Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vládní středisko

+14
Katashi Aokawa
Fujitora
Mikoto Hyūga
Tetsu no Akio
Seito Senju
Hashiru Senju
Ren Kouen
Megumi
Asuka
Midotsuchi
Assasin Senju
Ayumu Hyuuga
Uchiha Ruki
Shinobi (Samurai)
18 posters

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Fri May 06, 2016 2:51 pm

First topic message reminder :

Vládní středisko - Stránka 2 City_h10
V této budově sídlí rada Kage. Každý kage má vlastní kancelář a jednou týdně se konají porady s prezidentem Rengo Kyowa. Pro mise můžete k jakémukoliv kage, který je zrovna v práci. Pokud se jedná o techniky, většinu najdete v knihovně, chcete-li tajné a S techniky, nebo v seznamu neuvedené, poskytne Vám je patříčný kage. Například pro techniku Fuuton: Rasenshuriken zajděte za Hokagem, pokud chcete Raiton no yoroi, jděte za Raikagem.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Fri Jun 03, 2016 11:58 am

Byl jsem trosku mimo ale ucitil jsem jemny vanek na tvari kdyz ta divka zavirala dvere. Byl jsem vnimavejsi a pouzivat Byakugan jsem tady nechtel. Pripomelo mi to jak jsem zde nekoho takhle prichytal infagranty pri cinosti kterou nemel behem pracovni doby delat. No nebyl to umysl spise nehoda. Pote jsem pristoupil ke dverim na ktere jsem zaklepal tak 10krat aby hokage vedel ze jsem zde ja. Momentalne byl hokage jediny jenz vedel o mem postizeni a e rikat neco jako dale by bylo zbytecne. Nakonec jsem vstoupil a mirne se uklonil. Ze z toho ze bych nemel nedostatek ucty ale spise kvuli tomu abych nespustil z oci jeho usta kdyby zapomel a zacal mluvit drive nez bych stacil zvednout hlavu.
"Zdravim Hokage-sama. Vim ze je to uz nejaka doba ale chtel bych pozadat o tym" Tyto slova musela byt pro hokageho sok uplynulo x let co jsem byl v tymu tedy presneji 5-6 let a to jeste nez jsem se temer stal chuuninem ale to vse jsem nechal plavat muj cil byl ted jejiny kam jsem smeroval a to byla pomsta. Pro nic jineho jsem ted momentalne nezil. Kvuli tomu jsem take dotlacil sve zbyle smysly na maximalni moznou uroven. Ale to uz nevedel nikdo co jsem tu dobu delal . trenoval jsem v tajnosti a bez pomoci ostatnich.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jun 03, 2016 12:08 pm

Poté co Ryu odešla jsem se pustil do vyplňování poslední složky. Jen, co jsem to chtěl dodělat někdo další zaklepal. Á sakra..
"Vstupte," řekl jsem trochu podrážděně. Takhle se odsud nikdy neodstanu. Hikaru však vstoupil dříve, než jsem vůbec zvedl hlavu a začal mluvit, aniž bych ho k tomu vyzval.
"Hm, Hikaru chceš tým? Mám tady několik schopných jouninů i chuuninů," otevřel jsem složku "Sensei" a začal listovat.
Mám jich tu opravdu hodně, kterého jen vybrat. Nebyl jsem vůbec připravený, kdo by také byl? Když Hikaru byl dlouho neaktivní.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Asuka Fri Jun 03, 2016 12:12 pm

Vše pochopil, takže odešel. Dost mi pomůže, jestli to zařídí v sídle hlavy státu. Na mě je teď mu zajistit tým, a nějakého schopnějšího senseie, kdyby se něco náhodou stalo. Poslední dovoz potravin přepadli povstalci. Možná se o něco takového pokusí zas. Dopila jsem svůj čaj. Hrníček nechala na stole a odešla z kanceláře. Tu jsem samozřejmě při mém odchodu i zamkla. Musím zajít za Assíkem. Když jsem přišla ke dveřím od jeho kanceláře, zaklepala jsem, a hned otevřela. Normálně bych čekala, ale Hiruzen to jídlo s léky tam chce mít hned. "Ohayo, Hokage-sama." Pozdravila jsem a vešla dovnitř. Zavřela za sebou dveře a spustila. "Omlouvám se za vyrušení, ale je potřeba sestavit tým, který doveze jídlo s léky a dalším vybavením na Šnečí linii v Kaze no kuni. Ruki už zařizuje vozy s jídlem. Je tam přes dvě stě našich shinobi." Nebyla to tajná mise, takže jsem to bez starostí řekla před Hikarem.

Asuka
Správce misí*A (Jounin)

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 28. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jun 03, 2016 12:24 pm

Jako do rány přišla Asuka s misí. Měl jsem ohromnou radost, alespoň jsem nemusel nic hledat a zařizovat. Nepoznával jsem se, posledních pár dnů jsem byl strašně pohodlný. Asi jsem zazlíval Kazekage, Mizukage a Raikage, že se někde flákají a vyhrávají bitvy a my muži, tady musíme být.
"Výborně Asuko-san. Zařídím to, děkuji," pohlédl jsem na Hikaru.
"Myslím, že Tsuchikage-san s mou sestřičkou by si to rádi vzali na starost. Midotsuchi by měl být u sebe v kanceláři, zkus to tam. Pošlu mu email a pošlu ho i mé sestře Yukihiko. " otevřel jsem emailovou aplikaci a začal psát. Během několika vteřin jsem měl napsaný vzkaz pro Yukihiko a Midotsuchiho. Byli v něm informace o situaci na Šnečí linii a žádost o vytvoření schopného týmu s doporučením Hikaru Hyuuga a Ruki Uzumaki.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Fri Jun 03, 2016 12:34 pm

Sice to bylo hezke ale jelikoz jsem sledoval Hokageho tak jsem nemel ani paru o tom co Asuka rikala jelikoz jsem sledoval hokageho a o ni jsem nemel ani paru dokud my nevesla do zorneho pole. Takze jsem jedomm videl z meho pohledu Hokaguv Monolog. Nic jsem nerikal pouze tam mlcky stal.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jun 03, 2016 12:37 pm

"Tak Hikaru, můžeš jít za Midotsuchim-san, je ve své kanceláři. Já musím jít.." ukázal jsem na dveře a vstal jsem. Vzal jsem si svůj klobouk a chystal se odejít. Podržel jsem jim dveře a jakmile odešel bezeslova jsem zmizel pomocí Hiraishinu.
Přesun
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Fri Jun 03, 2016 12:44 pm

Jakmile nas Hokage doprovodil kdverim zmizel a ja jen s vcedomim ze se ma premistit ke Kagemu bylo vse co jsem vedel. Nejake podrobnosti jsem nemel ani tuseni A pak jsem se tedy vydal o kancelar dal. No vsak jsem nemel tuseni co se deje nebo o co vubec jde. snad mi to bude vysvetleno. A Pomalym krokem jsem se presouval k urcene destinaci.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Fri Jun 03, 2016 1:27 pm

Neochotne som sa vrátil do kancelárie. Ešte raz si pozorne prečítal email od Assasina, aby som vedel, o čo v našej misii pôjde. Takže mám vytvoriť tím s shinobi z Listovej? Vyhľadal som si ich zložky, aby som sa oboznámil s ich schopnosťami. Hm, to bude nevyvážený tím. Toho genina budem musieť asi chrániť.
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Megumi Fri Jun 03, 2016 2:33 pm

Bola som späť. Naozaj mi to trvalo niekoľko hodín. Stále som si na toto divné mesto nezvykla. Aj to divné som hovorila len pre to, že to bolo mesto. Nemala som tak veľa ľudí pohromade rada, nebola som na nich zvyknutá. V rukách som držala papiere s priloženou fotografiou. Ešte raz som si pozrela moju shinobi zložku. Dúfala som, že je všetko tak, ako je. Ak by ma poslali ešte na nejakú okružnú jazdu po Uzu, asi by ma trafilo. Tento krát ma však nenasmerovali do kancelárie Kage, ale k nejakej slečne menom Asuka. Aspoň som si myslela že to je žena. Zaklopala som na dvere a čakala na vyzvanie.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Fri Jun 03, 2016 2:40 pm

Midotsuchiho jsem videl jen letmo jak vstoupil. No nakonec jsem pristoupil ke dverim na ktere jsem zaklepal a vyckaval. No i kdyz to mohlo byt na dlouho tak jsem klepal a klepal nez se uracil otevrit. Nebylo to tak ze bych chtel byt tak otravny fakt ze jsem neslysel byl vice mene na tom dost slusna vymluva i kdyz to byla pravda.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Fri Jun 03, 2016 2:51 pm

Počul som zaklopanie na dvere. To budú oni.
"Ďalej!" pozval som návštevníkov dnu, no klopanie neustalo a dvere nikto neotváral. "Ďalej!" zopakoval som svoju výzvu. S nahnevaným výrazom na tvári som prešiel ku dverám a otvoril ich: "Si snáď hluchý!?"
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Fri Jun 03, 2016 3:04 pm

Nakonec jak se dalo ocekavat Tsuchikage byl celkem vytoceny. No hold faakt mi nestalo za to se nechat zavrit. Zdravim. A Ano Jsem hluchy a ocenil bych kdyby jste to moc nezminoval. Nasledovala mensi uklona. Rekl jsem a nasledoval jej dovnitr. ted si mohl vsimnout ze jsem od fotky ve sve slozce o dost starsi a pokud si zkontroloval i jine udaje tak si mohl vsimnout ze krome par misi udaje jsou stare tak az sest let.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Fri Jun 03, 2016 3:09 pm

Pokrútil som neveriacky hlavou. To snáď nie je pravda. Čo za tím mi to Assasin pridelil!? Vrátil som sa do svojho kresla a mávnutím ruky Hikarovi naznačil, aby sa tiež posadiť. "Meno, hodnosť a dôvod návštevy," nebol som si istý, či je to skutočne Hikaru, tak som mu dal priestor, aby sa sám predstavil.
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Fri Jun 03, 2016 3:36 pm

Sel jsem a za Midotsuchim. a posadil se za do kresla. Nasledne spustil. "Hikaru Hyuuga, Genin, Byl jsem zde poslan Hokagem. Presny duvod jsem nejak nepochytil. A To ze neslysim nejak neomezuje me schopnosti. Tedy ve vetsi mire." Zrovna dvakrat jsem toto nemel rad ale co jsem mohl delat ze kdyz uz vedel ze jsem hluchy. no a pokud tedy opravdu zacal procitat mou slozku mohl taky presne zjistit kdy jsem se stal neaktivnim. Coz bylo po smrti me sestry. Nekdo by rekl ze je to davno pro me to bylo jako vcera stejne zive stejne mucici.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Fri Jun 03, 2016 3:45 pm

"Poslal ťa sem Hokage-sama, aby si sa zúčastnil misie spolu so mnou a...", odmlčal som sa. "Prišiel si sám? Myslel som, že budete dvaja." Ešte raz som si prečítal email od Assasina. "Aha, náš kolega sa už pustil do plnenia misie. Dobre, posledná vec. Tvoja zložka nie je úplná alebo skôr neaktuálna. Povedz mi niečo o svojich schopnostiach, keďže je možné, že sa na misii stretneme s nepriateľom."
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Fri Jun 03, 2016 4:07 pm

Chtel jsem neco rict ale zbytek zjistil sam. "Me schopnosti se moc nezmenily od informaci ktere jsou ve slozce uvedene rekl bych. Ovladam Juuken a Shunshin no Jutsu. Ma uroven Taijutsu je srovnatelna s Ninjutsu. Slabost proti Genjutsu snad asi ktome Genjutsu spojene se zvukem na me nema zaden efekt." Ano nebylo to nic moc ale vzdy to stacilo obzvlaste Kdyz jsem byval se svou sestrou a my jsme byvaly sehrani az to nekdo nechapal. Spise sem cekal otazku typu: A Co jsi sakra delal celou dobu!!!! Problesklo mou hlavou taktez jsi musel vsimnout ze muj tym byl pouze slozen ze tri lidi. Me me setry a sensie ale kdo vi kde je jemu konec. Trosku jsem se zapomel a zacal rekneme mysly vnimat v dobe kdy si nas tym vyslouzil sve jmeno. No to jmeno pro me byvala prvni vzpominka ceho jsme se sestrou dosahly spolecne. Hikari Futago Jeden z nejlepsich tymu mezi geniny. Vazne to byla jedna z nejhezcich dob ktere jsme zazily ale o par mesicu pozdeji vse pro me skoncilo.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Fri Jun 03, 2016 4:17 pm

"Takže si stále ešte na úrovni genina? Táto misia môže byť pre teba dosť nebezpečná", povzdychol som si. "Pôjdeš nájsť Rukiho, to je náš tímový kolega. Mal by sa sem vrátiť, keď vybaví zásoby na front, ale možno nebude vedieť, že má prísť do mojej kancelárie. Teraz by sa mal nachádzať...", zalovil som v pamäti, "...v sídle nášho prezidenta." Podal som Hikarovi fotku pre ľahšiu identifikáciu: "Snáď je aktuálnejšia ako tá tvoja."
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Fri Jun 03, 2016 4:34 pm

Zrovna ja jsem byval takovy ze jsem kaslal na nejake pravidla ci neake kecy o tom jaky by mel byt Shinobi na to jsem mu pouze odpovedel. "Ano, no co se tyce nebezpeci kazda mise se muze potencionlne zvrtnout ve vice nez se ocekavalo. Tudis me to nejak netrapi. Co se tyce me osobne, navic proti Hyuugovi chce jit malo i kdyz je to jen Genin sebemensi zasah je nebezpecny." Bud to podcenoval me a nebo podcenoval schopnosti klanu Hyuuga celkove. No to me netrapilo nebyl prvni a ani asi posledni. Podle fotky jsem si matne tu osobu vybavoval coz bylo uz davno tomu. Myslel jsem ze jsme spolu dokonce byly v Akademii ale i kdyby asi si me ani nepamatoval. Vzal jsem si fotku a poklonil se a pote jsem se vydal do prezidentova sidla. Preci jenom jsem tenhle tym chtel mit zasebou. Pocital jsem ze je to jenom jako nejaka provizorni zaplata nez se sestavi tymy stabilni.
(presun)
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Fri Jun 03, 2016 4:39 pm

Teba to možno netrápi, ale ak sa vám niečo stane, budem to mať na svedomí ja. Vyložil som si nohy na stôl, oprel sa a vychutnával si čerstvý vzduch prúdiaci cez otvorené okno, než sa mal vrátiť Hikaru spolu s Rukim.
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Asuka Fri Jun 03, 2016 5:48 pm

Vše zařízené. Oddechla jsem si. Ještě tomu ale není konec. Hlavní je, že teď to už není jen moje starost. Assík nás vyprovodil. Slušný to chalan. Cestou k Midotsuchimu jsem šla kolem své kanceláře. Byla to obchůzka, ale chtěla jsem si nalít vodu z automatu, který byl kousek od mé kanceláře. Vida. Někdo stál před mou kanceláři a čekal. "Přejete si?", zeptala jsem se klidně, jako by se vůbec na Šnečí frontě nic nestalo.

Asuka
Správce misí*A (Jounin)

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 28. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Megumi Fri Jun 03, 2016 5:51 pm

Čakala som pár minút. Vyzeralo to tak, že má pravdepodobne niekoho za dverami. Tiež tu bola možnosť, že išla na nejakú prestávku. Obedňajšiu, alebo na cigaretu. Nechápal som ľudí, ktorý fajčia. Hrozne to ničilo zdravie a kondíciu. Ozval sa však hlas, za ktorým som sa otočila. Prikývla som a mierne som sa uklonila, aj keď bez gesta s rukami, keďže som ich mala plné.  "Moje meno je Ryu Uchiha. Doniesla som vyplnenú shinobi kartu a fotku, na registráciu." Pravdepodobne o mne počula. Nebolo tak veľa deciek, ktoré by trénovalo inde a do dediny prišli len na geninsku skúšku. Určite nie z klanu Uchiha.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Asuka Fri Jun 03, 2016 5:58 pm

"Uchíha?" Byla jsem mile překvapená. Osobně jsem se s žádným už dlouho nepotkala. Vzala jsem si shinobi kartu s fotografií, a jen rychle koukla, jestli všechno sedí. Uchíha Ryu, 13 let, genín. "Myslím, že pokud máš zájem, tak by se tu našla i mise pro někoho jako jsi ty." Jop, byla jen genín, takže posílat ji společně s ostatními na Šnečí linii není možná dobré. Je ale z klanu Uchíha. Myslím, že něco takového zvládne, a kdyby ne, tak tam bude mít jako podporu Tsuchikageho, toho jounína z klanu Hyuuga a Rukiho.

Asuka
Správce misí*A (Jounin)

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 28. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Megumi Fri Jun 03, 2016 6:04 pm

Bolo trocha zvláštne, že sme stále ostávali vonku. Nechala som ju prebrať veci, ktoré by mne boli aj tak k ničomu a prikyvovala som, keď si overovala údaje tam zapísané.  "Dvanásť, alebo trinásť. Nie som si istá. Dlho som nebola medzi ľuďmi." Mohla to cítiť. Aj keď som nesmrdela, bol zo mňa cítiť les a príroda. Proste som tým nasiakla. Takého človeka spoznáte hneď. Ruky som si založila za chrbát a stála som vystrene, takmer, ako keby som salutovala. Bola to disciplína ako žiadna iná no nie? Keď som si bola istá, že to je všetko, znova som prikývla. "Budem rada ehm.." Na chvíľku som sa odmlčala a pohľadom som pozrela na dvere. Bola tam jej menovka. "Asuka-sama." Dodala som pomerne stroho.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Asuka Fri Jun 03, 2016 6:12 pm

Trochu jsem se začervenala. "Stačí Asuka." Do čaje v kanceláři jsem si nedala cukr a ráno mi stačil jen jeden rohlík na snídani. Dnes jsem až překvapivě skromná. Ne že bych normálně oslovení -sama vyžadovala, to ne. Většinou to ignoruju. "Zavedu tě hned k tvému senseii. Budeš v týmu s Tsuchikagem, Hyuugou ranku A a Rukim. Ten je chuunín. Myslím." U Rukiho jsem si nejsem jistá. Ostatně ani ne u Hikara. Když jsem ho viděla v kanceláři, vypadal staře, takže jounin, nejhůř tokebutsu. Pokračovala jsem dál chodbou s těmi papíry, co mi Ryu dala. Nalila si vodu, jak jsem plánovala, a pokračovala dál. Když jsme došli před dveře kanceláře Midotsuchiho, zaklepala jsem a koukla na Ryu, jestli náhodou není nervozní.

Asuka
Správce misí*A (Jounin)

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 28. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Megumi Fri Jun 03, 2016 6:19 pm

"Ak dovolíte, tak -sama." Prehovorila som. Nebola to prosba, skôr oznámenie. Nebola v tom však žiadna drzosť, len vychovanosť. Proste som to brala ako nutnosť. Oslovovať prítomných patrične a tak, ako ma to učil otec. Česť jeho pamiatke. Znova som prikývla a Asuku som nasledovala, až k dverám, za ktorými sa mal nachádzať veliteľ ďalšej misie, teda sensei, ak sa tomu tak dalo povedať. Asuka-sama zaklopala a ja som stála vedľa nej, naprosto pokojná. Momentálne tu nebolo moc ľudí, takže som nemala byť prečo nervózna. Aj tak by som to však zakryla. Nepatrilo sa ukazovať svoju slabosť.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 2 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru