Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vládní středisko

+14
Katashi Aokawa
Fujitora
Mikoto Hyūga
Tetsu no Akio
Seito Senju
Hashiru Senju
Ren Kouen
Megumi
Asuka
Midotsuchi
Assasin Senju
Ayumu Hyuuga
Uchiha Ruki
Shinobi (Samurai)
18 posters

Strana 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Fri May 06, 2016 2:51 pm

First topic message reminder :

Vládní středisko - Stránka 4 City_h10
V této budově sídlí rada Kage. Každý kage má vlastní kancelář a jednou týdně se konají porady s prezidentem Rengo Kyowa. Pro mise můžete k jakémukoliv kage, který je zrovna v práci. Pokud se jedná o techniky, většinu najdete v knihovně, chcete-li tajné a S techniky, nebo v seznamu neuvedené, poskytne Vám je patříčný kage. Například pro techniku Fuuton: Rasenshuriken zajděte za Hokagem, pokud chcete Raiton no yoroi, jděte za Raikagem.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Megumi Sun Jun 05, 2016 9:39 pm

Bola som pochválená za niečo, čo by som ani nemala vedieť. Nebolo to úžasné? No aj tak som Tsuchikagemu úsmev opätovala, aj keď bol značne neistý. Počkala som, kým zavrie dvere a následne sme sa vydali po schodoch dole. Na jeho otázku som neodpovedala. Znelo mi to ako rečnícka otázka a na tie nebolo dobré odpovedať. Aspoň toto pravidlo platilo po väčšine času. Ruki tu bohužiaľ ešte nebol. Zatvárila som sa trocha kyslo, naozaj to trvalo. Nevedela som čo robiť, aj keď.. možno. "Hmm, možno by som išla do knižnice. Vrátiť tie zvitky. Už ich nepotrebujem." Neprepisovala som si ich náhodou? Nepamätala som sa. Mala som plnú hlavu nových vecí a informácií, rovnako ako skúseností. Musela som to z nej vyhodiť. "Keď už tam budem, pravdepodobne si požičiam nejaké vlastné." Zasmiala som sa. "Pôjdete so mnou Tsuchikage-sama? Alebo tu počkáte?"
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Sun Jun 05, 2016 9:52 pm

"Pôjdem veľmi rád," už-už som sa chystal vydať do knižnice, keď som si uvedomil, že som aktuálne jediný Kage v službe, "ale nemôžem." Sklonil som v smútku hlavu. "Počkám ťa tu. Ak sa Ruki do tej doby nevráti, odnesieme na front zásoby z mojej chladničky." Bol som natoľko zúfalý, že čo začalo ako hlúpy vtip, sa premenilo na reálnu myšlienku.
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Megumi Sun Jun 05, 2016 9:57 pm

Prikývla som a znova som sa len uklonila, spojac ruky do seba a s úsmevom na tvári. "Sľubujem že sa čoskoro vrátim. Zatiaľ dovidenia Tsuchikage-sama." Po týchto slovách som sa otočila na päte a rýchlo som vybehla na schody, smerom dole.  Dávala som si pozor, aby som nikoho netrafila či nepovalcovala. No koho povalcuje dvanásťročné dievča... Ani som netušila, čo by som si znova vybrala na učenie. Kto vie. Možno mi teda znova poradí. Tento jej typ bol naozaj dokonalý. Nemohla som sa dočkať, čo ďalšie odtiaľ zoberiem.
(presun)
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Megumi Sun Jun 05, 2016 10:37 pm

Kým som sa sem znova dostala, tak som takmer vypustila dušu. Vyšlapala som schody až na poschodie, kde sa nachádzala Midotsuchiho kancelária. Povedala som si, že ho nebudem rušiť a že si sama na chvíľku oddýchnem. Preto som sa len usadila do jednej z pohoviek. Určite musel mať aj vlastnú prácu, nechcela som stále robiť len záťaž a kotvu. Netrvalo však dlho a v kresle som aj zaspala. Síce som sa nadopovala chakrovými pilulkami, jak som bola v pokoji, proste sa mi chcelo. Tento krát som to tak úplne neovplyvnila.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Tue Jun 07, 2016 7:50 pm

"Tak, a dosť! Už mám toho plné zuby!" Čakanie nemalo konca a pohár mojej trpezlivosti práve pretiekol. "Som jediný Kage v práci a ešte k tomu musím plniť misiu. Je načase vytvoriť tímy."
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Megumi Tue Jun 07, 2016 7:55 pm

Spala som pomerne pokojným spánkom keď v tom.. Trhla som sebou tak, že som vyskočila z kresla a tasila tanto. Začala som sa rozhliadať, vystrašený pohľad, v očiach aktivovaný sharingan. "Kde je nepriateľ?!" Vyprskla som takmer v momente a asi minútu trvalo, kým som si uvedomila, čo to stváram. Ten hlas bol povedomý, že by..? Pozrela som sa na zatvorené dvere z ktorých bolo počuť niečo o týmoch. Ostýchala som sa ich otvoriť no, aj tak som mala vojsť či nie? Pomaličky som nakukla dnu a zbadala som, mierne podráždeného Tsuchikageho. "Všetko v poriadku Tsuchikage-sama?" Spýtala som sa spýtavým, no stále trocha rozochveným hlasom. Budil rešpekt keď mu ruplo.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Wed Jun 08, 2016 3:57 pm

"Nie, nie je. Ryu, mám pre teba úlohu." Otvoril som dve zložky a vybral z nich fotky. "Najskôr spravíš kópie týchto fotiek. Je to dôležité, nesmú sa stratiť." Podal som Ryu fotky. "A potom podľa nich skúsiš nájsť Toshia Toppu a toho genina z klanu Hyūga. Aj keď, jeho fotku už asi nepotrebuješ."
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Megumi Thu Jun 09, 2016 12:56 pm

Prikývla som. Bolo to trocha nečakané, dostať úlohu v momente, keď som vlastne čakala na príchod týmu na úlohu ktorú sme dostali pred tým. No pravdepodobne som tušila, o čo sa malo jednať. Prebrala som od neho fotky. Úprimne som netušila, čo po mne chce. Aké kópie? Ako sa niećo také robí? Mala som však tých ľudí nájsť. To by nemusel byť taký problém. Nechala som si fotky u seba a znvoa som prikývla. "Mám ich sem po tom poslať Tsuchikage-sama?" Dodala som otázku, zatiaľ čo som hľadala ten prístroj. Ako sa to volalo? kopírka? Kto vie, ako vôbec fungovala. Začala som teda skúšať.. pokus omyl. Stlačila som nejaké tlačítko a tá vec začala pracovať. Lucky one.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Thu Jun 09, 2016 6:13 pm

Ryu sa tvárila pomerne prekvapene, keď spustila kopírku. "Ešte nikdy si s ňou nepracovala?" Chystal som sa jej pomôcť, keď som práve dostal správu od Rukiho. "Zdá sa, že zásoby jedna na front boli práve schválené a prichystané na doručenie!" Skríkol som od radosti. "Ryu, môžeš vypnúť kopírku, ideme na misiu!" Tešil som sa ako malé dieťa. Konečne sa veci dali do pohybu. "Ruki na nás čaká v prístave. Tak, ideme?"
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Megumi Thu Jun 09, 2016 6:23 pm

Začala som trocha panikáriť. Odkývla som na súhlas. "Nepracovala.." V mojom hlase bolo cítiť trocha hanby ale, čo.. keď bývate niekde, kde nie je ani elektrina, s takýmito vecami sa jednoducho nestretnete. Zrazu však Tsuchikage takmer vyskočil od radosti a vyfúkol na mňa toľko informácií a energie, že som ostala na malú chvíľku úplne vyfučaná. Len som stihla prikývnuť. Nezdieľala som tak 100% jeho nadšenie. Teda možno aj áno ale, nečakala som to. Treskla som po kopírke rukou, čo ju vyplo a znova som prikývla. "Ideme." Ani som nečakala, kým zavelí a sama som sa rozbehla som sa smer prístav. Konečne vypadnem z tohto mesta.
(presun)
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Thu Jun 09, 2016 6:33 pm

Bežal som hneď za Ryu. Ani som nestihol zamknúť kanceláriu, iba som zabuchol dvere. Netrápilo ma ani, že som bol posledný Kage v službe. Hokage sa predsa nachádzal v dedine, mal by sa čoskoro vrátiť do práce. Letmo som skontroloval, či mám dostatok výbušného ílu a ostatných vecí, potrebných na úspešné splnenie misie. Ponáhľal som sa do prístavu.

(Presun.)
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jun 11, 2016 8:26 pm

Po dlouhé době jsem dorazil do kanceláře. Byl jsem v šoku, roztřesený, nesoustředěný a ve špatné náladě. Dostal jsem informaci o Tobirovi a bylo třeba jej okamžitě zachránit. Kdybych mohl, tak to bych to udělal sám, ale jeden z kage vždy musí být v Uzu. Byl jsem u kanceláře a vytáhl klíče z kapsy. Nemohl jsem se trefit a hledal ten správný.
"Sakra, zatracenné klíče," svazek mi spadl na zem. Zvedl jsem jej a nakonec vložil ten správný. Otevřel jsem dveře a vpadl do kanceláře. Nechal jsem dveře otevřené a otevřel zprávu o Tobirovi.
"Vydrž..Tobiru!"
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Sat Jun 11, 2016 9:08 pm

Me kroky me dovedly sem opet. Aniz bych si to uvedomoval mel jsem aktivni Byakugan.Prochazel jsem kolem kancelari a vsiml jsem si hokageho. No vypadal roztrzite tak jsem sel zjistit o co jde.Buget jsem dal jedne z recepcni jelikoz jsem mel takovy dojem ze se na hrbytov tak rychle nedostanu. Zaklepal jsem na dvere vesel. "Zdravim hhokage-sama deje se neco?" I kdyby se z toho vykecal chtel tak to nepujde ne jelikoz tohle jsou veci ktere poznam i kdyz kolikrat bych si pral aby ne.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Jun 12, 2016 8:15 pm

Hikara jsem nezaregistroval. Kousl jsem se do prstu a začal skládat pečetě.
"Kuchiyose no jutsu!" přivolal jsem malého hada a posadil se do křesla. Teď jsem si uvědomil, že je tu Hikaru.
"Zdravím Hikaru.." zamumlal jsem a začal psát vzkaz.
Vzkaz 1:
V zápětí jsem se podíval do seznamu aktivních jouninů. Po chvilce jse začal psát další vzkaz.
Vzkaz 2:
první vzkaz jsem předal hadovi a had zmizel.
Druhý vzkaz jsem podal Hikaru a ukázal mu fotku Katara.
"Hikaru, najdi Katara Terumi a předej mu vzkaz."
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Sun Jun 12, 2016 8:21 pm

Prohledl jsem si fotku a zapamatoval si tvar. vzal jsem si vzkaz ale obsak jsem necetl. Nebyl duvod. Pote jsem se uklonil a jen rekl. "Hai Hokage-sama" Pote jsem se otocil a vybehl ven z kancelare a pote i z budovy.
(presun)
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ren Kouen Sun Jun 12, 2016 8:43 pm

Dostavil jsem se ke kanceláři Hokageho kam mě povolali a objevil se v místnosti. " Hai, Hokage-sama? " Vyčkával jsem následující pokyny, přičemž jsem si ověřoval přítomnost jiných lidí pokud by tahle mise měla být nějak tajná. Párkrát jsem už misi pro Hokageho dělal, takže to nebyl zas takový problém, avšak divím se, že mi nedala vědět už dlouho Mizukage-sama. Později bych se u ní měl také hlásit.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Sun Jun 12, 2016 8:48 pm

Me kroky me opet vedly sem. Stejne jsme momentalne nemel co delat teda krom toho ze jsem mel nekoho hledat ale jeho jmeno mi vyklouzlo z pameti. No co zaklepal jsem opet na dvere kancelare a vstoupil. vedel jsem ze pokud se o neco zavazneho bude jednat tak me Hokage vysle pryc. takze jsem nemel duvod se momentalne neucastnit. uz jsem ale nerikal nic a jenom cekal az se dostravy dalsi clen jemuz hokage posilal vzkaz.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Hashiru Senju Sun Jun 12, 2016 8:57 pm

Dostavil jsem se ke kanceláři. Zastavil jsem před kanceláří a nechtěl vstupovat dál. Nebylo to moc zdvořilé. Nakoukl jsem a zjistil, že je tam nějaký muž. Neznal jsem ho, možná někde dřív viděl, ale v republice bylo tolik lidí. Bylo strašně zajímavé, že Tobiru byl zajat, je přece úžasný gama sennin.
"Tá...Hokage-sama?" zaklepal jsem a pomalu vešel.

Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Jun 12, 2016 9:06 pm

Zanedlouho přišel Kataro, hned poté Hashiru a dokonce se vrátil Hikaru.
"Vítám Vás," odmlčel jsem se a rozevřel svitek s misí.
"Mám pro Vás S-misi." odkašlal si a začal číst.
"Tobiru Senju, prvorozený syn Hokageho měl za úkol dobýt zpět území v okolí Hi no Kuni na území Tanzaku-gai. Vedl malou divizi a zpočátku se dařilo. Jen co se dostali do města, tak začal krvavý boj s teroristickou skupinou Seikyo Tachiban. Divize byla povražděna a Tobiru vzdoroval několik dní, až nakonec byl poražen a uvězněn v kleci. Žabí posel dorazil do vládního střediska a prosí o pomoc. Vaším úkolem je osvobodit Tobira, který je uvězněn v hradu poblíž města a s jeho pomocí osvobodit město." pohlédl jsem na ně.
"Berete misi?" nechtěl jsem tam moc posílat Hikara. "Je to válka a tahle mise je smrtelná a nebezpečná."
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ren Kouen Sun Jun 12, 2016 9:13 pm

Pouvažoval jsem nad touto misí když řekl smrtelná. To je skoro každá mise od ranku B, ale je to syn Hokageho takže by to za to mělo stát. Navíc tato mise je dost důležitá, takže by nebylo na škodu se jí zúčastnit. Hlavně ale aby nepřišlo o život moc nevinných obyvatel.  Každopádně se určitě na tuto misi přihlásím a vyrazíme co nejdříve, bůhví co se tam mezitím děje. S teroristy se nevyjednává, takže to budeme muset trochu provést stealth, abychom Tobira osvbododili dřív než nepřítel něco zkusí. Neřekl jsem souhlasím ani, že to beru. Šel jsem už rovnou k věci. " Kdy vyrážíme? "
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Sun Jun 12, 2016 9:22 pm

Uz podle toho co rila mi bylo jasne ze nepujdu. I kdyz tak taktne naznacil ze je to az prilis nebezpecne. "Hokage-sama, jedna se o zachranou misi plus se jedna o vaseho syna. Tudis jsem nemel v palnu se pridat i kdyby jste me tam chtel poslat. Znam sve schopnosti a moznosti. Jinymy slovy bych ohrozoval vsechny a to je vec kterou uz nikdy neudelam." Jednalo se preci o jeho syna a ja jsem v tymu neumel pracovat a nevzal bych si na triko ze by nekdo prisel k urazu. Nikdo vlastne neznal pravdu co jsem stalo pred lety pri mych zkouzkach nikdy jsem nikomu nic nerekl tedy ne celou pravdu. No mozna se to co jsem nekomu rekl nelibylo ale i kdyby ja jsem se ridil svym svedomim a ne egem. Mohlo to vypadat ze se podcenuji nebo neco takoveho ale ja nejlepe znal sve schopnosti a muj sluch byl velky problem. Tudis jsem to ani nezminoval. "Pokud mate jeste nejake rozkazy. Tak prosim jinak se asi vratim ke sve predchozi cinosti." Rekl jsme vse tak nejak chladne. no ja to uz asi ani jinak neumel.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Hashiru Senju Sun Jun 12, 2016 9:29 pm

Táta nevypadal ve své kůži. Já jsem taky nebyl zrovna moc v klidu. Vyslechl jsem si misi a aktuální situaci v Tanzaku-gai. Párkrát jsem v tom městě byl, dokonce i v hradu. Netušil jsem, že byl Tobiru na tak nebezpečné misi, nikdy mi nic neříká. S teroristy se nevyjednává, budou potřebovat medika a někoho, kdo dokáže ničit.
"Beru ji! Se vší úctou, Hokage-sama, my tři dokážeme maximálně zachránit Tobira, ale ne porazit teroristy, kteří zlikvidovali celou jeho divizi." bylo to bláznovství, my tři bychom neodkázali porazit plnou armádu, když to Tobirova divize nedokázala.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Jun 12, 2016 9:33 pm

Kataro mě nepřekvapil. Bylo to jasné, ani Hikaru nepřekvapil. Byla to S-rank mise a bylo jasné, že se zalekne.
"Hikaru, důvod, proč tě chci vyslat je jasný...Byakugan." řekl jsem autoritativně. "Navíc, máme málo aktivních týmů a je třeba vyslat i geniny. Hashiru, co se tvé otázky týče, hned, co vyrazíte, vyrazí za Vámi divize sestavená z elitních ninjů z celé Republiky. A zdůrazňuji, že to Kataro je velitel mise..A vyráží se hned!"
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Sun Jun 12, 2016 9:45 pm

Ted jsem byl uplne mimo. Mel jsme za to ze to Hokage rekl ze je to smrtelne kvyli toho abych vycouval. Prekvapeni bylo ze me tam chce. Spise mi bylo divne ze me chce vyslat i kdyz o mych schopnostech nevi absolutne nic. "Hai Hokage-sama. Ano chapu ze Byakugan je pri podobnych misich uzitecny nastroj. A nechapejte me spatne, nemam strach nebo neco takoveho. Jelito vase prani a rozkaz akceptuji tuto misi." Ano pravda byla ze diky treninku byl muj dohled na mnohem vissi urovni nez u normalnich geninu ale to nemohl vedet. Pote jsem se porozhledl po ostatnich a rekl jsem. "Je zde jedna vec kterou by jste mely vedet a to je ta ze jsem hluchy. Neni mi to prijemne se takhle priznat. Ale zde je v sazce vice nez muj zivot. To je jediny duvod proc vam to oznamuji." Nebylo mi to prijemne ale uz jsem nechtel riskovat neco podobneho co se stalo sestre. Takze to byl jediny duvod.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ren Kouen Sun Jun 12, 2016 9:56 pm

" Rozumím " To bylo první co jsem řekl, i když být velitelem téhle skupiny bude poněkud zajímavé. Raději jsem bral přímější mise kde jsem nemusel rozkazovat, ale když to jinak nejde tak se budu muset setsakra snažit abych to nepokazil. Otočil jsem se tedy ke svému nynějšímu týmu a začal. " Tak tedy dobrá, tohle nebude žádná sranda. Máte hodinu na to, aby jste se připravili a dorazili k bráně. Nemáme moc času tak bychom sebou měli hnout. Nějaké dotazy? " Skoro jak generál, i když mírnější generál. Čekal jsem jestli má někdo nějaké dotazy než se tím zaobývat později. Neznal jsem však jejich schopnosti, ale ani jeden nevypadal jako medik. Hodil by se medik, proto jsem se ještě otočil na Hokageho. " Hokage-sama. Nemohl by jste s námi pustit jednoho medika? "
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 4 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru