Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vládní středisko

+14
Katashi Aokawa
Fujitora
Mikoto Hyūga
Tetsu no Akio
Seito Senju
Hashiru Senju
Ren Kouen
Megumi
Asuka
Midotsuchi
Assasin Senju
Ayumu Hyuuga
Uchiha Ruki
Shinobi (Samurai)
18 posters

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Fri May 06, 2016 2:51 pm

First topic message reminder :

Vládní středisko - Stránka 5 City_h10
V této budově sídlí rada Kage. Každý kage má vlastní kancelář a jednou týdně se konají porady s prezidentem Rengo Kyowa. Pro mise můžete k jakémukoliv kage, který je zrovna v práci. Pokud se jedná o techniky, většinu najdete v knihovně, chcete-li tajné a S techniky, nebo v seznamu neuvedené, poskytne Vám je patříčný kage. Například pro techniku Fuuton: Rasenshuriken zajděte za Hokagem, pokud chcete Raiton no yoroi, jděte za Raikagem.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jun 13, 2016 2:16 am

"Rozumím," přikývl jsem Hikaru a dál to nerozváděl. Vyřešíme to později. pomyslel jsem si a začal hrabat se v mapách v šuplíku. Během chvilky jsem našel mapu země Ohně a podal Katarovi mapu Tanzaku Gai a okolí.
"Máte toho nejlepšího medika, jakého jste mohli mít, Hashira Senju." řekl jsem a usmál se na svého syna.
"Tak hodně štěstí!"
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Hashiru Senju Mon Jun 13, 2016 12:15 pm

Výborně, táta mě uklidnil. Pořád mi ale vrtalo hlavou, jaká hrozná síla dokázala Tobira zajat. Kataro se zeptal na medika a dřív, než jsem mu odpověděl, promluvil táta.
"Nepřeháněj, Hokage-sama." ušklíbl jsem se a byl připraven vyrazit. Čekal jsem, až všichni zmizí, měl jsem na srdci něco osobního.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Mon Jun 13, 2016 12:19 pm

Mel jsem vse u sebe tedy co bylo potrebne. Tudis jsem byl pripraven vyrazit. "Hai, Hokage-sama." Bylo vse co jsem mohl rict. otevrel jsem dvere a po te je za sebou zavrel. A vydal se smerem k brane.
(presun)
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ren Kouen Mon Jun 13, 2016 12:26 pm

Podíval jsem se na Hashira s úsměvem. " Tak to je dobrá zpráva, vyražme tedy. " Jakmile jsem tak řekl zamířil jsem pryč a nasměřoval si to k bráně. Já měl vlastně všechny potřebné věci stále u sebe, takže jsem byl vždy v pohotovosti. Doufal jsem ale, že se nám tahle mise povede co nejlépe, jelikož jde s námi Hokageho syn zachránit jeho dalšího syna. Během chvilky jsme se vytratili z kanceláře a zahájili jsme oficiálně misi.
/přesun
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jun 13, 2016 12:34 pm

Hashirovi jsem oplatil jeho úšklebek a pohlédl na shinobi, kteří se právě vydali zachránit syna a osvobodit Tanzaku. Ať se daří, vydrž Tobiru.... pohlédl jsem na fotku své rodiny, která ležela na stole.
Hashiru však v kanceláři zůstal, vypadalo to, že něco potřebuje.
"Hashiru, ostatní už odešli, co potřebuješ?"
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Hashiru Senju Mon Jun 13, 2016 12:42 pm

Kývl jsem Katarovi a ještě chvíli se v kanclu zdržel. Přistoupil jsem k tátovi. Už tady nikdo nebyl, ale stejně jsem musel tátu oslovovat Hokage-sama.
"Hokage-sama, naučte mě další techniky mokutonu, prosím!" byl jsem všechno, jenom ne uživatel mokutonu. Nedokázal jsem tvořit stromy, ani nic takového, co táta. Umím jen jednu techniku, která moc cool není.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jun 13, 2016 12:53 pm

Pohlédl jsem na syna a na jeho výraz.
"Hashiru dobrá, naučím tě techniku, díky které se Hashirama Senju proslavil a spoluzaložil Konohu! Jde o Mokuton: Jukai koutan." natáhl jsem se a dotkl se Hashira. Během okamžiku jsme se objevili na dvoře, kde se nachází malý parčík.
"Jukai koutan je technika vyvinutá Hashiramou Senju, kdy uživatel nutí stromy růst na jakémkoli povrchu, snadno vytváří hustý les kdekoli si zamane. I malá rostlina může vyrůst v hustý les. Svou čakrou uživatel ovládá vytvořené stromy a používají je buď k útoku nebo k obraně. Touto technikou, také můžeš uživatele chytit a svázat. Vytvořené stromy a větve, můžou prorazit zdi a budovy. Je to A-rank jutsu," na konci svého vysvětlování jsem poskládal pečetě potřebné pro tuto techniku.
"Ve spojení s tvou silou a rychlostí ti bude tato technika velmi dobře sloužit...Takže provedení je následovné." zopakoval jsem pečetě ještě jednou a pomaleji.
"Mokuton: Jukai koutan!" soustředil jsem čakru, ne tak velké množství, jako bych zvolil v boji. Nechtěl jsem to tu zničit.
"Teď svou vůlí a vypouštěním čakry přinutím růst stromy a donutím je se proplétat a pohybovat podle mého přání," a opravdu. Kousek od nás začaly růst malé větve, které se pohybovaly, proplétaly a mohutněly tak, jak jsem jim nakázal. Po chvíli vyrostl dvoumetrový strom s velkou korunou.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Hashiru Senju Mon Jun 13, 2016 1:00 pm

Byl jsem překvapen, jak rychle mi otec vyhověl a jakou úžasnou techniku se rozhodl mě naučit. Hltal jsem každé jeho slovo. Během rozhovoru jsme se objevili v parku. Tátovo shunshin no jutsu? Zapamatoval jsem si jeho povídání, jeho učení i potřebné pečetě. Ty jsem si vyzkoušel a rozhodl se pro trénink na bezpečnějším místě a po misi. Sledoval jsem jeho provedení a úžasný strom, který vyrostl na povrchu během chvilky.
"Skvělé, děkuji táto!" přiskočil jsem k němu a objal ho. Otočil jsem se na podpatku a na cestě ke brance jsem řekl.
"Neboj se, Tobiru se vrátí zdravý a živý.." zvedl jsem palec a rozutekl se pryč. Všechno potřebné jsem měl u sebe, tak jsem se vydal k přístavu.
/Přesun
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jun 13, 2016 1:05 pm

Sdílel jsem Hashirovo nadšení. Byl to syn svého otce. Sledoval jsem jeho odchod. Doufám, že máš pravdu. Byl jsem nervózní. Byl bych radši, kdybych šel sám, jenže jsem nemohl odejít. Zákony praví, že jeden z kagů musí být vždy v práci. Všichni ostatní byli pryč. Tsuchikage byl na misi, Mizukage byla na misi, Kazekage byla pryč, Raikage byla na dovolené.
"Achjo.." lusknutím prstu vytvořený strom se rozpadl a já jsem se opět objevil v kanceláři.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Seito Senju Mon Jun 13, 2016 2:07 pm

Kráčel jsem po chodbě a můj cíl byl hned přede mnou. Kancelář Hokageho. Kdybych se nedozvěděl o té nepříjemné situaci, tak bych tu nejspíše nebyl, ale situace to vyžadovala. Přistoupil jsem ke dveřím a jemně na ně zaklepal. Počkal jsem na vyzvání a následně vstoupil.
V kanceláři byl jen můj bratr. ,,Koho jsi za ním poslal?" Narážel jsem na záchranu Tobira. Věděl jsem o tom a bylo to nepříjemné. Musíme ho zachránit, nechci ztratit další členy rodiny.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 09. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jun 13, 2016 2:37 pm

Do kanceláře vtrhl další člověk. Tentokrát to byl někdo, koho jsem netrpělivě očekával. Telepatie bratrů funguje dobře.
"Jsi očekáván," sdělil jsem.
"Poslal jsem tam Hyuugu Hikaru, Hashira a Terumi Katara. Nejsou moc zkušení, ale nikdo po ruce nebyl. Navíc Hashiru je jeho bratr, má největší motivaci a šanci jej zachránit. Tebe chci poslat s celou malou divizí shinobi na jeho záchranu..Právě jsem obdržel povolení, " na ploše monitoru se zobrazil příchozí email s největší prioritou.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Seito Senju Mon Jun 13, 2016 3:09 pm

Byl jsem očekáván. To jsem si přesně myslel, že mě bude potřeba. Přikývl jsem hlavou na jeho slova a chvíli nad tím uvažoval. Znal jsem ty lidi. Poslal tam i Hashira. Ten sice bude mít motivaci, ale zároveň to bude i pro něj hodně nebezpečné. Co když dostanou oba? To se však nestane!
,,Malou divizi? Co si mám pod tím představit? Stačilo by mi pár zkušených lidí a Tobira bys měl hned zpátky." I tak udělám všechno pro to, abychom ho dostali zpátky. Je to má rodina a pro rodinu udělám cokoliv.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 09. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jun 13, 2016 3:18 pm

"Tobiru měl za úkol dobýt město z rukou teroristů Seikyo Tachiban. Tobiru jako generál vedl celou divizi. Dostal jsem zprávu od žabího posla, že celá jeho divize padla a Tobiru vzdoroval přesile několik dní, až ho vyčerpaného zahali. Zatím jsme nedostali žádnou zprávu od Seikyo Tachiban, nepožadují výkupné," vysypal jsem na něj spoustu tajných informací.
"Osvobozením Tobira mise nekončí," řekl jsem nakonec.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Seito Senju Mon Jun 13, 2016 5:27 pm

,,Seikyo Tachiban? Vím o té organizaci." Mohl by to být docela problém. Pár jedinců je totiž na dost vysoké úrovni. Spíše mi vrtalo hlavou to, že zatím za Tobira nic nepožadují. Na co ještě čekají? Nakonec ale něco budou chtít, jinak by ho nezatýkali, ale rovnou na místě popravili. Tyhle věci jsem však před bratrem neříkal, protože pro něj to muselo být těžké.
,,Je mi to jasné, že tím to nekončí. Těch teroristů se musíme zbavit jednou pro vždy. Teď se nám nabízí možnost."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 09. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jun 13, 2016 5:35 pm

Vládní středisko - Stránka 5 Tumblr_mskbwmpyvS1rogrg0o5_500
"Souhlasím," sepjal jsem ruce v pěst a přivřel oči. "Bylo by nejlepší, kdybych šel s tebou, ale jeden z pěti kagů musí být zde.." zavřel jsem oči a zašmátral v kapse. S vědomím, že poruším pravidlo a ohrozím bezpečnost celé Rengo Kyowa jsem vzal můj hiraishin no kunai a podal ho Seitovi.
"Kdyby šlo opravdu do tuhého.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Seito Senju Mon Jun 13, 2016 5:49 pm

Podíval jsem se mu do očí a zároveň přikývl. ,,Já vím. Pravidla, pravidla a zase jenom pravidla." Neříkám, že to bylo špatné, ale všechno teď působilo tak striktně. Po tom všem, co se stalo, jsem se asi ani nedivil.
Bratr však nakonec vytáhl Hiraishin no kunai a já ho s pochopením přijal. Věděl jsem o co jde. ,,Rozumím. Pokud půjde do tuhého. Avšak nezapomínej, že tam budeš mít mě." Zdvihl jsem palec a šlo vidět, že selhání si ani nepřipouštím. Pak jsem přesunul pohled k oknu a zadíval se ven. ,,Tak, a kde mám tu malou divizi?"
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 09. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jun 13, 2016 5:59 pm

Pousmál jsem se. To je to poutu Senju bratrů. Tomu můžou rozumět jedině Uchihové.
"Seito, 20 členná divize sestavená z chuuninů, tokubetsu a jouninů ze všech zemí čeká v přístavu. Požádal jsem o tým Nara, Yamanaka a Akimichi, měli by tam být nápomocní," vytiskl jsem seznam, který mi přišel s potvrzením a podal ho Seitovi. Na seznamu byla jména a základní schopnosti divize.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Seito Senju Mon Jun 13, 2016 6:59 pm

Přijal jsem od něho seznam a začetl se do něho. Zároveň jsem však poslouchal i bratra. ,,Chápu. Je to dobrá skupina. Je v ní všechno, co potřebuji." Přikývl jsem a podíval se na něj. Seznam jsem uschoval, protože po cestě se na něj určitě ještě podívám.
,,Jestli to bude všechno, tak bych rád vyrazil." Už jsem se pomalu vydal na cestu, ale ještě jsem si na něco vzpomněl. Tedy byly to hned dvě věci. ,,Kde je naše sestra? A ještě mám jednu prosbu. Po návratu bych se chtěl naučit Hiraishin. Pomůžeš mi s tím? Čekal jsem na odpověď a pomalu se chystal na odchod.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 09. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jun 13, 2016 7:06 pm

Začínal jsem být klidnější. Bratr Tobira určitě zachrání a mise dopadne úspěšně. Usmál jsem se, když se zeptal na Hiraishin.
"Bude mi ctí naučit tě Hiraishin bratře."
Sestře jsem se rozhodl věnovat později. "Sestra je pryč, zase zmizela na ty její soukromé výlety.." zakroutil jsem hlavou.
"Hodně štěstí!"
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Seito Senju Mon Jun 13, 2016 7:15 pm

Jeho odpověď mě potěšila. Takhle se moje schopnosti ještě zlepší. Rychlý jsem dost, ale můžu být ještě rychlejší. A s touhle technikou určitě budu! ,,Děkuji."
,,Aha, chápu." Reagoval jsem na to, že naše sestra je zase někde pryč. Vím, že Assasin pro to moc pochopení neměl, ale mi to nevadilo. Jen jsem chtěl někdy vyrazit s ní a podívat se, co to vlastně dělá. Zatím však nebyla příležitost.
,,Štěstí se bude hodit." Pousmál jsem se a vydal se směrem do přístavu, kde by měla čekat divize.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 09. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jun 16, 2016 9:27 pm

Po odchodu Seita jsem se otočil k oknu a popíjel zelený čaj, který mi přinesla sekretářka. Zelený čaj byl osvěžující, nicméně žádný z týmu se neozýval, měl jsem obavy, aby vše dopadlo dobře. Dopil jsem čaj, snědl snickers a odešel. Nemohl jsem sedět a nic nedělat. Na papírek jsem napsal vzkaz, zavřel dveře a nalepil papírek na dveře.
Přesun

Na dveřích je napsáno:


Najdete mne na cvičišti, HOKAGE
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Tetsu no Akio Tue Jun 21, 2016 5:43 pm

Mal som v pláne sa ísť domov ešte osprchovať a prezliecť sa, ale uvedomil som si že v kancelárii naozaj nikto nie je. Nevedel som či príde Assasin, ale moja už príliš dlho zívala prázdnotou. Práve z toho dôvodu som ho viedol namiesto cesty k nášmu nedostavanému sídlu smerom sem, kde som vyšiel mnoho schodov, až som zastal pred mojou kanceláriou. Nebol to práve najlepší pohľad, sledovať tie dvere ku ktorý nebol čas príliš naklonený. Otvoril som dvere, ktoré s vŕzganím prešli do vnútra a ja som s ním spoločne vošiel do kancelárie, ktorá zasadala prachom. Len som si povzdychol, prešiel k oknu ktoré som otvoril, aby som sem napúšťal aspoň trochu čistého vzduchu, následne čoho som sa otočil k môjmu študentovi.

"Tak, ako sa darilo? Rozprávaj a preháňaj kým to tu aspoň trochu zúhľadním." Pousmial som sa, načo som zhodil svoj zničený kabát niekam na zem a obliekol som si svoj plášť Kágeho. Následne toho som sa pustil do poriadku. Zdalo sa že ho nevnímam, ale to nebola pravda, radšej by som ho počúval ako to tu pratal. Mal by som si nájsť sekretárku! To som mal v mysli už dlho, ale kde by som na ňu zobral peniaze. Práve preto som začal listovať stohmi papierov, dúfajúc že tam nájdem aspoň nejaké peniaze zadarmo. Nič také sa nestalo. Namiesto toho tam bolo veľa papierovačiek a mimo to kopu dĺžnych výpisov. S povzdychom som si vytiahol cigaretu a zapálil si.
Tetsu no Akio
Tetsu no Akio
Kazekage
Kazekage

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 15. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Tue Jun 21, 2016 5:58 pm

Bolo mi povedané, že je na čase sa niekam pripliesť. Celé dni som totižto len chodievala s rodičmi kade tade, hlavne po nemocnici, kde som im pomáhala s liečbou pacientov. Avšak takýmto tempom by som sa ničomu nepriučila, pretože, povedzme si úprimne, síce by som získala poznatky z anatómie a celkovo z medicíny, bojovou silou by som ale neoplývala žiadnou. Chýbali mi skúsenosti, tréningy, ktoré mi rodičia nemohli poskytnúť, pretože na to nemali čas. Preto som sa objavila tu s nádejou, že tu nejaké riešenie bude. Nemala som ani poňatia o tom, ako celý tento systém funguje, dlhé roky som žila mimo týchto území. Chvíľu som váhala, ale napokon som sa premohla a jemne zaklopala na dvere.
Nezačne po mne kričať? Aleboo...Má sa to vôbec robiť takto? Sakra. Stále to môžem zvaliť na rodičov, no, keby niečo. Stála som tam akosi strnulo, nepohla som ani brvou, proste som len sledovala dvere, či sa náhodou neotvoria. Alebo či ma niekto nevyzve dnu. Ak vôbec. Bola tu aj taká možnosť, že sa proste otočím, zdrhnem a vyhnem sa trapasu. Je to komplikované! Kto má rozumieť tomu, čo sa tu má robiť!
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Fujitora Tue Jun 21, 2016 6:04 pm

Cestou ke kanceláři jsem Akia pozoroval. Vypadalo to jakoby on sám nevěděl kam jde. Možná to byla pravda. Toulavým tempem jsme tedy brouzdaly ulicema nepromluvily jsme spolu ani slova. Ne že by mě to vadilo. Věděl jsem že na to bude čas až později. Navíc já jsem toho moc říct neměl.  Šel jsem v jeho stopách do té doby dokud jsme nedorazily ke kanceláři.
Vypadalo to tu tady dost pofidérně, řekl bych že zažila lepší časy ale opak byl pravdou.  Dveře sotva držely v pantech a těch papírů co tu bylo... ani jsem nechtěl vědět co na nich bylo. Sedl jsem si tedy na jednu ze židlý a čekal jestli nějáká otázka přijde a ono vskutku.
"Ehm... Já? No... seděl jsem doma, četl, psal, poslouchal hudbu a trénoval..." řekl jsem stroze. Slova ze mě opravdu lezla jako z chlupaté deky. Ne že bych neuměl mluvit ale protože jsem se snažil najít něco zajímavého na mém času ve vesnici. Bylo tu i pár věcí se Shukakem ale o něm sem mluvil nerad. Navíc jsem si nechtěl jako první věc stěžovat, nikdy jsem si vlastně nestěžoval.
"Jo! Mám novou techniku." Řekl jsem s mírným úsměvem. "Hm... něco... něco u tebe?" Položil jsem otázku.
Mírně jsem sebou trhl při tom když někdo zaklepal na dveře. Nevěděl jsem co dělat. Mám odejít? Mám zůstat? Podíval jsem se pozvednutým obočím na Akiho.
Fujitora
Fujitora
Genin (Shukaku no jinchuuriki)
Genin (Shukaku no jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 20. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Tetsu no Akio Tue Jun 21, 2016 6:43 pm

Chvíľkami som ho počúval, ale ako sám už naznačil, šlo to z neho ako z chlpatej deky. Dozvedieť sa o ňom viac bolo ako hádzať stenu o hrach a tak sa človek musel dozvedieť mnohé veci len z dedukcie. A ja som ho poznal dosť. Nie tak, trávil až moc času u mňa, a aj keď som bol vždy ďaleko, informácie od vrátneho boli k nezaplateniu. Rovnako ako účty ktoré sa hrbili na stole a ja som nemal peniaze nato aby som ich splatil. Nejako som ani neveril že ešte u nás vrátny pracuje. Predsa len, už to bol nejaký mesiac čo asi nevidel ani trochu s peňazí.

"Takže si sa znova flákal, čomu sa ani nečudujem. Človek by si až pomyslel že budeš trénovať, no bol som to ja blbec.." Pousmial som sa, i napriek tomu som ho týmto úsmevom obdaril. Už len to že práve ja som do neho zapečatil Shukaka zo mňa robilo zodpovedného za jeho život, jeho povaha v dome bola k nezaplateniu. Občas mi naozaj pripomínal moju sestru, avšak tá nebola lenivá, to bol hotový génius. Zato obaja boli tak tichý, akoby im vadilo len otváranie úst.
"Ale nehovor a akú?" Spýtal som sa ho znova, keď sa ozvalo klopanie. Nie som v kancelárii ani pár minút a už je tu niekto? Čomu som sa čudoval, toto bola asi rušná linka pre všetkých Shinobi z okolia. Na druhú stranu som sa potešil, vďaka tomu som mohol odložiť svoju prácu na neskôr. Rýchlym krokom som sa presunul ku dverám a v rýchlosti ich otvoril, pričom na Minako sa zrazu usmievala mladá postava muža s červenými vlasmi, ktorý na ňu hľadel ako na spásu.
"Ahoj! No poď dnu, šupom šupom.." Naznačil som jej rukou aby to popohnala a zatvoril som dvere. Len čo vošla do vnútra samozrejme. V ten moment ale pánty nevydržali a vrchná časť sa oddelila od rámu. Len so sklamaním som sa pozrel na dvere.
"Ach jáj, kde ja vezmem na nové dvere?" Spýtal som sa sám seba, načo som okamžite prešiel ku stolu, Fujimu som naznačil aby tu ostal a pohľad som vrhol na Minako.
"Tak, čo také potrebuješ?" Spýtal som sa. Neviem či ma poznala, ako Káge som tu nebýval moc často. Čo svedčil aj ten bordel okolo, ktorý som sa zahanbene snažil rýchlo upratať spred jej očí.
Tetsu no Akio
Tetsu no Akio
Kazekage
Kazekage

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 15. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 5 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru