Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SÍDLO KLANU KANA

+19
Goemon
Kuroi Mibojin
Izuno Yui
Hoshigaki Kazuki
Ren Kouen
Mikoto Hyūga
Jorogumo
Akeno Hatake
Shigure
Kenji Kana
Tori
Takumi Yamada
Arakawa Kaori
Megumi
Rika
Milli
Uchiha Ruki
Benjiro
Reina Kana
23 posters

Strana 13 z 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jun 28, 2018 8:06 am

First topic message reminder :

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Aflo_AXHA019762
Sídlo klanu Kana je přísně střeženo, rostou kolem něj krystalické květiny, které v okamžiku umí reagovat na uživatele a vytvořit kolem hradu pevnou krystalickou bariéru. Pokud se jedna z nich zničí nebo se utrhne, naroste místo ní jiná. Lidé květiny běžně trhají, berou si ji jako symbol vlády Kana a je prostě krásná. V sídle je několik místností, pokojů, hlavní sál, ve kterém se pořádali i pořádají plesy a oslavy, přijímací salonek hned za vchodem do sídla, část sídla určená pro služebnictvo, zbrojovna, tréninková místnost a v nejvyšší části věže pokoj od kterého existují jen dva klíče. Jeden vlastní Reina a druhý ...?
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down


SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Thu Jul 25, 2019 10:17 am

Pozorne som si vypočul Akenove požiadavky, uprene naňho po celú tú dobu hľadiac svojimi ľadovými očami bez znateľného prejavu akejkoľvek emócie. Napriek tomu, že sme boli politickými partnermi, považoval som za veľmi dôležité držať si pri jednaní takzvaný "poker face", aby návšteva mala čo najmenší prehľad o mojich skutočných pocitoch, túžbach a teda i zámeroch. Práve vďaka tomu nemohol vodca Kyosanto ani len tušiť, že som sa do obliehania ihneď po vražde feudálneho pána Kaminari no Kuni púšťať nechcel, rovnako ako ani pripraviť a odhaliť našu "tajnú zbraň" tak skoro, no zároveň som si uvedomoval, že s Akenom v súčasnosti potrebujem mať čo najlepšie vzťahy. Využiť jeho organizáciu na upevnenie pozície Shimo no Kuni bolo vonkoncom súčasťou môjho rozsiahleho plánu, takže odmietnuť ho by nebolo rozumné.

"Nuž teda dobre. Postarám sa o zmobilizovanie dostatočného počtu našich vlastných samurajov pod vedením skupinky mnou poverených shinobi aj s tou "tajnou zbraňou" na západnej hranici Heiwa no Kuni, odkiaľ nad nimi už môžeš až po úspešné dokončenie obliehania osobne prevziať velenie ty. Spolieham sa však na to, že všetko ovocie, ktoré táto akcia prinesie, bude férovo rozdelené do celého "nášho impéria", inak budem nútený našu spoluprácu predčasne ukončiť," prehlásil som svojrázne napriek tomu, že som komunikoval s osobou, ktorá by ma teoreticky dokázala pomerne jednoducho eliminovať. Necítil som sa však nijak zvlášť ohrozene alebo pod tlakom. Pravdou totiž je, že na jednanie s o dosť mocnejšími S-rankovými individuálmi som si už vzhľadom na moje vlastné okolnosti celkom zvykol. "Ak si rozumieme, ospravedlň ma. Pustím sa čo najskôr do práce... pokiaľ so mnou teda samozrejme nechceš prebrať ešte niečo ďalšie..."
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Benjiro Thu Jul 25, 2019 7:17 pm

Dotáhl jsem Yui až sem, k Rei...Takumiho paláci. Celou dobu jsem jí držel za tričko, takže si mohla akorát kopat nožkama ve vzduchu. Pozdravil jsem stráže a pokračoval jsem až k pracovně velkého šéfa. Vešel jsem do kancelaře a až tam jsem Yui položil na zem. A na znamení, že byla hodné koťátko, jsem jí poklepal po hlavičce.
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Sun Jul 28, 2019 2:04 pm

Márne sa mi Benjiro vlámal do "kancelárie", pokiaľ tak moju osobnú komnatu so všetkými pracovnými dokumentmi vôbec bolo možné nazvať - nikoho tam bohužiaľ nenašiel. Nachádzal som sa vonkoncom v hlavnej sále hradu a ešte nejakú dobu diskutoval s Akenom prostredníctvom jeho komunikačného genjutsu. Dokonca však ani potom, ako mi už vodca organizácie Kyosanto nemal viac čo dôležité povedať, som sa tam zatiaľ nemienil vracať. Pravda - nádej, že sa ešte Yōgan a Mikoto dočkám, som už aj so zbytkami svojej krehkej benevolentnosti stratil, ale to nič nemenilo na tom, že som musel v prvom rade navštíviť našu zmieňovanú "tajnú zbraň". Nemožno poprieť, že sa mi do toho vôbec nechcelo, no ani som sa toho nebál. Či už si to totiž bude ochotná pripustiť alebo nie, mal som ju aj vďaka ďalšiemu jej zradcovi, o ktorom ešte ani len sama nevedela, plne vo svojej moci. Vkročil som teda do svojej bývalej prísne stráženej väzeňskej izby plný sebavedomia a bez sebamenších obáv, nestrácajúc zbytočne cenný čas...

"Želám dobré ráno, drahá!" zvolal som takmer z plných pľúc, neberúc ohľady na to, či bola moja (ne)milovaná manželka pri vedomí alebo nie. "Dúfam, že si si už zvykla na môj malý darček. Ubezpečujem ťa, že ti skutočne náramne pristane," skonštatoval som chladnejšie ako obvykle, zavrúc za sebou v zápätí dvere a podíduc s prekríženými rukami až k Reininej posteli. O čom že som ale vlastne hovoril? O akomsi tajomnom juinjutsu v tvare prepracovanej snehovej vločky, ktoré sa tiahlo jej pokožkou v oblasti srdca. Dôvod, prečo som jej to predhadzoval na oči, bol celkom jasný. Chcel som jej na úvod dôkladne vtĺcť do hlavy, že ako náhle čo i len pomyslí na nejakú formu vzbury, rozhodne ponesie potenciálne fatálne následky.

"Predpokladám, že v dobe, kedy si ma ako zajatca držala ty, si sa niečo málo dozvedela o mojej špecialite s názvom Jisarenhyō. V skratke sa jedná o techniku, ktorá na svojom cieli vytvára ľadové častice tak dlho, až ju úplne skrz naskrz zmrazí, pričom jediný spôsob, ako proti nej je možné bojovať, spočíva vo vynaložení všetkej chakry na udržiavanie prijateľnej telesnej teploty. Za normálnych okolností má však len obmedzené trvanie a ťažko sa s ňou manipuluje na diaľku, no nič sa neboj. Poďakuj svojmu bratrancovi, s ktorého pomocou sme ju malinko zdokonali, špeciálne len pre teba," vysvetlil som zdanlivo takmer až sadisticky, bez zábran Reine odhaliac, že ju podľa všetkého podrazila dokonca i jej vlastná rodina. "Rozhodli sme sa, že na moju špecialitu uplatníme vybrané princípy Tenrō a pár ďalších prekliatych pečatí, ku ktorým nám poskytla prístup samotná Heiwa no Kuni. Výsledkom je kolaboračná technika, ktorá aktuálne zdobí tvoj hrudník - Seppenrō /雪片牢, väzenie snehovej vločky/. Živí sa tvojou vlastnou energiou, takže vydrží tak dlho, kým budeš dýchať, a je ju takmer nemožné dať dole, pretože ako náhle príde do cieleného kontaktu s akoukoľvek chakrou zvonku okrem tej mojej, rozšíri sa po celom tvojom tele a urobí z neho ľadovú sochu. Našťastie pre teba o tom však vie s výnimkou jej tvorcov iba Gashadokuro. Jediný, kto ju každopádne dokáže nielen zväčšiť, ale i zmenšiť a dočasne tak deaktivovať účinky Jisarenhyō, som ja," vysvetlil som Reine jej situáciu.
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jul 28, 2019 6:21 pm

Nějakou dobu jsem spala po návštěvě Kostičky a sbírala sílu a energii vydržet déke vzhůru a ideálně ještě se třeba začít hýbat aniž bych byla za minutu vyčerpaná k smrti. Ale než Takumi přišel zkoušela jsem to jen 3x. A vždy po kousíčkách. V tuto chvíli jsem byla pyšná na sebe, že jsem zvládla vydržet bdělá a v sedě tak dlouho, abych všechny, co mě zradili proklela.

Když už jsem se postavila a chystala ke čtvrtému pokusu dojít k oknu, vešel dovnitř ten, jehož jsem (kupodivu) zrovna teď vidět rozhodně nechtěla. Jeho úlisný pozdrav mi dal málem facku. A takhle si mi nemohl říkat už předtím? Chytla jsem se pelesti postele a zase si pomalu sedls zatímco on začal svou přednášku. V hlavě jsem ale sváděla boj jednak, abych mu nevrazila svou slabou rukou a jednak abych neusnula dřív než domluví. 
O schopnostech Takumiho jsem pravda moc nevěděla, ale znaku co hyzdilo moje tělo si nevšimnout opravdu nedalo, ale nutně jsem sebe i tu pečeť potřebovala vidět v zrcadle ale to bylo na druhé straně pokoje. Tam dojdu tak.... za měsíc? Cítila jsem se dostl slabá a možná jsem i hodně zhubla, ale ve chcíli kdy přišel mi stejně stoupl adrenalin. 
Vyslechla jsem si jeho monolog, který dle mého názoru, byl nejdelší, který jsem od něj slyšela. Poslouchat jsem ho přestala ve chvíli, kdy zmínil mého bratrance. Ach Kenji ... je skvělé vidět, jak se někteří chovají jako hyeny a drží se moci dokud jejich kořist dělá co jim vyhovuje nebo špinavou práci.
A pak prostě papa a podle mě si Takumi vůbec neuvědomoval, komu věří. Nicméně najednou skončil a já slyšíc poslední větu se natočím směrem na něj a pronesu pouze řečnickou otázku, protože jsem čekala pointu: “A?”
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Sun Jul 28, 2019 7:49 pm

Ťažko povedať, akým spôsobom by som na Reinin postoj zaregoval, keby naše pozície boli ešte stále prehodené, no na rozdiel od môjho zašlého ja som aktuálne nepodliehal žiadnym návalom hnevu, strachu alebo neistoty. Bol zo mňa zdanlivo takmer úplne iný človek, pričom v porovnaní s (ne)milovanou manželkou som v skutočnosti neveril už nikomu. To však nič nemenilo na tom, že som mienil vystupovať čo najkľudnejšie a najracionálnejšie. Mučiť obeť mojej techniky len preto, aby som demonštroval, že nad ňou mám moc, mi prišlo zbytočne barbarské. Namiesto toho som preto na demonštráciu urobil presný opak. "Dúfam, že tá pečať nemá vplyv i na tvoju myseľ. Nie je to predsa zrejmé?" opýtal som sa tentokrát bez náznaku emócie, nonšalantne sa posadil vedľa Reiny a utvoril jednoduchý znak tigra. Výsledok na seba nenechal pridlho čakať...

Kto vie, čo presne vodkyňa klanu Kana očakávala, že sa stane, no podľa všetkého si nemyslela, že behom okamžiku ju všetok ten neznesiteľný, ba priam až bolestivý chlad opustí. Veru tak. Prekliata pečať sa stiahla do maličkej bodky a chakra, ktorú svetlovláska vynakladala na to, aby nezamrzla, bola odrazu konečne použiteľná i na iné veci. Rozhodne jej ale vzhľadom na okolnosti nebolo tak veľa, že by jej vrátila čo i len pätinu jej sily, no aspoň sa mohla o trošičku ľahšie a bezbolestne hýbať. "Je mi celkom jasné, že ma aktuálne môžeš vnímať ako svojho najväčšieho soka, no ak tomu tak je, šialene sa mýliš. Som naopak tvojim posledným "priateľom". Všetci ťa zradili a počet ľudí, ktorý by ťa nechcel vidieť mŕtvu, je spočítateľný na jedinej ruke. Ak ti niekto ešte má šancu dať nádej na hodnotný život, ubezpečujem ťa, že napriek všetkým kriminálnym aktom, ktorých si sa voči mne a mojej rodine dopustila, som to práve ja. Vedz, že na rozdiel od teba nemienim svoju manželku držať večne zavretú v tejto nudnej miestnosti. Stačí, ak budeš spolupracovať," ukončil som už o čosi stručnejší monológ a uprene Reine hľadel do očí.
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jul 28, 2019 9:46 pm

“No bohužel.” Pronesla jsem uštěpsčně sledujíc každý jeho pohyb, proto mě celkem překvapilo, když se ke mě začal přibližovat a pak si vedle mě i sednul. V té chvíli já si automaticky mírně poposedls od něj. Už jsem mu nevěřila stejně jako ostatním. A jestli se on cítí ublíženě tak stále na tom není a nebyl tak špatně jako jsem teď já. Ale z mého přemýšlení mě opět dostalo jeho gesto a já jen automaticky  nejen že ucukla ale i zavřela oči očekávajíc něco ještě horšího než to co je teď. Ale nic naopak jsem pocítila značnou úlevu s volnost přestože ten pokoj ze mě stále vysával energii. Povšimla jsem si vločky na levé straně dekoltu, která se stahovala kamsi pryč. Povolilmi trochu chakry a já se v tu chvíli nemohla nabažit tepla.
Teprve pak jsem se podívala do jeho očí i já. 
“Nikdy jsi pro mě sok nebyl. Byl a si pro mě můj manžel. Na výhružky smrti jsem zvyklá ne každému se můžeš zavděčit. Navíc jsme klan nájemných zabijáků takže ... každý nás chce zabít.” Pronesla jsem už více sebevědomě v tomhle já se rozhodně nelituji. Větu o kriminalitě na jeho rodině jsem ignorovala. Zbytečně bych se vysilovala ajá se chtěla ještě podívat do zrcadla. Chtít pořádnou horkou vanu by bylo už asi příliš. 
Ráda si poslechnu jaký hodnotný život mi chceš dopřát, když mě nenávidíš a nevěříš mi.” Na to se postavím a jdu tu cestu k vysněnému zrcadlu. Chvíli se dívám na sebe. Taková podivně bledá v obličeji a trochu asi i pohublá. Je pravda, že si nepamatuju,kdy jsem naposledy jedla. Poté jsem si trochu stáhla tričko k prsu, tak aby on to neviděl a já se mohla podívat na onu pečeť. Mírně jsem se zakabonila a podívala se na něj v zrcadle. 
Takže tu nejsi kvůli své ženě, ale něco po mě chceš, jak jinak, typický muži.”
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Mon Jul 29, 2019 12:19 am

K Reininej poznámke ohľadom toho, že som pre ňu bol manželom, som sa radšej už viac ani nevyjadroval. Bola to vonkoncom neustále tá istá pesnička. Osobu, ktorá vyvraždí vlastnému manželovi rodinu a zamkne ho na veľmi dlhú dobu do život ohrozujúcej väzeňskej izby, bolo vskutku ťažké považovať za niečo viac než len šialenca. S tými som každopádne ale bohužiaľ v poslednej dobe musel pracovať neustále, takže už som si na to celkom aj zvykol. To však nič nemenilo na tom, že som nemienil dopustiť, aby moja drahá mala pocit, že ja som ten, kto potrebuje ju. Vykonal som teda znova niečo, s čím s najvyššou pravdepodobnosťou nepočítala.

Kým som bol jej zajatcom, musel som ju skrátka vytrpieť, no aktuálne pre mňa bola užitočná už akurát len ako pešiak. Ak sa nemienila hýbať podľa toho, jak jej budem kázať, stácala v mojich očiach hodnotu. "Nuž teda dobre. Dúfal som, že teraz, keď sme už obaja rukami toho druhého človeka o všetko prišli, sa konečne budeme schopní porozprávať seriózne a dospieť k nejakej obojstranne výhodnej dohode. Je však zrejmé, že na rozdiel odo mňa ti to tu vyhovuje, keďže máš pocit, že ja som ten, kto voľačo chce od teba, a nie naopak. Snáď sa tu nasledujúcich pár rokov nebudeš moc nudiť," skonštatoval som chladne, zdvihol sa z postele a mieril k dverám s úmyslom odísť. Otázkou zostávalo, či Reine stálo za to zastaviť ma, alebo si tu radšej skysne...
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jul 29, 2019 8:57 am

Na tom, co říkal něco bylo. Je pravda že jsme si teď oba vyzkoušeli evidentně trpělivost toho druhého, což se dalo vyhodnotit jako velmi pozitivní. Ale bylo mi jasné, že jako manžela ho zřejmě už nezískám a nejradši bych šla ode všech pryč za svou matkou a strýcem. Naštěstí nikdo až na mě nevěděl, kde se nachází a v tom jsem měla výhodu, že mi jimi nikdo nemohl vyhrožovat. Protože oni moc dobře věděli, jak by to dopadlo, kdyby si nedávali pozor. Oficiálně je klan Kana mrtvý a tak to mělo zůstat. 

Nicméně mě Takumi opět překvapil a evidentně si v tom liboval, když opět vstal a odcházel. Bohužel moje trpělivost nebyla zrovna nejsilnější stránka, a tak jsem jen zvedla ruku a před Takumim vyrostla krystalická stěna, která mu měla zabránit odejít. Chakru mi stále nechával a i když jsem jí měla málo, tohle jsem ještě zvládla udělat. To nebo pár jehlic přímo do srdce, ale to bych pak s tou pečetí zkejsla na věky, protože už vidím jak můj skvělý bratranec, kterého zabiju při první možné příležitosti, by mi ji nezrušil. 

"Počkej." pronesu trochu kapitulačně. Je jasné, že po mě něco chtěl, jinak by tu nebyl a nebude to žádná prkotina. Dělala jsem to úplně stejně, když byl na mém místě, jen si on ani já nemůžeme přiznat potřebu toho druhého. Ach ta ješitnost. Otočila jsem se na něj a založila si ruce na prsou. 
"Jakou dohodu máš na mysli?" trochu ponižující pro mě, žebrat o svobodu ale jinak to nepůjde. On mě nebere jako manželku já ho nebudu brát jako manžela. Jednoduché, prosté a pro mě to bude záhul, ale ... to dám. Je to holt obchod.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Mon Jul 29, 2019 4:44 pm

Ešte než som stihol prekročiť prah dverí deliacich tajomnú Reininu komnatu od prísne stráženej chodby, zastavila ma nečakaná kryštálová stena. Klamal by som, keby som povedal, že ma to absolútne vôbec neprekvapilo, obzvlášť vzhľadom na zúbožený fyzický stav a očividnú únavu jej užívateľa vyvolanú donedávna sústavne aktivovaným Jisarenhyō, no aspoň som si pripomenul, že sa vskutku jedná o S-rankovú kunoichi. Obavy som každopádne nemal, keďže bez ohľadu na to, jak moc mohol byť môj úvodný monológ nudný, istotne jej objasnil, že aj keby ma nejakým zázrakom usmrtila skôr, než stihnem zareagovať opätovným rozšírením jej prekliatej pečate, som doslova jediný, kto jej s ňou môže pomôcť v prípade, že by sa napríklad taká Gashadokuro alebo Akeno rozhodol urobiť z nej ľadovú sochu. Pravda, síce bola trochu šialená, ale rozhodne nie natoľko, aby sa dobrovoľne navždy vzdala nádeje na slobodu a samú seba tým zotročila.

"Zdá sa, že si na tom napokon lepšie ako som si myslel - fyzicky i psychicky," skonštatoval som bez emócii, presunul pohľad naspäť smerom k Reine a oprel sa o najbližší múr. "Tak si to teda zhrňme. Znenávidela si moju rodinu, pretože Daisuke ublížil tej tvojej, a rozhodla si sa sebecky pomstiť na úkor blahobytu dovtedy prosperujúceho domova. Dostala si, čo si chcela. Pripravila si ma o slobodu a sama si vycuhtnávala vládu tak dlho, až si doplatila na vlastnú pýchu a o všetko prišla, pričom až na tvoj úspech v potlačení útokov Kaminari no Kuni si túto krajinu akurát čím ďalej tým viac rozvracala. Priznajme si to - si malicherná a mizerná politička...," začal som na úvod len samou kritikou, no v zápätí doplnil: "...ale fakticky veľmi silná a odhodlaná bojovníčka."

"Ak mám byť úprimný, najradšej by som ťa už nikdy v živote nevidel, no či už si si to ochotná pripustiť alebo nie, budúcnosť tejto zeme má prednosť pred bezvýznamnými túžbami jej vodcu. Dávam ti preto šancu vrátiť sa tam, kde si najužitočnejšia - na predné línie. Zašpiň si pre dobro Shimo no Kuni ruky tak, ako ti prikážem, a máš moje slovo, že ako náhle bude najväčšia kríza zažehnaná, dovolím ti pod mojim dozorom porodiť a vychovať nástupcu jak klanu Kana, tak i celej tejto veľkolepej veľmoci, ktorú spoločnými silami vybudujeme. To však nie je všetko. V momente, ako dieťa dovŕši dostatočný vek, osobne ťa zbavím tvojej prekliatej pečate a doprajem ti plnohodnotnú slobodu. Dopredu ťa ale varujem - neprišiel som sem vyjednávať. Toto je vskutku tá najlepšia možná dohoda, ktorú ti som ochotný navrhnúť, pričom ako náhle zavetrím čo i len náznak potenciálnej vzbury alebo akejkoľvek formy zrady, bez váhania ťa popravím," dohovoril som takmer bez jedinej prestávky a uprene svojej manželke hľadel do očí.
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jul 29, 2019 8:01 pm

Protáčela jsem očima při jeho obviňování, protože jsem si byla jistá, že je zaslepený a nepřizná si vinu ani za mák a mě tohle omílání pravdy nepravdy pořád dokola už nebavilo. Ale poslouchala jsem ho dále a neodporovala. Stěna, která ho měla zadržet mezitím zmizela, přeci jenom jsem nebyla zrovna v nejlepší kondici. Bylo mi jasné, že vyrukuje s něčím takový, bylo mi to jasné, co mi jasné ale nebylo byla jeho nabídka ohledně dítěte. Copak on by snad chtěl mít se mnou dítě? Nebyl to právě on, kdo řekl, že mě nebere jako manželku a nesnáší mě? To radši budu voják s kontrolou, než abych měla s takovým necitou dítě. To by bylo trest i pro něj. 
"Nepřišel si vyjednávat, ale podmínky se mi moc nelíbí ohledně ..." skočila jsem mu do řeči musela jsem to říct, "... no dítěte. V tuto chvíli bys mě daleko víc potěšil vlastní tajnou jednotkou než ... no řekněme, že ti nerozumím v tom co si mi navrhl, ale souhlasím." přejdu k němu blíže, abych ho ujistila v poslední větě, kterou řeknu. 
"Ale zodpovídám se pouze a jenom tobě, nikomu jinému, rozumíme si?" automaticky jsem vztyčila i ukazováček, rozhodně nebudu poslouchat rozkazy Kostičky, nebo mého bratrance nebo kohokoli jiného. 
"A upřímně tomu nevěřím, že bys chtěl dítě se mnou. Neměl bys slibovat něco, o čem sám nejsi přesvědčený. A nedávat mi plané naděje." pronesu už o trochu tišeji a možná i smutněji a to už od něj zase trochu ustupuju, abych nedopadls jako minule.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Mon Jul 29, 2019 10:20 pm

Je pravda, že som toho na Reinu vybalil pomerne dosť a zjavne som do toho nedal srdce. Nečudo, keďže väčšina mojich pocitov ochladla natoľko, že to posledné, čo ma ešte stále poháňalo vpred, bola akurát povinnosť. Kto by bol povedal, že zrovna zásady, ktoré do mňa kedysi môj vlastný otec vtĺkal div som ho neznenávidel, ma jedného dňa budú ako jediné držať nad vodou. Za všetky životné zlyhania som preklínal len svoju slabosť a hoci si vodkyňa klanu Kana možno myslela, že je to zrovna ona, ktorú na celučičkom svete nenávidím zo všetkých najviac, pravdou bolo, že ani len sama sa nemohla rovnať s mojim odporom a neznášanlivosťou voči vlastnému bezmocnému ja. Nemusela mi do očí hľadieť pridlho na to, aby pochopila, že sa už viac nerozpráva ani s Takumim, ktorého spoznala v období svadby, ani so svojim bývalým zajatcom. Poprvýkrát si mala možnosť uvedomiť, že napriek tomu, o koľko som v porovnaní s jej plnou silou zaostával v bojových schopnostiach, zo mňa pomohla stvoriť tak veľké monštrum, že dokonca i bez aktivácie Jisarenhyō pociťovala po priblížení ku mne porovnateľné zimomriavky.

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 QK8aYEw

"Nie, drahá. Fakt si nerozumieme. Povedal som síce, že som ti prišiel navrhnúť dohodu, ale nikdy som ani len nenaznačil, že máš nárok klásť si akékoľvek vlastné podmienky. Dovoľ mi ujasniť ti nejaké maličkosti," prehlásil som razantne a hoci ustupovala, osobne som k nej podišiel bližšie. "Po prvé - verím tvojmu úsudku na prednej línii dostatočne na to, aby som ťa vo väčšine prípadov nechal u kormidla a pokojne ti zabezpečil aj tajnú jednotku... ale ak ti raz rozkážem, že na vybraných misiách budeš podriadená či už Akenovi, Gashadokuro alebo pokojne i Benjirovi, tak bez namietania uposlúchneš. Po druhé - ak si naozaj myslíš, že Shimo no Kuni vytiahneme z krízy za pár rokov alebo nebodaj mesiacov, tak si vskutku naivná. Ubezpečujem ťa, že tvoj odchod na materskú dovolenku zaručene nenastane ešte veľmi dlhú dobu. A konečne po tretie - spoločné dieťa nie je súčasťou dohody ani kvôli tebe, ani kvôli mne. Bavíme sa tu o budúcnosti krajiny, ktorá bude potrebovať jak fyzicky, tak i psychicky zdatného vodcu, a pokiaľ chceme, aby ľud ešte niekedy klan Kana a Yamada bral aspoň trochu vážne, je absolútne nevyhnutné, aby sme ich zjednotili. Či už sa nám to páči alebo nie, si moja manželka a k tomu oplývaš neobyčajne silnými unikátnymi schopnosťami, preto je tvojou povinnosťou dať mi zdravého mocného potomka, ktorého budú všetci milovať a zároveň rešpektovať natoľko, že jedného dňa zabudnú na celú túto hanebnú potupu, o akej sa jak ty, tak i moja podarená sestra opovažujete hovoriť sťa o "občianskej vojne". Opýtam sa teda teraz na oplátku ja teba - rozumieme si?" uzavrel som našu debatu a dal Reine gestikuláciou jasne najavo, že ak sa so mnou pokúsi vyjednávať znova, tak akákoľvek dohoda okamžite padá. Bolo stopercentne jasné, že ak ma má nejakú šancu niekedy o niečom presvedčiť, dnes to kvôli mojej mizernej nálade nebude...
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jul 29, 2019 11:54 pm

Doteď jsem tak nějak mohla dýchat volněji a myslela si, že to bude dobré, ale s mou poslední větou taky zmizela i Takumiho dobrá nálada a nebo přímo sám Takumi? Ve chvíli, kdy jsem od něj ustoupila do bezpečné vzdálenosti, on se ke mě naopak přiblížil načež jsem začala ustupovat víc, když začal povídat a já si více uvědomovala, že tohle už není Takumi, kterého jsem věznila já a do kterého jsem se zamilovala. A že jeho blízkost mi těd nebyla úplně příjemná. 
Začal mi běhat mráz po zádech.ale neušlo mi jedno jméno, které zmínil a to mdonuzilo zastsvit a skočit mu zase do řeči.
“Cože řekl si Akena?” Nebudu poslouchat muže, kterého jsem jednou odmítla kvůli naší zemi, protože by ji zničil, ale Takumi mluvil dál a já neměla šanci dále reagovat. Čím víc mluvil, tím víc mi začínalo být zle a kupodivu to bylo vůči němu. Ve chvíli, kdy zmínil rozmezí, kdy mám čas se připravit na dítě mi přišlo jsko záchrané laso a ano v této chvíli bych s ním žádnou rodinu mít nechtěla. Tak silně se teď mohe city obrátily proti němu. Těd jsem litovals, že tu není Kostička. 
Víceméně jsem mu odpověděla pouhé prázdné “Ano.” Na nic jiného jsem se ani nezmohla. Bylo mi špatně a cítila jsem, jak se mi určitě každou chvíli podlomí kolena. Ale držela jsem se. Musela jsem.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Izuno Yui Wed Jul 31, 2019 11:55 am

Benjiro mě po celou dobu držel za tričko a já tak byla neschopna vlastního pohybu. Kdo by to byl čekal, že má až takovou sílu, aby to zvládl celou tu cestu z hospody až sem. No, ono to asi bylo dobře. Myslím, že bych stejně nebyla schopna jít po svých. Tváře jsem měla zarudlé alkoholem a po cestě si pomňoukávala. Během cesty jsem aktivovala svou pečeť a proměnila se do své kočičí podoby.
Když jsme zastavili, položil mě na zem. Lehce jsem zavrávorala, ale udržela jsem se na nohou. Pobavilo mě to, tak jsem zahihňala a v tu chvíli mi na hlavě přistála Benjirova ruka, se kterou mě pohladil. Lehce jsem si zavrněla. Jo, bylo to fajn. Chytila jsem se ho za rukáv a stála mu po boku.
V téhle místnosti jsem to neznala. Místnost byla prázdná, zvědavá jsem se rozhlížela a pak se tázavě zadívala na Benjira.
,,Co tu *škyt* budeme dělat ~nya?" zamrkala jsem.
Izuno Yui
Izuno Yui
C-rank

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 12. 08. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Wed Jul 31, 2019 1:14 pm

Márne som sa snažil nedať najavo čo i len známku emócií. Navzdory tomu, že sa naše pozície prehodili, som napokon už opäť akurát pri konverzácii so svojou právoplatnou manželkou prepadol hnevu. Pravda, síce som na Reinu hlas nezvyšoval a ani som jej v tento moment nemienil cielene ublížiť, no skutočná tvár môjho súčasného ja predsa len vykukla spoza môj navonok chladný exteriér. Niečo podobné však platilo i o samotnej vodkyni klanu Kana. Nech sa totiž už snažila pôsobiť akokoľvek odolne a neotrasene, bolo zrejmé, že sa v mojej prítomnosti aktuálne necíti dobre. Poprvýkrát som ju mal možnosť vidieť skutočne zraniteľnú, ba priam až na pomery jej kekkei genkai neprimerane krehkú. Žiadnej ľútosti sa z mojej strany ale tak či tak nedočkala. "Počula si správne. Naša krajina aktuálne nie je v stave, kedy by sme si spojencov mohli dovoliť vyberať. Po dobu neurčitú s nami Heiwa no Kuni bude spolupracovať, a to isté platí i o tebe. Presne v tom vonkoncom spočíva i tvoja prvá misia," dodal som a konečne ustúpil.

"Na čele s predstaviteľmi organizácie Kyosanto, vrátane samotného Akena, podnikneš i s pár ďalšími vybranými shinobi a približne stovkou našich samurajov výpravu do Tetsu no Kuni. Pokojne sa môžeme aj kúpať v zlate, no pokiaľ budeme zo všetkých strán obklopení nepriateľmi, až na pár bezvýznamných banditov si nikoho nekúpime, pretože pre všetky mocnejšie klany bude jednoduchšie okradnúť nás násilnou cestou. Potrebujeme urýchlene rozšíriť náš vplyv získaním ďalších území a predovšetkým aj ľudí, pričom táto akcia nám v tom jednoznačne pomôže. Ak budeš poslušná a prispeješ k úspešnému dokončeniu misie, môžeme sa porozprávať o tej tvojej tajnej jednotke a možno i nejakých ďalších bonusových výhodách, no zatiaľ si len v skúšobnej dobe," vysvetlil som Reine stručne, čo musí urobiť, aby si aspoň čiastočne získala moju dôveru, a pomaly som sa opäť vybral k dverám. "Vonku už stoja dvaja natešení strážnici, ktorí ťa odprevadia do tvojej starej izby. Tam sa naješ, oddýchneš si a budeš čakať, kým ťa nepríde vyzdvihnúť niekto z mojich podriadených. Nech už sa bude jednať o kohokoľvek, až do doby ukončenia misie ho budeš na slovo poslúchať. Nechcem počuť žiadne námietky. To je rozkaz."

Nech už sa Reina tvárila akokoľvek, nemienil som aktuálne strácať čas ďalšími debatami. Na dnes som s našou "tajnou zbraňou" dodiskutoval. Za predpokladu, že teda nebola dostatočne hlúpa na to, aby sa vo svojom aktuálnom stave pokúšala robiť nejaké problémy, som ju už prenechal v rukách zmieňovaných dvoch shinobi, ktorí ju chceli zakryť dlhým plášťom a urýchlene preniesť do jej starej izby. Dôvod bol pomerne prostý - na teraz som plánoval, aby o jej súčasnej polohe vedel čo najnižší počet ľudí. A kam že som sa vybral ja? Ešte než pôjdem za Kintokim vyjednať spomínanú stovku samurajov, potreboval som voľakoho poveriť ich vedením minimálne do doby, než to prevezme sám Akeno. Predsa len bolo vonkoncom nevyhnutné dávať na manželku zatiaľ pozor, pričom ani o samotnom vodcovi Kyosanto som ešte nemal najlepšiu mienku. Chcel som preto zavítať do svojej izby a prelistovať si profily možných kandidátov, no sotva som otvoril dvere do onej takzvanej "kancelárie", zaskočila ma prítomnosť vskutku nečakanej komediálnej dvojky. "Ehm... môžem vám nejak pomôcť?" opýtal som sa viditeľne veľmi prekvapene, dôkladne popritom rozmýšľajúc nad tým, či som za sebou ráno zamkol alebo nie...
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 31, 2019 2:30 pm

Kdybych mohla okamžitě našpulím pusu a budu trucovat. Akeno byl ten poslední, se kterým bych chtěla po boku bojovat, úchyl jeden. Nicméně, ano bylo mi hodně nepříjemné být momentálně s Takumim v jedné místnosti a brala jsem tu jeho misi jako možnost se vybít z agrese, kterou jsem v sobě teď potlačovala. Chvíli jsem nechápala, proč tam čekají stráže s pláštěm a chvíli mi ještě chybělo, než jsem přišla na to proč. On nechce, aby někdo věděl, že mě tu skrývá. Je možnost, že si všichni myslí, že jsem snad mrtvá? Wow jak vzrušující. 
Ani jsem se s Takumim nerozloučila, neřekla jsem mu už ani slovo a hodlala jsem se v tom pokračovat, dokud se ke mě nebude chovat lépe. Stráže mě odvedli do svého pokoje a zavřeli za mnou. V té chvíli ze mě konečně spadla ta skála, která ve mě byla. Ale než jsem se stihla vzpamatovat někdo mě přepadl a já padala k zemi. 

"Xayah!!!!" vykřikla jsem, ale to už mi má milovaná pumička lízala obličej a celá šťastní se mě nemohla nabažit. Mě vytryskly slzy, protože byla snad jediná, která mě upřímně ráda viděla. Alespoň, že mi tu nechal ji. Ještě chvíli jsem se  s ní válela na zemi a mazlila. Hodně vyrostla. což znamenalo, že bych mohla uskutečnit původní plán k boji, který jsem vymyslela, když mi ji Takumi dal. Obtížně jsem se postavila a přešla k bočním dveřím. Modlila jsem se, aby byly otevřené a ano. Takže hned jsem začala napouštět horkou vanu a podnos s jídlem, kteýr byl připravený u stolečku u okna jsem si donesla do koupelny. Byla jsem hodně unavená, tak jsem chtěla spojit dvě aktivity na jednou a pak se jít pořádně zachumlat s Xayah do své postele. 

V koupelně jsem strávila skoro hodinu, smaozřejmě než jsem snědla všechno co bylo na stole. Pak jsem na sebe hodila župan a ani jsem se nenamáhala se převléknout, prostě jsem v něm hupsla do peřin, Xayah ke mě. Objala jsem jí a téměř hned jsem usnula. Musela jsem toho využít, protože spát s tou pečetí to je hned na několik špatných věcí.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Benjiro Wed Jul 31, 2019 7:19 pm

Ehm, špatná místnost? Musel jsem zapřemýšlet. "počkame na Takumiho" pověděl jsem.Povzdechl jsem si a přemýšlel jsem, kde by mohl být a ještě k tomu jsem měl na starost teď už opilou Yui. Zlatá moje lavovka, to s ní by se mi tohle nikdy nestalo.
Naše čekaní konečně ukončil Takumi, ale už nás nečekal a to si pro nás požádal, nebo snad ne? "Prý jsi pro nás posla" řekl jsem a přitom jsem pokrčil rameny. Možná si někdo ze mě udělal legraci a jestli jo, tak si ho najdu a jeho hlavu mu nacpu do míst, kde slunce nesvítí.
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Izuno Yui Fri Aug 02, 2019 9:28 am

Místnost byla upravená, pečlivě uklizená, bez chaosu. Lákalo mě objevovat, ale aura pokoje mi říkala, že bych neměla. Nervózně jsem mávala ocáskem a ušima vnímala každý jeden zvuk. Od Benjira jsem se nehnula ani na krok, naopak jsem se držela jeho rukávu a bedlivě poslouchala. A když mi řekl že čekáme na Takumiho, naježila jsem se.
,Proč?" střelila jsem po něm pohledem a v tu chvíli Takumi dorazil.
Měla jsem pocit, že jsem rázem vystřízlivěla. Alkohol mi v krvi zůstal, zarudlé tváře a kromě toho, že se mi lehounce motaly nohy, jem vnímala až moc dobře. Manžel Reiny. Nikdy dřív jsem se s ním nesetkala. Byl to ovšem on, kvůli komu mě Reina opustila. Kvůli komu jsem zase zůstala sama. On si teď Reinu zajal a....Benjiro mu slouží? Jak jsem se sakra dotala do téhle situace?! Zaťala jsem ruku v pěst, až jsem se popíchala o vlastní drápy.
Sama jsem nevěděla, co si o tom myslet. A koho nenávidět víc. Takumiho nebo Reinu? Zvedla jsem svou raněnou dlaň ke rtům a slízla si stékající krev, chutnající po alkoholu.
Pustila jsem se Benjira, postavila se před Takumiho a zaklonila hlavu, abych si Takumiho pořádně prohlédla. Zamračila jsem se na něj.
,,Co na tobě Reinya viděla?" zavrčela jsem polohlasně a ustoupila mu. Nebyla jsem blázen, abych se do něj pouštěla. Vyzařovalo z něj cosi zlověstného, v hlavě mi moje kočičí světýlko blikalo jak pominuté. Měl chladné oči jako sněhová bouře. Kdoví, kdo byl větší démon, zda Takumi nebo jeho mladší sestra. Postavila jsem se ke dveřím a opřela si hlavu o zeď. Pro teď jsem se rozhodla být raději potichu..
Izuno Yui
Izuno Yui
C-rank

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 12. 08. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Fri Aug 02, 2019 6:15 pm

Nebol som si úplne istý, čo ma prekvapilo viac - kritická pripitá dievčina s neidentifikovateľnou poruchou reči alebo pohotová, ale zjavne dosť uvoľnená Benjirova odpoveď, ktorá v sebe síce schovávala kúsok pravdy, no zároveň takmer ani nemohla byť viac mimo. Na chvíľu som si myslel, že som cestou do mojej izby upadol do tvrdého mikrospánku a osoby stojace naproti mne sa mi akurát snívajú, no netrvalo veľmi dlho a uvedomil som si, že iba realita môže byť takto krutá. Ach, Reina... ako sa môžeš vôbec čudovať, že si bola zradená, keď zamestnávaš takéto špeciálne prípady? opýtal som sa sám seba našťastie len vo svojej mysli a hoci som robil všetko preto, aby na mne nešli poznať emócie, aktuálne to bolo fakticky veľmi náročné. Bez jediného slova som za sebou teda radšej zatvoril dvere a vstúpil hlbšie do miestnosti, prejdúc si pohľadom všetky poctivo uložené dokumenty a uistiac sa, že počas mojej neprítomnosti nedošlo k ich manipulácii.

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 59piq27

"No... spomínam si, že som pred pár dňami vyslal povel, aby sa vybraní "zblúdilí shinobi" vrátili do hradu, ale... očakával som, že sa budú hlásiť v hlavnej sále, nie zrovna v mojej súkromnej komnate," skonštatoval som po chvíli stále malinko vyvedený z miery, pohliadnuc v zápätí i smerom k Yui, skoro ako keby som sa jej chystal voľačo povedať. Napokon som to však radšej vzdal a sústredil sa na zmieňované dokumenty, postupne nimi v rýchlosti listujúc. Mnohé z nich som si dal dokopy už v minulosti sám, niekoľko samotná Reina a s poniektorými mi dokonca pomohla i Gashadokuro. Orientovať sa totiž v dianí a ľuďoch po tak dlhej dobe strávenej v domácom väzení pre mňa nemohlo byť vonkoncom dvakrát najjednoduchšie. "Dúfam, že vzhľadom na okolnosti ospravedlníte moju hlúpu otázku, ale... mám tú česť s Benjirom, je tak?" prešiel som rovno k veci, naďalej ignorujúc prítomnosť Izuno. Ani s jedným z návštevníkov som doposiaľ ešte nemal možnosť rozprávať osobne, takže som si ich identitou nebol absolútne istý.
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Benjiro Fri Aug 09, 2019 4:35 pm

Pokrčil jsem rameny, když zmínil, že je to jeho místnost. Prostě shit happens, hlavně by měl poděkovat svým strážím, protože ony mě nechali jít.
Yui si mezitím chtěla pokecat o manželství Takumi a Reiny, přičemž jsem jenom protočil oči, protože jsem tu nebyl od toho, abych řešil velmi křehké vztahy. Poškrabal jsem se na hlavě a čekal nějaký slovní boj. Nakonec se nic nestalo Yui se stahla a Takumi se to radši rozhodl nekomentovat.
"Ano jsem" odpověděl jsem. Yōgan se o mě ani jednou nezmínila, jak smutné. Hlavně bych nechtěl potkat Reinu, protože by mě zabijal, že jsem jí sem přivedla, ale co už. Ta byla pěkně zavřená.
Každopadně jsem čekal, co takumi má na srdci, když už si nás zavolal.
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Sat Aug 10, 2019 10:19 am

Benjirova dedukcia nebola úplne zmysluplná. Jediný dôvod, prečo som ho po chvíľke zamyslenia i bez nutnosti prejsť úplne všetky dokumenty v miestnosti spoznal, bol vonkoncom ten, že mi o ňom už zmieňovaná Yogan v minulosti povedala. Aj z toho dôvodu som vedel, že sa jednalo o človeka, ktorý bude poslúchať primárne len peniaze, takže som ho nepovažoval za jedného z mojich najdôveryhodnejších ľudí. Nadišla chvíľa otestovať si jeho loajalitu a zároveň mu dať jasne najavo, že ešte stále nie sme ani zďaleka na mizine. "Rád vás poznávam," skonštatoval som na úvod, už sa viac ani nezaoberajúc identitou druhej prítomnej návštevníčky. "Prišli ste akurát včas. Súrne zháňam schopného kapitána pre istú S-rankovú misiu, ktorá by z neho mohla urobiť najbohatšieho ninju v kraji," pokúsil som sa zaujať Benjirovu pozornosť, odložil všetky papiere a uprene hľadel na jeho masku, skoro ako keby som sa všemožne snažil nahliadnuť do jeho duše.

"Niečo mi hovorí, že nepatríte k ľuďom, ktorí radi krúžia okolo horúcej kaše, takže prejdem rovno k veci. Heiwa no Kuni chystá útok na Tetsu no Kuni a hoci sa to na prvý pohľad nemusí zdať, je v našom najlepšom záujme pomôcť im. Chystám sa im preto poskytnúť stovku schopných samurajov a možno i "niečo málo navyše", ale potrebujem niekoho, kto tú našu stranu povedie a zároveň zabezpečí, že sa nás Kyosanto ani len nepokúsi nejakým spôsobom zradiť," vysvetlil som čo najstručnejšie, aby som si Benjirovu pozornosť úspešne udržal. "Pokojne so sebou môžete vziať i vašu... ehm, kolegyňu. Pokiaľ teda máte vôbec záujem," dal som na záver jasne najavo, že návštevníkov nemienim posielať na takúto extrémne náročnú misiu proti ich vôli. "Ak chcete počuť detaily, zastavte sa zajtra o takejto hodine v hlavnej sále hradu. Dovtedy máte dúfam dosť času na prípravu. Odpoveď na to, či sa toho mienite účastniť, by som ale rád dostal už dnes," dohovoril som, premeriavajúc si tentokrát oboch prítomných pohľadom.
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Benjiro Sat Aug 10, 2019 4:33 pm

Takumi začal hrát se zlatým trsátkem na moje srdce. I když jeho slova o nejbohatším, bych řekl, že bylo myšleno s nadsázkou, ale i tak jsem si ho vyslechl. Být "kapitan" nebyl až takový problém. Problém nastával v tom, že chce, abych vedl minimálně 100 lidí. Nikdy jsem nevedl tolik lidi, vlastně jsem nevedl nikdy. Protože pracují většinou sám a když už s někým, tak vždy jsme byli rovnocenní.
"Takže vzít lidi, táhnout je přes jednu zemi do druhé, a pokud možno je dovést všechny zpátky" zopakoval jsem po něm. Jestli oné lidi nepotřebuje proti své sestře, tak proč ne. Kyosanto jsem v oblibě moc neměl, ale stěžovat si nemůžu, pak bych neměl na chleba.
Je na ní, zda chce jít nebo ne" pověděl jsem. Nebyl jsem její otrokář, abych za ní rozhodoval, měla svůj rozum. Tedy doufal jsem, že má svůj vlastní rozum.
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Izuno Yui Fri Aug 16, 2019 8:05 pm

Zůstala jsem opřená o zeď hned vedle dveří. Neměla jsem zaječí úmysly, ale přítomnost Takumimo místnost naplnila něčím....co jsem nedokázala popsat. Možná to byl strach, nervozita. Bedlivě jsem sledovala jeho počínání, když si prohlížel své dokumenty a já byla pro jednou ráda, že jsem uposlechla svůj instinkt na nic nesahat. Každé zaštustění papíru pod Takumiho rukou mi způsobovalo ježení chlupů na rukou. Podle toho, jak se na mě podíval, jsem si lehce mohla domyslet, co si tak o mně může myslet. Alespoň to základní: Divný blázen. Tak ať.
Poslouchala jsem Takumiho plán i jeho nabídku, kterou poskytl Benjirovi. Zmínka o kolegyni mě donutila napřímit se. Rozhodnutí bylo na mně, zda půjdu. Mám být pomocí Benjirovi a tím i Takumimu? Člověku, který mohl za to, že jsem skončila sama? Možná je to malicherné, ale od malička jsem byla víceméně vězněm, byla jsem prodána a když jsem cítila, že mám domov, vzali mi ho..Odlepila jsem se od zdi. Tak nějak jsem tušila, že toho rozhodnutí budu litovat, ale...Neměla jsem teď kam jít. Rozhodla jsem se do toho jít s Benjirem. Třeba budu konečně i někomu prospěšná.
Izuno Yui
Izuno Yui
C-rank

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 12. 08. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Sat Aug 17, 2019 1:19 pm

Ani jeden z prítomných napokon moju trpezlivosť našťastie netestoval pridlho. Samotný Benjiro sa S-rankovej misie rozhodol účastniť prakticky takmer okamžite, pričom i na prvý pohľad mierne rebelantská Yui po krátkej chvíli dala najavo svoju ochotu sprevádzať ho. Poprvýkrát od nášho stretnutia sa teda návštevníci konečne dočkali aj druhej stránky mojej osobnosti, ktorú som pri jednaní napríklad s takou Reinou alebo Akenom obzvlášť vzhľadom na posledných pár mesiacov málokedy nechával žiariť. "Výborne. Spolieham sa na vás. Nemám informácie o tom, ako s vami zaobcházala moja manželka, ale vedzte, že ja si svojich spoločníkov vážim. Pevne verím a dúfam, že uspejete, no pamätajte si, že vaše životy sú pre mňa minimálne rovnako cenné ako víťazstvo. Rozkazujem vám preto, aby ste sa za každú cenu vrátili, a to so vztýčenou hlavou," venoval som obom prítomným letmý úsmev, ktorý na počudovanie skutočne pochádzal z môjho zľadovatelého srdca. Neznamenalo to, že som na nich zmenil názor, ale je pravda, že pokiaľ by sa ukázali byť užitočnými, mienil som s nimi rozprávať zdvorilo a držať si ich pri tele.

Našu konverzáciu následne už na teraz bolo možné považovať za ukončenú. Za predpokladu, že na mňa návštevníci nemali žiadne otázky, zobral som niekoľko dokumentov a predmetov z mojej komnaty, odprevadil ich na chodbu a zavrel za sebou, uistiac sa tentokrát, že skutočne je zamknuté. "Ešte raz opakujem, že máte približne 24 hodín na prípravu. Zajtra o takomto čase vás budem očakávať v hlavnej sále hradu, kde vám zdelím všetky podstatné detaily. Je vysoko pravdepodobné, že vás bude okrem zmieňovanej stovky mužov sprevádzať ešte jedna ďalšia osoba, ale vedenie misie nechávam čisto len vo vašich rukách, Benjiro-san. Na teraz ma už každopádne ospravedlňte," rozlúčil som sa s originálnou dvojicou sťa hrdý samuraj miernou úklonou a vybral sa preč. Potreboval som urýchlene dať dohromady dočasnú náhradnú ochranku za Mikoto a Yogan, pričom ako náhle som zohnal dostatočne kvalifikovaných jedincov, moja nasledujúca zastávka mala byť v sídle klanu Hasokawa. Pokiaľ tu niekto totiž dokázal za tak krátku dobu zmobilizovať čo i len sto vycvičených a vyzbrojených bojovníkov, bol to Kintoki...
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Benjiro Mon Aug 19, 2019 6:07 pm

"To je od vás šlechetné". Mé slova nebyly nijak ironické. Ještě jsem mu dopřál můj krasný úsměv. Bylo trošku vidět, že má naspěch a nemá už na nás čas. Což nevadilo, mohl jsem se jít vyspat. Ano byl jsem krapet vyšťavený.
Moc informaci neřekl, ale tak doufal jsem ,že mojí následovnici nebudou jako ovečky a budou mít nějaký rozum. Protože jsem byla snad ta nejhorší možná volba na pozici leadra, ale co už. Karty už byly rozdaný.
"Dobře, tak tedy zítra" pověděl jsem a s mírným uklonem jsem se rozloučil. TAk to bychom měli. Job jsme měli, teď se připravit. Vyšel jsem z chodby a koukl na Yui, byl čas se prozatím rozloučit. Určitě měla se musela také připravit. Takže jsem na ní mávl a šel jsem si po svých.
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Uchiha Nero Tue May 18, 2021 12:33 pm

----------------------------------------------

Síce sa za posledný mesiac situácia v Shimo no Kuni výrazne zlepšila, aj tak sa diala tragédia za tragédiou. Prvou a tou asi najvýznamnejšou bola záchranná misia Takumiho, ktorý po svojom hrdinskom čine skončil v kómate. Aj napriek pokusom jeho milovanej sestričky ho zachrániť sa však nepodarilo obnoviť jeho vedomie a tak bol prenesený práve na bezpečné miesto, kde ho strážila ochranka, zatiaľ čo spal. Spoločníčka, ktorú sme našli neďaleko práve tohto muža, Kokoro, však mala trochu iný osud ako bývalý Daimyo tejto zeme. Získala zaujímavú pečať.Bola následne vsadená do prísne stráženého väzenia, i keď sa za ňu postavila práve Kotomi, ktorá nenašla žiadne dôkazy o tom, žeby bojovala proti Takumimu. Posledný dôkaz mal v rukách práve on. V ňom dokázali z odchytených členov Kuroi Hitsuji vydolovať aspoň nejaké tie informácie ohľadom výskytu zvyšku ich spoločníkov ako aj ich cieľ a fakt, ktorý sa zistil na základe masívneho boja medzi Itsukim a Mikoto, že to nebol práve Itsuki kto za tým stál ale v pozadí niekto skutočne musel ťahať za tieto nitky. Práve preto sa Kotomi rozhodovala im udeliť milosť.

I napriek záchrane princa sa vyskytli ďalšie problémy a ňou sa stala Heiwa no Kuni pod vedením Akena. Aj keď oficiálne nezapočali vojnu medzi sebou, ich spoločná hranica bola predsa len problémom, keďže Heiwa naďalej tvorila nájazdy práve i na túto zem a tak sa stali nepriateľom. Dopomohol k tomu i fakt, že sa Shimo no Kuni spojila v militárne spojenectvo práve s ich severným susedom, klanom Dreyar. V tomto prípade pomohol aj to, že medzi tými dvoma predstaviteľmi panovalo už niekoľkoročné priateľstvo. Spolu ale vznikla otázka toho, ako sa zachová voči obnovenej zemi samotná Tsuki, keďže ako Kotomi tak i Hashiru bojovali bok po boku už od počiatku tohto konfliktu v Shimo no Kuni.

Podpora od klanu Hasokawa, vďaka čomu sa táto zem konečne zjednotila, rovnako ako prítomnosť verných členov jej spolku dopomohla k tomu, že bol konečne Reinin klan absolútne vytlačený z Shimo a tak ostávalo mladej princeznej už len stabilizovať jej právom vydobytú zem. To mohol byť oriešok keby za sebou nemala istú skupinu Shinobi. Zatiaľ čo Reizo sa vydal na svoju osobnú výpravu proti Kuroi Hitsuji a stopy ho mali skutočne naviesť niekam i mimo tejto zeme, podarilo sa mu rozohnať ich utekajúcich členov a jednoducho ich spacifikovať. Zrada sa trestá, nech je aká je. Hideko sa ale podarilo utiecť za pomoci Goemona. To však nikto z nich netušil. V prípade vnútornej politiky však k tomu dopomohli Nero a Mikoto, ktorý boli už roky trénovaní zabijaci a tak boli schopní potlačiť povstania v zemi, keďže nie všetci nutne mali potrebu súhlasiť s nástupom ľadovej princezny. Tá však využila svojej nevinnej duše a charizmy nato, aby dokázala upokojiť i rozhnevaný dav a skutočne priviedla stabilitu do tejto zeme, rovnako ako konečný mier a zjednotenie. Ľud každý deň viac a viac vídal princeznú ako sa snaží i napriek zlej situácii a ohlasy sa skutočne zvyšovali. Získala ohromnú podporu klanov, ktorý v nej videli viac ako videla ona samotná. Dni utekali a každým dňom sa situácia zlepšovala aj keď to stálo neskutočné úsilie. Teraz už len záležalo na dohode o reforme Shimo no kuni, vďaka čomu by sa dokázala podobať práve vzniknutej Tsuki.

----------------------------------------------

Po niekoľkých dňoch v teréne som konečne dorazil do tohto sálu. Ten už prechádzal zmenou, keďže sídlo klanu Kana už v tento moment patrilo tejto zemi a nie im. Hrad Matsumo-to bol tiež v rekonštrukcii pretože posledný súboj ktorý sa tam odohral úplne zdevastoval okolie ako aj samotnú stavbu. Napravil som si kimono, zotrel handrou schnúcu krv z katany a založil ho do puzdra. Prechádzajúc chodbami som samozrejme okamžite narazil na Kotomi, unavenú z neskutočného bremena ktoré sa jej za posledný mesiac dostalo. Nie len z pohľadu získania tejto zeme a jej brata v kómate. Kývnutím hlavy som jej naznačil, že je vybavené a chytil ju za ruku.
"A je to princezná, vyhrala si." Pousmial som sa keď sme konečne mohli povedať, že je zem zjednotená a odpor potlačený. Viditeľne sa jej uľavilo aj keď správy ohľadom jej brata určite neboli príjemné.
"Je stabilizovaný no naďalej spí.." Mlčala ale ja som vedel, čo urobiť a tak rovnako mlčky som sa k nej priblížil a objal ju. Poslednú dobu mi viac a viac pomáhala práve k prelomeniu kliatby visiacej nad každým členom nášho klanu. Aj keď to bol beh na dlhú trať. Po chvíľke som sa odtiahol, ako som sa jej zahľadel do očí. Moje už šediveli viac a viac ako od nášho súboja proti zradcom no stále v nich plápolal povestný oheň ctižiadosti a hrdosti nášho klanu. Ako sme stáli na chodbe s trhnutím ruky som ju vyvádzal vonku, kde sme sa dostali na záhradku.
"Tí dvaja, Reizo i Mikoto, sú niekde v okolí, než sem prídu, ak sem prídu, chvíľku času pre nás.." Odvetil som a jemne pritisol moje pery na tie jej. Kým sme boli sami i ja som vedel odložiť svoju chladnú edgy povahu do ústrania.
Uchiha Nero
Uchiha Nero
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 12. 07. 19
Age : 27

Hashiru Senju and Reizo Kaneki like this post

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 13 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 13 z 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru