Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SÍDLO KLANU KANA

+19
Goemon
Kuroi Mibojin
Izuno Yui
Hoshigaki Kazuki
Ren Kouen
Mikoto Hyūga
Jorogumo
Akeno Hatake
Shigure
Kenji Kana
Tori
Takumi Yamada
Arakawa Kaori
Megumi
Rika
Milli
Uchiha Ruki
Benjiro
Reina Kana
23 posters

Strana 9 z 14 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next

Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jun 28, 2018 8:06 am

First topic message reminder :

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Aflo_AXHA019762
Sídlo klanu Kana je přísně střeženo, rostou kolem něj krystalické květiny, které v okamžiku umí reagovat na uživatele a vytvořit kolem hradu pevnou krystalickou bariéru. Pokud se jedna z nich zničí nebo se utrhne, naroste místo ní jiná. Lidé květiny běžně trhají, berou si ji jako symbol vlády Kana a je prostě krásná. V sídle je několik místností, pokojů, hlavní sál, ve kterém se pořádali i pořádají plesy a oslavy, přijímací salonek hned za vchodem do sídla, část sídla určená pro služebnictvo, zbrojovna, tréninková místnost a v nejvyšší části věže pokoj od kterého existují jen dva klíče. Jeden vlastní Reina a druhý ...?
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down


SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Mon Aug 13, 2018 3:46 pm

"Klidně se ti omluvám za ten bar, když rozbiješ hubu  mýmu manželovi!" pomalu se postavím, fakt nahněvaná. 
"Vidíš co mi udělal? Kousnul mě." ukázala jsem na oteklý spodní ret, na kterém byla ranka. Krev jsem si stihla setřít po cestě sem. 
"Nic jsem mu neudělala.....jen mu tak trochu vysála chakru...pro něj zrovna ne hezkým způsobem." páčila jsem ze sebe nevinně, jakobych v tom vůbec neměla prsty. 
"Řekl, že jsem šílená. Připadám ti jako šílená?!!" to poslední už tak nějak vykřiknu naštvaně v té chvíli se rozbilo jedno z oken, na kterém krystal byl a který ten nápor asi už nevydržel. 
"Ups..." dostanu ze sebe když se opět podívat zpět na Kenjiho. 
"Kenji....ty nejsi hodný hoch, nikdy si nebyl. To já byla hodná holka. A víš co uděláme?" dojdu až k němu a chytnu ho za lokty ve snaze mu ukázat, že to fakt myslím vážně. 
"Musíme něco zničit, já musím něco zničit, jestli ze mě chtějí mít mrchu za kterou mě pořád mají, tak jim tu mrchu moc ráda dám."
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Kenji Kana Mon Aug 13, 2018 4:43 pm

„Usudzujem teda že stretnutie s ním príliš príjemne nevyšlo? Aj keď, čo čakať od človeka ktorého si uväznila proti jeho vôli. Divím sa že sa ťa ešte nepokúsil zabiť.“ Prehovoril som pre zmenu ja. Svoju ruku som priložil k jej perám a pozorne som si prezrel ranku. Jemne som prstom po nej prešiel, následne čoho som ju aj odtiahol.
„Vysiala čakru? Odkedy to dokážeš?“ Spýtal som sa jemne prekvapený no úsmev mi na tvári ostal. Nečakal som že bude poznať takú techniku, väčšinu času som ju považoval len za Kryštálovú princeznú. O to viac ma vyviedlo z miery keď sa ma spýtala na to či je šialená, následne čoho prasklo okno.
„Nechcem ti oponovať, no týmto si si moc nepomohla. A vôbec, odkedy ťa zaujímajú názory iných? A čo je vlastne zlé na tom byť trochu šialený? Byť normálny je nudné, no nie?“ Spýtal som sa pre zmenu ja. To či je šialená bol nepochybný fakt, každý to vedel. Ale čo bolo zlé na tom ak ti straší vo veži? Kým ťa to nijako neobmedzuje v živote, koho to trápi? Keď sa ale ku mne pritiahla a začala so svojou rečou, na malý okamih som znervóznel. Ak dokázala vysávať čakru a ešte ju stále trápilo to s drogami, mohol som skončiť veru veľmi zle.
„Tak vieš, nikdy som nebol na tie pravidlá. Zato ty si bola vždy ukážková princezná. Vždy tá príliš hodná, tá čo sa milo usmievala. O to horšie keď človek zistí čo sa skrýva za tou maskou. Ale to je väčšinou už neskoro. Prečítanú ťa mám už hodne dlhú dobu. Ale ak chceš niečo zničiť, ak chceš niečo urobiť, mile rád poslúžim..“ A síce som dával pozor na Reinine kroky, a síce som vlastne jemne podporil jej manžela v tom že je šialená, na tvári sa mi roztiahol úsmev. Nakoniec možno malú zmenu mesto nepotrebuje vo vedení, možno stačí že Reina samotná odhodí svoju masku preč a stane sa takou, akou má byť.
Kenji Kana
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Mon Aug 13, 2018 7:24 pm

"Jsem stále ta milá a usměvavá." namítla jsem a pustila ho. Přejela jsem si palcem přes ret, potom co mi po něm přejel on. To mě trochu rozčílilo. 
"Jo umím vysávat chakru, chceš zjistit jak?" otočím se na něj a trošku vyzývavě se na něj usměju. 
"Snažím se teď přijít na to, jak tu chakru i někomu dát, ale to mě zatím netankuje." položím mu ruku na rameno a začnu kolem něj kroužit. 
"Takže Kenji, je mi jasný, že si prováděl problémy, ale to mi je teď ukradený, jasný? V tom hostinci mi řekli, kam má namířeno naše princezna. Měla namířeno do Vodního chrámu na hranicích, už tam nebude, ale ty si stopař a umíš vystopovat lidi. Nejdeš mi ji a někoho s tebou pošlu." zastavím se za ním a pohladím ho ve vlasech.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Kenji Kana Mon Aug 13, 2018 7:47 pm

„A to je možno chyba. Možno by sa to všetko zlepšilo, keby si taká nebola..“ Odvetil som takmer automaticky na jej poznámku o tom, aká je milá. Jej chovanie nebolo práve, akoby sa to dalo nazvať, hodné niekoho kto tu má vojnu? Možno ak by bola razantnejšia, krutejšia, viac zlá, možno by už táto prekliata občianska vojna dávno skončila.
„Nie, ďakujem. Som spokojný so stavom mojej čakry tak, ako je práve teraz. Nemusíme to meniť.“ Slušne som odmietol. Nervózne som sa pousmial no na jej tanec okolo mňa som vôbec nereagoval. Nechal som ju okolo mňa krúžiť bez toho aby som čo i len pohol brvou. Pri predstave ako asi z neho vysávala čakru mi prešiel mráz po chrbte, to musel byť hrôzostrašný zážitok pre Takumiho. Aj keď, kto vie. Možno i na také veci je. Moje zamyslenie však okamžite roztrhla tým, že spomenula robenie problémov. V ten moment si i ona mohla všimnúť ako divne som zneistel a hlavu otočil smerom k nej. Na malý okamih som sa zľakol že sa k nej dostali nejaké informácie, upokojil som sa len čo som sa dozvedel, že ma chce poslať na nejakú misiu.
„Takže sa zdá že predsa len niečo buduje. A my sme si tu sedeli na zadku a nič nerobili. Ak sú chýry o tom chráme pravdivé, Reina, potom môžeme mať istý problém. Neviem presné informácie no počul som, že sa tam nachádza niečo mocné s obrovskou čakrou. No to by nemal byť problém. Prehľadať tú oblasť, už som tam neraz bol. Avšak pôjdem sám, nepotrebujem nikoho, veď vieš že by ma len brzdili.“ Prijal som a zároveň i odmietol jej ponuku. Presnejšie jej návrh o tom aby som s niekým šiel. Už tak si mohla všimnúť že ma sem nepriviedli tí dvaja, ktorých na mňa poslala. A ak by poslala ich? So mnou? Asi by som ich zabil, jeden väčší idiot ako druhý. Moralistka a alkoholik čo rád provokuje už spomínanú moralistku.

Kenji Kana
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Jorogumo Mon Aug 13, 2018 7:52 pm

Bez ohľadu na to, akým smerom sa konverzácia Reiny a Kenjiho uberala, pravdou je, že od samého začiatku sa jej neúčastnili iba oni dvaja. Bez toho, aby si to zrejme vôbec čo i len sama uvedomila, manželka feudálneho pána Shimo no Kuni pred malou chvíľou úspešne odhalila prítomnosť dobre schovaných drobnučkých tvorčekov. Tým, že totiž skryštalizovala celé vnútro miestnosti, nepriamo napadla aj ich. Každopádne to na ne podobne ako tomu je napríklad v prípade niektorých Kikaichū nefungovalo. Jednalo sa totiž o Kiseigumo so schopnosťou požierať chakru (hoci len v relatívne malom množstve), ktorých do hradu vo veľkom množstve dostala Gashadokuro, takže sa z nedobrovoľného väzenia jednoducho vyžrali, spôsobiac na niektorých úsekoch dosť čuteľné praskanie. Za predpokladu, že tomu ktokoľvek z prítomných venoval pozornosť, mohol si uvedomiť, že sa začínajú zbiehať na jednom mieste a spoločnými silami produkovať dostatok pavučiny na to, aby ju bolo možné sformovať do akéhosi väčšieho celku. Otázkou zostávalo, či proti tomu niekto podnikal nejaké kroky, alebo ich to aj nechal dokončiť...
Jorogumo
Jorogumo
S-rank

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 09. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Tue Aug 14, 2018 7:36 am

"Jsem si jistá, že by si misi zvládl sám, ale ona má u sebe minimálně tři statné muže. Nechci tě podceňovat ale...." zastavila jsem se v půlce věty, něčeho jsem si všimla a to zrovna nebylo nejhezčí, co jsem dneska chtěla vidět. Lépe řečeno to je snad jediná věc, který se fakt bojím. 
"Kenji!! zabij to, okamžitě, prosím dělej! Já pak zabiju služky, že neumějí uklízet!" řeknu celkem hystericky a ukážu na pomalu se zvětšující pavučinu, bylo mi jedno, že je to třeba jen pavučina, tam kde je pavučina jsou i pavouci a postavila jsem se za Kenjiho, aby mě jakoby chránil. 

Krátce potom co jsem vykřikla, vtrhl do místnosti jeden samuraj. Nevypadal zrovna udržovaně, ba spíš vypadal, že každou chvilku umře. Rychle padnul na všechny čtyři a zhluboka dýchal. 
"Lady Kano, útočí na nás. Na přístav. Je jich 5 a postupují k nám." na to jak to ztěžka ze sebe dostával jsem jen mávla na strážce a ti k němu přiběhli, aby ho ošetřili. 
"Odveďte ho, jdu hned za Vámi. Kenji, zabij ty pavouky a počkej tady, tvoje mise se prozatím odkládá." měla jsem v plánu podrobně si vyslechnout informace o celém útoku, pro jistotu ale, jsem nechala vyhlásit poplach pro všechny shinobi.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Tue Aug 14, 2018 8:21 am

Spoločne s niekoľkými Shinobi som dorazila k tomuto...hradu? Bola som vyslovene unesená tým, čo vidím, až som zabudla deaktivovať Byakugan a v podstate si jeho krásu tým pádom užívala ešte viac, pretože narozdiel od iných som mohla vidieť rôzne detaily. Ba dokonca aj počet ľudí, pracovníkov, sluhov a celkového personálu, ktorý sa tu pohyboval. Tak trocha mi to pripomínalo aj môj starý domov ešte. Budovy patriace môjmu klanu sa niesli v podobnom duchu. Zavrtela som hlavou, aby som zahnala myšlienky niekam do kúta svojej mysle. Spoločne s ostatnými som prešla do akejsi sály, ktorá vyzerala impozantne a vkusne. Presunula som sa niekam na kraj, kde som čakala, čo sa bude diať ďalej. Možno nejaké príkazy, informácie. Kto vie. Medzitým som sa tu rozhliadala s pomocou Byakuganu, až vtedy som si všimla prítomnosť Reiny a Kenjiho, na čo som sa pomaly presunula smerom k nim. Bližšie, ale nie tak blízko, aby som počula ich rozhovor. Kenjiho som síce prepichovala podozrievavým pohľadom, ale pre tentoraz som o jeho tajných zásobách vo vreckách, ktoré teraz boli zázračne prázdne, pomlčala. Zaregistrovala som i prapodivný zhluk pavúkov. Neprišlo mi to prirodzené, ale pre tentoraz som tomu nedávala žiadnu pozornosť. Zatiaľ. Deaktivovala som Byakugan a nechala svoje oči odpočívať. Možno ich budem ešte potrebovať.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Kenji Kana Tue Aug 14, 2018 8:39 am

„A predsa ma podceňuješ. Samozrejme v kontaktnom boji by som mal určite problémy, nie všetko sa ale musí riešiť súbojom, nemyslíš? Dobre vieš aký skvelý som diplomat..“ Viac som jej ale nestihol povedať, pretože zrazu vykríkla. Svoj pohľad som upriamil na miesto na ktoré ukazovala prstom. Pozorne som si prezrel zhluk pavúkov. Atypicky sa zhlukovali a tvorili zo svojich sietí zvláštny tvar. Nebol by som to ja keby ma to nezaujalo. I keď mi dala Reina rozkaz, s určitosťou som mohol povedať, že som nemal v pláne do ich tvorby nejako zasiahnuť. V tom ale do sály vletel unavený strážnik a lapajúc po dychu okamžite vysvetlil situáciu ktorá sa diala.
„Z blata do kaluže..“ Povzdychol som si nespokojne. To čo si Reina ale nemohla všimnúť bol môj dlhý a sústredený pohľad na toho strážnika a dvoch ďalších, ktorí prišli pomôcť vyniesť ho. Jediný kto mal možnosť zistiť niečo nekalé bola Mikoto, ktorá si všimla ako zvláštne som ukázal prstami smerom k nim a oni len podivne prikývli. V skutku sa tu dialo niečo nezvyčajné. Ďalej sa však nič nestalo, okrem toho že strážnik ktorý ohlásil túto situáciu sa do nemocnice určite nedostal. Aspoň nie hneď.
„Myslím že by bolo lepšie ak by som šiel i tak, kým stopa nevychladne..“ Poznamenal som keď som si všimol Mikoto. Jemne som sa na ňu uškrnul a zamával výsmešne smerom k nej. Predsa len, svoju misiu splnila, dostala ma sem. Ale dosť zvláštnym spôsobom. Avšak, ak by ma chcela udať pre moje zásoby, zistila by že okrem toho že nič nemám, šlo by len o tvrdenie slova proti slovu. A keďže som už hodnú dobu bol úplne triezvy, Reina by uverila mne a nie jej. Ja som sa ale ďalej nad touto novou situáciou nezastavoval a oddelil som sa od Reiny ako i od ostatných Shinobi v sídle. Pomalým krokom som sa opatrne vydal ku miestu kde pavúci niečo tvorili. Bol by som v nutnom prípade okamžite vypálil celé ich hniezdo, pre tento krát som to neurobil. Pozorne som ich sledoval. Nemal som v pláne ich zničiť, nie hneď. Chcel som vidieť čo sa stane. Predsa len, bol som dosť zvedavý človek.

Kenji Kana
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Ren Kouen Tue Aug 14, 2018 8:44 am

Pokračoval jsem hned za Mikoto do tohoto krásného sídla ve kterém jsem už byl několikrát. Tak nějak jsem už věděl kudy kam, a tak jsem zamířil na místo kde je pravděpodobně Reina. Stoupnul jsem si kousek od ní a Kenjiho kdyby náhodou něco chtěla a já tak mohl hned reagovat. Kenjiho jsem propichoval pohledem, protože jsem byl na něj trochu naštvaný, že nám předtím zmizel. Na chvíly jsem si myslel, že zdrhne úplně, nečekal jsem, že sem fakt dorazí po jeho předešlých slovech. Začínalo se to tu shromažďovat a bylo nás tu čím dál víc, ještě, že tu bylo dost prostoru pro všechny, pokud tedy si všichni nestoupnou na stejné místo.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Jorogumo Tue Aug 14, 2018 4:29 pm

Vzhľadom na to, že Kiseigumo nikto nezastavil v ich činnosti, pokračovali i naďalej vo formovaní vskutku komplexnej pavučiny. Sledovanie ich koordinovaných pohybov vo všetkých ľuďoch, ktorí nepatrili medzi arachnofobikov, zaručene vzbudzovalo podobné pocity ako pohľad na výtvarných umelcov, vdychujúcich život najväčšiemu veldielu svojej kariéry. Otázkou akurát zostávalo, či bolo rozumné nechávať ich tak. K čomu sa asi tak schyľovalo? Pravdou je, že výsledok nebol na prvý pohľad zďaleka tak zaujímavý, ako možno poniektorí prítomní očakávali. To, čo spoločnými silami za relatívne krátky čas pavúky vyprodukovali, bola podľa všetkého len obyčajná sieť, v dôsledku ktorej dokončenia sa bez zaváhania rozpŕchli nezvyčajne vysokou rýchlosťou na všetky svetové strany, vyhľadávajúc akékoľvek možné únikové cestičky. Pokiaľ však voľakto vzniknutému úkazu venoval dostatočnú pozornosť, mohol si uvedomiť jeho skutočnú podstatu.

Hoci to nebolo úplne dokonalo viditeľné, pavučinu šlo skúsenejšími ninjami pomerne jednoducho identifikovať ako súslednosť niekoľkých po sebe idúcich čísel. Že by nejaký kód? Nie tak úplne. Šlo o súradnice odkazujúce na konkrétnu lokalitu neďaleko juhozápadnej časti hraníc Shimo no Kuni. Pokiaľ to nebolo zrejmé doposiaľ, teraz muselo byť každému zainteresovanému jasné, že by niečo podobné Kiseigumo nestvorili len tak samé od seba. Niekto im musel dať jednoznačnú direktívu. Znamenalo to nebodaj, že Reinu aj so všetkými ostatnými ľuďmi žijúcimi na hrade sledovala tajomná entita? Ako dlho sa to už asi tak deje? Pokiaľ outsider odhalil tajomstvo a plány manželky feudálneho pána, mohlo by to pre ňu predstavovať problémy? Odpovede sa s najvyššou pravdepodobnosťou schovávali na mieste určenom sieťou, ale je rozumné ísť to overiť? A ak áno, bude lepšie, ak tam pôjde pre istotu vodkyňa klanu Kana s prípadnými pomocníkmi osobne, alebo postačí poslať spoľahlivých shinobi? Nech už bolo optimálne riešenie akékoľvek, rozhodnúť o tom bude musieť práve priamo najpravdepodobnejší adresát odkazu...
Jorogumo
Jorogumo
S-rank

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 09. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Kenji Kana Tue Aug 14, 2018 4:53 pm

Nech už bol zámer týchto pavúkov akýkoľvek, dostali svoj priestor. Keďže som nepatril k ľuďom ktorý by mali strach z pavúkov a práve naopak ich považovali za skutočne významných, nemal som vôbec potrebu zasiahnuť do ich práce. Fascinovane som prezeral, ako perfektne zosúladené pavúky tvoria ohromnú sieť do úplne iného tvaru, na aký by bol človek zvyknutý. Namiesto kruhovitých alebo hviezdicovitých tvarov sa splietali do.. čísiel?
„To je žart?“ Spýtal som sa sám seba. Bolo nadmieru očividné že sa nejedná o obyčajných pavúkov a už len z pohľadu na zvláštnu správu šlo usúdiť, že je to práca niekoho úplne iného. Možno to bol predsa len nejaký kód, možno to boli naozaj aj súradnice, s nimi som ako lovec pracoval často, no v túto chvíľu to pre mňa nehralo rolu. Takmer okamžite po dokončení svojej práce pavučina vzbĺkla. Oheň sa takmer okamžite rozšíril po celej ploche a okrem tejto úchvatnej siete dokázal spražiť obrovské množstvo pavúkov. Keďže ale celú túto plochu okrem iného pokrýval kryštál, ako nehorľavá látka, oheň sa nemal kde rozšíriť a tak sa časom sám udusil. Postavil som sa.
„Ďalší hráč?“ Zahundral som si pre seba, majúc v pamäti všetky tie čísielka. Úplne som odignoroval ako Rena, tak aj Mikoto a ostatných Shinobi, ktorí si to všimli tiež, a bez toho aby som niečo vysvetlil som sa s rukami vo vreckách vydal smerom za Reinou.
Kenji Kana
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Tue Aug 14, 2018 5:34 pm

¨Stihla jsem se ještě zastavit ve dveřích, všimla jsem si, že když se té pavučině něco začalo dělat, tak oživla. To je opravdu nechutné. Nesnáším pavouky. Všimla jsem si jak s tím Kenji udělal krátký proces a jde za mnou, já tedy spěšně vyrazila s vojáky do podzemí, kde jsem hodlala získat další informace. 
"Já už se nikdy nebudu vdávat, všechno co je spojené s klanem Yamada je prokleté včetně tohohle baráku., můžu já si někdy v klidu vybalit svatební dary? Nemůžu." vzdychnu si "Vy tu chvíli počkejte, než přijdou ostatní. Hned se vše dozvíte." jen houknu na všechny, co zatím dorazili. 

S vojáky jsme odešli do kobek. Můj jedový tým ho začal dávat dohromady. 
"Tak povídej." vyzvala jsem ho opřená o stůl, na kterém ležel a on mi začal vyprávět vše, co se stalo.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Wed Aug 15, 2018 7:42 am

Na Kenjiho posmešný úškrn som reagovala preňho iste nečakane - mierne som sčervenala a sklopila pohľad. Iste, pomimo svojich povinností som sa chovala úplne inak, ako keby som bola úplne niekto iný alebo snáď trpela nejakou schizofréniou. Neozývala som sa a do rozhovorov sa nemiešala, len som bližšie pritiahla svoj kabát, kým som bola myšlienkami niekde úplne inde. Ku zmyslom som sa vrátila až v momente, keď som zacítila akýsi dym a smrad - ako keby tu niekto niečo pálil. Zdvihla som oči smerom, odkiaľ to prichádzalo, a zbadala som nášho mladého feťáka páliť poctivú prácu z pavučiny i jej tvorcov. Povytiahla som obočie. Čo ho k tomu viedlo? Mierne sa mi pritom pozastavoval mozog, no neozývala som sa, a následne sklopila oči späť k špičkám topánok. Reina odrazu kamsi zamierila, pričom sme my mali ostať v hale. Sadla som si ku stene a zaklonila hlavu, takže som sa o ňu opierala, dívajúc sa na kryštálový strop. Bola som unavená a hladná, od začiatku dnešného dňa som nezjedla nič, pretože na to nebol čas, no i napriek všetkému som sa statočne držala pri zmysloch. Prežila som už aj horšie obdobia, nie však na mojich cestách, ale v mojom starom domove - prekvapivo. Preto som sa so svojou aktuálnou situáciou vyrovnávala ľahko a teda v mojej tvári by ani pozorný sledovateľ nezahliadol jednu jedinú známku únavy.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Ren Kouen Wed Aug 15, 2018 8:17 am

Jen tak jsem tu postával a všímal si svého když se Reina věnovala svým lidem. Potom se jaksi odebrala někam jinam s tím, že my tu máme zůstat. Jediné po čem jsem momentálně toužil byla měkká postel do které bych si mohl lehnout a usnout. Potřebuju se z tohohle alkoholického stavu dostat co nejdřív, abych mohl normálně fungovat. V tomhle stavu je nemožné abych někde chodil a zařizoval důležité věci na které se potřebuju plně soustředit a rozumně uvažovat. Povzdechl jsem si a můj pohled směřoval ke stropu jen tak, kde jsem zahlédl matně něco co se formovalo v pavučině. Snažil jsem se zaostřit a vypadalo to jako nějaká čísla. Nevěděl jsem jestli mám z toho alkoholu vidiny nebo je to doopravdy. Když to však potom začalo hořet, tak mi došlo, že to přece jen nebude halucinace. Neudělal jsem však nic, vypadalo to, že to mají pod kontrolou a tak jsem dál stál na svém místě a čekal až tohle skončí. Nejradši bych si opravdu už někde ustlal a spal.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Kenji Kana Wed Aug 15, 2018 8:19 am

Jej začervenanie som si samozrejme všimol. Nereagoval som naň. Až v tom momente som si všimol že som jediný z haly kto si tých divných čísiel i všimol a prečítal. Hyuugovic holka sa rozhodla nepozerať a Ren bol v inom stave a pohľad som mu zakrýval telom. S úškrnom som sa teda vydal za Reinou.
„A premýšľala si, že to môže byť skôr klanom Kana? Nehovoriac o tom že v daroch sa možno skrýva i nejaký jed.“ Spýtal som sa posmešne, keď som sa zastavil za ňou. Nemal som v pláne nič povedať, aspoň zatiaľ nie, kým nad nami visela hrozba frontálneho útoku. Bol som taktiež zvedavý čo sa presne stalo v prístave a tak som sa len oprel o neďalekú stenu a podobne ako Reina, som si oného týpka vypočul.  To čo povedal, neznelo príliš prívetivo.
„Možno je to tu naozaj prekliate. Problém za problémom, ako huby po daždi..“ Odsekol som podráždene smerom k Reine.
Kenji Kana
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Wed Aug 15, 2018 9:40 am

Se založenýma rukama jsem si vše vyposlechla. 
"Já jsem tu expert na jedy a mě žádný jed neublíží ani nepřekvapí." naštvaně jsem si vytvořila z vlasů culík. Teď už šlo do tuhého. 
"Kdybych si vzala dovolenou, tak se tu celej svět zhroutí. A určitě to není klanem Kana. Co ta pavučina?" posunky ukážu na svůj tým a zraněného samuraje a ti už věděli, jak se o něj postarat, zatímco já jem si chtěla vyposlechnout toho, co mi Kenji řekne. "Včera služky nahlásili mrtvolu v komoře. Pod ní pár pavouků, možná to souvisí, nikomu jsem to neříkala, abych nevyvolala paniku." 
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Kenji Kana Wed Aug 15, 2018 10:18 am

„To by si sa čudovala, koľko jedov ešte nepoznáš..“ Pousmial som sa. Ďalej som na to nereagoval, len som sa zamyslel. Vôbec som netušil čo tá pavučina mala znamenať, i keď to vyzeralo na súradnice, už len z toho dôvodu šlo určite o pascu. Keďže sa to vytvorilo priamo v sídle Kana, očividne šli po Reine. Možno ju chceli niekam dostať, možno sa chcel niekto porozprávať, problém ale nastal v okamihu kedy sa snáď celý svet zbláznil.
„Svet sa zrúti, či už s tebou alebo bez teba. A tá pavučina? Nič dôležité, pozriem sa nato neskôr, prípadne to nechám niekoho analyzovať. Boli to len nejaký pavúci, všetko som spálil.“ Pousmial som sa a svoj pohľad konečne vrhol na Reinu. Nevidela vo mne klam, v túto chvíľu som sa i ja cítil dosť neisto. A to som väčšinu času trávil svojim ignorantským pohľadom na svet. Akoby sa niečo zmenilo, akoby som sa i reálne začal o mesto zaujímať a strachovať sa oň.
„Ty sa teraz očividne musíš sústrediť na tú zberbu z Kaminari no Kuni. Čo však počúvam.. možno nato nestačíme samy. Možno by si mala..“ Na chvíľu som sa pozastavil. Zvolať armádu? Najať ďalších ľudí? Alebo najjednoduchšie. Vyslať emisára a na malý okamih zastaviť túto zbytočnú občiansku revoltu.


Kenji Kana
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Wed Aug 15, 2018 10:27 am

Na poznámku o jedech jsem se jen ušklíbla. To jistě. Pak jsem se zaposlouchala a uklidnilo mě, když mi dal najevo, že si to vezme na sebe a já se o to nemusím dále zajímat. 
"Jako koho si najmout? Jako princeznu Kotomi a její lidi? Možná bych spíš naopak měla počkat, až jí zabijou ne? Měla bych po problémech." protáhnu si krk a před hlavní síní se zastavím. 
"Těch 5 zvládneme, přístav nebyl připravený je to neutrální zóna, nejsou tam zvyklí na boje. Občanské problémy a Kotomi se budou muset te´d odsunout na druhou kolej. Musíme se přece postarat o naši zem." poklepu mu na rameno. 
"A jinak Kenji...víš že si hoch na ženění?" přejedu ho pohledem od hlavy k patě a pousměji se, poté vstoupím do síně.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Kenji Kana Wed Aug 15, 2018 10:45 am

„Alebo to využije Kotomi, a až budeš zamestnaná tým čo sa stalo v prístave, zaútočí z druhej strany. Možno si schopná poraziť obidve strany, no ak sa ocitneš medzi kovadlinou a nákovou, prehráš..“ Nepresviedčal som ju, varoval som ju. Ak vezmem do úvahy ešte jednu vec, a to tých pavúkov, presnejšie osobu ktorá možno vyšpehovala všetko o klane Kana a prevrate, nevyzeralo to pre našu stranu príliš dobre.
„Kto vie ale, čo má Kotomi v pláne. Možno jej ide o ľud, možno by sa mi ju podarilo presvedčiť..“ Zamyslel som sa. Stopa ktorú zanechala vo vodnom chráme určite nebude horká, možno sa úplne vytratí, no i tak je tam šanca že sa mi podarí niečo vystopovať. Ak by som mal šťastie a oni dostatok rozumu, prejdeme touto záležitosťou v poriadku. O čo horšie, začal som si uvedomovať že tie čísla sú možno naozaj súradnice a miesto kam sa vydám buď ja, alebo niekto koho tam pošlem, nebude práve najbezpečnejšie.
„Áno, to som..“ Nezaujato som jej odpovedal, takmer vôbec som nepočul jej otázku, kým som si neuvedomil čo to vlastne povedala. V tú chvíľu mi zaskočilo a ja som na malý okamih nabral naozaj dosť bledú farbu.
„Teda, čo? Ženenie? Nerob si srandu, nato mám času.. Čo tak zrazu?“ Predovšetkým som nad tým nikdy nepremýšľal. Znova som presunul pohľad na Reinu a premeral si ju pohľadom.
Kenji Kana
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Wed Aug 15, 2018 10:53 am

"No tak řekněme... že pokračování rodu, bratranče." mrknu na něj a dojdu ke svému křeslu, čekala jsem, že půjde z amnou protože jsem pokračovala. 
"Chceš přesvědčit Kotomi, aby nám s tímhle problémem pomohla? Kenji?" zastavím se přes křeslem a podívám se na něj varovně. "Co od toho očekáváš?" Byla jsem si moc dobře vědoma toho, že jakmile Kotomi vypustím, ona se toho chytne a mohla by nás napadnout, zatímco já budu chránit celou zemi. Ukázalo by se zase to, že není schopná se mi postavit v mé plné síle. V tom bych ji pak brala za zbabělce, ovšem ani mě to nenechávalo klidnou, to co jsem slyšela v podzemí. Musela bych se rozčtvrtit aby se to zvládlo. To není v mých silách a pak v tom případě tu přišla další myšlenka a to, že Takumi měl pravdu a to v žádným případě nehodlám připustit. Respektive nebudu to já, která by za ním pak šla o pomoc. Ne potom co mi řekl, že jsem šílená a kousnul mě.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Kenji Kana Wed Aug 15, 2018 11:26 am

„Nemyslím, že by zo mňa bolo nejaké dobré pokračovanie rodu. A ešte viac, až sa tá krv zmieša s inou.“ Podotkol som sa vydal sa smerom za ňou. Faktom ale ostávalo že som ďalej predýchaval jej otázku. Už veľa krát som myslel na iné veci, ale na ženenie? To bolo na mňa predsa príliš. Nikdy som sa necítil ako typ človeka, ktorý by sa dokázal usadiť a mať rodinu.
„Nemyslím, že by sa mi podarilo presvedčiť ju, aby nám pomohla. Aj keď, kto vie. Možno by len stačilo ju presvedčiť, aby nezasahovala. Urobiť s ňou dohodu. Prípadne..“ Na malý okamih som sa zastavil a premyslel čo ďalej poviem. Predsa len, bol som skvelý manipulátor, ešte lepší diplomat a najhlavnejšie, skvelý klamár.
„Prípadne pre zmenu prilákať do pasce ju..“ Odvetil som jednoducho a vydal sa za ňou ďalej. Očividne sme mierili späť do klanového sídla, ale kto vedel kam by ma zaviedla. V túto chvíľu by mi to bolo ukradnuté. Videl som že ju niečo trápi. Ak by aj nechcela za Takumim ísť po pomoc, bolo mnoho ďalších ľudí, ktorých by mohla poslať.
„Povedz, Reina. Čo si vlastne očakávala že sa stane po tej vražde a jeho zavretí do veže?“ Spýtal som sa len tak od oka, či mala nejaký plán. V túto chvíľu doslova Shimo no kuni horela a ja by som rád vedel pravdu, než sa vydám riskovať svoj krk k neznámemu Shinobimu, ktorý nám poslal odkaz a ku Kotomi.
Kenji Kana
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Wed Aug 15, 2018 3:03 pm

Líbili se mi jeho nápady, uměl myslet víc jak profík zločinec, než jako dobrák a to se mi na něm líbilo. 
"Uzavřít s ní dohodu, a pak ji zradit... jsi krutý." usmívala jsem se. Nicméně jsem se na jeho poslední otázku otočila prudce na něj, že do mě mohl lehce vrazit. Chtěla jsem se mu dívat do očí. 
"Upřímně Kenji? Já nevím. Měla jsem plán vlastní pomsty, který se vydařil na výbornou, co mělo následovat potom jsem neměla promyšlené a upřímně jsem si myslela, že opustím město a pojedu za svou matkou a strýcem pryč a tuhle zemi nechám na pospas všem. Ale dost lidí ke mě seběhlo po tom útoku a čekalo uklidnění, který jsem jim musela dát, ač jsem nechtěla. Doufala jsem totiž, že Takumiho zabiju hned po zabití rady a až z něj dostanu, kde je dědictví klanu Yamada, ale nedokázala jsem to. Dost proměnných najednou. A já jsem taky jen člověk. A možná taky první žena, které se něco takového podařilo. A tohle  bude mým posláním i prokletím. A to ať udělám cokoli.T Takumi a jeho rodina si ze mě chtěli evidentně vystřelit, ale netušili jak moc se ztotožnili s dárkem ke svatbě. Pamatuješ si na Xayah? Tu malou pumu. To měl být fór. Jenže pro mě to bylo splnění snu od člověka, od kterého bych to nečekala ani omylem. Nemohla jsem ho zabít. Nemohl za to, co se klanu přihodilo. Teď mu to dávám za vinu. Zcela nesmyslně a to samé platí i o Kotomi honím nějakou holčičku, která mi nemůže ublížit. Nemůže mi vzít vedení, protože ho nemám ani já ani ona. Takumi v ní věří. Nejradši bych mu to město dala takhle na podnosu ale nemůžu, proč nemůžu Kenji?" podívám se na ně možná trošku zoufale. Obejmu se rukama.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Kenji Kana Wed Aug 15, 2018 3:56 pm

Keď sa Reina zastavila, bol som v pomykove. Nečakal som tak prudké zabrzdenie a tak som naozaj do nej narazil. Avšak i keď som bol väčší ako Reina, ani tak sa nevyvinulo dosť sily nato, aby som ju zrazil na zem. Na malý okamih som zavrávoral a o krok od nej ustúpil. Vypočul som si celý jej príbeh. Po celý ten čas som sa rozhliadal po okolí a kontroloval, či niekto nepočúva. Ba dokonca, dával by som pozor i na pavúky, ktoré, ako sa ukázalo, neboli práve obyčajné.
„Nevieš?“ Spýtal som sa otázkou na jej otázku. Na malý okamih som sa zastavil a nadýchol. Čo teraz? Balancoval som na hrane, ako ešte nikdy. V túto chvíľu som mohol jednoducho ukončiť i túto vojnu, no chcel som naozaj? Pozrel som sa Reine do očí, svojimi čiernymi očami ako noc som sledoval jej ružové oči. Boli sme si tak rozdielny, nikto by nebol povedal že sme naozaj rodina. Čo povedať? Čo je teraz perfektné? Sladká lož, krutá pravda alebo obyčajná neutralita? Netušil som ani prečo sa tak na mňa spolieha, no na druhú stranu mi to lichotilo. Akoby sme sa znovu vrátili do minulosti. Vtedy ma zo všetkých problémov ťahala ona. Ironické, že práve teraz som to bol ja kto sa musel postarať o ňu, i keď to bola úspešná žena na vysokom poste, bola tak zraniteľná, tak .. ľudská.
„Si si vôbec istá čo chceš? Príde ti že tento post je práve pre teba? Ak máš pochybnosti, nehodíš sa nato. Zbav sa ich. Buď silný vodca alebo žiaden. Ak ho nedokážeš zabiť, ak si stále ten dobrý človek, nikdy nebudeš mať moc v rukách. Avšak, ak ho zabiješ, oheň ktorý rozosiala jeho sestra sa ešte viac rozšíri. A hlavne, Reina Kana, si vojak. Nie politik. A politici si musia zašpiniť ruky i inak, ako len krvou..“ Zastavil som sa a svoju ruku som položil na Reinino líce. Na malý okamih pocítila ohromnú teplotu sálajúcu z nej. Nesnažil som sa jej ale ublížiť. Snažil som sa ju ubezpečiť. Nahriatou rukou a láskavým pohľadom som jej ukazoval to, ako sa na mňa môže vždy spoľahnúť. Možno som nebol silným v radoch vojakov, možno som v kontaktnom boji nikdy nevynikal, ale i ona vedela čoho som bol naozaj schopný.
„Myslíš že klan Kana prežije, až mu predáš mesto? Nehľadiac nato, je to to, čo naozaj chceš?“ Nedal som jej takmer žiadnu odpoveď, jediné čo som sa snažil urobiť je zasiať semienko pochybností do jej hlavy. A všetku pozornosť upriamiť na mňa. Aby sa na mňa vždy, za každej okolností spoľahla.
Kenji Kana
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Wed Aug 15, 2018 4:31 pm

"Nejsem Politik a nehodím se na tento post, nikdy jsem na něm být nechtěla vždyť to víš.  Učila jsem se do boje ne na čajíčky. Nesnáším to tu. Ale těm lidem to říct nemůžeš. Spoléhají na mě." rozhodím rukama a ta jedna pak přistane na té jeho, která mě hřála na tváři. To mě vždy dokázalo uklidnit. 
Dokázal ve mě uronit jednu slzu. 
"Klan Kana jsme jen my dva." pronesla jsem tiše, protože nikdo jiný až na mou matku a strýce, které jsem poslala do bezpečí tu nebyl. A nepodpořil. 
"Takumiho nezabiju, nemůžu, teď už je součástí rodiny." setřu si slzu a zhluboka se nadechnu. 
"Musím jít vyřešit ten útok. Dělej co myslíš, že je správné, Kenji ale pamatuj, cokoli uděláš, poveze se to i se mnou, takže si to dobře rozmysli." pohladím ho po tváři také.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Kenji Kana Wed Aug 15, 2018 4:43 pm

„Nie vždy je všetko podľa našich predstáv, ani podľa ich. Ľudia to vycítia, daj si nato pozor..“ Na malý okamih som sa pousmial. Vidieť jej slzu ma na malý okamih vrátilo do minulosti. Na to že sme len my dvaja som nereagoval, bola to pravda a na to nešlo viac povedať. Boli sme poslední v tejto zemi. Posledný z nášho klanu. Mala pravdu, museli sme držať spolu, no vidieť jej utrápenú tvár z toho všetkého vo mne budilo niečo iné. Mal som ju rád, viac ako si len ona myslela a všetko čo som doteraz vykonal bolo pre jej dobro. A nikdy som jej to nepovedal, pretože som nepotreboval jej vďaku, kým bude v bezpečí.
„Môžeš mi veriť. Vždy sa postarám o to, aby si bola v poriadku a neniesla žiadne následky.. Vyrazím vonku okamžite až rozdáš rozkazy.. A predovšetkým, Reina. Dávaj na seba pozor. Sám tu ostať nechcem.“ Tieto slová boli moje posledné, ktoré som jej adresoval. Celý tento rozhovor dosť pozmenil moje plány. Ruku som zložil z jej líca a pomaly si ich strčil do vrecka a spoločne s ňou som sa vydal smerom do sálu, kde nás čakali ostatní Shinobi. Tam som sa len postavil na kraj, bol som zvedavý čo má práve teraz v pláne Reina. Ak by sa niečo totiž prihodilo, zakročil by som. V hlave som ale premýšľal kam prv. Či za Kotomi, či za tým tajuplným odkazom. A či naozaj ísť sám.
Kenji Kana
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 9 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 14 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru