Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kopec s výhledem na město a okolí

+5
Tori
Benjiro
Megumi
Kotomi Yamada
Reizo Kaneki
9 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Reizo Kaneki Sun Jul 01, 2018 4:18 pm

First topic message reminder :

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Vzhled10
Úsilí vynaložené k vyšplhání tohoto kopce na samotném okraji obývané části Shimo no Kuni se zcela jistě vyplatí. Je zde výhled jak na hlavní město s dominantním sídlem, tak na jeho okolí a nabízí možnost chvilky relaxace, klidu a soukromí.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down


Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Raijin Dreyar Fri Jul 20, 2018 7:10 pm

Na chvíľu som sa zamyslel, alebo skôr som si prehrával čo všetko som im na tom zraze povedal. Teoreticky, keďže prijali moje služby, podľa všetkého prijali i moje peniaze. Tie som stále síce nemal, aj keď i v túto chvíľu som disponoval oveľa väčším obnosom ako ostatní dokopy, vedel som že sa budem musieť vrátiť a vydobiť si svoj klan späť.
"No, teoreticky som im sľúbil finančnú podporu, v tom prípade ak ťa vyplatím ja v ich mene, bude to stačiť?" Spýtal som sa. Samozrejme som ju nenútil aby sa vrátila i ona, alebo aby sa im zaviazala, v tomto som bol odlišný. Ja som skôr hľadal nejakú akciu, nejaké vzrušenie, možnosť niečomu novému sa naučiť, peniaze pre mňa veľa neznamenali. To sa ale hovorilo človeku ktorý ich mal oveľa viac než bolo treba.
"A zdá sa že sa obklopila nejakými ľuďmi ktorí sa vyznajú, hlavne ten Reizo a Hashiro, až na tie kecy, vyzerali že sú niečoho schopní.." Pousmial som sa a zahliadol ako sa pozerá na tú fľašku. Bolo to jasné, chľast sa míňal oveľa rýchlejšie než som s tým rátal a i moja životnosť nebola až tak veľká ako som chcel. V tom mi ale položila dosť zvláštnu otázku.
"Ja sa vracať nemusím, som tu aj tam zároveň. Takže tam trpím a tu si užívam, nehovoriac o tom že vôbec netuším akoby som sa mal vrátiť. Vôbec neviem kde som.." Zasmial som sa a pohliadol na mesto. Vyzeralo v tak večernú hodinu pekne a zdalo sa že tam majú obchody otvorené až do hlbokej noci.
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Tori Fri Jul 20, 2018 7:26 pm

"Když mi zaplatíš budu dělat pro tebe. Ne pro ně. Ten kdo platí má mé služby." Odpověděla jsem jednoduše. "Pak se budu řídit tebou." Podle toho co jsem ale řekla, bych teoreticky měla dělat pro Reinu. Jenže tu jsem využila pro ně. Pro sluníčkáře. A co z toho? No...zlatá krabička. "Hmm jo Reizo. Ten se vyzná." Ušklíbla jsem se ironicky a zakroutila hlavou. Vyzná ale nikdy bych to nepřiznala nahlas. "No..jestli chceš můžu tě bodnout a vrátíš se hned." Nabídla jsem mu s naprosto vážně a sladce se usmála. Předpokládala jsem, že originál zůstal v hospodě. Znova jsem se napila a položila flašku mezi nás. "Co ty na to?" Nadzvedla jsem obočí, zahleděla se na jeho bok kam bych ho píchla a sama se tomu zasmála. Přece jen nějaké panáky jsem měla už v hospodě a začínalo se do podepisovat na chování.
Tori
Tori
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Raijin Dreyar Fri Jul 20, 2018 7:38 pm

Naddvihol som jedno svoje obočie. Odpoveď ktorú mi dala som vôbec nečakal a už vôbec od nej. Bolo to hlavne zvláštne, už keď som bol mladší sme občas najímali žoldnierov pre naše karavány, ja som s tým skúsenosť nemal. Vlastne som nikdy nedal peniaze inému Shinobimu za jeho služby.
"Zaujímavé.." Podotkol som jednoducho, končiac vetu a ďalej som sa k tomu nevyjadroval. Na chvíľu mi zapadla ruka do vrecka v kabáte kde som nahmatal mešec. Nevytiahol som ho ale, nechal som ho tam ležať spolu s rukou a len som pohliadol k nebu. Chvíľu som ju nechal čakať, než som sa k tomu naozaj vyjadril.
"Fajn, platí, najmem si ťa na dobu neurčitú počas ktorej budeš dostávať týždenný žold." Povedal som jednoducho a pozrel sa na ňu s prázdnym pohľadom. Chcel som vedieť ako zareaguje na toto. V tom ale začal účinkovať alkohol ktorý som sem doniesol a ani ja som nebol práve v najlepšom stave, pretože som nikdy nepil veľa, i trochu stačilo aby som sa dostal do podguráženého stavu. No jej smiech som jej opätoval.
"Ako vieš že ma bodnutím vrátiš späť?" Spýtal som sa. Jej predpoklad bol, že som klon. Ale či bol správny?
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Tori Fri Jul 20, 2018 7:49 pm

Začala jsem opět pozorovat město když prohodil, že je to zajímavé a nad ničím jsem nepřemýšlela. Vlastně jsem nepředpokládala, že by si mě opravdu najal takže jsem to dál nerozvíjela. Ale on nad tím očividně uvažoval a došel k tomu, že si mě najme. Překvapeně jsem zamrkala a střetla se s jeho prázdným pohledem. Přimhouřila jsem podezíravě oči a mlčela. Neuměla jsem přijít na to, co z toho bude mít když pro Kotomi kterou nezná získá dalšího pomocnou ruku. Sklopila jsem oči a pousmála se. "V tom případě jsem ti k službám." Odpověděla jsem mu a vrátila se pohledem zpět k němu. "Tak předpokládám, že jenom blázen by nechal klona tam s nimi a šel se sám ztratit do lesa." Pokrčila jsem rameny. "Za mnou." Dodala jsem s menším psycho úsměvem. Věděla jsem jak jsem nepředvídatelná osobnost, a ostatní to poznali téměř okamžitě. Pochybovala jsem, že bych ho přeprala ale tak člověk nikdy neví že?
Tori
Tori
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Raijin Dreyar Fri Jul 20, 2018 8:17 pm

Vedel som jedno, až sa vrátim, budem mať poriadny pokec s Kotomi. Vedel som že jej budem financovať túto kampaň, nečakal som ale že sa to začne ani nie 5 minút po tom čo ma prijala medzi rebelov a takmer okamžite som začal verbovať.
"Možno ma aj povýšia.." Poznamenal som nahlas keď som si uvedomil že myslím na niečo podobné ako ja. I keď nejaká pozícia alebo plat, to nebolo nič pre mňa. V tom ale naznačila že si je istá že som len obyčajný klon a originál ostal v krčme. Postavil som sa a trochu so mnou zatriaslo. Vo fľaši už toho veľa nebolo a na mne bolo jasne poznať že jemné náznaky opitosti tam sú, aj keď nie príliš veľké. Pri takej hore svalov akou som bol dosť dlho trvalo než sa v metabolizme a v krvi rozložil všetok alkohol.
"Skús to, ak chceš nebudem sa ani brániť.." A síce som mal na perách rovnako psychopatický úsmev ako ona z hlasu bolo jasne cítiť že to myslím vážne. A kto vie, možno som bol klon a možno nie, v túto chvíľu to bolo ako Schrödingerova mačka. Z vrecka som vytiahol mešec ktorý zaštrngotal. Buď som originál a peniaze jej dám alebo som klon a po mojom zničení tú ostane po mne len mešec. Tak či tak peniaze dostane.
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Tori Fri Jul 20, 2018 8:33 pm

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Giphy
Zvedla jsem k němu prudce hlavu kterou jsem musela celkem zaklonit abych mu viděla do obličeje když vstal a podivně se usmála. Sama jsem se vyhoupla na nohy a rukou zabrousila do malé kapsičky, kterou jsem měla připnutou i boku. Vytáhla jsem kunai a pohodila si ho v ruce. "Tvé přání.." odmlčela jsem se a zadívala se na kunai. "..je mi rozkazem." Podívala jsem se mu do očí. Snad poprvé v životě pro mě na chvíli měšec plný peněz nic neznamenal. Byla jsem si na 98% procent jistá, že tu stojí klon. Pokud ne, věděla jsem že ho v hospodě stejně někdo vyléčí. Tak proč bych něco takového odmítla? Teda, normální člověk by asi odmítl ale já k normální nudným lidem nepatřila. Znova jsem pohodila kunaiem v ruce a olízla si rty. Přistoupila jsem k němu a jelikož jsem se mu chtěla koukat do očí musela jsem zase zaklonit hlavu. "Uvidíme se v hospodě." Mrkla jsem na něj a bez dalšího zdržování jsem mu bodla kunai do boku tak, abych ale nezasáhla žádný orgán...kdyby tu náhodou přede mnou stála ty 2%.
Tori
Tori
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Raijin Dreyar Fri Jul 20, 2018 8:59 pm

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 4aef670f48edc7d92663586e6869b4f3
Sledoval som ako ju tak aj kunai ktorý vytiahla zo svojho vrecka. Nezdal sa až tak ostrý, alebo presnejšie nebola by s ním schopná ma zabiť. Ani keby sa snažila, do môjho tela vraziť celý tento kunai to by potrebovala slu minimálne za šiestich chlapov. Nebudem tvrdiť opak a možno zo mňa hovoril alkohol ale jej psychopatický úsmev vo mne vyvolal na krátku sekundu vzrušenie a mňa zaliala eufória.
"Tak do toho.." Pousmial som sa a nechal sa bodnúť. Kunai prerazil kožu a dostal sa až k mäsu. No nešiel hlboko, svalstvo i na mojom boku podporené mojou technikou nebolo bolo extrémne silné a kunai nebol schopný poriadne ublížiť, no i tak sa tam zasekol. Z boku sa vyvalil maličký pramienok krvi a i keď toto by neublížilo takmer nikomu, klon by to zničilo. Zvesil som hlavu a vlasy mi zakryli moje oči, následne čoho som spustil na zem aj mešec s peniazmi. A ako sa už so mnou Tori lúčila, na tvári sa mi rozlial úsmev.
"Ale my do krčmy už nejdeme.." Telo ostalo tam kde bolo. Bol som originál. Zdvihol som hlavu, pričom som rukou chytil tú jej ruku a vytiahol spolu s ňou i kunai z môjho boku. Vyšlo ešte viac krvi no stále málo a zdalo sa akoby som ani žiadnu bolesť necítil, aj keď to pálilo dosť. Skôr som sa snažil frajerovať.
"Vážne si si myslela že by som poslal za tebou obyčajný klon aby ťa najal?" Spýtal som sa udržiavajúc si rovnaký šialený výraz ako ona.
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Tori Fri Jul 20, 2018 9:08 pm

Cítila jsem jak kunai částečně prošel dovnitř ale nenásledovalo žádné puf ani hromy blesky. Musela jsem se tomu zasmát. Opravdu tu stála 2%. Sklopila jsem oči k mé ruce když jí chytil a vytáhl tak kunai. Povolila jsme stisk a nechala kunai dopadnout na zem mezi nás. Sledovala jsem krev, která se vynořila ven z rány a na okamžik se zrazila. Vážně jsem ho bodla..a on se necha. Nedokázala jsem určit kdo z nás je větší blázen. Jestli já, která jsem právě bodla obřího týpka, který by mě zamáčkl jak komára kdyby chtěl a nebo on, že se prostě nechal. Zvedla jsem pohled zpět k jeho obličeji a nadzvedla obočí. "Nejdeme?" Zopakovala jsem po něm a naklonila hlavu jemně na stranu. Do tváře se mi vkradl opět ten úsměv. "Nevěděl jsi, že bych se od tebe nechala najmout." Upozornila jsme ho.
Tori
Tori
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Raijin Dreyar Fri Jul 20, 2018 9:40 pm

Než som sa ale pustil niekam ďalej, musel som aspoň na malý okamih zastaviť krvácanie než prídem k nejakému medikovi. Pri sebe som nemal žiadne obväzy a ani náčinie na šitie a i keď to nebola veľká rana, chodiac krvácajúc sa mi veľmi nechcelo. Okolo ruky sa mi potiahla elektrina s ktorou som za pomoci vysokej teploty a obrovskej dávky sebazaprenia, aby som tu nekričal ako malé dievčatko, ako tak zacelil ranu.
"Neboj sa, liečenie ti strhnem z platu.." A s hraným úsmevom ako som sa snažil hrať na hrdinu ktorého nič nebolí som sa nemotorne pokrčil k zemi, zdvihol mešec a podal jej ho. A presne v ten moment sa zrušil môj klon, čím na mňa preniesol všetky informácie. I cez bolesť som sa zasmial.
"Ani neuveríš kam teraz ideme. To sa zasmeješ až sa budeš za brucho chytať.." Znelo to dosť ironicky od chlapa ktorý sa za brucho, alebo skôr bok, naozaj držal. V ten moment ale poznamenala že som nevedel o tom že sa bude dať najať. To bola pravda, mal som iný dôvod.
"Dobre, dobre, nechcelo sa mi tam moc byť a hlavne poslať po teba klona ťa mohlo uraziť.." Fľašku ktorú sme už dopili som položil na viditeľné miesto aby až tu niekto príde ju mohol vyhodiť a následne som sa vydal smerom preč, dúfajúc že mi aspoň v tejto časti miesta pomôže s orientáciou Tori. I keď kto mohol vedieť či sa zase nestratíme?

//Presun
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Tori Fri Jul 20, 2018 9:48 pm

Nakrčila jsem nosík, když si zacelil ránu tak jak si jí zacelil a oklepala se. Já bych u toho klidně řvala jako na lesy, jenže je pravda, že pokud by tak řval on umřela bych smíchy. Překročila jsem kunai, který jsem tam měla v plánu nechat. Krev se mi z něj nechtěla dostávat. "Co? To není fér." Zaprotestovala jsem a vzala si od něj měšec. Usmála jsem se na penízky jako matka na děti a schovala ho do větší kapsičky. Jeho další větu jsem mistrně přešla a vydala se po jeho boku pryč. "To by mě určitě urazilo." Přikývla jsem s hranou vážností.

--přesun--
Tori
Tori
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Benjiro Sun Jul 22, 2018 7:50 pm

Došel jsem na tenhle kopeček a koukal na hlavní město. Co mě nejvíce zaujalo bylo ten krystalový dům. "zajímavé" pomyslím si. Vyskočím si na strom a sednu si na větev. Opřu se o strom a koukám na můj výhled. Zajímalo by mě, kde se loudá. Už tu dávno měla být. Doufal jsem, že je v pořádku a nic se jí nestalo. Nic jiného mi nezbývalo než čekat. Sand se tu brzy ukáže.
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Goemon Mon Jul 23, 2018 8:07 pm

Našla som ho vďaka jednému z jeho chrobákov, ktorý si poletoval pred mojou tvárou a v podstate mi ukazoval cestu. So zamysleným výrazom a rukami spustenými pozdĺž tela, som sa porozhliadla a v momente mi pohľad padol no.. na neho. Červený plášť sa len tak v prírode nevidí. 
"Yooo Benjiro-san!" Zodvihla som jednu z rúk a s istým elánom som mu zamávala. Stále som síce bola zafačovaná a rôzne poobväzovaná kvôli mojej nedávnej návšteve nemocnice ale, vyzerala som lepšie.. živšie. Podarilo sa mi k nemu pribehnúť. Respektívne pod strom, na ktorom stál. Pozrela som sa hore na neho, pri čom som si rukou zatienila oči, aby ma neoslepovalo slnečné svetlo.
"Čo tam .. robíš?" Spýtala som sa ho, aj keď odpoveď som si vedela predstaviť. Zbiera chrobáky určite..
Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Benjiro Mon Jul 23, 2018 8:19 pm

Z mého pozorovaní vyrušil mě známý hlas. Pootočil jsem hlavu. V duchu jsem si oddechl, že je v pořádku. "Konečně" odvětil jsem na její pozdrav. Koukl jsem na ní. Vypadalo opravdu lepé, ale s těmi obvazy tedy nic moc. Měla by si taky najít nějaký cool obleček jako já. "Čekám tu na tebe a přemýšlím, co budeme dělat" odpovím jí na otázku. Práce tu bylo dost, ale mno nechat umřít nás oba také ne.
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Goemon Mon Jul 23, 2018 8:42 pm

Zamračila som sa. Konečne..  takto sa správa k zranenej osobe? Povzdychla som si a len som si rukou poškrabala zátylok hlavy. 
"No.. a na čo ah.. toto je otravné." Posťažovala som sa. Nechcelo sa mi stále mať zaklonenú hlavu. Pre to som vyskočila a dopadla na konár vedľa neho. Taak konečne som sa nemusela pozerať niekam na oblohu. 
" .. a n čo si prišiel?" Dokončila som otázku s úsmevom na tvári. Bol tu pekný výhľad, to áno.
Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Benjiro Tue Jul 24, 2018 2:12 pm

"Nemusíš se hned čertit" povím jí a usmějí se pod maskou. Vyskočila ke mě a zeptala se mě ,co jsem vymyslel. Pozvedl jsem jedno obočí a povzdechl jsem si. "Musíme si najít ukrýt, sice pracujeme pro Kanu, ale nehodlám se zabit kvůli ženským, které proti sobě vedou válku. Taky budeme muset něco zjistit, máme pouze 10 tisíc ryo. Můžeme tě zkusit "naverbovat"", při slově naverbovat jsem udělal rukama uvozovky, " a dostali bychom nějaké peníze navíc. Jinak zatím nevím. A musíme si dát pozor i na jiné věci kromě rebelů a klanu Kana" dořekl jsem to o čem jsem přemýšlel. Kosti, které jsem viděl, mě vůbec neudělali klidnými.
Zajímalo mě jak to vidí moje kolegyně. Ano bral jsem jí stejně rovnou, i proto jsem používal slova my, máme a tak podobě. Věděl jsem, že její pohled je trochu jináči než ten můj a rád jsem ho uvítal. Přeci jen mohla vymyslet nějaké možnosti, které mě nenapadly a mohly být i lepší.
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Goemon Tue Jul 24, 2018 3:11 pm

"Nečertím sa.." Sadla som si na konár a len som začala pohupovať nohami sem a tam. Chvíľku som musela rozmýšľať, akou rečou to vlastne hovorí. Ani som netušila, či je desať tisíc ryo veľa. Odmlčal sa a asi tak nejak čakal, čo mu na to poviem. Podvihla som k nemu pohľad a len som pokrčila ramenami. 
"No.. neviem.. ako chceš. Lepšie byť s klanom Kana než proti nemu nie?" Spýtala som sa ho a následne som vykúzlila úsmev.
"A ak si tam ty Benjiro-san, nemôže to byť tak hrozné." Znova som sa  zošuchla dole. Dopadla som na zem, až som pocítila menšie pichanie v pravej nohe. 
"Ghh... n..nope som v pohode!" Presvedčila som samú seba a rozhodne som sa vybrala niekam do neznáma. No hneď som sa vrátila, keďže som nepoznala cestu.
"Pôjdeme?"
Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Benjiro Wed Jul 25, 2018 11:21 am

"Zatím...Budeme s Kanou" odvětím na její slova ohledně, že na straně Kana je lepší. Rozhodně platila a byla nejspíše i v přesile. Každopádně jsem nehodlal obětovat svůj ani její život kvůli rodinným neshodám.
"Tu se nám někdo vypsal dobře, jak vidím" povím a zasmějí se. Měla až příliš důvěru ve mě, nemohl jsem jí zklamat. Seskočila jako první, nevypadala ještě v pořadku. Není ještě připravená. Také jsem skočil na zem a koukal jak jde pryč. Pak se ale vrátil.
"Můžeme, ale uděláme si menší zástavku, do hlavního města chodím bez obleku." Rozešel jsem se směrem k naší výpravě.

//přesun
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Goemon Wed Jul 25, 2018 3:45 pm

"Hoh.. kto vie pre čo. Možno to bude tým, že Benjiro sám desí malé deti." Mrmlala som si popod nos, keď som kráčala po jeho boku tam, kam mal v pláne ísť. Vedela som ako vyzerá pod tým, predsa len sa v tom nenachádzal každý jeden boží deň a každú jednu minútu. Pravdepodobne sme išli do nášho úkrytu. Respektívne jeho, ja som sa tam len nasáčkovala. Sama by som sa pravdepodone mohla prezliecť ale k čomu by to bolo? Navyše som ani nemala čo na oblečenie, teda iného, než to čo mám teraz.
(presun)
Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Ryuu Sun Aug 18, 2019 10:35 am

Vesele jsem doběhl až na kopec. Nedalo mi to vůbec zabrat, protože jsem byl supr sportovec. Už jen z pohledu na mé vypracované tělo a tlapky hodně lidí i jiných zvířat utíkalo. A co teprve když jsem vycenil zuby. Ha ha ha ha ha ha Začal jsem poskakovat na místě a byl moc rád, že mě nikdo nevidí. Nechtěl bych totiž aby někdo viděl, mé blbnutí. A proč jsem měl vůbec tak dobrou náladu? Prostě jsem se tak probudil. Od rána jsem měl pocit v kožíšku, že se mi stane něco úžasného a nemohl jsem se dočkat, proto jsem byl celý den neposedný. Zadíval jsem se na město a zavětřil, zároveň se ozvalo hlasité zakručení. Potichu jsem zakňučel a znovu byl rád, že u tohoto trapasu nikdo nebyl. Nedalo se nic dělat, chtěl jsem si sice užít výhled a vyblbnout se tu, ale měl jsem hrozný hlad. Olízl jsem se a vydal se z kopce zase dolů, vstříc městu a hodným lidem, kteří mi jistě zase nějaké to jídlo dají. A jestli ne? Tak si ho ukradnu. "Haf!"



přesun
Ryuu
Ryuu

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 17. 08. 19

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Tue May 18, 2021 6:01 pm

Od doby, kedy som sa s Goemonom opila v hlavnom meste, ubehol len mesiac, a predsa, udialo sa veľa vecí a rozhodnutí, o ktorých som občas pochybovala aj ja sama. Goemona som opustila hneď, ako som vytriezvela, odvtedy som sa však s ním nestretla. Vyparil sa, vlastne ako vždy, a najskôr sa znova objaví, až ma od smrti bude znova deliť len málo. Úsmevná náhoda. Za každou správnou Hyūgou stojí Uchiha. Aj keď Goemon už ani Uchiha nebol.

Takumiho, ako som predpokladala, Kotomi ozaj našla a vedela mu pomôcť. Avšak, bohužiaľ, upadol do kómy, z ktorej sa boh vie kedy, ak vôbec, prebudí. Brala som to akko vlastné zlyhanie, a rovnako vinila aj Kokoro, ktorá mi prišla nanajvýš podozrivá. Lenže nemala som nič, čím by som mohla odhaliť jej zámer, rovnako ako som sa jej nemohla dotknúť a odstrániť z tohto sveta, ako som to pôvodne plánovala. Aby som mohla i naďalej ostať Takumimu po boku, ako jeho verná kunoichi, pridala som sa na stranu Kotomi, aj keď to bolo rozhodnutie, s ktorým som si nebola tak úplne istá. Bola som vojak, potrebovala som rozkazy. Kotomi bola pre mňa možno až príliš mäkká a citlivá. Každopádne, celý mesiac som mala práce viac než dosť. Nie len že som pomáhala Nerovi potlačovať vzbury a nastoliť poriadok, pomáhala som aj samotnému Reizovi, nakoľko jeho a moje ciele boli v podstate rovnaké, a medzitým, sme sa stihli, samozrejme, bližšie spoznať. Nebola som veľmi otvorený človek, čo mohol Reizo zistiť aj sám, nemohla som však tvrdiť, že sa medzi nami nevytváralo puto. Predsa len, posledný mesiac sme spoločným lovením nežiadúcich elementov strávili času viac než dosť, a povedzme, že k tomu, aby som sa predsa len otvorila, prispel aj náš úplne prvý zaujímavý a vtipný rozhovor.

Dnes sme sa mali s Reizom stretnúť. Nepovedala som mu, kde sa presne budem nachádzať, len že je dosť možné, že to bude niekde na tom našom, známom kopci. Neurčitá odpoveď, ako aj na začiatku, pri našom prvom rozhovore. Odpoveď, pri ktorej sa človek utápal v neistote, avšak v tom sa nachádzalo to čaro. A Reizo bol snáď jediný, kto tomu rozumel a oplácal mi to rovnako neurčitými reakciami a odpoveďami. Bavilo ma to. Prečo však toto miesto? Narozdiel od iných častí, toto bolo pokojné, žiadni ľudia, mestský ruch, preplnené ulice. Stála som na skalnatom výklenku v tmavom, pohodlnom kimone, ktoré som nosievala vždy, keď som nemusela zrovna na misie. Do mojich snehovo bielych vlasov sa oprel chladný vzduch, na čo som sa letmo pousmiala. V rukách som držala pripravenú flautu.
Staré, dobré časy, keď bola pre mňa hudba tak nesmierne dôležitá..., pomyslela som si, pozorujúc hudobný nástroj vo svojej ruke. Aj po tých rokoch to bolo pre mňa majstrovské dielo. Ako jeden z mála predmetov som si ju vzala so sebou, keď som utiekla, pretože kedysi patrila mojej matke. Pokojne som si vydýchla, chvíľu sa kochala výhľadom na okolie, ktoré mi táto vysoká skala ponúkala. Keď som cítila, že som pripravená a rozpamätala si, ako sa flauta vôbec správne drží, pritisla som si ju k perám a opatrne spustila prvé tóny. Spočiatku neisté a pomalé, avšak po krátkej chvíli, keď som si už bola istejšia tým, že si to naozaj pamätám, nabrali na intenzite. Okolím sa rozľahli tóny nádhernej pesničky, úplne prvá pesnička, ktorú ma matka naučila a jej najobľúbenejšia, a ktorá mala v tomto momente naviesť Reiza ku mne. Ja sama som si však užívala melódiu a do pesničky sa vžila úplne rovnako, ako aj kedysi.
Láska k hudbe zrejme nikdy človeka neopustí.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Reizo Kaneki likes this post

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Reizo Kaneki Tue May 18, 2021 8:16 pm

Za poslední měsíc se stalo mnohé, i přes mé pochyby se Takumiho podařilo zachránit, bohužel ne tak aby mohl žít, ale jen přežívat. Mé schopnosti ani nikoho jiného nestačily na to, aby Takumiho přivedly k vědomí. Ačkoliv to zřejmě bylo pro ledovou princeznu na první dobrou stále přívětivější než jeho smrt, ve mně osobně od začátku jeho stav vyvolával jakýsi vnitřní konflikt. Na jednu stranu by jeho smrt nebyla přínosem, na stranu druhou ani jeho přežívání nepřinášelo prospěch. Do jisté míry jsem dokonce měl pocit, že jeho kondice Kotomi oslabuje a odvádí pozornost od dalších podstatných záležitostí. Tím jsem samozřejmě ani v nejhlubším nitru nemyslel, že by bylo dobré zbavit Takumiho života, nicméně nejednou mě napadlo, že by jeho odchod tenkrát svou symbolikou mohl znamenat mnohem víc, možná by si to tak dokonce sám i přál, to ale nešlo zjistit, nešlo zjistit nic. Ani okolnosti, které předcházely jeho finálnímu uměleckému dílu. Z pochopitelných důvodů tak padlo jisté podezření na v tuto chvíli vězněnou Kokoro, o jejímž osudu doposud nebylo rozhodnuto.

Mé postavení ve službách Kotomi prošlo téměř beze změny, téměř. Přibyla mi nová úloha, tou bylo pečování o rostoucího malého démona, respektive jeho nositelku, Kotomi. Nedalo se říct, že bych takovou pozici obecně vítal s nadšením, ale když šlo o princeznu, byl jsem ochotný přiložit zbývající ruku k dílu ve všech ohledech, dokonce jsem si k onomu začal postupně budovat vřelý vztah, i když by se dalo říct, že je na něco takového moc brzo.

Mým osobním zájmem se stalo vyšetřování týkající se Kuroi Hitsuji směřující zejména k věci dopadení členů, kteří se na spiknutí aktivně podíleli a k získání informací, které by celou záležitost osvětlily, včetně identity těch, kteří tahali za nitky. Zjištění, že a hlavně jakým způsobem Mikoto přežila svoji kapitolu v onom konfliktu, ve mně vyvrátilo všechny pochybnosti o jejích schopnostech, tuze jsem se mýlil. Začal jsem ji za její zásluhy a oddanost službě respektovat. Sdíleli jsme v mnohých ohledech cíle a záměry, což nám dodalo dostatek prostoru se seznámit jak "pracovně", tak osobně. Ač jsem Mikotinu militantní a nekompromisní stránku opravdu uznával, přirozeně jsem se snažil tu chladnou schránku jako samo Shimo no Kuni roztát, a to v obdobném duchu jako tomu bylo při našem prvním setkání, jinými slovy, snažil jsem se být svůj a ji poznat lépe.

Dostalo se mi také zpráv u úspěších a strastech přítele Hashira, který se dozvěděl o mém drobném handikapu a neurčitě naznačil, že pro mě možná vymyslel příjemné řešení. S tím souvisela také pozvánka do Tsukiyami, kterou jsem přijal a s již uděleným povolením od Kotomi se tam také chystal. Tím směrem podle všeho vedly i stopy k případu Kuroi Hitsuji, takže se cesta tam jevila jako další neodkladný cíl. Předtím jsem však měl v plánu ještě několik málo věcí v plánu, jednou z nich byla schůzka s běločkou.

Místo, na kterém jsme se měli setkat, mi bylo sděleno skoro až hádankou. Nezjišťoval jsem podrobnosti, bral jsem to jako jistou formu zábavy mezi námi. Nebylo pro mě složité ji rozluštit, kam mají mé kroky směřovat. Po těch několika týdnech, co jsem měl možnost Mikoto poznávat, jsem pochopil, že není někým, kdo by vyhledával společnost, natož ruch, ať už městský nebo jakýkoliv jiný. Těžko říct, jestli si to Mikoto uvědomovala, ale toto místo se stalo mým oblíbeným už od chvíle, co jsem zde poprvé před třemi lety vystoupal s Kotomi a o to víc jsem si ho oblíbil za poslední měsíc. Ve chvílích, kdy chtěl být člověk sám, tento kopec byl útočištěm, rád jsem si zde čas od času přišel utřídit myšlenky či zameditovat. Dnes to ale bylo poprvé, co můj zdejší pobyt provázela líbezně znějící melodie, která se linula lesem jako vábení sirény. K samotné siréně jsem se tak přibližoval opatrně a tiše užívajíc si každičkého tónu, který z jejího nástroje plynul a rozléhal celým kopcem. Poslední, co jsem chtěl, bylo narušit její intimní chvilku. Můj pohled byl přímo hypnotizován okouzlujícím obrazem, který se přede mnou vykreslil. Mikoto vůči mně stála zády, vítr něžně čechral její sněhobílé vlasy a měsíc je roztřpytil natolik, že působily jako to nejčistší stříbro, to celé zvýrazňovalo svým kontrastem tmavé kimono, na které bylo těžké si zvyknout. Opřený o strom jsem vyčkal, dokud nezazněla poslední nota, poslední výdech.

Upřímně jsem byl dojatý, když najednou představení skončilo, bylo těžké nalézt vhodná slova. Zhluboka jsem se nadechl, potřeboval jsem to, protože můj dech byl snad po celou tu dobu zatajený, oklepal jsem se.
"Co takhle přídavek?" prořízl jsem hrobové ticho, které po dohrání písně nastalo, klidným tichým hlasem, který snad značil dojetí, nebylo zde třeba mluvit hlasitě. "Opravdu... Netušil jsem, že budeš šikovná i v něčem, co nesouvisí s hromadným ničením," popíchnul jsem jí dodatečně, ale vlastně, i když provokativním způsobem, pochválil její schopnosti s flétnou i v boji. Ve skutečnosti jsem si však o Mikoto právě něco takového představoval, už od našeho prvního střetu jsem byl přesvědčený, že někde hluboko, možná opravdu hluboko na styl mariánského příkopu, se nachází jemná srdečná dívka.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Hashiru Senju and Mikoto Hyūga like this post

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Tue May 18, 2021 8:58 pm

Hudba už od mala bola pre mňa akýmsi prejavom osobných pocitov, keď som ich nemohla a ani nevedela prejaviť rovnaký spôsobom, ako ostatní. Nemyslela som si, že po toľkých rokoch a udalostiach, nájdem v sebe niečo ľudské, čo by som do hranej pesničky vložiť. A predsa, moja pesnička nebola prázdna. Po odohratí pesničky som zdvihla pohľad k hviezdam.

"Ak si to bude pán Reizo priať a nebude provokovať, tak možno vo svojom repertoári ešte niečo nájdem," pousmiala som sa, nespúšťajúc oči z neba. Reizo ma nesklamal. Prišiel akurát včas. Koniec koncov, ako vždy, takže ani dnes som o ňom nezapochybovala.
"Oh, áno! Zabudla som na svoj image ženy, ktorá nepozná nič iné než tréning a celodenné postávanie vedľa svojho pána a jeho ochrana," odvetila som jemne sarkastickým tónom, avšak keď som sa k nemu otočila, na perách mi hral jemný úsmev. Bolo to snáď prvýkrát za posledné obdobie, kedy som vyzerala ozaj uvoľnene.
"Ďakujem ale, cením si tvoj názor, ozaj," pokynula som mu rukou, nech sa priblíži a nestojí tam niekde ako stĺp. Sama som sa otočila späť k mestu, pričom som flautu schovala v rukávoch kimona. Predsa len, bolo už chladnejšie.
"Povedz mi, Reizo," prehovorila som po chvíli, upierajúc zrak späť k hviezdám. "Máš niečo, o čom nevie nik, a prekvapilo by ma to rovnako, ako teba toto moje hobby?" Položila som mu možno netradičnú otázku. Zväčša som sa na takéto veci nepýtala, lenže teraz sme neboli na misii ani sme nikoho nelovili, alebo skrátka tým, že som sa cítila...skrátka inak. Tak, ako roky nie.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Reizo Kaneki likes this post

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Reizo Kaneki Tue May 18, 2021 9:52 pm

"Pan Reizo bude rád, když ho slečna Mikoto poctí další písní, ale říkám si, že raději později, nechci přivábit další zbloudilé muže," odpověděl jsem jí pobaveným tónem, avšak význam své odpovědi jsem myslel doslovně. Postával jsem i nadále opřený o strom s očima stále upřenýma k Mikoto. Pak se ke mně s jemným úsměvem otočila, ten můj se náhle rozšířil. Ani ne tak kvůli pobavení z jejích slov, ale spíš kvůli tomu, že se mi mnou obdivovaný obraz konečně ukázal i z jiného úhlu, přičemž zářil radostí a pohodou. Těšilo mě, že na ni měla hudba tak pozitivní vliv, vidět ji se upřímně usmívat s takovou lehkostí v tomto chladném večeru hřálo.
"Hm, hm... A! Přeci jen nezapomněla!" zdvihl jsem prst a několikrát poklepal pod své pravé oko naznačujíc, že zmiňovaný image je u ní alespoň z části trvale přítomen. Prostý úsměv se tak na moment proměnil ve škodolibý úšklebek.
"Vtipy stranou," škodolibý výraz jsem shodil v prospěch mírného úsměvu a dodal už vážnějším tónem, "už si nepamatuju, kdy ve mně něco vyvolalo takové pocity... příjemné pocity." Melodie, kterou hrála na mě působila zvláštně, postavila proti sobě dva úplně rozdílné pocity, radost a smutek. Společně tak vyvolaly nostalgickou chvilku, v které jsem jen zběžně, ale intenzivně zapřemýšlel a zavzpomínal nad mnoha momenty ve svém životě. Na její výzvu jsem přistoupil blíže, i když poměrně nejistě jako loď očarovaného kapitána chystající se narazit do skalisek. Postavil jsem se vedle Mikoto, nejprve ji ze strany pohlédl do tváře a když mi položila otázku, zrak jsem obdobně jako ona upřel k obloze.
"No, možná tě to překvapí, ale nedokážu zatleskat," kvákl jsem první věc, co mě napadla. Pravdou bylo, že mě její otázka zaskočila a o to víc mě pak zaskočilo, že jsem těžko hledal odpověď, a tak jsem se klasicky s nepříjemnou chvílí vyrovnával přiblblým humorem.
"Rád píšu... příběhy, vesměs smyšlené, ale snažím se v nich zanechat něco skutečného, ať už jde o opravdové lidi nebo jen mé pocity. Začal jsem s tím od té doby, co jsem opustil domov. Ale teď, když nad tím přemýšlím, od doby, co jsem v Shimo no Kuni, jsem nenapsal ani řádku..." nakonec jsem odpověď vymyslel, zanechal jsem to v té rovině, kterou určila Mikoto. Tiše, jen tak pro sebe jsem se pousmál a mírně zakroutil hlavou nad faktem, že jsem na svůj koníček úplně zanevřel. A že mi ho právě bělooká múza připomněla.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Mikoto Hyūga likes this post

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Tue May 18, 2021 10:39 pm

"Ale, ale," pokrútila som hlavou. "Čo to cítim? Strach? Žiarlivosť?" Uchechtla som sa, ale nemyslela som to vážne. Bolo to len také menšie rýpnutie. "Nemyslím, že by sa našli ďalší blázni, ktorí by sa o takomto čase a v takom chlade štverali na najvyšší kopec v okolí. Cítim sa ako nejaký ľahkovážny tínedžer," pritiahla som si bližšie kimono, oči mi skĺzli späť na Reiza. Musela som si priznať, že pod mesičným svitom pôsobil na mňa...magicky? Nevedela som to opísať, táto celá "slabá chvíľka" bola pre mňa niečím novým, niečím, s čím som sa nestretla roky.
"Aaaaaa, pravda. Predpokladám, že aj sebemenšia snaha o to pôsobiť raz za uhorský rok jemne, by stroskotala veľmi rýchlo," zazubila som sa. Stačilo, že by som si zložila kimono a ukázala by som svoje príšerne zjazvené telo. Moja tvár bola tou najmenej zjazvenou časťou. "Bolo by fajn, keby mesiac nesvietil, možno by si mi aj uveril," uchechtla som sa. Rukou som si zastrčila za ucho pramene neposlušných vlasov, ktoré mi rozstrapatil vietor, pričom som na Reiza upierala zamyslený pohľad.
"Je to možné. Hudba bola pre mňa vždy jediný a najjednoduchší spôsob, ako vyjadriť svoje pocity, a ak to bolo príjemné aj pre teba, potom to splnilo svoj účel," pousmiala som sa, príjemne ma zahrialo pri srdci. "Ale pamätaj, ak to niekomu prezradíš, prídeš o gule," úsmev sa pri výhražke vytratil a nahradila ho ľadovo chladná tvár. Presne tá istá, ktorú zažil tesne predtým, než sa uskutočnil náš prvý rozhovor. Nevydržal mi však dlho. Dnes nie. Nebola som v službe, nepotrebovala som vraždiť, a vlastne...ani som nechcela Reiza odohnať svojou až paranoidnou odťažitosťou a chladom. Keď spomenul to, že nedokáže tlieskať, strelila som si poriadny facepalm, a následne sa potichu rozosmiala. Bola som rada, že si stále zo svojho stavu uťahoval, a ja, ako správny spoločník, som sa sem tam pridala s nemiestnymi vtipmi, ktoré by iného človeka na jeho mieste zrejme urazili. Lenže Reizo nebol ten ufrflaný a mäkký typ.
Možno ťa to poteší, ale bývala som vášnivou knihomoľkou pár rokov dozadu," na chvíľku som sa odmlčala. "Ak by ti to nevadilo, rada si ich prečítam, a pokiaľ nájdem niečo nedokončené, tak to budeš musieť, hold, dokončiť. A využijem k tomu aj násilie, ak bude treba," môj pohľad, aj keď som sa usmievala, hovoril za všetko. Myslela som to totižto úplne vážne. Nepoznala som Reiza síce dlho, ale z toho, čo som stihla odpozorovať...vedela som si predstaviť, že by jeho príbehy mohli byť kvalitné a pútavé.
"O čom píšeš, alebo si písal, najčastejšie? Typujem ťa naaaa...nejakú romantiku!"
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Reizo Kaneki likes this post

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Reizo Kaneki Wed May 19, 2021 12:40 am

Nahodil jsem na oko překvapený výraz, zlehka jen teatrálně nadzdvihl podpaží a přičichl spíše do prostoru, zkrátka jen aby vyznělo gesto. "Ne, za mě naopak zdravé sebevědomí," pokrčil jsem následně rameny a obdobně jako ona se uchechtl. Ve chvíli, kdy dokončila větu slovy "ľahkovážny tínedžer", jemně jsem luskl prsty a vzápětí poukázal na ni vyzdvihujíc právě poslední část její odpovědi.
"A to já si myslel, že tohle je už profláknuté místo pro randění místní mládeže... podle toho jsem tě taky našel," opět jsem využil příležitosti a s provokativním tónem bělovlásku popíchl, bylo jasné, že jde o další blbý vtip, po krátké odmlce jsem však přirozeným tónem dodal, "... vybrala jsi mé oblíbené místo, ve spojení se vzpomínkou na tvou píseň je najednou kouzelnější."
Musel jsem se tiše smát, když se zazubením přiznala, že je to s tou jemností marné. Cosi mě na tom ale zamrzelo, ten pocit mi potvrdila další poznámkou o svitu měsíce. Pohlédl jsem na Mikoto v moment, kdy na mě hleděla i ona, oči se střetly, úsměv se mi zúžil do přívětivého výrazu.
"Image je image, ale jemnost přece nemusí pocházet zvenku," přejížděl jsem jí při těchto slovech pomalu pohledem a skončil zase vstříc jejím očím, ztrácel jsem se v nich, jako bych se snažil nahlédnout zasněženým oknem dovnitř. Když mi došlo, že možná hledím dlouze, zacítil jsem, jak mi zteplaly tváře, pohled jsem odvrátil zpět k obloze a měsíci: "Popravdě, měsíc byl dnes na tvojí straně." Svým výrokem jsem chtěl nejspíš říct, že dnes mě učarovala svojí jemností svého hudebního projevu, tedy vnitřně ale i zevnějškem.
Když mi pověděla o svém koníčku a co jí vlastně umožňuje, zamyslel jsem se, jestli svou písní prožívala podobné pocity těm, které mě pak zasáhly. "V tom případě doufám, že budeš hrát častěji," odpověděl jsem jednoduše vystihujíc své potěšení z jejího hraní a zároveň přání poznat Mikoto blíž. Ve chvíli, kdy na mě po výhružce vytasila svůj ledový tvrďácký výraz, nahodil jsem jí ho nazpátek a tvořil jí provokativně zrcadlo. "To bych nerad, madam pane!" odpověděl jsem jí jako nejvyšší vojenské autoritě, načež se mi moje parodovaná tvář rozpadla a já se zachechtal.
"Ty a knihomolka?" upřímně jsem se podivil a neubránil se úsměvu, "nepřestáváš mě překvapovat, Mikoto a jsem za to rád." Když však pokračovala s tím, že by si ráda moji tvorbu přečetla, viditelně mě to rozhodilo. Víčka se mi rozšířila, moje jediná ruka automaticky vystřelila k zátylku, nervózně jsem se začal drbat: "Noo --- kromě mé rodiny bys byla prvním, kdo by něco takového četl a -- no, budu si to muset ještě promyslet." Přestože jsem i této poslední výhružce vlastně i věřil, alespoň trochu mě rozesmála a dovolila se uvolnit. Příběhy jsem psal, ale pro sebe. Nikomu jsem je ještě neukázal kromě svých rodičů, kteří je dostávali v dopisech a vlastně jsem to ani neplánoval nadále publikovat.
"Uhm, povětšinou jsem se inspiroval lidmi nebo zážitky z cest, nejčastěji šlo o krátké povídky... ale nejsi daleko od pravdy. Podle mě by každý příběh, ať už smyšlený nebo ten, který opravdu prožíváme, v sobě měl mít alespoň trochu lásky, ať už v jakékoliv podobě," pověděl jsem již klidněji a upřel k Mikoto pohled, který mi ale tentokrát nevydržel dlouho, nakonec jsem s ním uhnul zpět k výhledu z kopce, "nemyslíš?"
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Mikoto Hyūga likes this post

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 4 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru