Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenji Kana

2 posters

Goto down

Kenji Kana Empty Kenji Kana

Příspěvek pro Kenji Kana Wed Jul 18, 2018 1:16 pm

Kenji Kana Anime+bloody
Umri! Umri! Umri! Hor v pekelných plameňoch!

Meno a priezvisko: Kenji Kana
Prezývka:  -
Vek:  22
Pohlavie: Muž
Klan:  Kana Ichizoku
KG:  Shoton
Rodina:  Sesternica Reina Kana
Elementy:  Katon/Doton

Vzhľad:  
Môj vzhľad patrí vskutku k naozaj neobyčajným. Vždy som patril k takzvaným rebelom, už odkedy mi začala puberta, a nikdy som sa nesnažil nejako vážnejšie reprezentovať svoj klan ktorý patril k najmocnejším v tejto zemi. Moju hlavu zdobí krátka štica tmavo červených vlasov bez nejakej úpravy, len tak porozhadzovaných do všetkých strán. Nikdy som si nepotrpel na nejakú úpravu, svoj klan som nikdy nemal príliš v láske, dôvod prečo sa k nemu priznávam je len moja sesternica ktorá toho dokázala naozaj veľa. Môj krk lemuje zvláštne tetovanie, ktorého význam chápem len ja a nikdy som ho nikomu neprezradil. Čo ale patrí k mojím najväčším ťahákom sú moje oči, kedy som si nechal potetovať i bielka a tie teraz nabrali čiernej farby. Na svet hľadím čiernymi bielkami s karmínovými červenými očami krvi, väčšinou poťahujúc cigaretu. Som dosť pochudnutý vysoký muž väčšinou oblečený do košele a nejakej vestičky, vôbec sa nenúvajúc podporovať tradíciu mojej zeme v ktorej žijem. Farba mojich nechtov je nalakovaná tiež na čiernu farbu, okolo zápästí sa mi často lemujú rôzne náramky a na prstoch sa vynímajú rôzne kryštalické prstene. Môj Shoton má samozrejme krvavo červenú farbu. Rovnako ako oheň, ktorý je mojím základom.

Personalita:
Arogantný idiot. Asi takto by som sa mohol v krátkosti popísať. Megaloman s napoleónskym komplexom neschopný si priznávať vlastné chyby, ktoré vlastne väčšinou času ani nerobím, bez štipky úcty či už k okoliu alebo i sebe. Jediný človek ktorého som kedy uznával je moja sesternica, ale to som jej ešte nikdy nepovedal a nikdy som sa k nej takto ani nezachoval. Všetko som si nechával ako vždy v tajnosti a len pre seba. Som taktiež dosť majetnícky a dominantný typ muža, extrémne sadistický so sklonmi k masochizmu, ktorý za sebou necháva spúšť a nikdy nehľadí na následky svojich činov. Aj keby mali nejako podkopať autoritu môjho klanu, nikdy som celkovo nepatril do jeho jadra, skôr som väčšinou býval čiernou ovcou rodiny ktorá nikdy nemala v úmysle zveľaďovať svoj klan. Často rebelujem, no ak mi zadá rozkaz samotná Reina, prechádzam si i peklom aby som ho splnil do poslednej bodky. Mám rád keď veci idú podľa mňa a vrcholne neznášam keď sa niekto vzpiera mojim rozkazom, o to ešte viac mi ale ten človek príde zaujímavejší.

Príslušnosť:
Klan Kana

Rank:
B-rank/Lovec naších ľudí

Zameranie:
Ninjutsu ohňa s ľahkou podporou Shotonu a mojej rýchlosti.

Schopnosti:
I keď by sa zdalo že ako člen klanu Kana využívam Shoton na vrcholnej úrovni, opak je tou pravdou. Nikdy som nemal lásku k nášmu Kekei Genkai, väčšinu času som ho používal len nato aby som tvoril rôzne kryštáliky a na tie balil rôzne krásky v baroch, kde som po väčšine času takmer až býval. Mojou najväčšou silou je oheň, a medzi nimi sa vyníma moja technika ohňa, s ktorou som schopný vytvoriť na nepriateľovi ohnivú pečať a tak mu zamedziť prístup čakry do tela. Následne toho si už len užívam pohľad na neschopného súpera snažiaceho sa utiecť pred mojim spaľujúcim ohňom, pričom často býva uväznený v krvavom Shotone. Často sa od neho vzďaľujem a len v diaľke počúvam ako kričí v ohromých bolestiach keď ho moja pečať pomaly zaživa spaľuje. Ale i napriek svojej nenormálnej povahe som schopný chladného a súvislého rozmýšľania a dedukcie, pričom v prípade núdze som schopný vyvinúť dosť obratnosti v sebe aby som bol schopný utiecť.

NIN - 4.5
TAI - 3
GEN - 2
INT - 3
SILA - 2
RYCHLOST - 4
ČAKRA - 3.5
RUČNÍ PEČETĚ - 3

Životopis:

Môj život nebol nikdy úchvatný. I keď som sa narodil do vplyvného klanu, nikdy som sa necítil ako jeho členom. Vlastne som väčšinu času strávil práve mimo mojej rodnej dediny a takmer aj rodnej zeme. Nikdy som nechcel byť závislý na svojom mene, vždy som si chcel vybudovať svoju vlastnú reputáciu. A takmer sa mi to aj podarilo. Nebyť istého incidentu ktorý pohol celou zemou. Tak teda, ak chcete, rozpoviem vám svoj dosť zvláštny príbeh.

Všetko sa začalo v momente ako sa u mňa objavili prvé príznaky mojej neschopnosti byť normálny. Už v mladosti som často odporoval snáď všetkému čo sa mi snažili natlačiť do hlavy, nepočúval som autority, nereagoval som na nič. Nezaujímala ma politika ani praktiky nášho klanu, vlastne ma tam nezaujímal nikto. Väčšinu času som trávil vyrastaním sám alebo poflakovaním sa po uliciach mesta, kde som si tvoril vlastné gangy a s nimi som často terorizoval ostatných ľudí. Jediný kto mi vedel niečo vpratať do hlavy bola Reina, no tá časom ako rástla do výšky a krásy mala menej a menej času na mňa a moje potreby a tak som začal tráviť čas v rôznych baroch a zapadnutých uličkách s rôznymi ženami ktorých mená som si nikdy nedokázal ani poriadne zapamätať. Bolo mi všetko ukradnuté, moje rebelanstvo dosahovalo najvyšších stupňov a už naozaj nikto ma nedokázal zrovnať do late. Kým ma to neprestalo baviť úplne. Snažiac sa upozorniť na seba som časom pochopil že Reina a dokonca i ostatný členovia klanu mali pozornosť niekde inde, sám som sa navrhol po dlhom čase na tajnú misiu. Poslaný do susedných dedín som ako špión sledoval záujmy ostatných a tak dokázal aspoň niečo časom urobiť pre väčšiu slávu klanu Kana. Moje schopnosti sa však utiahli. Môj krvavý Shoton bolo niečo výnimočné len pre mňa, nikdy som sa k nemu nechcel priznávať a vyťahoval som ho naozaj len vo výnimočných situáciách. Svoju výnimočnosť som dokázal ale niečím iným. Technikou ohnivého väzenia, Katon: Tenro, som bol schopný jednoducho manipulovať ľuďmi ktorý sa mi po rôznom vyhrážaní stali zaviazanými. Svoju ohnivú podstatu s rovnakým temperamentom som ukazoval svetu čoraz častejšie a častejšie, až sa časom začalo zabúdať kto vlastne naozaj som a tak sa o mne vedelo len ako o Kenjim. Časom ale ochablo aj to.

Po dopočutí že sa plánuje uzavretie manželstva medzi klanom Yamada a Kana, pričom práve z nášho klanu vybrali Reinu ma dosť rozčúlilo. Klan Yamada som považoval za neschopný klan plný slabých ľudí nehodný mojej sesternice, z časti ma to i rozčúlilo kvôli závisti ktorú som v ten moment pociťoval. Okamžite som bol nútený opustiť svoju dedinu. Nie navždy, nikdy som to nechcel urobiť natrvalo ale pod zámienkou vlastnej práce lovenia ľudí som si to vypochodoval z dediny a roky sa tam neukázal.

Na mojich cestách som nikdy nežil z klanových peňazí. Nikdy som nemienil využiť ani kvapku bohatstva ktoré mi boli núkané, nikdy som sa ani len nesnažil využiť svoje Kekei Genkai v peňažný prospech. Moje zárobky bolo lovenie ľudí či už to bolo správne alebo nie. Vytvárajúc si dokonca základné kontakty v podsvetí, získaval som pomaly informácie snáď o všetkom čo sa dalo zohnať vo svete. A čas plynul, rok sa strácal za rokom a ja som prechádzal z jedného mesta do druhého, z dediny do druhej, navštevoval rôzne krajiny a stal sa potulným žoldnierom. Budoval som si meno, svoju vlastnú reputáciu kým ma nezačali nazývať Karmínový démon. Nebolo to ani tak na základe mojich schopností, ako na mojej sadistickej povahe ktorá nemala zľutovanie nad nikým. Kým sa mi do uší nedoniesli správy o smrti mojich bratrancov a strýka, o tom ako moja sesternica mala mať svadbu, rozliahla sa rebélia po celej zemi a jej vláda nebola podporovaná až tak sto percentne akoby mala. V žilách mi zovrela krv a snáď prvý krát po všetkých tých rokoch chodením kade tade som pocítil že mám vlastný cieľ. Okamžite som sa zbalil a nedokončujúc žiadnu z mojich tedajších prác som sa čo najrýchlejšie snažil dostať do hlavného mesta, späť ku mojej sesternici. Nech mi stál v ceste ktokoľvek, jeho pozostatky navždy ostanú spálené v prachu zabudnutia. Tu sa začína moja cesta.

Techniky:

~A~
Katon: Tenrō
Katon: Karyū no Hōkō

~B~
Katon: Hageshī ken
Katon: Haisekishō
Katon: Onidōrō

~C~
Kesshō no Yoroi
Shōton: Omiwatari no Jutsu
Katon: Gōkakyū no Jutsu
Katon: Hansha

~D~
Kanashibari no jutsu  
Shunshin no jutsu
Crystal armour
~E~
Všetky základné


Naposledy upravil Kenji Kana dne Fri Jul 20, 2018 2:24 pm, celkově upraveno 3 krát
Kenji Kana
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Kenji Kana Empty Re: Kenji Kana

Příspěvek pro Reizo Kaneki Wed Jul 18, 2018 2:22 pm

POVOLENO
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru