Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SÍDLO KLANU KANA

+19
Goemon
Kuroi Mibojin
Izuno Yui
Hoshigaki Kazuki
Ren Kouen
Mikoto Hyūga
Jorogumo
Akeno Hatake
Shigure
Kenji Kana
Tori
Takumi Yamada
Arakawa Kaori
Megumi
Rika
Milli
Uchiha Ruki
Benjiro
Reina Kana
23 posters

Strana 8 z 14 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jun 28, 2018 8:06 am

First topic message reminder :

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Aflo_AXHA019762
Sídlo klanu Kana je přísně střeženo, rostou kolem něj krystalické květiny, které v okamžiku umí reagovat na uživatele a vytvořit kolem hradu pevnou krystalickou bariéru. Pokud se jedna z nich zničí nebo se utrhne, naroste místo ní jiná. Lidé květiny běžně trhají, berou si ji jako symbol vlády Kana a je prostě krásná. V sídle je několik místností, pokojů, hlavní sál, ve kterém se pořádali i pořádají plesy a oslavy, přijímací salonek hned za vchodem do sídla, část sídla určená pro služebnictvo, zbrojovna, tréninková místnost a v nejvyšší části věže pokoj od kterého existují jen dva klíče. Jeden vlastní Reina a druhý ...?
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down


SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Milli Sat Jul 21, 2018 1:35 pm

Až teď jsem se zaposlouchala do hudby a vyvolalo to ve mě hrozný pocit štěstí. HUDBA! POHYB! Okamžitě jsem byla připravená a natěšnená. Zamířila jsem tedy blíže k hudbě a pak se otočila na Kenjiho, který si chtěl pokecat. A vůbec mi to nevadilo. Vlastně jsem si sama uvědomila, že si chci i povídat. Začala jsem se pomalu hýbat do rytmu a usmívala se jako sluníčko. Všechny jsem teď měla hrozně ráda! "Nejsem. Přišla jsem nedávno." Odpověděla jsem mu a na chvíli zavřela oči abych si lépe užila hudbu a pohyb. "Reina ale potřebovala pomoc tak jsem tu zůstala." Pokračovala jsem v rozpravě se zavřenýma očima. "A proč jsi byl mimo když klan je tady?"
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Kenji Kana Sat Jul 21, 2018 1:54 pm

Na malý okamih ma postihla paranoja. Ani nie kvôli tomu čo sa dialo v sklade, ale v akom stave som bol s Milli a v prípade že by ma takto zahliadla Reina zabila by ma a ešte obvinila že som schválne ja niečo nasypal Milli do pohárika. Paranoja plus môj stav vyvolali na krátky okamih zdesenie a moje srdce bolo úplne mimo, keďže bilo rýchlejšie ako keby som sa hýbal ja ak by mi napísala nejaká bývalka že je sama doma.
"To vieš, rodinné problémy, nemajú ma tu príliš v láske i keď často musia predstierať opak kvôli Reine.." Úškrn po chvíľke zmizol ako som sa rozhliadol a následne som okamžite chytil Millinu ruku. Na malý okamih by sa zdalo že mienim tancovať s ňou čo by tak naozaj i čo chvíľa skončilo, no namiesto toho som ju začal jemne ťahať smerom preč.
"Čo takto tanec na čerstvom vzduchu?" Spýtal som sa a ťahajúc ju preč sme vyrazili smerom preč zo sídla. Ani sa ma neobťažovali zastavovať, boli dosť radi že sa ma mohli zbaviť.

//Presun
Kenji Kana
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Milli Sat Jul 21, 2018 1:57 pm

"Ahaa" Zareagovala jsem na jeho vysvětlení a lekla jsem se když se mě chytil za ruku. Přece jen jsem měla stále zavřené oči. Rychle jsem je otevřela a měla srdce až v krku. Zamrkala jsem překvapeně a nechala se odtáhnout pryč. Cestou jsem se aspoň z části uklidnila a dostala se z toho leknutí. Místo toho se mravenčení z těla stáhlo jen do mé ruky za kterou mě držel. Ach bože bylo to tak hrozně příjemný!
--přesun--
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Shigure Sat Jul 21, 2018 2:41 pm

V prestrojení za samuraja som sa teda nakoniec dostala bránou von. Ešte pred úplným odchodom, som sa pozrela na strážnikov a kývla som ich smerom hlavou.
"Ako to ide? Všetko v poriadku?" Spýtala som sa, na čo mi strážnici len prikývli a ja som s mávnutím odišla do ulíc tohto mesta. Misia úspešná.. v klane Kana sa to čoskoro bude hemžiť pavúkmi a moja matka .. no kto vie, možno ma pre zmenu aj pochváli.
(Presun)
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Sat Jul 21, 2018 11:37 pm

V sídle se uklízelo. Přišlo mi, že je tu až moc velký klid. Aby taky ne,nikdo tu už nebyl.. Bylo mi jasné, že Kenji se někde ožírá s Mili. Puberťáci. Jediné, kdo tu měl rozum byla Riko a ta jistě někde experimentovala. Dovlekla jsem se do své ložnice, shodila jsem ze sebe kimono a vzala si košili. Zmožená jsem lehla do postele a dívala se chvíli z okna. 
Proč to vlastně dělám? Přišli s tím jako první bratři a já je teď slepě následuju, ale oni nejsou a mě je to k ničemu. Jsem tu sama. Úplně sama. S touhle myšlenkou jsem pomalu usnula.


Ráno jsem se následně probrala. Odpočatá, plná energie svěží a poměrně ve špatné náladě a naštvaná. Jak jinak. Xayah mi ležela u boku. Jen jsem jí pohladila a opatrně vstala z postele. Takže pro smích. To zcela jistě. Oblékla jsem se a vydala se do knihovny.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 25, 2018 9:09 am

KLON 

Jak jinak, než nechat špinavou práci klonu. Ten se otráveně vrátil do sídla, kde zaujal místo v pracovně a začal vyřizovat ekonomické a další blbosti ohledně města a země.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Sat Aug 11, 2018 3:24 pm

Klon se v sídle rozpadl hned, co jsem překročila práh hlavních dveří. Nic se tu nestalo, jak jinak. Zamířila jsem do své komnaty, kde jsem nejprve ze sebe hodlala smýt veškerou špínu z mise a převléknout se do čistých šatů. 
"Půjdem za páníčkem, Xayah." promluvím na kotě, který stihlo potrhat závěsy. Jen jsem protočila očima, někoho na to pak zavolám. Vezmu Xayah do náruče a podrbu ji na bříšku. To kotě bude hodně rozmazlené. Pustila jsem jí na zem a ještě přešla k zrcadlu, kde jsem si spletla vlasy do jednoduchého copu a přehodila si jej přes rameno. Poté jsem se vydala do komnat Takumiho. Xayah nesměla chybět. 


Strážci mě pustili okamžitě a já jak bylo slušností jsem nejdřív zaklepala, a pak vstoupila dovnitř. Předtím jsem se samozřejmě obrnila vší nervovou činností, aby mě nemohl překvapit jako minule. Dnes mě nepřekvapí dnes ne. Vstoupila jsem po chvíli dovnitř a Xayah samozřejmě opět úprkem vyhledala jeho náruč a vyčkávala jsem, až zaujmou noví návštěvníci jeho pozornost.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Sat Aug 11, 2018 4:49 pm

V momente, ako Reina prekročila prah dverí vedúcich do miestnosti, v ktorej som bol proti svojej vôli väznený, mohla ucítiť voľačosi vskutku nečakané. Niečo, čo dokonca i Xayah malinko spomalilo, než sa predsa len pustila za svojim pôvodným páničkom. Jednalo sa o neobyčajný chlad, typický aj pre slabších členov klanu Yamada za predpokladu, že sa naučili používať hyōton. Pravda, po samotnom ľade síce nikde neboli žiadne stopy, no zamrežované okná zdobil viditeľný mráz. Nebolo najmenších pochýb o tom, že som sa za poslednú dobu okrem fyzického tréningu venoval ešte niečomu malinko pokročilejšiemu - narábaniu so zbytkami chakry, ku ktorým som mal prístup. Hoci jej totiž vzhľadom na nemenované fūinjutsu v kombinácii s oslabujúcimi drogami fakticky bolo žalostne málo, robil som všetko preto, aby som jej nazbieral dostatok na to, aby som sa odtiaľto dostal. Odhodlanie zo mňa už na prvý pohľad priam sálalo.

"... dlho sme sa nevideli, Kana," oslovil som Reinu opäť raz jej starým menom navzdory tomu, že naposledy trvala na tom, aby som jej hovoril Yamada. Bolo zrejmé, že som ju z pochopiteľných príčin odmietal akceptovať ako svoju manželku. Každopádne za zmienku stálo, že tentokrát som bol plne oblečený a na posteli som nesedel. Namiesto toho som sa donedávna prechádzal v kruhu a nad niečím urputne uvažoval. O to jednoduchšie pre Xayah bolo dostať sa ku mne, a veru že som ju i pohladil. Do rúk som si ju ale aktuálne brať nemienil. Nerád by som ju od samej zlosti rozpučil, pokiaľ na mňa Reina vybehne s ďalším stupidným návrhom alebo nedobrými správami.
"Nemôžem si pomôcť, ale nemám z teba pocit, že by si prehodnotila môj posledný návrh. Čo odo mňa teda chceš?" prešiel som bez váhania rovno k veci, zjavne nemajúc náladu na diplomatické reči. Naposledy vonkoncom moc nefungovali. To však neznamenalo, že som ich zatratil úplne...
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Sat Aug 11, 2018 5:47 pm

Vstupem do místnosti jsem se pravda dost zarazila. Od úst mi šla vidět jak dýchám a byl tu celkem chlad. Skvěle chtěla abych nastydla, když jsem se právě vykoupala? Xayah ta si nemohla pomoct. Nechala jsem jí být a zaměřila se na něj. Bylo obdivuhodné, jak mě pokaždé dokázal dostat. A to nic nedělal. nepochopím. Měla bych se od něj učit. Nic méně popošla jsem blíže ke středu, abych nepostávala u dveří. Oslovení Kana, bylo jak to říct, od něj trochu drsné, ale jinak normální. Yamadové nám jinak ani neříkali. Napříč tomu jsem se jen usmála, nad jeho na rovinu danou otázkou, takhle naštvaný byl fajný. Opřela jsem se zády o komodu a založila si ruce na prsou a s mírným úsměvem ho i nadále pozorovala, naprosto jistá sama sebou, jak jsem si to trénovala. 
"No... řekněme, že mám pro tebe pár novinek a možná i jednu otázku." odmlčela jsem se a ano on by mohl vědět o tom, co se mi stalo. Třeba něco takového už jednou probíhalo a mohl to zažít jeho otec. Mě jako ženě se nic neříkalo. 
"V prvé řadě proběhl proslov k občanům a shinobi, ten na který si mě odmítl doprovodit. Dopadl velmi dobře. Použila jsem tvá slova a tvé přání, lidé se víceméně uklidnili a pro tvou informaci snížila jsem jim daně. Není potřeba, aby platili takovou velkou sumu, když mi tady vyhazujeme zbytky jídla. Výrazně se jim ulevilo." začala jsem zlehka, aby si nemyslel, že jsem přišla jen se na něj dívat. I když taky by to nebylo k zahození, k dobré náladě mi to jen přidalo. 
"Jsem sama schopná celé město ochránit sama svou obranou a dokud budu mít chakru, tak město bude v bezpečí. I když na to možná nevypadám, záleží mi na tom." Ano v této chvíli mám za sebou učení dost silné techniky a čeká mě 8.formace, která skutečně je schopná nejen ochránit celé město, ale také ho i zničit. 
"Dále ne moc potěšující zpráva, ale pro tebe asi nejpodstatnější. Nikdo dosud nebyl schopný mi říci nějaké dobré informace o tvé sestře. Musela jsem vyjít na pátračku sama... stačilo pár pochval a dostalo se mi, že tvá sestra je v pořádku, doprovází ji nějací dva muži, a naposledy byli spatřeni v hostinci Zlaté oko, kde mi bylo i sděleno, že jejich další cesta byla do Vodního chrámu na hranicích. Podle dalších zdrojů má u sebe nějakého Uchihu. Ale neboj se, za chvíli tam pošlu pár jednotek, aby jí našli." podívám se na něj stále s tím úsměvem. Tak ukaž jak moc se umíš kontrolovat.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Sat Aug 11, 2018 6:32 pm

Už od samého začiatku bolo jasné, že tento rozhovor nebude mať ani zďaleka tak pohodový priebeh ako naposledy. Reina očividne nahodila sebavedomejší a ráznejší postoj, neobávajúc sa fakticky ničoho, čím by som ju dokázal zaskočiť. Zdá sa, že svoju hru na ublíženú pomstiteľku aspoň dočasne zahodila za hlavu. Pre istotu som sa teda rovno posadil na posteľ, aby som sa po nej bez váhania nevrhol v prípade, že zo seba dostane voľačo priveľmi drzé. A urobil som dobre.
"Fíha. Aké obdivuhodné, že sa vodkyňa najbohatšieho klanu Shimo no Kuni, ktorý sa odjakživa odmietal deliť s väčšinou svojich financií, rozhodla ešte viac ubrať z pokladnice krajiny na sklonku občianskej i medzinárodnej vojny, aby si získala podporu nič netušiaceho ľudu. Ak očakávaš pochvalu, môžem ti ju dať jedine za to, že sa celkom obstojne učíš byť ešte lepšou manipulátorkou ako doteraz," zrušil som jej chabý pokus o prelomenie ľadu s pohŕdavým hlasom.

"Dobré vedieť, že ťa aspoň trochu zaujíma budúcnosť tohto mesta. Kiežby ti rovnako tak záležalo na celej zemi, ale to by som asi chcel priveľa," dodal som v zápätí za jej zhodnotením vlastných schopností. Ako náhle však začala rozprávať o mojej sestre, navzdory chladu vo mne krv začala priam vrieť. Nebyť toho, že som drasticky oslabený, obetoval by som bez jediného zaváhania kľudne aj vlastný život na to, aby som jej mal čo i len možnosť na mieste sťať hlavu.
"... ďakujem," dostal som zo seba dosť prekvapivo po krátkej chvíli vnútorného rozmýšľania.
"Ak si sa tým pokúšala zlomiť môjho ducha, obávam sa, že si zlyhala. Skutočnosť, že je Kotomi nažive a ešte k tomu v sprievode silných spojencov, je tou najlepšou správou, ktorú si mi mohla dať. Každopádne ti radím, aby si zbytočne neobetovala všetkých svojich ľudí v snahe zmocniť sa jej," prehlásil som pomerne sebaisto. Veru tak. Hoci som v minulosti Kotomi vnímal predovšetkým ako blízku osobu, ktorú som túžil za každú cenu ochraňovať, odňatie mojej slobody ma naučilo viac veriť v jej schopnosti. Tým, že sa stanem Reininou bábkou, jej zaručene nepomôžem. Nezostávalo mi nič iné, ako sa spoľahnúť na to, že túto krízu prekonáme spoločne.
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Sat Aug 11, 2018 6:56 pm

Úsměv mi nepovadl, ani když se mě snažil zesměšnit, od lidí jako on jsem si celkem už zvykla. Nu což, holt se nezavděčíš. Nicméně informace o Kotomi neměla být nějak pohoršující. 
"Také jsem spoléhala na to, že tě zpráva o tvé sestře potěší." přešla jsem líně k oknu a vyhlédla ven, teda alespoň jsem chtěla, ale byla tam pořád ta námraza. 
"No, více zpráv, které by tě mohly potěšit jako je ta s tvou sestrou nemám. Ale je tu jedna, se kterou bych se chtěla podělit." podívám se na něj teď už vážně. Ano měla jsem z toho obavy a nechtěla jsem si to nechávat pro sebe. 
"Nikomu jsem to ještě neřekla, někdo mě kontaktoval. Jistý Akeno Hatake, říká ti to něco?" podívala jsem se na něj s nadějí, že mi řekne kdo to je. Pak jsem začala pomalu chodit sem a tam s jednou ruku podél těla a tou druhou držíc tu jednu za loket. "Dostal se mi do hlavy. Nevím, jak byl daleko ode mě, ale mluvil jakoby nebyl v naší zemi, ale rozhodně v našem městě nebyl, to bych ho našla. Mluvil o tom, že chce odstranit elitu a vedení. A že chtějí osvobodit lidi a zařídit, aby si všichni byli rovni. Nemá armádu, ale až ji bude mít napochoduje do země a odstraní všechny ve velitelské pozici. Zmiňoval také Sněžného démona, že až se mnou skončí budu se modlit, aby pro mě přišel. Myslím si, že tím mířil na tvou sestru a že rozhodně nejsem jediná, koho kontaktoval nebo kontaktovat bude. A bohužel, i když tvou sestru nemusím, myslím, že ji též nebude kontaktovat v přátelském duchu, ona též ovládá vedení. Byl hodně .... sebevědomý.... neviděla jsem mu do tváře, měl masku přes půlku obličeje. A technika, kterou na mě použil evidentně vůbec nevzala čas. Byla jsem v jakési no jiné dimenzi? Jestli se to tak dá nazvat, možná to bylo jen v mé mysli, taky to mohlo být v jeho. Rozhodně dokázal ovládat celou mou mysl a genjutsu to nebylo, toho by si někdo všiml, ale tohle bylo jako kdybych byla pryč jen zlomek okamžiku." zastavila jsem se před ním. 
"Už se něco takového někdy stalo?" s obavami v očích jsem se zadívala do těch jeho. Doufala jsem, že mi něco řekne, protože ta nevědomost byla hrozná.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Sat Aug 11, 2018 7:25 pm

Musím povedať, že ma Reinine slová do istej miery prekvapili. Pravdou totiž je, že hoci sa samotné meno Hatake už v minulosti dostalo k mojim ušiam, konkrétne Akena som nepoznal. Jeho organizácia v časoch vlády môjho otca ešte nepredstavovala zďaleka tak veľkú hrozbu ako je tomu teraz, takže som sa sústredil predovšetkým na potenciálnych nepriateľov z Kaminari no Kuni a Yu no Kuni. Navzdory tomu, že situácia znela vážne, som sa však rozhodol predsa len ju zasa raz skúsiť využiť na to, aby som Reinu presvedčil vzdať sa absolútnej nadvlády nad zemou.
"Je mi ľúto, ale žiadnu podobnú skúsenosť nemám a o Akenovi som nepočul. Viem ti ale viac povedať o inom nepriateľovi, ktorý nám už dlhú dobu takmer nepretržito dýcha na chrbát - Kaminari no Kuni. Ako dlho si myslíš, že potrvá, než sa správa o mojom údajnom stave a rozvrátenej Shimo no Kuni dostane k ich feudálnemu pánovi? Zvádzaš súboj s mojou sestričkou, s nejakým cudzincom z klanu Hatake a čoskoro i s najmocnejšími shinobi zo Zeme bleskov. Nemyslíš si, že je najvyššia doba potlačiť svoju hrdosť a vrátiť mi moje náležité právomoci?" zahral som zámerne na jej zdanlivo ustráchanú stránku, taktiež jej pohliadnuc rovno do očí.
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Sat Aug 11, 2018 7:37 pm

Přišlo mi, že to vůbec nepochopil. Kaminari no Kuni ano i to je věc,kterou jsem chtěla později řešit. 
"Pochopil si, co jsem říkala? Jdou po lidech co ovládají vedení, ten chlap byl schopný mě ve vlastní mysli málem udusit. Vážně si myslíš, že když ti předám vedení, že ty se mu ubráníš? Neubráníš se ani mě a pokud budeš zpět ve vedení, tak půjdou po tobě!" vyjedu na něj naštvaně. Asi to bylo moc přes čáru, ale pobouřilo mě to. 
"Tvoje sestra bude muset jít stranou, až přijdou jiné problémy." zavřu oči a promnu si spánky a podívám se na něj zase o poznání s klidem. 
"Ještě to nejde. Na rozdíl od tebe já byla vychovávaná jako elitní voják, ne jako panička na hrad. Pokud ti dám vedení nemůžeš čekat, že budu sedět v sídle a popíjet čajíčky. Kaminari no kuni prozatím nemají důvod pochybovat o tom, že si na tom zle." mrknu na něj. "A můžeš to tu trochu oteplit, je tu kosa." 
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Sat Aug 11, 2018 8:01 pm

Ťažko povedať, či to Reina myslela vážne, alebo skutočne na chvíľu stratila kontrolu nad svojimi pocitmi, no všetko nasvedčovalo tomu, že to bola v tomto prípade práve ona, kto nepochopil, čo som sa jej vlastne pokúšal zdeliť. Takmer to až pôsobilo, že ani sama poriadne nevie, čo vôbec chce. Namiesto toho, aby som sa s ňou každopádne púšťal do hádiek, som sa zhlboka nadýchol a pokúsil jasne vysvetliť svoj zámer bez toho, aby som na ňu vybehol podobným spôsobom ako ona.
"Nemýliš sa. Je zrejmé, že si z väčšej časti vojak ako politik, ale dovoľ mi v niečom ťa poučiť. Hrubá sila nie je všetko, obzvlášť nie v našej pozícii. Nepochybujem o tom, že máš väčšie predpoklady k tomu, aby si sa onomu protivníkovi ubránila, ale o tom to nie je. Vojna, do ktorej sa súdiac podľa tvojich slov údajne ten Hatake púšťa, nie je bitka medzi jednotlivcami, ale systematický konflikt armád na bitevnom poli. Možno mu nedokážem čeliť sám, no keby som bol naspäť pri moci, dokázal by som túto zem zbaviť aspoň nejakých bremien a lepšie ju tak pripraviť. Pokiaľ by naše klany namiesto rozbrojov spolupracovali... pokiaľ by moja sestra i so svojimi spojencami bola na rovnakej strane ako my... a pokiaľ by si sa namiesto hry na feudálneho pána mohla viac sústrediť na povinnosti zmieňovaného elitného vojaka, naša spoločná sila by rapidne vzrástla," objasnil som to tentokrát čo najdiplomatickejším spôsobom, hoci mi to miestami bolo proti srsti. Na jej poslednú žiadosť som reagoval následovne: "A keď už sme u toho... na to, aby som niečo mohol urobiť s izbovou teplotou, by som potreboval viac chakry."
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Sat Aug 11, 2018 8:17 pm

Vyslechla jsem si, co mi říkal. Ale já se nemohla zbavit pocitu, že jakmile to udělám, tak mě zavře stejně jako všechny moje lidi a bude proti mě. Což je stejně, ale ... důvěřovala jsem v jeho gentlemanské schopnosti, ale pořád tam bylo to "Ale". Sedla jsem si zkroušeně vedle něj, ne úplně vedle něj, jen prostě vedle něj na postel. 
"Tvoje sestra se mnou nikdy spolupracovat nebude, nesnáší mě.... Přitom jsme si obě rovny." ano ona byla monstrum stejně jako já. Ona zabíjela já také. 
"Takumi popravdě co bys udělal, když bych ti teď řekla ano?" podívala jsem se na něj. Poznámku o chakře  jsem ignorovala, já mu ji dát nemohla. Jen sebrat. A jestli bude pokračovat v té své sobeckosti ohledně svého postavení, tak se toho i dočká. 
"Co si očekával od našeho manželství?"
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Sat Aug 11, 2018 8:43 pm

Nebolo zrejmé, či to myslela vážne, alebo sa len nejakým spôsobom pokúšala dostať do mojej hlavy, no všetko nasvedčovalo tomu, že som ju minimálne aspoň malinko nalomil. Nie je hádam nutné dodávať, že to pre mňa predstavovalo obrovskú šancu konečne sa dostať zo svojej nepríjemnej pozície, preto som sa jej nemienil len tak vzdať. Hoci ma teda netešilo, že sa čo i len odvážila v mojej prítomnosti porovnávať s Kotomi, tentokrát som v sebe prehĺtol túžbu nesúhlasiť a rozhodol sa to radšej odignorovať, odpovediac jej namiesto toho na prvú otázku.
"...poviem to narovinu. Či už sa zhodneme na tom, koľkých zločinov sa môj otec dopustil voči vášmu klanu, nemôžeš poprieť, že za to i s mojou rodinou draho zaplatil. Som toho názoru, že aj ty by si mala zaplatiť za tie svoje... ale to neznamená, že by som ťa pri prvej príležitosti eliminoval," pokúsil som sa znieť čo najpresvedčivejšie tým, že som jej viacmenej povedal pravdu. Síce som práve v stave, kedy by som ju najradšej videl mŕtvu, no keby naše rozpory jej pričinením skončili, pre dobro zeme by som urobil všetko pre to, aby som sa ju naučil tolerovať.

"Krajina má prednosť pred našimi osobnými konfliktmi. Minimálne do doby, než by sa situácia upokojila a spoločnými silami by sme odvrátili všetky blížiace sa hrozby, by som proti tebe nič nepodnikal a neoslaboval tvoju pozíciu viac než je nutné. Nepochybujem o tom, že by ti Kotomi-chan len tak neodpustila, ale určite by som ju presvedčil, že tvoje schopnosti jednoducho potrebujeme. A kto vie... za predpokladu, že by počet tvojich zásluh prerástol všetky hriechy, ktorých si sa v minulosti dopustila, možno by medzi našimi rodinami nenávisť časom vymizla úplne. Dôvod, prečo som vonkoncom akceptoval naše manželstvo, bol práve ten, že som niečo podobné mienil dosiahnuť od samého začiatku. Hoci v ňom môj otec videl hlavne príležitosť utužiť kontrolu nad klanom Kana, ja som od nášho vzťahu očakával primárne prosperitu a mier pre Shimo no Kuni. Nie je to náhodou presne to isté, po čom v skutočnosti túžiš tiež?" nahodil som zasa raz tie čo najmilšie slová, ktorých som bol vzhľadom na okolnosti schopný. Určite by som nebol ani zďaleka tak prívetivý, keby to moja situácia nevyžadovala, no nemal som na výber.
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Sat Aug 11, 2018 9:18 pm

Změnil taktiku. Rychle se uklidnil a začal se rozprávat. Konečně normální rozhovor. I když stále jen o tom samém. Chtěla jsem od něj slyšet pravdu a kdyby mi řekl, že mi nic neudělá ani potom, co bych ho pustila, tak by lhal. Jeho odpověď jsem tak nějak čekala. Ano oje schopnosti tahle země potřebuje, vědí to všichni, k tomu jsem byla vedená. Xayah přišla ke mě a opřela si přední packy o moje holeně, chtěla na klín. Také jsem jí na klín vzala a začala ji hladit po zádech. Takumi měl ve svých slovech pravdu, ale vzdát se něčeho tak brzy kvůli chlapovi, to by byla jistá slabota a Takumi si toho musel být vědom. 
"Moje sny a cíle jsou někde úplně jinde, než si ty a veřejnost myslíte." pronesu skoro šeptem kapitulovaně. Mě vlastně nikdy o veřejnost nešlo. Kdyby bylo po mým, ať se klidně pobijou všeci, když nemají na práci nic jiného. 
"Takumi... proč si mi dal Xayah jako svatební dar? Proč puma?" zeptám se zcela v jiném směru. Chtěla bych ho poznat víc, než jako zajatce, chtěla bych ho poznat jako manžela, který by mohl splnit můj sen.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Sat Aug 11, 2018 9:35 pm

Nebol som si úprimne istý, či moja snaha získať naspäť to, čo mi bolo odcudzené, niekam vôbec viedla. Navzdory tomu som sa však ešte nevzdával a pokračoval vo vedení kľudného rozhovoru.
"Úprimne si ani nie som istý," prehlásil som v súvislosti s Reininou ďalšou otázkou. Odpoveď, že som sa tajne nádejal, že ju možno jedného dňa zožerie, by ju asi moc nepotešila. Jednalo sa každopádne iba o rodinný fórik. Pravá podstata onoho podivného daru spočívala v niečom inom.
"Ak v tom hľadáš nejaký hlboký zmysel, sklamem ťa, no žiadny nenájdeš. Vedel som, že váš klan má šperkov a iných cenností dosť, preto som sa od začiatku prikláňal k nejakému domácemu zvieraťu. Prečo práve puma? Síce som ťa až do svadby naživo nevidel, no na základe informácií, ktoré som o tebe mal, som skrátka mal pocit, že sa k tebe najviac bude hodiť nejaká mačka. To by ale nebolo dostatočne exotické, preto som zvolil o čosi originálnejšiu variantu. Nie som si ale istý, či je úplne vhodná doba na to, aby sme riešili takéto veci," objasnil som výber daru relatívne stručne a pokúsil sa naznačiť, že by som uvítal preberanie dôležitejších záležitostí.
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Sat Aug 11, 2018 10:38 pm

"Zajímavá volba. Kočku jsem odmalička chtěla." pokývala jsem a nepřestala hladit Xayah, která zase pomalu usínala. Bylo nanejvýš přesné, co říkal. Měla jsem všechno na co bych si ukázala, ale skutečně kotě bylo to po čem jsem toužila odmalička. 
"Myslím, že je to nejlepší doba, řešit takovéto věci. Ani jeden se neznáme. Házíme tu na sebe špínu kde se dá. Jsme svoji a nic o sobě nevíme. Já nevím jak tobě, ale mě to vadí. Jaká je tvá oblíbená barva?" podívám se na něj se zájmem. Pracuju celou dobu nepotřebuju pracovat ještě s ním.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Sun Aug 12, 2018 11:30 am

Hoci som sa snažil byť čo najkľudnejší, ako to len bolo možné, s každým ďalším slovom zo strany Reiny som prestával byť trpezlivý. To si naozaj myslí, že voči nej budem príjemnejší a poddajnejší, keď sa o mňa začne viac zaujímať? Napriek tomu, že som si bol vedomý, do akej miery by mi to mohlo pomôcť dostať sa von, predsa len som bol len človekom, a ešte k tomu na drogách. Už som to teda viac nezniesol a odpovedal s väčšou dávkou animozity ako doposiaľ.
"Neviem ako ty, ale príde mi, že toho o tebe viem celkom dosť. Si žena, ktorá zavraždila môjho otca, všemožnými spôsobmi sa pokúša zabiť moju malú sestričku a proti mojej vôli ma v omámenom stave drží uväzneného v jedinej miestnosti, zatiaľ čo sama za mojim chrbtom manipuluje ľudí, aby jej boli slepo oddaní. Ak tebe stačila smrť tvojich bratov a otca na náročnej misii v záujme zastavenia ich plánovanej vzbúry na to, aby si zašla takto ďaleko, jak si vôbec môžeš myslieť, že s tebou mienim len tak klábosiť o prkotinách? Ani nechcem vedieť, ako by si vyvádzala, keby si bola v podobnej situácii ako ja. Pokiaľ sa tak strašne chceš hrať na moju manželku, mala by si sa tak v prvom rade i chovať, a to nie iba verbálne," zrušil som Reininu snahu o naviazanie uvoľnenejšej konverzácie a odvrátil od nej svoj očividne rozhorčený pohľad.
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Sun Aug 12, 2018 11:58 am

Docela mě překvapil, tím jak vyjel, ale vyloženě naštval tím, co řekl. Prudce jsem se na ně podívala, obočí svraštěné zlobou. 
"Já nepotřebuju smrt tvojí sestry, jen jí chci mít pod dohledem. Zabila dost mích lidí. Nebude to dělat i nadále." zatnu ruce v pěst a odvrátím od něj tvář. Naštval mě. "Já byla od začátku proti svatbě. Ty si mi svou nepřítomností dával najevo, že mě taky nechceš. A víš co chtěl se mnou udělat tvůj táta po svatbě? Zavřít pod zámek a hlídat, aby mě náhodou nenapadlo se mstít. A vůbec by mě nepřekvapilo kdyby ta mise  v Kaminari no kuni, kam je poslal byla předem domluvená a zaplacená nebo možná ještě zaplacená není, proto nám teď od nich hrozí nebezpečí co? Tvůj táta jim třeba nestihl zaplatit za smrt mého otce a bratrů. A když mě viděl, říkal si, jo ta Reina je krásná a hloupá blondýnka, od ní nebezpečí nehrozí. Tak trochu neodhadl můj charakter. Říkáš, že mě znáš? Nikdo mě nezná tak dobře, aby tohle mohl tvrdit." Xayah ucítila špatnou atmosféru a seskočila z mého klína a šla si stoupnout ke dveřím kam si sedla a nakonec se stočila do klubíčka. Teď jsem si trochu přišla nechráněná.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Sun Aug 12, 2018 12:46 pm

Úprimne som si nebol istý, či sa mám rozčuľovať alebo zúfalo smiať. Bez ohľadu na to, aký je jej súčasný postoj, som si bol veľmi dobre vedomý toho, že sa pôvodne Reina skutočne mojej sestry zbaviť plánovala, takže to, že ju akurát mieni mať pod dohľadom, mi prišlo ako jedno veľké klamstvo. To však nebolo ani zďaleka to najabsurdnejšie, čo vypotila. Hoci som sa pôvodne posadil práve preto, aby som na ňu nevybehol, aktuálne som vzhľadom na jej pozíciu musel urobiť presný opak a s hlbokými nádychmi podísť už k pomaly rozmrazujúcemu sa oknu.
"Takže je to pravda... pôvodne som ťa vnímal čisto ako kalkulatívneho manipulátora, ale teraz vidím, že si predovšetkým šialená. Ani neviem, či mám dosť síl na to vyvracať ti všetky tie nezmysly, ktoré si zo seba za tak krátku dobu dostala. Na jednu stranu hovoríš, že z teba mal byť elitný vojak, potom tvrdíš, že ťa môj otec, ktorý už tak či tak nemal na staré kolená zďaleka tak veľký vplyv ako kedysi, plánoval uzavrieť niekam do zámku, pretože to je v tvojej hlave asi logickejšie ako sa ťa i so zvyškom rodiny zbaviť... keby sme ťa všetci videli len ako nepriateľa, ktorého treba zneužiť a zahodiť, naozaj si myslíš, že by si mala dostatočnú voľnosť na to, aby ti tvoj plán vyšiel? Ale jasné, ty to berieš tak, že sme ťa akurát podceňovali, pretože si žena, že? Napriek tomu, že tvojim najúhlavnejším protivníkom je tiež dievča. A že sme Kaminari no Kuni zaplatili... alebo teda chceli zaplatiť, aby sa zbavili našich potenciálne najsilnejších shinobi? Samozrejme, najvyšší predstavitelia jedného z celosvetovo najbohatších klanov boli eliminovaní výmenou za pár drobných z pokladnice Shimo no Kuni. To fakticky dáva zmysel. Náš rozhovor týmto skončil, Kana. Zmizni mi z očí," zavelil som nekompromisne navzdory tomu, že som očividne nebol v pozícii, kedy by som si mohol dovoliť vydávať akékoľvek rozkazy.
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Sun Aug 12, 2018 1:16 pm

"Jo šílená. ...To já jsem..." odmlčela jsem se a jen se líně zvedla a přistoupila jsem k Takumimu blíže. "Zaplaťpánbůh za to, jinak by tohle nikdy nemohlo vyjít." řeknu jedovatě, otočím ho na sebe za rameno a šeptnu ony dvě slova Shikei seppun. Následně na to jsem ho nekompromisně políbila. Neměla jsem moc možnost si polibek vychutnat, protože hned na to jsem se oddálila, aby do mě lépe proudil i ten menší zbytek chakry co měl v sobě. Následek odnětí i toho zbytku chakry by měl upadnout do mdlob. Držela jsem ho, aby nespadl na zem a vzápětí hvízdnu na strážce, kteří přiběhli. 
"Dejte ho do postele a kontrolujte ho, jakmile se probere, informujte můj tým. Ať mu zatím nedávají jeho dávku, dokud si trochu chakry nedoplní, pak stejný režim jako dřív." řeknu dost pobuřeně. Jeho chakru jsem v sobě cítila a to bylo hlavní. Moje nová technika fungovala na výbornou. Teď se pojďme postarat o další věci. Chtějí ze mě mít šílenou? Budou ji ze mě mít. 
"Xayah? hlídejte pánička, jistě nepohrdne společností." strážcům jsem ještě dala pokyn, kdyby chtěla ven, ať jí pustí a já si to mířila do hlavního sálu, sednu si na 'trůn' a pohladím opěrky. V té chvíli začne celou místnost pokrývat krystal, včetně toho trůnu. K čertu s klanem Yamada. 
"Tákže, koho zničíme tentokrát?" 
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Sun Aug 12, 2018 1:30 pm

Nasledujúce udalosti sa odohrali priveľmi rýchlo na to, aby som na ne vzhľadom na môj drasticky oslabený a zdrogovaný stav dokázal nejak efektívne zareagovať. V jednu chvíľu Reina sedela na posteli a v druhú stála predo mnou, vnútiac mi náš druhý oficiálny bozk. Nie je hádam ani nutné povedať, že som nespolupracoval a namiesto toho som sa chcel brániť, no bohužiaľ som na to nemal dostatok energie. V duchu som preklínal, že som práve dnes trénoval používanie hyōtonu a vyšťavil sa tým ešte viac, inak by som bez váhania použil Jisarenhyō, aj keby ma to malo stáť život. Dokonca ani moja šialená manželka by to nemala šancu včas zastaviť, keď so mnou vonkoncom sama prišla do fyzického kontaktu. Takto som sa však takmer na nič nezmohol a behom chvíľky v bezvedomí spadol na podlahu. Jediné, čo som Reine nechal na pamiatku, bola povrchová rana na perách spôsobená urýchleným kusnutím, ktorú už v tejto chvíli vzhľadom na mierne tečúcu krvičku a pichľavú bolesť musela zaregistrovať. Vskutku romantická skúsenosť...
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Kenji Kana Mon Aug 13, 2018 1:30 pm

I keď nová výzdoba a skryštalizovanie celého sálu vyzeralo vskutku majestátne, na jedného človeka to predsa len vplyv nemalo. Keď Reina konečne upriamila svoj pohľad pred seba, povšimla si ako pomaly kráčam smerom k nej ničiac každý kúsok jej kryštálu v mojom okolí. Takto som si v podstate robil cestičku až k nej aby som sa nemusel čo i len dotknúť jej Kekei Genkai. Na tvári som mal usadený ignorantský a povýšenecký pohľad tak ako stále, čo však bolo zvláštne bol fakt, že som bol úplne triezvy. Nerazil zo mňa chľast, nemal som v sebe ani kúsok nejakej drogy a dokonca som už hodné dni nemal ani kúsok cigarety. Vskutku bol na mňa konečne dobrý pohľad a zo mňa konečne i vyžarovala energia a hrdosť, ktorou vládol náš klan.
„Zničiť? Ty? Maximálne vyhodíš do vzduchu nejakú hračku.. Aj to nesmie byť príliš rozkošná. Nebodaj ťa niečo znova nahnevalo?“ Spýtal som sa s úsmevom, kráčajúc pomaly k nej. Ďalej som sa nevypytoval, keby sa chcela vyrozprávať, vedela, že by som ju za nič na svete neodmietol. Namiesto toho som sa zastavil iba pár metrov od nej pričom som sa oprel o sochu vedľa mňa. Nemusel som podotýkať že som sa i zo sochy zbavil kryštálu.
„Šušká sa, že si ma chcela vidieť. Očividne to má niečo spoločné s tvojou návštevou v hostinci. Alebo nebodaj si konečne otvorila oči a rozhodla si sa mi ospravedlniť za to tvoje chovanie voči mne v bare?“ Nevyzeral som nahnevaný, skôr som si do nej len rýpol. Očividne som na celý ten incident s jej pokusom ma skryštalizovať úplne zabudol. Snažil som sa skôr vtipom odľahčiť situáciu v ktorej sa Reina nachádzala. Vyzerala podráždenejšie než vtedy.
Kenji Kana
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 8 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 14 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru