Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vládní středisko

+14
Katashi Aokawa
Fujitora
Mikoto Hyūga
Tetsu no Akio
Seito Senju
Hashiru Senju
Ren Kouen
Megumi
Asuka
Midotsuchi
Assasin Senju
Ayumu Hyuuga
Uchiha Ruki
Shinobi (Samurai)
18 posters

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Goto down

Vládní středisko - Stránka 8 Empty Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Fri May 06, 2016 2:51 pm

First topic message reminder :

Vládní středisko - Stránka 8 City_h10
V této budově sídlí rada Kage. Každý kage má vlastní kancelář a jednou týdně se konají porady s prezidentem Rengo Kyowa. Pro mise můžete k jakémukoliv kage, který je zrovna v práci. Pokud se jedná o techniky, většinu najdete v knihovně, chcete-li tajné a S techniky, nebo v seznamu neuvedené, poskytne Vám je patříčný kage. Například pro techniku Fuuton: Rasenshuriken zajděte za Hokagem, pokud chcete Raiton no yoroi, jděte za Raikagem.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Vládní středisko - Stránka 8 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Moyasa Mon Jul 18, 2016 9:44 am

Já nic nepotřeboval všechno uměla Hitomi a jít na misi sám by nebylo zrovna nejlepší nápad, protože jsem neměl tým. "To je všechno,děkuji" povím a ukloním se na rozloučenou. Assasina nejspíše zarazilo, proč jsem se na to zeptal. Odpověď byla jednoduchá. Pocházel jsem z Yuki no kumi, kde byl o hodně menší počet shinobi než tady a byli jsme častěji zaměstnávaní. Při odchodu zavřu dveře a vydávám se pryč z budovy

//přesun  
Moyasa
Moyasa
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 06. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 8 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Megumi Tue Jul 19, 2016 4:36 pm

Po obede ktorý si aspoň za svoju časť zaplatil Kataro, som sa vydala na posledné miesto pred tým, než si pôjdem oddýchnuť domov. Bolo ním práve vládne stredisko, kde som sa potrebovala spýtať hneď dve veci a ja som dúfala, že mi na obe odpovie. Za prvé šlo pochopiteľne o misiu. Síce už mal dostať ohlásenie od nejakého zodpovedajúceho človeka, možno nedostal.. kto vie, stať sa mohlo všeličo. Ako druhá otázka, no, to bolo skôr osobné. Vstúpila som do budovy a v momente som vyhľadala sekretárku Hokageho, ktorý mal na starosť tú časť shinobi a.. celkovo, pod ktorú som patrila aj ja. Teda pravdepodobne bol Hokage, ja som sa pravdepodobne ako Uchiha počítala stále pod časť Konohy a spol. Kto vie. Došla som až za sekretárkou a ak tam bola, vyžiadala som si stretnutie. Ak nie, tak som prišla k zatvoreným dverám, na ktoré som zaklopala.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 8 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Nori Tadao Mon Apr 23, 2018 4:58 pm

Po dlouhé dovolené jsem se rozhodl vrátit do aktivní služby. Ještě jsem nebyl rozhodnutý, jestli se vrátím k policii nebo nastoupím jako jounin.
Hokage určitě bude mít pro mě nějakou speciální misi a spoustu rad.
Díky mým schopnostem jsem si byl jist, že je Hokage v kanceláři. Cítil jsem jeho mocnou čakru několik metrů daleko. Zastavil jsem se přede dveřmi a zaklepal.

Nori Tadao
Nori Tadao
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 18. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 8 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Apr 23, 2018 5:03 pm

Byl jsem v kanceláři a vyplňoval spoustu papírů. Měl jsem z toho plnou hlavu! Samé reporty, rozpočty, mise, formuláře!
Musíme s tou byrokracií už konečně něco udělat! Až dorazí Kagové, tak si to s nimi vyřídím a navrhneme nějaké řešení.
Pěstí jsem udeřil do stolu. Vůbec jsem se v tom neviděl.
Najednou někdo zaklepal. Nadskočil jsem. Už je to dlouho, co někdo klepal na moje dveře.
Naštvaně jsem všechny papíry shodil ze stolu.
Kašlu na to! Mají to mít v elektronické podobě!
"Vstupte!"

Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 8 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Nori Tadao Mon Apr 23, 2018 5:16 pm

Trhl jsem hlavou. Uslyšel jsem jak papíry padají na zem a uslyšel zrychlený Hokageho tep. Byl naštvaný.
Povzdechl jsem si a vešel dovnitř.
To bude zase domluva.
"Dobrý den Hokage-sama," uklonil jsem se.
"Nori Tadao se hlásí do služby! Omlouvám svou dlouhou dovolenou, cestoval jsem po světě a poznával."
Pousmál jsem se a porozhlédl se kolem. Byl jsem slepý, ale vidím víc než normální lidé. Dokonce bych si troufal říct, že vidím víc než Hyuuga. Můj vjem je dokreslován sluchem a čichem. Navíc díky své senzibilské technice dokáže cítit čakru.

Nori Tadao
Nori Tadao
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 18. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 8 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Apr 23, 2018 5:22 pm

Byl jsem příjemně překvapen návštěvou.
Opětoval jsem úsměv.
"Tadao Nori, vítám tě. Nic se neděje, Bůh ví, že všichni potřebujeme taky tak dlouhou dovolenou." přikývl jsem a roztáhl velkoryse ruce.
"Jak ti mohu pomoci?"


Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 8 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Nori Tadao Mon Apr 23, 2018 5:34 pm

Hokage mě překvapil. Nečekal jsem tak vřelé uvítání. Na frontách v hybridní válce umírá spoustu shinobi, ale já potřebuju dovolenou. Jiný Kage by mě odsoudil jako dezertéra.
Zato jsem opravdu vděčný.
"Arigatou Hokage-sama." ještě jedno jsem se uklonil.
"Chci se vrátit do služby. Rád bych Vás požádal o misi, ať už policejní či čistě vojenskou. Cítím se dost provinile, tak asi bych vzal radši vojenskou misi."
Nori Tadao
Nori Tadao
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 18. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 8 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Apr 23, 2018 5:48 pm

"Hmmm..."
Přikývl jsem. Otevřel jsem si složku misí v počítači a začal hledat. Něco bych tu měl, možná Nori je ten nejlepší na tuto práci, ale nejsem si jist, jestli je dobrý vyjednavač. Zatím jsem nic neřekl. Vytiskl jsem info o misi a předal Norimu.
"Něco tu mám, jedná se o tzv. dobrovolnou anexi Otogakure. Jde o ultratajný úkol, vše probíhá za zády Taki no kuni. Nicméně je možné, že už o tom Taki ví. Takže je možné, že dojde ke střetnutí. Ty jsi pro tento úkol nejlepší. Nicméně si nejsem jist, tvými diplomatickými schopnostmi. Co na to říkáš?"
pozvedl jsem obočí a sledoval jeho výraz. Pak mi došlo, že to nedokáže přečíst. Okamžitě jsem se omluvil a vzal jsem si zpět papír a přečetl mu info o misi.
Mise A:


Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 8 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Nori Tadao Mon Apr 23, 2018 5:54 pm

Překvapeně jsem si vyslechl informace o misi. Hokageho přešlap jsem ignoroval. Stane se.
"Hokage-sama, je to zajímavé. Takovou misi nemohu odmítnout. Jen nemám tým. To je spoustu práce pro jednotlivce. To nemohu zvládnout." zakroutil jsem hlavou.


Nori Tadao
Nori Tadao
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 18. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 8 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Apr 23, 2018 5:57 pm

Pousmál jsem se.
"Nori, můžeš si vybrat ze spoustou vynikajících chuuninů a jouninů," rád bych mu předal informace, ale zbytečné. Nepřečte to.
"Zajdi do druhého patra, jsou tam asistentky, kteří mají pod sebou kartotéky všech shinobi v Rengo Kyowa. Pomůžou ti sestavit tým."
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 8 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Nori Tadao Mon Apr 23, 2018 6:29 pm

"Výborně, ještě jednou děkuji Hokage-sama," ještě jednou jsem se uklonil. Vzal si jeho pečeť a odešel.
Přesunul jsem se do druhého patra. Setkal se tam s lidmi, ukázal jim Hokageho pečeť a pustil se do práce. Společně jsme prodebatovali širokou nabídku shinobi a poté jsem se odebral zkontaktovat tým.
/Přesun
Nori Tadao
Nori Tadao
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 18. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 8 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Apr 24, 2018 11:06 am

Sledoval jsem Noriho jak odchází. Popřál mu hodně štěstí a zvedl se ze židle. Už je to nějakou dobu, co jsem byl venku. Docela mi chybí mise a adrenalin. S menším potutelnym úsměvem jsem se otočil k oknu a sledoval dění. Lidé už nebyli tak veselí a šťastní. Nebyli ani optimističtí. Byli pochmurní a obezřetní. Válka trvala příliš dlouho a neměla konce. Vzala již spoustu skvělých mužů a žen. A co je nejhorší i děti.
Musím s tím něco udělat! Sevřel jsem ruce v pěst až mi hrozivé zapraskalo v kloubech.
Uznával jsem Rengo Kyowa, ale byrokracie této země byla silena. Všichni se jakoby pomatli a zapomněli na skutečně hodnoty. Trvá strašně dlouho vyřídit povolení pro útok a vysláni sil. Kagove mají čím dal min pravomocí na úkor Prezidenta, který jen politikaří a na nic se nezmůže.
Nastvane jsem se otočil ke dveřím, můj plast jen zasustel. Otevřel jsem dveře a hlasitě práskl dveřmi.
Nebudu tu jen tak necinne sedět, zatímco venku umírají naši lidé.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vládní středisko - Stránka 8 Empty Re: Vládní středisko

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru