Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hospůdka ,,Zlaté oko"

+14
Reina Kana
Shinobi (Samurai)
Mikoto Hyūga
Ren Kouen
Kataro Yamada
Raijin Dreyar
Hashiru Senju
Shigure
Tori
Benjiro
Reizo Kaneki
Milli
Megumi
Kotomi Yamada
18 posters

Strana 9 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Kotomi Yamada Wed Jun 27, 2018 7:26 pm

First topic message reminder :

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 1YldKB3U_p1010121jpg
Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 The-tatami-room

Hospoda ,,Zlaté oko" je nenavštěvovanější místo v Shimo no Kuni. Ačkoliv je tu hospod více, tahle s přehledem vyhrává. Už proto tu kromě nejrůznějších druhů vín a saké, najdete i širokou sť informací. Schází se tu zvědové, samuraiové, obchodníci, shinobi i prostí občané. Z toho přehršle lidí nějaká informace vyklouznout musí. A té se pak dá náležitě využít.

Neváhejte a navštivte nás! Otevřeno máme celý den i noc. Je tu možnost noclehu i zapůčení si stájí pro svého oře.

Většinu času tu šéfuje Chiha Yakintaro, která Vám bude k dispozici, pakliže ji zaujmete anebo budete potřebovat něco vyřešit.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down


Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Milli Sun Jul 22, 2018 8:49 pm

Usmála jsem se a divila jsem se, že to ještě vůbec dokážu. Protože jsem začínala mít podezření, že se snad ani nezvednu jak jsem byla znavená. "Hlasy?" Zopakovala jsme po něm hraným a vyděšeným hlasem. "Máš mě podle nich odkrouhnout?" Zavtipkovala jsem i když bych neměla, jestli opravdu něco slyšel. To bych ho tedy spíše měla litovat hm? "K tobě? Nebo k princezně?" Lehce jsem se zamračila, protože jsem se do toho už nechtěla míchat. "K tobě klidně..ale nechci do toho konfliktu asi už nijak zasahovat." Přiznala jsem a dopila svojí vodu. "Mohli by jsme tu přespat ne? Myslím, že je to tu zatím ok. To já jsem to sem měla jít původně prohledat." Prohrábla jsem si vlasy a rozhlédla se. Moc lidí tu nebylo a opravdu jsem pochybovala, že by sem Reina někoho poslala. Hlavně když jsem od ní odešla a vyznělo to tak, že beru její varování a zítra půjdu prohledat hospodu.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Megumi Sun Jul 22, 2018 9:02 pm

Zatváril som sa vážne. Roztvoril som všetky prsty a námatkovo som ich namieril k mojej hlave, až som tam potočil imaginárnym ozubeným kolieskom. "Hlasy.." Muselo jej dojsť, že to bol len žart. Bolo to až moc očividné. "To by som s nimi asi moc kamarát nebol. Neboj, nič ti nehrozí." Žmurkol som a konečne som sa odhodlal odpiť si aj z vody. Hneď to bolo lepšie. Rozviazal sa mi jazyk a to nepríjemné sucho v ústach prešlo. Viditeľne sa mi uľavilo. 
Jej otázka bola na mieste a ja som nad ňou sám musel popremýšľať. "Nemôžem ti sľúbiť, že sa do neho sám nezapojím, ale od teba to neočakávam. Taaakže k tvojej otázke hmm.... ku mne. Určite je aj množstvo iných spôsobov, ako si zarobiť .. aj v tejto zemi." Síce som nerád vyťahoval peniaze, ale koho si budeme klamať. Z niečoho si trebalo jedlo zaplatiť, aj ubytovanie. Uchechtol som sa. "Tak prehľadať. Pokojne môžme len, nebude ťa tu tvoja bývalá zamestnávateľka hľadať?" Neplánoval som tu ostať dlho a ona asi tiež nie. No Reinu som nepoznal, ona áno. Podľa všetkého mali nejakú minulosť. Nevedel som akú a ani som nevedel, či som si to typol dobre. Niečo mi však hovorilo, že pre Sayu nebude tak jednoduché proste odísť. Nie bez toho, aby po nej niekto šiel. Kto vie, čo v hlave za informácie o Reine schovávala.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Milli Sun Jul 22, 2018 9:14 pm

Znova jsem se zasmála na téma hlasů a protočila očima. Srandičky, srandičky. "To jsem hned klidnější. Děkuji." Přiložila jsem si ruku na srdce a krátce sklopila hlavu na znamení vděčnosti, že mi nic nehrozí. "Dobře." Odpověděla jsem jednoduše a přikývla. Nějak jsem si myslela, že se stejně zapojí i když je na princeznu naštvaný. Vypadal jako někdo, kdo nebude stát stranou ale já se této role klidně ujmu. "Ale pokud někdo z nich ví, že jsem stála po boku Reiny. Tak to nebude moc fajn. Nechci vyvolávat nějaké potíže. Nestojím o to." Upozornila jsem ho na tento fakt. Kdo ví, třeba někdo z nich byl dokonce na projevu. To jsem netušila, ale aspoň o jedné rebelce ve městě jsem věděla. Ta z pekařství, no na proslovu jsem jí v davu nenašla. "Nemyslím si, a nezaměstnávala mě. Já u ní byla dobrovolně. Plus se zatím nemá jak dozvědět, že jsem od ní odešla." Zadívala jsme se na hostinského a pohledem ho k sobě přivolala. "Můžeme poprosit o pokoj? Jestli je teda volno." Usmála jsem se a sledovala jak cupitá pro klíč. "Řekni mi jednu věc.." koukla jsem se na něj "...schovávala se tady? Princezna?"
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Megumi Sun Jul 22, 2018 9:27 pm

"No. ževraj nemáš zač." Obrátil som do seba zvyšok pohára a len som naznačil barmanovi, že mi nemusí dolievať. Musel som uznať, že ma jej slová pobavili. Keby že len vie, že vlastne 90% Kotomininých spojencov ani len nepoznám, asi by ma považovala za dosť chabého poskoka.
"Nebudeš.. ja s nimi ani neplánujem byť, neverím im." Povedal som jednoducho a len som si trocha kyslo v hlave vyjavil obraz toho blonďavého Macha, ktorého mal Barman v spomienkach. Naozaj som nemal v pláne sa k nim nejak bratríčkovať. 
"Moju spoluprácu si tak či tak predstavuje skôr z ústrania. Nič vážne.. určite nie po niekoho boku." Bol som toho názoru, že na to stratila nárok pri našom poslednom stretnutí. Kotomi teda, nie Saya. 
"To znie zaujímavo, takže ste sa naozaj poznali." Trocha ma to prekvapilo, aj keď som s tým počítal. Podvihol som k nej spýtavý pohľad, no otázka sa z mojich očí rýchlo vytratila. No čo, možno mi to niekedy povie. Nepotreboval som to siliť. Možno som tiež mal byť viac opatrnejší. Na chvíľku som sa pozeral na hostinského, ako hľadá ten kľúč. Ako asi ovplyvní jeho život táto informácia?
"Áno, schovávala.." Odvetil som nakoniec a tak trocha som dúfal, že túto infomráciu nezneužije. Síce som si niekde v kútiku duše sľúbil, že popracujem na mojich problémoch s dôverou, no stále ma v tomto smere toho čakalo ešte veľa. Keď barman došiel, pomaly som sa postavil a zobral som si opretý Gunbai z pultu. Skontroloval som, či mám všetko u seba, za čo som vďačil hlavne tuto Saye. Zvyk, ktorému ma naučila ona.  Tak nejak som nečakal, že za to zaplatí. Nie že by som patril k extrémnym gavalierom ale, no.. kto vie. Tak trocha som sa cítil, že jej niečo dlhujem. Aj pre to som vybral mešec a zacvakal za dnešnú večeru, ako aj za tú izbu na jednu noc. "Ah umieram.. ak ma niekto v noci zobudí.. odhryznem mu ucho.." Zamrmlal som si popod nos, no so zjavným úškrnom, pomaly až provokačným, smerovaným niekam na publikum v hostinci.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Milli Sun Jul 22, 2018 9:41 pm

Trochu mě to překvapilo, že bude v ústraní. Tohle bych si nikdy nepomyslela. Vážně jsem věřila tomu, že se bude chtít zapojit víc a po jejím boku. Chmm. Pousmála jsem se téměř pro sebe a po tom co potvrdil, že tu byla jsem plácla dlaní do stolu. "Já to věděla!" Už nějakou dobu jsem Reinu prosila, aby sem někoho poslala nebo aby uvolnila mě. Po tom co jsem prostudovala v knihovně se zdálo tohle místo jako jedna z mála možností, které princezna měla. Hrděl jsem nadzvedla bradičku. Byla jsem prostě chytrá holka, to nemohl nikdo popřít. Vzala jsem si od hostinského klíč a chtěla se zvednout. No ještě jsem s tím počkala když jsem pobaveně sledovala Goemona jak si kontroluje věci. "Správně." Pochválila jsem ho jako dítě a pokusila se vstát. Nic. Zapřela jsme se tedy rukou o stůl a tentokrát se mi to podařilo. Vážně jsem se cítila jako zombie ale spánek mi určitě pomůže! Vzala jsem si věci a vydala se pomaličku po schodech nahoru, kde jsem našla číslo pokoje. Odemkla jsem, počkala jsme až vejde a zase zamkla. Ne, že by to někoho zastavilo ale udělala jsem to pro lepší pocit. "Hlavně.." hodila jsem věci do kouta, "...mě..." zamířila jsem k posteli a sundala si tričko, které jsem hodila na stoleček.. "..nebuď.." nechala jsem sklouznout šortky na zem a sekla sebou do postele jen ve spodním prádle. "Vzbudím se sama." Zamrmlala jsem a okamžitě vytuhla. A Goemon by se mnou radou rozhodně měl řídit! Pokud mě někdo vzbudil dokázala jsem být horší než jejích noční můra.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Megumi Mon Jul 23, 2018 1:27 pm

Nemal som to v pláne, no že by som sa nepozrel som povedať nemohol.  Vošiel som dovnútra a veci som si oprel na drevený stôl. Teda čo sa kamy, gunbai a katany týkalo. Rozhliadol som sa po miestnosti a len som potichu prikyvoval na tie jej slová, ktoré dosť zreteľne a jasne no.. zvýrazňovala. Nemusela sa báť. Sám som bol celkom kaput. Keď nakoniec dopadla na posteľ a zaspala, predsa len som sa ešte na chvíľu z izby vytratil. Predsa len som si musel zariadiť nejaké veci s barmanom, ako napríklad opratie aspoň môjho oblečenia. Docestoval som sem z Hi no Kuni, čo nebolo práve za rohom. vypožičal som si u neho tiež náhradné oblečenie. Košeľu a nejaké nohavice, ktoré mi boli dobré.. vypil som ešte jeden pohár vody a sám som sa späť dotrepal do izby, kde som v podstate hneď zaspal.

---

No, keďže som dva dni nefetoval a nebol v liehu, pravdepodobne som sa zobudil skôr než Saya. V chodbe pred miestnosťou ma už čakalo vedro s vecami, do ktorých som sa znova obliekol a sám som zatiaľ zišiel dole pre raňajky. Už zo zvyku som si zo sebou zobral aspoň katanu, keďže no.. som mal už spomínané problémy s dôverou a spolu s mojou paranoiou to bolo nie príliš príjemné kombo. Sadol som si za stôl a počkal som, kým mi donesie vajíčka, do ktorých som sa tiež pustil. Popri tom som počúval ranný šum. Hlavne ma zaujímalo, či sem náhodou Reina neposlala niekoho.. napríklad čo ja viem, čatu samuraiov.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Milli Mon Jul 23, 2018 1:41 pm

Se zamručením jsem se převalila na bok a chtěla spát dál. Jenže jak už jsem se jednou přiblížila k probuzení začala jsem cítit zase hlad. Prá minut jsem zkoušela znova usnout ale marně. Vztekla jsem se posadila a zamračeně se rozhlédla po pokoji. Goemon byl pryč, ale část jeho věcí tu zůstala, což znamenalo, že neodešel úplně. Vyhrabala jsem se z postele úplně a v rychlosti se oblékla. Z nějakého důvodu jsem cítila hrozný vztek. No dobře...bylo to tím, že už jsem nedokázala znova usnout. Přesně takhle protivná jsem byla, když mě vzbudil někdo jiný, jenže teď jsem si za to mohla sama. Vlasy jsem sepnula do culíku a vyšla z pokoje. Dolů do hospůdky jsem došla z hrozivě zamračeným výrazem a došourala se ke stolu, kde seděl Goemon. "Dobré ráno." Zamrmlala jsem a přisedla si, okamžitě jsem si poručila snídani a velkou sklenici vody. Spalovala mě hrozná žízeň a mohla jsem si za to taky sama! To bylo fakt k vzteku. "Kam že to jdeme?" Podepřela jsem si rukou hlavu a sledovala hostinského.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Megumi Mon Jul 23, 2018 2:14 pm

Podvihol som pohľad od vajíčok k bielovláske. No pred sústom ma to nezastavilo. Vydličku som si vložil do úst a pomaly som začal prežúvať. Nikam sme sa neponáhľali, pre to som s odpoveďou tiež práve nelietal. No.. druhý dôvod bol ten, že som nemal absolútne žiadnu šajnu.
"Hoommm.." Odzdravil som ju, čo pokojne mohlo znamenať dobré ráno, ak máte plné ústa raňajok. Po prehltnutí sa mi teda rozprávalo omnoho väčšie. 
"To sú na ráno ťažké otázky." Priznal som s ľahkým uchechtnutím a len som sa nad ňou aj pokúsil zamyslieť.
"Chmm..." Pokojne mala zatiaľ čas sa najesť, keďže to nevyzeralo tak, že by som na niečo prišiel. Aj keď som sa stále snažiť. Teda ťažko povedať či som sa snažil rozšťuchať tie vajíčka, alebo aj na niečo prísť.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Milli Mon Jul 23, 2018 4:16 pm

Jídlo bylo na stole a tak jsem se o něj s chutí pustila. "Chmm" Oplatila jsem mu opověď a pokračovala v jídle. Netrvalo to dlouho a bylo po snídni, abych to potvrdila tak jsem vypila celou sklenici vody a spokojeně se opřela. Dokonce i ten vztek mizel. Přece jen to bude možná fajn den. Ještě chvilku jsem si vychutnávala ten pocit, z dobrého jídla. No nakonec jsem se zvedla, vytáhla z kapsičky peníze za moje i jeho jídlo a hodila je na stůl. Včera platil on..tak jsem nechtěla být vyžírka. "No, tak jestli ještě nevíš půjdu si zatrénovat." Oznámila jsem a vyběhla zase do pokoje. Tam jsem z ruksaku vytáhla oblečení na trénink, převlékla se a rovnou vyskočila z okna ven. Na co furt chodit po těch schodech ne?
Neměla jsem na mysli trénink s katanou ani s chakrou, jela jsem klasickou dobrou fyzičku. Nejdříve jsem se pořádně protáhla a dala si pár koleček v lesíku. Poté jsem přešla na kliky, sedy lehy a bůh ví co všechno. Končila jsem opět protáhnutím a doklusala zpět k hostinci. Poslední dobou jsem trénin zanedbávala a sama na sobě jsem to cítila.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Megumi Mon Jul 23, 2018 4:23 pm

Po raňajkách? Ona sa zbláznila... Prebehlo mi hlavou no len som prikývol a nezaujato som sledoval, ako vybehla po schodoch a no.. už sa nevrátila. Síce som bol senzibilom .. svojim spôsobom, no nie ten typ, ktorý by vedel pátrať po jej chakre v okolí hostinca alebo podobne. No keď sa nevracala, napadlo ma, že musela vyliezť inokade. Tak ja som sa znova pustil do mojich rozdrobených vajíčok. Jedol som celkom pomaly, až kým sa  znova nevrátila no.. tento krát dosť spotená a dverami. Yep bola behať.. Ja som za celý ten čas sotva zmenil polohu a namiesto toho, aby som ja neviem, robil niečo užitočné, čítal som si nejaký zdrap papiera, čo bolo niečo ako oznamovací papier s rôznymi novinkami. Kúpil som ho od hostinského.
"Saya?, eehm Chceš tu prenocovávať častejšie, alebo sa zbalíme a ideme?" Spýtal som sa jej, na čo som poukázal na miesto na mojej príručnej mapke. 
"Tu.." Ďobol som prstom na "chrám" o ktorom som sa dozvedel včera. 
"Mohli by sme sa ísť pozrieť tam. Ževraj sa tam niečo dialo... nejaký boj, možno tam bude .. neviem, niečo." Navrhol som.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Milli Mon Jul 23, 2018 4:52 pm

Vešla jsem do hospody a Goemon byl stále na svém místě. Protočila jsem očima a zastavila se u jeho stolu. "Hm?" Zadívala jsem se na mapku a prohlídla si i co bylo okolo toho místa na které ukazoval. "Myslím, že klidně můžeme jít. Reina sem stejně později někoho pošle místo mě. A i když jsem svobodný člověk se svou vůlí..a můžu si dělat co chci..tak nechci řešit nějaký hroty." Promnula jsem si zátylek a ještě jednou si protáhla ruku po tom cvičení. "No super a máme to." Tleskla jsem spokojená, že máme plán. Zamířila jsem opět nahoru do pokoje a cestou si pobrukovala nějakou písničku. Kdo by to řekl, že budu mít takovou náladu po tom všem. V pokoji jsem si dala v pidi koupelničce sprchu a převlékla se do normálního oblečení. Sehla jsem se k ruksaku a začala kontrolovat jestli jsem si opravdu vzala všechno. Pak už se do města budu vracet těžko.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Megumi Mon Jul 23, 2018 6:03 pm

Možno som si robil len plané nádeje. No úplne mi postačí, ak sa ubezpečím, že tam nie je mŕtvola mojej zamestnávateľky. Zbalil som teda mapu, zastrčil som si ju pod vrchnú časť oblečenia a vydal som sa za Sayou do izby, kde som mal ešte nejaké svoje veci. Aj keď som chvíľu čakal pred dverami, keďže sa mi zazdalo, že počujem ako sa sprchuje. Vstúpil som až jak si preberala veci. Zobral som si Gunbai, ktorý som si pripevnil stuhou o chrbát a kamu som mal zatiaľ za opaskom na boku. Rovnako ako aj katanu. Cítil som sa trocha ako nejaká osobná zbrojnica. Stále som si na to nevedel poriadne zvyknúť.
"Môžme vyraziť hm? Všetko je zaplatené a hostinský o tom vie tak.." Otvoril som okno a len som naň poukázal. 
"Dáma prvá."
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Milli Mon Jul 23, 2018 6:09 pm

Vypadalo to, že jsem měla všechno a za to jsem byla ráda. Dokonce jsem měla i tu jehlici do vlasů! Protože jsem s ní odešla po tom výstupu Reiny. Haha! Kývka jsem na něj a připevnila si k boku katanu. Čapla ruksak a vyskočila z okna. Počkala jsem na něj a rozhlédla se. "No..tak teď se toho ujmi." zazubila jsme se na něj a čekala jaký směrem půjde abych ho následovala. Já se v mapách vyznala moc dobře, ale byla jsem líná se teď o něco starat. Po tom co určil směr jsem po jeho boku a s další melodií na rtech vyrazila pryč.

-přesun-
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jul 26, 2018 7:32 am

Cesta zas tak dlouhá nebyla, teda alespoň mě utekla rychle,protože jsem se těšila na nový příval informací. Možná jsem šla na své kolegy moc rychle, ale nemohla jsem se dočkat. Těsně před hostincem jsem se zastavila a otočila se na ně. 
"Dobře, takže jsem Letty. Zjišťujeme informace o princezně Kotomi, menší vzrůst, brunetka, jistě má u sebe nějaké ochránce. Spoléhám na Vaši vynalézavost." mrknu na ně zatímco si nenápadně splétám vlasy do copanu, který si zastrčím za kápě. 
"Hurá do toho." pokynu jim.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Ren Kouen Thu Jul 26, 2018 8:46 pm

Konečně po dlouhé cestě jsme dorazily k tomu hostinci, kde jsme měli udělat takový menší průzkum o našem takzvaném cíli. Moc jsem nevěděl jak takové vyšetřování vypadá, ale tak třeba se nějak vžiju do role nebo mi pomůže moje parťačka. Počkal jsem na ni než jsme vešli dovnitř, abychom byli dohodnuti jak to bude probíhat. " Máš nějaký plán pro začátek jak to provést? Abychom nedělali oba úplně to samé, to by vypadalo blbě. " Zeptal jsem se pro jistotu a počkal na její odpověď.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Sun Jul 29, 2018 6:06 pm

Prikývla som. Pri predstave, že budem musieť Reine tykať, ako aj tomuto jej kamarátovi, som sa zháčila. Nebolo to pre mňa prirodzené, ale aby sme predišli možným podozreniam, budem sa musieť prispôsobiť. Stiahla som si kapucňu z hlavy, čím som odhalila svoje takmer biele zreničky. Radšej nech vedia, kto som pôvodom, než aby mali mať podozrenie preto, že sa skrývam a odmietam sa ukázať, ako keby to bolo niečo...nežiadúce.
"Improvizácia," odvetila som potichu a pokrčila ramenami a vstúpila do baru, pričom som sa usadila vzadu do rohu. Či ma budú následovať aj ostatní, to už bolo na nich. Ruky som si vyložila na stôl a čakala na obsluhu. Vážne som pochybovala o tom, že by niekto z týchto opilcov niečo naozaj vedel, preto som sa potrebovala dostať k osobe, ktorá sa tu zdržiava často - a tou je nejaký hostinský/á, barman, ktokoľvek, kto tu obsluhuje.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Ren Kouen Sun Jul 29, 2018 6:15 pm

" Ok. Tak jdem na to. " Odvětil jsem a otevřel dveře hostince. Čekal jsem, že mě budou následovat. Rozhlížel jsem se kolem sebe, ale ne zas tak nápadně, i když můj vzhled byl docela vyčnívající. Spatřil jsem jakousi ženu za barem, tudíž je zde hostinská. Otočil jsem se na Mikoto. " Bude lepší, když promluvíš s hostinskou ty. Já se tu mezitím porozhlídnu. " Potom jsem trochu popošel a kráčel pomalu abych do nikoho nevrazil. Nejdřív jsem si chtěl prohlédnout toalety. V této době už byly i v hostincích. Když jsem tam vešel tak tam nebylo nic moc k vidění, ale pro jistotu jsem tam chvíli zůstal a pátral po nějakých stopách, avšak nenápadně.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jul 30, 2018 8:27 am

Chvíli jsem počkala venku, ať se snaží taky. Navíc by to bylo nápadné, kdyby jsme tam vešli všichni tři najednou, a pak se chovali, že se neznáme. Takže jsem chvíli postávala venku, a pak vstoupila dovntiř a sedla si k nejbližšímu stolu u dveří a vše odtamtud sledovala. Ať se snaží.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Mon Jul 30, 2018 4:22 pm

V hostinci bylo jako obvykle rušno, některé stoly byly hlučnější než jiné, ale celkově zde panovala příjemná atmosféra. Nikdo se nesnažil o výtržnosti, lidé si dnes raději užívali zdejší pohostinnosti se vším všudy. Mezi návštěvníky jste mohli zaznamenat různé sorty lidí, od pohledu zde byli shinobi i samurajové z různých koutů světa, ale také několik obyčejných lidí, kteří se zastavili na občerstvení či pobavení. Při vašem příchodu se vaším směrem otočilo hned několik párů očí, zběžně si vás prohlédly a pak pokračovaly ve svých aktivitách. U většiny stolů se pilo a jedlo ve větších skupinkách, v druhém zadním rohu místnosti naproti Mikoto se odehrávalo klání v nějaké stolní hře, pravděpodobně o peníze. Dva nejbližší stoly pak byly okupovány po jednom muži, kteří si vychutnávali své saké a zdálo se, že zasněně hledí směrem k baru na hostitelku.

"Chmm..." zabroukala jsem si pozorujíc nově příchozí, na tváři se mi rozjasnil škádlivý úsměv. Zrovna jsem dolévala nápoj jedinému muži, co seděl na baru a byl doposud mým rozptýlením. Přestal mě však zajímat ve chvíli, kdy se přede mnou zaleskly ty svítivě bílé oči. S dolitím sklenky jsem věnovala přemilý úsměv barovému zákazníku a pak už jen párkrát přešlápla za zády mého kolegy, kterého jsem přitom rukou na rameni zastavila a do ucha mu jemně pošeptala: "Ty si vezmi tu u vchodu, já se postarám támhle." Mé kroky pak už směřovaly ke stolu v rohu místnosti, minula jsem se s výrazným červenovlasým jinochem, který svým zevnějškem určitě také poutal pozornost, jen ne momentálně tu mou. Za moment jsem byla u stolu, na tváři stále stejný škádlivý úsměv a zvídavý pohled. Z kapsy jsem vytáhla jistý předmět a přejela rukou od hrany stolu až do jeho středu, kde se nacházela nezapálená svíčka. Po této cestičce jsem jemně zavadila konečky prstů o ruce běloočky, jež měla vyložené na stole. Nakonec jsem škrtla a doposud potemnělý kout místnosti se zlatavě rozsvítil různými ornamenty vyřezanými do nádobky, kde se svíčka nacházela. "Co si bude půvabná slečna přát?" optala jsem se sladkým hláskem, zpátky se napřímila a pohlédla ji do očí.

Kolega hostinský pak vyrazil za druhou osamocenou návštěvnicí u vchodu. Vesele cestou zažertoval s několika zákazníky, kterým také rovnou naservíroval objednané nápoje. Pak konečně dorazil k Reině, ještě se ohlédl za jakýmsi pokřikem a s vyzubeným úsměvem se na ni nakonec rozpačitě podíval. "Vítejte u Zlatého Oka, co vám můžu nabídnout, mladá ---" teprve teď dostatečně rozlepil oči na to, aby rozpoznal, kdo před ním vlastně sedí a evidentně ho to na okamžik zaskočilo, "Daimyo-sama..." šeptl tak, aby to slyšela jen ona a omluvně se mírně uklonil. Téměř okamžitě se mu objevila kapička potu na spánku, nevěděl, co od takové návštěvy očekávat.
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jul 30, 2018 6:22 pm

Spozorovala jsem jejich rozptýlení. Hlavně nenápadně to jistě. Jsem zvědavá na co přijdou. Prozatím mé inkognito nebylo zrovna to nejlepší, ale aspoň ví ten pán kdo jsem i přesto jsem na něj posunky ukázála prstem u pusy, aby byl tiše.
"Zdravím, co mi doporučíte za dobré pití?" Pousměju se, ale kápy si nechávám na hlavě. Nemusí to tu každý vědět.
"Jsem tu soukromě takový oddych od úřadů znate to." Mrknu na něj a opřu se o židly s nohou přes nohu.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Mon Jul 30, 2018 7:20 pm

Pristavila sa pri mne dievčina. Krátko som si ju premerala pohľadom, potom som uhla do strany, pretože...povaha mi skrátka nedovoľovala dívať sa na ľudí dlhšie než pár sekúnd. Povzdychla som si.
"Máte tu prosím niečo...na schladenie počas teplého pracovného dňa?"  opýtala som sa jemne, pričom som spravidla neudržiavala očný kontakt. Nie že by som niečo skrývala, avšak...radšej než sa dívať na osobu, s ktorou som hovorila, som svoju pozornosť venovala svojim dlaniam, ako keby som sa až snáď hanbila. Čo aj bola pravda. Komunikácia s cudzími ľuďmi mi však nešla zle, len...som uprednotňovala krátke otázky a odpovede, aby som minimalizovala kontakt medzi nami. Presne z toho dôvodu, že som sa v spoločnosti cudzích ľudí necítila vo svojej koži a v skupinových konverzáciách som patrila výlučne k tým tichým elementom.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Mon Jul 30, 2018 8:46 pm

Kapka potu při prvních Reininých slovech sjela podél tváře dolů, barman instinktivně sáhl do kapsy zástěry, kde měl skrytý hadřík. Pot z čela si hbitě utřel a hadru zase schoval na původní místo. "Řekněte si, jestli chcete alkohol či nealko a já vám podle toho něco už vyberu," odpověděl Reině s poněkud viditelně nervozním úsměvem. "Jistěže, madam, tomu naprosto rozumím," dodal nakonec k jejímu vysvětlení a ruce semkl před pasem očekávajíc odpověď ohledně výběru pití. Vypadalo to, že si Reininy totožnosti nikdo jiný nevšímal, každý se prozatím věnoval svému a místní chod se zdál nenarušen. Pouze v tom koutě, kde se odehrával hazard se jeden z hráčů nechal trošku unést, a tak se hospodou rozezněla tupá rána a hlasité "KUR*A!" To musel zaslechnout i Kataro zavřený na hajzlíkách. Spustila se vlna smíchu v hostinci a rázem bylo opět všechno v normálu. Zřejmě to tu bylo na denním pořádku. Hostinský se za humbukem jen ohlédl, ale k zábavě se nepřidal. Několikrát poklepal nohou o podlahu jakoby snad spěchal.


Při sledování jejího až stydlivého chování se mi úsměv ještě více rozšířil. Tak plachá dívka, jak roztomilé. Naklonila jsem hlavu na stranu a mírně se přikrčila, abych byla k běloočce blíže. Kousla jsem se do rtu sledujíc její odvrácené pohledy, zachichotala se a tiše odpověděla: "Přesně vím, co máte na mysli, slečno. Hned to bude." Vykročila jsem dvěma kroky směrem k baru, ale pak se zastavila. Otočíc se na podpatku jsem se naklonila k dívce zezadu, opřela se jemně o její paži a pošeptala něžně do ucha: "Můžu vám připravit i osvěžující koupel." Prostor na odpověď jsem ji však v tu chvíli nedala, celkem svižně se mi nohy rozcupitaly pryč. Vzala jsem to okolo druhého rohového stolu, kde tomu sprostému hrubiánovi přistála jedna výchovná pěkně na temeno hlavy. Rozčíleně se otočil a už se chtěl ohánět, ale můj vztyčený prst alá TYTYTY ho v tu ránu zastavil, aniž bych se za ním musela ohlížet. Muž na baru, o kterého jsem se předtím zajímala se už válel položený na desce stolu a spokojeně zařezával. Věnovala jsem mu poslední pohlazení a luskla prsty. Dva osamocení muži ze středu místnosti vstali, chlapíka čapli a odešli s ním někam ven. Namíchala jsem dva osvěžující nápoje s ledem, vyklouzla mi tam kapička, no, maximálně do skleniček zamrholilo trošičku alkoholu. Očkem jsem přitom mrkla za kolegou, který obsluhoval druhou nově příchozí. Několika ladnými kroky jsem poté dotančila zpátky ke krasavici, rozhodila drinky a posadila se naproti ní. "Měla byste tedy zájem ještě o něco?" hlesla jsem raubířsky, rozhodila vlasy z ramen a zahleděla se jí do tváře míchajíc nápoj bambusovým brčkem.
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jul 30, 2018 9:51 pm

Celkem se mi to líbilo, není divu, že to tu bylo vyhlášené. 
"Děkuji za diskrétnost, vyberte mi něco alkoholického. Nealko si můžu dát všude." mrknu na něj. Zajímalo by mě, jestli byl nervózní ze mě nebo z něčeho jiného. Přece nemůžu působit zas tak suverénně, nebo snad jo.?Tak či tak nervózní byl, protože něco věděl. A zjistím co. Uvidíme s čím přijde a co z něj vytáhnu.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Ren Kouen Tue Jul 31, 2018 2:16 pm

Na záchodech se mi nepodařilo nic najít, krom pozvracené podlahy od nějakého týpka co sem před chvilkou vstoupil. Přeskočil jsem zvratky a poté vyšel z místnosti do té hlavní. Tam se to celkem začínalo rozjíždět, viděl jsem jak už jsou ty dvě zaměstnané a tak mi nezbývalo nic jiného než se zapojit. Jak se nejlépe získávají v hospodě informace? No přece v hazadu nebo pití. Případně obojí najednou. Stačí se zapojit a po nějaké době prohodit náhodně nějakou otázku, která už udělá svoje. Chtěl jsem to vyzkoušet. Naučil jsem se ze zvědavosti pár hazardních her, takže bych to s jejich úrovní mohl snad i zvládnout. Přistoupil jsem ke spolku. " Bylo by ještě jedno místo? " Zeptal jsem se a čekal. Snad jsem nevypadal děsivě, byl jsem docela vysoký a měl nezvyklý vzhled. Doufal jsem, ale že vypadám přívětivěji. Jako prostě týpek co se chce zapojit k zábavě.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Tue Jul 31, 2018 11:00 pm

Pri jej nývrhu som sčervenala až po korienky vlasov. Nie len že ma vystavila situácii, ktorú som absolútne nečakala, tak isto aj rozhodnutiu, ktoré bolo v konflikte s mojou povahou. Prikývnuť na niečo také bolo pre mňa...veľmi ťažké. Sklopila som rýchlo oči a dívala sa všade inde, len nie na ňu. Len čo odišla, povzdychla som si. Červeň ustúpila, pretože som sa aspoň na chvíľu cítila bezpečne a hlavne sama, čo bolo u mňa zvykom. Niečo som si však objednala, preto po nejakej tej chvíli tu stála znova. Teda, nestála. Sadla si priamo oproti mne.
"J-ja...," vykoktala som zo seba, pričom moje oči chaoticky preskakovali z jej tváre na nápoj a späť, sem tam zabúdili niekam poza ňu. Cítila som, že mi do tváre opäť stúpa červeň. Prisunula som k sebe svoj pohár s chladeným nápojom a napila sa, čo mi aspoň trocha pomohlo vysporiadať sa s náhlym prívalom tepla. Mimochodom, chutilo to veľmi dobre, takú dobrotu som v živote nepila, keďže som sa v takýchto veľkomestách nezdržiavala. V priebehu krátkej chvíle sa predo mnou ligotal prázdny pohár.
"Uhm...nie, ďakujem, p-pre tentoraz mám dosť," ostýchavo som sa usmiala.
"Nechcem byť nijako trúfalá, ale...vyzeráte dosť mlado na to, aby ste zvládali týchto...chuligánov," započala som zľahka rozhovor. Sem tam som sa zakoktala, nerada som rozprávala s cudzími ľuďmi, ktorým som častokrát musela niektoré slová zopakovať niekoľkokrát, pretože môj hlások je občas tak tichý, že ho prehlúši akýkoľvek drobný ruch. Keďže tu však pracovala, iste vedela informácie, ktoré som potrebovala, preto som sa rozhodla samú seba premôcť a tento rozhovor započať, aj keď to bola práve ona, kto si tu len tak prisadol a ešte prdtým mi ponúkal kúpeľ. Či však šlo o žart, ťažko povedať, preto som to nekomentovala. Jedine, že by to spomenula znova.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 9 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru