Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vládní středisko

+14
Katashi Aokawa
Fujitora
Mikoto Hyūga
Tetsu no Akio
Seito Senju
Hashiru Senju
Ren Kouen
Megumi
Asuka
Midotsuchi
Assasin Senju
Ayumu Hyuuga
Uchiha Ruki
Shinobi (Samurai)
18 posters

Strana 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Fri May 06, 2016 2:51 pm

First topic message reminder :

Vládní středisko - Stránka 3 City_h10
V této budově sídlí rada Kage. Každý kage má vlastní kancelář a jednou týdně se konají porady s prezidentem Rengo Kyowa. Pro mise můžete k jakémukoliv kage, který je zrovna v práci. Pokud se jedná o techniky, většinu najdete v knihovně, chcete-li tajné a S techniky, nebo v seznamu neuvedené, poskytne Vám je patříčný kage. Například pro techniku Fuuton: Rasenshuriken zajděte za Hokagem, pokud chcete Raiton no yoroi, jděte za Raikagem.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Fri Jun 03, 2016 6:26 pm

Predpokladal som, že na dvere klope Hikaru, takže ma nebude počuť, keď ho vyzvem, aby vstúpil. Postavil som sa teda, prešiel ku dverám a už druhýkrát ich dnes otvoril návštevníkom. Začínam sa cítiť ako vrátnik. Na moje počudovanie pred dverami stáli nové tváre. "Vy ste," zamyslel som sa, "Asuka-dono?" Následne som pohľad upriamil na Ryu. "Čo potrebujete a koho mi to sem vediete?"
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Asuka Fri Jun 03, 2016 6:34 pm

Osobně nám zašel otevřít? Opravdu? Jak zdvořilé ^^. "Tohle snad nebylo potřeba, Tsuchikage-sama." Trošku jsem si rýpla. Přiznávám. Neodolala jsem. "Podrobnosti k misi Šnečí linie vám už určitě přišly e-mailem. Jsem tu, abych doplnila nedostatek informací, a jako dárek jsem přivedla dalšího člena do týmu, Uchíhu." Její příjmení jsem řekla s hrdostí. Vůbec ji neznám, ale její přítomnost mě těší. "Je to čerstvý genín, ale s Rukim, Vámi a tím jounínem si zvládnete poradit, Tsuchikage-sama." Mezi povstalci se určitě nenajde nikdo, kdo by mu mohl konkurovat. Ten jounín jej podpoří. Ruki určitě taky nějak přispěje. Ryu se v podstatě na první misi sveze.

Asuka
Správce misí*A (Jounin)

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 28. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Megumi Fri Jun 03, 2016 6:38 pm

Nevadilo mi, že budem zo skúsenejšími shinobi. Aspoň sa niečomu priučím. Bude to dobrá skúška aj mojich vlastných schopností a vôle. Pozrela som sa na Tsuchikageho a po tom ako Asuka dohovorila, som sa mu poklonila rovnakým spôsobom, ako Assasinovi. Zovretú päsť som vložila do otvorenej dlane na znak úcty a uklonila som sa. "Uchiha Ryu pane. Som poctená, že vás spoznávam." Prehovorila som slušným hlasom a následne som sa znova vrátila do normálnej polohy. O Šnečí linii som nepočula ani slovo. Bola som mimo diania celej tejto dediny, takže som absolútne netušila, ako by misia mohla vyzerať. Musela však byť náročná, ak posielali takto poskladaný tým. Dvaja Jounini, Chunin a ja. Bola som rada, že ma bude mať na starosti tak kompetentný človek, ako je on.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Fri Jun 03, 2016 6:49 pm

"Jōnin? Máme v tíme ešte niekoho, o kom neviem?" Nech som sa snažil akokoľvek, nikto mi na myseľ neprichádzal. "Ak myslíte toho prerasteného genina, máte zjavne zlé informácie, Atsuka-dono." S ďalším geninom v tíme sa z našej misie pomaly stával školský výlet. "Áno, teší ma," odvetil som Ryu po tom, čo sa mi uklonila. "Takže kunoichi z klanu Uchiha?" Tak sa mi zdá, že som z tímu jediný, ktorí nepochádza zo Zeme Ohňa.
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Asuka Fri Jun 03, 2016 7:14 pm

"Že by speciální jednotka?", pomyslela jsem si. Překvapilo mě to. To bych do něj opravdu neřekla. Pak ale Tsuchikage navázal další větou. Ta mě překvapila ještě víc. "Přerostlý genín?" Nevěděla jsem, jak na to reagovat. Midotsuchi "vypadal" nadšený tím, jaký tým má. Já se sice mých povinnosti nejspíš zbavila, ale i tak mě celé to kolem Kaze no kuni trápilo. "Hyuuga?" Zeptala jsem se po čase. Naděje umírá poslední. Možná, možná, možná Midotsuchi opravdu o tom Hyuugovi zatím neví. Dva jounini by zvládli dva geníny.

Asuka
Správce misí*A (Jounin)

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 28. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Fri Jun 03, 2016 7:24 pm

"Áno, Hyūga. Hikaru," prikývol som. "Jeho zložka nie je aktualizovaná, ale zdá sa, že sa za tých šesť rokov veľmi nezmenil. Teda, až na vzhľad, samozrejme." Atsuka sa zdala byť prekvapená. Hoci aj ja som bol. Ten, kto zostavoval náš tím, musel byť blázon.
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Asuka Fri Jun 03, 2016 7:28 pm

Povzdechla jsem. "Vezmu si toho Hyuugu na starost." Asi není jiná možnost. "Zmákneme trénink na cvičišti. Zjistím, jak na tom je." Klidně bych se nabídla, že bych šla na misi s nimi, ale to už by nás bylo příliš. "Jestli chcete, předám vám pak mé osobní hodnocení." Kdo ví? Možná by o Hikara nakonec stál. 

Asuka
Správce misí*A (Jounin)

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 28. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Fri Jun 03, 2016 7:36 pm

"Nechápte ma zle, Atsuka-dono. Nie je to tak, že by som ich v tíme nechcel. Iba mám o nich strach." A o svoju povesť. "Budem Vám vďačný, ak doplníte jeho zložku. Po misii si ju preštudujem a uvidím, čo preňho môžem spraviť." Takže jeden genin, jeden chūnin a ja. Sme skutočne pestrý tím.
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Fri Jun 03, 2016 7:47 pm

Vracel jsem se zpet do budovy kterou jsem pred nejakou dobou opustil. No ne ze by me to tu zase tahlo ale hold potreboval jsem tym abych se odsut dostal ven a mohl zacit patrat. Nakonec jsem dosel az ke kancelari. Kde jsem vsak ucitil prijemnou vuni ktera prichazela od smeru te mlade slecny. Kdyz jsem sel kolem ni septl jsem ji do ucha (Ryu) "Mas prijemnou vuni prirody." Septl jsem coz opravdu mohla slyset jenom ona. Mozna taky zacala premyslet proc jsem si toho vsiml. Nakonec jsem prisel uklonil se vsem pritomnum a spustil. "Vzkaz byl vyrizen" No to asi bylo vse co jsem mel momentalne rict.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Asuka Fri Jun 03, 2016 7:52 pm

"Rozumím." Přikývla jsem hlavou a koukla na Ryu. Moc do řeči ji nebylo. Chápu. Zrovna tu řešíme, jak dva geníni na misi budou překážet, a ona sama je genín. Snad si to nevyloží zle. Chyba se stala hlavně v tom, že, kdyby šlo do tuhého, tak by Tsuchikage nemusel uhlídat další tři. Ruki by se byl alespoň trochu schopný o sebe postarat. Ti dva ne. Hikaru, ten měl dlouhou pauzu, z toho co jsem pochopila, takže všechno naučené zapomněl. Ryu, ta dneska nastoupila, takže zatím není nic, co by mohla zapomenout. Oba jsou na začátku své kariéry. "Ruki zařizuje jídlo u prezidenta. Jakmile bude hotov, ohlásí se u mě. Pošlu ho pak za vámi. Povezeme jídlo, vodu, léky a obvazy. Poslední zásilku přepadli povstalci, takže se o to pokusí nejspíš znovu. Nově se tato mise klasifikuje jako B rank. Pokud se opakuji, tak mě prosím zastavte." E-mail od Assíka jsem nečetla Jen mi bylo řečeno, že tu mám všechno doplnit. "Hlášení z mise předáte mi, a já udělám zápis." Jestli to je všechno, šla bych. Možná jsem na něco zapomněla, ale Midotsuchi ví, že se má ptát, když něco neví. Jak ve škole. Najednou se tu ukázal Hikaru, a mě už bylo jasné, že jsme s Tsuchikagem opravdu mysleli stejnou osobu.

Asuka
Správce misí*A (Jounin)

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 28. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Fri Jun 03, 2016 8:04 pm

"Ďakujem za informácie, Atsuka-dono. Zostáva teda počkať na Rukiho a zásoby." V tom vstúpil do miestnosti Hikaru. "Myslím, že toto je ten Hyūga, ktorého ste si splietli s Jōninom. Spolieham na Vás, že sa ho ujmete a všetko mu vysvetlíte." Konečne som sa vrátil do kresla. "Posaď sa, Ryu," ukázal som na voľnú stoličku, "chvíľu si počkáme." Táto misia ešte ani nezačala a už sa to s ňou vlečie.
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Megumi Fri Jun 03, 2016 8:33 pm

Až ma striaslo, keď sa ku mne ten muž dostal a pošepkal mi niečo do ucha. Musel to byť hrozný úchyl. Presne pred takými ma môj otec varoval. Že sa im mám strániť a podobne. Mal byť v mojom týme hm? Ruka mi zamierila k tanto po mojom boku a radšej, radšej som ju tam nechala. Tsuchikage mi ukázal na stoličku, kde som si pravdepodobne mala sadnúť. Počkáme. A to som dúfala, že si dnes stihnem vyskúšať techniku, ktorú som si ráno vyzdvihla z knižnice. Aj tak som len prikývla a sadla som si. Neostávalo nám nič iné, než čakať no nie? Netrvalo však dlho a moja zvedavosť prerástla moju.. etiketu. "Tsuchikage-sama? Môžem otázku?"
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Fri Jun 03, 2016 8:49 pm

"Môžeš, ale či ti odpoviem, to je otázne." Uvedomil som si, že Hikaru vlastne nevie, čo sa to tu všetko deje. "Mimochodom, Hikaru, toto je Asuka-dono. Asi už ste sa stretli. Je potrebné doplniť tvoju zložku, keďže si bol dlho neaktívny. Asuka ťa preskúša, a potom ma bude informovať. Žiaľ, tejto misie sa ešte nezúčastníš." Ani nevieš, ako ti závidím.
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Fri Jun 03, 2016 8:58 pm

No bylo to sice hezke ale spise mi to pripadalo jako ze me tam nechce no nedivil bych se. Nakonec co jsem mel delat on byl nadrizeny. "Hai" Rekl jsem a otocil se na Asuku a cekal kam vlastne pujdeme.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Megumi Fri Jun 03, 2016 9:14 pm

"Ďakujem." Odvetila som, na čo som z vrecka vytiahla dve techniky. Všetky boli spísané v podstate v jednom zvitku. "Jedná sa o, tieto dve techniky. Potrebovala by som pomôcť. Aj keď som bola vždy samouk eh, z .. zo zvitkov je to.. divné." Povzdychla som si. Úprimne som sa zväčša učila typom - čo si ulovíš, tým sa naješ. "Malo by sa jednať o Shunshin no jutsu a.. Gokakyuu no jutsu." Už som sa to nejaký čas snažila naučiť, teda prísť tomu na kĺb a tak. Zo senseiom by mi to však mohlo ísť o dosť ľahšie no nie? "Myslím že som naozaj blízko k tejto. Len to ešte skúsiť." Naznačila som vo zvitku spísaný práve Shunshin no jutsu. Ku Gokakyuu mi ešte minimálne tak deň dva chýbali. Dnes som nemala moc času trénovať. Dúfala som, že to stihnem dohnať.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Sat Jun 04, 2016 11:00 am

"Môžem to skúsiť," prečítal som si oba zvitky, "ale element ohňa neovládam, moje rady teda budú skôr teoretické." Pozrel som sa na hodiny, ktoré vysali na stene. Na fronte už musia byť všetci mŕtvy od hladu! "Ale ak pôjdeme teraz trénovať, ako nás Ruki nájde?" Už aj tak je táto misia poriadne zamotaná.
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Megumi Sat Jun 04, 2016 11:11 am

"Ďakujem." Prikývla som. Nemyslela som si, že by to bol až taký problém. Nemusí vedieť moju podstatu, aby mi vysvetlil základ využívania a formovania chakry no nie? Teda v technikách. Mohol mi to ukázať pokojne aj na, trebárs sutione, alebo hocičom inom.  "Pane, mohli by sme ísť na strechu budovy a nechať mu tu vskaz." Kto vie, či to nebolo zakázané. No on bol Kage, určitem ohol zaťahať za nitky.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Sat Jun 04, 2016 11:35 am

"Myslím, že bude lepšie, ak sa presunieme na miesto na to určené," zobral som do ruky pero a papier, na ktorý som napísal odkaz pre Rukiho. "Poďme." Slušne som vyprevadil Asuku spolu s jej novým študentom z kancelárie a zamkol ju. Vydal som sa na cvičisko.

Odkaz pre Rukiho:


(Presun.)
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Megumi Sat Jun 04, 2016 11:40 am

Prikývla som. Rýchlo som vyskočila na nohy a znova som sa Midotsuchimu poklonila.  "Ďakujem Tsuchikage-sama, som poctená že si ma zoberiete na starosť." Aspoň na teraz. No, bolo to dobré aj pre neho nie? Čím viac sa genin naučí, tým lepšie bude misiu zvládať. Mohol mi naozaj pomôcť, akokoľvek. Už len teóriou, ktorú by som previedla do praxe. Rýchlo som sa vydala za ním, aby som zbytočne nezdržovala.
(presun)
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Sun Jun 05, 2016 9:31 am

No trosku se to zxde vilidnilo a zustal jsem zde ja  a Asuka. Tudis  ona byla rekneme vissi hodnosti starim jsem si jist nebyl. Ale to bylo  vedlejsi, preci jen co clovek udela kdyz dostane rozkaz. Nakonec me to cekani unavilo a proste jsem se sebral a odesel. (presun)
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Sun Jun 05, 2016 9:13 pm

Ílové výtvory zosadli na strechu hlavnej budovy, a potom sa rozpadli. Zobral som do rúk bielu hmotu, ktorá po nich zostala a uložil ju späť do svojej brašne."Zamknuté," poznamenal som, keď sme s Ryu pristúpili ku dverám. "A ja nemám kľúče," zasmial som sa na odľahčenie tejto trápnej situácie. "Myslíš, že pomôže, ak zaklopeme?"
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Megumi Sun Jun 05, 2016 9:16 pm

Cesta bola za nami a mi sme sa ocitli znova na streche tejto budovy. Bohužiaľ však už bolo zamknuté a ja som sa na Midotsuchiho len pozrela takým, nie úplne pyšným pohľadom. Nebola som hrdá na túto jednu vedomosť, no aj tak som z vrecka vytiahla paklúč. "Ak nikomu neprezradíte čo som tu stvárala pane tak, nás dostanem dovnútra." Pousmiala som sa no, nie.. neplánovala som to spraviť, ak by to mal brať ako krádež. To už si to radšej zleziem dole a vstúpim cez hlavný vchod.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Sun Jun 05, 2016 9:24 pm

"A komu by som ťa asi tak udal? Mám pocit, že vyššie postavený shinobi, ako som ja, už v dedine nie je." Bol to príjemný pocit, zastávať najvyššiu funkciu v dedine. Teda až na fakt, že som sa o ňu musel deliť. Nehovoriac o tom, že moja rodná zem sa nachádzala v rukách nepriateľa. A za tých jedenásť rokov, čo som pracoval v službách Republiky, sme sa k jej oslobodeniu ani kúsok nepriblížili.
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Megumi Sun Jun 05, 2016 9:27 pm

Mal pointu a tak som len prikývla. "Keby že ma teraz vidí otec.." Povzdychla som si. No aj on bol shinobi, určite by tomu chápal. Z tváre som vyhnala všetky negatívne emócie a znaky, po čom som rýchlo pribehla k zámku a začala som sa v ňom špárať. Vytiahla som ešte jeden senbon, spolu s pakľúčom brutálna kombinácia. Netrvalo mi dlho otvoriť zámok. Predsa len tu tie dvere boli hlavne kvôli civilistom. Proti nepriateľským shinobi mala budova iné zabezpečenie, no nie? Aspoň som v to teda dúfala. Snáď sa na nás teraz nezosypú Anbu jednotky a nebudú nás spovedať ako na bežiacom páse. Ja som mala svedomie čisté ale, mohlo to vyzerať všelijak. Podarilo sa nám vstúpiť dovnútra, aj keď sama som si prsne nepamätala, kade ďalej.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Sun Jun 05, 2016 9:34 pm

"Skvelá práca, Ryu," usmial som sa na ňu a pre istotu zatvoril dvere. Nikto predsa nemusel vedieť, že sa Tsuchikage musel vkradnúť do vlastnej budovy. Ukázal som na schody, po ktorých sme obaja zišli. Ocitli sme sa na hlavnej chodbe. Kráčali sme vedľa kancelárií ďalších Kage, ktorí ale neboli v práci. "Asi by som mal čo najskôr odísť, aby som nemusel robiť aj ich prácu, čo myslíš?" Spýtal som sa skôr pre seba, ale Ryu to určite počula. Keď sme prišli pred moju pracovňu, nikto tam už nebol. Bohužiaľ, ani Ruki. Strhol som odkaz, ktorý bol nalepený na dverách. "Nejaké nápady, čo budeme robiť ďalej?"
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 3 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru