Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vládní středisko

+14
Katashi Aokawa
Fujitora
Mikoto Hyūga
Tetsu no Akio
Seito Senju
Hashiru Senju
Ren Kouen
Megumi
Asuka
Midotsuchi
Assasin Senju
Ayumu Hyuuga
Uchiha Ruki
Shinobi (Samurai)
18 posters

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Fri May 06, 2016 2:51 pm

First topic message reminder :

Vládní středisko - Stránka 7 City_h10
V této budově sídlí rada Kage. Každý kage má vlastní kancelář a jednou týdně se konají porady s prezidentem Rengo Kyowa. Pro mise můžete k jakémukoliv kage, který je zrovna v práci. Pokud se jedná o techniky, většinu najdete v knihovně, chcete-li tajné a S techniky, nebo v seznamu neuvedené, poskytne Vám je patříčný kage. Například pro techniku Fuuton: Rasenshuriken zajděte za Hokagem, pokud chcete Raiton no yoroi, jděte za Raikagem.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Jul 03, 2016 9:43 pm

Tobiru odešel a Hikaru přišel. Když jsem hleděl na Tobirova záda, cítil jsem se podivně. Nová generace začíná překonávat tu starou. Jenže, já ještě nebyl starý. Občas jsem se tak cítil, a brzy mi bude 40...To je deset let do padesáti..A v padesáti to už budu starý. To budu potřeboval omlazovací techniku. Pokud se padesátky dožiju...Neměl bych už odstoupit? Cítim se staře. Dokážu ještě vůbec bojovat?? začínal jsem upadat do menší deprese. Strach ze stáří byl silný. Jen jsem na to pomyslel a začala mě bolet kyčel. Hikaru mě však vytrhl z přemýšlení.
"Dobrý Hikaru, co potřebuješ?"
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Sun Jul 03, 2016 9:50 pm

Jak to vypadalo vytrhl jsem hokageho z jeho premysleni kdo vi z ceho. "No tak prisel jsem podat hlaseni ktere vyzadujete od kazdeho, jestli jsi dobre pamatuji. Rekneme ze to vypadalo tak ze by to zvladly i bez me pomoci. A jelikoz jsem nebojoval ale byl pouhym rekneme prihlizejicim. Takze tolik z toho asi k situaci ktera nastala."
Rekl jsem presne to co jsem si myslel a uprimne jsem si tam pripadal naprosto zbytecny ale Hokage si me tam zadal tak jsem sel. Poslouchal jsem rozkazy a tim to pro me koncilo.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Jul 03, 2016 9:58 pm

Zakroutil jsem hlavou.
"Ne Hikaru, od velících jouninů se vyžaduje hlášení. Genin hlášení podávat nemusí," poupravil jsem ho s úsměvem na rtech. "Poslal jsem tě tam kvůli tvým očím, svůj úděl si splnil. Náleží ti stejná odměna jako ostatním, až na to, že jsi Genin, takže ti mohu nabídnout techniku do ranku C.." dokončil jsem svůj monolog. Byl jsem trochu rozladěný, strach ze stáří udělalo své. Chtěl jsem to mít rychle hotové, abych se mohl doma natáhnout s pivem k televizi.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Sun Jul 03, 2016 10:15 pm

No tak jsem se sekl no co uz. "I tak pokud to byl vas zamer stejne to byl z vasi strany velky risk. Nemohl jste vedet v jakem stavu nebo stupni je Muj Byakugan. Mozna jsem neplnil mise ani nic jineho ale za to jsem se posledni roky venoval treninku. Rekneme jineho druhu. Jelikoz Geninove maji svuj limit co dokazi jejich oci zaznamenat a zpracovat."
Velmi dobre jsem vedel co rikam znal jsem limity Byakuganu i kdyz jsem patril mozna v mem zacatku za jednoho z nejlepsich v jeho pouzivani ale na tom melo svuj podil me postizeni. vedel jsem ze i me smysly byly silnejsi a citlivejsi.
"A co se tyce techniky neni treba mam neco na mysli co chci vytvorit. A jeste je zde otazka tymu pokud uz neco vite." Mohlo to vypadat ze specham ale mel jsem jediny cil ktery me hnal a to byla pomsta.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Jul 03, 2016 10:27 pm

"Řeknu to jednoduše, věřil jsem ti. Proto, jsem tě poslal." tím bych to už naprosto uzavřel. Hikaru jsem věřil, že svou misi zvládne.
"Tým? Ještě nejsou sestavené, mám ve vesnici volného jounina, byly jste společně na misi, Terumi Kataro. Už se znáte, takže by to mohlo být v pořádku." pokrčil jsem rameny.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Sun Jul 03, 2016 10:43 pm

"Dobra tedy chapu." Bylo to uz jedno ale co to nebylo podstatne no pak zminil katara a no bylo mi to jedno tak dlouho dokud se dokazu dostat mimo vesnici mi to bylo jedno. "Dobra tedy Hokage-sama. Predpokladam ze tam nebudu sam. Jeste tedy pockam nez tymy budou hotove." Rekl jsem s mirnou uklonou a pak se vydal pryc z kancelare.
(presun)
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 09, 2016 3:25 pm

Kývl jsem a rozloučil se s Hikarem.
Achjo, kde jsou ostatní kage? Pořád pryč. Když se vrátí tak zmizí dřív, než stihnu zmizet já. Je to prokletí?
Začínal jsem mít nostalgickou náladu, na dobu kdy jsem byl pouhý chuunin, jounin, poznával se s ostatními a vše bylo fajn. A teď? Teď jen práce a práce..
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Uchiha Ririchiyo Sat Jul 09, 2016 5:36 pm

Vešla jsem do budovy, kde sídlilo všech 5 Kage. Budova byla obrovská, bylo v ní tolik místností. Povzdechla jsem si. Vstoupila jsem na schodiště, kterým jsem se dostala až do patra, které jsem potřebovala. Došla jsem ke dveřím, kde úřadoval Hokage. Zaklepala jsem na dveře, chvíli počkala a pak vzala za kliku. Otevřít šly, takže tam Hokage byl.
,,Dobrý den, Hokage-sama." pozdravila jsem a lehce se uklonila. Znala jsem ho od malička díky tomu, že jsem běhala s Hashirem venku a jsme spolu v týmu. Byla jsem u nich hodně často. Přesto jsem si ale zachovávala respekt, když úřadoval.
,,Bylo mi řečeno, že sem po misi máme přijít," řekla jsem jen. Vlastně jsem nevěděla, o co přesně jde, proč jsme sem měli přijít. Hlášení měli na starosti Tobiru a ten jounin z Mlžné.
Uchiha Ririchiyo
Uchiha Ririchiyo
Chuunin *A
Chuunin *A

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Hashiru Senju Sat Jul 09, 2016 6:13 pm

Riri byla vždy několik metrů přede mnou. Nakonec jsem ji dohonil až ve vládním středisku. Běžel jsem za ní a drze vešel do dveří.
"Dobrý den, Hokage-sama," lehce jsem se uklonil.
"Přicházím také ze stejného důvodu jako Riri-chan," ušklíbl jsem se. Čekal jsem co bude dál.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 09, 2016 6:20 pm

Z rozjímání mě vyrušil příchod dvou osob. Široce jsem se na ně usmál.
"Zdravím vás, Riri-chan, Hashiru-kun," přikývl jsem a nabídnul jim staré sušenky. Nic lepšího jsem tady neměl.
"Ano, vzali jste S-rank misi, hlášení podali už ostatní. Na Vás je, abyste si vzali odměnu. Bohužel nesplňujete podmínky pro povýšení na Jounina, ale tato mise bude brána zřetel, až splníte určitý počet misí. Na účet Vám bylo připsáno 5000 Yuanů a můžete si vybrat jakoukoliv techniku do ranku A." pousmál jsem se a pozorně si je oba prohlížel. Mladé lístky z klanu Uchiha a Senju.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Uchiha Ririchiyo Sat Jul 09, 2016 7:40 pm

Hned za mnou se objevil Hashiru. Energický jako vždy. Jeho táta nám nabídl sušenky, s díky jsem ale odmítla. Podívala jsem se na Hashira, ale ten se netvářil moc nadšeně.
Přikývla jsem na srozuměnou, když nám Hokage vyjmenovával odměny a taky důvod, proč ještě nemůžeme být jounini.
,,Děkujeme." řekla jsem za nás oba.
,,Jestli bych tedy mohla....chtěla bych se naučit Mage: Kyou Tenchi-ten." odpověděla jsem rozhodně. Nedávno jsem si o té technice četla v zápisech o Itachim a zaujalo mě to. Chtěla jsem to umět.
Uchiha Ririchiyo
Uchiha Ririchiyo
Chuunin *A
Chuunin *A

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Hashiru Senju Sat Jul 09, 2016 8:13 pm

Sledoval jsem se zájmem sušenky. Nevypadaly dobře a radši jsem si ani nenabídnul. Jak znám otce, tak ty sušenky zažili třetí světovou.
Mrzelo mne, že nás nepovýší na jouniny, ale chápal jsem to. Jsme ještě nezkušení, ani jeden z nás nevelel svému týmu a tohle byla naše první velká mise.
Otec nám nabídnul odměny a mě se objevil úsměv na tváři. Chtěl jsem se naučit spoustu věcí, rád nasávám vědomosti. Chvíli jsem stál a nemohl se rozhodnout, co vyberu. Riri měla jasno.
A já pořád ne. "Vezmu si...Vezmu si....Vezmu si...Mokuton: Mokuryuu no jutsu." dostal jsem ze sebe nakonec.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 09, 2016 8:21 pm

"Dobrý výběr," Měli vybráno. Jejich výběr mě docela překvapil. Riri chtěla velmi silné genjutsu a synek chtěl velmi silnou techniku Mokutonu. Byl jsem zvědavý, jak si s tím poradí.
Přešel jsem ke skříni, chvíli jsem se v ní přehraboval a pak vytáhl dva tlusté svitky, které jsem jim podal.
"Přeji hodně štěstí při zvládnutí technik," pousmál jsem se.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Uchiha Ririchiyo Sat Jul 09, 2016 8:40 pm

Převzala jsem si svitek a nemohla se dočkat, až se do něj začtu a budu se učit. Nejprve jsem ale potřebovala něco jiného.
,,Děkuji." usmála jsem se. Hashirovo výběr mě nepřekvapil. Poslední rána, když zabil toho nukenina, byla parádní. Vůbec jsem netušila, že je až tak silný. Měla jsem co dělat, abych ho dohnala.
,,Jestli je to tedy vše, tak už půjdu." uklonila jsem se. Nedalo mi to, abych se u dveří nezastavila. ,,Pozdravujte Tobira." zrůžověla jsem. Pak se kancelář opustila. Neodešla jsem ale. Zůstala jsem na chodbě a opřela se o zeď, abych počkala na Hashira.
Uchiha Ririchiyo
Uchiha Ririchiyo
Chuunin *A
Chuunin *A

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Hashiru Senju Sat Jul 09, 2016 8:52 pm

Svitek jsem převzal. Riri bude pěkně silná s tím genjutsu, až vyrostu, chci taky umět genjutsu. Vždy mi říkali, že na něj mám vlohy.
"Arigatou, Hokage-sama," uklonil jsem se. Svitek byl pěkně tlustý. Těšil jsem se, až začnu trénovat.
"Taky už půjdu," otočil jsem se na podpatku a šel ke dveřím. U dveří jsem se zastavil. Vrátil jsem se zpátky, obešel stůl, obejmul tátu a rychle se vytratil z kanceláře.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 09, 2016 8:56 pm

"Není zač," usmál jsem se a oběma zamával.
"Tobirovi pozdrav vyřídím," mával jsem s úsměvem pořád dál. Překvapil mne Hashiru, objetí jsem opětoval a pak se dveře zavřely. Otočil jsem křeslo směrem k oknu a pozoroval, co se děje venku. Zase nějací demonstranti pokřikovali svá hesla o tom, že musíme chránit přírodu a že i maso si zaslouží svá práva.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Uchiha Ririchiyo Sat Jul 09, 2016 9:19 pm

Hashiru vyšel chvíli po mně. Z kanceláře se vyřítil jako velká voda.
,,Počkej." chytila jsem ho za tričko, aby mi neutekl. Odlepila jsem se od zdi a pustila Hashira.
,,Musíš mi pomoc." oznámila jsem mu a zahleděla se mu do očí.
,,Potřebuji se naučit Kuchiyose no Jutsu." vysvětlila jsem mu o co mi šlo.
Vládní středisko - Stránka 7 799926049cf2917b85b577c293f81fb224f99c03_hq,,Prosím." usmála jsem se.
Uchiha Ririchiyo
Uchiha Ririchiyo
Chuunin *A
Chuunin *A

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Hashiru Senju Sat Jul 09, 2016 9:35 pm

Chystal jsem se vyběhnout ven a jít trénovat. V tom mě Riri zachytila a já málem spadl na zem. Muselo to vypadat dost komicky.
Riri vzápětí vysvětlila svůj hmat. Ona chtěla, abych ji naučil Kuchiyose!
"Samozřejmě," pousmál jsem se.
Vládní středisko - Stránka 7 Latest?cb=20150124171221
"Kuchiyose je druh časoprostorové techniky, je velice jednoduchá, ale záleží na tom, co chceš přivolat. Například já mám podepsanou smlouvu se slimáky. Podepíšeš krví svitek. Pokud budeš chtít zvíře přivolat, obětuješ kousek své krve a pak pomocí těchto ručních pečetích přivoláš zvíře," ukázal jsem jí pečetě. Pomocí sharinganu si tyto pečetě zapamatuje rychle a dovede je používat.
Vládní středisko - Stránka 7 SummoningJutsuHandSigns
"No, má to však háček. Čím větší zvíře, tím větší množství čakry. Například velikost Katsuyu není známá, protože jedinec dokáže přivolat jen její malou část. Nikdo nemá tolik čakry, aby dokázal přivolat Katsuyu celou,"
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon Jul 11, 2016 6:41 pm

Z Hokageho hlasu jsem poznal že má již celkem na spěch, ani se mu nedivím, protože určitě měl před sebou ještě spoustu papírování a ostatních věcí na vyřízení. Samozřejmě že tato práce vyžaduje velké množství soustředění a tak jsem se rozhodnul mu již nepřekážet. Svitek jsem si schoval pod plášť a v obláčku kouře jsem rychle zmizel z jeho kanceláře.

//Přesun
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa
ANBU (B-rank)
ANBU (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 22. 06. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Moyasa Mon Jul 11, 2016 9:20 pm

Bloudil jsem po tomhle městě a konečně jsem našel to, co jsem tak dlouho budova kage. Nevěděl jsem, jak to tu nazývají oni. Byl jsem furt z toho zmatených. Povzdychl jsem si, myslel jsem na onee-san. Potřebují ji a moooc! Jinak jsem tu ztracený. Někdo mě navedl, kde jsou kancle kageho, ale ne jednoho, ani dvou, ale rovnou pěti. Prostě what the fuck?! Nějaku dobu jsem tu sice už byl delší dobu, ale furt jsem si na to nezvykl. Šel jsem nějakou chodbou a minul jsem dva lidi, kteří nejspíše něco trénovali. Bez povšimnuti jsem prošel okolo nich, ale oni mohli ucítit chlad. Došel jsem, popravdě ani nevím kam. Naštěstí pro mně jedny dveře byli otevřené. Zaklepal jsem na futra dveří. Vypadalo to, že uvnitř sedí Hokage, ale nebyl jsem si jist.
Moyasa
Moyasa
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 06. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Jul 17, 2016 1:45 pm

Další dorazil do kanceláře. Kde jsou ostatní kage?! Nevrle jsem vstal a otevřel dveře do kořán.
"Vstupte," ukázal jsem na volnou židli a sám se posadil.
"Co Vás sem přivádí?" rychle jsem odsunul papíry na další hromadu. Na stole se začaly hromadit další štosy papírů. Neměl jsem čas ani chuť ty papíry uklízet, spíš je začnu vyhazovat oknem nebo do pece.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Moyasa Sun Jul 17, 2016 3:20 pm

Trošku jsem byl překvapen, že mi Hokage šel otevřít dveře. Čekal jsem spíše něco ve stylu křiknu ti dále, nebo vstupte. Toho slovíčka vstupte jsem nakonec i dočkal. Ukazal mi na židli, co byla příjemná změna. Vešel jsem do místnosti, ale na židli jsem si nesedl. Poklekl jak to dělají ANBU, protože jsem byl na to zvykly z domova. "Konnichiwa Hokage-sama" pozdravil jsem a potom jsem zdvihl hlavu. "Chtěl bych se zeptat, jestli nevíte, kde se momentálně nachází slečna Hitomi Yamada?" pověděl jsem mu důvod své návštěvy. Vždy jsem dával přednost oslovení nee-chan, ale to by nejspíš Hokageho zmátlo.
Moyasa
Moyasa
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 06. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Jul 17, 2016 7:23 pm

Oddychl jsem si, že nepotřebuje něco jako misi či tým.
"Mizukage, stejně jako ostatní kagové jsou na frontě a vedou naše muže a ženy.." pousmál jsem se. Já jsem si zřejmě vytáhl čerta a nemohl jsem se vydat na frontu sám.
Nicméně jsem byl překvapen, že někdo přede mnou klečí a není ANBU.
"Povstaň.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Moyasa Sun Jul 17, 2016 7:33 pm

"Děkuji Hokage-sama"V duchu jsem si povzdychl, když mi řekl, že nee-chan je pryč. Neměl jsem s km trénovat. Především jsem doufal, že se mi vrátí. Když mi řekl ať se postavím, tak jsem vstal. "Smím odejít, nebo si budete něco přát? Hokage-sama zeptal jsem se a koukal jsem se na blonďatého muže ,který seděl přede mnou.
Moyasa
Moyasa
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 06. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Jul 17, 2016 8:06 pm

Kývl jsem. "Pokud už nic nepotřebuješ, můžeš jít," řekl jsem. Proč se ptá, jestli nic nepotřebuju? Já jsem si ho nevolal.. hleděl jsem mu trapně do očí dál. Tak schválně, kdo dřív uhne pohledem? Já nebo on?
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 7 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru