Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krajina Yu no Kuni

+6
Hashiru Senju
Kuroi Mibojin
Tobiru Senju
Shinobi (Samurai)
Milli
Megumi
10 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Megumi Tue Jul 24, 2018 6:54 pm

 
Krajina a okolie Yu no Kuni




Okolitá krajina Yu no Kuni. Množstvo ciest a cestičiek, počínajúc prírodnými horúcimi prameňmi. Aspoň tými, okolo ktorých sa zatiaľ nepostavilo žiadne osídlenie. V celej krajine prevláda množstvo zelene. Patria sem tiež rozsiahle lesy, lúky a pláne. Vcelku je Yu no Kuni svojim spôsobom prekrásna krajina, susediaca s krajinami: Shimo no Kuni , Oto no Kuni a  Hi no Kuni. Krajine vládne Yu no Kuni Daimyō.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Milli Tue Jul 24, 2018 7:10 pm

Z nějakého mně neznámého důvodu jsem vedla já. Několikrát jsme se snažila spomalit aby Goemon šel první ale bylo to k ničemu. Nakonec jsme se s tím smířila a pokud bych nás zavedla někam do háje hádala bych se, že měl jít první. No po nějaké době jsme se zastavila u vody a hodila ruksak na zem. "Přestávka." Zahlásila jsem a na férovku jsem se posadila. Nehodlala jsem jít dál. To, že šel celou dobu za mnou mě už znervózňovalo až moc a chtěla jsem si od toho odpočinout. "Yu no Kuni je ale obří..jestli trefíme místo kam šla tak budu čučet." Přiznala jsme a zadívala se na hladinu.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Megumi Tue Jul 24, 2018 7:22 pm

Prestalo ju to baviť. No čo už. Chvíľku som sa až smutne pozeral na to, ako si sadla no len som pokývol ramenom a sám som si zložil zbytočnú záťaž. Ako napríklad katanu, Gunbai či môj vlastný cestovný vak.
"Nehádam sa." Odvetil som jej na jej zavelenie o prestávke, no zatiaľ som nesedel. Začal som si niečo hľadať vo vaku, až kým som konečne nevytiahol menší zvitok. Sadol som si vedľa Sayi a roztvoril som ho, na čo som sa doň zapozeral. Síce zvitky od Omoikaneho sa vždy rozpadli, no vďaka sharinganu som dokázal presne skopírovať jeho obsah a zapísať si vlastný. 
"Nom, nehovorím že tam musíme trafiť hneď. Ak sú v poriadku, tak sa budú schovávať.. myslím že celkom dlho. Ak nie, tak je to tak či tak jedno." Pokrčil som ramenom a následne som jej venoval ľahký úsmev. 
"Počuj.. nepoznáš náhodou túto techniku?" Spýtal som sa jej, na čo som poukázal na zvitok. Bol to jednoduchý Kuchiyose.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Milli Tue Jul 24, 2018 7:33 pm

Začala jsem v podstatě vnímat až když si sedl vedle mě a rozevřel svitek. Do té doby jsem furt čučela na hladinu. Zadívala jsem se do svitku a pokrčila rameny. " No..Kuchiyose no jutsu. Co budeš přivolávat?" Nadzvedla jsem obočí a znova se zadívala k vodě. Možná tu techniku chtěl vysvětlit líp ale já se momentálně na to nedokázala soustředit. "Hele..nebude vadit když..no se zdržíme trochu dýl ne?" Zamrmlala jsem, postavila se a sundala si botky. Jako pardón? Ale kdo by tomu odolal?! Bylo to skoro jako by mě ta hladila zhypnotizovala. Nemohla jsem od ní odtrhnout oči a tak jsem ze sebe rychle svlékla kraťasy s tričkem a pádila k vodě. "Ó můj bože!" Zahlásila jsem nadšeně a potopila se aby mi koukala jen hlava. Dokonce jsem si zapomněla i svázat vlasy do drdolu. "No tak to je žůžo." Připadala jsem si na chvíli jako děcko. "Goemone pojď!" mávla jsem na něj a udělala pár temp pryč.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Megumi Tue Jul 24, 2018 7:49 pm

Na otázku, čo budem privolávať som len pokýval hlavou. Aj som jej to chcel povedať, no nejak sa mi to zaseklo v hrdle. "Nebude, máme čas." Mykol som ramenom. Chvíľku som sledoval zvitok, no nedokázal som sa na to sústrediť dlho. Vlastne len pár sekúnd. Toto spravila aj minule. Začala sa proste vyzliekať a mňa znova nechala v takom zadumanom zamyslení s otázkou.. prečo nie? S povzdychom som si tiež začal vyzúvať topánky. "Hai hai, daj mi sekundu." Tiež som sa vyzliekol, aspoň teda sčasti. Pribehol som k hladine vody, odrazil som sa a plánoval som skočiť bombu. Teda, určite by to bola krásna bomba. Ale tak nejak som bol príliš blízko brehu a Saya mohla počuť niekoľko nevyberaných nadávok , keď som sa škrabal späť na nohy a šúchal som si koleno. Pochopil som tú ľudovú múdrosť: Pomaly človek ďalej zájde. 
"Dobre dobre! Tento krát žiadne skoky!" A tak som začal kráčať, až kým mi voda nebola aspoň po pás. Bola naozaj príjemná a osviežujúca. Znova som skočil, aj keď tento krát len trocha pred seba a do vody som sa aj ponoril. Síce toho moc nebolo vidieť, no o to mi nešlo. Odplával som niekoľko ďalších metrov, až som bol nútený sa držať na hladine len mávaním rúk a kopaním nôh. 
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Milli Tue Jul 24, 2018 7:58 pm

Užívala jsem si vodu a jakmile jsem zaslechla nadávky otočila jsem se. Musela jsem se začít smát..nahlas. "Tři body z deseti teda." Zahlásila jsem směrem k břehu a znova se zasmála. "Na provedení ještě musíš zapracovat." Neodpustila jsem si další poznámku a spokojeně se cachtala dál. Sledovala jsem ho, teda hm jeho tělo dokud to šlo a pak jsem se vrátila k plavání. "Prostě paráda." Zamumlala jsem si spokojeně a usmívala se dál jako dítě co dostalo krásnou hračku. "Kolik ti vlastně je?" Zeptala jsem se na otázku, která byla totálně náhodná a mimo dosavadní témata.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Megumi Tue Jul 24, 2018 8:19 pm

Vynoril som sa z vody a len som sa na Sayu škaredo pozrel.
"Háá háá háá ! Nabudúce to bude salto!" Zagánil som no v duchu som bol vďačný za to, že som neskúsil salto skočiť ten prvý krát. To by som si minimálne rozbil hlavu. Aj by som na ňu vyplazil jazyk, ale to sa mi do úst dostala voda, ktorú som musel vyplúť. "Sedemnásť.. počkaj čo?" Zrazu som sčervenal. Odpovedal som jej bez rozmyslu a až po tom ma napadlo, aké to mohlo mať následky. Nemyslel som teraz nejakú krutoprísnu taktiku ale.. sakra, čo ak sa mi vysmeje? Predsa len sedemnásť nebolo veľa. Aj keď v dnešnom svete som už bol dávno dospelý.  To že som ostal tak trocha rudý ako paprika, bolo vidieť .. a dosť. Hlavne na mojej bledej pokožke. Radšej som sa ponoril až po nos do vody a po chvíľke bublinkovania som sa odhodlal jej otázku vrátiť.
"Nemôžeš byť o toľko staršia... aj keď.. poznáš Reinu.. tá vyzerá tak na falošných štyridsať." Pravda bola taká, že som Reinu nikdy nevidel. Poznal som len jej popis no.. prišla mi ako taká tá klasická babka, čo maskuje svoj vzhľad a naháňa malých zajačikov.
Zrazu som sa len postavil na nohy. Síce mi trčala len hlava, no.. bol som bližšie k brehu než pred tým.
"Ak mi povieš, že máš štyridsať.." Šepol som až vydesene. Naozaj na to nevyzerala.. ah dilema.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Milli Tue Jul 24, 2018 8:30 pm

Zamrkala jsem překvapeně a ponořila se po nos do vody dřív než on. Poté co ještě zrudl jsem se málem začala smát i pod vodou ale vypustila jsem jen pár bublinek. Sledovala jsem ho jak se schoval do vody stejně jako já a jenom jsem na něj čučela. Kdyby nás někdo viděl myslel by jsi, že jsme magoři. Začal se sunout ke břehu a tak jsem se pomalu sunula za ním abych ho mohla chytnou za nohu kdyby utíkal! Nene nic takového, samotnou mě tu nenechá. "No dovol?" Postavila jsme se stejně jako on, protože už jsem dosáhla na dno. "Copak vypadám na tolik?" Zatvářila jsem se dotčeně a povzdechla si. "Ale jsem starší než ty." Uculila jsem se, pro mě byl Goemon zajíček. "Je mi dvacet dva" Oznámila jsem mu a přimhouřila oči na znamení ať ani nezkouší někam zdrhat.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Megumi Tue Jul 24, 2018 8:53 pm

Celkom to odhadla, chcel som zdrhnúť, osušiť sa a ísť sa niekam schovať. Najlepšie do kríkov a najlepšie do rána.
Radšej som to však nerobil. Celkom ma presvedčil jej pohľad.
"Nedovolím.. a zas o toľko staršia nie si." Vyplazil som na ňu trocha provokačne jazyk. Dohadoval som sa práve kvôli veku s dievčaťom? Staré dobré detské časy. Síce som už dávno nebol dieťa.
"No čo..? Čo tak zazeráš?" Spýtal som sa pri jej pohľade a nenápadne som spravil jeden krok smerom z vody. Len aby som vedel, ako zareaguje. Možno som mal aj postranný úmysel kto vie.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Milli Tue Jul 24, 2018 8:56 pm

Když myslíš. Pousmála jsem se, aspoň jsem si nepřipadala díky téhle poznámce jako stará bába. Jenže pak udělal krok k břehu. Zbystřila jsem a přimhouřila oči ještě víc, zaroveň jsem udělala krok k němu takže vzdálenost se stále nezměnila. "Opovaž se." Varovala jsem ho. Jesli mi uteče tak se tu schválně utopím abych ho jako duch mohla strašit! Přisáhám bohu.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Megumi Tue Jul 24, 2018 9:24 pm

Pohla sa. No. Pravdepodobne sa tu začne naháňačka. Celkom som si v tomto obore veril. No zatiaľ som si vychutnával tento menší pocit napätia. Spraviť to? alebo nie?
"Hmm, to sú moje slová!" Uškrnul som sa. No myslel som to troška inak. Naozaj som ich veľmi často používal. 
"Prečo by som sa nemal ? Nebodaj sa tu sama bojíš?" Podvihol som obočie. Nehovoril som, že by som zdrhol úplne. A možno sa len chcela hrať však. 22 rokov, to je len kúsok od desiatich, čo je len kúsok od piatich. V podstate sme boli obaja deti. Tiež som prižmúril oči, na znak kto s koho.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Milli Tue Jul 24, 2018 9:33 pm

Stále jsem ho probodávala pohledem a udělala k němu další krok. "Já ti říkám..opovaž se!" Zopakovala jsem a udělala k němu další krok, jelikož před tím neustoupil byla jsem o dost blíž. Možná tak akorát. Najednou se mi na obličeji objevil široký úsměv a bez varování jsem na něj skočila abych ho stáhla do vody. A ano pořád jsem si připadala jako dítě..to ta voda asi no. Já mu dám, že mě tu bude provokovat!
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Megumi Wed Jul 25, 2018 9:23 am

A ja som sa nestihol opovážiť. No nenechal som sa prebiť tak jednoducho. 
"Ty malý rascal!" Zamrmlal som, keď na mne pristála a ja som sa ju oboma rukami pokúšal odtlačiť. No.. bol to taký ten priateľský wrestling. Uškŕňal som sa, tiež ako malý. No nechcel som sa dať. Predsa len chlap, určite silnejší než nejaká baba.. ale nie. Mohlo ma napadnúť že tie svaly tam nie sú len tak pre nić za nič.  Čoskoro som predsa len skončil celý vo vode, vrátane vlasov a tak.. všetkého! 
"blubl.." Vyšlo z mojich úst zopár bublín, no znova som skončil vo vode. Tak som sa aspoň snažil vynoriť. Predsa ma nechcela utopiť, či?
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Milli Wed Jul 25, 2018 10:16 am

Jelikož jsem byla starší měla jsem více času na trénovaní a rozhodně jsem byla silnější než on! Hah! Smála jsem se jak blázen když zůstal potopený a počítala bublinky. Když už jich ubývalo pustila se neutopil a snažila se od něj dostat dál kdyby mi to náhodou chtěl oplatit. "Varovala jsem tě!" Zasmála jsem se znova a zvedla ukazováček jako varování. "A nezkoušej mi to oplatit! Přeperu tě." Varovala jsem ho a pozorně sledovala co udělá.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Megumi Wed Jul 25, 2018 11:51 am

No, nemohol som povedať, že by som sa nezačal dusiť. Nevedel som sa však vynoriť, keďže ma držala pod vodou. Tak trocha som rozmýšľal, kde brala toľko sily? Zväčša ženy neboli tak silné ako chalani. Aj keď u Shinobi je možné všetko. Keď ma konečne uvoľnila, prudko som sa postavil, zalapal po dychu a následne som sa rozkašľal. 
"Týýý!" Ruky som zaboril do vody a ignorujúc jej slová som s nimi prudko začal špliechať vodu na Sayu. Nech sa tiež pridusý krpaňa!
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Milli Wed Jul 25, 2018 12:32 pm

Při jeho nic moc útoku jsem se k němu otočila zády aby se mi voda nedostala do obličeje. "Přestááň." Zaúpěla jsem a snažila jsem se mu to poslepu vrátit. "Jsi jako dítě!" Zasmála jsem i když to znamenalo, že jsem na tom stejně. Nakonec jsem se na protest prostě rovnou potopila pod vodu, vlasy jsem stejně měla už dávno mokré. Když jsem se potopila otočila jsem se pod vodou jeho směrem jestli náhodou toho nevyužije abych mohla zareagovat. Sice mě voda v očích štípala ale já se utopit nenechám!
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Megumi Wed Jul 25, 2018 3:42 pm

"Ja som ako dieťa... JA?!" Vybuchol som od smiechu, no neprestával som v mojej S rankovej sutionovej technike. Prekazila mi to však. Ponorila sa pod vodu. No ja som stratený nebol! Pohýbal som prstíkmi ako nejaký zlodej a pozorne som sledoval vodnú hladinu. Podľa očakávania znova priplávala až úplne ku mnea asi aj niečo chcela spraviť no, to som po nej skočil a tento krát som sa ju snažil pritopiť a pridusiť ja.  Cítil som až prapodivne príjemný pocit zadosťučinenia.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Milli Wed Jul 25, 2018 4:34 pm

A pokusil se! Ještě víc jsem se přikrčila pod vodou a čapla ho oběma rukama za jednu nohu u kolena. Snažil se mi to oplatit ale já jsem trhla a jelikož se pod vodou udržuje balanc blbě hodil záda do vody. Vítězoslavně jsem se vynořila a zalapala po dechu. "Ty jeden mrňavej!" Zahrozila jsem mu pěstičkou a zasmála se. Jezero bylo na kraji lesa a louky, takže z části bylo vidět do dálky. Ozvala se rána při které jsem sebou cukla a vše na okamžik ozářil blesk. V sekundě jsem zbledla a krve by se ve mně nedořezal. Mou podstatou byly víceméně blesky ale přírodních jsem se bála jako malé dítě. Vlastně víc! Hrozně jsme se bála bouřek. Zachvěla jsem se a upírala pohled na horu odkud očividně bouřka přicházela. "Musíme jít." Vysoukala jsem ze sebe a rychle mířila k břehu. Rychle jsem vylezla z vody a začala se oblékat. Když v tom se ozvala další rána, vyděšeně jsem se podívala k hoře...a ona tam nebyla. Můj výraz se totálně zasekl a koukla jsem se na Goemona. "Já...co? Mám asi halucinace." Oznámila jsem a dooblékla si tričko. Už nepřišel žádný hrom ani blesk. Sedla jsem si na zem a zmateně zírala do dálky na místo, kde byla ta hora.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Megumi Wed Jul 25, 2018 4:57 pm

Znova som skončil vo vode. Tento krát na chrbte po tom, čo mi šikovne podhrabla nohu. No ďalej už po mne neskočila. Sám som sa rýchlo vyštveral na nohy a taktiež som započul ohromný záblesk, na čo som v momente sharinganom sledoval smer, z ktorého som to započul.. proste reflex. Na chvíľku som Sayu prestal počúvať. Vôbec som si nevšimol, že bola pomaly bledšia než ja.
"To je.. chakra?" Spýtal som sa skôr sám pre seba. Následne sa to ozvalo znova a hora sa v podstate zrútila. Nebola moc veľká ale aj tak. Zamračil som sa. Rozmýšľal som, čo by mohlo mať takú silu? No bola to chakra.. takže sa muselo jednať o techniku. Že by nejaké bojisko? Rýchlo som vyskočil na vodnú hladinu a prebleskol som sa k našim veciam.
"Nemáš.." Ubezpečil som ju. "Bolo to ninjutsu, ktoré zrútilo tú horu." Povedal som pohotovo, na čo som si sám na seba rýchlo nahádzal veci. Síce nebolo moc pohodlné, ale na druhú stranu som vedel, že sa takto rýchlo usuším. Bolo dosť teplo. 
"Sme tu príliš otvorený Saya.. nemám v pláne sa zbytočne zapojiť do nejakého miestneho konfliktu. Les?" Navrhol som a poukázal som smerom, ktorým sa nachádzal hustý porast. V lese sa vždy dalo dobre schovať.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Milli Wed Jul 25, 2018 5:56 pm

Ulevilo se mi když mi potvrdil že tam hora byla a že to bylo jen ninjutsu. Furt lepší než bouřka! Pokud to bylo ninjustu nebála jsem se. "Tak dobrý." Prohodila jsem a vyhoupla se na nohy. Byla jsem celá mokrá ale nedalo se s tím momentálně nic dělat. Svázala jsme si vlasy do culíku aby se mi nelepily na obličej jak byly mokrý a vzala si věci. "Aspoň je vidět, že konflikty nejsou jen v Shimo nu Kuni." Zamumlala jsem si spíše pro sebe a zašla do lesa. Nevěděla jsem ani kam jdu...jako před tím, ale po chvíli jsem se zastavila. Měla jsem pocit, že mi ze zvědavosti praskne hlava. "Goemone?" Koukla jsem se na něj jako štěně protože jsem tušila, že se mu to nebude líbit. "Co kdyby..jsme šli jen o trochu blíž k té hoře? Teda tam kde byla...jen malinko." Zajímalo mě, kdo nebo co to udělalo. Musela jsem to vědět! Protože to mělo stejnou podstatu jako já a já byla prostě zvědavá osoba.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Megumi Wed Jul 25, 2018 7:20 pm

"Dobrý?!" Pridusene som si zakašľal. Zmiešali sa vo mne dva pocity. Pobavenie a taký ten nepochopiteľný údiv. Saya sa rada hrala.. Teda ja by som určite viac uvítal búrku než all-out vojnu na neviem koľkatích frontoch, pri ktorej miznú hory.
No musel som sa zasmiať. "To teda nie sú, bola si niekedy v Hi no Kuni? tá zem je rozvrátená vojnami. Na každom jednom bohapustom fronte vážne.. Toľko mŕtvol som na jednom mieste nikdy nevidel." Trocha som sa zamračil. Uvedomil som si, že som odtiaľ odišiel príliš skoro. No čo, Yu no Kuni nie je tak ďaleko od zeme ohňa.
"Hmm? Keď myslíš. Ale nepobijeme sa s celou armádou bohie koho." Sakra, nemala byť ona tá staršia a skúsenejšia? A tak sme sa teda vydali za  zmiznutou horou. Aj keď som bol obozretný.. dosť.
(presun)
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Hashiru Senju Sat Feb 27, 2021 10:00 pm

Pršelo a to dost silně. Postava zahalená v kápi prošla kolem dvou ohromných stromů, které tvořily pomyslnou bránu do lesa. Na prahu lesa se postava zastavila a pohlédla na temné nebe. Kapky deště bubnovaly do jeho tváře a stékaly po tvářích. Postava zatřásla hlavou, voda se rozstříkla kolem. Při pohybu mu z kápi vypadly delší hnědé vlasy lemující obličej.
Přitáhl jsem si kápi blíže k tělu a rozhodl se jít dál. Šel jsem pomalu dál. Déšť byl naštěstí tak silný, že zakrýval veškeré stopy. Po nějaké době jsem dorazil k malému dřevěnému odpočívadlu. Posadil jsem se, z brašny vytáhl malou lahvičku, otevřel ji a pomalu popíjel.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Daimyo (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 572
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Sat Feb 27, 2021 10:10 pm

Bylo ideální počasí na setkání s neznámým člověkem v osamoceném lese. Pršelo stále a zdálo se, že pořád silněji. Druhá postava, taktéž celá zahalená se dostala k hranicím lesa a vstoupila do něj. Pomalým a rozvážným krokem se dostala až na určené místo. Neznámý muž pomalu přešel k odpočívadlu, sedl si naproti mladému muži. Naklonil se a vykoukla mu jeho ostře řezaná brada a čerstvá rovná jizva protínající prostředek brady.
"Doufám, že nikdo neví, že jsme tady.." řekl tiše a vypadalo to, že utichly veškeré zvuky kolem a přestalo pršet. Kdyby se však podíval Hashiru nahoru zjistil by, že kolem nich se utvořila jakási polokoule chránící je proti dešti a zároveň utěsnila i odcházející zvuky. Tajemný muž nebyl nikdo jiný než mladý Tobirama Senju.
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Hashiru Senju Sat Feb 27, 2021 10:19 pm

Čekání netrvalo dlouho a objevil se žádaný člověk. Jeho čakru jsem cítil už při vstupu do lesa. Zaměřil jsem se na perimetr a snažil se zjistit přítomnost cizích, naštěstí tu nebyl nikdo jiný než my dva.
Tobirama se posadil. Okamžitě jsem si všiml, že kolem přestalo pršet.
"Působivé, Tobiramo-kun. Nezměnil jsi se, rád tě vidím.." odpověděl jsem s mírným úsměvem.
"Díky, že jsi riskoval vše a sešel se semnou..V těchto dnech můžeme věřit, jen rodině." úsměv mi ze tváře zmizel, místo toho jsem zvedl ruce a kápi shodil. Kdybych se nedokázal tak úspěšně léčit, měl bych jistě víc jizev. Upravil jsem si vlasy z čela a Tobirama mohl vidět mou pečeť byakugou na čele. Nebylo to ovšem záměrně.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Daimyo (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 572
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Sat Feb 27, 2021 10:25 pm

Tobirama

Tobirama si také sundal kápi. Prohlédl si tvář mladého muže, který naproti němu seděl a sotva vnímal, co říkal. Jeho pozornost zaujala malá pečeť na čele.
"Je to to, co si myslím?" jemně nadzvedl obočí a v jeho tónu byl znát obdiv.
"No, mám, co jsi chtěl," Tobirama vytvořil jednou rukou pečeť a před nimi se objevil svitek.
"Proč zrovna Yu no Kuni? Co plánujete s tou vaší bandou rebelů? Je to jen otázka času, než se velcí hráči naštvou a rozhodnou se tu Vaši rebélii ukončit, uvědomuješ si to?" Tobirama se posadil rovně a založil ruce na hrudi.
Vypadal velmi přísně.
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Krajina Yu no Kuni Empty Re: Krajina Yu no Kuni

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru