SÍDLO KLANU KANA

Strana 7 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Goto down

SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana za Thu Jun 28, 2018 8:06 am

First topic message reminder :


Sídlo klanu Kana je přísně střeženo, rostou kolem něj krystalické květiny, které v okamžiku umí reagovat na uživatele a vytvořit kolem hradu pevnou krystalickou bariéru. Pokud se jedna z nich zničí nebo se utrhne, naroste místo ní jiná. Lidé květiny běžně trhají, berou si ji jako symbol vlády Kana a je prostě krásná. V sídle je několik místností, pokojů, hlavní sál, ve kterém se pořádali i pořádají plesy a oslavy, přijímací salonek hned za vchodem do sídla, část sídla určená pro služebnictvo, zbrojovna, tréninková místnost a v nejvyšší části věže pokoj od kterého existují jen dva klíče. Jeden vlastní Reina a druhý ...?
avatar
Reina Kana
Daimyo
Daimyo

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 06. 11. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down


Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana za Fri Jul 20, 2018 8:21 pm

"Dobře víš, že si to nemůžu dovolit, ač se to nezdá, stále jsem výše postavená osobnost a nemůžu si to dovolit." narážela jsem na jeho nabídku. Na jeho slova, že jsem tu jiní, to mě totálně dostalo. 
"A kdo pane rozumný? Jsem vdaná žena a já narozdíl od tebe ctím rodinu a její pravidla, ještě jsem se neostříhala to je pravda, ale když není ani to manželství naplněné, vlasy zůstanou na místě." mrknu na něj. Pomalu jsem se rozešla k té nové slečně se džbánem vína a nastavila jsem jí svůj pohárek. Mírně jsem se zamračila. 
"Jsi tu nová?" zeptala jsem se jí, protože mi to opravdu bylo divné, co tu dělá a kdo ji přijal, protože o tom jsem měla přehled. Okamžitě mi blesklo hlavou, že by to mohla být špionka. 
Kenjiho jsem nechala za sebou, přišlo mi že není ten správný pro ztěžování mého milostného života. Naopak se mu líbí, že se svým manželem nevycházím. 
"Co tě sem vůbec přivedlo Kenjiro, kromě bučení do  mého proslovu?" 
avatar
Reina Kana
Daimyo
Daimyo

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 06. 11. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Kenji Kana za Fri Jul 20, 2018 8:36 pm

Zhlboka som sa zasmial. Áno, presne toto mi chýbalo na mojich cestách. To nekonečné pošťuchovanie.
"Blá blá blá blá, nemôžem si to dovoliť, blá blá, som vysoko postavená osobnosť.. Pane bože, trochu sa upokoj než ti praskne z toho všetkého cievka. Trochu sa odviaž.." Môj smiech neutíchol ešte hodnú chvíľu keď som ju videl takúto napätú. A to bol dôvod prečo som odišiel, niečo takéto by ma vôbec nebavilo. Miloval som voľnosť, slobodu, možnosť si robiť čo chcem a neunúvať sa niekoho počúvať, byť sám sebe pánom a môcť ignorovať čo si o mne druhý myslia. To ale ona nemala, čo mi prišlo ľúto. Keby si to aspoň raz oskúšala, asi by to milovala rovnako ako ja.
"Čo ja viem? Skús sa porozhliadnuť.." Jej žmrknutie som jej opätoval a vzápätí som sledoval ako odchádza k novej služobnej. To asi očakávala že za ňou pôjdem, čo som aj urobil, no prv než som sa vydal potajme som si z vrecka vybral môj magický cukrík a s ľahkosťou ho prehltol. Chutil síce otrasne a mal odpornú chuť, vedel som že mám ešte pár minút nato než sa dostavia príznaky. V ten moment som sa s ľahkým krokom vydal za ňou.
"No, počul som že sa tu dejú samé zlé veci, predsa by som ťa nenechal samotnú medzi všetkými byrokratmi.." Usmial som sa a svoju pozornosť som upriamil na luster nado mnou. Ešte pár minút a kto vie či ten luster ostane lusterom.
avatar
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Milli za Fri Jul 20, 2018 8:39 pm

"Mnohokrát děkuji." Zašveholila jsem a upila ze sklenky abych nápoj nevylila. To by byla obrovská škoda. Všimla jsem si jak si prohlíží lidi okolo a hlavně Reinu. "Slyšelas projev?" Zeptala jsem se zvědavě a opět upila ze skleničky. Když v tom jakoby Reina její pohled vycítila a vydala se k nám. Nijak jsem do toho nezasahovala a mlčky tam stála abych na sebe nepřitáhla Reininu pozornost. Když se zeptala jestli je nová zvědavě jsem přesunula pohled na dívku a čekala na její odpověď. Já jsem tu byla taky nová takže jsem neměla přehled. "Nenápadně" jsem se opět napila a zírala na dívku.
avatar
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 07. 06. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Gashadokuro za Fri Jul 20, 2018 8:48 pm

"Priznám sa, že nie. Asi som prišla príliš neskoro." Usmiala som sa na bielovlásku, ale to už moju pozornosť upútal niekto iný. Pozrela som sa na moju novú pani, pred ktorou som poslušne sklopila zrak a poklonila som sa tak, ako mi džbán dovolil. Zrazu som dostávala viac pozornosti, než by sa mi páčilo ale tak, prečo nie. Kde by v tejto hre bola sranda, keby že je príliš ľahká? Naliala som aj Reine a na jej otázku som prikývla. "Som Daimyo-sama. Pricestovala som len prednedávnom. Do služobníctva som sa dostala len dnešným dňom." Načo klamať a zbytočne si to tak robiť ťažšie. Nepozerala sa na mňa práve s nadšením. Možno ma podozrievala z no.. nedalo sa jej diviť. Sama som vedela že v meste to bolo dosť na hrane. Niekto bol pre, niekto proti.. aj keď po tom príhovore sa možno niečo zmenilo? Kto vie. O tom som už informácie nemala a ani ma to nezaujímalo. 
avatar
Gashadokuro
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 02. 06. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana za Fri Jul 20, 2018 9:27 pm

Hm, zajímavé od dnešního dne? A kdo o tom rozhodl? Evidentně si mého přemýšlení všiml jeden ze strážců a přiběhl ke mě, aby mi řekl tu skutečnost. No Dobře. Omlouvalo je jen to, že jsem dnes slavila. 
"Zítra ráno, se za mnou zastav znovu, prosím." řeknu slečně a dál se otočím na Kenjiho. 
"Máš hlad?" zeptám se ho, protože já ho měla a tak jsem zamířila k tácům s jídlem. 
"Jo Kenji, na jednu stranu jsem ráda, že tu mám rodinu na druhou znám tě a začínám se bát, co přijde." usměju se na něj. Přemýšlela jsem jestli má cenu Takumiho fakt představovat. 
"Dlouho jsem si s tebou nezabojovala, drahý bratranče." šťouchnu do něj provokativně.
avatar
Reina Kana
Daimyo
Daimyo

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 06. 11. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Akeno Hatake za Fri Jul 20, 2018 9:55 pm

Můj zhmotnělý duch měl jediný cíl. Najít Reinu Kana a to se mi také podařilo. Zablesklo se a v okamžiku můj duch vklouzl do Reiny. Objevili jsme se v prostoru její mysli. Touto technikou jsem mohl zabít Reinu během chvíle, ani by nemrkla. To však nebylo mým cílem.
"Dovol, abych se představil," šel jsem k ní s nataženou rukou. "Akeno Hatake." velmi mile a s úsměvem jsem držel ve vzduchu nataženou ruku a čekal na Reininu reakci.
avatar
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 08. 05. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana za Fri Jul 20, 2018 10:08 pm

Ve chvíli, kdy do Kenjiho šťouchnu mnou projel divný pocit, jakoby do mě najednou narazil ledový vítr. Překvapeně zamrkám a už jsem nestála v tom sále, ve kterém měla teda údajně být. Nikde nikdo, jen nějaký další chlap předem mnou? Neměla jsem v tom projevu říkat, že jsou moje dveře otevřené, protože i když jsou tak jimi lidé nechodí. Byla jsem víceméně překvapená. Stále jsem měla v ruce skleničku vína. Jak překvapivé. Akeno Hatake? Nic mi to jméno neříká a jeho úsměv a natažená ruka mi nelichotila. Takové lidé jsou nebezpeční. Ale vzhledem k tomu, že nevím kde jsem, tak jsem usoudila, že genjutsu a to bude lepší se podvolit. Nejistě tedy mu podám ruku. 
"Já se přestavovat nemusím, myslím že moc dobře víte kdo jsem, proto jsem zde." mrknu kolem sebe a pak zpět na něj. Myslím, že oslavu mi nikdo nechce dopřát.
avatar
Reina Kana
Daimyo
Daimyo

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 06. 11. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Akeno Hatake za Fri Jul 20, 2018 10:23 pm

Pořád jsem se usmíval. Pokýval jsem hlavou.
"Ano, nemusíte," poodešel jsem stranou.
"Reino, překvapuje mě, že jste o mě neslyšela. No,určitě se ptáte, co se děje. Použil jsem jednu ze svých nejmocnějších technik, protože jsem se dozvěděl o situaci v Shimo no kuni." zakroutil jsem hlavou a zatvářil se smutně.
"Reino, naše organizace má za cíl odstranit třídní boje a vládnoucí elitu, protože Vaši poddaní jsou ti, díky kterým máte bohatství a žijete v luxusu. Vaše nechutně ohromné bohatství by mělo patřit obyvatelům této země, ne Vám." mírně jsem se zamračil a zakroutil hlavou. Vypadal jsem jako učitel, co poučuje svého nejlepšího žáka.
avatar
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 08. 05. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana za Fri Jul 20, 2018 10:32 pm

Chvíli jsem ho pozorovala a poslouchala. Jeho posunky hlavou mě totálně dostávaly. Když skončil, tak jsem vyprskla smíchy. Zcela spontánně mě opravdu pobavil. Napila jsem se vína, a pak se na něj podívala s úsměvem, vážně mě pobavil. 
"Jo vy nejste asi zdejší, že?" můj hlas byl pobavený, ruku jsem si založila na prsou pod tu, co držela sklenku vína. Kenji měl říct rovnou, že najal komedianty. 
"No tak upřímně mě to nepřekvapuje, že Vás neznám, evidentně nemáte nic jiného na práci, než lézt lidem do hlavy a bavit je. No, abych pravdu řekla, obyvatelům této země jsem snižila na minimum daně, bohatství, které mám jsem si s mou rodinou vydělala úkoly a službami, co si najali jiní lidé a nejenom v téhle zemi. Na bohatství této země jsem nesáhla, ani nepomyslela. Normálně na nadpozemský život nevěřím, ale musím se zcela vážně zeptat...... jste emzák?" možná se to nehodilo, ale já možná byl už trochu ovíněná a on opravdu mluvil jako někdo z jiného světa, který nezná nic kromě svých egoistických keců o míru. Hrát si na Robina Hooda může i jinde a ne zde.
avatar
Reina Kana
Daimyo
Daimyo

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 06. 11. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Akeno Hatake za Fri Jul 20, 2018 10:50 pm

Očividně jsem byl Reině pro smích. To jí však brzo přejde. Byl jsem gentelman, nedokázal ublížit ženě, jen tak.
"Mě ty Vaše výmluvy nezajímají." můj přátelský výraz zmizel. Můj přátelský tón vystřídal tón výhružný. Byla to žena kapitalistka, kterou je třeba zničit.
Soustředil jsem se, v ten okamžik by Reina měla upustit sklenici a začít se dusit.
Trvalo to jen chvíli, nicméně by to mělo být dost, na to, abych ji zaujal a začala mě brát vážně.
"Nevlastním armádu, ale budu. Až ji budu vlastnit, dorazím s ní k hranicím Shimo no kuni a Váš lid bude osvobozen. Vy jste vládnoucí elita, která jen využívá ostatní lidi ke svému prospěchu. Je jedno, jestli se zpět vrátí nebo ne. Stejně i to, jak jste se dostala k moci je pochybné.."
avatar
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 08. 05. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana za Fri Jul 20, 2018 11:10 pm

"Výmluvy? To jsou holé fakty." namítnu, ani jeho výhružný tón mě nezastrašil, to jsem uměla taky. 
Co mi přišlo už jako dobrý trik bylo to dušení. Sevřelo se mi hrdlo a na chvíli jsem se skutečně dusila. Tak vyhrožovat mi panáček bude jo? Dobře začala jsem ho brát vážně, ale ne jako někoho, z koho bych měla mít strach, ale někoho koho s radostí zabiju, až ho uvidím. 
"Skvěle, až ji budete vlastnit, těším se až ji budu mávat, až se nedostane přes hranice." Bylo mi líto toho vína. Bylo fakt dobré. 
"Neberu vám fakt, že jsem se k moci dostala pochybně. To je pravda, ale pořád jsem to já, která udržuje nějakou tu úroveň etiky v této zemi. Ptal jste se lidí, jestli chtějí být jak vy říkáte osvobozeni? Co by to pro ně znamenalo? Když nebude, kdo by je zaměstnal, protože elitu zničíte, čím se budou živit, kde získají peníze? Přežijí jen do chvíle, než jim to bohatství, které jim od nás dáte, dojde." Teď jsem se napřímila i já. 
"A těm lidem já slíbila, že je budu chránit, sice působíte jako komediant, ale před takovými jako jste vy se máme na pozoru." Teď jsem začala kolem něj kroužit já. 
"Nemáte to promyšlené. Armáda není vše. Zastrašovat umí každý i já, ale vážně chcete zastrašovat někoho, kdo zastrašuje jiné? Ale no tak." pousměju se. 
"Mučit mě můžete taky, já toho zažila víc jak vy. Tohle si běžte zkoušet na vůdkyni klanu Yamada, ta se určitě zhroutí a poslechne vás a jestli vás poslala ona, tak ji vyřiďte, že si ji najdu a pak už jí nezachrání nic." zastavím se vedle něj. 
"To víno bylo mé oblíbené. A vzít ženě víno z ruky je jako vyvolat válku celému světu." nedívala jsem se na něj, jen před sebe. Najednou jsem si přišla dost sebevědomá, dost mě to nakoplo. Můj výraz se zatvrdl. 
"Je to něco, co nedoporučuju ani vám a teď......se vší slušností prosím vypadněte." pronesu trochu naštvaně.
avatar
Reina Kana
Daimyo
Daimyo

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 06. 11. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Akeno Hatake za Fri Jul 20, 2018 11:26 pm

Konečně se to nějak pohnulo. Měl jsem radost z toho, že to Reina konečně vzala vážně.
"Etiku? Vy říkáte poddanství etika? Lidé neví, že chtějí být osvobozeni!" posměšně jsem si odfrkl.
"Bohatství bude všech, lidé budou pracovat pro své blaho a zároveň pro ostatní, všichni dohromady budou pracovat pro dobro společnosti...Vy nechápete jednu věc. Moc nemají ti, co umí techniky, ale masa! Společně zažehneme revoluci a buď se k nám přidáte, nebo shoříte..Vůbec nic nevíte a nic neznáte..Až s vámi skončím, budete se modlit, aby si pro vás přišel Sněžný démon...Pro dnešek skončíme, ale věřte mi...My přijdeme a vy teprve zažijete válku.." řekl jsem tiše a můj duch pomalu mizel v plamenech.
avatar
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 08. 05. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Kenji Kana za Sat Jul 21, 2018 12:22 am

Úprimne, prestal som vnímať ľudí a vlastne aj realitu okolo mňa. Môj magický cukrík začal pôsobiť oveľa silnejšie a rýchlejšie než som čakal. Moje zreničky boli úplne niekde inde a oči som mal vpadnuté všade len nie v očných jamkách. Luster v tú chvíľu bol pre mňa ta najzaujímavejšia vec a aj keď rozhovor Reiny a toho divného chlapa trval možno len sekundu, aj keby trval hodinu, vôbec by som si toho nevšimol. Započul som len niečo o jedle a o tom že som už dlho nebojoval so svojou sesternicou, ale veľkú váhu som tomu neprikladal. Na malý okamih som skamenel následne čoho som sa dosť divne pokrútený vydal smerom k stolom a podivnými chvatami som sa snažil nabrať do rúk polievku. Musím poznamenať, vôbec mi to nešlo.
avatar
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana za Sat Jul 21, 2018 7:48 am

Byla jsem dost vytočená, poslední jeho slova jsem opravdu už neslyšela. Nebyly pro mě podstatné. Miluju lidi, kteří o mě tvrdí, že jsem zlá a chci jen válku a co je potom on? Hvězda? Bůh? To tedy. Ve chvíli, kdy mě přepnul zpět do reality, cítila jsem se podivně unavená. Kenji mě v tu  chvíli ani nezajímal. Můj zásek byl evidentně pro všechny přítomné neviditelný. Byl to jen zlomek,co jsem byla pryč? Zajímavá technika. Tu musím umět taky. 
Skleničku s vínem jsem stále měla v ruce a celý obsah jsem do sebe opět rychle vyklopila. Musím na vzduch. 
"Já.... no bavte se, já musím na vzduch." pronesla jsem s hraným úsměvem a odešla jsem. 

(přesun)
avatar
Reina Kana
Daimyo
Daimyo

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 06. 11. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Gashadokuro za Sat Jul 21, 2018 9:02 am

"Ak si to Daimyo-sama praje, tak tak vykonám." Znova som sa uklonila, po čom začala dosť no.. ako to nazvať.. nuda. Nejaký čas sa mi zdalo, že Reine preskočilo. Proste tam tak stála a čumela do blba. Ten červenovlasý mladík sa pravdepodobne sfetoval. Keďže ale nechcel pomôcť, nikto mu s tou polievkou ani nepomohol. Ja som tam ten džbán položila na jeden zo stolov a začala som odpratávať prázdne poháre a džbány.  Nakoniec som si všimla, že sa pani hradu znova prebrala z toho svojho tranzu. Tak trocha som si myslela, že jej možno ten jej.. čo to bolo za chlapca? Dal niečo do pitia. To by som si ale všimla nie? S ospravedlnením odišla a ja v podstate tiež, aj keď som sa stále nachádzala v sídle. Len som išla odniesť tie prázdne džbány a prípadne ich napustiť novými.
avatar
Gashadokuro
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 02. 06. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Rika za Sat Jul 21, 2018 9:39 am

Byla to trochu podivná párty. Po tom, co jsem se v bezpečí Reinina budoáru změnila zpět sama na sebe a s povzdechem si ohmatala neexistující špeky na břiše, jsem zůstala jako vždy tichá, schovaná mezi lidmi. Nikdy jsem nepila, přišlo mi to jako ztráta času a pouhá využitelná slabost, takže jsem si na talířek nandala báječné jídlo a pozorovala všechny kolem. Milá Milli měla zjevně o zábavu single postaráno, ačkoliv její pohled na džbánek naznačoval, že to vypadá spíš na soukromou párty ve dvou, Reina zase debatovala se svým bratrancem, který nás všechny až moc okatě ignoroval. Na těhle rádoby drsňácích se člověk zabavil, to zase jo. Ačkoliv mě moc nezajímala jeho slova, ale spíš jeho oči. Zálibně jsem si v kapse pohrávala s baňatou průhlednou lékovkou, jedno jeho očko by se mi v ní náramně líbilo. Co by mi pak asi udělala Reina?
Ze zamyšlení mě vytrhla právě blondýnka. Ne, že bych byla takový hacker a odhalila její stav z pouhého záseku, který nejspíš opravdu nebyl ani postřehnutelný. Ale cítila jsem kolísání její chakry. Podívala jsem se na ní, tak trochu zvědavě, tak trochu překvapeně. Zajímalo by mě, co se právě stalo, ale jak se zdálo, nikdo z nás neměl tuto kratičkou pasáž zaznamenat a tak jsem mlčela.
Mezi přítomnými se zcela nepoznán proplazil bílý had, který vylezl po mé noze a usídlil se v záhybech mého oblečení. Jen jsem prstem pohladila jeho hlavičku a krátce se usmála, než jsem si vzala na cestu kousek dortu a vydala se pryč.

(Přesun)
avatar
Rika
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 28. 06. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Milli za Sat Jul 21, 2018 11:11 am

Všichni zmizeli a já tam zůstala s tím magorem co se snažil očividně zaklínat polévku. Povzdechla jsem si a zahleděla se na svůj pohár. Aspoň ty tu pořád jsi. Pousmála jsem se a napila se. Ňam ňam Mlaskla jsem a zadívala se opět na toho magora. Došourala jsem se k němu ale ne zas moc blízko. Člověk nikdy neví co od takových magorů čekat. Možná to byl nějaký bezďák, kterého si Reina oblíbila? Kdo ví. "Co sis to dal?" Přimhouřila jsem oči, protože takhle rozhodně nevypadal člověk co se jen opil.
avatar
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 07. 06. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Kenji Kana za Sat Jul 21, 2018 11:46 am

V tú chvíľu než ku mne došla Milli sa už pomaly účinky mojich magických cukríkov začali strácať. Polievku som sa síce nesnažil už nesnažil naberať rukami a dokonca som prestal i so zaklínaním okoloidúcich sluhov, ktorí sa na mňa vehemetne vykašľali v momente čo Reina odišla, keďže už sa nemuseli pretvarovať pred ňou že sa o mňa starajú, teraz som sa s ťažkosťami opieral rukou o obrovskú misu a druhou som šmátral vo vrecku, snažiac sa vyloviť ďalší cukrík. V tú chvíľu ma ale niekto oslovil.
"Magické cukríky.." Odvetil som, neunúvajúc sa čo i len pozrieť na ňu. Čakal som že sa jedná o rovnakú povahu ako je Reina a čo chvíľa dostanem prednášku o tom akoby som s tým mal prestať. To som počúvať mohol, ale kto povedal že musím byť v triezvom stave.
avatar
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Milli za Sat Jul 21, 2018 11:54 am

Magický..co? Našpulila jsem zamyšleně rty a koukla se na svou sklenku. Jestli to co měl on mu udělalo tohle..tak to musela být síla. Možná to bylo lepší než alkohol. Možná bych se cítila líp než po tomhle. Vrátila jsem se pohledem k němu a sledovala jak něco hledá v kapse. "Dáš mi?" Natáhla jsem k němu dlaň a čekala. "Zaplatím." Ujistila jsem ho a nedočkavě stiskla pohár v druhé ruce.
avatar
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 07. 06. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Kenji Kana za Sat Jul 21, 2018 12:16 pm

Na malý okamih som spozornel a otočil sa smerom k nej, no zaostriť ju v túto chvíľu bolo trochu obtiažne. Prekvapene som zaklipkal očami pričom som extrémne rýchlo pohyboval prstami na rukách. A síce to odznievalo, bol som pokrútený a na dojazdoch až to prestávalo byť pekné. Chcel som si ešte dať, no táto .. Milli? Istý som si nebol, očividne mala obrovský záujem. Mojou druhou rukou ktorú som mal doteraz vo vrecku som vytiahol jeden z cukríkov.
"Si si istá?" Spýtal som sa. Vedela že zato by šla okamžite sedieť? Síce kto vie či by nás Reina nechala, podľa všetkého by nám dala nejakú lekciu a poslala nás na liečenie. Nie žeby to malo nejaký účinok, už som si tam odsedel nejaký ten čas a nič to so mnou neurobilo.
"Prvý je zadarmo.." Podal som jej ruku akoby som ju jej stisnúť pri privítaní. V momente ako mi ju stisla, násilím ale jemne aby som nerozdrvil cukrík som ho jej vtlačil do dlane a žmurkol, pričom som si priložil prst k ústam aby bola ticho.
"Prehltni to okamžite, nehraj sa s tým a posaď sa, prvý krát to je sila.." Varoval som ju a spomenul si na svoju prvú jazdu. Keby tam neboli ľudia okolo, spadol by som z veže pretože som veril že som tak ľahký žeby som začal lietať ak by som mával dostatočne rukami.
avatar
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Milli za Sat Jul 21, 2018 12:28 pm

"Šup." Pobídla jsem ho netrpělivě. Ano byla jsem si jistá! Cokoliv co mě dostane z reality. Aspoň na chvíli. To byl hlavní důvod proč jsem tolik pila. Abych na vše zapomněla. Nechala jsme ho aby mi "podal" ruku a v dlani pak sevřela cukřík. "Díky." Zazubila jsem se a vložila si tabletku do úst. Samozřejmě jsem dával bacha aby to nikdo neviděl. Spolkla jsem cukřík a zapila ho zbytkem alkoholu, který jsem měla ve sklence. Odložila jsem prázdnou sklenku na stolek a začala se rozhlížet po místnost pořádně. Nikdo koho jsem znala tu nebyl...divné že? Když jsem tu neznala vlastně nikoho. Sednout jsem si ale nešla, pochybovala jsem, že to začne působit hned. To by musel být jiný matroš. "Takže..ty jsi vlastně kdo?" Nadzvedla jsem obočí a sledovala ho.
avatar
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 07. 06. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Kenji Kana za Sat Jul 21, 2018 12:44 pm

Bolo zaujímavé sledovať ako môj cukrík zapíjala alkoholom. Čo ma skúsenosti naučili, po cukríkoch bolo takmer nemožné sa poriadne ožrať. Ani som tomu poriadne nerozumel prečo to tak fungovalo, ale bolo to tak. Teda ak to človek neprehnal ale v ten moment bolo isté že by bola potrebná sanitka alebo fajný výplach žalúdku.
"V poriadku.." Odvetil som. Možno som získal zákazníka, kto vie. Kontakty v meste som už takmer žiadne nemal na starých zákazníkov, veril som tomu že väčšina z nich aj tak sedí v base. Alebo je mŕtva, kto vie. Nejako ma to netrápilo pretože mi nikto nič zatiaľ nedlhoval. Na burgy som teda nedával!
"Ja som taký pán, ktorý nosí šťastie.." Trochu som sa pousmial keď som pocítil ako sa mi robí zákus a ja som silou mocou sa snažil neškrípať zubami. To bola v túto chvíľu moja hlavná úloha, pretože len čo by to niekto zahliadol a dal si dva a dva dohromady, skončilo by to u Reiny a ja by som dostal výprask že by som zase na pár rokov musel utiecť z mesta.
"Reinin bratranec Kenji, čo ty?.." Dodal som po chvíľke hrania sa s vlastnými rukami. Pocítil som dosť veľký príval energie, pravdou naozaj bolo že s niekým je to oveľa uvolnenejšie a človek má menšie paranoje. U mňa to teda už pôsobilo, keďže som si dal dlhšie pred ňou, u nej kedy to zapôsobí som nevedel. Často to záležalo od človeka, stavby tela a tiež aj od nálady ktorú v tú chvíľu prežíval. A hlavne aj od okolitej spoločnosti. Ako alkohol!
"Nechce sa ti radšej hýbať? Nejako ma prešla chuť na obyčajné postávanie.." Musel som niečo robiť, začali mi drncať zuby a ja som potreboval nejakú zábavu.
avatar
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Milli za Sat Jul 21, 2018 1:02 pm

"Hmm nosíš štěstí jo?" Ušklíbla jsem se a protočila očima. Už jsem si o něm dávala dohromady nějaký obrázek, a zatím to byl pochybný chvástač. Který tu ještě rozdával bůh víc co. Začínala jsem si myslet, že to nefunguje. Jenže jak jsem to zapila alkoholem urychlilo to nástup a po těle se mi začalo rozléhat teplo a mravenčení. Překvapeně jsem zamrkala a zatřásla hlavou. "Um..jo bratranec jasně." Zamumlala jsem a přikývla. Věděla jsem jen, že Reina měla bratry. O něm jsem nikdy neslyšela..od nikoho. "Já jsem Milli." Představila jsme se jednoduše a přešlápla na místě. Připadala jsem si hrozně nervózně, protože jsem měla potřebu takhle přešlapovat. "Hýbat...jasně hýbat." Přikývla jsem a zadívala se na svojí ruku, která se mi zdála lehčí. Znova jsem zamrkala, měla jsem hrozné nutkání se jí dotknout. A tak jsem to udělala. V tom momentě jsem pootevřela pusu a rychle se na něj podívala. "Oh." Uniklo mi překvapeně. Bylo to hrozně příjemné!
avatar
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 07. 06. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Kenji Kana za Sat Jul 21, 2018 1:24 pm

Očividne pocítila podobný stav eufórie aký som mal i ja. Ale keďže toto bolo jej po prvý krát, i sám som bol zvedavý na všetky účinky a možno i práve preto opadol stav zo mňa. Síce, pravdou bolo že som oči mal nikdy, na svoje zuby som si strčil do úst žuvačku aby som s nimi niečo robiť. Keď sa ale dotkla ruky, musel som sa zasmiať. A v tú chvíľu to bol ten najlepší smiech čo som zažil, znásobený stavom v ktorom som bol.
"No ták, koncentrovať, poď, Reina tu zapla hudbu i keď nikoho nenechala tancovať, tak to môžeme skúsiť.." Nevedel som či sa jej môžem dotknúť a tak som chvíľu čakal či sa postaví sama a pôjde so mnou alebo jej mám pomôcť. V pozadí hrala taká podivná hudba, pomalá sa miešala s rýchlou.
"Možno by bolo vhodné si pokecať.." Ani ja sám neviem čo to do mňa vošlo a i napriek žuvačke som mal potrebu ďalej niečo robiť a rozprávanie mi prišlo tiež ako zaujímavá činnosť, kým sa mi nezačalo trochu triasť celé telo. Cítil som sa rovnako ľahko ako ona, krútilo ma snáď ešte viac ako inokedy. Bolo mi jasné že človeka ktorý mi predal toto asi jedného dňa zabijem, pretože ma vôbec neupozornil že to môže udrieť až tak rýchlo.
"Tak Milli, si z mesta? Ja už roky bývam mimo ale vrátil som sa kvôli všetkému čo sa tu zrazu deje. Čo si myslíš o tom?" Znova som sa spýtal a dúfal že sa pridá ku tancu, pretože som len nad ňou stál a dával si nejaké sprosté sólové tance.
avatar
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Gashadokuro za Sat Jul 21, 2018 1:28 pm

Stála som s pohľadom upretým von oknom, na jednej z chodieb. Možno by som sa mala vrátiť späť do hlavnej miestnosti ale nechcelo sa mi. Naozaj som sem neprišla len tak pracovať preboha.. prečo by som to robila? Niečo ako peniaze ma jednoducho nezaujímalo. A keby že mi už o niečo také ide, tak by som sa nechala najať ako Shinobi. Nope, moja lojálnosť patrila len jednej osobe. A práve táto osoba ma poverila úlohou, ktorú som mala v pláne dotlačiť do konca.
Pre to som sa nakoniec od okna odtrhla a rozišla som sa po chodbe s ľahkou a veľmi pôvabnou chôdzou. Dostatočne pôvabnou na to, aby o mňa nezavadil jeden mladý chlapec, ktorý tu taktiež patril ku služobníctvu. Prstom som mu naznačila, aby ma nasledoval a keď bol dosť blízko. Len som sa tak dievčensky zasmiala, chytila som ho za ruku a zatiahla som ho do najbližšieho malého skladu, kde sa momentálne teraz nikto nenachádzal. Príliš sa nevzpieral.. kto by sa aj.

Keď sme boli vnútri, posadila som sa na jednu z drevených poličiek a len som sa mu zavesila okolo krku, bozkávajúc ho a venujúc mu tak pôžitok.. aspoň na tých posledných pár chvíľ jeho života. Zároveň som tým však udusila jeho výkrik, keď mu kosť vytŕčajúc z mojej dlane prerazila srdce a v jeho tele sa "rozrástla" tak, že mu prerazila pokožku smerom von na hneď niekoľkých miestach. Bola to veľmi rýchla smrť.

Následne som od neho len ruku zložila, pustila som ho a on sa zviezol mŕtvy na zem. Bola som celá od krvi, čo som moc nedomyslela. Nebolo to však niečo, čo by až tak vadilo. Predložila som ruku pred seba, dlaňou hore. Cez rameno až k zápästiu sa mi pod pokožkou objavilo niekoľko hrbolov, z ktorých sa von vykúsaly Kiseigumo. Pavúci mojej matky. 
"Splnené Okasan, ostatné nechám na tvojich maličkých." Povedala som smerom k pavúkovi, zatiaľ čo sa ostatný z mojej ruky spustili k mŕtvemu telu mladého chlapca. Ten posledný sa na mňa zrozumiteľne zapozeral a následne sa mi znova prevŕtal pod pokožku a zaliezol sa schovať niekde do môjho tela. Ah ako ja som toto neznášala. No čo.. Už som si za ten čas vznikla. Zložila som ruky do jednoduchej pečate a pomocou henge, som sa premenila na jedného zo strážnikov, ktorý tu chodievali. Vydala som sa smerom von z hradu, cestu som si pamätala.


Naposledy upravil Gashadokuro dne Sat Jul 21, 2018 1:35 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Gashadokuro
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 02. 06. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru