýtal som sa jej zvedavo. Teda bola to skôr rečnícka otázka, pretože bola tak či tak pravdivá. 
"Chmm... chce sa ti trocha ponaťahovať kosti? Celkom by som sa pozval dovnútra a no, buďme úprimný. Nepustia nás." To mohlo viesť len k jednému. Toľko o blbých nápadoch. Koľko tu mali žoldnierov? Niekoľko stoviek? Kto vie. Sám som ich nikdy nepočítal a informácie o tomto mieste som nemal.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Milli Sat Jul 28, 2018 12:21 pm

Mlčela jsem celou dobu co jsme sem šli a snažila se zahlédnout někoho kdo to měl na svědomí. Jenže nikde nikdo kdo by na to vypadal. Byla jsem celkem dost zklamaná, no co se ale dá dělat. Přelétla jsem pohledem sídlo a koukla se na Goemona. "Jáá bych to nedělala." Poznamenala jsem a vrátila se pohledem k budově. "S majitelem toho sídla bych si nezahrávala." Pokrčila jsem rameny, sice jsem o tom kdo byl majitel nic nevěděla ale nemohl to být nikdo obyčejný. Ten by na to neměl. Pak jsem ho kriticky přejela pohledem a pohodila vlasy. "Tebe by tam možná nepustili, ale já vypadám jako andílek no ne?" Zazubila jsem se.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Megumi Sat Jul 28, 2018 12:41 pm


S ľahkým úškrnom som si len natiahol masku na tvár. Takú, čo mi nezakrývala len pohľad do očí.  
"Ale no ták.. nehovorím že sa tam máme prebiť a vyzvať na súboj celé toto sídlo." Prehovoril som trocha stlmeným hlasom, pretože to masky zvyknú robiť. Skresliť hlas a tak. 
"Bude to jednoduché.. len sa preplazíme dovnútra, von.. získame zopár informácií, možno niečo ukradneme a.. máme zarobené." Navrhol som. Naozaj som si myslel že ju presvedčím na slovo "okradnúť". Mohla ale vidieť, že ja som celkom presvedčený a odhodlaný, keďže po maske prichádzala ešte kapuca. Taktiež mohla zaregistrovať červenú "žiaru" sharinganu, ktorý mi svietil spoza tieňov masky. "Okej, môžme to spraviť dvoma spôsobmi.. ty pôjdeš tým oficiálnym.. ja moc nie. Čo ty na to?" Spýtal som sa a veselo som rozhodil rukami.  "Čo zlého by sa mohlo stať?" Asi som zabudol spomenúť to, že mi za chrbtom mala stáť hora, no nebola tam.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Kotomi Yamada Sat Jul 28, 2018 1:05 pm

Reizova přítomnost, omamná vůně rozkvetlých květin, zurčení vody někde za námi a to ticho. Největší pohoda, jakou jsem si mohla přát. Naklonila jsem se, abych jednu květinu pohladila.
,,Přála bych si to taky zažít." vydechla jsem okouzleně.
,,Nejspíš se mi to i podaří, když jsem teď mimo hrad." zasmála jsem se. ,,Tam jsem byla vázaná konexemi, pravidly. Na rozdíl od Katara a Takumiho jsem nemohla ven. Byla jsem moc hlídaná. Občas mě vzali ven tajně." pousmála jsem se. ,,Odtud moje známosti třeba v té hospodě." připomněla jsem Reizovi, proč jsem mohli v hospodě zůstat. Já sama zapřemýšlela nad tím, co řekl. Možnost výběru vlastní cesty. Co se ode mě vlastně očekávalo? Já chtěla očistit svoje jméno i jméno celého klanu. Chtěla jsem zachránit bratra...Co ode mě ale očekávali ostatní lidé? Momentálně jsem se mohla pohybovat mezi nižšími vrstvami společnosti. Poznávala jsem jejich zvyky a stále mě to překvapovalo. Třeba....se nakonec rozhodnu udělat něco i s tímhle. Nějak..Vlastně jsem toho chtěla udělat tolik, až jsem sama nevěděla, co chci udělat jako první...
,,S takovou nezvládneš vůbec nic." ozvalo se zase temné zavrčení. Skoro až posměšné. Trhla jsem sebou. Vyloženě optimistické myšlení od Sanbiho...Povzdychla jsem si.
,,Chce to někam daleko od civilizace." vyslovila jsem své přání nahlas. ,,Na chvíli."
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Kataro Yamada Sat Jul 28, 2018 2:30 pm

Jak jsem se tak sám procházel těmito končinami tak jsem skončil na místě, které bylo docela dost vzdálené jak od sídla tak od Kotomi. A zrovna na tomhle místě se najednou oznal hrom s přívalem deště po mé sarkastické větě " Může to být ještě horší? " zeptal jsem se sám sebe. Začalo pršet a já si připadal jak velkej blbec. Nevěděl jsem co dělat. Kotomi mě u sebe teď nechtěla, radši má u sebe Reiza, přičemž tamten spolek nemůžu najít. Chytla mě bouřka a já tu jsem v ní takhle oblečenej. Nedivil bych se kdyby do mě napálil blesk, to by bylo jak boží zásah, že mě má tenhle svět u víte kde. Zastavil jsem se a tak přemítal co bych měl vlastně dělat. Jestli se vrátit zas zpátky nebo se pokusit najít tamtu skupinu, či se vrátit do sídla než se uráčí někdo vrátit. Cítím se vynechaný.

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 904A30795FF714028045318E9C7265C13D3B4DE8
Kataro Yamada
Kataro Yamada
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 16. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Milli Sat Jul 28, 2018 3:07 pm

Jop, na slovo okradnout mě dostal. Dřepla jsem si do trávy a vyštrachala z ruksaku pláštík, nebyl sice tak dlouhý jako jeho a měl kapucu! "No tak fajn, já jdu s tebou. Nemám náladu nabalovat stráže." Zamumlala jsem a přehodila ho přes sebe. Kapuci jsem si stáhla do obličeje a na tváři se mi objevil široký úsměv. Sáhla jsem si k boku abych zkontrolovala katanu a postavila se. Nohou jsem batůžek šoupla za strom a zadívala se k sídlu. "Kdo se tam dostane první a najde nejdražší věc vyhrál." Zazubila jsem se a bez čekání vyrazila k sídlu. Rozhodně jsem na Goemona nečekala! Chtěla jsem využít toho, že to nečekal. Hbitě a nenápadně jsem zamířila k boční straně sídla. K ukrývání jsem využívala terén, jednou prošla skupinka žoldnéřů nebezpečně blízko ale jinak to bylo bez problému. Za nedlouho jsem byla u plotu, a šup byla jsem za plotem.

Přikrčila jsem se a čupla si za vyvýšený záhonek květin. Chviličku jsem byla potichu a naslouchala okolí. Vypadalo to, že se můžu pokračovat a tak jsem zvedla hlavu k balkónu na který jsem měla v plánu se dostat. Ochrana tu sice byla lepší než u Reiny ale i jim tu někdo lezl po zdi..já. Na balkóně jsem opatrně nakoukla oknem do místnosti a zjistila, že tam nikdo není. Jenže okno bylo zavřené a já ho nechtěla rozbíjet. Chm Nespokojeně jsem se zamračila a opatrně zkusila štěstí u dalšího. Nic. Šeptem jsem zaklela a pokračovala k dalšímu oknu, balkon byl dlouhý dost. Jediné co mi bylo divné bylo to, že i v dalších místnostech bylo prázdno. Skoro to vypadalo jak když si tu žije jen jeden člověk ale má potřebu ukazovat své bohatství. Konečně jsem našla okno, které bylo otevřené a vklouzla dovnitř.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Megumi Sat Jul 28, 2018 3:24 pm


Na chvíľku som sa pozrel stranou, aby som sa v niečom uistil a bum.. zrazu tu nebola. 
"Tá.. krpatá.. ah.." Pousmial som sa pod maskou. zas tak krpatá nebola ale aj tak vedela pekne brnkaň na nervy. 
"Dobre, uvidíme kto čo ukradne prvý." Sám som vyrazil kupredu, no narozdiel od nej som až do sídla nedorazil. Ako som totiž dopadol na zem medzi stromami, zrazu som si uvedomil, že sa asi tak dvadsať metrov predo mnou nachádza iný shinobi. Niekto s bielymi vlasmi. Oh.. nie je to náhodou.. Pomyslel som si, keď som na neho zaostril. Bingo, to znamená že tá princezná je tu. haha.. jackpot. V ruke zableskol kunai, ako som kráčal bližšie a bližšie. Mohlo mu dojsť, že nie som príliš počestný pocestný. Hlavne kvôli môjmu plášťu a potrebe si maskovať tvár.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Kataro Yamada Sat Jul 28, 2018 3:34 pm

Stál jsem si tam tak v dešti když jsem uslyšel čvachtání bahna kousek ode mě kam jsem se podíval. Uviděl jsem maskovanou osobu v plášti, kterou jsem rozhodně neznal. Já jsem měl vždy štěstí narazit na takové osoby když jsem sám. Může to být klidně i Reinin špeh, který nás zde vystopoval, jak by se tu jinak objevil. V té skupině z hospody nebyl a o nikom jiném se nezmínili, takže mu nemůžu věřit. " Potřebuješ ode mě něco? " Nebyl jsem zrovna ve veselé náladě, jelikož jsem se stále cítil nepotřebný.
Kataro Yamada
Kataro Yamada
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 16. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo rodiny Date - Stránka 3 Empty Re: Sídlo rodiny Date

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru