Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SÍDLO KLANU KANA

+19
Goemon
Kuroi Mibojin
Izuno Yui
Hoshigaki Kazuki
Ren Kouen
Mikoto Hyūga
Jorogumo
Akeno Hatake
Shigure
Kenji Kana
Tori
Takumi Yamada
Arakawa Kaori
Megumi
Rika
Milli
Uchiha Ruki
Benjiro
Reina Kana
23 posters

Strana 6 z 14 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jun 28, 2018 8:06 am

First topic message reminder :

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Aflo_AXHA019762
Sídlo klanu Kana je přísně střeženo, rostou kolem něj krystalické květiny, které v okamžiku umí reagovat na uživatele a vytvořit kolem hradu pevnou krystalickou bariéru. Pokud se jedna z nich zničí nebo se utrhne, naroste místo ní jiná. Lidé květiny běžně trhají, berou si ji jako symbol vlády Kana a je prostě krásná. V sídle je několik místností, pokojů, hlavní sál, ve kterém se pořádali i pořádají plesy a oslavy, přijímací salonek hned za vchodem do sídla, část sídla určená pro služebnictvo, zbrojovna, tréninková místnost a v nejvyšší části věže pokoj od kterého existují jen dva klíče. Jeden vlastní Reina a druhý ...?
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down


SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Benjiro Tue Jul 17, 2018 9:08 am

Potkal jsem osobu, která se jmenovala Mimi" Tak se ona žena představila, byla to přezdívka, kterou Reina nemohla znát. "Rozhodně neměla stejný názor jako vy, ale není to vše. Ženu, která tu byla přede mnou, tak jí znalá. Ovšem Mimi už ne. Nejspíše jí našla podle obrázku, nebo nějakého popisu, co já vím" povím v klidu. Musel jsem přeci dát pocit, že jsem na jejích straně, což jsem byl dokud mi budou dobře platit. "Jinak by jste měla někoho poslat do hospody Zlaté oko. Nějak se to tam hemží zvláštními lidmi. Nevím, jestli to je normální nebo ne." Dodám na konec. Bylo to vše, co jsem vypozoroval. Je už na ní, jak to využije. Každopádně jsem čekal svojí odměnu, či platba předem.
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jul 17, 2018 10:01 am

Konečně nějaká dobrá zpráva. Vydechla jsem úlevou. 
"Výborná práce Benjiro, nečekala jsem, že by někdo mohl v nejbližší době přinést nějaké informace." poprvé za dlouho dobu jsem se usmála. Tak jo opět jsem došla k oné zásuvce a vyndala z ní měšec. 
"Tvá odměna. Dál buď nenápadný, hodí se mi špion o kterém nikdo neví a další odměna tě nemine." podívám se na něj významně. Měšec mu hodím, bylo v něm 10 tis. ryo. Jasně tisícovky byly jen čísla pro klan Kana. Byli jsme hodně bohatí a tohle šlo z mé kapsy, nikoli z kapsy klanu či vesnice. Já ty informace chtěla. Nebudu svou vesnici okrádat to je logické. 
"Pošlu tam svoje lidi." 
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Benjiro Tue Jul 17, 2018 10:51 am

Byla potěšená, stejně jako jsem byl potěšen s váhou svého nově nabytého měšce. Na její slova jsem jen přikývl. Neměl jsem k tomu, co víc říct. Měšec si schovám a otočím se zády k ní. "Na viděnou" pověděl jsem ve dveřích. Možná se už nevrátím, peněz jsem měl dost, abych mohl pokračovat dále ve svých cestách, ale ještě uvidím. Po cestě ven se mi vrátili mojí broučci, kteří měli zajímavé informace.
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jul 17, 2018 11:06 am

Skvěle. Zbavila jsem se posledního návštěvníka a zase jsem běžela do svého pokoje za holkami. Mili tam nebyla, ale Riko ano. Měla jsem o poznání lepší náladu. 
"Tak mám zajímavé informace, jestli to tak půjde dál, tak tu malou potvoru dostanu dřív, než jsem čekala." sednu si ke stolku a začnu sepisovat projev. Poté ho podám Rice k přečtení.
"Co myslíš?" Ony dvě návštěvy mě motivovali. 
"Potřebuji někoho, kdo udělá Henge Takumiho. Napadá tě někdo?" zeptám se Riky a vezmu si na klín uraženou Xayah, která přestala být uražená jen co jsem se s ní začala zase mazlit.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Milli Tue Jul 17, 2018 11:26 am

Vrátila jsem se zpět s čokoškou a ozdobnou jehlicí do vlasů. Prošla jsem s nezájmem okolo stráží a vyběhla schody po dvou. Bez klepání jsem vešla k Reině do pokoje a zvedla sáček s čokoládou. "Hele co mám!" Bylo to skoro jako když jsem za ní přišla poprvé, akorát jsem byla o poznání veselejší. Teď jsem se nemusela bát, že by mě poslala do háje a z města. Došla jsem k ní a položila sáček na stolček. Sama jsem se posadila na postel a začala si opět prohlížet jehlici. Byla jsem z takové cetky přímo uchvácená!
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Rika Tue Jul 17, 2018 11:52 am

Jako klasicky jsem splynula s děním, nikým neobtěžována. Nebyla jsem jako Milli, kterou evidentně bavilo pořád někam mizet, já byla vždy velmi klidná, tichá. Způsobně čekala v pokoji, hladila hlavičku bílého hada a vnímala pohybující se chakru v domě. Možná jsem přemýšlela i nad Melounkem. Možná jsem neplánovala ho aktivně lovit. Byla jsem tím, čím jsem byla. Ale to dítě zatím hrozbou nebylo a jeho život je ještě moc krátký. Přijde jeho čas, ale teď mám na talíři větší rybu. Nebo kočku..
"Ale, že by ta neznámá chakra byl informátor?" krátce jsem se usmála a pozorovala, jak píše. Mlčky jsem si papír přečetla a ironickým gestem setřela neexistující slzu. "Skoro bys mě rozplakala. Lidé si budou stejně pamatovat jen ty peníze.. Hezký proslov." vrátila jsem ji papír.Pak jsem se protáhla. "Víš, že si lépe rozumím s mrtvými než š živými. Jen si dej pozor, aby to nikdo neodhalil." konec konců budou tam i shinobi. Nebude mluvit ke stádu tupců. I když..
Rika
Rika
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 28. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jul 17, 2018 12:08 pm

"Bude to v pohodě." podám papír i nově příchozí Mili a vezmu si od ní pytlík s čokoládou. Čekala jsem i na její vyjádření. 
"Riko budeš mi dělat manžela?" zeptala jsem se jí zcela vážně, no i když myšlenka mi přišla celkem zábavná. Pak jsem se sebrala a šla se pomalu převlékat do těch zmiňovaných andělských šatů. Byla jsem přesvědčená, že si ty lidi získám. Xayah ta vyskočila k holkám na postel a rozvalila se v polštářích
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Milli Tue Jul 17, 2018 12:14 pm

Začala jsem si číst proslov ve kterém byla i má část a přikyvovala hlavou. "Chmm, hezké. Jestli jí po tomhle nepůjdou hledat všichni tak už nevím." Položila jsem papír na stoleček a sledovala jak se převléká. "Um..to už to bude teď?" Zamrkala jsem překvapeně a vyhoupla se na nohy. Jestli se to už říkalo tak jsem to nepostřehla.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Rika Tue Jul 17, 2018 12:59 pm

Už jsem si říkala, že se na ten proslov nenápadně vytratím, omrknu svou dílničku, možná se stavím v nemocnici, když si mě zvolila za svého vyvoleneho. Nadzvedla jsem obočí. A to jsem myslela jak krásné si sbalím pár mrtvol a vyrazím za mazlíčkem. Ačkoliv se nedalo moc odporovat, dávalo to přece smysl. Kolik lidí vlastně ví, že Takumi si hraje na Lociku? Nejspíš by to v rámci zachování Reininy vlády mělo tak zůstat. A proto jsem jen pokrčila rameny.
"Samozřejmě, Milady." vysmekla jsem ukázkovou poklonu. Už jsem v jejím jménu zabijela, tak co horšího ještě můžu udělat? Divadlo je fajn, pojďme se vžít do role.
Rika
Rika
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 28. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jul 17, 2018 1:08 pm

"Skvěle, jdi do toho."  ještě jednou jsem si přečetla papír s projevem. 
"Hned po projevu Riko, máš svou práci a Mili ty si vem pár lidí a jdi do hostince Zlaté oko dostala jsem tip. Ta holčina co tu byla pravděpodobně nebude na naší straně, ale bylo fajn sledovat, jak jde žebrat. Takže jdeme na to...." usmála jsem se na ně a upravila si šaty. 
"Jak vypadám?" zatočila jsem se v růžovo bílém kimonu s kytičkama. Strašně neutrální šaty jen co je pravda.
"Tak jdeme na to holky." svážu si vlasy do ozdobného drdolu. Pak si vezmu Xayah do náručí, nevinné zvířátko vždy přitáhlo lidi. 
"Nemůžu se dočkat." mrknu na ně s dobrou náladou. 

\přesun/
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Milli Tue Jul 17, 2018 1:22 pm

"Rozkat!" Zasalutovala jsem a rychle čapla černé šaty z Reininy skříně. Přeběhla jsem do svého pokoje a svlékla se. Moooc rychlé! Nejsem připravená. Zanaříkala jsem v duchu a rychle se oblékla. Svázala jsem vlasy do drdolu a do něj zabodla ozdobnou jehlici. Strčila jsem nožky do nízkých botiček a utíkala za Reinou. Když jsem jí dostihla zpomalila jsem a nasadila si masku chladu a nezájmu.

-přesun-
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Rika Tue Jul 17, 2018 8:28 pm

Jako obvykle jsem byla tou poslední a nejméně aktivní. Asi mi chyběly vitamíny nebo tak něco. Taky jsem se netvářila tak nadšeně jako ony dvě, přece jen mám se vžít do chlápka, kterého jsem asi třikrát šmírovala klíčovou dírkou. Hlavně zachovat klid, úsměv a mávat hoši. Jednoduché.
Zhluboka jsem se nadechla, zase hluboce vydechla a na chvilku zavřela oči. Ještě že jsem takový ignorant. Složila jsem jednoduchou pečeť a ze dveří děvčata následovala už jako člen rodiny Yamada.
(Přesun)
Rika
Rika
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 28. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Fri Jul 20, 2018 8:54 am

Spíše jsem hnala do sídla, strážci nás velmi dobře kryli a za jsem byla vděčná. Jen, co jsme se dostali do bezpečí hlavního sálu a z otravných pohledů jsem hlasitě vydechla. 
"Máme to za sebou, wow, Byla si neuvěřitelná, Riko, naprosto famósní."  skočím kámošce kolem krku, no co si budem říkat, skočila jsem Takuminu kolem krku, chtěla jsem vědět, jaký to je. Poté jsem ji pustila a čekala, až na sebe vezme podobu svou. 
"Já myslím, že dobrý na první proslov, nevím, co bych tam dělala bez vás holky. Chytla mě tam panika. Ale teď to bude masakr. Takže dneska párty a zítra vyráží Mili do hospody obhlédnout to tam a Rika .... no ty máš jistě svou práci, kterou nemusím popisovat." byla jsem nadšená a šťastná. Tomu pravému Takumimu jsem to hodlala říct,.... no později. Teď si nebudu kazit den. Luskla jsem prsty a do sálu přišlo pár sloužících , co přinesli jídlo a pití mezi nimiž bylo i tvrdší pití a mohlo se slavit.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Kenji Kana Fri Jul 20, 2018 11:23 am

Ľahkým krokom a s cigaretou v ústach som sa priblížil k sídlu nášho klanu. Zastavil som sa tesne pred vstupom a rozhliadol som sa. Roky som nebol na tomto mieste, videl som že sa absolútne ani trochu nezmenilo. Svoj pohľad som uprel na kryštalické kvetiny okolo a len s úsmevom som jednu zničil, signalizujúc Reine že prichádza i iný užívateľ Shotonu. Pohľad strážnych na mňa ale prívetivý nebol. Svoj klan som nemal vôbec v láske, svoje Kekei Genkai som preklínal odo dňa čo sa u mňa objavilo a moja reputácia vo svete nebola práve najlepšia. A i keď vedeli kto som, chvíľku trvalo než ma pustili dovnútra. Avšak ja som si pohľady iných vôbec nevšímal, len som sa na nich arogantne usmieval a odhadzujúc cigaretu smerom k ľuďom ktorý sa starali o čistotu v klane, som kráčal smerom do sálu, kde ma poslali že by Reina mala byť.
"Tomu hovoríš dobrý preslov?" Spýtal som sa s úsmevom keď som sa objavil vo dverách, kde som sa oprel o zárubňu a svoje karmínovo červené oči som uprel priamo na Reinu. Zvyšku skupiny ktorá bola s ňou som si absolútne nevšímal akoby tam ani neboli.
"Počul som niektorých ľudí ako si v dave šepkajú úplne niečo iné a netvrdím že jeden z nich som nebol ja.." Prehovoril som znova, pričom som siahol okoloidúcej služobnej na tácku a vzal som si alkohol ktorý tam mala položený, neunúvajúc sa ani poďakovať.
Kenji Kana
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Shigure Fri Jul 20, 2018 11:57 am

Zohla som sa pre kvetinu, ktorá bola vytvorená kryštáľom. Bol to prvý krát, čo som nejaký kryštáľ videla. Cítila som sa fascinovane. 
"Whoa.." Šepla som si sama pre seba, prevracajúc si kvetinu medzi prstami. Bola tvrdá, hladká.. pomaly ako sklo. Prstom som prešla po jednom ostrejšie vyzerajúcom okraji, ktorý ma však neporezal. Nebol až tak ostrí. Asi to bolo schválne, aby sa pri páde do týchto kvetín niekto nezabil.
"Chmm, zaujímalo by ma, či to má aj nejaký hlbší zmysel.. účel alebo tak.." Povedala som si. Rada som sa rozprávala sama zo sebou. Ostatne, niekedy som bola jediná osoba s ktorou sa rozprávať dalo. 

No rozhodla som sa pokračovať v mojom pláne. Takom.. malom, nič závažné a dokonca ani nič, čo by niekoho malo stáť nejaký život alebo tak. Podišla som ku strážnikom, ktorý strážili hlavný vstup do súkromných priestorov hradu. 
"Dobrý deň." Usmiala som sa na oboch. Ťažko mohol niekto vyzerať viac "nevinne".. teda v istých ohľadoch. "Rada by som sa uchádzala o prácu u Damiyo-sama." Prehovorila som k nim, dúfajúc, že ma budú vedieť aspoň nasmerovať.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Milli Fri Jul 20, 2018 4:55 pm

Vrátila jsem se s Reinou do sídla a rozpustila si vlasy. "Gratuluji." Prohodila jsem k Reině a rozhlédla se. Napochodoval si to sem nějaký blbeček a já jsem se od Reiny odpojila. Zamířila jsem ke stolu s pohledem upřeným na flašku a lačně si olízla rty. No Reina mi to nezakázala takže jsem flašku uchopila a nalila obsah do sklenky. Přičichla jsem si a slastně zavřela oči. Jooo Napila jsem se a opět se přihnala ta hrozná touha se opít do němoty. Otočila jsem se směrem k Reině, jestli mě vidí a odešla se uklidit do rohu kde jsem popíjela.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Fri Jul 20, 2018 6:07 pm

Ode dveří se ozval ten známý hlas, co mi po proslovu bučel. Rychle pustím Takumiho alias Riku a uhladím si to hnusné růžové kimono. 
"Chtěla bych vidět na mém místě tebe, chytráku." naoko pobouřeně jsem si založila ruce na prsou a hrála naštvanou a uraženou. 
"Víš tak trochu jsem očekávala, že se objevíš na mé svatbě a řekneš onu vysvobozující větu: "Ano mám námitky." ale nic. Zklamal si mě." pronesu.
"Dámy tohle je můj bratranec Kenji, Kenji tamto v rohu co tam tak nasává a nebude nasávat dlouho, je Mili moje ochranka a poradkyně, tohle vedle mě je vkusně vypadající manžel Takumi Yamada, ráda bych tě seznámila s originálem, ale ten teď trucuje ve věži, tak to nejde. Jinak je to moje nejlepší kamarádka Riko." Dám si ruce v bok a pozorně si ho prohlédnu, ty dlouhé vlasy mu slušely víc, ale tetování mu celkem sekne.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Kenji Kana Fri Jul 20, 2018 6:25 pm

Na nič som nečakal a obsah pohára som okamžite vylial do svojho hrdla. Až keď som pocítil ako slabý alkohol tu podávajú, moja ruka automaticky vošla do môjho pravého vrecka na nohaviciach, kde som ucítil maličký sáčok s obsahom za ktorý by som šiel sedieť i na niekoľko desiatok rokov.
"Predovšetkým, byť na tvojom mieste by som sa nedostal do takejto situácie.." I keď sa snažila tváriť urazene, mňa oblafnúť nemohla. Možno sme sa už roky nevideli a obaja sme vyrástli z našich pubertálnych ja, ostalo množstvo vecí ktorých sa nedokázala zbaviť ani ona a po novom, i mňa.
"Rád by som podotkol že si to bola ty, kto ma na tú svadbu ani nepozvala," začal som pričom som sa odrazil odo dverí a pomaly sa k nej priblížil, "aj keby sa tak stalo, možno by si sa nestala Daimyo. Samozrejme som myslel len na tvoje dobro." Zaškeril som sa, pretože i keď som sa premáhal ako sa len dalo aby som naozaj nevlietol na tú svadbu a nezastavil ich, nesmel som sa pripliesť do cesty ako mi ostatný hodnostári jasne naznačili. Po ceste k nej som si pomaly napravil vlasy, ktoré sa mi medzi rukami aj tak rozpadli a ostali v rovnakom roztrapatenom stave v akom boli pred tým, takmer úplne ignorujúc ako Milli a rovnako ako jej kamarátku. Poznámku som si ale nemohol nechať odpustiť.
"Vždy som vedel že si perverzák, ale že až takto?" Pohľadom som prešiel po Takumi, pričom bolo okamžite jasné načo myslím. Ale čo už, ak sa moja sesternica chce radšej hrať v posteli so ženou ktorá sa vydáva za jej právoplatného manžela, kto som bol ja aby som ju súdil.
"Musím ale uznať že sa jej ani nečudujem že súhlasila s niečím takýmto.." A síce dosť podivne, vlastne som jej pochválil jej vzhľad a to ako naozaj za tie roky vyrástla do krásy.
Kenji Kana
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Fri Jul 20, 2018 6:40 pm

Ty jeho štiplavé poznámky. Puberťák to je a stále ochlasta jako vždy, s Mili si budou rozumět. 
"Já nejsem perverzák. Bohužel můj manžel mě nemá rád." posmutním. Fakt mě to mrzelo, že mě odmítl, ale co nadělám. 
"Kdyby si tu byl celou dobu, nemuselo se vůbec řešit, že se budu vdávat víš. Mohl si to s bráchama projednat. Neměla jsem tu oporu žádnou." počkala jsem si až přijde úplně ke mě a šťouchla jsem do něj prstem. Samozřejmě vyčítavě. 
"A ten sáček, schovej nebo tě zkrystalizuju." 
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Kenji Kana Fri Jul 20, 2018 6:56 pm

Keby som bol len alkoholik, to by bolo hej. Váčok ktorý som jemne stískal v rukách som znova uložil do svojho vrecka, kde patril a len som sa pousmial nad všetkými jej poznámkami.
"Ani sa mu nedivím, ak si ho chcela tak často kryštalizovať ako mňa tak celkom aj rozumiem prečo ťa nemá rád.." Smutná správa ktorá ale mne vyčarila úsmev na tvári. Nie že by som sa tešil nad jej nešťastím, tešilo ma že to nešťastie ma istú svetlú stránku pre mňa.
"A máš úplne jedno, čo viem ani ty si ho nechcela príliš." Pokrčil som jednoducho plecami a rozhliadol som sa. Sídlo vyzeralo zvonku rovnako no vo vnútri bolo ešte prepychovejšie ako som si ho pamätal. Nato že som roky žil skôr v prírode a takmer vôbec som nevyužíval peniaze od našej rodiny, miesto kde som stál pre mňa vyzeralo ako čarovné kráľovstvo.
"Dobre vieš akoby to dopadlo keby som sa ťa pokúsil zastať a akú váhu má moje slovo.." Na malý okamih mi úsmev zmizol z tváre a prešiel mi po nej tieň. I ona to vedela ako ma brali ostatní z klanu. Bol som len obyčajný nepodarok a muž ktorý sa rozhodol zhodiť česť klanu. Predstaviť mňa verejnosti tak by sa hanbili na roky rokúce. A mne to bolo úprimne jedno, aj keby šiel celý klan dočerta vôbec by ma to netrápilo.
"Ale aj keď neskoro, predsa len som prišiel.." Dokončil som svoju reč a v momente čo do mňa šťuchla prstom som svoj pohľad upriamil na ňu. Moje karmínove oči s čiernou farbou okolo sa upriamili do jej a na malý okamih sa zdalo že sa i usmievam bez sarkastického a uštipačného podtónu. To sa ale vzápätí zmenilo hneď ako okolo nás prešiel sluha a ja som nám obom vzal pohárik.
"Tak na tie tvoje problémy," zdvihol som pohárik aby som si s ňou vypil, "a nie, nemusíš sa báť žeby som ti tam niečo hodil.."
Kenji Kana
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Shigure Fri Jul 20, 2018 7:28 pm

Nakoniec som sa predsa len dostala k mužovi, ktorý tu mal pod palcom služobníctvo. Jeden zo samuraiov ma doviedol niekam do vedľajšej menšej budovy pri paláci, kde mal kanceláriu. A.. začalo to. Taký ten malý výsluch.. kto som, odkiaľ pochádzam, aké mám schopnosti, či viem prať, písať a čítať.. a podobné veci. Nutno povedať že som mala veľké plusko za vzhľad, čo so si všimla hlavne na jeho pomerne skúmavom pohľade. No ak by som povedala, že som môj vzhľad nepoužila v minulosti, klamala by som. Taktiež som asi plusko mala za to, že som do svojich schopností tiež pripísala tancovanie, spievanie a hranie na píšťalu. Netrvalo to tak dlho a hurá, služobníctvo v hrade klanu Kana malo novú posilu.

A tak som ako pravá posila bola čoskoro odetá v tunajšom a s veľkým džbánom plným ryžového vína. 
No.. len to nevyslop.. to by si si moc nepomohla.. pomyslela som si. Našťastie som nebola alkoholik. Došla som až k dverám kde sa nachádzalo urodzené osadenstvo a dva krát som nahlas zaklopala, ako mi bolo od majstra domu povedané. Tak nejak som nevedela, či sa mám aj ohlásiť, alebo stačilo zaklopanie. Keďže som však tiež nevedela čo za slová použiť, proste som.. no, bola ticho a čakala.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Milli Fri Jul 20, 2018 7:36 pm

Popíjela jsem si nenápadně ve svém růžku dokud mi nedošlo pití. Nevrle jsem se rozhlédla a upřela modré oči na dívku, která držela džbánek. Jenom jsem doufala, že to není voda. Zamávala jsem na ní a vykradla se ze svého koutečku. "Zdravíčko. Copako to máme hm?" Nahnula jsem se ke džbánku a začichala. "Á výborně." Usmála jsem se spokojeně a natáhla k ní ruku se skleničkou. "Vrchovaté prosím krásná slečno." Zašveholila jsem a hypnotizovala džbánek. Možná se to nezdálo ale já se ještě držela! Stará Milli by jí ho rovnou vzala z ruky a vychlemtala v pohodě vše co tam bylo. Takže ano, Reina by mě měla pochválit!
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Fri Jul 20, 2018 7:49 pm

Věděla jsem co si i něm celý klan myslí. Byl pro ně černá ovce rodiny jen já ho měla ráda. Byl svůj a já chtěla být jako on. Možná proto jsem udělala to co jsem udělala. Na chvíli jsem si všimla, jakoby ho to těšilo, že si s manželem nerozumím. .
"Byla jsem na něj hodně milá. Bohužel." Řekla jsem tišeji a podívám se na něj a na chvíli se na sebe díváme, než mi vnutí sklenku do ruky.
"Tak na ty problény." Pozvedla jsem sklenku a její obsah jsem do sebe vyklopila. Vsimla jsem si i nově příchozí slečny ale asi jsem jí jen přehlédla. Mili s o ní jak je vidět postarala
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Kenji Kana Fri Jul 20, 2018 8:00 pm

Svoj pohľad som na malý okamih upriamil na novú služobnú, ktorú si premerala i Reina. To už ale k nej utekala ženská, ktorú predstavila pod menom Lili, či Moly, či Milli, jedno z toho, nepočúval som ju nejako.
"No nie vždy sa podarí, to ale neznamená že sa musíš trápiť. Veď sú tu aj iní.." Poznamenal som s úsmevom a odpil som si. Naozaj to bol veľmi slabý alkohol z ktorého by sa opilo maximálne nejaké dieťa a nie dospelý človek.
"Nechcem byť hnusný ale keď chceš urobiť párty potrebuješ viac ako toto.." Poznamenal som a rozhliadol sa znova. Keby mi dala moc do rúk aby som to tu mohol rozprúdiť, hneď by tu zábava tiekla prúdom. V tomto som bol naozaj dobrý, toľko krát ma našli úplne sfetovaného a nadrbaného niekde vonku v potoku takmer na hranici života a smrti, že som to i prestal počítať.
"Dobre vieš že ti rád pomôžem, ale musíš si to nechať ako tajomstvo!" Priložil som si prst k ústam a naznačil jej aby nikomu o tomto nehovorila. V túto chvíľu som ale nenarážal na párty ale na všetky problémy čo mala. I keď sa to nezdalo, Reinu som si obľúbil už v mladom veku a to sa nezmenilo doteraz.
Kenji Kana
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Shigure Fri Jul 20, 2018 8:07 pm

Vstúpila som teda dovnútra a postavila som sa bokom. Moja úloha bola jednoduchá.. nalievať, keď si niekto vypýtal. Úprimne stačilo podvihnúť pohár no našiel sa tu tak nedočkavý jedinec.. Mladá žena podišla až ku mne a ja som sa na ňu žiarivo usmiala. 
"Ryžové víno, z jarného zberu." Odvetila som jej, aj keď mi jej otázka prišla viac rečnícka. Vyzerala, že jej to je jedno, proste chcela slopať.
"Nech sa páči pani." Zaštebotala som. Podvihla som džbán a naliala som jej do pohára vrchovito. Nezmestilo by sa tam ani o kvapku naviac. Prišlo mi to tak, že sa tu veľmi dobre zabávajú. Všimla som si Reinu. Nepotrebovala som ju rozoznávať dlho. Následne aj nejakého červenovlasého mladého muža a po tom už len ďalšie služobníctvo, ktoré bolo takmer neviditeľné tak, ako by aj služobníctvo malo vyzerať. Proste utiahnuté, pripravené skočiť a každou špinou a smietkou. Aby bolo všetko perfektné.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 6 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 14 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru