Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Matsumuto - jo

+9
Arakawa Kaori
Shinobi (Samurai)
Reizo Kaneki
Sayori
Tori
Uchiha Nero
Hashiru Senju
Megumi
Tobiru Senju
13 posters

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Matsumuto - jo Empty Matsumuto - jo

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu Jun 14, 2018 4:37 pm

Sídlo, které původně patřilo nevlastní matce Kotomi, Kaie Yamadě. Sídlo odkoupil sám feudální pán jako dárek k výročí svatby. Když byla Kotomi malá, trávila s matkou na hradě hodně času.
Po událostech, které se staly v hlavním sídle, po zradě, kterou její macecha spáchala, sem Kaia uprchla. Strážena Reininými zřízenci.

Matsumuto - jo 4gqtiwvo4zu3nk6ld56ydcamoyp9251sh

Podaří se nám ho získat zpět?
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Gama Sennin
Gama Sennin

Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 06. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Wed May 08, 2019 6:33 pm

Seděla jsem na střeše hradu, nechala vítr, aby si hrál s mými vlasy. Shlížela jsem dolů, na ruch, který pode mnou vládl. Od chvíle, kdy byl hrad dobyt, se tu nacházeli pouze válečníci. Shinobi a dobrovolníci. Našli se tu i samuraiové. Všichni to byli lidé,kteří shledali Reininu vládu špatnou. Byli to lidé, kteří se rozhodli dát všanc své životy a pomoct mi. Sloužit mi. Dole probíhal trénink, mohla jsem slyšet výkřiky mužů, kteří se snažili připravit na útok i obranu. Zároveň jsem ale slyšela smích. Bylo to jako pohlazení. Lehce jsem se pousmála a zaklonila hlavu. Nebe bylo zamračené, ocelově šedé, skoro připravené na sníh.
Od dobytí hradu uběhly dva roky. Dva roky se téměř nic nedělo, nebo se to aspoň zdálo. Z hlavního města jsem ale měla čím dál zajímavější zprávy. A věděla jsem, že se něco chystá...No, u nás taky nastalo pár změn. Ale o těch později.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Megumi Wed May 08, 2019 6:54 pm

Nakoniec bolo potrebné, vybrať si stranu. Nepatril som práve k ľuďom, ktorý by sa radi viazali kdekoľvek inam, než ku klanu a tak pre mňa bolo ťažké v ten finálny moment nakoniec prísť na pomoc pri dobíjaní tejto pevnosti. No to už bolo dobré dva roky dozadu. Dva roky, ktoré som strávil ako žoldnier klanu Yamada a zároveň aj špión pre môj vlastný klan. Bola to informácia, ktorú som Kotomi nikdy nezdelil, no nikdy som s tým ani neplánoval začať. Na čo si kaziť vzťahy?

Keď som sa ale opieral o chladné múry sídla a pozeral sa na kvety, ktoré začali kvitnúť len pár dní dozadu na miestnych záhradách, vedel som, že nastal čas. K môjmu rozhodnutiu tiež prispel list, ktorý som teraz zvieral v rukách. Povolali ma späť "domov". Vedel som kde sa nachádza Kotomi. vedel som to posledné dva roky, každý jeden jej krok, každý jeden jej príkaz, manéver, každý jeden výbuch zlosti či smiechu. Mal som sa pre to cítiť zle? Povedzme, že som sa s tým naučil žiť. Aj teraz. Nad hradom krúžilo niekoľko desiatok vrán, ktoré sa tu spolu so mnou v tú rozhodujúcu noc usídlili. Boli mojimi očami, ústami...
"Na streche.." Šepol som skôr pre seba, zazerajúc na oblohu a na krúživý signál, ktorý mi moji operení priatelia svojim letom ukazovali. A tak som sa na strechu vydal tiež. 

Nesnažil som sa byť nenápadný. Kotomi by ani nemusela byť senzibil k tomu, aby započula dopadnutie mojich nôh na strechu, len niekoľko metrov za jej chrbtom. Keď sa otočila, ak sa otočila, mohla si všimnúť, že mám na sebe poslednú dobu dosť typické oblečenie. Ani sa príliš nehodilo na boj. Ruky som mal pozdĺž tela, pri čom som v jednej stále zvieral onen list, ktorý mi zaslal môj klan. Čo tiež bolo posledné mesiace typické, nevidela typickú farbu mojich očí. Bol v nich sharingan. Pravdepodobne si ani nevedela spomenúť, kedy som sa na svet pozeral bez neho. Ako keby som jej neveril, alebo hocikomu v tomto mieste. No dôvodov som mohol mať mnoho. Sám som si musel nejaký vybrať. Ale či som toho bol schopný? Na to som si nevedel odpovedať sám.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Wed May 08, 2019 7:14 pm

Nad mou hlavou kroužili černí havrani. Mocným krákáním dávali najevo svou přítomnost i atmosféru, která panovala v celé zemi. Sledovala jsem jejich ladný pohyb. Volný let. Záviděla jsem jim. Tedy zčásti. Zpočátku jsem se litovala, že jsem skončila jak jsem skončila. Události posledních dvou let mi ukázaly, že mám a výběr. Měla jsem ho už ve chvíli, kdy jsme se rozhodli dobýt hrad. Já jsem chtěla. Rozhodla jsem se postavit jak svému osudu, tak proti své rodině. Bylo to pro pomstu, ale bylo to hlavně pro mě. Chtěla jsem pomoct lidem v téhle zemi. Mrtvé k životu nevrátím mstou, ale můžu zachránit ten zbytek, který ještě žije.
Zafoukal vítr, který mi rozhodil vlasy do stran a v tu chvíli jsem slyšela kroky. Pootočila jsem hlavu a usmála se.
,,Co tě za mnou na střechu přivedlo, Goemone?" zeptala jsem se jemně. Byla to otázka začínající konverzaci, než abych vyzvídala. Goemon za mnou až tak často nechodil, přesto jsem věděla, že je poblíž. Moc jsme spolu ani nemluvili, nebyla potřeba. Vždy se držel spíše v ústraní, přesto mě uklidňovalo, že tu je.
tak jako Gomeon, i já byla v tradičních šatech. Od chvíle, kdy jsem začala žít zde, vrátila jsem se ke své roli princezny. Nač se schovávat. V tradičním kimonu, přes které jsem měla zdobené haori. Rozpuštěné vlasy, do kterých byla usazena květina. Letmo jsem se jí dotkla. Dala jsem si ji do vlasů v den, kdy jsme společnými silami získali tento hrad. Byl to pro mě symbol vítězství.
V Goemonových očích jsem viděla sharingan. Něco jsem o něm četla. Byla to vyčerpávající schopnost. On ji využíval stále. Bylo to až neuvěřitelné. Přejela jsem ho pohledem a v jeho ruce jsem si všimla bílého cípu papíru. Vrátila jsem se pohledem zpět k jeho obličeji a naklonila hlavu na stranu. Neptala jsem se, věděla jsem, že si všiml, že jsem list zahlédla a věděla jsem, že mi to i řekne.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Megumi Wed May 08, 2019 7:35 pm

Chvíľku som tam stál bez odpovedi. Len som si prezeral osobu, ktorej som bol posledné dva roky oddaný.. či už viac, alebo menej. Mala v sebe isté čaro, vyzerala.. staršie. Ani nie vekom, ale skôr skúsenosťami. Pamätal som si ešte to rozplakané a rozmaznané dievča, ktoré sa trápilo pre svoju vlastnú neschopnosť, neuvedomujúc si potenciál v sebe skrívajúci. Vtedy ma táto jej stránka otravovala. Dnes ? trocha mi to chýbalo. Z nejakého dôvodu sa mi zdalo, že bolo všetko.. jednoduchšie. Všetci k sebe boli úprimnejší a otvorenejší.. aspoň teda ku mne. 
No bol som realista. Vedel som, že za všetko dobré aj zlé, som si mohol sám. Taktiež som si uvedomil, že som na ňu stále len pozerám bez odpovedi už niekoľko minút, stratený v mojich myšlienkach. 
".. výhľad." Odvetil som stroho, no minimálne z polovice pravdivo.  Možno toto bol ten problém. Vždy som rozprával neúplné pravdy, niekedy tak trocha v hádankách. No kto vie, možno jej to polichotilo. Výhľad tu bol dobrý ale nevyzeralo to tak, že by ma práve výhľad na krajinu zaujal. No naďalej som bol znova v tichosti, rozmýšľajúc, aké správne slová využiť. Keby že to je len niekto koho "poznám", bolo by mi to jedno. Povedal by som že "končím" a odišiel by som. No kto vie, možno som si ku Kotomi vybudoval istý druh vzťahu, púta či niečoho podobného.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Wed May 08, 2019 7:49 pm

Neodpověděl. Byl ticho, ale díval se na mě. Upřeným pohledem, nejspíš ztracený ve vlastních myšlenkách. Zajímalo mě, o čem asi přemýšlí. Goemon byl jediný, který ač se rozhodl dobrovolně tu zůstat, přesto se nijak nedružil. Přišlo mi to osamělé a smutné. Proto kdykoliv se rozhodl za mnou přijít, potěšilo mě to. Byl moje stráž a i beze slov jsem cítila bezpečí.
Vytrhl mě z myšlenek jeho hlas. Výhled? Zasmála jsem se, levou ruku jsem si přiložila ke rtům. Neupřímná odpověď. Aspoň takový pocit jsem měla.
,,Ano, výhled je tu pěkný. Hezky se tu rozjímá." zahleděla jsem se před sebe. Do dáli. Směrem k hlavnímu městu.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Megumi Wed May 08, 2019 8:11 pm

Moja malá polovičná pravda a zároveň aj polovičná lož, mi pravdepodobne vyšla. Potešilo by ma to, keby že to je hociktorý iný deň. No dnes som sa príliš z maličkostí nevedel tešiť.
"Je.... taktiež je to posledný krát, kedy sa ním môžem nechať očariť." Nepovzdychol som, no mal som malé nutkanie. Hlas som mal pokojný netriasol sa a nebolo mi do plaču. Stále v ňom však bolo počuť takú prapodivnú hĺbku, napätie? sklamanie? smútok? Pokojne to mohla byť aj temnota. Papierik som skrčil v dlani a len som si ho schoval do záhybov  môjho vlastného haori. Nakoniec som sa neubránil povzdychu. Sklopil som oči, na chvíľku som ich aj privrel.
"V týchto veciach ja.. nie som moc dobrý." Poukázal som rukami niekam neurčito, okolo seba. ".. v lúčeniach." Do teraz to boli vždy skôr také tie chvíľkové veci. Aj spočiatku to tak bolo. Naštval som ju, stratil som sa, znova som sa objavil a ešte viac som ju naštval. Pamätal som si, keď som ich raz prekvapil večer, takmer moja partnerka prizabila jej bratranca a o Reizovi a mojej malej potýčke s nimi som ani nehovoril. Divoké časy. Vykročil som jej smerom. No nemieril som k nej. Prešiel som popri, sadol som si na okraj strechy, nohy som nechal voľne visieť a rukami som oprel za seba.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Thu May 09, 2019 3:17 pm

Naposledy. Rozloučit. Dvě slova, která mi mi v mysli utkvěla. Když jsem zahlédla ten papírek, očekávala jsem to. Stejně mě to trochu...Zklamalo? Rozesmutnilo? Každopádně, úplně do úsměvu mi nebylo.
Nechala jsem ho dojít blíž a posadit se na okraj střechy. Neřekla jsem na to nic. Jen jsem pár minut v tichosti sledovala jeho záda. Až donedávna jsem za těmi zády stála a čekala, až mě ochrání. A pak se jim zkusila postavit. Při té vzpomínce se mi zvedl koutek rtů v pokřivený úsměv. Sklouzla jsem se níž. V dlouhém kimonu to byl trochu problém, ale posadila se vedle něj. Nohy mi klimbaly ve vzduchu.
,,Nemusíme se loučit." řekla jsem nakonec. Pohled jsem znovu upřela před sebe. V mysli jsem počítala vzdálenost od paláce, kde jsme se vlastně setkali
poprvé.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Megumi Thu May 09, 2019 3:26 pm

Po jej odpovedi som znova na chvíľu ostal tichu. Len som sa pozeral niekam na obzor, snažiac sa si vychutnať vánok. Úprimne som si nebol tak úplne istý, ako svoje slová myslela. Možno ma len nechcela pustiť no, to nebola jej voľba. Možno som si to však namýšľal. 
"To je jedna z tých vecí, ktoré zaručene musíme spraviť." Uškrnul som sa, no nijak nepríjemne, skôr pobavene.
"Musím ísť.. pravda je taká, že aj chcem, len som k tomu zatiaľ nemal dôvod." Potľapkal som si záhyb kimona, v ktorom bol schovaný papierik. 
"A ten prišiel.. Never to zle.. ani nijak osobne ale hej, nepasujem sem." Zľahka som sa pousmial. Poukázal som rukami na okolo. "Snažíte sa vybudovať niečo, čoho nemôžem byť súčasťou, na to som spravil príliš veľa nepekných vecí."
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Thu May 09, 2019 6:36 pm

Goemon se lehce rozpovídal. Nepřerušovala jsem ho, nechala jsem ho domluvit. Přemýšlela jsem nad každým slovem, které řekl. Pak jsem se usmála.
,,Moc nepěkných věcí?" zavrtěla jsem hlavou. ,,To je podle mě nesmysl." otočila jsem na něj hlavu. ,,Není pozdě na to, abys to mohl napravit. Dokud žiješ. Buď se budeš utápět, nebo se staneš horším...Nebo to necháš ve stejném stavu a nenajdeš si žádný cíl." zastrčila jsem si neposedný pramen vlasů za ucho. Studovala jsem jeho obličej. Mladý, ale poznamenaný bolestí. Avšak rozhodný s pevnýma očima.
,,Nebudu tě přemlouvat. Držen tu nejsi....Navíc ti důvěřuji." dodala jsem.
,,Nemusíme se loučit." zopakovala jsem svá slova a tentokrát je i vysvětlila: ,,Už dříve jsi zmizel. Beze slova. A shledali jsme se. Věřím, že to tak bude znovu." naklonila jsem se blíž k němu.
,,Budu na to čekat." zapíchla jsem mu prst do tváře a zasmála se. V nitru jsem tak šťastná nebyla. Zvykla jsem si na jeho přítomnost a bude mi chybět. Pravdou je, že jsem se vůbec nechtěla rozloučit, ale Goemon udělal své rozhodnutí, které je třeba respektovat.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Megumi Thu May 09, 2019 7:13 pm

Na chvíľku som k nej obrátil pohľad. Úprimne mi až tak nezáležalo na tom, čo si o tom myslí. Fakt bol ten, že ideu za ktorou stála táto jej rebélia bolo niečo, čo moja prítomnosť ohrozovala. Vedel som, že tu existovali ľudia, ktorým sa na mňa pozerali skrz prsty. Nedivil som sa im.
"Z nejakého dôvodu som rád, že sa táto tvoja stránka nezmenila." Ale vedela, že s ňou nesúhlasím. Pravdepodobne som jej to už ani nemusel hovoriť. Bol som jeden z tých, ktorý ju dosť kritizoval, aj keď som to vždy myslel dobre. 
"Nemôžem povedať, že som za seba našiel plnohodnotnú náhradu ale.. o polnoci ťa pri bráne bude čakať osoba, ktorá sa k vašemu boju pridá." Nechcel som jej hovoriť, že na mňa bude čakať zbytočne. Aj keď som bol realista a vedel som, že tu nebola príliš existujúca šanca, že sa ešte niekdy uvidíme, aspoň nie ako spojenci a ja som dúfal že nie ako nepriatelia. Spýtavo som sa na ňu pozrel, bol som zaujímavý, ako zareaguje na .. to. No bol som si tiež vedomí, že to je celkom odklonenie od témy.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Thu May 09, 2019 7:49 pm

Úsměv mi lehce povadl. Povzdechla jsem si a pokrčila rameny. ,,Povaha člověka je daná. Někdy jen více či méně uspaná." znovu jsem se narovnala a odsedla si. Goemon nebyl zrovna přítulný. Pomalu jsem se postavila a upravila si kimono. Řekla jsem, že budu čekat, ale...Ne, chtěla jsem tomu věřit. Přesto jsem měla pocit, že je to hlavně mé přání. Spojila jsem ruce, stále svěšené podél těla. Lehce jsem se předklonila a formálně mu poděkovala. ,,Děkuji za tvou pomoc během těch dvou let." Narovnala jsem se a pousmála se. ,,Stalo se toho hodně. A ať si myslíš o tomhle gestu, co chceš, myslím to upřímně."  Do očí jsem mu hleděla upřeně, ale uvolněně.
,,O půlnoci se tedy setkám s člověkem, který by nám rád pomohl." pokývala jsem hlavou a hodila rychlý pohled směrem k bráně a pak hned zpět na Goemona.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Megumi Thu May 09, 2019 8:34 pm

Ako sa postavila, nedokázal som sa na ňu priamo pozerať. Sklonil som pohľad niekam k zemi. Rukou som si pošúchal miesto, kde ma Kotomi ďobla. Úprimne som bol v takom psychickom rozpoložení, že by som sa radšej postavil trom takým démonom, akých má v sebe, než tu teraz viedol túto konverzáciu. Dalo by sa povedať, že som jej neopetoval pohľad. Len som na jej poznámku prikývol.

Nastala chvíľa ticha. Vlastne to bola dosť dlhá chvíľa. Kotomi si mohla pomyslieť, že som nebodaj túto konverzáciu ukončil a že čoskoro zoskočím zo strechy dolu, niekam do neznáma, odkiaľ sa už nikdy nevrátim.
"Ľutujem jednu vec Kotomi." Pomaly som sa pozviechal zo zeme a len som sa k nej znova otočil tvárou. Trocha som sa pousmial, no bol to celkom smutný úsmev. Vykročil som k nej. Tento krát to bolo naozaj k nej. Nebolo to bokom, sadnúť si niekam, alebo popri nej prejsť. Po ceste som sa jej pozrel do očí. Keďže sa tam chcela pozerať pred tým a stále, nemyslel som si, že pohľadom uhne.
No.. a ona mohla pocítiť, že sa nemôže ani pohnúť. Nebola to bolesť, len taká podivná triaška, ale nedokázala pohnúť ani brvou. No na druhú stranu zo mňa nebolo cítiť žiaden úmysel, jej ublížiť. Skôr naopak. 
Zastavil som sa len veľmi blízko pri nej. Mohla na svojej tvári cítiť môj teplý dych. Bola trocha nižšia a tak som sa musel skloniť. 
"Úprimne.. nikdy som z hlavy nedokázal dostať jednu myšlienku.. jednu... otázku." Jednou rukou som sa pomaly priblížil k jej tvári, na ktorej som ju sam pohladil. Prstami som prešiel cez jej líce, až k perám, po ktorých som si to zamieril k temenu, do vlasov.
Znova som sa priblížil, tento krát k jej perám. Delili nás len centimetre, keď som v poslednom okamihu uhol stranou a ústa priložil k jej uchu.
"Ako je možné.. že mi na tieto veci, vždy tak hrozne naletíš..." Ruku som od nej zložil a nakoniec som ju len obišiel. V momente keď sa naše oči od seba odtrhli, mohla pocítiť, že sa môže zasa pohnúť. Ja som sa sám pre seba usmieval.. vlastne skôr uškŕňal. Dva roky som sa pripravoval na túto chvíľu a znova mi to tak krásne vyšlo. Ani som nepotreboval vidieť jej reakciu. Potreboval som zachovať tú typickú Uchihovskú "nad vecou" chôdzu, samozrejme otočenú chrbtom, smerom od Kotomi.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Thu May 09, 2019 9:02 pm

Goemon se díval do země. Ač jsem se snažila udržet oční kontakt, on se mi svým vyhýbal. Nic neříkal a já ho nenutila. Pak se ozval. Řekl, že jedné věci lituje. Zaujalo mě to. Čeho lituje? Chtěl se mi konečně s něčím svěřit? Konečně mi taky věnoval pohled do očí. Pootevřela jsem rty, abych se ho zeptala...A v tu chvíli jsem zamrzla. Kso..Dobře, paralýzu jsem opravdu nečekala. Nemohla jsem pohnout jediným svalem, nemohla jsem uhnout očima. Goemon ke mně vykročil a já byla tak překvapená, že jsem na chvíli oněměla. A Uchiha měl volnou ruku. Doslova. Při doteku jeho prstů na mé tvářila jsem se zachvěla. Cítila jsem mravenčení. Tváře mi pod tím dotekem zrůžověly, což bylo díky mé sněhové pleti, hodně vidět. Naklonil se ke mně, byl tak blízko. Přestaň si se mnou hrát! Prstami doputoval na rty, což vyvolalo další vlnu záchvěvu, a přes ně až do vlasů, aby se nakonec přiblížil ještě víc, ke rtům. Nakonec se naklonil k mému uchu a já spolkla slabý sten. A po jeho větě mě z vězení pustil. Mohla jsem se pohnout a já se zhluboka nadechla. Zapomněla jsem dýchat.
Goemon si poodešel kus dál a já si přiložila ruce na hruď. Zavřela jsem oči. Proudilo mnou hodně mocí. Vztek, zmatení, ale i vzrušení. Prudce jsem se otočila a chytila ho za lem kimona. Několika kroky jsem se přesunula k němu. Stále rudé tváře, rychle bijící srdce.
,,Co to zase mělo znamenat, Uchiho!?" přivřela jsem, lehce zlověstně, i když jsem věděla, že na něj to efekt mít nebude, oči. To není fér! Před dvěma roky se odehrálo něco podobného, tehdy jsem reagovala více výbušně. Každopádně...tentokrát jsem se mu přímo do očí podívat nemohla, zrudla jsem při té myšlence ještě víc a kimono mu pustila. Byla jsem smutná, že chce odejít a on....On...Goemon jeden Uchihovský!
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Megumi Thu May 09, 2019 9:30 pm

Ani som nečakal, že by ma nechala ísť len tak, bez nejakej otázky či odpovede. Bola v týchto veciach naozaj predvídateľná. Keď mnou otočilo po tom, ako ma potiahla za lem kimona, mohla si všimnúť ľahký, no veľmi hravý úsmev. Bolo celkom zaujímavé sledovať, aký mala zrazu problém sa mi do očí pozrieť. Vedel som, že to nie je strachom. Mal som ju už celkom prečítanú. 
"Neviem či je dobrý nápad, ma tu začať vyzliekať Kotomi. Čo by si pomyslel Reizo?" Spýtal som sa jej sladkým, no provokačným hlasom. Bol to môj kolega z Kuroi Hitsuji, ešte v časoch, kedy sme fungovali ako oficiálna banda. Nesnažil som sa tváriť, že to medzi nimi neiskrilo .. a samozrejme som využil každú jednu príležitosť k tomu, aby som do tohto rádoby-vzťahu nejakým spôsobom vstúpil a trocha ho poškándlil. Predsa len som bol Hakka-gu (Fire Starter).
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Fri May 10, 2019 3:00 pm

Goemon se usmíval. Bylo to nezvyklé, protože se to nedělo moc často, ale...Jeho úsměv je sladký. Nemůžu říct, že by Goemon nebyl pěkný. Ba naopak. Takový typ kluků je pro ženy naopak velmi lákavý, mě nevyjímaje. Škádlivá poznámka o svlékání tomu přidala. Užuž jsem to chtěla. Nadechla jsem se a slyšela Reizovo jméno. Píchlo mě u srdce. Opět jsem vydechla a sklonila hlavu. Tváří mi proběhly chmury. Bolestně jsem se zašklebila.
,,Neprovokuj." řekla jsem a opřela si čelo o jeho hruď, takže mi do obličeje neviděl. ,,Nemyslím si, že by něco řekl." zamumlala jsem skoro neslyšně. Pravdou bylo, že bych si přála, kdyby řekl. Jenomže jsem nevěděla, zda se to vůbec někdy stane. Uběhly už dva roky, co jsme se Reizem seznámili. Každý si ze mě utahoval, všichni viděli mé chování v blízkosti Reiza. No až na pár výjimečných chvil se nikdy nic nestalo a asi ani nezměnilo. Povzdechla jsem si. Asi jsem se chovala jako praštěná puberťačka. Ale bylo mi 20! Obvykle to bývá doba, kdy se dívka, kord princezna, vdává. Zatímco já byla bez první pusy....Zčervenala jsem při té myšlence a stále opřená o černovláskovu hruď zatřásla hlavou, abych na to přestala myslet. Na to nebyl čas. Stále jsme byli ve válce, každou chvílí hrozilo nebezpečí a smrt. Možná někdy, až nastane klid.
,,Brzy bude svolána velká válečná porada." oznámila jsem mu.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Megumi Fri May 10, 2019 4:55 pm

Chvíľu to vyzeralo tak, že ju tam tak nechám.. opierať sa. No Kotomi sa takáto činnosť nikdy pred tým nepodarila a mohla tušiť, že aj tento krát to nebude výnimka. Po jej slovách len mohla pocítiť, ako sa moja hruď podivne rozvlnila a moje "telo" sa začalo trhať na desiatku vrán, ktoré sa nakoniec rozleteli a znova ma sformovali o niečo ďalej.
"U mňa v tomto podporu nehľadaj Kotomi.. som vrah, nie básnik či milovník.. tých by si mohla mať plný dvor." Povedal som celkom odmerane, no so značne dobrou náladu. 
"Josh, snáď mi po tom povieš, ako prebiehala." Zastavil som sa z nova na pokraji strechy a otočil som k nej pohľad. 
"Nie že by moje slovo niečo znamenalo.." Na chvíľku som sa odmlčal. No po tom mi kútiky úst znova skryvilo do ľahkého úškrnu. ".. nie že by som niekedy počúval rozkazy." 
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Fri May 10, 2019 9:20 pm

Z Goemona se stalo vraní peří. Po vzdechla jsem si a zajela rukou do vlasů, abych si odhodila pramínek z obličeje. Sledovala jsem jeho kroky a protočila oči, když mi v podstatě sdělil, co si o tom všem, co jsem pověděla myslí. Na Reiza a na zbytek myšlenek jsem se rozhodla teď zapomenout, místo toho jsem se trochu ušklíbla.
,,Aaah, no jo, typický Uchiha. Neposlouchám nikoho a jsem radši sám svým pánem." naklonila jsem hlavu na stranu. Pak jsem si povzdechla. ,,Vážně by mě zajímalo, proč jsi tu až do dnes zůstal. A proč ses vlastně přidal." zakroutila jsem hlavou.
,,Já se divím, žes to ještě nevzdala." ozvalo se posměšně. Trhla jsem sebou. Už nějakou dobu se mnou želvák nemluvil. Odmítla jsem na to odpovědět. Raději jsem se zaměřila na Goemona.
,,Dělej si co chceš. Pak nelituj. Tentokrát bych se ale,být tebou, zapojila. Nastane pár změn. Zaprvé: Neznalost neomlouvá. A zadruhé: Kdo dřív přijde...." větu jsem schválně nedokončila. To náš Uchiha zvládne i sám.
Zapochybovala jsem sice, že by tohle sdělení Goemona nějak zaujalo, ale byl aspoň informován.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Megumi Fri May 10, 2019 10:27 pm

Počas mojich krokov som sa len otočil, až to chvíľku vyzeralo, že cúvam. "Hehe.." Uškrnul som sa a len som neurčito rozhodil rukami do strany. 
"Tcc poznáš nás Uchihov. Sebecký ľudia, sebecké dôvody." Na chvíľku som sa odmlčal a zahľadel som sa k oblohe, kde stále sem tam preletela nejaká z tých vrán. Páčilo sa im tu a kým som tu bol ja, boli to v podstate chránené tvory. Navyše odtiaľto malé škodlivé hlodavce.
"Vyzerám ako niekto, kto tu je kvôli nejakej odmene?" Podvihol som obočie. Teda.. aspoň tak som si to vyložil. Kto skôr príde, ten sa skôr dostane na rad pri udelovaní kto vie akých hodností, peňazí, majetkov.. či? Možno som to bral úplne zle.
"Oh a mala by si sa niekedy porozprávať so želvákom." Poukázal som niekam smerom k jej bruchu. Následne som si len poklopal po spánku, no skôr som tým chcel poukázať na sharingan žiariaci karmínkovou farbou.
"Už mu začína šibať z mojich kecov." Žmurkol som na ňu. Našťastie som bol dosť ďaleko, aby ma tu len stihla nejak primraziť k mieste a vyžadovať si vysvetlenia, ktoré by som jej tak či taknedal.


Naposledy upravil Uchiha Goemon dne Sat May 11, 2019 7:36 am, celkově upraveno 1 krát
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Fri May 10, 2019 10:52 pm

Sledovala jsem jeho počínání. ,,Každý jeden člověk je sobecký. Bez výjimky." řekla jsem zamyšleně a spojila ruce za zády. ,,Ať už má jakýkoliv důvod." což byl dodatek na odměnu. Jenomže na rozdíl od začátku, kdy jsem všem prostě jen naslibovala hory doly, aby mi pomohli, teď je to jiné. Dala jsem lidem na výběr, aby si vybrali, zda se jim pod vedením nové princezny bude dařit, nebo se rozhodnou mi pomoci...No, skončilo to celkem dobře. Nyní jsem už na to sama nebyla. Sami si rozhodujeme o svém osudu.
,,Možná je načase probrat se ze svých ideálů, princezno. A touze po spravedlnosti." Zajímalo mě, proč se Sanbi rozhodl komunikovat. ,,A začít žít svůj život."
Goemon naše konverzaci, dalo-li se to tak nazvat, sledoval.
,,Nechci s ním mluvit." stihla jsem pevně rty. Postupně jsem si na démonovu přítomnost zvykala, přesto ten pocit čiré nenávisti vůči lidem, jsem neskousla. Pokaždý, když komunikoval, ty pocity mě dusily. Byly s ním samé problémy.
,,Protože jsi ještě stále slabá..."
,,Přestaň mě laskavě urážet." skočila jsem mu do řeči. Bez zvýšení hlasu, jen s důrazem, který mi byl houby platný. Sanbi se zasmál.
,,Máte se spolu hodně společného." zašklebila jsem se na Goemona.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Megumi Sat May 11, 2019 7:56 am

Bez slova som ju sledoval. Bolo ťažké vyčítať nejaký konkrétny výraz mojej tváre. Bolo ťažké povedať, či tam bol vôbec nejaký záujem, alebo len čisté pobavenie. Kto vie. Ja som svet bral inak, ako druhý ľudia. Viac.. optimisticky. Prišlo mi zaujímavé, ako sa Kotomi stále snaží zachovať chladnú hlavu, aj keď sme obaja vedeli, že by sa najradšej na démona v nej rozkričala.
Keď ale povedala, že toho spolu máme dosť spoločného. Nemohol som sa tváriť, že tým trocha nezranila moje ego.
V momente sa pohľad v mojich očiach zmenil a keď som sa zahľadel do jej očí, realita okolo nás sa pre oboch z nás zmenila. Aj keď navonok sme tam ostali stáť a len na seba civieť.

Pravdou bolo, že som ju teraz neuvrhol do genjutsu, ale do jej "vnútorného" sveta, podvedomia, v ktorom sa nachádzal aj už vyššie spomínaný trojocasý. Ocitli sme sa tam všetci traja, aj keď jeden z nás za nejakou formou pečate (your choice). No Kotomi si v mojich očiach mohla všimnúť zmenu. Už dávnejšie vedela, že sa môj sharingan nejakým spôsobom zmenil. No nevedela ako a bližšie informácie som jej k tomu nepodával. Pravdou bolo, že som na to, čo som teraz urobil, potreboval vyššiu formu, Mangekyou Sharingan.
"Vyhýbaš sa tomu už dva roky.." Povedal som potichu, možno trocha nahnevane. 
"Ak by som dnes naozaj odišiel, nikto v tvojich radách nedokáže obnoviť pečať na tvojom tele na takej úrovni, ako ja. Ak by šiel berserk, zničila by si celý svoj sen, celý tento hrad.. a zabila množstvo ľudí, na ktorých ti záleží.. len kvôli tvojej ignorácií." Dodal som a len som prstom poukázal na miesto, kde sa nachádzal zapečatený Sanbi, ktorý toto celé pravdepodobne vnímal.
"Dnes sa mu postavíš..."
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Sat May 11, 2019 9:17 pm

Goemonův výraz tváře se po mé poslední poznámce změnil. Změnily se i jeho oči. A vzápětí jsem se objevila v bílé místnosti. Neměla jsem pojem o pozici, v jaké se nacházím. Zda jsem na zemi či ve vzduchu. Až do chvíle, kdy jsem se pořádně rozhlédla a pod sebou uviděla svůj každodenní strach. Obrovské tělo ocasého démona leželo na ,,stole", spoutané chakrovými řetězy, které kdysi vytvořil Reizo a jeho ocasy přibity kolíky. Děsil mě ten pohled. Párkrát jsem ho viděla, pokaždé jsem se ale roztřásla strachy.
,,Dlouho jsi mě nenavštívila." zavrčel temně. ,,A tentokrát máš s sebou i návštěvu." otočila jsem se. Byl tu se mnou Goemon. Jeho monolog mě zasáhl. Stejně jako mi vynechal úder srdce, když řekl, že se mu postavím. Upřela jsem pohled na sanbiho. Jeho nenávistné oči mě propalovaly. Bála jsem se. Navíc..Měl důvod nenávidět. To, v jaké situaci se nacházel, mu muselo působit hroznou bolest. Píchlo mě na hrudi.
,,Ooh? Ty cítíš lítost?" ozval se znovu. Hrklo ve mně. Zapomněla jsem, že moje pocity cítí. ,,Nechtěj mě rozesmát!" zařval, až jsem měla pocit, že tahle místnost bez ničeho se otřásla.
,,Já nemůžu, Goemone." zavrtěla jsem hlavou. Během těch dvou let jsem se zvládla postavit hodně věcem. Sanbimu jsem však čelit nedokázala. Ještě stále ne.
,,Hej, chlapče. Proč jsi ji sem přivedl? Co po mně vlastně chcete?" zavrčel znovu. Tříocasý se zeptal dobře, zajímalo to i mě samotnou. Otočila jsem hlavu na Goemona.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Megumi Sat May 11, 2019 9:29 pm

Bola to.. rozhodne zaujímavá vec na pozorovanie. Ja som jej to moc nezávidel. Pomocou shrainganu som videl veci aj v trocha inom svetle. Videl som, kde by sa dalo na pečati čo vylepšiť alebo ak by som potreboval, tak zas povoliť. Reizove Hijutsu alebo.. ako to nazvať, bolo naozaj mocné. Predsa len.. člen klanu Uzumaki. V minulosti sme s nimi mali svoje problémy.
Úprimne som v tomto tu chcel byť nestranne. Pre to ma prekvapilo, keď ku mne obaja prehovorili. Narozdiel od Kotomi som sa ja tváril úplne normálne. Prítomnosť Sanbiho ma nerozhodila. Vlastne to vyzeralo tak, ako keby mi bol trocha ukradnutý.
"Čo ja? Ja sa len snažím vychovať našu malú princeznu k nejakému obrazu." Pokrčil som ramenom a s ľahkým úsmevom som sa na Sanbiho pozrel.
"Nehovor mi, že ti nechýbala aspoň nejaká spoločnosť.. a ty.." Otočil som sa na Kotomi.
"Už to vzdávaš? Strach je dobrá vec, ale niekedy ľudí obmedzuje.. ako napríklad teraz, teba.. ani sa nedokážeš postaviť samej sebe lebo pozri sa.." Poukázal som na spútaného Sanbiho.
"Tento tu, je teraz tvojou súčasťou.." Na chvíľku som sa odmlčal.
"Verím že ti to Reizo povedal ale.. ak sa z teba dostane, tak umrieš. Žiadna iná cesta nevedie.. tak by si si na jeho prítomnosť už mala sakra zvykať." Poškrabal som sa v strapatých vlasoch a len som sa tam nenútene začal kývať zo strany na stranu.
"Tak.. ako sa tu máš?" Spýtal som sa Sanbiho. Nie že by som sa ho snažil provokovať, no nebol som dosť naivný na to, aby som neveril, že presne to práve teraz robím.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Sat May 11, 2019 10:21 pm

Goemon byl klidný. Jako nerozvlněné jezero. Upírala jsem zrak na sanbiho a poslouchala Goemonova slova. Strach mě omezuje? Mám si zvyknout, že mám v sobě něco, co mě co nenávidí natolik, že mě to dokáže ochromit?
Tříocasý rozhodně nevypadal, že by si chtěl jen tak povídat. Trhnul sebou, ale řetězy nepovolily. Naopak to vypadalo, že si působí tím větší bolest.
,,Pche....Někdo je tu vtipálek." sanbi se hrdelně zasmál. No, nebyla v tom ani špetka pobavení. Každý zvuk, který řetězy po pohybech démona vydaly, jsem měla pocit, že mi vyrývá rány do těla. Zaryla jsem si nehty do paží. Měla jsem pocit, že se mi rozkočí hlava. Nahrnuly se mi slzy do očí, štípaly. Musela jsem několikrát zamrkat a kousnout se do rtu, abych je nepustila ven.
,,Myslím, že tvoje princezna to nezvládne. Ach, v jak slabém dítěti jsem byl uvězně." zavrčel zlostně. Roztřásla jsem se. Vztekem. Na Goemona. Nechápal mě. Možná to dělal i pro mé dobro, ale..Jsem to já, kdo si tím musí projít. Ať jsem dělala, co jsem dělala, viděl ve mně malou, rozmazlenou holku. Lidé okolo mě, včetně sanbiho, mě viděli jako slabé dítě, které se stále se slzami v očích klepe strachy.
Okolo mě začala narůstat chladná aura. Vzduch okolí nás se ochladil. Sanbiho vodní podstata způsobila srážku s chladem a od nikud se sem tam snesla vločka.
,,Přestaňte....mi konečně říkat, co mám dělat!" rozkřičela jsem se. ,,Nic, co udělám, vám není dobré! Většina mých rozhodnutí je špatných! Neumím číst lidi, vybírám špatná slova! Jsem naivní a žiju v iluzích a vlastních ideách.." na vteřinu jsem se odmlčela, abych se mohla nadechnout a pokračovat. ,,Ty..." otočila jsem se na Goemona a vyslala k němu, aniž bych sama chtěla, mrazivý vzduch, který ho musel štípat na obličeji. ,,Se mě snažíš vychovat tím nejhorším způsobem. Tvrdá výchova? Tou jsem si taky prošla. Nejsi jediný. Být princeznou není med, jak si myslíš. Nebyla jsem uchráněna všemu. A zrada a ztráta rodiny nejsou jediné, mě posunuly tomu, co jsem teď." přivřela jsem oči. ,,Jsi slepý, pokud mě vidíš jako malé dítě. Ty bys měl otevřít oči a přestat se na svět dívat jako na nepřítele. Jednou jsi v mé společnosti. Přijmi mě takovou, jaká jsem a začni mi důvěřovat, že to zvládnu i s tím, jaká jsem." Zaťala jsem ruce v pěst a zaměřila se na tříocasého.
,,Za svůj osud si můžeš sám." řekla jsem jen a zmlkla. Nejspíš jsem sanbiho lehce šokovala, tudíž jsem pokračovala. ,,Je mi líto, že jsme tě probudili ze spánku, ovšem tys na nás zaútočil. Zničil jsi chrám a zranil mé přátele. Mě jsi zabil. A já dlužím život muži, který mě zachránil a dlužím ho i tobě. Chápu tvou nenávist, chápu i tvou bolest." Sama jsem byla tebou probodnuta skrz. Neuvěřitelně to bolelo.
Tříocasý se probral z překvapení. ,,Myslíš si, že na mě tvoje slova zapůsobí?!" trhl řetězy. Věděla jsem, že kdyby mohl okamžitě by mě na místě rozsápal.
,,Ne...Bojím se tě stále. A vím, že nejsem tak silná, abych ti dokázala čelit." polkla jsem a vloček padalo čím dál víc. Vztek mě neopustil. Zklamání a smutek taky ne.
,,Já jen nechci v očích těch, co mi pomáhají, vypadat jako někdo, kdo naději boří, místo aby ji dal. Možná nejsem psychicky i fyzicky nijak silná, ale svého svého snu a své naděje se nevzdám." poslední slova jsem zakřičela. Možná spíše pro sebe, abych si dodala odvahu. Sanbi pro tuhle chvíli nic neřekl a mě postupně začala opouštět síla. Sněhová vánice zeslábla a já se trošku zadýchala. Sklonila jsem hlavu a vlasy mi zakryly obličej. Asi to všechno znělo jako nesmysl, ale....Já se vykřičela ze svých pocitů. Ulevilo se mi, v tuhle chvíli mě nic nedusilo. Ani strach a démonova nenávist.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Megumi Sun May 12, 2019 9:49 am

Kotomi čakala nie príliš.. chápavá reakcia. Aspoň nie odo mňa. No nemohol som si pomôcť. Presne toto som mal na mysli. Prevrátil som očami nad jej vykrikovaním a s povzdychom som začal reálne uvažovať o tom, či to má vôbec cenu.
"Ak nechceš aby ťa ľudia chápali ako malé decko, tak sa tak prestaň správať.." Odvetil som pomerne chladne. Takéto niečo som očakal aj od nej. Nenechať sa rozhodiť po každom jednom slove, ktoré sa jej nemusí páčiť. Bola emotívna, až moc. Keby že je len normálnou ženou, tak by to bolo každému jedno. Ale ona bola niekým, kto mal v budúcnosti vládnuť tejto krajine.
Lenže  s tým, aká si.. to v živote nezvládneš.. boli slová, ktoré som si povedal v hlave, ale nie jej. Môj pohľad však hovoril za všetko. Bral som to ale tak, že proste nebola pripravená.
Človek mal až pocit, že je k Sanbimu milšia, než ku mne. No ani som sa jej nedivil. Aj ja som bol k Sanbimu milší, než k nej, aspoň teraz.
"Ak ťa len tieto slová vedia rozhodiť Kotomi... tak možno nie si hodná toho, aby ťa ľudia nasledovali. Ospravedlňujem sa.. nie si pripravená na to, aby si sa tomuto silákovi postavila." Kývol som hlavou k Sanbimu, ako keby to bol môj najlepší kamarát. No po tom som si rukou dvoma prstami poťukal po spánku.
"Najprv si to musíš vyriešiť vo svojej vlastnej hlave." Po týchto slovách som len privrel oči a Kotomi si mohla všimnúť, že sa z tohto jej podvedomia strácam, až som úplne zmizol. To či sa prebrala aj ona, alebo ešte chcela zo svojim démonom rozprávať, bolo už len na nej. Tak či tak, ak sa prebrala, ja som tam už nebol, aspoň nie zdanlivo.

(presun?)
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru