Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vládní středisko

+14
Katashi Aokawa
Fujitora
Mikoto Hyūga
Tetsu no Akio
Seito Senju
Hashiru Senju
Ren Kouen
Megumi
Asuka
Midotsuchi
Assasin Senju
Ayumu Hyuuga
Uchiha Ruki
Shinobi (Samurai)
18 posters

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Vládní středisko Empty Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Fri May 06, 2016 2:51 pm

Vládní středisko City_h10
V této budově sídlí rada Kage. Každý kage má vlastní kancelář a jednou týdně se konají porady s prezidentem Rengo Kyowa. Pro mise můžete k jakémukoliv kage, který je zrovna v práci. Pokud se jedná o techniky, většinu najdete v knihovně, chcete-li tajné a S techniky, nebo v seznamu neuvedené, poskytne Vám je patříčný kage. Například pro techniku Fuuton: Rasenshuriken zajděte za Hokagem, pokud chcete Raiton no yoroi, jděte za Raikagem.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Asuka Wed Jun 01, 2016 8:55 pm

Přišla jsem, klepla na dveře. Ustoupila krůček do strany a čekala. Dnes jsem svou návštěvou poctila Hokageho. Řekli mi, že tu dneska je. V ruce jsem držela krabici plnou koblih. Byla by škoda, kdybych to musela sníst všechno sama. Ještě by se náhodou něco zkazilo, i když by to nebylo poprvé, co bych ji celou spořádala solo. 

Asuka
Správce misí*A (Jounin)

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 28. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Jun 01, 2016 9:11 pm

Hokage opravdu byl v kanceláři. Jenže, byl při smyslech? Assasin dřímal nad horou papírů a slintal nad návrhem rozpočtu. Klepání jej vyrušilo, trhl sebou a pohlédl na dveře. Kdo to otravuje v tuhle hodinu?
"Dále," ospale se ozvalo a skryl rukou zívnutí.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Asuka Wed Jun 01, 2016 9:24 pm

Opatrně jsem otevřela dveře. Mohla jsem si vybrat vhodnější dobu. Pravda. Myslím, že ale právě proto, že tu jsem tak pozdě, to Hokage ocení. Koblížky na noční směnu. Sen každého vysokoškoláka ^^. Vešla jsem do místnosti schovaná za krabici koblih. "Ahohh... Dobrý večer Hokage-sama," pozdravila jsem po chvíli přemýšlení. "Nesu dobrůtky." Zavřela jsem dveře a krabici otevřela. "Koblížky nutelové, kakaové, jahodové, meruňkové, a dokonce i s příchutí wasabi, specialitka." Položila bych to k němu na stůl, ale nemá tam místo. Chudáček. To papírování jej ničí.

Asuka
Správce misí*A (Jounin)

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 28. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Megumi Wed Jun 01, 2016 9:44 pm

Bola som trocha stratená. Vlastne som vôbec netušila, čo mám v tejto budove robiť. Ako som sem prišla, tak som prešla snáď všetky informatívne tabuľe. Dokonca tu bolo aj pár zvláštnych škatúľ. Ako tomu hovoril otec? Počítače! Alebo tak nejak. Nemala som tušenie, ako sa ovládajú a tak. Nakoniec som si bezradne sadla do jednej z pohoviek. Pravdepodobne čakacia pohovka. Kto vie. Sledovala som tok ľudí. Mnoho ľudí prichádzalo a mnoho aj odchádzalo. Nachádzalo sa tu veľa shinobi, rovnako ako civilistov. Koho by som sa ale mala spýtať? Vedela som, že sedením nič nezmením. Nemohla som si ale pomôcť. Tento dav ma zova prepadol nepripravenú a ja som sa oproti nemu cítila proste malá. Možno aj trocha bezmocná. Kódex mi v podstate hovoril, aby som sa ničoho nebála. No obavy som mať mohla. Mala som obavy hlavne o seba. Necítila som sa tak pripravene na podobné kroky. Veď som naposledy bola v spoločnosti ľudí vtedy, keď som robila Geninske skúšky. Podoprela som si rukou hlavu, až mi vlasy skĺzli na bok a ja som sa len naďalej, takto zo sedu, snažila zistiť ako to v tejto budove chodí.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Jun 01, 2016 9:45 pm

Několikrát jsem zamrkal, musel jsem zahnat výjevy ze snů. Popravdě jsem byl rozhodnutý se prospat i poté, co Asuka odejde. "Dobrý večer Asuko," mile jsem se usmál na milou dívku. Hned jakmile otevřela krabici se mi rozzářili oči a otevřel jsem ústa dokořán.
Vládní středisko Naruto_kawaii_face_xd_by_arineki-d50u9lt

"Tak tohle jsem nečekal," nějaká slina i padla. Úplně jsem cítil chuť všech těch koblih a příchutí. Nejvíc se asi těším nutelovou.
"Děkuji, děkuji!" láskyplně jsem rozevřel náruč a natáhl ruku ke krabici.
"Čím jsem si to zasloužil?" zeptal jsem se opatrně. Snad nechtěla placenou dovolenou a zvýšit plat?!
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Asuka Wed Jun 01, 2016 9:54 pm

Potěšilo ho to. To jsem ráda. Assíka jsem nechala si vzít koblížku, a pak jsem si vzala taky. Jsme tu na noční směně oba, takže si je zasloužíme oba. Pravda. Hokage pracovně, já jsem v noci jen nemohla spát. Tak jsem koupila koblížky a šla se rozdělit. Jak normální. "Ale, copak si to musíte zasloužit?", zeptala jsem se usměvavě. "Když už jsme ale u toho, mamka bude mít narozeniny, a chtěla bych ji koupit něco hezkého." Nejsem moc šetřivý typ. Stydím se za sebe. "Páni, taky s nutelou?" Změnila jsem téma, po tom, co jsem si všimla, že v krabici chybí dva koblížky s nutelou.

Asuka
Správce misí*A (Jounin)

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 28. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Megumi Wed Jun 01, 2016 10:01 pm

Pravdepodobne by som tam ostala dlhšie, keby že si ma nevšimne jeden z pracovníkom v tejto budove. Znova sa ma spýtali, za kým idem. To som povedať nevedela. V podstate som mala len list, nejaké odporúčanie. On však pravdepodobne vedel o čo sa jedná, pretože sa na mňa usmial a povedal niečo na štýl  - ah, čerstvý genin -. Nevedela som, či to mám poberať ako urážku, pochvalu, alebo len také letargické povzdychnutie. Rozhodla som to radšej nepobrať nijak, usmiať sa a poďakovať za to, že ma naviedol na správne poschodie a k správnym dverám. Škoda, že to takéto ľahké nebude vždy. Pochopiteľne bola pred dverami čakačka. Čo ma zaskočilo, bola práve jej prázdnosť. Dvere však boli zatvorené a zdalo sa mi, že poćujem tlmené hlasy. Preto som si znova len sadla a rozhodla som sa, že sa pozriem do zvitku, ktorý mi poradila teta z knihovne. Zvitok som si vybrala z brašničky a ešte som si vytiahla z vaku aj čutoru s vodou, z ktorej som sa napila. Naozaj, kto dnes používa čutori? Za moju prechádzku som si stihla všimnúť, že vlastne vôbec nikto. Roztiahla som zvitok a zapozerala som sa na jeho prvé riadky. Celkom ma zaujal. Popis bol naozaj detailný. Dokonca tam boli spísané aj rôzne praktické využitia či známe udalosti, kedy sa technika využívala alebo využila. Netušila som, že bola v minulosti špecifická pre klan Uchiha. Tak ma aj napadlo, ako asi ostatný členovia klanu vyzerajú. Ako sa správajú, kde žijú. No spomenula som si, že sme z klanu boli vyhostený. Aj keď dobrovoľne, ale stále boli. Pravdepodobne by so mnou nechceli mať nič spoločné.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Jun 01, 2016 10:07 pm

Sice jsem byl velice potěšen, ale vypadalo to, že tu chce zůstat. Já jsem se chtěl prospat a na práci se vykašlat. Po zblajznutí další koblihy jsem si utřel ruce do vlhčených ubrousků. Co tím myslela? To chce vážně přidat?
"Ehm..Kdy přesně to bude? Bude to do výplaty?" zeptal jsem se opatrně. A uvítal, když změnila téma.
"Miluji nutelu, ovšem, i ostatní příchutě jsou skvělé."
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Asuka Wed Jun 01, 2016 10:17 pm

Chápu. Způsob, jakým jsem se zmínila o narozeninách mé mamky, není zrovna nejvhodnější. Mluvím tu přeci jen s Hokagem, takže bych se i tak měla chovat. "Třicátého září," řekla jsem váhavě. Šlo poznat, že přemýšlím, jestli říct pravdu a nebo lež. Jelikož jsem k Assíkovi ale vždy upřímná, řekla jsem šokující pravdu Možná by bylo lepší lhát. Vnímání času je subjektivní, takže, opravdu, 30. září je pro mě už skoro za dveřmi. "Obzvláště to wasabi. Ještě pořád si na ní zvykám. Ze začátku mi moc nechutnala, ale teď...." Hokage nevypadal unaveně, i když jsem ho vyrušila tak pozdě v noci. Jak je senzační! Možná se mu našlo něco fialového pod okem, ale to určitě nebylo z nedostatku spánku. Spíš ho někdo zbil. "A když už tady jsem, nabízím své služby, ale až od zítřka. Teď jsem ještě nechala doma zapnutý sporák, takže to už abych šla."

Asuka
Správce misí*A (Jounin)

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 28. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Jun 01, 2016 10:33 pm

Zamyslel jsem se. Nad obočím mi vyskočila malá vráska na mém perfektním mladém obličeji.
"S tím by šlo něco udělat, vezmete si extra směnu navíc a něco s tím uděláme. Určitě. A pak můžete mamce koupit něco hezkého k narozeninám 30. září." mávl jsem rukou. Ulevilo se mi. Měl jsem pocit, že svému personálu platím víc než dobře, jenže jsem byl taky trochu škrt a prezident Raiko nám dával míň a míň peněz. Přeci jenom, toaleta z pravého porcelánu nestojí málo. A zemědělská produkce brambor a zelí tolik nevynáší. Bůh ví proč, zelí a brambory už nejsou tak in jako dřív. Promnul jsem si oči. Díky té čokoládě v koblize se mi nějak přestalo chtít spát. Pod okem jsem opravdu měl něco fialového, ale spíš to byl kousek zvýrazňovače od toho návrhu rozpočtu.
"Dobrá tedy, nechám Vám do vaší kanceláře poslat nové mise, jestli je to tedy vše," s dovolením jsem si vzal další koblihu, tentokrát tu s Wasabi.
"Ochutnám."
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Asuka Wed Jun 01, 2016 10:42 pm

"Díky, Hokage-sama. Pokud vám to nevadí, tohle tu nechám," řekla jsem a položila krabici koblih vedle Assíkova stolu. "Jen pár si vezmu sebou." Neměla jsem to dotované, takže samozřejmě, že si ještě něco vezmu sebou. "Takže zítra." Uklonila jsem se a odešla se všemi koblížky s nutelou, Jop, tu krabici jsem hezky vybrala. Teď zpátky domů. Úplně jsem na ten sporák zapomněla. Už ani nevím, co tam vařím, ale vzpomínám si, že, když jsem odcházela, něco tam stálo a vařilo se. (Přesun)

Asuka
Správce misí*A (Jounin)

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 28. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Wed Jun 01, 2016 10:52 pm

Me kroky mirily k vladni budove. Toto misto ve me vznuzovalo stastne i smutne vzpominky. Uz tomu bula nejaka ta doba kdy jsem tu byl naposledy preci jenom tolik misi ktere byl schopen plnit Genin sam bez tymu moc nebylo ale me duvody byly az moc jasne. Diky memu postizeni jsem ztratil tu nejcenejsi osobu co jsem mel kdyz zemreli nasi rodice. Ackoliv jsem ted myslel pouze na pomstu a jak toho smejda budu mucit. Nebyl jsem nejhorsi clovek. pouze ztrapeny bolesti a ztratou. Prezdivku kterou me a me sestre dali jsem uz neslysel roky Hikari Futago semtam se nasel nekdo kdo me tak oslivil ale to uz neplatilo byl jsem sam a to uz proste nesedelo. Drive nez jsem se nadal uz jsem byl temer u kancelare. Pred kancelari byla divka ktera pravdepodobne byla Genin no rekl bych ze diky sveho mladeho vzhledu. Mirne jsem se ji poklonil a pak se oprel o zed vedle lavicky. Nerikal jsem ji vsak ani slovo. No nejak jsem nemluvil pokud jsem uz nemusel.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Megumi Wed Jun 01, 2016 10:59 pm

Odtrhla som pohľad od zvitku až v momente, keď sa dvere otvorili a z nich vyšla nejaká slečna. Postavila som sa, že ju aspoň pozdravím, no nestihla som. Bola preč. Dvere však ostali otvorené a priam si priali, aby som do nich vstúpila. Pravdepodobne som aj mohla. Zvitok som odložila späť do brašni a predstúpila som k dverám, na ktoré som zaklopala. Teda aj cez to, že už otvorené boli. Skôr kvôli upozorneniu na to, že vstupujem. Predstúpila som pred shinobiho, ktorý to tu mal pravdepodobne na starosti. Ah, genin, ktorý ani nerozpoznal svojho kageho. Bola som na tom čím ďalej, tým lepšie. Aj tak som sa uklonila a znova nastalo gesto vyjadrujúc rešpekt. "Pane, ak môžem prehovoriť. Bolo mi povedané že to mám priniesť sem." Odvetila som, po čom som ruky znova rozpojila a z úklonu som prešla do kroku. Položila som na stôl papier, ktorý mi toto ráno prišiel. Bolo to vlastne vyzvanie na ohlásenie sa, kvôli tomu, že ma prijali ako genina tejto dediny. Čo sa malo diať ďalej, to som naozaj netušila. Preto som len bola ticho a čakala som, ako na mňa tento muž zareaguje. Pozorovala som ho síce skromným, no ostrým pohľadom. Unikne mi len málo vecí. Bohužiaľ som si ani neuvedomila, že som nezaregistrovala ďalšieho, už takmer muža. Bola som príliš zahltená najprv mojim zvitkom a po tom tým, čo ma malo čakať ďalej. Ako sa už aj spomenulo, nebola som dobrá v jednaní s ľuďmi a celkovo, v ich prítomnosti.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Asuka Thu Jun 02, 2016 1:21 pm

Vrátila jsem se na vládní středisko. Vyzvedla si pár papírů a zanesla je do své kanceláře. Slíbila jsem Assíkovi pomoct, takže to teď dělám. Včera na svém stole těch všech papírů měl víc než dost. Nepřizná si to, ale já vím, že je toho na něj moc. Kde jsou ostatní Kagové? Dneska jsem je tu ještě neviděla. Asi jsou všichni na frontě. Jestli jo, tak to Hokageho žere ze všeho nejvíc. Všichni pryč, a jen on v křesle u vyplňování papírů. Připravila jsem si čaj. Sedla s ním ke stolu a pustila se do práce.

Asuka
Správce misí*A (Jounin)

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 28. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Thu Jun 02, 2016 1:47 pm

Na dveře kanceláře Asuky zaklepal mladý chuunín. Otevřel dveře a vešel dovnitř. "Dobrý den, Asuka-sama. Je tady naléhavá zpráva. Šnečí linie přišla o všechny zásoby jídla a vody. Trpí taky nedostatkem obvazů a dalšího lékařského materiálu." Řekl smutně a podal Asuce do rukou dopis od Hiruzena. V tom všem spěchu zapomněl za sebou zavřít dveře, takže šlo slyšet osoby, procházející kolem kanceláře. Jedni řešili nepovedený večírek, druzí zase svatbu. Dost rušivý element.

Dopis:
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Uchiha Ruki Thu Jun 02, 2016 3:00 pm

Došel jsem ke středisku, kde sídlil Hokage. Hokageho jsem viděl jen párkrát v životě a to na místech jako nástup, ukončení akademie a povýšení na chuunina. Jediné co jsem o něm věděl je, že to byl bratr mého kolegy z teamu. Cítil jsem se v poslední době znuděný, tak jsem si řekl, že si zkusím vzít nějakou misi, pravděpodobně bych dostal i jiný tým, ale to patří k povolání shinobi zvykat si na různé situace. Zaklepal jsem na dveře správkyně misí, která většinou měla na starosti jejich přidělování a čekal zda se nějakým způsobem ozve. Mezitím v přízemí na budově bylo rušno, než jsem se dostal k dveřím správkyně, tak to bylo vcelku peklo pro mé uši.
Uchiha Ruki
Uchiha Ruki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 100
Join date : 02. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Thu Jun 02, 2016 3:47 pm

Prišiel som pred kanceláriu, ktorá niesla moje meno. Odomkol som a vstúpil dnu. Na stole som uvidel hŕbu papierov. Na chvíľu som zaváhal, či sa radšej nevrátim neskôr. Ale asi by ich nikto za mňa nevyplnil. Posadil som sa teda za svoj stôl a pustil sa do práce. Cez okno bolo počuť malé deti ako sa hrajú a užívajú si voľno. Niekedy ľutujem, že som sa ujal tejto funkcie.


Naposledy upravil Midotsuchi dne Fri Jun 03, 2016 12:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Asuka Thu Jun 02, 2016 4:56 pm

Dopis jsem si přečetla. S klidem jsem dopis vrátila, a pak na chuunína mávla, že má odejít. Když odešel, hlavu jsem si položila na stole a začala přemýšlet. "Ještě dnes? Však to je xxxx kilometrů daleko." Nenapadá mě, jak by jsme to mohli tak rychle převést. Ještě budu ráda, když se alespoň za dnešek shromáždí tým s dostatečným množstvím potravin pro 200 shinobi. Někdo zaklepal. Snad už žádné špatné zprávy. "Ano?", zeptala jsem se ztrápeně. Pořád jsem zvažovala nejrychlejší možný způsob přesunu tolika vozů s jídlem.

Asuka
Správce misí*A (Jounin)

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 28. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Uchiha Ruki Thu Jun 02, 2016 9:31 pm

Po tom co jsem slyšel vybídnutí ke vstupu do kanceláře jsem otevřel dveře a vešel. Viděl jsem klasickou kancelář a za ní Asuku, která měla lehce ztrápený možná spíše znuděný výraz " Zdravím Asuka-san přišel jsem zda by se nenašla nějaká mise, již dlouho jsem nebyl na nějaké akci " dveře byli stále otevřené, nevěděl jsem zda je mám zavřít.
Uchiha Ruki
Uchiha Ruki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 100
Join date : 02. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Fri Jun 03, 2016 9:23 am

Podpísal som posledný papier, vyšiel pred kanceláriu a zamkol dvere. To už je nový deň? Prešiel som cez chodbu, na ktorej sa nachádzali kancelárie ďalších Kage. Zdá sa, že ostatní Kage do práce ešte neprišli. Dúfam, že nebudem musieť vypĺňať papiere aj za nich.

(Presun.)


Naposledy upravil Midotsuchi dne Fri Jun 03, 2016 12:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jun 03, 2016 10:07 am

S Asukou jsem se rozloučil, dojedl poslední koblih a chystal se usnout. Když v tom vešla mladá dívka dovnitř.
"Dobrý den," pozdravil jsem ji s úsměvem a převzal si dopis. Dopis jsem letmo přešel pohledem a uložil ho tam, kam patří.
"Samozřejmě, to posílal někdo z personálu. Je dobré, že jsi přišla. Teď ti dám jeden delší formulář a budeš muset zajít za našim fotografem Minatem, má sídlo v obchodní zóně ve společnosti Konika Minato," odkašlal jsem si a formulář ji podal.
"Poté je třeba vyplnit tvé údaje sem, sem a sem," zároveň jsem ukázal kolonky.
"Také je třeba vyplnit dovednosti, schopnosti atd. Všechno dělají učitelé na akademii, jenže tys tam nechodila." podal jsem ji formuláře a mile se na ni usmál.
"Tak až to budeš mít, můžeš přijít a dostaneš tým," dokončil jsem svou řeč a ve skrytu duše doufal, že ostatní kagové přijdou a ujmou se svých povinností. Opravdu jsem nechtěl být tím jediným, zatímco ostatní někde žijí, či bojují. I když...je to to samé.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Megumi Fri Jun 03, 2016 10:26 am

Prikývla som a v tichosti som čakala, kým Hokage dopovie to, čo mal na srdci. Pozerala som sa mu do očí, aj keď tie jeho smerovali k listu. Chcela som ho prerušiť, no bolo to neslušné a tak som stále mlčala. Zobrala som si do rúk formuláre, ktoré mi pripomínali tie, ktoré som už raz spisovala. Nie, nepripomínali mi ich, boli presne tie isté. Dalo sa však pochopiť, že pri takom množstve papierov a práce sa pravdepodobne niekde založily.  "Pane, verím, že som tieto papiere vyplňovala v deň skúšok." Odpovedala som, no bola pravda že fotku som ešte nemala. "Až na fotku." Dodala som no aj tak som si ich nechala. Znova som sa poklonila. "Ak dovolíte." Prehovorila som znova slušne na pozdrav a následne som z miestnosti odišla. Nerobilo mi problém spraviť to znova. Však to bude trvať, tak maximálne pol dňa. 
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Asuka Fri Jun 03, 2016 10:35 am

Jak na zavolání se tu ukázal Ruki. Nabídl se, že by se zúčastnil nějaké mise. Zvedla jsem pomalu hlavu ze stolu a prohlédla si ho. Mládenec jeden. "Něco tu je. Mise zatím nezařazena. Odhaduji to ale na C-B rank. Je třeba nashromáždit jídlo do 200 shinobi do vozů a převést je na Šnečí linii v Kaze no kuni. Je to válečná oblast, takže tam nepůjdeš sám. Někoho ti najdu. Prvně je ale třeba zajistit jídlo. Jelikož v tom nemám nejmenší přehled, a nejspíš ani nikdo z Kagů, budeš s tím muset zajít do Sídla hlavy státu, a tam podat žádost."  Rukou jsem si prohrábla a trochu upravila vlasy. Jídlo a to všechno spadá pod oblast financí, tedy ekonomie, a tam není v mé pravomoci rozhodovat ani v pravomoci Kagů. "Bude bohatě stačit, když jim předáš tohle." Podala jsem mu dopis, který mi přišel od Hiruzena. "Tohle zařiď, a pak se sem vrať. Už tu na tebe bude čekat tým." Otevřené dveře jsem se snažila ignorovat, ale hlasy kolem jdoucích mi opravdu vadily. Rozhodla jsem se to ale teď nechat být, protože Ruki, jestli všechno pochopil, už stejně odchází, takže za sebou zavře.

Asuka
Správce misí*A (Jounin)

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 28. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Uchiha Ruki Fri Jun 03, 2016 11:55 am

Rozumím " vzal jsem si od ní dopis/list a odešel z místnosti. Zavřel jsem dveře a lehce se na ní usmál. Poté jsem procházel po místnosti a byl spokojen, že mám nějaký úkol i trochu vyšší úrovně. Chodby byli celkem plné, takže jsem byl rád, že jsem z místnosti odešel co nejdříve.
(přesun)
Uchiha Ruki
Uchiha Ruki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 100
Join date : 02. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru