Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krajina Yu no Kuni

+6
Hashiru Senju
Kuroi Mibojin
Tobiru Senju
Shinobi (Samurai)
Milli
Megumi
10 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 3 Empty Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Megumi Tue Jul 24, 2018 6:54 pm

First topic message reminder :

 
Krajina a okolie Yu no Kuni




Okolitá krajina Yu no Kuni. Množstvo ciest a cestičiek, počínajúc prírodnými horúcimi prameňmi. Aspoň tými, okolo ktorých sa zatiaľ nepostavilo žiadne osídlenie. V celej krajine prevláda množstvo zelene. Patria sem tiež rozsiahle lesy, lúky a pláne. Vcelku je Yu no Kuni svojim spôsobom prekrásna krajina, susediaca s krajinami: Shimo no Kuni , Oto no Kuni a  Hi no Kuni. Krajine vládne Yu no Kuni Daimyō.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down


Krajina Yu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Uzumaki Yukihiro Sat Apr 10, 2021 2:11 pm

Veverka se mě konečně pustila a přestala do mě hryzat. Jejich společným úsilím to konečně vypadalo, že mě dostanou a míček mi seberou. To jsem je opravdu tak podcenil?
Několik klonů se na mě vrhlo a já jsem v ten moment vyskočil do vzduchu. Mezitím jsem cítil jak se kolem mě prohnal kunai a zabodl míček o trochu dál ve stromu. Ve vzduchu jsem vytvořil klona a odrazil jsem se od něj, abych získal větší rychlost a mířil střemhlav k míčku. Byla to teď otázka rychlosti a vzdálenosti. Získá míček rychleji Shigure, který je kousek od toho nebo se tam dokážu dostat rychleji já?
Uzumaki Yukihiro
Uzumaki Yukihiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 125
Join date : 07. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Inemuri Yamanaka Sat Apr 10, 2021 2:44 pm

V momentě, kdy se na senseie pustily klony, jsem nechala Shintenshin Shintenshinem a opustila jsem tělo veverky. Čas Shiguremu pomoct jako člověk! Jenomže jsem to úplně nevychytala a tím, že jsem nechala své tělo na větvi poměrně vysoko na stromě mi stačil při návratu do vlastního těla pokus se postavit, abych zjistila, že mě ztuhlé prsty vůbec neposlouchají - a už jsem letěla dolů.

Shodou okolností jsem padala přímo před strom, do kterého byl nyní zabodnutý ten míček, který jsme měli získat. Před strom, ke kterému se v ten okamžik vyřítil i sensei a určitě i Shigure.

To z nás ale bude pěkná hromádka.
Krajina Yu no Kuni - Stránka 3 ?u=https%3A%2F%2Fi.gifer.com%2FOSv5
Inemuri Yamanaka
Inemuri Yamanaka
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 29. 03. 21
Age : 18
Location : Yamanaka Village

https://out-fox-it.gitlab.io/agnes-portfolio/#/yamanaka-inemuri

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Shigure Sat Apr 10, 2021 7:18 pm

Môj plán mi vyšiel. Oba kunaie sa zabodli do jedného zo stromov, pri čom jeden z nich spolu s loptičkou. No to ešte sensei nevidel čo na neho mám pripravené. Neutekal som k nim. Zložil som ruku do jednoduchej pečate pre "Kai", čo by aktivovali výbušný lístok na jednom z kunaiov. 


Sensei bol dosť silný na to, aby sa tomu nejakým spôsobom vyhol. V podstate som chcel kunai odpáliť, čo by prinútilo senseia nejak zas.. uhnúť, a zároveň by to odmrštilo druhý kunai aj s loptičkou ďalej. 
Mal by som výhodu nie? Utekať smerom k výbuchu ktorý by sa stal trocha ďalej.. no sotva som stihol syknúť prvú slabiku zo slova - Kai a moje oči zaregistrovali padajúcu Inemuri. Ona.. by sa pravdepodobne výbuchu nevedela vyhnúť. Nie keď padala zo stromu.


Ruku som zas zložil dolu, no a len som tam tak stál. Založil som si obe ruky na hruď a nechal klonov vypariť sa. Vôbec sa mi nepáčilo, ako to tu skončilo.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Uzumaki Yukihiro Sat Apr 10, 2021 9:24 pm

Ups, v Shigurem bylo mnohem víc, než na první pohled vypadalo. Tohle všechno naplánovat, aniž by si s Inemuri vyměnili jediné slovo? Pokud se jim budu pořádně věnovat, budou skutečně silné duo.
Kunai měl na sobě výbušný lístek a Inemuri spadla ze stromu. Teď jsem se musel rozhodnout jestli cíl nebo týmoví partneři. Volba byla jasná, ten kdo by si vybral cíl, tak by sice misi splnil, ale v mých očích by byl špína. Bylo načase na mou ultimátní zbraň. Důvod proč se mi říká Akai Senko, není jen ten, že moje blesky mají červenou barvu, ale hlavně protože jsem rychlý jako blesk. Shigure teď mohl vidět rudé zablesknutí a v momentě jsem stál s Inemuri v náručí v bezpečné vzdálenosti od kunaiů. Kolem mého těla poletovaly rudé blesky a celé tělo vyzařovalo rudou čakrovou auru.
"Dobrá práce," Krajina Yu no Kuni - Stránka 3 Tenor

Usmál jsem se. "Zkouška skončila," Inemuri jsem pustil. Byl jsem na ně náležitě pyšný a jen jsem si přál, aby mi odpustili tu malou lež, kterou jsem si připravil.
Uzumaki Yukihiro
Uzumaki Yukihiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 125
Join date : 07. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Inemuri Yamanaka Sat Apr 10, 2021 9:41 pm

V letu jsem stihla tři věci - natáhnout ruku po míčku, všimnout si výbušného lístku na druhém kunaii a pak už jen zaregistrovat rudé blesky probleskující mi kolem těla. Zavřela jsem oči a potlačila výkřik. Byla jsem v té vteřině skálopevně přesvědčená, že blesky jsou onen začínající výbuch. Ještě nikdy jsem nebyla tak blízko smrti a nebyla jsem schopná si v tu chvíli srovnat, co mě vyděsilo víc - jak lehce se to mohlo stát nebo jak moc jsem na to nebyla připravená. Celá jsem se třásla a podvědomě jsem se senseie pevně chytila. Nepouštět, bojím! Jantarové oči jsem držela vší silou zavřené.
A moje poslední myšlenka před smrtí by byla na to nekřičet, abych se neztrapnila. Výborně.
Až když nás sensei pochválil za dobrou práci, odvážila jsem se jedno oko zkusmo otevřít a pak už obě. Pustila jsem se jeho oblečení a pak jsem se zase chytila. Najít vlastní půdu pod nohama se mi podařilo až na podruhé. Určitě bych mu poděkovala, kdybych ještě nebyla v šoku z nenadálého spádu tohohle praktického testu. Naprázdno jsem polkla. Shigure vypadal ještě negativněji než obvykle.
Zkouška skončila?
"Uspěli jsme?" špitla jsem tiše.
Asi ne...
Inemuri Yamanaka
Inemuri Yamanaka
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 29. 03. 21
Age : 18
Location : Yamanaka Village

https://out-fox-it.gitlab.io/agnes-portfolio/#/yamanaka-inemuri

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Shigure Sun Apr 11, 2021 6:17 pm

Nie, nebol som taký psychopat aby som lístok odpálil a ohrozil tak Inemuri. Proste tam ten kunai len bol zabodnutý, výbušný lístok stále obalený okolo jeho rukoväte.

Keď sa ale celá situácia nejakým spôsobom .. upokojila a všetci ostali na nohách a v psychickej pohode - teda aspoň z mojej strane, len som zľahka pregulil očami. Alebo to tak aspoň mohlo vyzerať. v skutočnosti som sa však len na pár chvíľ pozrel k oblohe a snažil sa rozhodnúť, koľko času sme týmto tu stratili.


Vykročil som popri senseiovi a Inemu a začal zbierať porozhadzované zbrane po zemi, alebo zabodnuté v rôznych kríkoch.
"Inemuri... si veľmi.." rozmýšľal som, ako jej to povedať. Aké slovíčko som teraz hľadal? 
"Mäkká... pre tento svet." Kto vie, ako som to myslel. Pochvalu? Skôr to znelo ako to druhé. V mojom hlase sa toho moc vyčítať nedalo. Naďalej som zbieral padnuté shurikeny, zbrane a podobne, schovával ich späť do brašní.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Uzumaki Yukihiro Sun Apr 11, 2021 9:20 pm

Chvíli jsem se díval na oba dva studenty a procházel z jedné tváře na druhou.
"No, ještě jsem nikdy tým nevedl a žádné studenty neměl. Vedl jsem divizi ve válce proti Tsuchi no Kuni, ale to není to samé. Pokud máte nějaké přání, tak se nebojte ho vyslovit, pochopím to. Máme času kolik chceme, Hashiru nám nedal pevný termín, kdy tam máme dojet," ušklíbl jsem se. Dal jsem ruce k sobě a předemnou se objevil pečetící symbol klanu Uzumaki. Najednou se za přítomnosti nepřirozeného větru a svištění začal otevírat portál.
"Uzumaki Ryu: Amatsu-Mikaboshi no jutsu!" šeptl jsem, když se portál stabilizoval.
"Tak šup, jdeme! Směr Azuma, naše mise začíná!" zavelel jsem a ukázal jim na nový vstup. Rozhodně jsem nevstupoval první, protože jsem si chtěl být jistý, že vstoupí oba dva.
Uzumaki Yukihiro
Uzumaki Yukihiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 125
Join date : 07. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Inemuri Yamanaka Mon Apr 12, 2021 7:20 am

Už se mi podařilo to trochu rozdýchat, než mě Shigureho poznámka opět vyvedla z míry.
"Když víš," pokrčila jsem rameny. "Asi nemám na výběr žádný jiný svět, takže... mi bude muset stačit tenhle."
Nebyla jsem si jistá, jako většinu času, jestli to myslel jako kompliment nebo spíš naopak, ale byla jsem vděčná za to, jak to bylo upřímné. Jakkoli to pro mě možná nebyla úplně dobrá zpráva.

Sensei nám vlastně vůbec neodpověděl, jestli jsme tedy uspěli nebo ne, ale dal nám najevo, že mise pokračuje.
Tak jsme asi prošli. Soustředila jsem se na to, abych se narovnala, zklidnila dech a celkově abych vypadala víc jako kunoichi než rozklepané štěně, a poté jsem prošla portálem. Už jsem s nimi měla zkušenost, takže se mi z toho tentokrát ani tolik netočila hlava.

// Přesun
Inemuri Yamanaka
Inemuri Yamanaka
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 29. 03. 21
Age : 18
Location : Yamanaka Village

https://out-fox-it.gitlab.io/agnes-portfolio/#/yamanaka-inemuri

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Shigure Mon Apr 12, 2021 1:05 pm

Odlepil som od Kunaia výbušný lístok a obe som si schoval na svoje potrebné miesto do brašničky. Následne som len zložil ruky k bok a.. plášť zas v podstate dokonale zakryl podstatnú časť môjho tela. No to.. bol účel, nevidieť mi na ruky. Otočil som hlavu k senseiovi, po tom k Inemuri. Chvíľku som ju len potichu sledoval. No nijak som už túto tému nekomentoval.


Moju pozornosť si zas ukradol sensei ktorý.. no nevedel som čo spravil. Vyzeralo to ako nejaká prapodivná čierna diera a mne sa na chvíľku rozšírili zorničky. Od strachu, nebudem klamať. Znervóznel som a z nejakého dôvodu som ruku pod plášťom zas raz položil na tanto. No.. po tom som videl ako v ňom zmizla Inemuri.. a aj sensei.

Povzdychol som si. Pokrčil som ramenom a vošiel som mu oproti.. a do neho.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Ken Chinoike Tue Apr 13, 2021 9:51 am

Ani nevím jakým štěstím jsem se dostal přes celou Tsukiyamu a zakempil jsem někde v lese. Sic jsem byl stále v regionu, ale snad už v bezpečí. Odpadl jsem na zem a ztěžka dýchal. Bylo to nepředstavitelné, jak jsem moc jsem zklamal. Na to, že jsem  vyhlášený zabiják, tak si dovedu představit, že už mě po tomhle fiasku nikdy nikdo nezaměstná.
Sakra!
Byl jsem naštvaný a hodně, přímo jsem zuřil vzteky. Za tohle  Hashiru zaplatí. Nebylo to osobní, chtěl jsem ho zabít, ale za tohle ten zkur*ysyn zaplatí. Teď už je to osobní! Ztěžka jsem se zvedl a šel hledat nějaký úkryt, třeba nějakou pěknou jeskyňku, kde bych mohl chvíli pobýt a vymyslet další plán, jak se ho zbavit.
Ken Chinoike
Ken Chinoike
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 11. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru