Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SÍDLO KLANU KANA

+19
Goemon
Kuroi Mibojin
Izuno Yui
Hoshigaki Kazuki
Ren Kouen
Mikoto Hyūga
Jorogumo
Akeno Hatake
Shigure
Kenji Kana
Tori
Takumi Yamada
Arakawa Kaori
Megumi
Rika
Milli
Uchiha Ruki
Benjiro
Reina Kana
23 posters

Strana 12 z 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jun 28, 2018 8:06 am

First topic message reminder :

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Aflo_AXHA019762
Sídlo klanu Kana je přísně střeženo, rostou kolem něj krystalické květiny, které v okamžiku umí reagovat na uživatele a vytvořit kolem hradu pevnou krystalickou bariéru. Pokud se jedna z nich zničí nebo se utrhne, naroste místo ní jiná. Lidé květiny běžně trhají, berou si ji jako symbol vlády Kana a je prostě krásná. V sídle je několik místností, pokojů, hlavní sál, ve kterém se pořádali i pořádají plesy a oslavy, přijímací salonek hned za vchodem do sídla, část sídla určená pro služebnictvo, zbrojovna, tréninková místnost a v nejvyšší části věže pokoj od kterého existují jen dva klíče. Jeden vlastní Reina a druhý ...?
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down


SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Sun Sep 02, 2018 12:37 pm

"Naposledy, když jsem odešla ze sídla se mi to šeredně vymstilo. Takže je to na vás." pousměju se a otočím se na naši špionku. 
"Ruki půjdeš tady .... se mnou," ukážu na Kuroi Mibojin (nevím co z toho je jméno) za sebou, "Půjde jako moje podoba, aby si ostatní mysleli, že jsem pryč ze sídla, ale já budu tady, kdyby se to zvrtlo někdo musí celé město ubránit a jediný, kdo je toho schopný jsem já. Moru už vyrazil, následujte ho směrem k přístavišti. Pokud narazíte na ty záškodníky, dejte mi signál a já přiletím." podívám se na ty dva. Doufejme, že to dostatečně dobře pochopili.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Uchiha Ruki Sun Sep 02, 2018 12:49 pm

"Rozkaz" jen jsem se uklonil na znamení pochopení a poté se otočil na Kuroi " Těším se na spolupráci " bože zase novej člověk co s tím mám dělat, Reina ví že nejraději dělám solo. , pak jsem si ale uvědomil, že nevím kam jít " A kam že to máme jít ? "
Uchiha Ruki
Uchiha Ruki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 100
Join date : 02. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Sun Sep 02, 2018 3:12 pm

"Směrem na severozápadní přístav. Jestli jim šlo o poškození země a vytočení Daimyo tak půjdou směrem na hlavní město, takže se potkáte. Kdyby se to zvrtlo volat mě. Musím zůstat zde, kvůli lidem." bylo mi jasné, že jen co odejdou, budu muset posílit hlídky na bráně a kolem města i v jeho centru. Vyslat pár lidí jako návnadu znamenalo, že by to také mohlo být jen na oko, aby se někdo dostal zezadu dovnitř za mnou. Nebudu nic riskovat
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Izuno Yui Mon Sep 03, 2018 7:13 pm

Náš velitel odešel, zatímco Reina mi pro něj slíbila nějakou odplatu. Spokojeně jsem se na ni usmála, nemohla jsem se toho dočkat. Mlčky jsem přikývla a s mračícím pohledem našeho rádoby žraloka vyprovázela.
Pak už se sál vyprázdnil a Reina také kamsi odešla. Chvíli jsem jen tak postávala a potom přecházela po místnosti, ale....přestalo mě to bavit. Zatřepala jsem chakrovýma ušima a nasála vzduch. Zachytila jsem přesně to, co jsem chtěla. Mávla jsem ocáskem a tentokrát po dvounohách se rozběhla pryč.
~Přesun
Izuno Yui
Izuno Yui
C-rank

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 12. 08. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Miya Sun Jul 14, 2019 5:54 pm

"Yare Yare" stěžovala jsem si na hlas."Kde všichni jsou?" opakovala jsem pořad dokola a přitom pobíhala v paláci. Možná hrajeme na schovávanou a já o tom nevím. Už je to nějaký ten pátek, co jsme hráli nějakou hru. Ach to byly časy, kdy jsme osvobozovali takový palác, který sídli ve vedlejší zemi. Ale tady taková sranda není. Zarazila jsem se. Musela jsem hned změnit názor, sranda tu je. Mají tu ma.. ma.. márnici... ano to je to slovo. Je to takový ledový hřbitov, kde je spousta mrtvých. V tom se skrývá jisté podobenství s ledovou královnou Kotomi. Možná bychom mohli být kamarádky. Nad tímhle jsem se dlouze zamyslela a usoudila jsem, že radši ne. Její led by mohl poškodit mrtvolky a to není dobré, kdo to má dávat pořad dohromady stačí mi ten idiot Seishin. Přísahám , že ho jednou nesložím zpátky a zakopu ho na několik míst na světě. Samozřejmě hlavu zakopu jako první. Nebo jako až poslední? Tohle jsem si musela ještě rozmyslet, což jsem teď nemohla protože jsem přeci hrála hru: Najdi si svého komunistu! Doufala jsem, že to bude můj miláček Satoru. "Kde sakra je!" nafoukla jsem své tvářičky a dupla si nožkou. Myšlenky mi prolítavali hlavou jako blesk. Nikdo tu snad nebyl. Jako kdyby po té "vyměně" Reiny se všichni ztratili. Nechápu ale proč? možná to je tím, že jsou je asi 5 a všichni ještě spí a jejich úhlavní nepřítel Slunce ještě nevyšlo svoje jutsu: Paprsky do očí! Tedy to platilo jen pro ty, kteří mají ložnici postavenou na východ. idioti.
Cupitala jsem tu svými nožičkami a přemýšlela jsem, že by mě mohli vzít moje doki, ale na to byl ten palác příliš malý. Ráda bych je vyvolala, ale nechala jsem slyšet, že renovaci ještě neplánují jaka to škoda. Nemohla jsem se dočkat nového dne. Nový den, další den k světlejší budoucností , kterou postaví naše organizace KYOSANTO!
Miya
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Mon Jul 15, 2019 3:50 pm

Nebola to zasa až tak dlhá doba, čo som sa nachádzal zamknutý v izbe, v ktorej aktuálne proti svojej vôli prebývala drasticky oslabená Reina pod vplyvom mojej ultimátnej techniky. Koľko sa toho len za posledné dva roky stihlo odohrať. Nebyť Kokoro, vďaka ktorej som mal tú možnosť uzavrieť dohodu s Kyosanto, a mojich dvoch v súčasnosti najdôveryhodnejších kunoichi, Yōgan a Mikoto, ktoré ma pomohli vyslobodiť z väzby i tajomnej pečate na mojom tele, ešte stále by som hnil v zmieňovanej komnate bez akejkoľvek kontroly nad osudom Shimo no Kuni. Veru tak. Sotva moja "drahá manželka" vďaka informáciám od Jorogumo potlačila útoky zo strany ninjov z Kaminari, musela čeliť dvojitej vzbure nielen zvonku, ale i zvnútra, vďaka čomu som sa opätovne ocitol na pomyselnom tróne tejto rozvrátenej krajiny. Nanešťastie som si však nemohol ani zďaleka dovoliť len tak vysedávať. Bolo toho vskutku veľa, čo som musel vykonať...

V prvom rade som si musel zasa na svoju stranu získať armádu v rukách Reiny nespokojných samurajov na čele s aktuálnym vodcom vedľajšej vetve významného klanu Hasokawa, mužom menom Kintoki (viď obrázok), čo sa mi sláva bohu napokon predsa podarilo. Následne som potreboval na dostatočne dlhú dobu zamedziť hrozbe ďalších útokov spomínanej Kaminari no Kuni, s čím mi ale našťastie pomohla dobre informovaná Kokoro tým, že ma zoznámila s pomstychtivou bývalou manželkou ich feudálneho pána. Plán bol pomerne jednoduchý - zavraždiť ho na prísne tajnej obchodnej ceste, kedy bol najmenej chránený, a zvaliť vinu na tamojší najdominantnejší klan Chinoike, vyvolajúc tak občiansku vojnu vedúcu k rozpadu nepriateľskej zeme. Pravda, samotnú jeho elimináciu mali síce na starosti Kyosanto, no nepochybne som to bol ja, kto im pre to nachystal pôdu, získajúc si tak aspoň čiastočne ich priazeň. Tej asi jednoznačne najnáročnejšej úlohe zo všetkých som každopádne čelil až teraz...

"Prečo im to tak dlho trvá?!" skríkol som v obavách s prekríženými rukami uprostred hlavnej sály hradu, neovládnuc na chvíľu svoje vskutku komplexné zmiešané pocity s ohľadom na závažnosť situácie. Nezostávalo mi nič iné, ako sa presunúť k najbližšiemu oknu a schladiť si hlavu. Prečo že som bol tak nervózny? Spojenectvo s komunistami si vyžiadalo veľkú daň - musel som rozkázať nechať zavraždiť svoju milovanú sestričku. Je síce pravda, že som bol veľmi zúfalý a sklamaný z toho, do akého stavu priviedli boje mojej manželky s Kotomi krajinu, ktorú som mal za úlohu za každú cenu ochraňovať, ale to nič nemenilo na to, že mi na nej ešte stále záležalo. Ukázať však pred Akenom takú obrovskú slabosť by rozhodne bola obrovská chyba, takže som sa musel uchýliť k poslednému tajnému pokusu o jej spasenie. Navzdory ich zjavnému nesúhlasu som prikázal Yōgan a Mikoto, aby mi s využitím informácií od Kokoro priviedli Kotomi živú v nádeji, že ju prinútim k nejakému kompromisnejšiemu riešeniu, no nech som na ich návrat v hlavnej sále vyčkával akokoľvek dlho, ešte stále po nich nebolo ani vidu, ani chýru, ani slychu.
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Satoru Hyūga Wed Jul 17, 2019 12:11 pm

Převalil jsem se na posteli a rozespale protáhl své krásné tělo. Ozvalo se tlumené křupání které doprovázelo mé nespokojené zamručení. Co chceš...jsi už starý
Je mi dvacet sedm, jsem v nejlepších letech. A jestli jsem starý já, tak jsi stará i ty. Otevřel jsem oči a zamžoural na bílou zeď, Fumiko se rozhodla po mé poznámce zůstat zatím potichu.
Vyhoupl jsem se z postele a pro jistotu se ještě jednou protáhl ve stoje, tentokrát v tichosti. Po mém ranním rituálu jsem ještě chvíli zůstal stát v koupelně před zrcadlem a prohlížel si zahojenou jizvu táhnoucí se přes levé oko. Necítil jsem žádnou zášť, byla to oběť v boji za něco čemu jsem věřil a nakonec se to vyplatilo. Vyhráli jsme a navíc jsem s ní vypadal ještě lépe a hustě.
Ale vyhráli jsme jen tady...jinde stále mocní utlačují chudé.
Já vím, říkáš mi to dokola poslední rok..téměř každý den Fumiko. Já to vím.
Promnul jsem si krk a vydal se ke dveřím mého pokoje.
A budu ti to říkat dál! Protože si všichni zaslouží to co jsme dokázali tady. Všichni.
Já vím...a my se o to postaráme. Chce to jen čas. Tohle jsme taky nedokázali za hodinu. Vyšel jsem na chodbu a rukou si nedbale rozcuchal vlasy. Zašel jsem za roh a uviděl Miyu, která si to někam štrádovala...zády ke mě.
Přidal jsem potichu do kroku a došel jí. "Snídaně? Když už tu musíme tvrdnout?" Navrhl jsem bez pozdravu a usmál se.
Satoru Hyūga
Satoru Hyūga
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Shigure Wed Jul 17, 2019 6:20 pm

| Takumiho bývalá väzenská izba |

V miestnosti som sa nachádzala už.. nejaký ten čas. Sedela som na okennej parapete a zazerala som po spiacej blondínke, ktorá bude mať po prebudení pravdepodobne horšie, než po tej najhoršej opici. Bola som celkom nedočkavá. Nie že by som sa chcela Reine priamo vysmiať do tváre, no chcela som ako prvá vidieť jej reakciu po tom, ako za so svojej rádoby kómy preberie.. a ako prvé uvidí mňa. Osobu, ktorá mohla ako za jej vzostup, tak aj za jej pád. A to v tom nebolo ani nič osobné. Netrpezlivo som klepala prstami po parapete.

"Ah.. už sa prebuď.. prosím.. umieram od nudy.. " Zamrmlala som si pomedzi pery a od nedočkavosti som sa nakoniec z parapety prehupla dovnútra do izby. Prikročila som k Reine a naklonila som sa nad jej spiacu tvár. Bola som veľmi blízko, pár prameňov ju mohlo poštekliť na tvári. Naozaj.. naozaj som s ňou chcela zatriasť. Ale Takumi mi to vyslovene zakázal.. že by násilné prebudenie nefungovalo a mohlo by jej ublížiť. Ale naozaj to bola pravda? Určite si všetku srandu schovával pre seba a len čakal, kedy odtiaľto odídem.. yep to muselo byť ono. Keby že odídem, tak sem príde a prebudí ju! Horšie ako v rozprávke. Zľahka som sa zamračila nevzďaľujúc moju tvár od tej jej. Teda, ak sa teraz zobudí, vedela som si predstaviť, že zažije celkom šok.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 17, 2019 6:50 pm

Možná bude Kostička trošku zklamaná, probudila jsem se již před pár hodinami, ale vysílená jak fyzicky, tak psychicky jsem opět usnula. Moc hezké sny jsem ale neměla. V hlavě se mi promítaly myšlenky, které ve snech dělaly opravdu neplechu. Ve chvíli, kdy se mi opět ve snu promítla poslední scéna, před kómatem, jsem prudce otevřela oči. Navzdory tomu, že moje tělo bylo těžce podchlazené, jsem na čele cítila kapičky potu. Ale kromě toho také ..... "Sakra!!!" cukla jsem sebou, když nade mnou byla právě Kostička. Proč ne Takumi?
"Ále přišla ses ... ani nevím co, vysmívat se? Vysvětlovat? nebo se pobavit?" pokoj, ve kterém jsem byla uvězněná mi vysával sílu i chakru zároveň a to málo co jsem měla, jsem musela použít na to, aby ze mě nebyl kus ledu, i když aspoň by to byla rychlá smrt a všem ostatním bych zkazila hru, což by mě těšilo. Ale chtěla jsem vysvětlení. Nemínila jsem se tu s kýmkoli vybavovat, kor ne s ní nebo těma dvěma zrádkyněma.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Shigure Wed Jul 17, 2019 7:05 pm

| Takumiho bývalá väzenská izba |




Aj keď zo sebou Reina cukla, mnou netrhlo. Nebola som prekvapená jej reakciou. Tá moja spočívala v pozdvihnutí kútikov úst. "Stále som sa nerozhodla." Odvetila som jej úprimne a konečne som od nej zodvihla moju tvár. Dokonca bez nejakých ďalších zbytočných a prapodivných gest či úmyslov. Aspoň.. na teraz.
No to na teraz skončilo veľmi rýchlo a ja som pomerne ladne vyliezla Reina na posteľ. Obkročila som ju a len som si sadla na jej nohy, nejaký pozorovateľ by si mohol myslieť, že spolu nebodaj chodíme.
"Je zaujímavé ako jeden môže ochutnať absolútnu moc.. a po tom absolútne dno." prekrížila som si ruky na hrudi a sama som sa pozerala všade inde, len nie do Reininých očí. 
"Uhm.. myslím že preferujem skôr ten absolútny top." Poškrabala som sa vo vlasoch a tak trocha som očakávala, že neviem, niečo spraví, niečo povie. Nemohla byť stále ticho, ako mŕtvola.. nie ? to by bola nuda a to sa budeme výdať tak často.


Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 17, 2019 7:11 pm

Mlčky jsem jí sledovala. Její chování je stále stejné. Od ní mě ta zrada až tak netrápila, vlastně jsem to mohla očekávat, ale ... podcenila jsem ji. Když mi sedla na nohy, myslela jsem, že ji zabiju vším co se dá, celkem to bolelo, ale neměla jsem ani sílu ji nakopnout, nebo ji z tý postele vystrčit. 
"Však ty si na něm nikdy nebyla." pronesu a vydechnu vyčerpaně. "Jenom se držíš těch co ten top zažívají a opouštíš ty co ho neudrží. Tomu se říká pijavice." Lehce se opřu o loktu a snažím se narovnat. 
"Docela to bolí, mohla bys prosím slézt?" nakloním hlavu směrem k mým nohám, na kterých sedí. To bude modřin zase. Hlava mě strašně bolela, mlčky jsem se rozhlédla kolem,jestli neuvidím sklenici s vodou.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Shigure Wed Jul 17, 2019 7:30 pm

Musela som sa chvíľku nad jej narážkou zamyslieť. Nakoniec som len spokojne prikývla. 
"Uhm.. yep, rada im tam pomôžem, rada ich odtiaľ aj dostanem, čo ti poviem. Užívam si život." Zľahka som sa zasmiala. Bol to celkom zlatý úsmev, žiadny dvojzmysel, spokojný, milý, vrúcny. Bez sarkazmu. Úprimne som zo sebou bola celkom spokojná.
"Vieš.. mala by si mi poďakovať. Nebyť mňa, ta by si teraz bola buď mŕtva, alebo by si robila k*rvu nejakému veľmocnému z Kamimari no Kuni." Trocha som sa podvihla, aby ju to teda tak nebolelo a jednu ruku som priložila na jej brucho, no nebolo to za žiadnym ero záujmom. Reina mohla pocítiť, že sa jej trocha uľavilo, keďže som do nej začala dostávať moju chakru. Bola som schopná chakru predávať ostatným a momentálne teraz ju to mohlo aspoň trocha odbremeniť.
"Takto ju budeš robiť len mne.. welp, čo už. Život je kolotoč,  o pár mesiacov sa naše úlohy možno vymenia!" Vyhlásila som celkom nadšene a len som z Reiny nakoniec predsa len zliezla. Aj keď mi to trvalo naaaozaj dlhú dobu. No prítulná som bola aj pred tým takže, v tomto žiadna zmena.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 17, 2019 7:39 pm

Ani jsem neměla sílu být naštvaná, radovat se nebo cokoli jiného, ale byla jsem jí opravdu hodně vděčná, když mi slezla z nohou a následně mi ulevila, na chvíli jsem se mohla její chakrou zahřát a to bylo to nejhezčí co pro mě zatím někdo mohl udělat. Posadila jsem se a natáhla se na noční stolek pro sklenici  s vodou a napila se. 
"Bojím se zeptat, ale...co se teď děje s naší zemí?" postavím sklenici pomalu na stůl a chytnu se její ruky, která spočívá stále na mém břiše. Byla příjemně teplá, oproti té mé, tak jsem se chystala ukrást jí ještě trochu toho tepla, než se tu budu zase spoléhat na tu duchnu a spousty dek.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Shigure Wed Jul 17, 2019 8:44 pm

"Bojíš?" Bol to prekvapený tón. No skôr kvôli tomu "Naši". Bolo vidieť, že Reina sa ešte stále nezobudila z toho sna o rodine s Takumim, čo mohol byť problém, pretože podľa môjho názoru práve on nemal absolútne žiaden záujem. Nie po tom, čo mu spravila a určite nie počas toho, aké má teraz starosti.
"Hrozba Kamimari je zažehnaná a mladú princeznú sa teraz snažia vystopovať a chytiť tvoje dve kamarátky. Ale.." Na chvíľku som sa pousmiala. Kto vedel, odkiaľ tieto informácie mám ešte pred samotným Takumim.
".. nepodarí sa im to.. no pššt, to je tajomstvo." Zachichotala som sa a ruku som z nej nespúšťala. Nemala som síce obrovské zásoby chakry, tak ako ona, no tiež som jej nepredávala všetku v nejakom rýchlom slede. Dosť som si jej plánovala nechať pre seba.
"Páči sa ti to?" Zasmiala som sa, skôr tak provokačne, aj keď odpoveď som už poznala. "Nom.. užívaj kým to ide, nebude to nadlho. Máme pre teba pripravené prekvapenie." Žmurkla som na blondínu, no ostávala som sedieť. Nevyzeralo to tak, že plánujem niekam ísť. Mohlo to vyzerať tak, že mi na ňu Takumi nakázal dávať pozor. Keď už nič iné, aspoň "asi" rešpektoval jej silu.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 17, 2019 8:52 pm

"Mladá princezna mě tak nějak nezajímá a je to škoda, že jí nechytnou." Rozhodně jsem Kostičku nepouštěla, jestli měla v plánu jít pryč, ať i zbývá síly málo, hodlám se té teplé ruky držet. 
"Víš, že nesnáším překvapení." stejně, když jsem si vše znovu promítla, něco mi tam nesedělo, ale raději jsem se na to nechtěla ptát. 
"Jak hodně je to .... zlé?" podívala jsem se na ní s obavou v očích. Možná jsem se to chtěla vědět, na druhou stranu jsem se odpovědi hodně obávala. 
"A proč poslali tebe a není tady pan Ledový sám?" posměšně jsem si odfrkla.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Shigure Wed Jul 17, 2019 9:35 pm

Nevyzeralo to tak, že by ma chcela pustiť, až som dostala chuť si k tejto bloncke ľahnúť a vykašľať sa na všetky moje dnešné povinnosti... vlastne žiadne povinnosti ani nemám..
Sama pre seba som sa zasmiala, nebolo to ani kvôli Reine, ale kvôli mojej vlastnej pošahanej hlave. 
"Prepáč len mi niečo vtipné prebehlo hlavou." Uškrnula som sa. Len som pokývala hlavou. "Nie je to zlé... budeš žiť. Budeš mať všetky končatiny. Len.. ma budeš musieť počúvať.." Na chvíľku som sa odmlčala a pohľad uprela niekam inam. ".. teda aspoň myslím." Dodala som rýchlo. Kto si mal pamätať všetky detaily. Ja som nebola dobrá v podobných srandách.
"Oh neurážaj ma Reini, som si celkom istá, že si môžem robiť čo chcem. Nikto ma nikam neposlal. Som tu z mojej vlastnej iniciatívy.. no nie je to tak lepšie?" Podvihla som jedno obočie a veľavýznamne som sa na Reinu pozrela.
"Kto iný by ti robil spoločnosť, nikto pomaly nevie, že tu si."
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 17, 2019 9:44 pm

Povzdychla jsem si, Kostička je Kostička, nic jí nerozladí. Neměla jsem sebemenší chuť tu s ní být, ale momentálně jsem byla ráda, že tady je. Že mě aspoň nutila přemýšlet nad něčím jiným. 
"Proč si byla s Takumim a proč ty dvě také?" zase jsem si lehla do postele, asi se mnou moc srandy nebude, neustále jsem měla pocit, že každou chvilku usnu. 
"Jak dlouho jste tohle spiknutí plánovali? A Akeno v tom jede taky, že ano? Byl to dobrej plán, nechat mě zachraňovat vesnici, zatímco jste si hráli na hrdiny." uznala jsem jejich snahu a lehla jsem si na bok směrem ke Kostičce a objala polštář, vedle sebe. 
"Ale na druhou stranu jste mi ulehčili. Přemýšlela jsem už delší dobu, že mě tahle funkce vlastně nebaví." šeptla jsem, začínala jsem zase usínat.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Shigure Thu Jul 18, 2019 8:46 am

Neodpovedala som jej. Nemyslela som si, že to má zmysel či cenu. Predsa len vyzerala, že ćoskoro tak či tak zaspí. Len som ruku zložila z jej brucha a priložila jej prst k perám. 
"Pššt.. dozvieš sa niekedy na budúce." NO .. a po tom som už len čakala kým Reina zaspí. Na čo som sa sama mala v pláne vydať preč a len tak sa potulovať po sídle. Bez nejakého väčšieho či hlbšieho cieľa. 
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jul 18, 2019 10:12 am

Moc dlouho jsem si s ní nevydržela povídat jen co je pravda, ale v mém případě to nešlo. Ten pokoj byl stavěn technikou pro Takumiho. Chlapa jak horu ne pro mě, která má proporce menší než on a jinak jsem stavěná. Čím víc chakry mám tím víc mě ten pokoj tlumí a tím míň chakry mi zbývá na oteplování. Zkrátka řečeno jsem si fakt naběhla. Ale tentokrát jsem spokojeně usnula. Doufám, že až se probudím příště budu tu sama, abych
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Miya Thu Jul 18, 2019 1:31 pm

"ha piki piki Satoru" pravila jsem a uvědomila jsem si, že možná nakonec nehledám já, ale jsem hledaná já. Což znamenalo, že jsem prohrála. Fakt blbá hra, na slepou babu by se hrálo lépe, i když jediná baba byla zavřená v celé, tedy pokoji, říkejte si tomu jak chcete. Musím říct, že boží mlýny melou pomalu a jistě. Ani jsem si nebyla jistá, zda v této zemi nějaké mlýny jsou. To teď není podstatné. Důležité teď bylo abychom našli nějaké papu pro mého svalouše.
"Taky mám Hladík" povedla jsem a přitom mi zakručelo v bříšku. Mohl by mě Satoru vzít na záda a dost mě tam. To by bylo boží. Popravdě jsem nevěděla kde tu jídlo seženeme. Jediné co jsem věděla byla spousta informací a poznatků, které jsem chtěla říct. Na to je zatím čas a milí čtenáři si budou muset ještě chvilku počkat.
Miya
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Satoru Hyūga Thu Jul 18, 2019 8:08 pm

"Fajn, tak s tím pojďme něco udělat." Pobídl jsem ji a pokračoval k východu. Po pár metrech jsem se ale zastavil a otočil se čelem k ní. "Mám fakt hlad takže.." sehnul jsem se k ní "..jdeme takhle." Narovnal jsem se s Miyou v náručí a vydal se dál rychlejším tempem. "Jak to vypadá s naším odchodem?" Já poskytoval svaly a Miya byla mozek, předpokládal jsem tedy, že bude vědět co dál. Vyšel jsem s ní ze sídla a zamířil dál do ulic. Já věděl přesně, kam tady na jídlo!
-přesun-
Satoru Hyūga
Satoru Hyūga
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Akeno Hatake Thu Jul 18, 2019 10:06 pm

Měl jsem unikátní schopnosti, které mi dovolovaly komunikovat s lidmi na dlouhé vzdálenosti. Nemusel jsem nikam chodit a tak jsem "navštívil" našeho Daimyo Takumiho v jeho hlavním sále. Mé mysli se na chvíli zmocnil Akio. Možná i dobrovolně, přeci jen, tohle mu šlo daleko lépe.
"Je po něm.." oznámil jsem mu teatrálně. "Bylo to bolestné, plné utrpení a mučení. Poté přišlo kýžené vysvobození a rovnost. Rovnost smrti.." dodal jsem téměř až poeticky mírně ztišeným hlasem.
"No.." dal jsem si ruce v bok a přemýšlel.
"Chtěl jsem s tebou ještě probrat pár věcí. Mám plán s Tetsu no kuni. Chci polovinu země připojit k našemu impériu a polovinu země vazalizovat..Potřebuji k tomu naší tajnou zbraň, která je v domácím vězení. A taky nějakou armádu." dodal jsem na rovinu. Nemělo smysl nic zatajovat, Takumi byl jako můj obchodní partner.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Thu Jul 18, 2019 11:53 pm

Ubehlo niekoľko ďalších hodín a ešte stále som sa nedočkal čo i len jedinej správy. Všetko v tejto chvíli už nasvedčovalo tomu, že tajná misia Yōgan a Mikoto zlyhala. Skutočnosť, že som naraz prišiel o dve najvernejšie kunoichi, možno už poslednú šancu na záchranu svojej milovanej sestričky a ešte k tomu i v napätí prebdel celú noc pochodovaním po hlavnej sále hradu mi nielen uberala na dobrej nálade, ale o to viac mi zatemňovala srdce negatívnymi pocitmi a starosťami. Márne som sa konečne dostal zo svojho odporného domáceho väzenia, nepripadal som si o nič slobodnejší ako kedykoľvek predtým, a čím viac som sa v sebe ešte pokúšal zachrániť zbytky ľudskosti, tým krutejší a nekompromisnejší muž sa zo mňa následkom toľkých zlyhaní a strát stával. Niet najmenších pochýb o tom, že sa toho vo mne za posledné roky veľa zlomilo. Jediné moje úspechy boli dlaždené krvou, manipuláciou a chladom, preto mi nezostávalo nič iné, ako sa plne oddať svojej temnejšej stránke a akceptovať rolu, v ktorej ma už i tak mnohí ľudia videli.

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 YbkzZ18

"Výborne. Konečne nejaká dobrá správa," odvetil som absolútne bez známky emócie napriek nečakanej návšteve, skoro ako keby som si na podobné interakcie už za tú dobu zvykol. "Zasadili sme Kaminari no Kuni toľko fatálnych úderov, že než sa z nich konečne pozviechajú, nebudú už pre nás viac predstavovať vôbec žiadnu hrozbu," uvažoval som nahlas a zároveň si nepriamo privlastňoval zásluhy, aby si môj spoločník dobre uvedomoval, že bezo mňa by sa mu ani zďaleka tak dobre nedarilo. Na oslavy však bohužiaľ tak či tak nebol čas. Sotva sme totiž uzavreli vojnu s jednou zemou, Akeno sa očividne mienil púšťať do ďalšej. "Keď to povieš tak rýchlo, tak to znie skoro až jednoducho," neodpustil som si vzhľadom na ambicióznosť prenesenej požiadavky mierne sarkastickú poznámku. Schopnosť Kyosanto prinášať výsledky som síce nespochybňoval, ale to neznamenalo, že sa s nimi bez váhania pustím do akejkoľvek šialenosti, ktorú si vymyslia. "O akej veľkej armáde sa bavíme? Priznám sa, že prehľad o aktuálnom stave Tetsu no Kuni z pochopiteľných dôvodov nemám, takže si ani len netrúfam odhadnúť, nakoľko je tvoj plán realistický," skonštatoval som zasa stroho a so založenými rukami sa otočil čelom k návšteve.
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Miya Fri Jul 19, 2019 3:15 pm

"Yosh!" zvolala jsem a mířila jsem za mým svaloušem, který se otočil. A Popadl mě jako princeznu a utíkal se mnou, jak by zazady měl velkyho draka, který nás chtěl sníst. I když by to nejspíše bylo naopak, Satoru by ho zbil a potom úplně celého by snědl a ještě by chtěl dortík jako dezert.
Samozřejmě jsem se nebránila, ráda jsem se nechala tahat. Kor když on udělal krok já musel udělat tak 5.Hold malý lidé to mají těžké s tím se nedá nic dělat. Bohužel.
"Úplně všechno ti řeknu, ale prvně se musíš napapat" odpověděla jsem mu na otázku a nechala se nést do one restaurace/hospody/pajzlu. Prostě tam kde bylo hodně jídla.
//přesun
Miya
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Akeno Hatake Wed Jul 24, 2019 5:56 pm

Přikyvoval jsem hlavou a radoval se z konce Kaminari no kuni.
"Ano, nic nám nebrání v tom okupovat její rozbité území." Pořádně jsem se porozhlédl po místnosti, kde jsme se nacházeli. Buď se mi to zdálo, nebo to tak působilo díky prostředí, ale Takumi působil výrazně temněji než dřív.
"Bavíme se o armádě několika čítající několik stovek mužů. Možná by stačilo, kdybys poslal ty nejlepší. Postaral jsem se o odříznutí jižní hranice, poslal jsem tam toho samého, který zlikvidoval Daimyo Kaminari no kuni. Výsledek je zaručený. Taky disponujeme docela velkou armádou shinobi z naší země, navíc když k tomu všemu připočtu sílu naší tajné zbraně a chci se také zapojit do samotného obléhání, tak máme dost slušné šance. Navíc samurajové nic takového nečekají, už vůbec ne z naší strany, blietzkrieg. Jestli si rozumíme.."  SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 2Q==

pohodil jsem vlasama a podíval se mu zpříma do očí.
"Takumi, nezapomeň, že taky neseš zodpovědnost za naše impérium.."
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Hashiru Senju likes this post

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 12 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru