Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vládní středisko

+14
Katashi Aokawa
Fujitora
Mikoto Hyūga
Tetsu no Akio
Seito Senju
Hashiru Senju
Ren Kouen
Megumi
Asuka
Midotsuchi
Assasin Senju
Ayumu Hyuuga
Uchiha Ruki
Shinobi (Samurai)
18 posters

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Fri May 06, 2016 2:51 pm

First topic message reminder :

Vládní středisko - Stránka 6 City_h10
V této budově sídlí rada Kage. Každý kage má vlastní kancelář a jednou týdně se konají porady s prezidentem Rengo Kyowa. Pro mise můžete k jakémukoliv kage, který je zrovna v práci. Pokud se jedná o techniky, většinu najdete v knihovně, chcete-li tajné a S techniky, nebo v seznamu neuvedené, poskytne Vám je patříčný kage. Například pro techniku Fuuton: Rasenshuriken zajděte za Hokagem, pokud chcete Raiton no yoroi, jděte za Raikagem.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Tue Jun 21, 2016 7:50 pm

Sotva som sa vôbec dokázala spamätať, dvere predo mnou sa otvorili a v nich sa objavil nejaký...muž. Nie, nevedela som, že je to vôbec nejaký Kage. Bola som tu vážne krátko, len pár týždňov, počula som o nejakých Kagoch, ale jediného, ktorého som videla naživo, bol Assasin Senju. Ostatní mi boli záhadou.
"E-eeeeh..." Vysúkala som zo seba sťažka, rozklepaná ako ratlík.
"D-d-dobrý deň..." Zakoktala som sa pri pozdrave. Hold, bola som tak vyvedená z miery, že som sa skoro na mieste zrútila. Bolo to pre mňa niečo nové, nikto ma na to nepripravoval! Ako som tak naňho čumela ako teľa na nové vráta, asi po dvoch minútach som si uvedomila, že vlastne stále stojím na mieste a on zrejme čaká na to, až vstúpim. Líčka sa mi sfarbili do miernej červenej, keď som vošla do kanclu, no len čo som za sebou započula taký čudný zvuk a otočila sa, aby som zistila, o čo ide, moja tvár prešla snáď všetkými farbami semaforu. Mala som pocit, že sa to stalo kvôli mne.
"KYAAAAAAAAAAAA!" Zvýskla som vydesene, pribehla k dverám a snažila sa to napraviť.
"Ospravedlňujem sa, ja to spravím...JA TO SPRAVÍM! Nebite ma preto!" Sotva som sa ale tých dverí dotkla, ozvalo sa hlasné prasknutie, na čo sa tie dvere začali nakláňať a padať priamo na mňa. Vydesene som vyvalila oči a rýchle odskočila, na čo som len priložila dlane na svoje líca a dívala sa na to so zhrozeným, namodralým xichtom. Vyzeralo to, že sa každú chvíľu zrútim.
"Gomen...GOMEN! GOMEEEEEEEEN!" Pritiskla som sa ku stene a preskakovala očami z dverí na toho červenovláska a naspäť. Ani som nedýchala, aká som bola prestrašená z toho, čo bude ďalej.
"J-ja som n-nechcela..." Hlesla som. Vzhľadom k tomu, že mi to tu bolo úplne neznáme a počula som o tom, ako sa k takýmto ľuďom správali iní Kage a rôzni vodcovia...mala som právo byť tak prestrašená, keď som nemala ani poňatia o tom, aké vedenie je tuná. Mala som ale pocit, že sa asi pod zem prepadnem. Nemala som tu prísť...prvý krát v živote som sa nachádzala tuná...a práve toto sa muselo stať!
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Fujitora Tue Jun 21, 2016 8:20 pm

Jen sem krčil rameny na jeho narážku o tom že jsem nic nedělal ve chvíli kdy otvíral dveře. Jako by mě v tomhle neznal. Nebyl jsem líný, tedy ne úplně...,  ale rozhodně jsem nebyl ten typ člověka který by práci rád vyhledával. Kromě toho v mém věku byli ty typy práce hodně podřadné.  Jdi a vyvenči psa, vytrhej plevel, pomož s konstrukcí X a Y... ne děkuji. Zato když už mě někdo do té práce dokopal tak pečlivě vytrhaný plevel se jen tak nevidí.
Když dveře byly otevřeny tak vešla dívka, a musím přiznat že jsem v životě neviděl nikoho kdo by se tolik bál ... ničeho. Byla rozklepaná jako ratlík. Pokud ze mě ty slova lezla jako z chlupaté deky tak tohle byl úplně jinej level. Navíc dveře, které už před jejím příchodem měli být hozeny na smetiště, vypověděli poslední den. Ozvalo se skřípání a dveře byly z pantů a div ji nezmáčkly k zemi.  Její snaha vše napravit se nepotkaly s úspěchem ba naopak. Já sem mezitím jen tiše sledoval a na obličeji by nebylo poznat co se mi vlastně honí hlavou. Ve skutečnosti jsem měl co dělat abych nevyprskl smýchem. To jsem však udělat nechtěl protože už tak to pro ní byl rozhodně nepříjemný zážitek.  Vlastně jsem jen čekal  hlavně na  to jak bude Aki reagovat. Taky ... co sem měl dělat?
Fujitora
Fujitora
Genin (Shukaku no jinchuuriki)
Genin (Shukaku no jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 20. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Tetsu no Akio Tue Jun 21, 2016 8:37 pm

Ako keď Fujimu to bolo smiešne, vedel si vôbec predstaviť ako som sa cítil ja? Už v momente ako som ju zahliadol som bol úplne oparený. Niekto kto vyzeral že sa každú chvíľu rozplače, pár krát som sa teda skontroloval v okne, či nevyzerám náhodou až tak strašne, že vyzerala ako vystrašený zajac. Jej roztrasený hlas mi len jasne napovedal ako sa v tejto dedukcii nemýlim a tak som sa usmial a začal na stole niečo o nej hľadať. Dúfal som že ju spoznám aj na základe fotky, no, možno trochu som si veril. Ale to čo sa stalo v ten moment.

"Čo to?" V momente som zhúkol vystrašene ja, keď ma ona samotná vystrašila svojim výkrikom. A v ten moment sa to všetko strhlo, bez toho aby som stihol nejako zareagovať, pretože som bol strašne vykoľajený. Nevedel som čo robiť a už som sa pozeral ako dvere takmer rozmliaždili Genína predo mnou, dvere na ktorých opravu som vôbec nemal, následne čoho sa tu červenala tak moc, až som mal strach že sa dusí.
"Kľud, kľud, kľud to je moja vin.." Ani som nestihol dopovedať, keďže som sa okamžite otcovsky rozbehol k nej upokojiť ju, zakopol som o vlastnú nohu a aký som bol dlhý a široký, dopadol som vedľa nej a z dverí na ktoré som padol ostalo len drevo na podpal. A ja sám pod hŕbou sutín som sa len modlil k bohu aby ma teraz trafil šľak a ja som mohol v pokoji odísť do neba. Trvalo dlho než som sa konečne vyhrabal z tých trosiek. Nevrhol som na seba najpríjemnejší pohľad, pretože môj zúfalý pohľad vrhnutý na Fujiho hovoril za všetko. Čo som mal asi robiť?!
"Hej.." Povedal som a pomaly som začal kráčať k nej, a keď sa už zdalo že k nej prídem a asi jej fakt niečo urobím, som si k nej pokľakol a len sa na ňu usmial.
"Si v poriadku dúfam.. Neboj sa, dvere sa opravia.." Potľapkal som ju po hlave, načo som sa postavil a dúfajúc že sa upokojila som sa presunul ku stolu, kde som hľadal jej spis. Namiesto toho som ale narazil na list s nie príliš uspokojivou správou, avšak zarazil som sa.
"Dúfam že si sa prišla zaregistrovať a prišla si po tím. Práve jeden máš. Ja som tvoj veliaci Jounin a hneď mám pre nás misiu. Spoznáme sa po ceste, čo poviete?" Spýtal som sa, pričom som zo stola vybral lízatko a to som jej podal. Nevedel som či jej to pomôže, ale bol som rovnaký ako ona, mne by lízatko pomohlo! Hlavou som na nich kývol, znova si vzal zo zeme plášť a vyrazil preč spolu s nimi.
"Aj tak bude lepšie ak tu neostaneme dlho, ten bordel a ten hluk, no nebolo by to príliš príjemné. Vonku je príjemný vietor!" Pousmial som sa a spolu s nimi, dúfam, som sa zanechávajúc za sebou spúšť, vydal smerom preč.

~Presun~
Tetsu no Akio
Tetsu no Akio
Kazekage
Kazekage

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 15. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Tue Jun 21, 2016 8:50 pm

Opäť som vydesene vyjakla, keď sa ku mne rozbehol, avšak keď sa rozčapil priamo predo mnou, čím tie dvere ešte viac zničil, vyvalila som naňho vydesene oči. Natiahla som ruku, či je v poriadku, ale keď som si uvedomila, čo vlastne idem urobiť, rýchlo som ju stiahla a schúlila sa do kúta, odkiaľ som bledá ako stena pozorovala situáciu. Keď som si všimla ten jeho zúfalý pohľad, zahanbila som sa.
"Nechcela som...veľmi sa ospravedlňujem..." Skoro som sa rozplakala a keď sa ku mne začal opäť približovať, dúfala som, že ma proste tá stena vcucne a ja budem môcť zmiznúť. Inštinktívne som privrela oči a natiahla ruky pred seba v takom tom obrannom geste, ale nepocítila som žiadnu bolesť. Keď som pootvorila jedno očko, aby som zistila, aká je situácia, kľačal priamo predo mnou a usmieval sa na mňa. Bez slova som prikývla, nebola som ale schopná viac už povedať ani slova. Sotva som sa ale stihla z toho všetkého spamätať, už čosi spomínal o nejakej misii.
"M-misia? Tím?" Bola som zjavne prekvapená tým, čo počujem. Nie že by sme v našom klane netvorili nejaké tie špecializované tímy, nevedela som ale, že sa to robí aj tu. Až teraz som si všimla nejakého chlapca, ktorý tu stál po celý čas. Sakra. Peknú reklamu som si urobila. S trasúcou rukou som si vzala od červenovláska lízatko, rozbalila si ho a strčila do huby. Upokojilo ma to, aspoň trochu, ale stále som vyzerala mierne nervózne a vykoľajene.
"Hai..." Nevedela som kam ideme, čo tam budeme robiť, ale asi som nemala na výber. Vybrala som sa priamo za ním. No. Toto bude ešte zaujímavé, ale diky bohu, prežila som to bez ujmy na zdraví.
-PRESUN-
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Fujitora Tue Jun 21, 2016 9:12 pm

Když už se začala situace uklidňovat tak jsem věděl že vše bude v pohodě. Dívka sice vypadala jako Casper a dokonce se i jako ten duch snažila zdí projít, ale Aki se toho ujal od podlahy, a to doslova protože se na ní jak vysokej tak širokej položil což bylo pro mě ještě zadržet tu lavinu řechotu která se valila ven a jen silou vůle sem ji držel uvnitř, a snažil se ji utešit prvně slovy a potom, jako zprávný Pedo, lízátkem. Kupodivu to fungovalo, byť částečně, a dívka se uklidnila. Já sem tedy se mohl uvolnit.
Po sléze přišel sled událostí tak rychlý a neočekávaný že jsem opravdu neviděl jak reagovat a tak jsem raději nereagoval. Najednou jsem měl misi, tým a vyrážel jsem neznámo kam. Tedy zatím jsem nevyrážel.
"Budu se muset převlíct a nachystat." Řekl jsem tiše a prostě. Neměl jsem u sebe jak písek tak nic jiného. No nečekal jsem že půjdu na misi. Proto jsem jen dostal informaci že setkání je tam a tam a rozběhl se domů kam sem po několik chvilkách dorazil.
Tam sem na sebe hodil oblečení do červena a nějaké ty brašny s kunaii, shurikeny atd.Netrvalo mi to dlouho a našel jsem onu matnou nádobu s pískem, o oběmu cca 15l, kterou si následně připl na záda. Pokud mi Aki vyčítal že netrénuju měl by si tuhle bandasku skusit tahat všude sebou. Rozhodně to není nic lehkého. Hlasitě jsem si oddechl a vyrazil k přístavu. Skupinku jsem doběhl několik chvil předtím než došli.

-Přesun-

Fujitora
Fujitora
Genin (Shukaku no jinchuuriki)
Genin (Shukaku no jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 20. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sun Jun 26, 2016 9:03 pm

Už delší dobu jsem se potuloval po vesnici a jelikož byla tak velká, nebyl problém tím ztratit několik desítek hodin. Je pravda zase že někdy to bylo fajn že je to tu tak velké, nezdalo se to tak moc repetetivní. Po několika dnech jsem se však rozhodl začít něco dělat. Pomalým krokem jsem se přibližoval k zřejmě druhé nejdůležitější budově v této vesnici, k vládnímu středisku. Ta nejdůležitější budova bylo samozřejmě sídlo prezidenta Republiky, to jsem však příliš nenavštěvoval, pouze pokud se vyskytly problémy. Proto jsem také vládní středisko měl raději. Mohl jsem se zde objevit v podstatě kdykoliv a ne vždy to znamenalo problémy. Kráčel jsem chodbou k Hokageho kanceláři a přemýšlel jsem proč jsem vlastně sem šel. Pak jsem si vzpomněl na rozhovor dvou mých kolegů z řad ANBU, kteří se bavili o jedné tajné misi. *Hmmm... mise jakožto dvojitý agent... to zní velice zajímavě... plus mohu poznat nějaká krásná místa v okolí... * pomyslel jsem si a nedokázal jsem si pomoct ale musel jsem se zasmát. Prý že krásná místa. U této mise to bylo celkem pochybné, protože Triáda se bude snažít spíše ukrýt, než na sebe upozorňovat přebytečným luxusem. Při tomto přemýšlení se mi povedlo přejít Hokageho dveře. To mi však došlo až ve chvíli, kdy jsem skoro narazil do zdi, která značila konec chodby. Překvapilo mne že jsem se takto zamyslel, ale zas na druhou stranu neylo co jiného na práci tak jsem se aspoň utápěl ve svých myšlenkách. Při cestě zpět jsem si již dával pozor na to, abych se zastavil u správných dveří. Nakonec to zas takový problém nebyl, stačilo jen chviličku vnímat okolí. Zaklepal jsem na dveře hokageho kanceláře a opřel jsem se o stěnu hned naproti nich, tak abych byl vidět již ze dveří.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa
ANBU (B-rank)
ANBU (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 22. 06. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jun 27, 2016 10:48 am

Vypadalo to, že jsem se opravdu opil a cestou jsem se ztratil. Nevím přesně, kde jsem to byl, ale pamatuji si jen příjemný pocit bezpečí. Někdo se o mě postaral.
S bolavou hlavou jsem se objevil v kanceláři a ihned vypil džbán několik dnů staré vody.
Už stárnu. Dřív jsem dokázal vypít tolik alkoholu a večer se ještě vrátit do práce a teď? Dám si pár panáků a nepamatuji si, co jsem dělal večer..
Chystal jsem se usadit a přečíst si nové emaily a zprávy ze světa, v tom jsem si vzpomněl, že jsem nechal na dveřích vzkaz, že nejsem k dispozici. Přešel jsem ke dveřím, otevřel je a sundal jsem lístek. Uvědomil jsem si, že tam někdo stojí.
"Dobré poledne, pojď dál.." nechal jsem dveře otevřené a šel se posadit do křesla. Spojil jsem ruce v pyramidu a upřeně sledoval Katashiho.
"Jak ti mohu pomoci?"
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon Jun 27, 2016 3:52 pm

V noci jsem pochopil, že asi čekat na Hokageho smysl nemá, tak jsem svou pozici trošku pozměnil, tak abych pořád stál, ale zároveň se mi dobře spalo. Nakonec jsem se probudil chvíli před polednem. Zkusil jsme se přiblížit se ke dveím, jestli něco neuslyším, ale bohužel bylo v kanceláří úplné ticho. Nezbývalo mi tedy nic jiného než dále čekat. Dokonce jsem si stihnul skočit pro oběd a stejně i tehdy se nic nezměnilo. Když už jsem pomalu ale jistě ztrácel naději dveře se otevřely. Považoval jsem to za jeden z nejlepších momentů posledních dnů. Možná také proto, že jsem za posledních pár dnů neudělal absolutně nic. Byl jsem lenivý, dokonce ani o zbraň jsem se pořádně nepostaral. Ve dveřích se však objevil i Hokage a pozval mne dovnitř.
"Dobrý den, Hokage-sama" odpověděl jsem mu a následoval jsem ho do kanceláře. Dveře jsem zavřel a postavil jsem se před jeho stůl.
"Víte, Hokage-sama... slyšel jsem dnes rozhovor svých kolegů, bavili se o Triádě..a když jsem se ptal policejní jednotky, říkali že informací není ještě dostatek na to, aby se s nima dalo něco pořádného udělat... také jsem slyšel že je možnost infiltrovat jejich řady a byl bych rád, kdybych se mohl této mise zúčastnit " neplánoval jsem to nijak protahovat, a tak jsem šel hned k věci.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa
ANBU (B-rank)
ANBU (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 22. 06. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jun 27, 2016 5:23 pm

Katashi vešel a spustil. Zatvářil jsem se docela přísně.
Vládní středisko - Stránka 6 Tumblr_n7fmr5KP3e1trp7f4o1_500
"Proč a kdo by hovořil o tak vážné věci?! Rada pěti zakázala o Triádě veřejně mluvit, protože je možné, že v našich řadách jsou zrádci.." nakonec jsem vytáhl ze skříně několik spisů. Byly označeny nálepkou TOP SECRET.
"Nicméně, jsem rád, že ses ozval, ale měj se na pozoru před kolegy! Vezmi si ten spis, přečti jej a spal. Je to jen kopie."
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon Jun 27, 2016 5:54 pm

Upřímně mně celkem překvapil Hokageho výraz. *Že se o této záležitosti nesmí mluvit na veřejnosti? Že by v řadách ANBU mohli být zrádci? Vždyť to by mělo být nemožné, ANBU jsou před zkouškami vždy patřičně prozkoumáni... ale zase pochybuji že by Hokage měl důvod lhát....* přemýšlel jsem nad Hokageho slovy a u toho jsem si prohlížel svitky.
"Omlouvám se, nevěděl jsem že je to až tak citlivé téma... a nebojte se, už si budu dávat pozor." omluvil jsem se mu a uklonil jsem se. Svitky jsem si bezpečně uchoval pod kabát.
"Ode mně to již asi bude vše... takže pokud nic nepotřebujete, asi se vydám zjistit více informací" řekl jsem mu a ještě jsem čekal zda nebude mít nějaký další, urgentnější úkol.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa
ANBU (B-rank)
ANBU (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 22. 06. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jul 01, 2016 7:31 pm

Kývl jsem hlavou.
"V pořádku, hodně štěstí." popřál jsem mu úspěch. Bude ho potřebovat.
"Buď opatrný a splň svůj úkol!" vzal jsem si skleničku a opět se napil. Katashi odešel a já jsem byl konečně sám. Přečetl jsem si novinky. Netrpělivě jsem čekal na návrat svých dvou synů. Trvalo to dlouho. Snad se nic nestalo.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ren Kouen Fri Jul 01, 2016 8:19 pm

Bylo to tady, po vyčerpávající cestě zpět a epické bitvě předtím jsem musel čelit znovu těmto schodům. Nějakou chvíli mi trvalo než jsem se dobelhal nahoru a poté zamířil přímo ke dveřím Hokageho kanceláře na které jsem zaklepal. Nevěděl jsem jaké má úřední hodiny, ale za pokus nic nedám, pokud se to něco nepovažuje za výšlap těch schodů. Každopádně bych měl o něco později pak skočit za Mizukage a nahlásit ji své aktivity, jelikož jsem přijal misi od jiného kage než je ona.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Jul 01, 2016 8:56 pm

Dorazil jsem za Katarem do kanceláře otce. Nějak se zasekl a po schodech se strašně vláčel. Byl jsem plný energie a tak jsem ho předhonil, snad několikrát. Nervozně jsem poskakoval před dveřmi a čekal, až otec pokyne ke vstupu.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Gama Sennin
Gama Sennin

Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 06. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jul 01, 2016 9:02 pm

Zase mé ticho a klid někdo vyrušil. Nervozita mne přešla a chtěl jsem si schrupnout na stole.
"Vstupte." zvolal jsem podrážděně.
Vážně jsem byl podrážděný, užíval jsem si ticha a klidu, chystal se jít spát za směnu a ono nic. Snad je to něco důležitého.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ren Kouen Fri Jul 01, 2016 9:08 pm

Na vyvolání jsem vstoupil do kanceláře, všiml jsem si, že mě dohonil i Tobiru. Měl víc energie než já když si používá cizí chakru. Počkal jsem až taky vstoupí a předstoupil jsem před Hokageho. " Jsme zpět Hokage-sama. Jak vidíte mise byla splněna, o zbytek se na místě starají záložní jednotky. Dostali jsme se do těžkého střetu s uživatelem pěti srdcí. Jisté vám to něco říká. " Samozřejmě jsem myslel Kakuzu. Znal jsem ho jen ze záznamý, a tenhle týpek byl dost podobný.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Jul 01, 2016 9:25 pm

Vstoupil jsem hned za Katarem. Já nic neříkal, měl jsem radost, že vidím tátu.
"Hokage-sama, omlouvám se, že jsem zklamal a musel jste poslat jiné týmy. Nepřítel vyvraždil celou divizi, nejdříve zapečetil mou čakru technikou Katon: Tenro. Došlo mi až ve vězení, že mohu používat senjutsu. Nepřítele bych nedokázal sám porazit. Hashiru byl jednička. Bojoval s pravým tělem a porazil ho. Navíc použil techniku Shodai-sama, se kterou stvořil Konohu. Nechápal jsem, kde se to stihl naučit? To jsem byl tak dlouho pryč? nevěřícně jsem zakroutil hlavou.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Gama Sennin
Gama Sennin

Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 06. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jul 01, 2016 9:44 pm

Po prvotním rozladění nadešla radostná chvíle. Přeskočil jsem stůl a Tobira objal. Byl jsem rád, že se mi rodina vrátila domů.
"Tobiru jsem rád, že jsi tady.." hned jsem se šel posadit. V této kanceláři jsem byl Hokage, ne otec a měl jsem zachovat dekorum. Ovšem, tohle byla speciální situace.
Vyslechl jsem si krátký report z mise a byl jsem vážně překvapený. Měl jsem z toho smíšené pocity. Jakto, že se tam objevil tak silný nepřítel? Kdo a kdy ho poslal? A co měl za úkol? Proč byl Tobiru uvězněn a ne rovnou zabit? Proč neposlali výkupné? Tato mise vzbudila víc otázek než by něco vyřešila.
"Výborně, jako jednotlivci budete vyznamenáni samotným prezidentem za služby Republice a na své účty obdržíte deset tisíc yuanů..Vážně si budu muset pohovořit s ostatními o povýšení všech zúčastněných. Očekávám vaše podrobné zprávy do 24 hodin na emailu. Také si rozmyslete jakou techniku byste rádi do ranku A.." dokončil jsem opatrně.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ren Kouen Fri Jul 01, 2016 9:54 pm

Viděl jsem na Hokagem jak moc byl rád, že má Tobira zpět. Docela mi ale vadilo jeho přetvařování jen proto, že je Hokage. Já osobně mu nic nevyčítám a chápu, že je rád za zdravý příchod svého syna. Doposlechnul jsem si pak to co chtěl říct a poté mu položil jednu takovou otázku ohledně jedné techniky, která by mohla být v budoucnu prospěšná. " Mohl bych vás tedy při této příležitosti požádat o techniku Shuriken Kage Bunshin no Jutsu? Tedy pokud s tím není problém, jestli ano pochopím to. " Uklonil jsem se. Chápal jsem svou situaci. Jsme sice sjednocení, ale jestli si propůjčíme i své techniky záleží hlavně na představitelích vesnic. Ale Hokage vypadal jako člověk, který nedělá rozdíly a drží své slovo.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Tobiru Senju Sun Jul 03, 2016 8:36 pm

Chvíli jsem byl v šoku. Opětoval jsem otcovo obětí a vyslechl si jeho řeč.
Prezident nás vyznamená? Já jsem přece nic neudělal, jen se nechal chytit!
"Já vyznamenání nepřijmu, nic jsem neudělal, nechal se chytit a všechny vystavil nebezpečí. Ale techniku si vezmi. Hokage-sama, chci Fuuton: Shinkuuha. Po posledním souboji jsem si uvědomil, že chci odemknout tajemství ovládání živlů a dál rozvíjet své techniky," byl jsem plně přesvědčen, že třetí živel zvládnu. Rozhodl jsem se pro Fuuton, protože když jsem si naposledy dělal testy, byl to živel, který bych mohl zvládnout.

Tobiru Senju
Tobiru Senju
Gama Sennin
Gama Sennin

Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 06. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Jul 03, 2016 9:02 pm

Opravdu jsem nebyl někdo, kdo by diskriminoval příslušníky bývalých pěti národů. Všechny jsem bral jako občany Rengo Kyowa, ne jako občany Konohy, Kiri, Kumo, Suny apod. Všichni patříme pod stejnou republiku a máme svá práva. Už je to jedenáct let, co jsme přesunuly naše domovy jinam, svět potřeboval změnu a starý systém vytvořil příliš mnoho nenávisti a válek, než aby vydržel.
"Nevím proč, by s tím měl být nějaký problém Kataro. Technika Shuriken Kage bunshin je opravdu ranku A, užívej ji dobře." vstal jsem ke skříňce svitků. Byl tu neuvěřitelný binec, chvíli trvalo než jsem našel techniku Shuriken Kage Bunshin a po chvíli váhání i Fuuton: Shinkuuha.
Oba svitky jsem hodil.
"Ostatní účastníci ať si přijdou taky," posadil jsem se.
"Můžete jít." byl jsem v klidu. Mí synové se vrátili a Seito získá vítězství. Jednání s Oto no kuni probíhá hladce. Co by se mohlo stát?
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Tobiru Senju Sun Jul 03, 2016 9:20 pm

Táta nevypadal moc nadšeně. Nakonec mi vyhověl. Ještě aby ne. Docela mne zarazilo, proč se nevyjádřil k tomu, že nechci metál. No nevadí. V hlavě jsem měl spoustu dalších věcích, které jsem chtěl přivést k životu.
"Ta..ehm hokage-sama, chci tě požádat ještě o techniku katonu; Katon: Gōka Mekkyaku (火遁・豪火滅却)." vejdu do dějin jako Sennin vládce elementů.

Tobiru Senju
Tobiru Senju
Gama Sennin
Gama Sennin

Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 06. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ren Kouen Sun Jul 03, 2016 9:23 pm

Chvíli jsem koukal na Hokageho jak se přehrabuje mezi tunou papíru obalené pavučinami až mi jeden svitek hodil. Tím zaujetím jsem přestal dával pozor a ten svitek mi málem vypíchnul oko. Mohlo to vypadat komicky, ale bolelo to. Přece jen jsme jen lidé a dostat tímhle do citlivého oka není nic přijemného. Uklonil jsem se abych mohl poděkovat. " Děkuji mnohokrát Hokage-sama. Jakmile zvládnu tuto techniku tak vám ji ihned přinesu zpět. Nyní když mě omluvíte, možná bych se do toho mohl pustit. Pokud mě budete potřebovat tak stačí dát vědět. Prozatím nashledanou. " Vše bylo vyřízeno a já krátce poté opustil tyto prostory s novým úlovkem.
/přesun
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Jul 03, 2016 9:32 pm

"Tobiru takže nejen, že se chceš věnovat novému elementu, ale i rozvíjet staré?" zeptal jsem se zvědavě. Ovšemže jsem vstal, znovu přešel ke skříni a vytáhl svitek s B-rank technikou.
"Kataro, není zač, nashledanou." zamával jsem mu.
"Měl by si se do toho pustit, až uvidíš Hashira, tak mu řekni, ať si zajde pro techniku, musím s ním ještě pár věcí projít a zeptat se, jak se mu podařilo ovládnout techniku, děkuji synu.." usmál jsem se a podal mu Gouka Meykkyaku.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Sun Jul 03, 2016 9:38 pm

Me kroky sice smerovaly puvodne na cviciste a ja to nejak nechtel hrotit kdyz jsem bylk zde tak proc nepodat hlaseni sice ktere podle meho uz stejne udelal nekdo jiny. Tak proc kdyz uz to tu by bylo zbytecne se vracet. Nakonec jsem vyslapnul ty schody. Nakonec jsem uvidel katara ktery odchazel. Prisel jsem ke dverim na ktere jsem zaklepal tak desetkrat a pak vesel. Mirne se uklonil a spustil. "Dobry den Hokage-sama." A pak uz jen cekal na hokageho rec.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Tobiru Senju Sun Jul 03, 2016 9:38 pm

Uklonil jsem se a vzal techniku.
"Vyřídím, Arigatou-gozaimasu.." měl jsem radost, že jsem získal dvě nové techniky. Jedna byla silnější než druhá a až se je naučím plně využívat, tak budu daleko lepší a už se nikdy nenechám chytit. Odešel jsem z kanceláře.
/Přesun
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Gama Sennin
Gama Sennin

Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 06. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 6 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru