Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krajina Yu no Kuni

+6
Hashiru Senju
Kuroi Mibojin
Tobiru Senju
Shinobi (Samurai)
Milli
Megumi
10 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Megumi Tue Jul 24, 2018 6:54 pm

First topic message reminder :

 
Krajina a okolie Yu no Kuni




Okolitá krajina Yu no Kuni. Množstvo ciest a cestičiek, počínajúc prírodnými horúcimi prameňmi. Aspoň tými, okolo ktorých sa zatiaľ nepostavilo žiadne osídlenie. V celej krajine prevláda množstvo zelene. Patria sem tiež rozsiahle lesy, lúky a pláne. Vcelku je Yu no Kuni svojim spôsobom prekrásna krajina, susediaca s krajinami: Shimo no Kuni , Oto no Kuni a  Hi no Kuni. Krajine vládne Yu no Kuni Daimyō.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down


Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Hashiru Senju Sat Feb 27, 2021 10:44 pm

Všiml jsem si, že mi Tobirama hleděl na čelo. Ihned jsem si upravil vlasy, tak aby nešla vidět a jen jsem přikývl.
Tobirama šel rovnou na věc. Srdce mi poskočilo radostí, když jsem uviděl jak si přivolal svitek pomocí ninjutsu. Natáhl jsem se pro něj a rychle jej uschoval. Tento svitek pomůže Kotomině straně zvrátit váhy na její stranu. Pravda byla taková, že jsme prohrávali. Nic se nedělo, to bylo mnohem horší, než kdybychom válčili vkuse několik měsíců. To ticho bylo nervy drásající a já jsem se rozhodl převzít otěže a trochu to napravit.
"To jsou vnitřní záležitosti Shimo no Kuni," odpověděl jsem stroze.
"V Yu no Kuni je potenciál, je to země, která nám může pomoci, jinak by bylo vše ztraceno. Nemáme finance na to, abychom požádali o pomoc klany, sotva zvládáme provoz vlastní armády. Klan Kana má nemilosrdnost Uchihů a bohatství zlatého klanu z Kaze no kuni. Já vím, že s tímhle si budu muset trochu zašpinit ruce, ale s tímhle to dokážu!"

zakončil jsem trochu plameně svou řeč a sevřel ruku v pěst.
"Arigatou, Tobirama-kun,"
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Sat Feb 27, 2021 10:51 pm

Tobirama

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 0E4FA959FF63C847C46B05E6A9CD9F612C88F29D

"Tak přeci jen jsi dospěl, mladý Hashiru...Nevím, jak toho chceš docílit, ale budiž. Budu se snažit, aby Otec přesměroval svou pozornost jinam. Hodně štěstí," jen co to dořekl zmizel. S jeho odchodem začalo znovu pršet a zvuky padajícího deště se v tom tichu rozléhaly.
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Hashiru Senju Sat Feb 27, 2021 11:00 pm

Tak a bylo to. Tobirama odešel, jeho slova mi dál zněla v uších. Něco se chystá.. Přimhouřil jsem oči. Tobirama nikdy takový nebyl a tak rychle by mi nikdy nevyhověl. Otázkou však zůstalo co.
Mohl jsem tu zůstat přemýšlet dál, ale plášť začal promokávat a začalo stmívat. Tma se rozšířila až k místu, kde jsem byl a na nebi se objevovali první záblesky. Vypadalo to, že přestává pršet. Sebral jsem se a odešel s veledůležitým svitkem.

PŘESUN
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Hashiru Senju Fri Mar 05, 2021 7:00 pm

Hashirovi parťáci a já jsme zastavili v Yu no Kuni, blízko našeho cíle.
"Tady zakempíme a připravíme se..Hatori-san, zajistěte prosím svým byakuganem perimetr" zastavil jsem se.
"Naším cílem je zabití pána hradu. Je to.." chvíli jsem přemýšlel, jestli jim říct pravdu, ale jsou to Shinobi, měli by to vydržet.
"Je to Daimyo téhle země.. Jako Shinobi máte tu povinnost mlčet o téhle misi i o jejich podrobnostech, na to nezapoměntě.." vytáhl jsem z tašky malé značky.
"Tohle si dejte na své oblečení. Je to znak klanu Kana. Při téhle misi budeme za klan Kana." sám jsem si svou značku připnul na prsa. Vytáhl jsem také mapu a rozvinul ji.
"Kolem hradu jsou postavené čtvercové hradby. V každém rohu je věž. Na hradbách jsou vojáci a v každé věži sídlí generál, měl by to být A-rankový ninja. Musíme je sejmout všechny najednou a hlavně potichu. Poté se dostavíme do hradu. Hrad je střežen dvanácti strážnými ninji z celého světa. Takže se rozdělíme do týmu po třech a začneme s útokem. Každý z vás dostane malou verzi Katsuyu, mého osobního summona, který Vás bude léčit v případě nouze. Já využiju zmatku a vtrhnu do osobní ložnice toho šmejda a sejmu ho.." vysvětlil jsem svůj plán.
"Máte někdo nějaký nápad, jak tohle zlepšit?"
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Mar 06, 2021 5:39 pm

Dřív než mohl Hyuuga otevřít oči a prohledat perimetr a najít mou maličkost, objevil se před nimi kouř. Jakmile pominul mohli vidět střední oranžovou žábu a na ní nestál nikdo jiný než já.
"Já mám nápad, co takhle do toho tvého tažení zahrnout i mě... mladší bratříčku!" pohodil jsem hlavou a začal jsem tančit svůj tradiční žabí tanec.
"Přivítejte velkého mudrce z Myoboku zan..Krásného Tobiru Senju!!" Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Tenor

"Tobiru Senju, slavný gama sennin k vaším službám.." seskočil jsem a uklonil se. Všiml jsem si taktéž slavné a taky tak krásné ženy Mibojin a přešel k ní. Jemně jsem ji uchopil za ruku a letmo políbil.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Gama Sennin
Gama Sennin

Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 06. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Kuroi Mibojin Sun Mar 07, 2021 9:32 am

Moc jsem toho nenamluvila. Všechno totiž zvládl říct ten kluk. Teda věděla jsem, že děti přestávají být dětmi už v nějakých čtyřech letech, tak zvrácená doba to byla. Z přemýšlení mě vytrhl Hashiru, když začal vysvětlovat jeho plán. Ok, vražda feudálního pána. Nic neobvyklého, destabilizace země, vládnoucí elita celá pobitá. Věděla jsem, že každý feudální pán si zaslouží zemřít za veškerá zvěrstva, co provádí. To však nebyl důvod k debatě. My ninjové jsme jen zbraně vyšších sil, pokud si někdo, zřejmě jiná země, objednal vraždu tohoto feudálního pána, našim úkolem bylo to splnit.
Pak dorazil dost divný kluk, který mě chytl za ruku a jemně políbil. Byla jsem v šoku. V práci jsem byla zvyklá se potýkat s horšími a nechutnějšími než je tohle, ale ve skrytu duše jsem se chtěla vyzvracet.

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Original

Setřásla jsem to z hlavy, ignorovala ho a přešla k mapě. "Ten plán no...dalo by se to zvládnout jinak, lépe, víc shinobi-way. Je tu spousta možností, jak to udělat, ale trvalo by to déle než tohle. To, co navrhuješ je kompletní masakr. Na to já nejsem stavěná. Samozřejmě, že to udělám, zlato je fajn...Pokud to musí takhle být, uděláme to rychle, potichu, tak abychom jim znemožnili zavolat posily. Nechci bojovat s celou armádou Yu no kuni." dala jsem si ruce v bok a přimhouřenýma očima jsem si prohlédla ostatní felas. Možná by to šlo..
Kuroi Mibojin
Kuroi Mibojin
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Hashiru Senju Mon Mar 08, 2021 9:36 am

Tak přece nás někdo sledoval. Tobiru Senju, velký žabí sennin? To už jako dokončil trénink sennina?!
Ozvala se ve mě menší závist. My s bratrem jsme vždycky soupeřili ve všem, je o něco málo starší než já, tak to jinak ani nešlo. Já byl ten geniální, co dokázal vytvářet nové techniky, ale to on měl tu vytrvalost. Dost mě inspiroval, ale to se nesmí dozvědět.

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Tenor
"Ty idiote, takhle prozradit naše příjmení?! Slez dolů z té žáby, drž ústa a poslouchej!"
Otočil jsem se ke Kuroi a vyslechl si ji. Měla pravdu, ten plán měl spoustu mezer, pokud to nepůjde přesně podle plánu, tak to bude bolet. Hodně..Ne všichni to můžeme přežít, ale tahle mise je velmi důležitá..
"No, je tu možnost uzavřít celou oblast do bariéry, ale to není možné vzhledem k našemu počtu...Když je tady Tobiru, tak ten může ve druhé fázi přivolat žáby a dělat návnadu. Vylákat všechny síly ven a my bychom je mohli přepadnout ze zálohy...Ano, uděláme to trochu jinak. Nejdříve se rozdělíme do čtyřech skupin, Dan, Sasuke a Hatori jedna skupina, Sagura, Benjiro a Mibojin budou tvořit tým číslo dva. Ei, Bee a Shi budou tým tři a já s Tobirem budeme tým čtyři. Rozdělíme se a každý si vezme jednoho generála ve věži. Máme výhodu překvapení, nikdo neví, že sem jdeme. Musíme to provést rychle, bez velkých technik a ničení, ať si toho nikdo nevšimne. Poté se seskupíme. Tobiru a já budeme návnada. V přední části hradu se objevíme a vylákáme síly ven. Kuroi převezme identitu jednoho z generálů a vejde do hradu. Zabije Daimya, přemění se opět na mě a pak ho zabije. Nezapomeňte na to, že nás posílá klan Kana.." ušklíbl jsem se.
"Je důležité, aby to věděli.." ušklíbl jsem se. Na mapě jsem vyznačil body a připsal čísla týmů.
"Jdeme na to! Zatím si popovídejte o svých technikách a schopnostech. Saguro, můžeš nám prosím udělat pěkně hustou mlhu? Za soumraku vyrazíme.." poodešel jsem od mapy a přistoupil k Tobirovi.
"Arigatou niisan.."
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Mon Mar 08, 2021 10:29 am

Ostatní jen tiše souhlasili s misí a s plánem. Hatori použil byakugan, prohlédl si všechny nepřátele a všechny je zaznamenal do mapy. Plán byl nebezpečný, ale proveditelný.

Karatachi Sagura

"Ok, tak to nějak zvládněte..Já nám pomůžu se zakrýt. Vytvořím mlhu už teď a uděláme to tak, aby to vypadalo co nejvíc jako skutečné. Mlha se bude postupně šířit až k hradu. Máme na to několik hodin." poskládal jsem pečeť a trochu popoběhl k hradu.
"Ninpou: Kirigakure no jutsu.." poskládal pečetě a vyčkával. Mezitím krajinu zaplavovala hustá mlha.
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Kuroi Mibojin Mon Mar 08, 2021 10:30 pm

Ok, takže proběhla menší změna plánu. Teď se mi líbil mnohem víc. Až na ten konec.
Takže já to mám udělat? Protože jsem tady asi ten největší vrah, tak to mám udělat a riskovat život? pomyslela jsem si, ale spíš jsem spolkla jed a zkusila jemnější tón.
"A co když tam bude ještě někdo? Někdo S-rankový a zabije mě pohledem?" řekla jsem se zvednutým obočím.
"No dobře, kdyby něco, tak uteču pro posily.." přikývla jsem nakonec a pak jsem si stoupla k Sagurovi a Benjirovi.
"Hej vy dva, jsem spíše na genjutsu, ale umím se i dobře bránit, nemám sílu, ale mám techniku..takže tak. A ještě umím proměny, ale ty jsou naprosto neodhalitelné." ušklíbla jsem se a čekala na soumrak.
Kuroi Mibojin
Kuroi Mibojin
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Hashiru Senju Mon Mar 08, 2021 11:04 pm

Nastal soumrak...Štěbetající ninjové utichli. Ptáci začali létat do svých domovů a ostatní zvěř se také vracela. Noční zvířata naopak začala pomalu vstávat a připravovat se na lov. Stejně tak jako my jsme se potichu vydali směrem k hradu. Všichni jsme se rozdělili podle plánu a nebylo po nás ani vidu, ani slechu.
PŘESUN VŠICHNI -> Hrad
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Uzumaki Yukihiro Thu Apr 08, 2021 1:45 pm

Chvíli to trvalo, ale konečně jsme se dostali do půli cesty. Mohl jsem tam vytvořit portál, abychom tam byli hned, ale proč plýtvat čakrou. Navíc jsem to bral jako teambuilding.
Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Fb8aa3dff22201b6708574a7edf8c1a0
Dohopsal jsem do místa, kde jsem si myslel, že to bude nejlepší. Měli jsme ještě nějaký čas, tak mě něco napadlo.
Zastavil jsem se a skočil dolů.

"Shigure, umíš se čakrou udržet na stromech atd?" řekl jsem po chvíli, co mě dohnali.
"Máme nějaký čas navíc, tak proč bychom nemohli zdevastovat tento krásný les našim tvrdým tréninkem?" usmál jsem se.
Uzumaki Yukihiro
Uzumaki Yukihiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 125
Join date : 07. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Inemuri Yamanaka Thu Apr 08, 2021 3:35 pm

Když jsme se zastavili, zvedla jsem pohled k obloze, respektive k těm kouskům oblohy, které prosvítaly mezi stromy, a zhluboka jsem se nadechla. Čistý vzduch a vůně lesa, dřeva i zeleně, to se nedá ani popsat, to se musí zažít. Cítila jsem se jako doma, takhle nějak vypadalo celé mé dětství - běhání po lesech. Využila jsem chvíli, kdy sensei mluvil, abych se napila vody, kterou jsem měla s sebou, a v mezičase jsem poslouchala.
Yosh, trénink! Takže dojde i na mé Mizu shurikeny? Nebo to bude Suidan? Byla jsem zvědavá, co sensei nakonec vybere.
Zatím jsem se do konverzace nezapojovala, byla přece jen mířená spíš na Shigureho.
Inemuri Yamanaka
Inemuri Yamanaka
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 29. 03. 21
Age : 18
Location : Yamanaka Village

https://out-fox-it.gitlab.io/agnes-portfolio/#/yamanaka-inemuri

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Shigure Thu Apr 08, 2021 4:15 pm

Zastavili sme sa pomerne nečakane. Spočiatku som si myslel že sa jedná o nejaký problém a tak som rukou pod plášťom zovrel rúčku tanta a začal sa obzerať po okolí.
Útok?


No sensei sa nakoniec otočil k nám a spýtal sa ma.. otázku. Pozrel som sa na Inemuri, uistenie, že to bolo naozaj na mňa.
Zdevastovať?  Byť človek ktorý ukazuje emócie na tvári, tak by tam videl zaskočenie. No takto to bol iba pomerne chladný pohľad, pri ktorom som snáď ani raz nežmurkol.
"Áno.." Odvetil po chvíľke. Tak trocha som čakal nejaký chyták.. pascu. Existovala osoba, ktorá to nedokázala a nazývala sa shinobi? Však to bol úplný základ.
Zas som sa otočil na Inemuri. 

Nie.. určite na mňa nič neukuli spolu. Na to je príliš milá.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Uzumaki Yukihiro Fri Apr 09, 2021 11:56 am

"Výborně," přikývl jsem na Shurigureho. Byl to skutečný základ, ale nebyl jsem si jistý, jestli to každý dostatečně ovládá.
Otočil jsem se na Inemuri.
"Vodní techniky jsou dost náročné, pokud nemáš k dispozici vhodný zdroj vody. Ve tvé úrovni bude dost náročné si vodu vytvořit mimo tvé tělo, takže jako první tě naučím Suidan. Tygr, Býk, tygr, krysa. Suiton: Suidan no jutsu!" poskládal jsem pečetě, soustředil čakru v hrudi. Otočil jsem se bokem a vyplivl množství vodní masy z úst.
"Je to všestranná technika, která má základ prakticky ve všech vodních technikách typu dračí, žraločí bomba apod. Bude se hodit, tak si to párkrát zkus. Voda je jako vnitřní energie, jako život samotný. Jako kdybys vodu tlačila proti sobě a pak tě sama táhla někam jinam. Je to o tom, být vnitřně silný, klidný. Soustředíš čakru v hrudi, představuješ si jak je plná živoucí energie vody a vyplivneš ji ven, protože voda je svobodná, nemůžeš ji uvěznit." pousmál jsem se na konci dlouhého a vyčerpávajícího výkladu. Jestli to takto skutečně bylo, to nevím. Takto mi to vysvětlil můj mistr a takto jsem to chápal já. Voda byla mocná a zrádná, ale také sloužila dobře a dokázala chránit. Začal jsem se pak hrabat v kapsách, po chvíli, kdy jsem prohledal všechny schovky v mém oblečení a v kapsách, jsem našel malý míček.
"Mám pro vás však jednu zprávu. Hashiru-sama si chce vás otestovat. Pokud dokážete spolupracovat a sebrat mi tenhle míček, můžete zůstat jako mí studenti. Pokud se mě ani nedotknete a míček mi neseberete, ani se jej nedotknete, končíte jako ninjové Tsukiyami a budete vyhnáni! A to je ještě milosrdný trest.." ukázal jsem míček o velikosti většího jablka. Samozřejmě, že mi Hashiru nic takového neřekl, ale musel jsem je konečně otestovat, než dojde na skutečný boj.
Uzumaki Yukihiro
Uzumaki Yukihiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 125
Join date : 07. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Inemuri Yamanaka Fri Apr 09, 2021 12:25 pm

Trochu jsem se zastyděla, když Shigure potvrdil, že umí běhat po stromech a ještě se zatvářil jako kdyby to byla naprostá samozřejmost.
Určitě to umí i po vodě a jenom já jsem byla tak pozadu!
Ještě, že už jsem obojí zvládala i já, a raději jsem se nepřiznávala, že to nebyla pravda vždycky. Navíc mi sensei důvěřoval rovnou se složitější technikou, alespoň podle ranku. Nadmula jsem se pýchou a bleskově jsem si vyškoušela pečetě. Neměla jsem s nimi problém, byly jen čtyři a navíc se jedna jen opakovala.
"Tygr, býk, tygr, krysa," zopakovala jsem nahlas při prvním skládání a vzápětí už jsem je zopakovala bez popisu mnohem rychleji. "To by šlo!"
S vyplivnutím vody, při kterém jsem ho obdivně pozorovala, to nebylo tak jednoduché, to jsem ještě nikdy nedělala a znělo mi to jako složitá disciplína. V duchu jsem si pohrávala s chakrou a snažila jsem se přijít, jak se vůbec "zpracovává" do té vodní nebo jak z ní vodu vytáhnout, ale prozatím pro mě chakra byla chakra. A to jsem se při jeho ukázce snažila soustředit, jestli z jeho chakry nevycítím něco specifického, nicméně Kanchi no Jutsu jsem se teprve učila, takže jsem sice vycítila, že používá chakru, ale jakou a jaké množství, to mi bylo velkou neznámou.

Zavřela jsem oči a pokusila jsem se soustředit na přetváření chakry ve svém těle na živoucí energii, která chce ven. Chce proudit, podobně jako při trénování chození na vodě jsem nemohla použít stále stejný tlak. Chce ven. Po chvíli jsem ze své chakry měla trochu jiný pocit a minimálně jsem si myslela, že by mohl odpovídat vodě.
"Suiton: Suidan no Jutsu!" Tygr. Býk. Tygr. Krysa.
A... naprázdno jsem vyfoukla vzduch.
Uhm.
Rozkašlala jsem se, trochu jako když špatně polknete a trochu vody vám skončí v plicích.
Tak to byl fail.

Aby toho nebylo málo, sensei v průběhu mého tréninku přišel se šokující informací.
Ale... Ale vždyť nám právě přidělili byt? To to byla jenom zkouška, ukázka, co bychom mohli mít, abychom byli dostatečně motivovaní dát tomuhle testu všechno?
Zhluboka jsem se nadechla. Až mě z toho šoku přešel kašel po tréninku Suidanu, ani jsem nevěděla jak. Měřila jsem si ho jantarovýma očima. Jak by mi to mohl udělat? Jak by NÁM to mohl udělat? Sice jsem je oba znala relativně krátce, ale už jsem je vnímala víc jako členy rodiny než některé ze vzdálenějších příbuzných. Tohle bylo moje místo ve světě a nikdo mi ho nevezme. Ani mě nenapadlo, že by to nemyslel vážně, přece jen jsem každé Yukihirovo slovo brala jako zákon.
Jako kdybych neřekla, že už se mě nezbaví!
"Hai, sensei," odvětila jsem jako obvykle, můj tón hlasu se ale z obvyklého nadšení změnil na vážný. Bylo vidět, že tentokrát jsem si souhlas dobře rozmyslela, a kdesi pod rozhodným souhlasem možná bylo schované i to, že jsem se možností vyhnanství cítila dost zraněná.

Uskočila jsem dozadu vedle Shigureho a přikrčila jsem se do bojové pozice, pravou ruku blízko taštičky se shurikeny, připravená se kdykoli odrazit a uskočit ještě dál.
"Můžeme začít?"
Nemáme čas se sesynchronizovat, to je špatné. Ale už jsem spolu bojovali a víme, co ten druhý umí. Kdyby se Shiguremu třeba podařilo senseie zmást jeho klony a nahnat mi ho do rány Shintenshinem...
Bylo by docela poetické poprvé použít Shintenshin na člověka, který mě přivedl k cestě ninji.
Inemuri Yamanaka
Inemuri Yamanaka
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 29. 03. 21
Age : 18
Location : Yamanaka Village

https://out-fox-it.gitlab.io/agnes-portfolio/#/yamanaka-inemuri

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Shigure Fri Apr 09, 2021 12:59 pm

"Hmpf.." Sám som sa začal skôr pasívne pozerať na to, ako sa pre zmenu sensei začal venovať Inemuri. Učili sa Suiton, respetkívne jej poukázal nejakú techniku. Ak som tomu správne pochopil, tak by jej vedela nahradiť trebárs klasické shurikeny. To mohlo byť dosť.. užitočné.

Pohľad som zas obrátil na Inemuri, ktorá sa s technikou začala trápiť.
Naozaj máme čas na toto? Prebehlo mi hlavou a zataiľ čo si skúšala to.. čo si skúšala, tak som sa obzrel po ceste, do strán.. nebol som paranoidný, no takto traja.. na odstrel. 



No v tom sensei zas zameral pozornosť na nás oboch.. a dal nám svojim spôsobom ultimátum, ultimátum s loptičkou. Rukou som pod plášťom zašiel k brašni s kunaimi. Bol to malý pohyb.. no a vďaka plášťu by ani nemal byť vidieť.
To myslí vážne? Ozvalo sa mi v hlave s istou dávkou pochybností. Neodpovedal som mu však. 

Inemuri priskočila až ku mne. Na rozdiel od nej som ale nečakal na nejaké oficiálne odštartovanie. V momente keď sa mi zazdalo, že má sensei oči skôr na nej, tak som trhol pravou rukou, môj plášť sa podvihol a na senseia letel kunai, ktorý som mu vymrštil smerom do hrude. Nahol som sa dopredu a vybehol som priamo oproti nemu, za behu druohu rukou vyťahujúc moje tanto.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Uzumaki Yukihiro Fri Apr 09, 2021 3:37 pm

Bylo bláhové mě přepadnout takto zepředu. To vážně nevěděli nic o ninja taktice? Bylo nakonec dobře, že jsem zvolil tuhle tréninkovou metodu, protože to bylo evidentně potřeba. Hozený kunai jsem jednoduše chytil a roztočil ho. Co to s nimi je?

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Tumblr_inline_nt7aiuh0mI1tyxiyu_500
"Je načase Vás naučit co skutečně znamená být ninjou, protože zaútočit takhle napřímo to fakt není, ještě proti tolik silnějšímu," v tom momentu jsem použil Kanashibari no jutsu a oba je paralyzoval. Tato technika byla ve své podstatě velmi jednoduchá, kouzlo bylo v tom, že čím silnější uživatel, tak tím silnější technika byla. V tom okamžiku by oba měli zůstat paralyzovaní.

Uzumaki Yukihiro
Uzumaki Yukihiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 125
Join date : 07. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Inemuri Yamanaka Fri Apr 09, 2021 3:46 pm

Cože?
Sotva jsem k Shiguremu doskočila, on už se rozběhl vstříc nebezpečí. Na chvíli mě to zarazilo, neznělo mi to jako úplně dobrá taktika, zvlášť ne od někoho, kdo nad věcmi přemýšlí tak, jak jsem si myslela, že to dělá on. Nezarazila jsem se proto, že bych nevěděla, jak bojovat, ale proto, že jsem měla pouze dvě nepříliš dobré možnosti. Když zaútočím s ním, sensei nás přemůže oba a prohrajeme. Když se vzdálím, prohraju taky, protože tím půjdu proti naší týmové práci. Než jsem se stihla rozhodnout, zaregistrovala jsem, k jaké technice se sensei chystá. Kanashibari no Jutsu jsem totiž uměla taky už z domu, byla to druhá technika, kterou jsem se kdy naučila, a znala jsem ho dost důvěrně.
"Shunshin no Jutsu!" zvedla jsem ruku do pečeti tygra, jak nejrychleji jsem uměla, a pokusila jsem se technice vyhnout a zmizet za nejbližší strom. Jestli se mi to povedlo, kdo ví...
Inemuri Yamanaka
Inemuri Yamanaka
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 29. 03. 21
Age : 18
Location : Yamanaka Village

https://out-fox-it.gitlab.io/agnes-portfolio/#/yamanaka-inemuri

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Shigure Fri Apr 09, 2021 4:35 pm

Zastavil som sa niekde v polke tasenia tanta z púzdra. Nebolo to.. chcené zastavenie. Moje telo sa nemohlo pohnúť a aj keď som vedel rozmýšľať, jednoducho.. nefungovalo. Môj kunai mal byť skôr niečo na rozptýlenie. No.. očividne to bolo úplne nepodstatné.

Nevedel som čo robiť. Nie že by som sa nesnažil pohnúť ale.. nemohol som. Na jeho slová som neodpovedal. Nepotreboval som to za potrebné. Nebol som ten typ, ktorý by verbálne vyjadroval svoje.. vnútorné rozpoloženie. A tak som sa na neho len pozeral a no.. čakal, či ma uvoľní, alebo nie.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Uzumaki Yukihiro Fri Apr 09, 2021 6:09 pm

Inemuri si mohla zkouše uniknout jak chtěla, protože v tom momentu kdy se o něco pokusila ztuhla a nemohla se hýbat. Rozhodl jsem se jim dát ještě jednu šanci.
"Ani jsem neřekl start Shigure," vytáhl jsem tři prsty a začal s odpočítáváním.
"Tři..Dva...Jedna..Start!" v tom se technika paralýzy zrušila a měli možnost se skrýt a napadnout mě ze zálohy.
"Ninjovská taktika číslo jedna, ninjutsu!" vykřikl jsem nahlas a usmál se. Míček jsem si připevnil zezadu na brašničku.
Uzumaki Yukihiro
Uzumaki Yukihiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 125
Join date : 07. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Inemuri Yamanaka Fri Apr 09, 2021 7:11 pm

Tak, Shunshin pokus číslo dva.
"Shunshin no Jutsu!" s pečetí tygra jsem se bez dalších komentářů a s pěkným obláčkem "přemístila" ne za nejbližší strom, ale do jeho koruny, kde jsem se schovala za mohutný kmen. Zprudka jsem oddechovala.
Jedna šance je pryč. Nedá se nic dělat, nevím, co Shigure udělá a zjevně ho nedokážu předvídat...
Pohled mi padl na veverku, která seděla na stromě o kousek vedle. Přimhouřila jsem oči.
To je hodně špatný nápad...
Moje a veverčiny oči se střetly.
Ale zaslouží si to! Za to, že by nás klidně vyhodil, když by si to Hashiru-sama usmyslel!

Posadila jsem se tak, abych nespadla, až ztratím vědomí (větev naštěstí byla dost široká) a zaměřila jsem se na veverku, ruce natažené ve specifické, tajné pečeti klanu Yamanaka, která se používá pro naše techniky přenosu vědomí. Vyčkala jsem, až se můj cíl přestane hýbat, což bylo jasné ve chvíli, kdy začala jíst nějaký oříšek, a pak jsem pomocí Shintenshin no Jutsu přenesla své vědomí do jejího těla. Se zvířátky mi to šlo, s tím jsem měla spoustu praxe. Hlava mi sklouzla na stranu, jak se z mého lidského těla zdánlivě vytratil všechen život.

Já sama jsem prostřednictvím svého vědomí nad veverkou převzala kontrolu a namířila jsem si to s ní strom po stromu nad hlavu senseie. Sázela jsem na to, že si bude dávat pozor na nás, ne na zvířata. Na jeho levelu přece dokáže rozeznat, co je zvuk zvířete a co zvuk člověka a nebude se před námi chtít ztrapnit, kdyby si to spletl. Plus není senzibil, takže by neměl vycítit mou chakru. Alespoň myslím. A upřímně, koho by napadlo, že použiju takovou zákeřnou taktiku?
Má to mít! Yosh!
Jako veverka jsem skočila senseiovi na hlavu a pokusila jsem se ho kousnout, kamkoli to šlo, nejspíš do ucha, které v tu chvíli bylo nejblíž. Na mou obranu to sice samo o sobě nemělo moc smysl, ale Shigure by toho mohl využít k dalšímu, tentokrát snad úspěšnému útoku.
Inemuri Yamanaka
Inemuri Yamanaka
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 29. 03. 21
Age : 18
Location : Yamanaka Village

https://out-fox-it.gitlab.io/agnes-portfolio/#/yamanaka-inemuri

Hashiru Senju and Uzumaki Yukihiro like this post

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Shigure Fri Apr 09, 2021 9:03 pm

Sensei na mojej tvári snáď prvý krát mohol vidieť nejakú emóciu. Len veľmi ľahkú.. no bola tam. Zamračenie sa. Hnev? Svoje myšlienky som si ale nechal pre seba a len som ho sledoval, čakajúc kým zruší techniku.

...Štart!

V momente som uskočil do strany. Respektívne stále uskakoval, ako keby som okolo neho robil polkruh. Počas toho som ale spravil zopár premetov a na senseia letelo zopár ďalších zrabní. Shurikeny.. kunaie, čokoľvek čo som našiel po vreckách. Chcel som ho zamestnať. Nevedel som síce čo robí Inemuri a ani som to nemal "ako" vedieť ale.. prišla mi skôr ako bojovník na diaľku. No.. a tak som musel zaplniť to predné miesto nie?

Po ktovie koĽkatom premete a hodení zbrane som dopadol na nohy. Nespravil som pečať, no ruku som stiahol k chrbtu a cez tvár som si pretiahol Čiernu kapucu z mojej kápy. No.. a zrazu som sa tam nachádzal zo desať krát, všetko klony, vytvorené pomocou Yinu. V podstate to vyzeralo tak ako keby sa objavili zo zeme. Tasil som tanto podobne, ako aj všetky ostatné. Vedel som že vie sensei taktiež klonovú techniku ale.. snáď by niečo také nepoužil na nás nie? Skočil som po ňom, neuvedomujúc si, že po ňom ide aj nejaká veverička. Inemuri oklamala minimálne moju maličkosť.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Uzumaki Yukihiro Fri Apr 09, 2021 9:43 pm

Konečně pochopili oč mi jde. Podařilo se jim úspěšně skrýt. Rozhlížel jsem se kolem. V tom se na mě řítilo spoustu zbraní. Vyhodil jsem kunai, abych zablokoval shurikeny z jednoho místa a pak automaticky použil čakrové řetězy.
Udělal jsem malou otočku a zároveň roztáčel řetěz, kterým jsem odrážel hozené shurikeny a kunaie.

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 SvPUE66
Odražení se povedlo, ale v tom mě ohromil svými genjutsu klony.
"Dobře provedeno, ale to asi nestačí," už jsem se chystal švihnout skrz klony řetězem, v té chvíli mi na krk skočila veverka a chtěla mě pokousat. Sakra, nebyl jsem očkován proti vzteklině! Áách..Nesnáším veverky a hlodavce!
Bylo mi jasné, že je to Inemuri, ale tak zákeřný trik proti mě nemusela používat. I když, asi jsem si to zasloužil.
"Raiton: Jibashi" začal jsem kolem svého těla vypouštět blesky s cílem vyplašit veverku a Shigureho útok jsem si vůbec nevšiml. Mou pozornost měla veverka.

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 30ccde428d3d292c4dd29716e02b05b9a177d852_00
Uzumaki Yukihiro
Uzumaki Yukihiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 125
Join date : 07. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Inemuri Yamanaka Fri Apr 09, 2021 10:00 pm

Ups!
Veverka začala uprostřed blesků panikařit a mě stálo veškeré úsilí udržet si kontrolu nad jejím tělem a do toho ještě uskakovat před blesky. Periferním viděním jsem při jednom skoku zaregistrovala, že Shigure vytvořil klony.
Tohle je náš okamžik!
Jak jsem chtěla promluvit, veverka vypískla. Asi jsem zapomněla, že nemůžu. Každopádně jsem do uhýbání bleskům dala všechno, ještě, že tohle bylo mrštné zvířátko se spoustou energie. A taky jsem trochu sázela na to, že by jí sensei neublížil, protože cokoli se stane "posednutému" tělu při trvání Shintenshinu to se stane i mému tělu - a popálená bleskem bych rozhodně být nechtěla. Doufala jsem, že Shigure využije příležitosti co nejdřív!
Je to na tobě, Shigure! Zaměstnávám jeho pozornost, popadni míček!
Inemuri Yamanaka
Inemuri Yamanaka
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 29. 03. 21
Age : 18
Location : Yamanaka Village

https://out-fox-it.gitlab.io/agnes-portfolio/#/yamanaka-inemuri

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Shigure Sat Apr 10, 2021 8:13 am

Sensei zneškodnil hodené zbrane pomerne zaujímavým spôsobom. Tie chakrové reťaze vyzerali tvrdo.. teda, v rámci nejakej odolnosti. No skôr než sa zahnal po klonoch si svoje ďalšie počínanie rozmyslel. Sústredil sa skôr na veverku a použil nejaké divné .. bleskové niečo. Klonov v podstate odignoroval a to som považoval za celkom dobrú príležitosť. Tí sa na neho doslova vrhli, zakrívajúc mu výhľad v podstate na čokoľvek. Aspoň poniektorý z nich. Ja pracoval na "kraji" tejto mojej malej armády. Hodil som ďalšie dva kunaie, keďže som sa k tým bleskom nechcel moc priblížiť. Tento krát ale leteli smerom k loptičke. Jeden mal za útolu prečesať lanko, na ktorom bola pripevnená (ak tam nejaké bolo) a druhý si to mal zabodnúť priamo do nej a spolu s ňou tak preletieť o niečo ďalej, do krovia na druhej strane. Po tom by ju teoreticky stačilo len.. zobrať.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru