Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lesy v Shimo no Kuni

+16
Takumi Yamada
Uchiha Nero
Ryuu
Mikoto Hyūga
Izuno Yui
Benjiro
Raijin Dreyar
Rika
Reina Kana
Tsukahara Bokuden
Milli
Megumi
Arata
Reizo Kaneki
Hashiru Senju
Kotomi Yamada
20 posters

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Kotomi Yamada Wed Jun 27, 2018 6:23 pm

First topic message reminder :

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 682989_64a5d079
Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 13619233219788

Lesy, ve kterých dá odpočívat nebo skrýt.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down


Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Tsukahara Bokuden Fri Jul 06, 2018 2:49 pm

Ako som zasiahol túto beštiu svojou technikou, upustila meč, ktorý som v podstate hneď na to prechytil do druhej ruky. Bol obrovský... chcelo to značnú silu udržať ho v rukách, aj keď ja  som ho držal len v jednej (prepáč Reini :3) 
Nikdy som nebol moc dobrý v bojovaní s dvoma mečmi naraz, hlavne keď boli takto nevybalancované. No nešlo ani tak o to, že by som meč chcel použiť, skôr som nechcel, aby bol použitý proti nám.
Čo však naśledne tvor spravil no.. nikdy som nič v živote nevidel. Nebol som síce senzibil, no aj ja som bol schopný cítiť ohromnú chakru, ktorú sústreďoval do tej prapodivnej guličky. S chladom v duši som si uvedomil, že ak ma toto trafí, budem mŕtvy. Taktiež som si uvedomil, že sa pravdepodobne ani nemám ako vyhnúť. No to sa medzi nami a tvorom vytvorila kamenná a následne aj kryštaľová stena. Sám som skočil na jedného z drakov, ktorých vytvorila Reina ako náš únikový prostriedok. No neudržal som sa na ňom dlho. V momente keď sa ozval masívny výbuch, tlaková vlna ma z draka strhla do trosiek toho, čo ešte pred chvíľou bol les. Prežil som to, no bol som dosť doudieraný, stále držiac, teraz už v podstate iba meč môjho súpera. Ten môj mi uletel a tento veľký sa dal aspoň efektívne použiť ako taký "štít", keď už nič iné.  Začal som sa stavať a rozhliadať po okolí. Snžil som sa nájsť očami toho tvora. Znervózňovalo ma, keď som ho čo i len na sekundu z očí stratil.
Tsukahara Bokuden
Tsukahara Bokuden
Samurai (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Arata Fri Jul 06, 2018 3:57 pm

Draky samuraje stihli uklidit, ale stejně tak jak v případě Bokudena je smetla tlaková vlna. Není pochyb o tom, že dokonce i Reina s Rikou se měly problém udržet na jednom místě. Viděli jsme spoušť, kterou jsme způsobili a čekali. Netrpělivě. "Na co čekáme?! Pusťme se do nich!!!" Rázem se ozval rozdílný názor. Pořád náš. "Ne!!! Koukejme!!! Máme lepší nápad." To že jsme Matatabi a mě vnímali jako jednoho ještě neznamená, že máme stejné názory. Naše fúze se projevuje kombinací naších pohledů na věc. "Ach ano... to by mohlo fungovat. Hehehehehehe!!!" Šíleně jsme se rozesmáli při myšlence na to, co bude následovat.

"Prvně zabijeme toho, co nám ukradl párátko." Moc věcí nemáme. Vlastně kromě našeho pláště a mečíka žádné. Své si proto bráníme! "Vzal nám ho a to neměl dělat!!! Ne!!! Neměl!!! Ukážeme mu, čeho jsme schopni!!! Ukážeme jim naší sílu!!!" Byli jsme rozzuřeni. Nejen že nám naše jídlo pořád uniká ale k tomu nás okradli! Postavili jsme se na čtyři. Teď jsme ještě víc připomínali divou zvěř. Na naších nohou se vytvořily drápy, které jsem zatli do země. Rázem se uvolnilo ještě větší množství chakry než v předchozím útoku a naše barva se začala měnit z červené do modré. Naše postava se začala zvětšovat. Nevíme, co znamená držet se zkrátka. Důvodem, proč jsme vždy nevytasili vše bylo, že jsme jednali impulzivně. Bez většího přemýšlení. Když chceme zabít, prostě zabijeme nehledě na okolnosti. Většinou jsme všechny vyřídili hned. Někdy i utekly ale ještě nikdy nás takhle jídlo nezesměšnilo, když zůstalo a stejně se nenechalo zabít ani druhým útokem.  "Je jich tu tolik a všichni pořád žijí!!!" Jak iritující!!! "To změníme!!! Sežereme je všechny!!!" Na začátek se spokojíme s pár. Možná i s jedním a pak... pak se uvidí. Je těžké se ale ovládnout, když jedno sousto je tak akorát na mlsnou... neuspokojí.
Arata
Arata
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 09. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Rika Fri Jul 06, 2018 4:25 pm

Byla jsem zachráněna šlechetnou Reinou a jejími zdmi a draky. Doplachtila jsem na zem vcelku, celkem zarážející, když si člověk shrne, kolika větvemi jsem prolétla. Haha, tak v takhle ostrém střetu jsem už dlouho nebyla. Všichni vypadali tak znepokojeně, to já vypadala stále nadšenější a nadšenější, momentálně jsem v širokém úsměvu ukazovala bílé zuby, čím horší se situace zdála být, tím se zdálo, že moje šílenství roste. Nemohla jsem si ale pomoct, takovou anomálii jsem na stole neměla snad nikdy a věděla jsem, že bez ní neodejdu. Čert vem můj mrzký, zbytečný život, bez toho tvorečka nestál za nic!
Dopadla jsem na všechny čtyři jako kočka a sbírala se, pohledem kontrolovala všechny přítomné. Melounek vypadal trochu domláceně, ale prozatím moc pomoc nepotřeboval, respektive dokud mu nebudou koukat střeva, nechce se mi plýtvat energií, dokonce i zbytek královské gardy byl pohromadě, možná je držel všechen ten šrot a Reina měla sice trošku vyfoukané vlasy, ale jinak byla taky živá a to je plus. Za to naše malé zvířátko se začalo nějak zvětšovat. Nemusela jsem mít zvláštní schopnosti, abych doslova cítila, jak se chakra kolem toho tvora kumuluje. Nevidět to, snad bych tomu ani nevěřila. Pološíleně jsem se usmála, no skvělé, jestli použije tu kouli znovu, budeme všichni čuchat kytky odspodu. Reinina otázka a žádná odpověď byla jasným signálem, že nejen že není plán, nejsou ani možnosti na výběr. A ta věc dala jasně najevo, že nás chce všechny vidět na kaši. Jen jsem se krátce podívala na Reinu, můj pohled byl zvláštní, děsivě klidný, chladně neosobní. Znamenal jediné, že pokud chce přežít, musí proti tomuhle monstru poslat jiné monstrum. Mě.
Otevřela jsem brašnu a vyndala z ní všechny dávky sedativ, které jsem s sebou momentálně měla. Plán to nebyl dobrý, plán to byl prostě zoufalý. Ale zoufalá situace si žádá zoufalé řešení. S klidný výrazem jsem přišla k samurajovi, který klečel kus přede mnou. Bez jediného zaváhání jsem do bělostné kůže mezi jednotlivými pláty zbroje zabodla všechny ampulky, které jsem měla v ruce. Zbláznila jsem se? Ne tak docela. Když to nejde po zlém, pojďme si zvířátko udobřit.
"Čas krmení!" křikla jsem s úsměvem a zatímco se na mě překvapený samuraj otočil, vzala jsem ho a pomocí hadů vší silou mrštila té potvoře přímo pod nos. V mém obličeji se nepohnul ani sval, ani známka nějaké emoce. Tu hodnou tu hraje Reina a já těch pár rádoby naštvaných pohledů a odsuzování přežiju. Protože budu žít a tohle mrně bude moje. Krátce jsem se usmála. "A pamatuj si, že ruka, která tě krmí, se nekouše.." dodala jsem si spíš jen tak pro sebe.
Rika
Rika
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 28. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Reina Kana Sat Jul 07, 2018 8:38 pm

Jak jsem předpokládala, tak tlaková vlna nás všechny odhodila do stromů. Pomlácená, poškrábaná jsem se podívala vražedně a tu běsnící stvůru. Pak jsem pohledem mrkla po ostatních. Všichni byli v pořádku. Zadívám se na Riko. Možná mi četla myšlenky, možná taky jenom se známe tak dlouho, že už obě víme. Přesto mě překvapilo její náhlé jednání. Rychle jsem se postavila. Brnění mi zmizelo. Náhle mi docvakl její nápad. Měla bych protestovat. Ale ... uvidíme jak její plán vyjde. Nebyl špatný.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Tsukahara Bokuden Sat Jul 07, 2018 10:44 pm

Zabodol som obrovský meč do zeme pred sebou, zatiaľ čo som sa za neho skryl a vyčkával som. Zároveń ma chránil pred poryvmi vetra a chakry, ktoré sa formoval Yokai svojou stále väčšou a väčšou premenou. Zatiaľ som si stihol všimnúť, čoho sa dopustila Rika a mne na chvíľu.. ako sa hovorí, stuhla krv v žilách. V keď sa odrazil démon, som sa odrazil aj ja smerom k samuraiovi, ktorí letel k démonovi. Ešte počas vzduchu som vytasil záložnú dýku, ktorou som bleskovo preťal hadov. Druhou rukou som samuraia chytil za časť brnenia a rozbehol som sa s ním za obrannú líniu ďalších zo samuraiov, ktorý ju zatiaľ stihli sformovať. Vrelo to vo mne. Muž ktorého som sa snažil zachrániť, to tak či tak neprežil, keďže bola dávka sedatív tak silná, že ho zabila. Zavrel som mu viečka, po čom som ruku položil na jeho katanu. 
"Prosím o odpustenie, tvoj meč ti vrátim, akonáhle s ním zotnem hlavy dvoch Yokai." Šepol som, aj keď ma už nemohol počuť. Vybral som mu z opaska ešte aj wakizashi, takže som mal v každej ruke jednu čepeľ. Okolo oboch sa vytvorilo chakrové ostrie, čo ich čepeľ predĺžilo a spravilo to z nich veľmi nepríjemnú zbraň. Aj keď voči tomu modrému Yokai som pochyboval, že to bude platné. 
"Je zbytočné byť na jednom mieste. Rozptýlime sa.." Povedal som tým, čo boli aspoň ako tak pri vedomý a len som hlavou ukázal na tú šialenú ženskú. 
"Dávajte si na ňu pozor, to ona ho zabila. Ak sa k vám bude chcieť zakrádať, useknite jej hlavu." Zamrmlal som ešte v tichosti tak, aby to počuli len samuraiovia, ktorý ma teraz počuli. Možno by sa mohol každý diviť, pre čo počúvali práve mňa. No keďže Reina nerozdávala žiadne rozkazy a náš kapitán bol zabitý vlastným spojencom, kto iný tu na to ostal? Všetci sme si boli rovný. Postupne prikývol každý jeden z nich, na čo sme sa všetci rozbehli svojim smerom. Do lesov. Démon bol obrovský a našou jedinou šancou na prežitie bolo odviesť jeho pozornosť a zaútočiť zo zálohy, aspoň pre nás samuraiov. Pred tým než som ešte opustil telo mŕtveho samuraia, pozrel som sa na Riku posledný krát. Namieril som na ňu čepeľ katany a dal som si záležať, aby ma počula.
"Ak sa dotkneš jeho mŕtveho tela, ak sa k nemu čo i len priblížiš... zotnem ti hlavu." Po týchto slovách som sa tiež rozbehol do lesa, kde ma aspoň ako tak kryli stromy. 
Tsukahara Bokuden
Tsukahara Bokuden
Samurai (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Arata Mon Jul 09, 2018 9:10 pm

Zoufalství my rádi. Chutná to při nim moc dobře. Když nám ho Rika předhodila, radostí jsme se odrazili vstříc záhy, působením nadměrného množství sedativ, mrtvému tělu. "Ano. Ano. Ano." Zdálo se, že jsme se uklidnili. Přestali jsme řvát. Dokonce i vrčet. Do jisté míry jsme taky že klidní byli. Podezřelé Ričino chování jsme nebrali v potaz. Na to to tu smrdělo až moc velkou dávkou zoufalství. Obětovat vlastní lidi, aby sami získali čas proti nám něco vymyslet. Nádhera!!! Dřív než jsme se stačili zakousnout nám ho ukradl zlodějíček Bokuden. Ten co nám už dříve ukradl naše párátko. Zastavili jsme se. Nadšení z nepřítelova zoufalství vzápětí bylo pryč.

"He?!" Chystali jsme se po něm skočit. Roztrhat ho. Rozčtvrtit. V naší současné podobě by jsme ho zvládli spolknout i jako jednohubku. Pokusili jsme se ho chytit. Kousnout. Utekl. Zůstali jsme stát. Zmateni. Bokuden se samuraji byl už schovaný v lesích. "Co se to děje?! Proč to udělal?! Proč ho jen tak nenechal?!" Neměl riskovat. Byli jsme dezorientovaní. Sežrat chcípáčka? Pronásledovat samuraje? Sežrat Reinu s Rikou? "Kde máme párátko?" Když tu najednou jsme si vzpomněli, že Bokuden u sebe neměl náš mečík, když utekl do lesa. "Kde je?!" Tu jsme ho spatřili kousek dál. Zapíchnuté v zemi. Přiskočili k němu a uvolnili naši plnou podobu. Opět jsme vypadali červeně pokryti prapodivnými zvířecími kostmi. Jednou rukou jsme ho vytáhli. "Co budeme dělat?! Koho zabijeme?! Co sežereme?!" Jeden z našich ocasů jsme si dali do pusy a pořádně se zakousli. "Zkazili nám to. Zkazili nám to." Mumlali jsme jakási příliš nesrozumitelná slova s ocasem v ústech. Byli jsme plní euforie, když nám házeli své vlastní lidi, ale teď nás přešla chuť. Bokuden se nás nebál. Skočil vstříc naší kořisti. Tušil že po něj půjdeme. Přesto to udělal. Netáhne nás zabíjet někoho, kdo se nás nebojí a je připravený zemřít. Reinin a Ričin případ byl o něčem jiném. Oni zoufalí byli. Nechtěli jsme je ale žrát. Ne hned. Jejich obětování svých vlastních poddaných se nám hrozně líbilo. Někdy si to zopakujeme. A toho mrtvého chcípáčka? Byl už mrtvý a jaksi nás to teď netáhlo sežrat něco, co jsme neulovili. A tak jsme, třímaje opět naše párátko  rukou, pokryti červenou vrstvou husté chakry odešli. Beze slov či žádných větších činů. Zabíjet a jíst ještě teprve budeme. Není pochyb. Tohle zpackané jídlo si musíme vynahradit. (Přesun)
Arata
Arata
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 09. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Rika Tue Jul 10, 2018 9:44 am

Povzdechla jsem si. Samou šlechetností se mi chtělo blinkat. To dítě je naprostý hlupák. Zachraňujme mrtvoly. To divadlo si mohl schovat až domů. Nicméně jsem se jen hluboce nadechla a začala zvažovat nové možnosti. Výhrůžky mě evidentně moc netankovaly, nebyla jsem ten člověk, co se bude bát, natož na něj křičet nějaký podobně heroický nesmysl. Useknout hlavu? Mě? To by ses musel trochu snažit, chlapče.
Nicméně zatímco samurajové utíkali do lesů, já stála pořád na tom samém místě. Es v rukávu jsem už moc neměla a můj brilantní nápad zkazil.. co to vlastně bylo? Čest? Láska? Oddanost? Možná cosi lidského, co já nemám? Ať jsem nad tímhle prapodivným činem rozmýšlela, jak dlouho jsem chtěla, nechápala jsem ho. Jeden mrtvý versus osm mrtvých.. jak se zdálo, ani přes Melounkovo projev jsem necítila výčitky.
A pak se stalo něco docela podivného, když se kočička rozmluvila, chvíli zkoušela ohlodávat samu sebe a nakonec zmizela. Skoro jako bych musela potlačit touhu zavolat ho zpátky. Ztratil se mezi stromy, ale jeho chakru jsem cítila pořád, pořád tak intenzivně a jasně. Potřebuju se o něm dozvědět víc, chci toho vědět víc, chci vědět, odkud jeho síla pochází. Chci si s ním promluvit. Bez všech těhle rádoby hrdinů, kteří tomu vůbec nerozumí.
Otočila jsem se k Reině se zářivým úsměvem. "Takže zpátky domů? Manželovi se určitě stýská." šílenství z mých očí zmizelo, zůstalo jen v mé hlavě. V tom úsměvu bylo ale jasně patrné, že tímhle jsem neskončila. Pro svou novou hračku se hodlám vrátit. Drobet připravenější.
Rika
Rika
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 28. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jul 10, 2018 10:30 am

Celý tento komediální projev mě nehorázně popudil. Riki nápad se mi zdál více jak výborný, jakmile by se totiž zaměstnal jídlem, mohli jsme mu píchnout sedativa a dovést ho do vězení a tím očistili okolí od nebezpečí. Můj kamenný obličej ukazoval, že se stal průšvih. Narozdíl od samurajů já stále stála vedle Riko v tváří v tvář nepříteli. Podívala jsem se směrem, kam utekli samuraji i Bokuden. 
"Takže pánové..." začala jsem, čekala jsem až vylezou. 
"Zklamali jste mě. Jste nejlepší samurajové, až na tebe chlapče." ukážu na Bokudena, "A utekli jste jako banda panických ženských. Klidně byste mě tu nechali jako vaši velitelku bez ochrany před nepřítelem a ještě poslouchali malého chlapce?" špatná nálada ze mě jenom sálala, oni však stále viděli  jen prázdný obličej bez emocí . Možná jediná Riko si u mě mohla uvědomit závažnost situace. 
"Takhle se samurajové nechovají. Právě jste totiž zmařili možnost tu bestii chytit a očistit tak lesy od nebezpečí. Nechali jste ho uniknout. Radši budu obětovat jednoho než nás všechny. Vůbec jste si neuvědomili, co jste právě udělali." otočila jsem na ně čelem. "Všichni jste degradování o pozici. Až se naučíte poslouchat rozkazy své nadřízené budu uvažovat o zpětném postupu. Tohle je ostuda. A ty chlapče se vrať do výcviku, dokud se nenaučíš respektovat  rozkazy nadřízeného." skočím svůj proslov. A vydávám se zpět k vesnici. Nechtěla jsem se vracet, ale nechtěla jsem tu ani zůstávat. Zkazili mi misi. Byla jsem poníženě naštvaná. Měla jsem sto chutí jim něco udělat. Ale držela jsem se. Vím o někom, na kom si tu špatnou náladu vybiju. 

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Tsukahara Bokuden Tue Jul 10, 2018 1:40 pm

Plán bol pomerne jednoduchý. Rozptýliť tomuto démonovi do strán a pomaly ale isto ho zosekávať chakrovými útokmi,s našim pomerne dosť vycibreným chakra-flow. Zameriať sa na nohy, brucho.. a jak by Yokai padol, nejakým spôsobom ho doraziť. Ako osy omnoho väčšieho predátora. No nepodarilo sa to z jedného jednoduchého dôvodu. Yokai odišiel. Pred tým sa však ešte zmenšil znova do svojej trocha.. divnej podoby. Vyrazili sme za ním no, nemali sme šancu. V tomto ohľade bol omnoho rýchlejší . Len si uchmatol svoj meč a zdrhol.
"Sakra.." Zaškrípal som zubami. nenasledovali sme ho, aj keď tento nápad tu stále bol. No.. očividne nebol v hlave našej "Daimyo". Keď sme sa vrátili a ona spustila. Dosť zarazene som sa na ňu pozeral. A to som od nej chcel vyžiadať popravu jej spoločníčky, čo by bol primeraný trest za to, čo spravila. Moje pocity sa striedali rýchlo. Najprv som ju chápal. Určite sa tu všetci cítili sklamane z toho, že Yokai ušiel. Keď však hovorila že sme utiekli, mohol som spočítať žili na tvári jedného z mojich kolegov, pravdepodobne rovnako, ako aj na mojej. Zaťal som zuby... stav mysle prešiel do hnevu. To by ešte nebolo tak zlé. V momente keď povedala, že by radšej obetovala jedného, než by nechala všetkých osem zomrieť, vedel som, že si v momente všetkých týchto samuraiov stratila. Toto.. malé rozmaznané paničovské hovno nám bude hovoriť o samuraiskej cti, o tom čo robiť a čo nie. Nebyť muža, ktorý sa postavil predo mňa a skosil ma prístnym pohľadom, tasil by som s úmyslom zoseknúť práve našu "veliteľku". Mať v sebe niečo, čo mal v sebe ten Yokai.. mali by problém s druhým "démonom". No nemal som.
"Nemôžem ďalej pokračovať vo vašich službách." Sykol som spôsobom, ktorým by mi možno závideli aj hadi Riki. Strhol som si z čela znak klanu Kana, na čo som ho mojej "veliteľke" hodil k nohám. Po tom som to isté spravil s Haori, ktoré som mal na chrbte. katany som si však nechal. Stále som musel dodržať sľub, ktorý som dal nášmu už mŕtvemu spoločníkovi. Naďalej som len sledoval, ako odchádzajú. Bez toho, aby som ich nasledoval.
Tsukahara Bokuden
Tsukahara Bokuden
Samurai (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Rika Wed Jul 11, 2018 8:52 am

Člověk hned litoval, že s sebou nemá něco k zakousnutí a skládací stoličku. Můj stále přítomný úsměv jaksi naznačoval, že ač se jedná částečně o mě, letí to všechno kolem jako moucha. Ačkoliv při pohledu na Melounka jsem musela uznat, že jsem spíše na jeho straně. Opravdu jsem si nemyslela, že by samurajové v děsu a panice utíkali do lesů, na to se všichni tvářili až moc vážně. Reinino rozhodnutí mi adekvátní nepřišlo. Protože v tomhle případě jsem byla tou špatnou já, o tom nebylo pochyb. Ne, že bych svého rozhodnutí litovala a bez větších obtíží bych té potvůrce hodila klidně samotného bělovláska, ale to nic neměnilo na tom, že jsem nejednala podle tradičních postupů. A Reina by se měla rozhodnout, jestli se bude prezentovat jako sladká princezna a nebo diktátorka, protože to cosi napůl, to prostě nefunguje. Zároveň jsem si však nebyla jistá, jestli by v rámci své hrdinské prezentace byl ochotný Bokuden obětovat sám sebe, aby zachránil nás ostatní. Protože já s klidným srdcem mohla říct, že já ne a proto bylo daleko snazší dát Aratovi pana kapitána. No nic. Pokrčila jsem rameny, mě to mohlo být vcelku fuk.
Zatímco Reina odklusala zpět k vesnici, samurajové ji nejspíš následovali, já setrvávala, ne však kvůli Bokudenovi, ale protože jsem se chtěla blíže podívat po místech, kde byl můj budoucí mazlíček. Sklonila jsem se a dívala se na místa, kde byly doslova vyražené jeho stopy, jak svou vlastní vahou zem prohloubil. Fascinující. Nicméně jsem nebyla slepá a hluchá a bělovlásek si přece získal mou pozornost.
"Víš, čím se trestá dezerce.." promluvila jsem a vstala. Oprášila jsem si oblečení a zvědavě na něj zůstala koukat. Byl dítě, ale pokud šlo o jeho chování, nepůsobil tak. Stačilo ho chvíli pozorovat a uměla jsem si o něm udělat celkem dobrý obrázek. Něco mi říkalo, že i pokud zůstane, Reina už si ho nezíská. Udělala jsem k němu pár kroků. Nebyla jsem hloupá, abych nevěděla, že já jsem ten poslední člověk, kterého chce slyšet. Ale nikdo jiný tu už nezbyl.
"Vypadáš jako čestný a slušný člověk. Takoví ale většinou moc dlouho nepřežijí. Ne, pokud se na ně zlobí Reina." věnovala jsem mu zářivý úsměv. "Ta věc nám dala dost jasně najevo, že jsme všichni celkem k ničemu. Měl bys ještě potrénovat, než proti sobě poštveš Daimyo. Ačkoliv bych po tobě šla celkem ráda.. smrtí jednoho z nás by se v našem vztahu trochu pročistil vzduch." zamyšleně jsem pokývala hlavou, znovu se na něj usmála a vydala se k vesnici. Cítila jsem jeho chakru, jestli se rozhodne pro opačný směr, nahlásím ho. Konec konců já tu nejsem chůva. Jsem ale dobrá duše, ještě mu dám náskok! A to jsem prý ta zlá, pche!
(Přesun)
Rika
Rika
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 28. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Tsukahara Bokuden Sat Jul 14, 2018 4:54 pm

Trocha pobavene som sa na kunoichi pozrel.
"Plytváš slovami..." Odvetil som jej jednoducho. Nepotreboval som práve JEJ vysvetľovať môj zámer. To pre čo som sa takto rozhodol, to určite nie. Len som sa otočila išiel som svojou vlastnou cestou. 
(presun)
Tsukahara Bokuden
Tsukahara Bokuden
Samurai (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Raijin Dreyar Sat Jul 14, 2018 10:06 pm

Na cestách som už bol veľmi dlho, možno aj týždne. Prestal som to po pár dňoch počítať. Ocitol som sa v zemi v ktorej som ešte v živote nebol, prechádzal som miestami v ktorých som sa vôbec nevyznal. Nemal som žiaden plán, nič ma poriadne nenaháňalo vpred. Strach a zármutok ktorý som nedávno zažil mi nedovolil premýšľať zmysluplne a tak som sa len motal od mestečka k mestečku, od lesa k lesu. Až kým som sa neocitol pred väčším.Mŕtvolne ticho vládlo v lese do ktorého som sa rozhodol vstúpiť. A práve tak mi to aj vyhovovalo. Moje tiché kroky sa však ozývali v tomto stiesnenom priestore naozaj strašidelne. I napriek tomu som pomaly, sebavedomo a takmer bez ostražitosti pomaly kráčal pomedzi stromy, kým som nenarazil na malú pastvinu bez porastu. Uprostred sa vynímal nádherný rybníček.
"Malá pauza ešte nikoho nezabila.." Zašomral som si sám pre seba popod nos. Udržiavať psychiku v poriadku, to bol môj plán. Tak dlho v odlúčení od iných ľudí, dni a noci strávených osamote, nejednému by z toho preskočilo. Pomaly som sa dopotácal až k väčšiemu kameňu uloženému na hraniciach rybníka, vyzliekol som si svoj robustný kabát prehadzujúc si ho cez neďaleký peň a uložil som sa chrbtom na kameň. Svoj pohľad som upriamil na oblohu nado mnou, pomaly sa zmrákalo a ja som sa začal cítiť ako vo svojom živle. Búrky, miloval som ich, ako samozvaný vládca bleskov. Z mojej príručnej tašky som vytiahol malý sáčok, ktorého obsah tvorili moje posledné zvyšky jedla.
"Zaujímalo by ma čo asi tak robíš, sestrička..." Povzdychol som si v duchu a zatvoril oči. Moje myšlienky sa dostali až k tomu osudovému dňu kedy ma takmer zabila. Neboli to príjemné myšlienky, ale musel som si ich zaryť hlboko do pamäte a srdca, aby som nikdy nezabudol a aby som pri svojom návrate dokázal nejako zachrániť jej dušu. Obrátiť jej povahu, zmeniť ju späť na tu milú a láskavú sestričku na ktorú som tak s radosťou spomínal. S týmito myšlienkami som sa nechal unášať únavou až kým som takmer nezaspal. Obrovská sila a neuveriteľne silná čakra od novej osoby vstupujúcej ku mne do lesa ma však vytrhla zo spánku a ja som sa posadil, okamžite hádžuc pohľad smerom k lesu, odkiaľ som to cítil. Bola až neprirodzene veľká, oveľa väčšia ako moja. Človek, ak to teda bol človek a nie nejaké monštrum, ktorý sa blížil určite patril k elite. Už len fakt že som ho dokázal cítiť i keď som nebol senzibil naznačoval akou mocou musí vládnuť. Po krku mi stiekla kvapka potu a potichu som preglgol, pripravujúc sa po všetkých udalostiach čo sa mi stali na boj.
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Hashiru Senju Sat Jul 14, 2018 10:17 pm

Cestou zpátky jsem zvolnil. Na tyto lesy jsem měl velmi špatné vzpomínky, nehledě na to, že se tady potuluje šílenec. Vzpomněl jsem si na poslední chvíle tady, kdy jsme před ním utíkali a snažili se skrýt svou přítomnost. Vzpomněl jsem si na řev, při kterém tuhnula krev v žilách.
Co to sakra bylo..
V těchto lesích bylo snadné se ztratit, došel jsem k nějakému rybníčku a na kameni uviděl nějakou postavu. Došel jsem opatrně blíž. Jako monstrum nevypadá.
Vypadal napjatě, tak jsem opatrně přišel blíž a prohlédl si ho relativně zblízka. Spal? 
Nevypadal, že je odsud. Navíc, co to měl na sobě a u sebe? Je to snad předek Leoše Mareše? 
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Raijin Dreyar Sat Jul 14, 2018 10:31 pm

Bol som opatrný a vo vypätí vyčkával. S obrovským množstvom čakry akým disponoval neznámy jedinec som snáď čakal všetko, o to väčšie sklamanie sa vo mne prebudilo keď z tieňa stromov vyliezol mladý chalan približne v mojom veku dokonca menší ako ja! Tomu som sa ale nečudoval bolo len veľmi málo ľudí ktorí by sa mi mohli v rozlohe tela rovnať. Moje vypätie utíchlo a ja som sa trochu uvoľnil keď neznámy chalan podišiel dosť blízko mňa bez zjavného úmyslu ma napadnúť alebo čo i len sa ozvať. Namiesto toho len na mňa hľadel ako na zjavenie. Počul som že vo svete sú rôzne zvyky a tradície ale toto by vykoľajilo aj skalu.
"Tak je to blázon alebo čo?" Spýtal som sa sám seba v neprerušovanom a trápnom tichu ktoré zavládlo na pastvine. Netušil som o čo tomu chalanovi ide ale keďže nemal v úmysle sa čo i len ozvať, znervóznil ma. V tom som si ale všimol jeho pohľad na moje oblečenie a pre istotu som si ho premeral pohľadom i ja. Pri tom čo mal na sebe bol on ten posledný kto si mohol dovoliť kritizovať niekoho odev!
"Ehm, môžem ti pomôcť... eh?" Spýtal som sa a okamžite nahodil tykanie, i keď sme sa ešte nepredstavili. Boli sme v rovnakom veku a očividne i rovnakej hodnosti, bolo by naozaj divné keby som mu začal z ničoho nič vykať.
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Hashiru Senju Sat Jul 14, 2018 10:44 pm

Opravdu nebyl odsud. Čekal jsem naše lesní monstrum či Reina prisluhovace, což on evidentně nebyl. Nebo to jen hrál. Zřejmě byl stejně starý jako já. Jenže byl strašně velký. Co to sakra.. Čím ho to krmili?
“Ehm, ani ne. Asi. Jen jsem se ztratil. Chci do hospody Zlaté oko, neznáš cestu prosím? " Dostál jsem ze sebe. S nikým jsem nemluvil 14 dní a tohle byl první člověk co mě nechtěl zabít za celou tu dobu. Snad. Upravil jsem si rukou vlasy z čela. Na moment mohl přitom vidět mou pečeť Byakugou.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Raijin Dreyar Sat Jul 14, 2018 11:01 pm

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 CunV
Očividne si ani jeden z nás neuvedomoval že sa nachádzame v rovnakej situácii. Nie len že sme boli očividne obaja stratený, obaja sme boli prekvapený že nechceme zabiť jeden druhého. Jeho otázka ma ale vystrelila do sedu. Len nechápavo som sa zahľadel na chlapca stojaceho oproti mne a s neuveriteľným zažmurkaním som si ho znova premeral pohľadom. Očividne bolo jasné že som tu viac stratený ako on a to po mne chcel aby som ho naviedol do krčmy o ktorej som v živote nepočul?
"Nie, nikdy som o takejto krčme nepočul. Vlastne som sám stratený pretože som prvý krát v tejto zemi." Zarazil som sa a ďalej som nepokračoval. V ten moment si totiž upravil vlasy a ja som zahliadol zvláštnu pečať na jeho čele. Nevedel som či je nejako v móde nosiť ženský pohlavný orgán takto vystavujúc svetu, ale ako som už spomínal, svet za hranicami mojej zeme bol očividne naozaj zvláštny.
"Možno som prespal nejako dobu alebo sa tu fakt takto zvláštne tetujú?" Našťastie som sa to nespýtal nahlas, boh vie akoby to dopadlo keby vedel načo práve myslím. Došlo mi ale že ďalej rozprávať o mne by nemuselo dopadnúť najlepšie, už teraz mi bolo jasné že sa jedná o silného Shinobiho.  
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Hashiru Senju Sun Jul 15, 2018 8:01 am

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 71ff9f9a7ecacd737144aeb9061f4ee3
"Tak to jsme oba ztraceni.." odpověděl jsem unaveně. Teď na mě pro změnu zíral on.
Potvrdila se moje domněnka, že nebyl odsud a ani za mák neví, co se tady děje.
"Hm, v tom případě.." postavil jsem se rovně a podal mu ruku.
"Jsem Hashiru."
považoval jsem za slušné se alespoň představit, když jsem ho tady jen tak přepadl a neslušně na něj zíral.
Nevyptával jsem se ho na nic osobního, každý má svou minulost, ta mě momentálně ani nezajímala. Zajímala mne současnost a budoucnost, budoucnost světa a pomoc Kotomi.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Raijin Dreyar Sun Jul 15, 2018 8:24 am

Moje prvé stretnutie s človekom mimo zeme kde som žil a hneď to dopadlo.. trochu jemne povedané, trápne. Prestával som sa čudovať že ma sestra chcela mŕtveho, v túto chvíľu som chcel zhodiť z útesu aj ja sám seba. Stačilo tak málo a kameň na ktorom som sedel by sa stal mojím hrobom.
"Aspoň nie som v tomto sám.. Dáš si?" Spýtal som sa napokon a i keď som naďalej bol opatrný, ponúkol som mu časť obeda ktorý som mal zabalený v sáčku. Problém nastal v okamihu keď som si uvedomil že toto je všetko moje posledné jedlo.
"A ako pozerám na tie porcie, bolo by fajn sa odstratiť, čo bude dosť veľký problém.." Rozhliadol som sa dookola. Vôbec som ani v najmenšom netušil čo teraz. Prišiel som do tejto zeme aby som začal nový život s čistejším štítom, nabral skúsenosti, silu, peniaze, no ani nie pár dní po vstupe na toto územie netuším čo robiť, som stratený a môj najviac úžasný plán je nenechať sa zožrať divou zverou. S jemným povzdychom som pohliadol späť na neho a všimol si že mi podal ruku.
"Raijin.." Taktiež som k nemu pomohol rukou, opatrne ale pohol, no čo sa takmer naše ruky dotkli mohol pocítiť Hashiru jemný náboj v mojich prstoch, následne čoho som ruku rýchlo odtiahol a tváriac sa že sa nič nestalo, dúfajúc že sa v tom nebude rýpať, som sa pokúsil zmeniť tému.
"Možno by bolo dobré výjsť z toho lesa, možno je blízko nejaká civilizácia.. I keď tá civilizácia sa očividne mláti medzi sebou." Moja narážka bola samozrejme na občiansku vojnu ktorá tu zúrila. To bol aj dôvod prečo som sem prišiel, prenajať sa.
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Hashiru Senju Sun Jul 15, 2018 8:51 am

Trapné to bylo, to ano. Nicméně, co se dalo očekávat v téhle době, kdy člověk nemůže věřit jeden druhému. Pořád lepší, než kdybych na něj vytasil zbraň. 
Všiml jsem si, že mi nabízí poslední jídlo, co má. Pousmál jsem se. 
"Děkuji, " vzal jsem si kousek jídla, což vypadalo jako rozdrobený chléb, sám jsem se posadil a namířil ruku do vzduchu. Mohlo to vypadat vtipně. Nicméně jsem soustředil svou čakru a pod mou rukou vyrůstalo semínko rostliny. Nejdřív se objevil malinký zárodek, poté postupně rostl, až se objevila poupě. To postupně rostlo, vykvetlo a zakulatilo se do plodu. Plod následně rostl až se z něj stal menší meloun. Utrhl jsem ho, vyhodil do vzduchu a rozsekl na dvě části katanou. Jednu část jsem podal Raijinovi a jednu jsem si nechal.
"Až po jídle. Tento les je ohromný, ale společně určitě cestu nalezneme. A ano, máš pravdu. Tato země je rozvrácená, proto není příliš moudré se potulovat sám. Les se hemží podivnými monstry a celé zemi vládne mocichtivá Reina Kana, která otrávila bývalého feudálního pána, uvěznila svého manžela a pořádá hon na rebely." uvedl jsem ho krátce do situace.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Raijin Dreyar Sun Jul 15, 2018 9:13 am

Bolo faktom že som ostal v nemom úžase. V momente čo priložil ruku k zemi a nechal vyrásť jedlo len tak z ničoho. Jedlo! Z ničoho! Proste trochu čakry a zrazu mal v rukách melón a už ho krájal. Nikdy som nestretol nikoho s Kekei Genkai, nemohol som ani tušiť že toto je Kekei Tota. Údiv na tvári mi ostal ešte dosť dlho i po tom čo mi podal melón, ktorý bol i na moje počudovanie naozaj vynikajúci.
"Dokážeš tvoriť.. Jedlo?!" Moje počudovanie nepatrilo len k tomu že som bol hladný, naozaj bolo pre mňa nové vidieť i iné odrody Ninjutsu ako moje vlastné. Celý svoj život som trávil v klanovom sídle trénovaním len na seba. Preto mi prišli iný Shinobi a do toho i dosť zaujímavý Shinobi, fascinujúci. Môj úsmev a radosť na tvári sa zmenila v momente čo začal rozprávať o vojne ktorá tu besnela.
"Áno, počul som o tom niečo. Nepoznám takmer žiadne fakty a slovo Kana počujem snáď prvý krát. A to je vlastne dôvod, prečo som sa stratil na tomto území.." Okolo ruky mi zaiskrilo. Tá Kana, nech už to bol ktokoľvek, mi povahou pripomínala sestru. Nevedno prečo ale bolo mi jasné že mi sympatická nebude a možno by som sa mal najať inou stranou. Faktom ale ostávalo že som ani nevedel dostať sa k nej a ani kontaktovať rebelov.
"Myslel som si že skúsim šťastie a nechám sa najať, no stratil som sa a nemám žiadnu šancu kontaktovať čo i len jednu zo strán.." Povzdychol som, následne čoho som vstal z kameňa a prehodil cez seba svoj Alešovský kabát. A i keď bol smiešny, na trhu mal tento kabát hodnotu vyššiu ako Kanino mesto.
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Hashiru Senju Sun Jul 15, 2018 9:29 am

Nebylo příliš moudré ukazovat své techniky ostatním, ale bylo to přeci jen malá neškodná technika. 
"Dokážu toho tvořit daleko víc," ušklíbl jsem se a měl jsem upřímnou radost z toho, že jsem někomu vykouzlil úsměv na tváři.
Poslechl jsem si jeho vyprávění a prohlédl si ještě jednou kabát. No, alespoň byl teplý, přeci jen jsme v zemi mrazu.
Vstal jsem taky a přitáhl si plášť víc k tělu a přitáhl si kapuci přes hlavu.
Mé vzezření mohlo působit podezřele.
"Já jsem tady taky nový, uběhlo pouze pár týdnů od komplotu..." přestal jsem an chvíli mluvit a přemýšlel. Nejsem sice vyslanec, ale Kotomi určitě bude ráda, že jsem někoho sehnal a mám důležité informace.
"Pokud chceš najmout, o něčem bych věděl.." řekl jsem tajemně. 
"Když půjdeš se mnou, někoho ti představím, někoho, kdo tvou práci ocení."
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Raijin Dreyar Sun Jul 15, 2018 9:39 am

Kedysi by som okamžite súhlasil a snáď sa nechal najať i ním samotným, keďže moja cena nebola v peňažnej forme. Práve naopak, to ja som mohol byť jeden z mála ktorý by mohli financovať kampaň ktorá sa tu vedie. Po všetkom čo sa ale stalo v mojom rodnom klane som s naivitou skončil.
"A taktiež by si mohol byť niekto, kto ma privedie do pasce.." Prehovoril som pri obliekaní kabátu a ostal mu stáť chrbtom k nemu. Samozrejme že to nebola pravda a ani nemusela byť v mojom ponímaní, problém bol že som tu nikoho nepoznal a hneď prvá osoba na ktorú narazím by bol niekto z frakcie? Človek musí byť opatrný. Otočil som sa k nemu.
"Lenže na výber aj tak nemám, strácať sa mi už nechce, dochádza mi rovnako aj jedlo a keďže neviem kde je tu najbližšie mesto kde by som si mohol získať zásoby si asi moja jediná šanca ako sa uchytiť.." Z nervóznej a opatrnej tváre sa stal úsmev a v očiach mi zaiskrilo. A i keď som chcel naďalej dávať pozor, keby mi chcel ublížiť už by tak urobil. Mimo to, aura okolo neho, alebo presnejšie aura ktorá z neho vychádzala, bola dosť upokojujúca. Akoby mi hovorila že všetko bude v poriadku a že človek ktorý stojí predo mnou je naozaj dobrým mužom.
"Máš však aspoň potuchu akým smerom sa vydať?" Na tvári sa mi rozlial úškrn, keď som si spomenul že sme obaja stratený.
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Hashiru Senju Sun Jul 15, 2018 9:58 am

Pousmál jsem se nad jeho poznámkou o pasti.
"Kdybych tě chtěl vylákat do pasti, už bych to udělal dávno. Navíc nemám žádný důvod, nejsem jako ostatní,"  mluvil jsem pravdu a nic než pravdu. 
Protáhl jsem se. Po tom malém snědku se mi udělalo lépe a byl jsem připraven na cestu. Taky už  jsem měl i čistší hlavu. Vytáhl jsem malou čutoru a napil se vody. 
"Mám tušení, snad bude i správné. Už jednou jsem tady bloudil. Na severu je hrad Kana, na jihu je hrad Matsumoto, tam také nechceme. Musíme na východ!" zavelel jsem a vydal jsem se směrem.
Vypadá to, že jsem potkal dalšího zajímavého člověka. Bylo to zvláštní. Celý život, jsem se bavil jen s lidmi z klanu Senju nebo Uzumaki. Nikdy jsem nemluvil s nikým jiným. S klanem Uchiha jsme byli vždy na nože, nikdy jsem si nemohl najít přátelé, jen upevňoval vztahy s rodinou. Bylo zajímavé, jak vypadá svět venku a jak to funguje mimo velké klany. Možná opravdu má svět naději na změnu systému...
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Raijin Dreyar Sun Jul 15, 2018 10:10 am

Nakoniec, v tejto zemi môj klan nebol známy. A i keď nám patrilo obchodné impérium, ani zďaleka sme sa nemohli rovnať klanom ako Senju či Uchiha. A práve to boli oni ktorých sme často najímali na našu ochranu. Ale to boli skôr časy keď som ešte mal šancu žiť pokojný život.
"Zaujímavé ako sa život vie otočiť. V jeden deň sa má človek výborne, má sa ako v rozprávke, a hneď na druhý deň je uprostred občianskej vojny na strane rebelov.." Uchechtol som sa v duchu a započúval sa do jeho plánu. I keď som nechcel nič hovoriť, predsa som si musel podpichnúť.
"Sever nič, juh nič.. je vôbec miesto kam môžeme ísť? I keď mi tá Reina príde nesympatická, očividne sa majú jej ľudia oveľa lepšie.." Podpichol som ho a vydal sa pomaly za ním. Netrvalo dlho a dobehol som ho. Presnejšie som si vybral chôdzu nie za ním ani pred ním ale vedľa neho. Vložil som svoju dôveru do jeho navigačných schopností, ešte viac sa zababušil do kabátu a pozrel smerom pred seba.
"No to som zvedavý.." Pousmial som sa.

//Presun obaja
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Megumi Sat Jul 21, 2018 9:03 pm

Dodal som sa až do lesov. Nesnažil som sa ísť po hlavnej ceste. Skôr som sa chcel na chvíľu znova stratiť. Rozmýšľal som, že pôjdem hľadať Kotomi, alebo že znova navštívim Reinino mesto ale, čo by som z toho mal? Úprimne som stále nebol moc vyrovnaný a nevedel som, či sa do tohto konfliktu chcem predsa len zapojiť. Bolo to vtipné, keďže som bol práve jeden z mála z Kuroi Hitsuji, ktorý sa aktívne snažili Kotomi pomôcť aj bez toho, aby to mali nejak extra zaplatené. A tak som sa usadil na jednom zo stromov, v ruke som si pohadzoval shuriken a pozeral som sa na môj odraz na kovovej zbrani. Mal som pocit, že som za tých pár dní nabral trocha vrások. Určite som vyzeral vyčerpanejšie. Minimálne vyčerpanejšie životom.. pokožka zbledla, vlasy som mal neupravneé. Yep, Otec by bol na mňa hrdý.

Po nejakom čase som sa predsa len rozhodol ich ísť hľadať. Kotomi a Hashira.. teda asi aj Reiza. Ak boli stále na žive. Keďže som ale nikde nevidel oslavné nápisy ako je klan Yamada znova zjednotení a kto vie čo všetko, pochyboval som o tom, že ich Reina za ten čas dostala.

(presun)
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru