SÍDLO KLANU KANA

Strana 12 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Goto down

SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana za Thu Jun 28, 2018 8:06 am

First topic message reminder :

Sídlo klanu Kana je přísně střeženo, rostou kolem něj krystalické květiny, které v okamžiku umí reagovat na uživatele a vytvořit kolem hradu pevnou krystalickou bariéru. Pokud se jedna z nich zničí nebo se utrhne, naroste místo ní jiná. Lidé květiny běžně trhají, berou si ji jako symbol vlády Kana a je prostě krásná. V sídle je několik místností, pokojů, hlavní sál, ve kterém se pořádali i pořádají plesy a oslavy, přijímací salonek hned za vchodem do sídla, část sídla určená pro služebnictvo, zbrojovna, tréninková místnost a v nejvyšší části věže pokoj od kterého existují jen dva klíče. Jeden vlastní Reina a druhý ...?
Reina Kana
Daimyo
Daimyo

Poèet pøíspìvkù : 164

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana za Sun Sep 02, 2018 12:37 pm

"Naposledy, když jsem odešla ze sídla se mi to šeredně vymstilo. Takže je to na vás." pousměju se a otočím se na naši špionku. 
"Ruki půjdeš tady .... se mnou," ukážu na Kuroi Mibojin (nevím co z toho je jméno) za sebou, "Půjde jako moje podoba, aby si ostatní mysleli, že jsem pryč ze sídla, ale já budu tady, kdyby se to zvrtlo někdo musí celé město ubránit a jediný, kdo je toho schopný jsem já. Moru už vyrazil, následujte ho směrem k přístavišti. Pokud narazíte na ty záškodníky, dejte mi signál a já přiletím." podívám se na ty dva. Doufejme, že to dostatečně dobře pochopili.
Reina Kana
Daimyo
Daimyo

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Uchiha Ruki za Sun Sep 02, 2018 12:49 pm

"Rozkaz" jen jsem se uklonil na znamení pochopení a poté se otočil na Kuroi " Těším se na spolupráci " bože zase novej člověk co s tím mám dělat, Reina ví že nejraději dělám solo. , pak jsem si ale uvědomil, že nevím kam jít " A kam že to máme jít ? "
Uchiha Ruki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 89

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Reina Kana za Sun Sep 02, 2018 3:12 pm

"Směrem na severozápadní přístav. Jestli jim šlo o poškození země a vytočení Daimyo tak půjdou směrem na hlavní město, takže se potkáte. Kdyby se to zvrtlo volat mě. Musím zůstat zde, kvůli lidem." bylo mi jasné, že jen co odejdou, budu muset posílit hlídky na bráně a kolem města i v jeho centru. Vyslat pár lidí jako návnadu znamenalo, že by to také mohlo být jen na oko, aby se někdo dostal zezadu dovnitř za mnou. Nebudu nic riskovat
Reina Kana
Daimyo
Daimyo

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Izuno Yui za Mon Sep 03, 2018 7:13 pm

Náš velitel odešel, zatímco Reina mi pro něj slíbila nějakou odplatu. Spokojeně jsem se na ni usmála, nemohla jsem se toho dočkat. Mlčky jsem přikývla a s mračícím pohledem našeho rádoby žraloka vyprovázela.
Pak už se sál vyprázdnil a Reina také kamsi odešla. Chvíli jsem jen tak postávala a potom přecházela po místnosti, ale....přestalo mě to bavit. Zatřepala jsem chakrovýma ušima a nasála vzduch. Zachytila jsem přesně to, co jsem chtěla. Mávla jsem ocáskem a tentokrát po dvounohách se rozběhla pryč.
~Přesun
Izuno Yui
C-rank

Poèet pøíspìvkù : 17

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

- Similar topics