Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raikageho tréninkové středisko

5 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Assasin Senju Fri May 06, 2016 4:15 pm

Raikageho tréninkové středisko Amster10
Raikageho tréninkové středisko je nejlepší místo pro trénink všech forem jutsu. Můžete zde trénovat suiton a katon na umělém jezeře, doton na skále, raiton ve výšinách v centru a fuuton taktéž.

Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Sat Jun 04, 2016 11:50 am

"Tak, ktorou technikou začneme?" spýtal som sa Ryu po tom, čo sme dorazili na miesto. Nachádzali sme sa na veľkej, otvorenej ploche. V okolí sa nachádzali iba stromy a menší potôčik. "Myslím, že toto je ideálne miesto na precvičenie oboch techník." A ďalej sa mi už ani ísť nechce.
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Megumi Sat Jun 04, 2016 11:54 am

Kráčali sme pomerne dlho. Teda nie na môj vkus. Bola som každé ráno zvyknutá behať niečo okolo hodiny aj pol. Predsa len som bývala úplne mimo celej Uzu a trvalo mi, kým som sa sem dostala. Možno budú chcieť, aby som sa sem presťahovala. To som však mienila viac než odmietnuť. Postavila som sa vedľa Midotsuchiho a rozhliadla som sa po okolí. "Tou ľahšou. Shunshin no jutsu. Naozaj si nemyslím že je náročná. Vlastne by som ju možno zvládla takto z fleku ale, chcem si byť istá Tsuchikage-sama." Prehovorila som k nemu. Zvitky mal teraz on tak, mohol začať. Mohla to byť užitočná technika. Vlastne ma napadla odroda ktorá, by sa dala využiť hmm.. uvidíme, ako to pôjde. Bola len škoda, že som okrem môjho kódu, nemala motiváciu k mojim členom. Koho by som aj chcela ohromiť? alebo potešiť? Nikoho som nepoznala.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Sat Jun 04, 2016 12:06 pm

"Áno, to je pomerne jednoduchá technika, hoci ak ju poriadne ovládneš, môžeš byť nezastaviteľná." Zložil som pečať tigra. "Vyžaduje iba jednu ručnú pečať a kontrolou chakry v celom tele. Teda za predpokladu, že už ovládanie chakry zvládaš." Pozrel som sa na Ryu spýtavo. Ja nie som veľmi rýchly shinobi, nebyť mojich ílových výtvorov by ma možno už na prvýkrát prekonala. "Časom môžeš prísť s vlastnou alternatívou techniky, ale to už predbieham."
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Megumi Sat Jun 04, 2016 12:15 pm

Vypočula som si jeho vysvetlenie. Zatiaľ mi toho nepovedal veľa ale, stačilo mi to. Nebola som nedočkavá ako možno mnoho deciek v mojom veku. Kto vie. Možno som už ani nebola dieťa. Zložila som tiež pečať tigra a prikývla som. "Základy som zvládla pane. Ovládanie chakry mi nerobí problém." Predsa len, som musela prejsť skúškami. Prišli mi ľahké ale, ako to už býva, pripravovala som sa na ne svedomito a neflákala som to. Aj čo sa týkalo praxe. Mohol teda predpokladať, že zvládam kontrolu chakry dostatočne na to, aby som zvládla aj behanie po vode či stromoch.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Sat Jun 04, 2016 12:25 pm

"V tom prípade to bude pre teba celkom jednoduché. Rozhodujúce bude iba množstvo chakry, ktoré uvoľníš. Od neho sa bude odvíjať rýchlosť a vzdialenosť, ktoré dosiahneš." Pečať tigra som už mal zloženú, uvoľnil som chakru v celom tele a veľmi rýchlo sa presunul o pár metrov ďalej od Ryu. Bežným okom boli moje pohyby nepozorovateľné, alebo aspoň rozmazané. "Teraz sa predveď ty."
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Megumi Sat Jun 04, 2016 12:31 pm

Stále som držala pečať tigra a pozorne som sledovala, akým spôsobom to Midotsuchi spravil. Nevyužila som sharingan, momentálne som ho nepotrebovala. Možno pri inej príležitosti ale, teraz nie. Keď sa presunul, bolo to svojim spôsobom pozoruhodné. Vždy som sa divila, ako sa dokážu presúvať shinobi keď len, ako keby preblesknú. Toto bola tá technika hm? "Idem na to." Prehovorila som, po čom som zo svojho tela uvoľnila chakru a pohla som sa smerom dopredu. Vyšlo to. Naozaj to nebolo tak ťažké. Určite si ale budem musieť dať pozor v reálnej siutácií. Nie že by to bolo perfektné. Bola som pomalšia než Midotsuchi a zároveň to vyzeralo viac, barbarsky? Kto vie. Ruky som dala pozdĺž tela a spýtavým pohľadom som sa pozrela na môjho terajšieho senseia. Ako sa mi darilo? nech posúdi on.


Naposledy upravil Uchiha Ryu dne Sat Jun 04, 2016 12:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Sat Jun 04, 2016 12:43 pm

"Slušné, na začiatočníčku." Pomaly som sa vrátil k Ryu. "S množstvom chakry, ktorú na techniku vynaložíš, sa budeš zlepšovať. A možno časom objavíš vlastnú variantu techniky." Bolo to už dlho, čo som použil túto techniku. Zvykol som si bojovať zo vzduchu. V skutočnosti to bola najväčšia vzdialenosť, ktorú som po tak dlhej dobe mohol dosiahnuť.
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Megumi Sat Jun 04, 2016 12:50 pm

Povedal, že to na začiatočníka bolo slušné. To mi nestačilo. Musela som sa zlepšiť no ako sa už hovorí, budem mať času dosť. Teraz už len stačilo, nejakým spôsobom zvládnuť druhú techniku. Mala som v pláne mu to aj pripomenúť, ak mal teda čas. "Ďakujem za radu Tsuchikage-sama." Na chvíľku som sa odmlčala no stále som sa pozerala priamo na neho. "Pane, ohľadom tej druhej techniky.." Ani som nevedela, čo sa mám spýtať. Vedela som, že mám katon. Vedela som, že by som mala zvládnuť spraviť ju. Tiež som vedela že to je základná technika klanu Uchiha. Budem môcť nosiť znak klanu, ak sa ju naučím. To aj spravím. Aj keď môjho otca klan zavrhol, mňa nie .. a on to nikdy nespravil. Bola som hrdá na to, kto som.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Sat Jun 04, 2016 1:05 pm

"Ty si Uchiha, však? Aj túto techniku by si mala pomerne rýchlo zvládnuť." Alebo sa to aspoň od teba očakáva. Podal som Ryu zvitok. "Najskôr si naštuduj pečate, prosím. Pri tejto technike je taktiež dôležité ovládanie chakry. Musíš premeniť chakru v svojom tele na oheň, ktorý následne z úst vypľuješ na súpera." Len nie na mňa, prosím! Ustúpil som radšej kúsok od Ryu. Za chvíľu tu bude veľmi horúco.
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Megumi Sat Jun 04, 2016 1:13 pm

Zvitok som si zobrala do rúk no rovno som ho schovala za opasok. Otočila som sa smerom k vode a následne som sa len obzrela, či náhodou nikoho nebudem mať v ceste. "Pečate už zvládam pane. Chýba mi praktická zložka." Odvetila som Midotsuchimu v podstate staĺe nemenným hlasom. Mohlo to vyzerať tak, že som taká trocha, bez citu. Pravda však bola, že som svoje pocity len zbytočne nevyjadrovala. Určite tam ale nejaké boli. Teraz sa ale trebalo sústrediť na techniku. Zhromaždiť dostatok chakry, zmiešať ju s mojou postavou. Ako ? Nikdy som katon nevyužila. No musím to nejakým spôsobom skúsiť, nie? Zložila som pečate a zhlboka som sa nadýchla. Tento krát to však nebolo také svetlé, ako pri Shunshin no jutsu. Síce mi z úst vyšľahol plameň, bol malý a nemal žiaden tvar. Behom pár sekúnd sa aj vytratil do okolia. Pocítila som, ako mám citlivejšie kútiky úst. Mohla za to táto technika? pravdepodobne nie, skôr jej nemotorné predvedenie. "Pane, akým spôsobom skombinujete chakru s podstatou? Myslím že to príliš.. nechápem." V tom ma ale niečo napadlo a ja som sa zrazu na Midotsuchiho pozerala sharinganom v oboch očiach. V oboch som tiež mala jedno tomoe, taký ten typický základ. "Prosím, ukážte mi niektorú z vašich elementárnych techník." Pravdepodobne toho nezachytím moc, ale možno nejakú nápovedu? Lepšie vidieť, než o tom hovoriť. Dvojnásobne to platilo práve so sharinganom.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Sat Jun 04, 2016 1:24 pm

Oddýchol som si, nikto neprišiel k úrazu. Chystal som sa vysvetliť Ryu, ako vytvorí techniku s pomocou svojej podstaty, v tom ale aktivovala Sharingan. "Bŕŕ, tie oči!" Poskladal som štyri jednoduché pečate a vytvoril kamenný klon. Pečate som sa snažil skladať pomaly, aby ich Ryu zachytila. "Už si niekedy využila Sharingan?"
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Megumi Sat Jun 04, 2016 1:40 pm

Bolo to zaujímavé. Videla som, že Midotsuchi skladá pečate pomalšie, no ja som to videla ešte.. spomalene? Ako to popísať. Veľmi zvláštny jav. Skôr ma však zaujímalo jadro techniky. Akým spôsobom skladá chakru, akým spôsobom ju vypúšťa. Už na prvý pohľad bolo vidieť, že sa techniky pomerne zásadne líšia. Nie len podstatou, ale aj prevedením chakry. On klon vytvoril zo zeme, nevypľul ju z úst. Aj keď som predpokladala, že by bolo možné aj to. Nebola som si však úplne istá. Moje schopnosti so sharinganom boli pomerne dosť obmedzené. Nemala som ho plne vyvinutý. "Niekoľko krát, ale nikdy týmto spôsobom." Vysvetlila som a keď som si do hlavy zapísala každú jednu myšlienku, ktorú som z tohto pozorovania pochytila, sharingan som znova deaktivovala a pozerala som sa na neho už mojimi zvyčajnými, tmavými očami. "Vyzerá to tak že pomer, budem musieť odhadnúť ja." Zamyslela som sa a na pár minút som nič nehovorila. Vlastne som ani nič nerobila. Len som sa bezducho pozerala na Midotsuchiho. Možno to mohlo vyzerať vtipne, no premýšľala som. Moja prvá skúsenosť s využitím Goukakyuu som sa snažila nejak spojiť s tým, čo som sa dozvedela teraz. Možno to budem môcť znova skúsiť? Kto vie. Otočila som sa smerom k vode a znova som poskladala pečate. Nadýchla som sa. Spolu s pečaťami nasledoval veľmi dôležitý proces mixovania chakry, spolu s ohnivou podstatou a mojou celkovou energiou, či výdržou.. nech si to každý nazve ako chce. Po tom? Vypustenie. Tento krát bola technika o poznanie lepšia. Nebola to dokonalá guľa, to určite nie. Stále to bola masa, no malo to silu a grády. Dalo by sa to aj použiť k boju. Čo som zabudla? Zamyslela som sa. Predsa len, prevedenie a začiatok, všetko vyšlo takmer dokonalo. Tak prečo? "Niečo, mi nesedí Tsuchikage-sama." Povedala som potichu a pošúchala som si znova o niečo rozcitlivenejšie kútiky úst. Stále som zranila aj samú seba, aj keď len veľmi ľahko. No vedela som jedno, týmto sa mi otvorila celkom nová dimenzia, čo sa týkalo shinobi schopností.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Sat Jun 04, 2016 1:50 pm

Ryu sa po deaktivovaní sharinganu na chvíľu odmlčala. No, nebola to chvíľa. Stáli sme tam všetci traja iba tak, bez slova. Ja, Ryu a môj klon. Potom opäť skúsila použiť techniku. Do gule mala síce ďaleko, ale v boji sa už určite použiť dala. "Čo také sa ti nezdá, Ryu?" Môj klon sa pomaly začal rozpadať na kusy zeme, z ktorej vznikol.
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Megumi Sat Jun 04, 2016 1:56 pm

"Goukakyuu by mala byť guľa, nie?" Spýtavo som sa na Midotsuchiho pozrela. "To čo som vytvorila ja, ju nepripomínalo. Bola to skôr ohnivá masa. neviem kde som spravila chybu." Stále sa to Goukakyuu nazývať nedalo. Keby že aspoň trocha, nejaký tvar. Že by tvar? Dala sa chakra tvarovať? Pravdepodobne áno. Midotsuchi chakru predsa len tvaroval v momente, keď vytváral klon. Nevedela som toho ešte toľko. Znova som sa snažila spomenúť na to, ako. Keď som to vyfúkla z úst, nedbala som na ďalšie tvarovanie. Ale silu to malo. Keby že ju stlačím do guli, jednalo by sa o pomerne silnú techniku. Keby že ju stlačím do perfektnej guli, mohla by mať naozaj deštruktívne účinky, ako to ale spraviť? "Ako ste chakru sformoval mimo svojho tela Tsuchikage-sama? Teda, viete ako to myslím. Vyzerá to tak, že ju budem musieť ešte - ohnúť. Upraviť jej prúd a nenechať ju len tak vypustiť." No musela som to skúsiť. Musela som si tiež po tom kúpiť nejaké chakrové pilulky. Katon spotrebovával slušné množstvo chakry, začínala som to cítiť.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Sat Jun 04, 2016 2:09 pm

"Z toho si nemusíš robiť ťažkú hlavu, Ryu," upokojil som ju. "Tvarovanie chakry je náročná vec. Na začiatok je výborné, že si vôbec zvládla vytvoriť tak intenzívny plameň." Hoci, zdá sa, že poranila aj sama seba. Prebehlo mi hlavou, keď som si všimol spálené kútiky na Ryu. "Myslím, že si odviedla kus dobrej práce." Samozrejme, obe techniky si vyžadovali ešte tréning, pravidelné precvičovanie. "Možno sa nakoniec zvládneš ubrániť aj sama, ak nás na misii prepadnú." A ja nebudem musieť písať ďalší smutný list rodine.
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Megumi Sat Jun 04, 2016 2:31 pm

Pohľadom som znova preskúmala okolie. "Náročná vec.." Zopakovala som, no tieto slová skôr boli pre mňa. Náročné veci trebalo prekonať. Nie inak, než tréningom. Určite to časom zvládnem. "Ukážem vám dokonalé Goukakyuu, ešte pred chuninskymi skúškami. Sľubujem na česť môjho klanu!" Vyhlásila som rozhodne. Nebrala som to ako žart, to určite nie. Môj otec raz takýto sľub dal a potom? Potom spáchal seppuku. Nechcela som dopadnúť rovnako. "Tsuchikage-sama, mám ešte jednu prosbu." Otočila som sa priamo k nemu a v očiach sa mi znova objavil sharingan. Rukou som naznačila symbol, ktorým sa shinobi zdravili pritréningovom súboji. "Poctite ma priateľským súbojom." Možno to bude pod jeho úroveň. To by som sa nedivila ale, potrebovala som si vyskúšať, ako to približne v realite vyzerá no nie? Jediná osoba proti ktorej som kedy bojovala, bol môj otec. K tomu teda nerátam množstvo zvierat a divoćiakov a podobne, to neboli shinobi.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Sat Jun 04, 2016 6:02 pm

"Vieš niečo o mojich schopnostiach?" Natiahol som obe ruky pred seba a ukázal tak Ryu ďalšie dve ústa, ktoré boli umiestnené na mojich dlaniach. Do jednej ruky som zobral výbušný íl, zovrel päsť a nechal ústa pracovať. Keď bola technika hotová, dlaň som otvoril a z nej vyletel malý ílový vták. Niekoľkokrát preletel okolo Ryu, a potom explodoval pár metrov od nás. "Ja nie som dobrý tréningový partner. Moje techniky majú súpera úplne zničiť, vymazať zo sveta."
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Megumi Sat Jun 04, 2016 6:19 pm

Vytvoril podivného bieleho vtáka. Chakra v jeho rukách, v tom íle? Čo to malo byť? Absolútne som netušila, ako by som niečo také dokázala napodobniť. Pravdepodobne absolútne nijak. Nevyzeralo to tak, že by chcel zaútočiť. Skôr mi chcel ukázať, akým spôsobom bojuje. Ozvala sa explózia a mne by aj po tváre stiekla kvapka neistého potu, keby že nie som vychovaná tak, ako vychovaná som. "Budem sa snažiť, aby ste ma nezničili." Pousmiala som sa a následne som trhla rukou. Bol to pomerne jednoduchý trik, no určite nie hodný vypatlanca ktorý práve skončil akadémiu. Leteli na Midotsuchiho štyri kunaie, za ktorými som sa rozbehla ja.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Sat Jun 04, 2016 6:28 pm

Rýchlo som do ruky zobral kunai a letiace kunaie odrazil. Zabodli sa do zeme vedľa mňa. Uskočil som späť a vytvoril ďalšieho ílového vtáka, tentoraz bol ale dosť veľký na to, aby ma uniesol. Vzniesli sme sa nad bojisko. "Pre začiatok bude stačiť, ak porazíš môj klon." Poskladal som pečate a z úst vytvoril kamenný klon, ktorý dopadol na zem priamo pred Ryu.


Naposledy upravil Midotsuchi dne Sat Jun 04, 2016 6:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Megumi Sat Jun 04, 2016 6:36 pm

Bežala som ďalej. Ako odrážal kunaie, jeden z nich preletel v mojej blízkosti, na čo som ho zachytila vo vzduchu a chcela som ho využiť ako zbraň. Očividne budem bojovať s jeho klonom. Prečo nie. Možno si niekedy bude myslieť, že mu stojím za to, aby sa proti mne postavil aj sám. Chápala som, že by to teraz asi bolo zbytočné. Spojila som ruky do jednoduchej pečate, pri čom kunai mieril smerom k zemi. Vytvorila som dvoch obyčajných klonov, ktorý utekali rovnakým smerom ako ja. Vlastne sme sa len začali križovať a rôzne miešať. Možno ho to zmiatne a nebude si istý, kde je originál. Zaútočiť som mienila ako prvá, pred oboma klonmi, kunaiom ktorým som seknutím mierila na jeho hruď.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Sat Jun 04, 2016 6:47 pm

Klon dupol do zeme, pričom vyvolal menšie chvenie. Technika nebola nijako náročná, jej úlohou bolo súpera vyviesť z rovnováhy. Najhoršie, čo sa mohlo stať by bolo, že Ryu padne na zadok. Medzitým si klon zobral do ruky kunai, ak by sa mu náhodou nepodarilo zasiahnuť pravú Ryu.
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Megumi Sat Jun 04, 2016 6:54 pm

Chystal sa použiť techniku? Netušila som, čo by mala spôsobiť a tak ma zastihla nepripravenú. Otras ma vyviedol z rovnováhy a ja som sa zapotácala do strany. V podstate sa tak prezradili moje klony ktoré, radšej zmizli. Trvalo mi pár sekúnd, kým som rovnováhu znova nabrala, no už som od neho bola bližšie. Čo takto skúsiť novú techniku? Napadol ma v hlave typ útoku, ktorý by odo mňa možno nečakal. Poskladala som tri pečate, ktoré poznal. Predsa len som sa to ešte pred chvíľou snažila docvaknúť. Po poskladaní a vydýchnutí sa na Midotsuchiho vyvalila taká priemerná ohnivá masa, bez nejakého tvaru či podobne.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Midotsuchi Sat Jun 04, 2016 7:06 pm

Po odrazení útoku sa klon rozbehol priamo na Ryu, keď v tom použila ohnivú techniku. Má stále ešte chakru na tak náročnú techniku? Úchvatné. Klon sa stihol skryť pod zem, inak by sa už pravdepodobne rozpadol. Po ustáti techniky vyliezol klon zo zeme. "Slušná práca," skonštatoval smerom k Ryu. "Teraz si ešte zopakuj Shunshin," klon ešte ani nedopovedal a už na Ryu leteli štyri shurikeny.
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Megumi Sat Jun 04, 2016 7:28 pm

Nevedela som keď sa schoval. Bola som zadýchaná no stále som to zvládala. Úprimne moja zásoba chakry nebola tak úchvatná, ale mala som naozaj dobrú kontrolu. Akonáhle na mňa leteli shurikeny, na jeho slová som sa takmer pousmiala, ale len takmer. Shurikeny mi nerobili najmenší problém. Stačilo ich len hodiť a hneď som vedela, akú budú mať trajektóriu. Nebolo to tak zložité ako so živým organizmom. Dokázala som si aj vďaka Sharinganu nájsť presne to miesto, medzi nimi, kde by ma netrafili. Pochopiteľne som potebovala čo to z akrobacie no.. zvládla som to. Dopadla som na zem a chcela som po ňom znova vybehnúť no, rozbolela ma hlava a hlavne oči. Chytila som sa za ne a nie tak úplne naschvál, som zacúvala o pár krokov. Mala som dosť, nedokázala som poriadne udržať Sharingan. Predsa len som v ňom až tak zbehlá nebola a tak mi stále bral pomerne dosť chakry. "Myslím, že navštívim stánom s chakra-pilulkami." Ako tak som sa postavila a následne som sa Midotsuchimu znova poklonila. "Ďakujem za súboj, aj keď bol z mojej strany krátky." Možno, keď budem nabudúce trénovať, tak to spravím až po nejakom takomto sparingu. Celkom to vyčerpávalo.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Raikageho tréninkové středisko Empty Re: Raikageho tréninkové středisko

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru