Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Dreyar

5 posters

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Raijin Dreyar Mon Jul 30, 2018 10:29 pm

First topic message reminder :

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 47_ronin_castle

Jedná sa o obrovský hrad niekoľko kilometrov za južnými hranicami Kaminari no Kuni. Hrad je umiestnený vysoko v horách ako strážna veža nad malým mestečkom pod ním. Okrem prírodných hradieb ktoré mu poskytujú hory je hrad obklopený množstvom ručne vytvorených múrov s obrovským množstvom brán, veží, strážnych buniek a troma hlavnými mostami. Od hlavnej brány vedie obrovské mramorové schodisko až k mestečku ktoré sa skrýva pod záštitou hôr a klanu Dreyar. Jedná sa skôr o obchodnícke mesto s množstvom remeselníkov a bánk, trhovísk a barov ale aj množstvo hazardných podnikov a podsvetia. Hrad ako aj mesto je chránené množstvom najatých žoldnierov ktorí majú za úlohu chrániť trezor v hlavnej budove hradu.


Momentálna hlava: Raijin Dreyar.  


Naposledy upravil Raijin Dreyar dne Wed Aug 22, 2018 7:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down


Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Tori Wed Aug 22, 2018 12:23 pm

Nevinně jsem pokrčila rameny a znova se trochu napila. Chvíli jsem dělala, že nejsem jenže i ten druhý na mě čučel a chtěl odpověď. I na něj jsem se nevinně usmála. "No já vám nevím." Pokrčila jsem rameny a ještě chvíli mlčela. Nakonec jsem se naklonila k Raijinovi. "Jsi silnější." Zašeptala jsem mu do ucha a otřela se o jeho tvář svojí jako kočka. Jasně, že byl. A i kdyby nebyl tak prostě je! Koukla jsem se na toho druhého a pokrčila rameny. No přece si nemyslel, že se může měřit zrovna s Raijinem? Hah. Zase jsem se začala vesele culit a tentokrát se zaměřila zase na tanečníky. Pořád měli až moc energie.
Tori
Tori
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Raijin Dreyar Wed Aug 22, 2018 12:44 pm

Už to naozaj vyzeralo na poriadku bitku, i ja, i ten druhý sme si pomaly vyhŕňali rukávy a boli sme pripravený si v priateľskom zápase rozbiť držky! No v ten moment si vypočul tú najkrajšiu správu, akú som mohol v ten moment počuť. Akonáhle sa Tori obtrela o moju tvár svojou, vyčaril som zo seba ten najviac sebavedomý, najviac víťazný a najviac provokačný úsmev, aký som len mohol. Usmieval som sa doslova od ucha k uchu, ruku som obtočil okolo Toriinho pásu, akoby som práve vyhral tú najlepšiu trofej čo len šla, a s odhodlaným pohľadom som sa zapozeral do očí môjho súpera.
„Ale musím uznať, pokus to bol dobrý, škoda to, prehral si. Najväčšia kočka v bare uznala mňa!“ Uchechtol som sa, nestrácajúc úsmev na tvári. Tu sa ale niečo udialo, a to že v hneve si ten daný muž zamrmlal niečo pod nosom v zmysle, že som si až príliš istý o tej najväčšej kočke.
„Cože more?! Chceš fakt na budku?!“ Skríkol som a okamžite som sa dostal na nohy, znova si vyhŕňajúc rukávy a zhadzujúc kabát rovno k Tori so zaťatými päsťami. V tú chvíľu bar spozornel, bude bitka!
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Tori Wed Aug 22, 2018 1:44 pm

Spokojeně jsem se uculila když jsem viděla jaký dopad měla moje slova na Raijina. A položila jsem mu ruku na rameno, když mě chytil okolo pasu. Jenže pak jeho soupeř vypustil něco co neměl. JÁ BYLA KOČKA! Seskočila jsem ze stolu a v podniku se změnila atmosféra. Stála jsem za Raijinem a probodávala toho opovážlivce pohledem. Už jsem si představovala jak tohohle zmetka pověsím hlavou dolu ze stromu a nechám lesní zvěř aby ho okousala. Hah že jsou v lese jen hodná zvířátka? Ne ne. "Cos řekls?! Cos dovolils?! Ty hovne." Procedila jsem skrz zuby.
Tori
Tori
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Raijin Dreyar Wed Aug 22, 2018 2:02 pm

Než však stihla Tori urobiť akýkoľvek krok voči tomu mužovi, už mal moju päsť medzi očami. Keďže som bol dosť napitý, nedržal som sa späť a daný muž preletel okolo pár ľudí, než pristál na stole, ktorý rozbil. Vzápätí sa ale stalo niečo, čo sa už očakávalo od niekoľko minút.
„BITKÁÁÁÁÁÁ! Bitká o ženskúúúúúú!“ Zreval samotný barman a už sa to pustilo. Ohromná tlačenica, každý sa mlátil s každým, rozbíjali sa stoličky, stoly, ľudia boli prehadzovaný cez okná a aj cez steny vonku z baru. Bar samotný bol niekoľko krát rozbitý nejakým človekom. Masová bitka, dialo sa to vždy aspoň raz týždenne, až to tu vyzeralo ako v rozprávke asterix a obelix. Ja sám som stál uprostred celého davu a rozdával rany každému, kto sa čo i len pokúsil priblížiť, pričom som niekoľko inkasoval i ja. Čo chvíľa som preletel okolo Tori, rozbíjajúc sa o stenu a vstávajúc s malým pramienkom krvi na ústach a rozhodným úsmevom na perách.
„Ja im dám že bitka o teba! HA, TAK KTO MI JU CHCE VZIAŤ?! POSTAVTE SA DORADU NECH Z VÁS VYMLÁTIM DUŠU!“ Zrúkol som držiac v ruke drevenú násadu na stoličku, ktorú som vzápätí rozbil o hlavu jedného z mužov, ktorý ešte donedávna tancovali s Tori.
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Tori Wed Aug 22, 2018 2:11 pm

A opravdu než jsem mu stihla něco udělat já dostal takovou, že odletěl pryč. Okamžitě ze mě vztek vyprchal a místo toho jsem překvapeně zamrkala. Najednou to byla hromadná bitka. "eh..?" Vypadlo ze mě a rychle jsem se uklidila stranou. Občas jsem od sebe někoho odehnala tak, že jsem mu nalepila papíry na obličej a kopla ho do kulí.
Když okolo mě proletěl Raijin zasmála jsem se. Sice to nebyla vtipná situace ale jeho prohlášení bylo prostě úžasné. "Dej jim! JEN JIM DEJ NA BUDKU RAIJINE!" Zamávala jsem pěstí ve vzduchu a skrčila se aby mě netrefila stolička, která letěla vzduchem.
Tori
Tori
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Raijin Dreyar Wed Aug 22, 2018 2:31 pm

Jej povzbudzovanie ma samozrejme naboostilo ešte viac, ako som už bol. Alkohol, spoločne s Tori nebola nikdy dobrá kombinácia a už tobôž nie so mnou. Bitka pokračovala, ba, ešte viac sa rozširovala. V túto chvíľu sa naozaj mlátila väčšina baru. Po chvíľke, ani nie pár minútach som ja samotný stál na hromade tiel v bezvedomí, v jednej ruke rozbitá stolička a v druhej ruke pivo. Tu sa ale postavil zo zeme práve muž, s ktorým nás Tori porovnávala, a než som sa stihol poriadne spamätať, dostal som ranu do držky takmer rovnakou silou, akou som mu ju dal ja. Odtlačilo ma takmer okamžite do kúta, kde stála aj Tori, ktorú som stiahol na zem zo sebou. Našťastie pre mňa gravitácia spôsobila mäkké pristátie pre mňa, pretože som skončil na jej hrudníku.
„To je nebo?“ Prehovoril som, načo som sa postavil, kľačiac na kolenách, utierajúc si krvavé ústa. A vtedy mohla pocítiť niečo mokré. Pretože som úplne pri utieraní a vstávaní zabudol že mám v ruke pivo, ktoré teraz bolo natočené na miesto, kde som mal doteraz hlavu. Ja som si to nevšimol ale niekoľko chlapov zdvihlo hlavy, aby sa pokochali pohľadom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Tori Wed Aug 22, 2018 2:45 pm

Zatleskala jsem, když Raijin stál a chtěla začít oslavovat. Jenže pak dostal takovou, že přiletěl až ke mě a srazil mě na zem. Dnes už po druhé mimochodem. Překvapeně jsem vykřikla, no jemu se přistálo dobře.. Nijak jsem to nekomentovala protože jsem se lekla ale pak na mě vylil pivo. Naskočila mi husí kůže z toho jak bylo studené a zaregistrovala jsem pohledy ostatních. Rezignovaně jsem zůstala ležet a založila si ruce na hrudi s pohledem zabodnutým do Raijina. Vážně?? Já osobně nebyla žádná stydlivka ale přece jen. Místo nějakého červenání se, jsem se na všechny čumily jen podivně usmála. Určitě měli doma staré babky.
Tori
Tori
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Raijin Dreyar Wed Aug 22, 2018 3:14 pm

Vďaka pohľadom od ostatných návštevníkov som si konečne uvedomil, čo sa vlastne deje. Svoj pohľad som otočil späť na Tori a uvedomil si, čo som spôsobil. Pohár som takmer okamžite odtiahol od nej, a pri pohľade od ostatných som sa pred ňu postavil a zakryl ju vlastným telom, čo ju budú očumovať nejaký cudzáci! Nech si pekne trhnú nohou a idú za svojimi starými bábami! Na túto nemajú povolené zazerať.
„Nečumte vy úchyláci!“ Zreval som a hodil po jednom z nich krčah. Čo som ale nečakal bolo to, že sa tomu vyhne. A v momente ako sa vyhol, vošiel do baru, na mnohé sťažnosti i Akio, ako „polícia“ tohto mesta. O čo horšie, pohár pristál na jeho hrudi, kde mal doteraz našťastie plátovú zbroj a tam sa rozbil. No i tak, v momente každý z mužov utíchol, prestal sa biť a iba idiot by pokračoval vo fighte. Prestrašil som sa i ja.
„Mali by ste ísť..“ Pošepol barman Tori, pretože ja som vyzeral že sa chcem pobiť i s ním, a to v mojom pripitom stave by bol obrovský problém pre mňa, keďže jeho démoní pohľad sa otočil ku mne.

Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Tori Wed Aug 22, 2018 3:27 pm

Nakonec jsem se vyškrábala na nohy a odlepila si látku od kůže. To, že je čas odejít bylo jasné ještě než přišel Akio na kterého jsem se jen nevinně zakřenila. My nic. To všechno ostatní!
Utáhla jsem si culík a položila zezadu ruku na Raijinovu paži. "Jdeme alpho?" No nečekala jsem na odpověď, rozhlédla jsem se, jestli nenajdu nějakou flašku, která není rozbitá a povzdechla si. Nic. No co se dá dělat už se do němoty nezlijeme ale měli jsme k tomu blízko! Došla jsem k ruksaku ve kterém bylo vše možné co Raijin nahrabal a můj mečík. Strčila jsem do něj špičkou boty, ten určitě neunesu a tak to zbylo zase na něj. "No..byl to hezký večer pánové." Zahlásila jsem a vydala se vesele k východu kde stál Akio.
"To oni. Fakt." Zašeptala jsem a rychle vyšla ven. Vzduch byl krásně osvěžující! Roztáhla jsem ruce a zatočila se na místě. Krása!
Tori
Tori
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Raijin Dreyar Wed Aug 22, 2018 5:21 pm

Akiovi vskutku neprekážalo kto to spôsobil. Aj keby som zato mohol ja, bolo mu to ukradnuté, bitky v tom to bare a obecne v tomto meste boli na dennom poriadku. Predsa len, toto nebolo nejaké vyčačkané mesto v Shimo no kuni kde sa trestalo aj za pitie alkoholu, tu sa proste žilo na všetky možné spôsoby. A keďže Kaminari no kuni produkovala najsilnejších Shinobi, bolo normálne, že sa tu tak často mlátili ľudia.
„Jojo mami..“ Odvetil som a pri tom ako som sa postavil, zdvihol som zo zeme jednu nerozbitú fľašku, ktorú som si ukryl do plášťa. Ten som hodil do vaku a zdvihol ho. Keď sme prechádzali okolo Akia, len som na neho s úškrnom prikývol, následne čoho ma div nepodrezal na mieste a len s pohľadom typu, vitaj doma, teraz ti to odpustím, ma nechal ísť. Čo už, v tomto meste som bol hlavou ja!
„Hej, HEJ!“ Ozval som sa takmer okamžite ako som opustil bar a rozhliadol sa. Na námestí bolo strašne veľa ľudí, i v takýchto hodinách, hlavne zvedavcov ktorý si prišli obzrieť, odkiaľ vychádza ten krik. Ja som ale nelenil, ona bola stále mokrá! Nie len že som cez ňu prehodil kabát, pretočil som ruku i okolo jej pŕs. Presnejšie, akoby som ju chcel chytiť okolo pásu, tak som ju chytil vyššie, nedotýkal som sa ničoho dlaňou, len som zakrýval! Nikto nebude čumieť!
„To bola zábava, čo? A teraz si pozri vrecko kabátu..“ Pousmial som sa na Tori, zjavne dosť podnapitý. Na čerstvom vzduchu to ale začalo pomaly upadať.
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Tori Wed Aug 22, 2018 5:54 pm

Znova jsem se potichu zasmála po tom co mě zakryl hned dvěma způsoby a přitiskla se k jeho boku. "No to teda." Zvedla jsme k němu hlavu a zazubila se. Na jeho pokyn jsem sáhla do kapsy a ucítila něco známého. "Šikovný." Pochválila jsem ho vesele ale flašku nevytahovala. Možná by bylo lepší zmizet pryč z téhle ulice! Někam kde nebude tolik lidí a čumilů.
Mlčky jsem kývla nějakým směrem a tím se po jeho boku vydala. Nakonec jsem tu flašku stejně po chvíi vytáhla a otevřela jí. Napila jsem se a podala ji Raijinovi.
"Jdeme domů?" Zeptala jsem se zvědavě. I když žádný domov nebyl. V podstatě jsem se jen ptala jestli jdeme do jednoho z těch domů.
Tori
Tori
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Raijin Dreyar Wed Aug 22, 2018 6:24 pm

Pomaly sme kráčali tmou a ja som ju nepúšťal zo svojich rúk, určite nie, kým sme na očiach iných. Kde sme mali zamierené som vonkoncom vôbec netušil, no nakoniec sme skončili pred divným, opusteným domom takmer až na kraji mestečka. Boj mojej sestry a mňa sa ho takmer vôbec nedotkol, no pôvodný obyvatelia po Mikasinej smrti očividne okamžite odišli. Nejako ma to netrápilo, možno som to bol ja samotný kto ich vyhnal.
„I by som povedal že ma mrzí to s pivom ale..“ Zaškeril som sa. Bolo mi viac ľúto piva a pohľad stál zato. Fľašku ktorú mi podávala som vďačne prijal, napil sa a vrátil jej ju späť. Vážne mi alkohol nesadol.
„Môže byť?“ Spýtal som sa podnapitý neisto a ešte viac som ju pritisol k sebe. Nie žeby som sa bál, ale to miesto pre moju opitú myseľ pripomínalo hororový dom. Pomaly som otvoril vŕzgajúce dvere a nakukol dovnútra. Bola tma, po dome sa ozývali od vetra divné zvuky, začalo sa blýskať a pomaly i pršať.
„Éééééh... Možno je ďalej niečo inéé..“ Povedal som v momente čo začalo liať ako z krhle. A keďže sme boli na kraji dediny, nič ďalej nás asi nečakalo.
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Tori Wed Aug 22, 2018 6:37 pm

"..ale nemrzí." Dokončila jsem za něj a z hraným pohoršením a nesouhlasně mlaskla. 
Narozdíl od něj jsem proti tomu domu nic neměla. Ale je pravda, že já se nebála duchů. "Jen pojď." Pobídla jsem ho a vešla dovnitř. Byl prázdný, nikde nikdo. Spokojeně jsem došla k oknu a otevřela ho abych mohla poslouchat zvuk deště. 
Pak jsem si sedla na stůl stejně nako dříve v podniku a pořádně se napila z flašky, kterou Raijin získal. 

"Nebolí tě nic?" Narážěla jsem na to co se stalo v hospodě. Normálně bych se neptala jenže ještě nedávno byl skoro na pokraji sil. Čekala jsem na odpověď a začala houpat nohama.
Tori
Tori
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Raijin Dreyar Wed Aug 22, 2018 6:58 pm

S obrovskou nedôverou som prekročil prah domu. Namiesto Tori, ktorá sa okamžite dostala k oknu, ja som ešte hodnú chvíľu ostal stáť na chodbe, bojac sa ísť ďalej. Zvuky vetru narážajúce do staršieho domu, blesky a dážď, to mi nevadilo. Sám som sa občas považoval za boha búrky. Ale ten dom, ten dom vydával hrôzostrašné zvuky!
„Myslíš.. že tu sme sami?“ Spýtal som sa a ako odpoveď mi prišlo podivné vŕzganie na druhom poschodí. V tú chvíľu som sa doslova teleportoval k Tori, stojac za jej chrbtom a sledujúc schody, ktoré boli oproti nám. S ešte väčšou nedôverou som sa k nim pozrel, než ma upokojila fľaška a jej otázka. Bolo nadmieru jasné že sa bojím len preto, že som opitý.
„Jasné že nie.. Vyhral som ťa, akoby ma mohlo niečo bolieť? Ale taká masáž..“ Prehovoril som s úškrnom a so stále rozrazenou perou. Bolesť? Keby len vedela že ma bolí celé telo stále po tom súboji, asi by ju moc netrápila rozbitá držka. Rozhliadol som sa po dome, bol tu kozub! Jemne sa motajúc som k nemu zamieril, snažiac sa podpáliť drevo v ňom.
„Ak tu prespíme, možno by bolo vhodné ho zapáliť..“ Problém bol, že som pri sebe nemal nič, čo by ho mohlo zapáliť a skúšať to mojím Raitonom by možno dopadlo zle. A keďže mi zase zaiskrilo v očiach, okamžite som sa o to aj pokúsil s otrasným výsledkom rozpadnutia dreva.
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Tori Wed Aug 22, 2018 7:10 pm

Skoro jsem nadskočila jak rychle se přihnal a schoval se za mě. Zadívala jsem se ke schodům a pobaveně se usmála. Tohle kdyby viděl někdo komu dnesk dal na budku tak by dostal takovou bídu!
"Jsme." Ujistila jsem ho a zakroutila hlavou.
"No ano, vyhrál jsi mě. Ne masáž." Vaplázla jsme na něj jazyk a spokojeně se znova napila. "Chmm" chvíli jsem ho u krbu sledovala a nakonec se vydala pomalu k němu. Zamyšleně jsem si založila ruce na prsou a nakonec jen pokrčila rameny. "No nic..budeš mě muset zahřát ty." Pronesla jsem naprosto seriózním tónem a dokonce se mi dařilo se i tak tvářit.
Tori
Tori
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Raijin Dreyar Wed Aug 22, 2018 7:24 pm

Živých bytostí som sa nebál! Len niečoho, čoho sa nedalo dotknúť! Predsa len, neverím ničomu, čomu nemôžem dať poriadne cez držku. A pri alkohole to platilo dvojnásobne. Fľaška pomaly mizla a úroveň alkoholu v mojich žilách sa extrémne zvyšovala. V túto chvíľu by mi bolo asi naozaj všetko ukradnuté a tak mi ani nevadilo, že som nezapálil v kozube.
„Ale no ták.. To nie je fér!“ Nabručene som odpovedal na jej zamietnutú masáž. V túto chvíľu som bol ale naozaj na pár sekúnd nabručený. Netrvalo to ale dlho, pretože moja pozornosť sa upriamila na Tori, ktorá si dožadovala ručné zahriatie mojou osobou. Tomu som sa chvíľu čudoval, pretože som úprimne jej poznámku nepochopil tak, ako ju myslela.
„Ako to myslíš? Veď si videla čo sa stalo s drevom, nie?“ Spýtal som sa. Ako bola seriózna a ako som vôbec netušil, naozaj som si myslel že po mne chce nejakú dávnu raitonom alebo čo. Postavil som sa, zatiaľ čo sa mi okolo rúk objavili blesky.
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Tori Wed Aug 22, 2018 7:31 pm

Naklonila jsem hlavu na stranu a sledovala ho jak se připravuje na to mě usmažit. Zamrkala jsem a chytla hrozný záchvat smíchu. A nemohla jsem přestat. Byl tak nevinný.
"Asi...jsem...si to ...rozmyslela." Vysoukala jsem ze sebe a musela si dřepnout jinak by to se mnou normálně seklo. Po chvíli jsem se uklidnila a otřela si slzy. Hlasitě jsem vydechla a znova se zahihňala. "Dobrý..už jsem se zahřála sama smíchem." Mávla jsem rukou a zase se opatrně postavila. No nic. Asi to chtělo ještě čas aby Raijin začal chápat moje narážky a začal mě vnímat pořádně.
"Já zas tak nutně teplo nepotřebuji." Vrátila jsme se ke stolu a znova se na něj posadila. "Tak to nech být ten krb." Mávla jsem rukou a pořádně se napila.
Tori
Tori
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Raijin Dreyar Wed Aug 22, 2018 7:56 pm

Prekvapene som zažmurkal očami a nechápavo zakrútil hlavou. Najprv po mne chcela aby som ju zahrial a zrazu nechce? A ešte sa rozosmeje? Uťahovala si zo mňa? Vôbec som tomu nerozumel. Moje ruky sa vrátili do normálu a ja som sa prestal snažiť zapáliť KRB. Divné slovo, no.
„I ja sa chcem zasmiať..“ Pobavene som sa pousmial nad jej reakciou a vydal sa k stolu kde sedela. Nejako sa mi nechcelo byť od nej preč, a vôbec to nebolo preto že som mal stále nedôveru voči tomuto strašidelnému domu! No namiesto toho aby som sa posadil na stôl, posadil som sa k jej nohám na zem. Len jemne som sa chrbtom oprel oň.
„Tak.. ale ak chceš ohriať a mám nechať tak krb tak ako? Veď jediný, kto tu vydáva teplo sme m..“ Zasekol som sa a na chvíľu sa mi nad hlavou objavila gulička, ktorá sa pohybovala, ako keď sa niečo načítava. Chvíľku som bol ticho, následne čoho mi to docvaklo a ja som doširoka otvoril oči.
„Ou..“ Bolo jediné čo zo mňa vyšlo, následne čoho som si vzal ku sebe fľašku a vypil som poriadny dúšok, div som sa sám nezadusil znova. Trochu rozkašľaný som jej vrátil fľašku a zahľadel sa vonku otvoreným oknom.
„Páni, som fajne nemožný..“ Zaškeril som sa. Zasraný alkohol, teraz mi ešte pokazí náladu a večer pred cestou.
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Tori Wed Aug 22, 2018 8:08 pm

Přestala jsem houpat nohama aby se mohl opřít a zadívala se z okna. Poslouchala jsem jak se snaží přijít na to jak jsem se chtěla ohřát, a přece jen na to přišel!
Potutelně jsem se pousmála. "Uhm" Zamručela jsem na souhlas s jeho poslední větou a přejela mu prstem po zátylku. "Nevinný alpha hm?" Rýpla jsem si a znova zabloudila pohledem k oknu. Venku byl teda pořádný slejvák! A na to se člověk musí napít! A tak jsem se napila a zároveň tu flašku dopila. Položila jsem ji na stůl vedle sebe a spokojeně se usmívala. Skoro jako v té hospodě.
Tori
Tori
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Raijin Dreyar Wed Aug 22, 2018 8:32 pm

Toto nebol najlepší nápad, dobrá nálada ktorú sme si odniesli z baru začala zrazu vyprchávať. A keďže nám došla fľaška, ktorú by sme pili, a nachádzali sme sa v dome o ktorom som nič nevedel, boli sme i odrezaný od ďalších zásob. Na krku sa mi na chvíľu vytvorila husina, avšak od príjemného dotyku Toriiných prstov.
„Nevinná Alpha, hlúpa Alpha, Alpha čo si zabila rodinu.. Zatiaľ mi tie tituly vychádzajú..“ Posmešne som si odfrkol. Zvuk dažďa za oknom, príjemná spoločnosť a teplo sálajúce z Tori. Človek by si povedal že ani lepšieho miesta niet, aj keď sme sa nachádzali v nie príliš osvetlenom a cudzom dome, nechcelo sa mi ho opustiť. Vedel som však, že ráno aj tak budeme vyrážať. Omámený alkoholom by som toto miesto nevymenil ani za všetky peniaze sveta.
„Až sa divím že si ešte dávno neodišla.. Aspoň mám šťastie, keď už nič iné..“ Podotkol som v tichosti a unavene, alebo skôr uvoľnene, si oprel hlavu o jej nohu.

Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Tori Thu Aug 23, 2018 11:04 am

"Upřímná Alpha, obětavá Alpha, silná Alpha, hloupá a rozdavačná Alpha." Dodala jsem a začala si hrát s jeho vlasy. "Chmm to jo." Zamručela jsem a dál sledovala déšť, který nepřestával.
"Jak bych mohla odejít, by jsi beze mě nepřežil" Zasmála jsem se a zakroutila hlavou. Rozdal by vše co má a sám by si nic nenechal.
"Chceš si jít lehnout?" Zeptala jsem se když si hlavu opřel o mou nohu. Vlastně jsem ani nevěděla kolik je hodin a bylo mi to tak nějak fuk. Prostě byl večer no.
Tori
Tori
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Raijin Dreyar Thu Aug 23, 2018 11:32 am

„A ty si z vyšne spadla? Veď ale..“ Nedopovedal som. Chcel som jej niečo na tie hlúposti povedať, no nevyšlo. Začala sa mi totiž hrať s vlasmi, čo som mal vskutku rád. A o to viac od nej. Radšej som mlčal a pozoroval oblohu cez okno. Čas už som netušil aký je, prestal som to počítať v momente, ako sme otvorili fľašku na námestí. Mala pravdu, bol večer s príchodom noci.
„Nechcem, chcem zastaviť čas. Keď sa k nim vrátime, znova budeme len jej Shinobi..“ Povzdychol som si. Útrapy Shinobiho, normálne som zvažoval, že by som napísal knihu. To by bol trhák. Na malý okamih som s položenou hlavou zatvoril oči, no nespal som.
„A hlavne, ako pozerám, ani nemám kde spať..“ Zasmial som sa, keď som znova jemne pootvoril oko. Všetok nábytok bol rozpredaný alebo vzatý, ostal tu len stôl a gauč. A bolo nadmieru jasné že na druhé poschodie po tom, čo som tam počul za zvuky, ani nepáchnem!
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Tori Thu Aug 23, 2018 12:57 pm

"Nemusí to tak být. Nemusíme být ničí poskoci." Poznamenala jsem. "Už jsem to říkala několikrát." Dál jsem si hrála s jeho vlasy a podívala se na gaučík.
"Ty se bojíš nahoru co? Jen to přiznej." Rýpla jsem si a přestala si hrát s vlasy, ruku jsem v nich ale nechala.
"To Reizo by se nebál." Přiložila jsem ještě do ohně. Nehodlala jsem ho nechat ponocovat. Bůh ví do čeho se vrátíme, to už se vůbec nezastavíme.
Tori
Tori
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Raijin Dreyar Thu Aug 23, 2018 1:09 pm

„Keď ja som už jej pomoc sľúbil, len neviem ako to skombinovať no.. Aspoň kým nezistím čo sa tam deje v súlade z útokom z Kaminari. V tomto by som mal mať zodpovednosť..“ Podotkol som a dokorán otvoril oči. Možno tu bola cesta, ale na ňu som potreboval niečo zistiť. Aspoň kým sa nezastaví útok z Kumo, potom sa budem rozhodovať. Tori mala pravdu, Blair mi radil dobre keď povedal aby som sa jej držal. Aspoň v tomto som ho mienil poslúchnuť. O to horšie asi pre Kotomi, bude musieť presviedčať Tori, nie mňa.
„Ja nemám strach..,“ podotkol som a pohľad upriamil k schodom, „len mám zdravý rešpekt pred tým, čo by tam mohlo byť!“ Vyhlásil som ale takmer okamžite to vystriedal hnev. Znova mi navrela žila, keď spomenula ako by to on zvládol. Tak strašne som nemal rád keď nás porovnávala! Takmer okamžite som vystrelil do vzduchu a postavil sa.
„Čo si povedala? No tak to teda nie!“ Zvolal som a popohnal sa ku schodom. Tam som ale nechal ísť prvú Tori, predsa len, pre istotu! Než som stúpil na prvý schod, zahundral som si.
„Reizo i Tori by šli a Raijin ostáva? Do smrti by sa mi smiali..“ Stúpajúc opatrne po schodoch som sa vybral za ňou hore!
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Tori Thu Aug 23, 2018 1:41 pm

"Pomoc..jistě. Ale ne svůj život." Poznamenala jsem. Ano pomoc jí slíbil ale vážně to neznamenalo, že jí věnuje svůj život. Měl právo cokoliv odmítnout, jenže si to neuvědomoval. Nebyl sobec jako já a za to jsem ho vlastně měla ráda.
"Jasně, že nemááš.." Protočila jsem oči a uchechtla se. To už se ale postavil a zamířil ke schodům. Vítězoslavně jsem se usmála a seskočila ze stolu.
Zastavila jsem se vedle něj a chvíli ho sledovala jestli půjde. No stál dál. Posměšně jsem se pousmála a vydala se nahoru první.
Nahoře nečekal žádný duch, nic. Jen dvoje dveře. Opatrně jsem nakoukla do prvních a trefila jsem se. "No..nic tu není." Poznamenala jsem a vešla do pokoje kde jsme si mohli lehnout. Opět jsem přešla k oknu a otevřela ho, déšť mě prostě uklidňoval.
Tori
Tori
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru