Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lesy v Shimo no Kuni

+16
Takumi Yamada
Uchiha Nero
Ryuu
Mikoto Hyūga
Izuno Yui
Benjiro
Raijin Dreyar
Rika
Reina Kana
Tsukahara Bokuden
Milli
Megumi
Arata
Reizo Kaneki
Hashiru Senju
Kotomi Yamada
20 posters

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Kotomi Yamada Wed Jun 27, 2018 6:23 pm

First topic message reminder :

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 682989_64a5d079
Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 13619233219788

Lesy, ve kterých dá odpočívat nebo skrýt.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down


Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Reizo Kaneki Thu Jun 28, 2018 12:33 pm

Hime-sama? Prohlédl jsem si letmo Mimi, jenže nebyl čas zrovna teď přemýšlet.
Nepokládal jsem otázky Hashirovi, aby mi upřesnil svůj plán blíže. Evidentně věděl, co dělá a já neměl nejmenší důvod mu do toho vstupovat. Přikývl jsem a v doprovodu Mimi se vydal na jezero. Když jsme opouštěli obydlí, ozvaly se ještě další výkřiky, i když vzdálené, utrpení v nich bylo cítit stále zcela zřetelně. Do toho následná rána, za kterou jsem se ohlédl. Hashiro má zřejmě větší páru než by se na první pohled zdálo.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Kotomi Yamada Thu Jun 28, 2018 12:42 pm

Hashiru nás poslal ven, poslechla jsem ho a v závěsu za Reizem šla určeným směrem. Výkřiky, které se celým lesem nesly, mi drásaly uši. Nejradši bych si zacpala uši. Když se ozvala rána blízko chatky, lekla jsem se klopýtla. Narazila jsem čelem do Reizových zad. Chytla jsem se za naražený nos.
,,Omlouvám se." zamumlala jsem a stejně jako Reizo jsem se otočila. Byli jsme v podstatě na místě. Rozhlížela jsem se kolem. Byla jsem z toho všeho nervozní. Navíc jsem cítila...
,,Myslím, že se ta chakra dala zase do pohybu....Pomalu...." polkla jsem, ,,ale směrem k nám." v panice jsem se otočila pohledem zpět k chatce. V duchu jsem vybízela Hashira, ať si pohne. Odfoukla jsem si uvolněné pramínky z obličeje a před sebe vyfoukla studený oblak páry, to když se teplý vzduch kolem setkal s mým dechem. Bylo to trochu opačně, ale efekt stejný.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Hashiru Senju Thu Jun 28, 2018 12:58 pm

Svou pasticku jsem dokončil a Vyskočil jsem na chajdu. Sestoupil na jezero a utíkal k mým spolecnikum.
"Můžeme jít! Sice nevím kam, ale jdeme."
Pohlédl jsem na ně. Byl to řev, při kterém tuhne krev v žilách a nechtěl jsem, aby se jen přiblížil a museli mu čelit.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Reizo Kaneki Thu Jun 28, 2018 1:20 pm

I přes zdánlivou vážnost situace jsem si nemohl pomoct, abych se neušklíbl, když se za mnou ozvalo zahuhlané - omlouvám se. Otočil jsem se směrem k Mimi, zatímco si opečovávala své "zránění". "Omluv netřeba," pousmál jsem se a ještě než můj pohled přelétl směrem k Hashirově práci, zahleděl jsem se na její až porcelánovou pleť a jemné rysy. Princezna...
Všiml jsem si posléze i kouře, který vyšel Mimi z úst, když v tom konečně dorazil Hashiru. Při jeho slovech jsem se tázavě otočil zpět k Mimi, která byla doposud naším průvodcem a čekal jsem, zda-li určí směr naší cesty. Hrad Matsumoto?
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Kotomi Yamada Thu Jun 28, 2018 1:45 pm

Reizo si mě zkoumavě prohlížel. Uhnula jsem pohledem a tváře mi zrůžověly. Na tohle teď není čas!, okřikla jsem se v duchu. To už se u nás zastavil i Hashiru.
,,Než se vydáme k hradu Matsumoto, musíme si zajistit pár věcí." podívala jsem se na Hashira. Potom na Reiza.
,,Vezmu nás na jedno místo, kde nám pomůžou. Vezmu nás tam oklikou." rozhodla jsem. ,,Nerada bych narazila na to....stvoření." mimoděk jsem se otřásla. Rychlejším tempem jsem se vydala různými kličkami k hospůdce. (Přesun společně s Hashirem)
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Arata Thu Jun 28, 2018 2:03 pm

Celí jsme se třásli. Všechna ta energie v nás. Chtělo to ven. Zabíjet. Ničit. Pojídat. "Nedokážeme to. Nejde to vydržet. Zabít, zabít, zabít, zabít." Opakovali jsme nervozně neustále dokola. Z toho všeho napětí jsme se začali kousat sámi sebe. Skákali jsme po stromech směrem k chatrči s jedním z našich ocasů v tlamě. Chutnali jsme dobře ale neuklidňovalo nás to. Potřebujeme víc. Najednou jsme uslyšeli výbuch a přirozeně se za ním vydali. Další lidi. Jaká sláva! "Víc, víc, víc." Tu jsme dorazili na plošinu. Na jejím konci stála chatrč. "Měli by jsme zaklepat?! Ne, nemůžeme si je dovolit nechat uprchnout. Nevydržíme to. Ten pocit. Sžírá nás to zevnitř." Povolili jsme ústa. Uvolnili náš ocas a začali mlátit naší hlavou o zem. "Soustřeďme se!!! Soustřeďme se!!!"

Rozběhli jsme se vstříc chatrči, kdežto najednou BUM. "Motýlci!!! Obříci!!! Medvídci!!! Vraťte se k nám!!!" Věděli jsme, že prchají. "Byla to léčka, ty tupá hlavo!! Sám si tupá hlava!! Jsme tupí!!!" Ozývaly se z jámy hlasy k prchajícím. "To píchá. Pálí!! Utíkají nám!!!" Jen ať se Hashiru pochlubí následky vpádu do jeho léčky. "Udělejme něco. S takovou nám utečou!!! Sežereme je všechny zaživa!!!" Nezahlédli jsme je, ale před chvíli se odsaď ozvala pořádná rána. Jistě tu ještě jsou. Spěchejme!!!
Arata
Arata
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 09. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Reizo Kaneki Thu Jun 28, 2018 4:32 pm

Pořád jsem si nebyl jist, proč jsem vlastně Mimi tak slepě následoval. Byl to pocit táhnoucího osudu, chtěl jsem jen pomoci nebo mě snad něčím okouzlila? Hashiru působil doposud jako její loajální služebník a já si chvílemi začínal připadat jako on. Zmizela s Hashirem v lese, což mě probudilo z rozjímání. Vydal jsem se za nimi. Až po čase se ozvala rána, jenž naznačovala, že se Hashirova past spustila. Musel jsem v duchu jeho schopnosti ocenit, rád bych je někdy viděl na vlastní oči, abych se mohl přiučit.

Přesun
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Megumi Thu Jun 28, 2018 7:07 pm

Kráčal som po jednej z väčších ciest, ktorá sa ťahala uprostred lesa. Patrila však k viac menej obchodným, takže bola dosť hustá čo sa premávky týkalo. Aj keď na môj vkus tu bolo ľudí málo. Naozaj som si myslel, že ich bude do alebo z hlavného mesta prúdiť viac. Pravdepodobne za to mohla situácia v krajine.. a taktiež istá povera, ktorú som v krčme počul.
"Mali by sme si dávať pozor.." Prehovoril som k Milli, zatiaľ čo som si prezeral strom za stromom. 
".. niekto spomínal, že sa v týchto lesoch nachádza niečo nebezpečné. Kopec mŕtvych tieľ, aj bojovníkov.. obhryzaných na kosť.." Nesnažil som sa ju nastrašiť, len som to.. no počul. Ešte som sa pozrel za seba, či ma neprestala sledovať a niekde sa mi nevytratila.
"Ako že si hovorila, že sa voláš?"
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Milli Thu Jun 28, 2018 7:22 pm

"Vážně? Jestli potkáme nějakoho kdo mě bude chtít ohryzat tak tě tu nechávám a mizím." Rozhlídla jsem se a šla dál. "Dneska se mi nechce dělat nic akčního." Doplnila jsem jako by to byla omluva a strčila ruce do kapes. "Neříkala jsem ti jméno." Zamumlala jsem i když jsem chápala jak to myslel. Chvilku jsem mlčela a sledovala jeho záda. "Milli." Sjela jsem pohledem k jeho pozadí. "Saya" Naklonila jsem hlavu nepatrně na stranu a nadzvedla obočí. Poté jsem se pohledem vrátila zpět k jeho zádům. "Nebo Yomi" Zakončila jsem á zase sjela dolů. Holt když to mám přímo před nosem tak co mám dělat? A já takhle očumovala každého. Někdy si toho všimli, někdy zase ne. "Ty?"
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Megumi Thu Jun 28, 2018 7:37 pm

"Niekoho? Z popisu mi to prišlo skôr.. ako nejaké zviera, démon.. alebo tak." Začal som sa rukou hrabať vo vrecku, až kým som nevytiahol papierovú krabičku, v ktorej som mal schovaných niekoľko špáratiek. Jedno som si vložil do úst a začal som si s ním čistiť zbytky obeda a zubami. Pár krát som ich aj vypľul do blízkej trávy.
Chm.. zas tu okrem nás nikto nie je.. pomyslel som si. Naozaj nepríjemné ticho. Nepoćul som ani vtákov či iný hmyz. Nemal som rád ticho.
"To je celkom zložité.. tri mená? Chmm.. myslím že si vystačím so Saya. Yomi sa mi nepáči a na tom prvom si vylámem zuby." Až po tom som si uvedomil, že to mohlo znieť ako urážka.
"Tedaa gomen gomen, nemyslel som to zle." Podvihol som ruky k ramenám v neurčitom gestu.
"Goemon." 
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Milli Thu Jun 28, 2018 7:59 pm

"To je fuk co to je, kdo to je. Mě nikdo ohryzávat nebude." Oznámila jsem mu a znova se rozhlídla po okolí. Prostě zvyk. Ani mě neuniklo ticho, která tu panovalo. Jenže narozdíl od něj mi to nevadilo. "A pokud tu přece jen běhá tohle cosi. Tak bych si myslím, že les je dost veliký a byla by to vážně smůla kdyby to narazilo na nás." Konstatovala jsem. "No jo..vlastně Mili je moje jméno jako takové. Ale jsem zvyklá i na další dvě." Zamrmlala jsem a pak to přišlo. Nafoukla jsem tváře a celá zrudla od toho jak jsem se snažila nesmát. Oči se mi zalili slzičkama a dala jsem si ruku před pusu. Ještě, že jsem byla stále za ním. Nastala asi minuta ticha a pak jsem vydechla vzduch, který jsem doteď držela v sobě. "Takže ty by jsi si vylámal zuby na mém jednoduchém jménu..a sám jsi Go..Goe..Goemon?" Nakonec jsem ze sebe stejně vydala aspoň uchechtnutí a zakroutila hlavou. "Teda promiň..nemyslela jsem to zle." Zopakovala jsem větu kterou řekl a prodloužila krok abych šla vedle něj. "No tak to mě teda těší.." odmčela jsem se. "..Goemone"
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Megumi Thu Jun 28, 2018 8:36 pm

"Hai hai." Prikývol som. Po očku som ju sledoval. Skôr som si ale dával pozor. Vôbec by som sa nedivil, keby že ma zozadu zrazu chce tresknúť po hlave, aj keď som nerád na podobné veci myslel.. pokojne sa mohlo stať.
"Šťastie praje pripraveným... a náhoda je sviňa." Pokrčil som znova ramenami. Nesnažil som sa na ňu spoliehať. Spravidla som vedel, že mi náhoda nepriala.. skôr naopak.
Do tváre mi nabehol rumenec, keď sa začala dosť viditeľne "vnútorne" rehotať na mojom mene. Vedel som že je to des a hrôza a že som nemal vôbec žiadne právo na to, okomentovať to jej. Sám som si v duchu myslel, že ma rodičia.. kto vie, museli neznášať alebo čo. Proste nechcené dieťa, dajme mu divné meno..
"Tsch.. zaslúžim si to." Uškrnul som sa. "Mňa tiež Saya, pokojne ma môžeš prezývať inak, ak ti to láme jazyk." Poupravil som si bielu čelenku na hlave a s povzdychom som sa pozrel niekam pred seba, do diaľky.
"Nevieš, koľko to ešte bude? Deň? Dva?..hodina?" Pri poslednom slove mohla započuť taký ten malý ľahký náznak nádeje.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Milli Thu Jun 28, 2018 8:45 pm

"Mmm tak já ti něco vymyslím." Znova jsem se potichu uchechtla a šlapala dál. "za 3 minuty vyjdeme z lese a už uvidíš město." Oznámila jsem mu a tak podivně jsem se na něj usmála. "Ale fakt si dávej bacha, pochybuji že se to tam uklidnilo takže na ulici je hoodně lidí." Upozornila jsem i když mé varování neznělo z nějakého důvodu moc upřímně. Pak už jsem šla zase v tichosti a cestou si prokřupávala prsty na rukou. Tadadadáá
-přesun-
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Megumi Thu Jun 28, 2018 8:55 pm

"Nemôžem sa dočkať." Tento krát som trocha sarkazmu predsa len použil. Kto by si však v mojej situácii pomohol? Prekvapilo ma, že to bude tak skoro. 3 minúty mi prišli ako krátky čas.. a nezdalo sa mi, že tu tak dlho kráčame. Možno ma tu niekde predsa len zatiahne do kúta, treskne po hlave a okradne. Taká baba.. bože, nikdy v živote by som o tom nikomu nepovedal..
"Najprv sa na tie ulice musíme dostať, ale ďakujem za radu." 
/presun/
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Arata Thu Jun 28, 2018 9:02 pm

Omotávalo nás to. Rostliný drak v té jámě. Neustále nás to svazovalo. Řvali jsme. Utíkali. Oni nám utíkali!!! Byli jsme tak blízko. "Vegetariány neradi. Ne!!!" Kroutili jsme se do všech stran. Vysávalo nás to. Chakra nám mizela. "Sežerme to!" Pořád jsme byli pokryti červenou vrstvou chakry, z které vybíhaly dva ocasy. Rvali jsme se s nimi s drakem. Hryzali jej. Přesto drak podlehl až když Yamada s tovaryši utekli. "Chutná příšerně. Blé..." Ihned po tom, co se složil k zemi naším trháním, škubáním a hryzáním, jsme se pozvraceli. Vydávili jsme tu divnou stravu. "To nesmíme jíst. Kazí nás to." Trny s jedem přes bijuu plášť neprošly a prošli-li tak jsme byli až moc rozrušeni na to, aby se nám zachtělo spát. I tak jsme něco cítili. Rdousilo nás to vysávání. Chakry jsme měli ještě dostatek ale vědomí, že dojít-li k souboji, budeme odsávání, nás znepokojovalo. Matatabi podobný případ znala. Naší slabinu. Teď měla stejný pocit jako poprvé, když se s ní střetla. "Senjům se musíme vyhýbat. Ty nesmíme jíst." Ostatně tohle byl i jeden z důvodu, proč jsme se vyhýbali násilnému vstupu do vesnic. Nejsme nesmrtelní. 

Potom, co drak byl poražen, nebyl problém se dostat z jámy pryč.  "Utekli nám. Utekli nám. Utekli nám. Uuuuuteeekliiii nááám!!!" Bijuu mod jsme uvolnili. Chytali se za hlavu a trhali si vlasy. "Je ale dobře, že nám utekli. Spoutali by nás. Ne. Nespoutali. Chcípáček už nemůže nic spoutat. Zabili by jsme je dřív!!!" Museli jsme si to v hlavě urovnat. Střetly se v nás pudy požírání a zabíjení s pudem přežití. Vlastnosti které nás definovaly. Co jsme? "Utekli, utekli, utekli. Motýlek. Medvídek. Babička plete košíček." Realitě našeho ohrožení a uprchlé potravy jsme neuměli čelit. Nejraději by jsme zabíjeli, ale v okolí nebylo co. S nadějí jsme lesy sice pročesaly. No, nic jsme nenašli. Naše emoce a energii jsme ventilovali ústně. Někdy srozumitelnými větami. Jindy zase méně srozumitelnými. Vrátili jsme se pro nějaké ostatky samurajů, které jsme přitáhli až na hlavní cestu v pytli, kde jsme se posadili. "Co tu děláme? Proč se trápíme? Maso máme." Zvedli jsme jednu z ruk v pytli a zakousli se. Po celou dobu jídla a ani po něm z nás nevyšla už ani hláska. Syndrom vyhoření. Měli jsme všechno a současně nic. Pod tlakem těchto problému jsme na kraji hlavní cesty usnuli. 
Arata
Arata
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 09. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Tsukahara Bokuden Mon Jul 02, 2018 8:03 pm

Prikrčil som sa k pozostatkom niečoho, čo ešte pred necelým dňom bol samurai v plnej zbroji. Rukou som do rúk schytil rozdrvenú helmu, ktorá bola popraskaná s niekoľkými preliačinami a takmer celá od krvi. Na mojich očiach bolo vidieť nepokoj. Vedel som, že toto Kotomi-hime nespravila. Nestotožňovalo sa to s tým, čo ostalo po samuraioch ktorý sa našli v paláci. Navyše... Pohľad mi skĺzol po koňovi, ktorému niekto utrhol hlavu.. zatiaľ čo telo bolo značne ohlodané. Krvavá čiara naznačovala, že jeho hornú časť niečo vlieklo dobrých desať metrov. 
Celý čas som mal ruku na katane, aj keď som pochyboval, že by mi proti tomu čo to tu spôsobilo, pomohla. Všetci mŕtvi čo tu boli, boli plnohodnotný dospelý samuraiovia. Niekoľko ľučišníkov, niekoľko šermiarov, všetko jazdci. 
"Kapitán Magashi..." Šepol som skôr pre seba, keď som sa zohol k ďalšej mŕtvole. Spoznal som ho len vďaka creste na jeho časti skrvaveného plášťa. Látku som zobral a zastrčil som si ju za Haori. Ešte jeden pohľad som venoval zvyšku bojisku. Kopec šípov.. každý jeden z nich polámaný. Keby že len minú, neboli by polámané. Niečo ich doslova odrazilo, alebo sa oni od niečoho odrazili. Stopy po boji, pazúre.. roztrhané časti tela, niektoré ohlodané. Podľa toho čo som vedel, v tomto lese nebolo žiadne zviera, ktoré by to dokázalo. Nechcel som tu ostávať dlhšie, než bolo treba. Obrátil som sa a sám som nasadol na koňa, s ktorým som vyrazil k hlavnému mestu.

(presun)
Tsukahara Bokuden
Tsukahara Bokuden
Samurai (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Tsukahara Bokuden Wed Jul 04, 2018 12:08 pm

Nakoniec som predsa len viedol. Bolo zbytočné orientovať sa podľa mapy, keď som sám vedel kde sa to miesto nachádza. No nešiel som rovnakou cestou, akou som tam prišiel. Keď som vtedy totiž pátral, chodil som dokola, v kruhoch okolo mesta.. pre to mi to trvalo tak dlho.. teraz? Išli sme najprv po ceste z hlavného mesta.

No v tom som zastavil.

Dopadol som na zem s rukou na katane a spolu so mnou aj všetci ostatný samuraiovia. Spravili sme v podstate ochrannú líniu medzi Reinou Kanou a tomu mužovi, ktorý tu ležal na ceste.  Možno by sme ho mohli len obísť ale.. všade okolo tohto muža bola krv. Na jeho oblečení, na jeho tvári.. dokonca sme tu videli aj zopár kostí.
"To.. sú ľudské kosti..." Skonštatoval som potichu. No nič som nepodnikal. Ani jednotka samuraiov, do ktorej som teraz patril. Čakali sme, čo na to Reina. Predsa len ona nám velila.
Tsukahara Bokuden
Tsukahara Bokuden
Samurai (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 04, 2018 1:26 pm

Přemýšlela jsem, jestli byl dobrý nápad opustit vesnici. Samurajové se na mě moc dobře nedívali, nedivím, se žena ve vedení je pro všechny potupa. Bohužel kdyby věděli, že tato žena je schopnější než všichni samurajové, tak by to byla potupa pro ně. Ale až se vrátím hodlám předstoupit před lidi a získat si je, stejně jako půjdu za manželem a přemluvím ho, aby se postavil vedle mě. A jestli ten člověk co to tu..... v té chvíli se samurajové zastavili a utvořili linii. Nahlédla jsem přes jejich ramena. Vypadalo to tu jako po masakru. Proboha. Jak tohle někdo může udělat? A já jsem prý zlá. Při poznámce toho hocha, že jsou to lidské kosti... tak nějak se mi zvedl žaludek. Nadechla jsem se a vydechla. Chtěla jsem aby ho probudili, ale zmasakroval mi celou nejlepší jednotku. Sáhla jsem do kapsy a vyndala ampulku s jehlou, ve které byly sedativa. Podívala jsem se na Riku, a pak zpět. Předstoupila jsem před obranou linii samurajů. Jejich zbroj není tak dobrá jako ta moje. Obalila jsem se krystalickým brněním a pozvedla jsem ruku proti němu. Ležící člověk začal od nohou krystalizovat až po lokty. Vyčkávala jsem a čekala jsem nejhorší. V případě útokubych schytala první ránu, což by bolelo nejvíc asi jeho. 
"Buďte ve střehu a nenechejte se chytit. Nepotřebuji přijít o další muže." syknu k nim. Při troše štěstí mému krystalu neodolá a já mu rychle píchnu sedativa a my ho odneseme do vězení.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Arata Wed Jul 04, 2018 5:21 pm

Přivandrovalci si toho nevšimli. Už dávno jsme nespali. Jen jsme předstírali. Vzbudila nás nějaký ten čas zpátky jedna karavana. Konvoj plný dobrot. Bylo jich ale moc a byli ozbrojení, proto jsme zprvu váhali. Ve vzpomínkách nás pořád ještě strašila vegetariánská technika toho jednoho Senju. Musíme být opatrní a ovládat se. Neodpustili by jsme si ale, kdybychom si nekousli. Alespoň jednou. A když jsme jednoho z nich ochutnali, nemohli jsme další nechat jen tak odejít. Navnadilo nás to. Nasyceni jsme se pak vrátili zpátky na cestu táhnouc dva úlovky. Živé. "Jaké to bude? Budou chutnější? Mohli jsme si jich nechat živých víc. Živí se kazí pomaleji než chcípačci." Ti dva by sebou cukali a nebo se i pokusili utéct, kdyby nebyli domláceni do bezvědomí. "Jsme celí nesví. Tohle bude dobrota." Počkali jsme si, když se probrali a za zvuku fanfár a jejich radostného jásání je snědli, živých a až do posledního sousta. "Mňam."

Ostatky, které kolem mě Reina se společníky našly, byly právě těch dvou nešťastníků. Na cestu jsme se vrátili kvůli dalším úlovkům. Byla to hlavní cesta do města. Frekventovaná. Spánek jsme u lovu předstírali už jen proto, protože nás vzrušoval samotný nápad. Už se blíží. Slyšeli jsme je od samého začátku a snažili se samou radostí nerozklepat. Už jdou! Pomalu nás pokrývala červená chakra. Pozornější si už všimli, že se něco děje. Reina asi taky, když nás vzápětí uvěznila v krystalu. Jen ale od nohou po lokty. Tu jsme nevydrželi dál předstírat. "Nedokážeme to!!! Však oni voní tak nádherně!!!" Obzvláště ta žena vepředu. Červenou vrstvu na našem těle, která utvořila současně i dva ocasy, pokryly kostnaté části. Ne však lidské. Zvířecí. Hlavou, kterou nám chránila jakási prapodivná lebka stejně jako helma, jsme udeřili silně do krystalu a ten se rozpadl. Naše tělo ale ne. Byli jsme celí pokryti chakrou. Bijuu mod. Teď už druhého stupně. Shoton zkrystalizovat chakru nedokáže proto i Hinata přežila na rozdíl od nás kompletní zkrystalizování. Jelikož byla plně uvězněna, nemohla se pokusit krystal rozbít. "Jídlo. Zabíjet. Vraždit. Lovit." Naše vzrušení neustálo a to, že oni udělali první krok nás jen povzbudilo. Přidalo na potřebě si kousnout. Všechny je sežrat. Bylo to intenzivnější než tenkrát, když jsme narazili v lese na ty samuraje. Proto jsme v extázi uvolnili více chakry a aktivovali druhý stupeň bijuu modu. "Okolní lesy jsou úžasné!!! Je to zrovna tak jako by jsme byli ve vesnici!!!" Vyřvali jsme se do okolí. Určitě nás nepochopili. Jakby jen mohli. Na rozdíl od nás do vesnic mají povolený vstup. My kvůli našemu zápachu (krve a lidských orgánů, které mnohdy máme schované pod pláštěm) a vzhledu (pošpiněného krví) ne. Násilnému vniknutí se vyvarujeme. Nejsme neporazitelní. Do vesnic chceme jen kvůli lidem, kteří v nich žijí. Proto ve zdejších lesích jsme naprosto spokojení a pokusit se navštívit nějakou vesnici nás ani nenapadlo. "Začneme..." Rozběhli jsme se směrem ke Kaně rychlostí jakou snad dosud ještě neviděla držíc v pravé ruce naše párátko. Mečík se schopností regenerace v lidské krvi. Když se konečně zdálo, že se s Reinou střetneme, přeskočili jsme jí a pokusili se useknout hlavu Bokudenovi stojícímu za ní. "... tebou!!!" Úder byl navzdory naší rychlosti předvídatelný. Ze samotného způsobu držení meče kdejaký profík mohl usoudit, že v jeho ovládání moc dobře nevynikáme. Švih, který jsme ale vykonali s úmyslem srazit Bokudenovi hlavu, měl pořádnou sílu, což byla jediná hrůzostrašná věc na našem šermu. Ač se to zprvu nemuselo zdát tak očividné, Bokuden měl navrch.
Arata
Arata
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 09. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Rika Wed Jul 04, 2018 7:22 pm

Následovala jsem skupinku celkem laxně, tak ať se všichni tváří jako kakabusy, proč bych si tím měla kazit náladu, když je venku tak hezky. Pravděpodobně jsem byla hezký kus za nimi, protože kdybych byla s nimi, jistě bych je varovala, že chodit blízko k ležícímu čemusi není dobrý nápad. Nejen proto, že zjevně preferoval exotičtější kuchyni.
Ostatní projevovali znechucení, Reina dokonce zbělela a vypadala, že bude zvracet. Já ne. Já byla jistým způsobem fascinovaná a ani jsem se nesnažila maskovat ten lehce vyšinutý pohled. V očích mi jiskřilo hotové nadšení. Páni, s ním musím mluvit, jeho nutně potřebuji prozkoumat. Lehce jsem přimhouřila oči. My? Proč pořád mluví v množném čísle, nikoho v okolí jsem už necítila. Co to znamená..
Neměla jsem moc času podělit se o své postřehy se svými pokovovanými kolegy, protože doposud nenápadný spící gurmán se změnil na cosi, co jsem nikdy předtím neviděla. Jeho úchvatná rychlost mě fascinovala, ale ten příval chakry?  To byl teprve nářez! Rozšířenýma očima jsem sledovala jeho pohyby, bylo to opojné a fascinující, vážně, chci tu potvůrku domů!
Přesto jsem se rozhodla jednat, když se náš nový kamarád rozhodl nezakusit Reinu, ale toho malého roztomilého melounka. Ne, že by mi až tak záleželo na jeho životě, popravdě mnohem raději bych se podívala, co dokáže náš protivník, ale jsem přece jen medik a ten životy nejspíš zachraňuje a ne vydává, ačkoliv tu bylo samurajů na rozdávání, ale to by mi Reina nezapomněla a tak jsem zvedla levou ruku a z pod rukávu se vyřítilo pět středně velkých hadů. Sen'ei Jashu. Bělostná kůže se leskla, stejně jako množství jedovatých zubů. S lehce nakrčeným obočím jsem naklonila hlavu, ten útok se mi zdál moc laciný. Přesto pokud tomu ten sladký lidojed nezabránil, úkol hadů byl obmotat se mu kolem paží a nohou a zastavit tak jeho útok. Popravy prý nejsou v kurzu. Víc jsem nedělala, oni by se určitě naštvali, kdybych jim sebrala veškerou zábavu.
Rika
Rika
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 28. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Tsukahara Bokuden Wed Jul 04, 2018 8:26 pm

Pozeral som sa na netvora s rovnakým pohľadom, ako väčšina samuraiov. 
"Yokai..." Prehovoril som potichu, zatiaľ čo som ruku položil na rúčku s katanou. Ak by som hovoril, źe som nebol ohúrený silou tohto tvora, klamal by som. No mal som len dve možnosti. Každý človek sa v takejto situácií rozhodne pre jednu z dvoch možností. Buď sa bude báť a strach zatrie jeho úsudok, alebo bude ako ja, chladný.. pokojný a veľmi sústredený. Nebál som sa. Bol t netvor, veril som, že taký ako on sa strachom živí. Nežmurkal som. Vedel som, že jediné žmurknutie a môžem tohto tvora stratiť z dohľadu. Mal som pravdu. V momente keď som zaregistorval, že sa pohol, už letel nad hlavou Reiny smerom priamo na mňa. Ja som sa začal hýbať tiež. zaregistroval som hadov, ktorý sa pokúsili Yokaia zviazať no.. pochyboval som, že uspejú. Maximaĺne ho tak spomalia, čo mi však tiež mohlo pomôcť. Yokai zaútočil obrovským mečom. Vedel som, že ho nepretlačím. No nepotreboval som ho pretlačiť. Prikrčil som sa a tesne pred tým, než ma stihol rozskenúť na poly, tasil som katanu v takej rýchlosti, že to snáď ani len nebolo vidieť. Priamo z tasenia som sekol zo strany do jeho meča, odklonil som meč do strany, až sa zabodol do zeme len pár centimetrov odo mňa. Kým to však stihol, už bola katana znova stiahnutá v púzdre a ja som do nej začal koncentrovať chakru. Hadan! Znova som tasil veľkou rýchlosťou. Kombinujúc samuraiský spôsobo boja Iaidō s technikou Hadan, pomocou ktorej som za použitia chakra-flow z katany, vyslal proti beśtii nachádzajúcej sa v mojej tesnej blízkosti chakrovú "vlnu", schopnú preseknúť solídnu skalu.
Tsukahara Bokuden
Tsukahara Bokuden
Samurai (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jul 05, 2018 6:59 am

Nepřekvapilo mě, co udělal. Čekala jsem, že můj krystal rozbije na první dobrou, nicméně zkusit jsem to musela. 
Když mířil na Bokudena reflex mi velel okamžitě zasáhnout, ale naštěstí Rika i on si rychle poradili. Stále jsem v ruce svírala jehlu se sedativy, hodlám ji na něj použít, tenhle chlap půjde sedět. Rika vypadala nadšeně. 
"Hej Riko, jestli ho chytíme, slibuju, že bude tvůj." houknu na ní. Byla jsem přesvědčená, že tohle jí nakopne k akci a bude dělat vše proto, aby ho dostala.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Arata Thu Jul 05, 2018 11:43 am

Jedovaté zuby hadů se přes bijuu mod nedostali. Jestli nám mají v plánu cokoli píchnout a vůbec se dostat k naší kůži pod pokrývkou husté červené chakry, měli by mít ideálně něco ostřejší než Kusanagi. Hadi nás obmotali, ale nespoutali. Neudrželi tlak z naší strany. Naší rychlost a sílu. Roztrhali se. "Ne!!! Hadí maso nechceme!!! Pojď si pro nás sama!!!" Dostávali jsme strach, že nám tu nechají nějaké nestravitelné jídlo, aby nás zdrželo, a oni utečou. Asi tak jako před nedávnou dobou Hashiru Senju vyvolaného rostlinného draka. Ještě pořád z představ o tom máme husí kůži. Blé. Pokračovali jsme stejným útokem na Bokudena. Jen trochu opoždění. Přikrčil se. V rámci možností odrazil náš útok a vzápětí proti útočil. 

Zasáhla nás chakrová vlna z jeho meče a odhodila značnou sílou dozadu.  Mečík jsme upustili a proletěli se vzad lámaje stromy za námi. Zastavila nás až menší skála. Neměli jsme slov. Hlasitě povzdychli a zavrčeli. Ne takové to psí vrčení. Vydali jsme o dost hlubší ton. Zranění na nás vidět nebylo. "Zabijeme je. Zabijeme je. Zabijeme je."Neřvali jsme, přesto jsme mluvili dost nahlas, aby nás pořád slyšeli. Čím víc se vzpírají, tím víc je chceme ochutnat. O tom není pochyb. Takové je máme nejraději. Vzpurné až do posledního dechu. Otevřeli jsme ústa a nad nimi se začala tvarovat menší černá koule. Okolo to zářilo barvami. Modrá. Červená. Netrvalo dlouho a kulička byla hotová. Paradoxně když byla kompletní, sama se ještě zmenšila. Pak jsme ji sežrali. Otevřeli ústa a vypustili směrem ke všem velkou explozi. "Vracíme úder!!!"
Arata
Arata
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 09. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Rika Thu Jul 05, 2018 1:21 pm

No páni! Páni, páni, páni! Kdybych nečekala, že mě za to nějaký samuraj na místě usekne hlavu, snad bych nadšeně tleskala. Ta věc je skvělá, skvělá, skvělá! Chci ho. Chci ho a hned! Hadi se doslova rozpadli, vypařili. Zdálo se ale, že netrpím žádnou ztrátou, dokonce jsem se usmívala. Jít sama, to určitě..
Melounek byl schopnější, než se zdálo. Ta červená potvůrka se hezky proletěla. Sledovala jsem ji s takovým zájmem, že to vypadalo, že jsem spíš na její straně. A Reina to ještě zhoršila. Tak fajn, ona věděla, jak na mě. Jen jsem se usmála.
"Rika bude mít nového mazlíčka.." jo, to byla ta situace, kdy si Arata prováděl tu světelnou show a já si prozpěvovala. Ta síla jeho chakry byla až děsivá. Nedokázala jsem vnímat nic jiného. Pravděpodobně každého normálního člověka by napadlo vzít nohy na ramena a utéct, což jsem pochybovala, že by skutečně k něčemu bylo, jenže já nebyla úplně normální a když už si mám vychutnat tuhle podívanou, tak pěkně z první řady. Připravila jsem se, byla jsem ochotná použít své speciální kawarimi, protože hadi zjevně neměli šanci a jinou obranou techniku jsem neměla. Možná bych se v hadí tlamě zkusila zahrabat hluboko pod zem, ale to bych své mazlíky musela mít sepsané, což se mi dnes nechtělo xD. Podívala jsem se na Reinu, ta jednu podobně velikou techniku umí, co si tak pamatuju, ale otázkou zůstávalo, na kolik účinná vlastně bude. Zamyšleně jsem si třela bradu, jako by kočička právě nespolykala tu chakrou napumpovanou kouli, připravená nás zabít. Co použít? Pokud neprošly jedové zuby, neprojdou jehly a nejspíš ani zbraně. Uvažovala jsem, jaký dopad by mělo Ranshinshō. Možná ty bomby s jedem by zabraly. I tenhle mazel přece musí dýchat, no ne?
Připravila jsem se, zdálo se, že by tohle mohla být vážně větší zábava, než jsem si prve myslela. Jednak jsem nebyla týmový hráč a jednak jsem nejspíš ani neměla schopnosti na to zkusit ochránit své spolubojovník. Jestli z nich nebo ze mě něco zbude, pak možná..
Rika
Rika
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 28. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Reina Kana Fri Jul 06, 2018 9:25 am

Musela jsem jednat rychle, Riku jsem možná momentálně navnadila, ale to zvíře mělo další jokery v rukávu. To snad není možné, otec mi jednou říkal o něčem podobném, ale tohle? Tohle se nesmí do vesnice dostat. Ani se k ní přiblížit. V té chvíli, co jsem zbystřila, že se schyluje k útoku, jsem před nás nechala postavit okamžitě zemskou stěnu a za ní hned natěsno krystalickou stěnu, která by měla tu zemskou podržet, alespoň do té doby, než dostanu svoje lidi z dosahu útoku. Hned na to jsem vyvolala tři velké krystalické draky, kteří rychle posbírali samuraje Riku, Bokudena i mě a dostaly nás ze zóny dopadu. Draci ačkoli jsou rychlí to stejně schytali. Urvalo jim to ocasy, ale stihlo nás to vymrštit bokem. Obě stěny to pravděpodobně roztříštilo a o draky jsem přišla. 
"Bezva, má někdo nějaké nápady?" prohlédnu ostatní, jestli jsou v pořádku.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Lesy v Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Lesy v Shimo no Kuni

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru