Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vojenská čtvrť

+6
Rika
Milli
Reizo Kaneki
Megumi
Uchiha Ruki
Reina Kana
10 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jun 28, 2018 8:13 am

First topic message reminder :

Tato čtvrť slouží především k ubytování našich shinobi bojovníků, ale také její dominantou je velké Dojo, kde se dá trénovat a trénují zde i mladší shinobi, než samotní strážci a armáda. Vojenská čtvrť - Stránka 3 Latest?cb=20110910214516
Vojenská čtvrť - Stránka 3 Latest?cb=20151111034015
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down


Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jul 24, 2018 9:56 pm

Pozorovala jsem jak se ke mě blíží, jako by se nechumelilo. Založila jsem si ruce na prsou, když mě oslovil a prohlédla si ho pořádně. No jo taky ráčil zmužnět. 
"Jsem pořád čilá, jen mi občas rupnou nervy." jo tohle byl můj způsob omluvy, jinou ať ani nečeká. Fakt mě předtím vystrašil. 
"Vrátil ses z cest podpořit mě nebo mi vymluvit to všechno, co se děje?" nedala jsem mu moc na výběr s odpovědí, mě bylo jasné, že mi odkýve vše, aby nedopadl jako minule.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Ren Kouen Tue Jul 24, 2018 10:03 pm

" Chápu " odpověděl jsem na její takzvanou omluvu. Nejspíš to opravdu za omluvu považovala, ale nemá smysl tohle řešit. Byl jsem tu abych jí podpořil, ne abych se s ní hádal o tom jestli měla právu mě zapíchnout nebo ne. " Možná tomu nebudeš věřit, ale já jsem byl vždy na tvé straně. Jen posledně si mě považovala za někoho jiného. Všichni máme své důvody pro to co děláme a ty máš určitě taky ten svůj. Stojím při tobě i kdyby proti tobě šel celej svět. " Kdo ví jestli to přijme, ale tak to bylo vždycky. Známe se už od mala a tak to má být. Přátelé si pomáhají v dobrém i ve zlém.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jul 24, 2018 10:07 pm

Povolím svůj postoj a svěsím ruce podél těla. 
"No tak to seš asi jedinej na tomhle světě." pronesu se záští, není moc lidí, co mi věří, Riko a Ren? Ti dva asi ano, jako jediní. Zbytek si  myslí, že jsem vyšinutá. Počkat...to si myslím i já. Tak jinak, myslí si, že jsem cvok. 
"Je v tom snad ještě jiný důvod, kromě toho co si tu vyjmenoval?" pronesu a jdu si k vitríně pro nádobu s vodou, abych se napila. Dost mě to vyčerpalo zase něco dělat. Asi začnu běhat.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Ren Kouen Tue Jul 24, 2018 10:16 pm

Zatímco se šla napít jsem měl čas jí odpovědět. Co jí tak ještě říct, kupodivu jsem nebyl moc mluvka, spíš jsem konal než mluvil. " Jsme přeci už dlouho přátelé a přátelé si pomáhají. Nevykašlu se na tebe jen kvůli tomu, že tak nějak si vyhlásila válku druhé královské rodině. Kdybych měl já vyhlašovat válku kvůli tomu, že se mi nikdo nezamlouvá, tak bych asi byl teď mrtvý nebo na úplně jiném místě. Záleží kdo by byl se mnou. Teď jsem tu však pro tebe a pomohu ti s čímkoliv co bude v mých silách. Nenechám tě v tom přeci samotnou. "
Na to, že jsem nebyl zrovna mluvka jsem se pěkně rozkecal, ale tak trochu to nemělo hlavu ani patu, ale důležité informace jsem řekl.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 25, 2018 3:48 am

"Ahá......tak děkuji." pronesu tak nějak prapodivně. Napila jsem se a nespustila ho z očí. Nevím jak pro něj, ale mě to přišlo najednou strašně trapné. Kdysi jsme spolu mluvili pořád, a tak a najednou si nemáme ani co říct, a tak omíláme pořád to samé dokola. 
"Kde ses toulal celou tu dobu?" Posadila jsem se na zem a opřela se zády o vitrínu. Nebylo to zrovna nejlepší místo na pokec, ale do sídla se mi zrovna teď hned taky nechtělo.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Wed Jul 25, 2018 5:30 am

Sotva sa boj začal, rovno aj skončil. Mierne nechápavo som hľadela na Reinu, ktorá boj ukončila. Byakugan sa deaktivoval, moja technika bola zrušená. Pripomenutie môjho hladu viedlo k tomu, že mi zaškvŕkalo hlasne v bruchu, na čo som sa začala mierne červenať, pretože mi to prišlo neskutočne trápne. A práve to mi pomohlo vrátiť sa k môjmu bežnému správaniu sa. Vždy som zvykla bojovať až do úplného konca, keď je však človek hladný, nie je to ono. Prekvapene som zamrkala, keď sa tu objavil nejaký...sluha? Ktorý ma mal zaviesť k jedlu, oblečeniu...ubytovaniu. Huh?
"Reina-hime, nemusít...," ani som nestihla poriadne dokončiť svoju vetu, než ma ten sluha, shinobi, to je jedno, bol posúril, aby som šla za ním. Stisla som pery a sklopila pohľad. Už dávno som si odvykla od takýchto zvyklostí. Vykročila som za ním. Mužovi, ktorý nás pred chvíľou pozoroval, som sa zo slušnosti ešte predtým jemne uklonila a venovala mu jemne ostýchavý úsmev, hoc pohľadom som uhla niekam do strany.

-PRESUN-
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Ren Kouen Wed Jul 25, 2018 7:44 am

" Byl jsem celou dobu zde, jen mě k tobě nikdo nepustil, protože si musela řešit jiné záležitosti. Máš mnohem víc starostí než já a taky si pro lidi mnohem důležitější, takže je samozřejmé, že k tobě jen tak někoho nepustí. Dřív to bylo trochu snažší než došlo k té události. Párkrát jsem vyřizoval něco v cizí zemi kvůli rodině, ale jinak nic zajímavého o čem by bylo třeba se zmiňovat. " Tak nějak jsem opravdu nevěděl co říct. Též mi přišlo, že se opakuju pořád dokola jen jinými slovy. Potřebujeme trošku jinačí téma nebo prostředí. Možná je to také tím, že se vidíme po tak dlouhé době a stále vzpomínáme na poslední setkání. Chtělo by to nějaké nové příjemné zážitky o kterých se můžeme jindy bavit. " A co jinak ty? Jak se teď máš? Máš nějaké zajímavé historky? "
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 25, 2018 8:45 am

No kupodivu ke mě nikoho nepustí, ale sídla mi pustí leckoho. Napřímila jsem se a opřela si hlavu o tu vitrínu. 
"No zajímavé historky? Jsem vdaná a můj manžel mě nenávidí. Haha." v mém podání to znělo velmi sarkasticky, ale ve skutečnosti mi to bylo líto. 
"Měla jsem proslov před celou vesnicí, takže nevím jak na tom jsem, někomu jsem pro smích někdo mě nenávidí a někdo ke mě vzhlíží. Sjednoť tyhle tři skupiny. Nadlidský výkon." odfrknu si. 
"Kdyby bylo po mým, tak Takumi to všechno přebírá a já si vesele chodím na mise dál, a propo... nudíš se? Nezajdeme na misi?" tak nějak mi ženská intuice říkala, že Mili rozhodně nešla plnit svou misi. A někdo to udělat musel. Vstala jsem a oprášila svoje nohy.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Ren Kouen Wed Jul 25, 2018 8:53 am

Jak jsem jí tak poslouchal, tak to vůbec nemá jednoduchá, možná by potřebovala trochu voraz. " Jak tě tak poslouchám, tak to nemáš vůbec jednoduché " Jakmile se zmínila o těch sjednocenných skupinkách, tak to byl opravdu nadlidský výkon. " To je fakt nadlidský výkon " Poté se však zmínila jestli bych s ní nezašel na misi, to by možná nebylo špatné po tak dlouhé době s ní zajít na misi. Alespoň spolu zas strávíme víc času jako když jsme byli menší. Jenže co nám vybere za misi v téhle době. Jestli to bude infiltrace tak to bude velmi zajímavá mise. " Tak to beru. Kdy vyrážíme? "
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Wed Jul 25, 2018 9:00 am

"Uhm," ozvalo sa za nimi jemné odkašľanie. Vrátila som sa, za mnou ten poskok, ktorý ma neustále žiadal o to, aby som ho nasledovala, ale ja som mu len venovala ospravedlňujúci úsmev. Vrátila som sa, pretože som si tu zabudla svoj tmavý plášť, v ktorom som bežne cestovala. Záležalo mi na ňom.
"Ospravedlňujem sa, Reina-hime, že ruším Váš rozhovor," vypadlo zo mňa, keď som sa im obom na znak ospravedlnenia jemne uklonila, potom ich obehla a plášť si vzala. Prehodila som si ho cez seba. Cítila som sa v ňom bezpečne a "doma".
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 25, 2018 9:07 am

"Výborně." rozzářila jsem se, další výmluva na to, abych vypadla z vesnice. V té chvíli přišla i Mikoto. 
"No skvěle, odcházíme na misi, Mikoto, jdeš s námi. Vyrážíme hned!" už nebudu čekat, takhle bych tu zestárla. Takže jsem se rychle zvedla nadšeně. 
"Nějaké dotazy?,jdeme čistě na informativní misi do jednoho hostince. Stále mi unikají informace, tak bude nejlepší si je sehnat sama." pousmála jsem se a udělala rychlou pečeť. Předemnou se z krystalu vytvořil klon, který jen kývl a odešel do sídla, aby někdo nepojal podezření, že jsem zdrhla bez povinností. 
"No tak jdeme." 
 (přesun brána, klon sídlo)
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Ren Kouen Wed Jul 25, 2018 9:12 am

" Super, tak vyrážíme. " pak se k nám připojila i slečna, která předtím trénovala s Reinou. Jmenovala se Mikoto jak jsem se najednou dozvěděl od Reiny. Tolik k představování. " Netřeba se omlouvat " dodal jsem k Mikoto a poté jsem následoval Reinu směrem k bráně. No popravdě jsem nevěděl kam přesně mířila, ale tak tipoval jsem to. Byl jsem zvědav jak tahle mise bude probíhat, protože takhle ve třech by to mohlo být i docela zajímavé. Snad budu dost zkušený, abych jim byl schopný pomoct a nezdržoval je.

/přesun
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Wed Jul 25, 2018 9:21 am

V tvári sa mi objavil jemne prekvapený výraz. Vrátila som sa sem po plášť, odchádzam so svojou prvou misiou pod vedením Reiny. Opäť mi zaškvŕkalo v bruchu, na čo sa mi líčka mierne začervenali. Snáď to nikto nepočul.
"Hai," prikývla som. Hoc som tak nevyzerala, bola som nadšená. Možno to bude dobrodružstvo, možno nie, ale v živote som ešte takto misiu neplnila. Vždy šlo len o odstránenie nežiadúcej či škodlivej osoby. Upravila som si plášť a vykročila hneď za nimi.

-PRESUN-
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Ren Kouen Sat Aug 11, 2018 3:44 pm

Objevil jsem se zde po nějaké době a začal jsem se rozhlížet po Kenjim. Párkrát jsem ho snad viděl, takže bych ho měl poznat. Něco mě sem táhlo, ale nevěděl jsem co, protože tohle byla má první zastávka. Před misí jsem tu byl a pozoroval Reinin souboj s Mikoto, který byl docela dobrý na pohled. Teď jsem měl úkol najít Kenjiho a nějak ho dostat k Reině. To jestli se mu bude chtít je věc jiná. Jestli nebude zrovna v dobré náladě nebo ve stejném stavu jako já tak si nejspíš Reina počká. Lepší v dobré náladě a střízlivý než napitý a nasraný. To by nedopadlo dobře.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Kenji Kana Sat Aug 11, 2018 5:06 pm

To že mal Ren z pekla šťastie šlo usúdiť takmer okamžite po mojej návšteve miestneho veliteľa. Armáda bola v tento moment žalostne oslabená, samotná revolúcia ktorá sa diala vo svete vďaka Kotomi Yamade dokázala rozdeliť i týchto mužov. Nepridalo k tomu ani fakt že ja sám som sa pokúšal o istú sabotáž voči Reine. Aj keď sa jednalo o plne vycvičenú armádu pripravenú bojovať na Reinin povel, každý mal predsa svoju slabinu. Dostať zo začiatku drogy medzi niektorých členov bolo neskutočne jednoduché. Pomáhal k tomu i fakt že jeden zo samotných vrchných veliteľov bol môj stály zákazník a práve od neho som práve odchádzal. Naša diskusia dopadla očividne naozaj zle, to šlo usúdiť podľa môjho nechutného výrazu ktorý som mal pri zatváraní dverí. Sám som sa otočil smerom k nebu a jemne si povzdychol.
„Ten idiot..“ Zanadával som si a ruku si strčil do vrecka. Netrvalo dlho a ja som z neho vytiahol nanajvýš podozrivý kus cukríku, zvláštna malá a žltá tabletka v tvare tehličky. Jemne som si ju pregúľal v prstoch následne čoho som ju skryl v mojej pästi. Moje kroky ma pomaly zaviedli až na miesto kde stál i samotný Ren. Keďže som väčšinu času trávil vonku ako lovec, vôbec som si nedokázal spomenúť ani kto je. Už ale od pohľadu nevyzeral vôbec triezvy. Jemne som sa uškrnul keď som prechádzal zamyslene okolo neho.
„Ale ale, opiť sa a hneď nato ísť trénovať nie je veľmi dobrý nápad, ver mi.“ Dal som mu radu a prehodil vo vzduchu svoj cukrík. Rozmýšľal som či si ho dám alebo nie, predsa len som bol nehorázne nahnevaný z prístupu ktorý voči mne mal ten idiot čo tomuto tu velí.

Kenji Kana
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Ren Kouen Sat Aug 11, 2018 5:16 pm

Trochu jsem přešlapoval na místě což se tak dělo jen díky tomu mizernému alkoholu co jsem do sebe musel nalejt abych se v té hospodě začlenil. To byl asi dost blbej nápad, vzhledem k tomu, že jsem z toho nic nezískal. Zítra budu mít pěknou kocovinu, zabiju první osobu co mě přijde vzbudit. A budík pošlu na rychlý let na Měsíc, pokud ovšem vůbec budu nastavovat budík což nehrozí. Po nějaké chvíli jsem však slyšel nějaký hlas, který zněl z dáli a podruhé už jsem ho slyšel dost jasně a byl blízko. Otočil jsem se tak jeho směrem a zaostřil oči na něj. " Ah, díky. To byl fakt blbej nápad si nalejt kvůli atmosféře dva litry míchanýho tvrdýho alkoholu na ex. Jako posunulo to moje limity, ale zítra na to doplatím. " Nevím proč jsem mu to vyprávěl, nejspíš díky alkoholu jsem byl vždy nějak moc upovídanej. Věděl jsem od pohledu, že to je Kenji i když jsem si nebyl stoprocentně jistej. Nejdřív bychom měli začít nějakou normální konverzací. " Trénovat v takovém stavu? Ani mě nehne, buď bych podpálil vesnici nebo bych se pod tím vlivem zabil. "
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Sat Aug 11, 2018 5:27 pm

Objavila som sa tesne za Renom, z toho dôvodu, že očividne vedel, kto ten Kenji je. Keď som ale videla, že sa vykecáva s červenovláskom, ktorého som zahliadla už skôr, došlo mi to. Čo ma však štvalo, bol fakt, že Ren bol na mol, sotva sa sem doplazil na vlastných. Ja som toho vypila veľmi málo a vytriezvela počas cesty, takže aspoň jeden z nás bol schopný komunikovať na úrovni a pri plnom vedomí.
"Keď nám Reina prikázala priviesť ho, nemyslela tým, vykecávať sa, Ren-san," pôsobila som síce milo, avšak môj pohľad bol prísny. Nemusel sa mi zdôveriť, aby som vedela, že ho predošlé zlyhanie štve. Snáď ju nechcel sklamať aj druhýkrát.
"Kenji-san, poďte prosím za mnou, nech to máme čo najskôr za sebou," preniesla som smerom k nemu, pričom som k nemu pristúpila bližšie, približne na diaľku dvoch metrov, čakajúc na jeho reakciu.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Kenji Kana Sat Aug 11, 2018 5:38 pm

V momente čo otvoril ústa som vedel v akom stave v túto chvíľu musí byť. Jeho dych by v túto chvíľu dokázal dezinfikovať akúkoľvek ranu. Jemne som potiahol nosom snažiac sa nejako ukryť pred tým pachom, než som pochopil že je to vopred prehraný súboj. V tom som sa zhlboka zasmial.
„Toto určite neposunulo tvoje limity, skôr ti to posunulo tvoj čas k smrti..“ Na malý okamih mi od smiechu vyšli slzy, keď som sledoval tohto ožratého chlapa predo mnou. Musel som ale uznať i sám pre seba že sa teda jednalo o dosť odvážneho muža. To čo vypil on by som si ja sám nikdy nedovolil, bol by som sa i bál že ma to zabije. Očividne však šlo o nepodarený prank zo strany Katarových nových priateľov. Ďalej ma však jeho história nezaujímala, musel som ale uznať že šlo o zaujímavého chlapa.
„Skôr by si zapálil sám seba, ak už sa chceme baviť o tomto. Mal by si ísť domov to naozaj vyspať. Alebo to môžeme ešte vylepšiť..“ Na malý okamih sa mi v očiach objavili iskričky. A síce som nevedel aký má tento človek vzťah k môjmu biznisu a či vôbec je ochotný to podstúpiť, možno to za risk stojí. V hlave som mal i nápad o tom že sa jedná o Reininho poskoka ktorého poslala aby ma špehoval, už či kvôli biznisu alebo prišla nato čo sa deje v meste. V takomto stave som si bol ale istý že by si buď nič nezapamätal, alebo by som ho dokázal zdolať i ja sám. No nakoniec sa ukázalo že tu sám nebol. Zrazu spoza ledva stojaceho Rena vyšlo mladé dievča. Podľa očí bolo veľmi jednoduché ju priradiť ku klanu. V tú chvíľu som ale zneistel a to si musela všimnúť i Mikoto. Môj úsmev nahradil na malý okamih trochu vystrašený výraz, ktorý okamžite vystriedal kamenný výraz.
„Áno, a čo si naša „milá“ lady Kana praje, že ma zrazu potrebuje, slečna.. eh?“ Spýtal som sa. V tom moment som drogy držiace v rukách okamžite strčil do vrecka a pokúšal sa to uhrať na pózu ignorantského chlapa. V mojej hlave okamžite skrslo len jedno. Prišla nato, čo robím? Predsa len, Hyuuga by bol perfektný človek nato aby ma dokázal buď to vyšpehovať alebo i samotného doviesť za vlasy k nej.
Kenji Kana
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Ren Kouen Sat Aug 11, 2018 6:17 pm

Chtěl jsem odpovědět Kenjimu, ale to do mě rýpla Mikoto. Proto jsem se k ni otočil a normálně jsem jí řekl. " Měl jsem to také v plánu, ale některé věci mají určitý průběh, když si ho vynutíš, setkáš se jen s odporem. To tě neučily? " Poté jsem se otočil ke Kenjimu. " Je to tak. Jsme tu, abychom tě dovedli za Reinou. Jak vidíš, máme toho dnes všichni dost. Co si to ulehčit a budeme to mít za sebou? Prokážeme si tak sami sobě službu. Co myslíš? " odpověděl jsem oběma a snažil jsem se dýchat nosem, já jsem to evidentně nějak necejtil, ale Kenji tak vypadal. Snad s námi půjde ať se můžu jít trochu prospat, čeká mě pak docela nepříjemné ráno. Příště se už nenechám takhle vyprovokovat, to byl opravdu blbej plán a teď si mě budou ostatní akorát dobírat, že jsem nějakej ochlasta i když nejsem.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Sat Aug 11, 2018 6:34 pm

Zamračila som sa na Rena. Čo to splietal?
"A existuje tu snáď dôvod, kvôli ktorému by mal odmietnúť k Princezne Reine ísť?" nadvihla som obočie. Vedel o niečom? Šlo o to mu to oznámiť  a k Reine odprevadiť, prečo by na to nemal pristúpiť? Prečo by sme vôbec mali chodiť okolo horúcej kaše?
"Predpokladám ale, že vám trochu zdravý úsudok zatienil alkohol, ktorý ste požili. Čudujem sa, že vôbec vás k tejto misii pripustila, keď ten alkohol cítim až sem. Hanba," nevyzerala som nahnevane, ale predsa v mojej tvári sa nezračil ani mierne priateľský výraz. Upriamila som zrak späť na Kenjiho, mojim bystrým očiam jeho chvíľkové pochybenie a strach neušli.
"To sa jej musíte opýtať sám, Kenji-san...alebo to mám naozaj brať tak, že sa jej z nejakého podozrivého dôvodu bojíte ukázať na oči?" opýtala som sa ho, tentoraz už mierne uvoľnenejšie. Mala som sa však na pozore, cítila som až v kostiach, že tento chalan má niečo za lubom, už len z toho dôvodu, že takto reagoval na Reinu. Pričom naposledy, keď som ich spolu videla, nebol prestrašený, ani keď ho takmer rozložila na kryštál.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Kenji Kana Sat Aug 11, 2018 8:12 pm

Na malý okamih som sa pozastavil nad komédiou, ktorú tu prevádzali. Na mojej tvári sa vystriedalo v tento deň mnoho podôb. V túto chvíľu som ani ja sám nedokázal určiť, ktorá z nich to je, keď sa títo dvaja, očividne kolegovia, začali dissovať medzi sebou. Normálne by som už dávno využil nejakých kľučiek, nejakých chvatov a môjho umu aby som sa ich zbavil a utiekol preč, vyhýbajúc sa povinnostiam ako doteraz, musel som ostať, chcel som sledovať ako sa toto celé vyvinie. No tá Hyuugovic holka ma však dokázala okamžite schladiť i pri mojej ohnivej povahe.
„A je toto snáď nejaké vypočúvanie?“ Spýtal som sa jej jednoducho. Ak chcela hrať túto hru, vedel som sa hrať i ja. Ruku som vo vrecku stlačil v päsť, snažiac sa do nej dostať čo najviac vecí a skryť ich. Úprimne, ak by ma v túto chvíľu niekto prehľadal, skončil by som na pár rokov v chládku. Ak by do toho zistili čo som doteraz vyvádzal, okamžite by ma čakala smrť na šibenici. Kráčal som po tenkom ľade a oni mi to vôbec neuľahčovali.
„Myslím že nemáme totalitný režim aby som sa musel okamžite na príkazy iného dostaviť na dané miesto, nemyslíš? Možno mám inú robotu a nečakám na tomto mieste len preto, kým si ma predvolá.“ Odvetil som obom na ich argumenty ohľadom toho akoby som mal okamžite ísť za Reinou. I keď som vyzeral podozrivo, oni dvaja taktiež. Hlavne zmena v tóne hlasov.
„A úprimne, Reina si môže ísť bozať zadok s jej rozkazmi, naposledy mi dala jasne najavo že o moje služby nestojí..“ Bolo až nadmieru jasné že sa tomu vyhýbam ako čert krížu, aj keď som nemal dôvod. Jej kryštálu som sa nebál a bol som si istý že sa po meste ešte nič o mne nerozšírilo. Mohol tu byť aj iný dôvod, určite vedeli že som jej rodina a očividne nemáme v túto chvíľu medzi sebou najlepšie vzťahy.
„Takže predpokladám že ma buď pustíte, alebo ma zatknete a odvlečiete. Alebo ma nejako presvedčíte ísť. Vidím tie možnosti správne?“ Spýtal som sa so záujmom ale ten bol presunutý na mladú Hyuugovic holku. I keď som bol nervózny, dával som si na ňu pozor. Nevyzeralo to však že chcem bojovať, len som sa jednoducho spýtal diplomaticky, aké sú moje možnosti.

Kenji Kana
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Ren Kouen Sat Aug 11, 2018 8:40 pm

" Však se nějak dohodneme ne? " Řekl jsem jen tak do vzduchu. Jak jsem poslouchal ty dva tak situace nevypadala moc dobře, ale zase mě trochu naštvalo to co řekl Kenji o Reině, jelikož se s ní přátelém od malička tak mi to prostě nedalo se ozvat. " Hele, takhle o Reině nemluv. Stará se o tohle místo a zaslouží si trochu respektu. Když předvolá někoho k sobě tak tam prostě má jít. V tom má ona pravdu. Těžko ti něco udělá, prostě ti něco potřebuje říct a těžko tě někde bude sama hledat když má povinnosti, proto poslala nás. Půjdem? " Trochu mě naštvalo jak o ní mluvil i když to skoro nic nebylo.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Sat Aug 11, 2018 9:16 pm

Vždy som bola pokojným a tichým človekom. Kto však poznal moju zlú stránku vedel, že nepatrím k tým, s ktorými sa oplatí zahrávať...a táto situácia mi neskutočne brnkala na nervy. Pán kolega na pravo odo mňa bol zrytý na lečku a nejakou náhodou vedel zo seba vytiahnuť tých pár viet, aj keď z môjho uhla pohľadu šlo o sprostosti, nehovoriac o tom, že z neho tiahlo ako zo starého alkoholika, a tento tu druhý, nebol od neho ďaleko. Pôsobil ako feťák, ktorý sa všemožne snažil vykrútiť z povinnosti, s ktorou sme za ním prišli. Jeden splietal hovadiny, druhý odolával príkazu z hora a ešte sa hral na tak neskutočne múdreho. Sklopila som tvár tak, aby mi ju zatienili vlasy, a zatla ruky v päsť.
"Ak nebudete obaja držať huby...," zdvihla som k nim pohľad démonickejší než aký sa kedy v histórii objavil. Nasratá žena, postrach všetkého živého, pretože vtedy človek rozmýšľa nad tým, či nebola zoslaná samotným Satanom, aby vymazala život z povrchu zemského. A možno bola ním samotným.
"...dotiahnem vás k Princezne oboch za uši a polomŕtvych ako grátis k tomu," precedila som pomedzi zuby, kým som pohľadom preskakovala z jedného na druhého a naspäť. Šírila sa zo mňa strašidelná aura, ktorá im dala jasne najavo, že stačí jedna negatívna odpoveď, jeden krivý pohľad či nadávka, aby som z nich narobila fašírky. Toľko málo...ako na obrázku. Preto by si mali dobre rozmyslieť, ako sa v nasledujúcich momentoch zachovajú. Obaja.


Vojenská čtvrť - Stránka 3 4634964671
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Kenji Kana Sat Aug 11, 2018 9:57 pm

Ticho ktoré nastalo po Renových slovách zrazu prerušil smiech. Bol to môj smiech. Moja nervozita takmer okamžite ustúpila. Môj kamenný výraz a pokus utiecť od nich zrazu vyletel oknom po tom, čo som počul za úplné sračky. Div ma neodjebalo niekam na mesiac. Dekel som mal teda určite na inej planéte vďaka tomuto.
„Stará sa o mesto?! A to má byť ako nepodarený vtip alebo čo? Kde.. povedz mi, KDE v tomto bodreli vidíš nejaký rad. Mne to príde ako chaos a to ako sa jej pomaly mesto rúca. Bol si niekedy v chudinskej štvrti? Rešpekt? Začo? Že si hrabe peniaze pre seba a svoj klan a občas hodí niečo ostatným ľuďom? Alebo že ju ale vôbec netankuje táto malicherná vojnička? To s..“ Zasekol som sa. Naozaj som sa opustil. Bolo až nadmieru jasné že zo mňa hovorí len hnev. Určite som si bol i ja sám vedomý mnohých činov ktoré urobila, problém som videl vo fakte že tých horších v túto chvíľu prevládalo.
„Poznám svoju sesternicu asi najlepšie zo všetkých na tomto svete. Viem o čo jej naozaj ide..“ Ešte viac som si stlačil ruku v päsť až som pocítil ako mi ju lemuje pramienok vlastnej krvi. Snažiac sa nejako upokojiť som pohliadol na Hyuugu. A to bol môj problém. Po chrbte mi prešiel mráz a pocítil som jemný pot. Bál som sa? Trochu áno. Nemohol som povedať že nebola strašidelná a bolo na mne vidieť že som z nej nesvoj, aj keď som sa to snažil uhrať na iného. Faktom ale ostávalo že som sa nehral na múdreho, čo sa týkalo zákonov v tom som bol dobre zabehnutý.
„A čo takto malá dohoda, pôjdem s vami dobrovoľne pod jednou malou podmienkou.. Dovolíte mi po ceste niekam zájsť.. na pár minút.“ Pousmial som sa na Hyuugu i napriek strachu aký som mal. Čo som chcel? Samozrejme sa zbaviť vecí čo som mal u seba!

Kenji Kana
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Ren Kouen Sat Aug 11, 2018 10:16 pm

Držel jsem se abych nevybouchl vzteky za všechny jeho slova. Byl jsem opilej a možná bych mu šel rozbít hubu, ale ta trocha zdravého rozumu mi nakonec promluvila do duše a neudělal jsem radši nic. Nechal jsem to radši na Mikoto ať se o to postará. Dneska jsem nějakej nepoužitelnej jen kvůli tomu mizernému alkoholu co jsem vypil. Už abych z toho vystřízlivěj a vylepšil si trochu reputaci. Otočil jsem se na Mikoto a i když byla děsivá, tak na opilého člověka to nemá moc vliv. " Trochu se uklidni Mikoto. Tohle není zapotřebí. Říká, že s námi půjde, tak jdem. "
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 3 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru