Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SÍDLO KLANU KANA

+19
Goemon
Kuroi Mibojin
Izuno Yui
Hoshigaki Kazuki
Ren Kouen
Mikoto Hyūga
Jorogumo
Akeno Hatake
Shigure
Kenji Kana
Tori
Takumi Yamada
Arakawa Kaori
Megumi
Rika
Milli
Uchiha Ruki
Benjiro
Reina Kana
23 posters

Strana 14 z 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 14 Empty SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jun 28, 2018 8:06 am

First topic message reminder :

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 14 Aflo_AXHA019762
Sídlo klanu Kana je přísně střeženo, rostou kolem něj krystalické květiny, které v okamžiku umí reagovat na uživatele a vytvořit kolem hradu pevnou krystalickou bariéru. Pokud se jedna z nich zničí nebo se utrhne, naroste místo ní jiná. Lidé květiny běžně trhají, berou si ji jako symbol vlády Kana a je prostě krásná. V sídle je několik místností, pokojů, hlavní sál, ve kterém se pořádali i pořádají plesy a oslavy, přijímací salonek hned za vchodem do sídla, část sídla určená pro služebnictvo, zbrojovna, tréninková místnost a v nejvyšší části věže pokoj od kterého existují jen dva klíče. Jeden vlastní Reina a druhý ...?
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down


SÍDLO KLANU KANA - Stránka 14 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Kotomi Yamada Tue Jun 01, 2021 11:14 am

Od posledních událostí uběhl pouhý měsíc, ale mně se to zdálo jako věčnost. Politická situace ve světě a s tím spojený útok na Daimyo naší země. Mého bratra, který i přes veškeré snahy všech mediků u nás, zůstával v kómatu. Neměla jsem však čas, abych se tím nechala rozrušovat. Jak jen to šlo, potlačovala jsem veškeré emoce v sobě. Soustředila jsem se na stabilizaci země. Válka sice skončila, jenže tu byla spousta lidí, kteří mému bratrovi nevěřili. A upřímně řečeno, byla tu i valná část lidí, kteří nevěřili mně, že dokážu vést tuto rozvrácenou zemi. Během války jsem sice spolu s Nerem spojovala jednotlivé klany, ale pro Takumiho. Za účelem spojit se a ochránit zemi. Mé postavení bylo do té doby známé jako rebelující a konflikty mezi klanem Kana a mnou nebyly zrovna něco, co by mohlo podpořit jejich důvěru ke mně. Avšak díky podpoře klanu Hasokawa a rodu Dreyar z Kaminari no Kuni jsem měla šanci uspět. Hashirovi se v jeho vybojované zemi také dařilo. A brzy nás čekalo setkání. Každým dnem to bylo lepší a lepší, ale cesta byla stále daleká. Nebýt Nerovo, Reizovo a Mikotiny pomoci, se svou povahou bych se zase vzdálila.
Jenže to teď nešlo. Jak jsem tak seděla, položila jsem si ruku na bříško. Ruka mě hřála. Zvedla jsem se ze židle a zamotala se mi hlava. Opřela jsem se o stůl. Poslední dobou se mi to stávalo často. A dle Reiza ještě nějakou dobu bude. Povzdychla jsem si. Raději jsem se šla projít. Hned na chodbě jsem narazila na černovláska. Píchlo mě u srdce radostí.
,,Nevím, jestli vyhrála." otřela jsem si únaveně čelo, když se Nero zmínil o vítězství a poté o Takumim. Ještě spí a spí a spí, chlapec zakletý...A já musím čekat. Nechala jsem se Nerem přítáhnout blíž k němu a obejmout. A následně políbit na rty.
,,Reizo říkal, že se potřebuje zastavit za Hashirem. Myslím, že teď čas bude." pousmála jsem se a pohladila ho po tváři. ,,Aspoň chvíli." dodala jsem šeptem.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 14 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Uchiha Nero Thu Jun 10, 2021 5:06 pm

Jedno som Kotomi musel uznať, ako vynikajúco predo mnou skrývala jej stav. Absolútne som o ňom netušil a kto vie, či to bolo dobré alebo zlé. V momente ako som začal slepnúť si i Kotomi mohla všimnúť, že som ďalej a ďalej zostupoval po schodoch hlbšie do temoty, nie len temnoty mojich očí ale môjho života. V túto chvíľu som nutne musel vyzerať ako človek plný nenávisti, aj keď ma na uzde nedržala len hrdosť môjho klanu ale práve Kotomi ku ktorej city som si ani nechcel priznať, aj keď tu boli.
"Vyhrala." Zopakoval som jednoducho ako som pokrčil plecami. Nebol som zhovorčivý typ, to ona vedela, stačilo aj pár slov nato, aby som sa vedel vyspovedať a natĺcť niečo niekomu do hlavy. Pomaly som sa od nej odtiahol a rozhliadol sa po záhrade.
"No, na stráženie som sa už dohodol s Muhamadom a jeho jednotkou, takže ak vyrazíme, určite nebude problém. Rovnako Hasokawa chráni naše hranice práve voči Kyosanto. Nehovoriac o tom, že Raijin sem poslal tiež niekoľko svojich mužov. Môžeme v kľude vyraziť.." Vysvetlil som ako som sa otočil a zapozeral sa chladnými očami do jej ľadových očí. I ja som mal dôvod navštíviť Hashira, ale ten som nepovedal ani Kotomi. Obaja sme si pred sebou držali tajomstvá, aj keď sme nemali. Aj keď, kto vie.
Uchiha Nero
Uchiha Nero
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 12. 07. 19
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 14 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 14 z 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru