Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vojenská čtvrť

+6
Rika
Milli
Reizo Kaneki
Megumi
Uchiha Ruki
Reina Kana
10 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jun 28, 2018 8:13 am

First topic message reminder :

Tato čtvrť slouží především k ubytování našich shinobi bojovníků, ale také její dominantou je velké Dojo, kde se dá trénovat a trénují zde i mladší shinobi, než samotní strážci a armáda. Vojenská čtvrť - Stránka 2 Latest?cb=20110910214516
Vojenská čtvrť - Stránka 2 Latest?cb=20151111034015
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down


Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Tsukahara Bokuden Tue Jul 03, 2018 9:51 am

Po vyzvaní som rukou vybral krvavý zdrap kapitánového Haori, na ktorom bol znak samuraiského klanu, pod ktorý Magashi patril. Podal som ju Daimyo-sama. Bola celá od krvi. "Kapitán Magashi je mŕtvy, aj s celou jeho skupinou. Našiel som bojisko .. aj mŕtvoly. Telá roztrhané na kusy, ohlodané od nejakej zvery. Kone či muži, všetci do jedného mŕtvy." Na chvíľku som sa odmlčal. "Zaznačil som lokáciu do mojej mapy Daimyo-sama." Z GI som vytiahol mapu zakreslenú do vzvittku, kde bolo vyznačených niekoľko miest. keď som ju roztvoril, malou červenou bodkou bolo vyznačené miesto, kde som našiel bojisko. Nebolo to tak ďaleko od hlavného mesta.
Tsukahara Bokuden
Tsukahara Bokuden
Samurai (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jul 03, 2018 10:45 am

Trhla jsem sebou. Proboha! Ponechala jsem si však kamenný výraz ve tváři, abych nepolekala svou reakcí ostatní. 
Takže Mili nebyla opilá. Měla pravdu. Podívala jsem se na ní významně. Tohle si žádalo můj zásah. 
Jaké zvíře tohle mohlo zanechat? Elitní jednotka a takhle roztrhaná? To nemohlo být zvíře, takhle nepozorní být nemohli. Přijala jsem do rukou zkrvavenou věc. Ta krev, jako by mě namotivovala to prořešit. Pak vyndal mapu, nahlédla jsem do ní. Jestli to udělala ta mrcha, tak ať si mě nepřeje, už mě připravila o dost mých mužů. 
"Kapitáne, dejte mi své nejlepší muže, chci 8mi člennou jednotku, ideálně stopaře. Riko, půjdeš se mnou a ty taky chlapče. Mili, hlídej sídlo. Do hodiny vyrážíme na ono místo. Tohle rozhodně zvíře neudělalo." pronesla jsem chladně a bezmyšlenkovitě jsem podala zdrab jednomu mistrovi. 
"Pochovejte ho, jak si zaslouží." s těmito slovy jsem spěšně odešla zpět do sídla. Mistr říkal, že ta chvíle přijde, asi je to ona. Vydala jsem se převléknout 

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Rika Tue Jul 03, 2018 12:11 pm

No hurááá, konečně nějaké vzrůšo! Ten malej bělohlávek byl tak malý a sladký, úplně k rozpitvání! Jeho zprávu jsem poslouchala jenom jedním uchem, ne, že bych byla necitelná mrcha, pouze jsem vůči těmto věci za tu dobu, co se setkávám se zraněními, prostě ochladla. Pohledem jsem kontrolovala, jestli je ten malý v pořádku. Krev, jak se zdálo, však jeho nebyla.
Reina se zdála znepokojena. Chápala jsem proč, ačkoliv jsem nevěděla, jestli opouštět sídlo je nejlepší plán. Možná by měla spíš házet do davu krystaly nebo tak něco aby získala přízeň, ale věděla Jsem, že taková není, proto jsem ji ani nepřemlouvala a jen s širokým úsměvem kývla hlavou. "Chápu. Vezmu si kanady."
Tak se nakonec zdá, že had opustí svou noru.
-Přesun-
Rika
Rika
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 28. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Megumi Tue Jul 03, 2018 1:36 pm

Úprimne som si Sayu všimol a aj keď by som rád povedal, že som ju odignoroval s ľadovým pokojom a tváril som sa pri tom veľmi mužne a nezasiahnuto, nebolo to tak. Môj pohľad ju prebodol a keby vedel zabíjať, kto vie, ako by Saya skončila.  Odpojil som sa od skupiny mojim nových známych a začal som kráčať k davu samuraiov, v ktorom som sa v podstate stratil z dohľadu tej strigy, ktorá sa tak rada niekomu vysmievala. Nutno podotknúť, že som túto štvrť opustil. Ako keby sa podo mnou zľahla zem. Bolo to jednoduché, keď sa človek naučil pohybovať medzi ľuďmi a taktiež keď vedel využívať veci, ako je henge no jutsu.
(Presun)
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Milli Tue Jul 03, 2018 2:55 pm

Říkala jsem to. Blesklo mi hlavou když jsem zaslechla to o těch mrtvolách. Když všeci zmizeli ještě chvíli jsem očumovala ostatní přítomné. Až po chvíli jsem se tak zamyšleně koukla nad sebe. "Co?" Naklonila jsem hlavu na stranu. "Mili hlídej sídlo?" Zopakovala jsem a zatvářila se dotčeně. "Haf?" Podrbala jsem se ve vlasech a strčila ruce do kapes. Nuuu Protáhla jsem kysele obličej a vydala se pryč. Což o to...sídlo hlídané bude ale snad tam nemusím sedět ne?
-přesun-
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Uchiha Ruki Tue Jul 03, 2018 5:19 pm

(Vsem gomen sem u moře a mam toho hodne na starost + mi blbne klavesnice, takže budu Psat strucne )
Vsude kolem byl zmatek a ihned sem vyrazil za hranice zjištovat informace.


Naposledy upravil Uchiha Ruki dne Mon Aug 27, 2018 8:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Uchiha Ruki
Uchiha Ruki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 100
Join date : 02. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Milli Fri Jul 13, 2018 8:42 pm

Kráčela jsem městem s hlavou vztyčenou a nezájmem o okolní lidi. Možná jsem si měla vybrat jinou masku ale to už vem čert. Reina tady byla od toho aby se tvářila mile a přátelsky. Já jsem si vybrala roli někoho, kdo tvrdě potrestá blázny co se proti ní postaví. Dorazila jsem do vojenské čtvrti a zamířila do Doja. Letmo jsem přejela pohledem po pár lidech, kteří tu trénovali a málem mě kleplo když jsem uviděla, že jsou bez vrchní části oblečení. Hladově jsem polkla a přinutila se jít dál na ochoz. Páni, páni, páni! Ach bylo to vážně dlouho co jsem si nijak neužila. A člověku to prostě chybí. Vybrala jsem si pěkné místečko a chtěla se vyhoupnout na zábradlí, jenže to by se asi neslušelo. Tak jsem se jen opřela a zalistovala prázdným bločkem, který jsem si přinesla. Tak jo. Zhluboka jsem se nadechla a na chvíli zavřela oči. Okamžitě se mi v hlavě začaly míhat stránky knih, které jsem přečetla. Bůh žehnej fotografické paměti. Vyhledala jsem co jsem potřebovala a začala psát. A psala jsem, a psala. Občas jsem se teda vážně neuhlídala a zabloudila pohledem k těm spoceným svalům. Trvalo mi to asi hodinku než jsem byla s výsledkem spokojená. Znova jsem si svůj výtvor přečetla a usmála se. Perfektní. Zaklapla jsem bloček a vydala se zase cestou kterou jsem přišla pryč. Á opět mi to nedalo a pohledem jsem znásilnila pár fešáků. Pardon no.

-přesun-
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jul 23, 2018 11:41 am

Vojenská čtvrť, moje oblíbené místo na dělání problémů. Jak jinak, dovedla jsem slečnu Hyugu na jedno ze cvičišť, které bylo volné. Pop pravé straně byla velká police se zbraněmi. Došla jsem k ní.
"Můžeš si vybrat co chceš." pokynu jí a čekám na její výběr, byla na tom podstatně hůř oproti mě, ale když se mi bude líbit, má místo jisté.
"kolik ti je?" 
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Mon Jul 23, 2018 12:50 pm

Dorazili sme do nejakej časti, ktorá sa nápadne podobala tréningovým priestorom v našom klane. Nepochybne táto štvrť plnila rovnakú funkciu už od pohľadu. Rozhliadla som sa. Vyzeralo to tu príjemne a našťastie mi to neevokovalo domov, preto sa mi pery roztiahli do nepatrného úsmevu. Toto bude miesto, kde budem tráviť veľa svojho voľného času, ak samozrejme nejaký budem vôbec mať. Popis povinností, ktoré budem mať, dostanem, až sa mi podarí želanú prácu získať.
"Uhm, ospravedlňujem sa, ale viac sa spolieham na svoje telo než na zbrane, Reina-hime," preniesla som potichu smerom k nej, ako som sa po oku dívala na hojný výber rôznych zbraní. Nie že by mi boli úplne cudzie, ale nikdy som vážne inak, než s pomocou svojej jemnej pästi, nebojovala. Ak by však na zbrani trvala, nejakú by som si predsa len vybrala.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jul 23, 2018 1:31 pm

"Dobrá tedy. Ale stejně si myslím, že vyzkoušet si tě na boj z blízka a s nástrojem bude lepší, co kdyby ti došla chakra." vezmu si z vitríny své oblíbené kopí a namířím s ním na ní. 
"Tak pojď vyber si zbraň, žádné techniky ani chakra, čistě jen boj s vlastní silou." vyzvu ji a jdu se postavit doprostřed arénky a čekám, co si vybere ona. Tohle mě bude bavit, dlouho jsem si nezabojovala.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Mon Jul 23, 2018 6:58 pm

Sama o sebe som nebola silná. Vždy som sa spoliehala na svoje techniky a štýl boja typický pre môj klan. Neochotne som pristúpila k vitríne, kde som mala výber rôznych druhov zbraní. Ktorá mi je najbližšia?
Toto bude katastrofa..., napadlo mi, keď som vzala do rúk jednoduché tanto, ktoré som bola bez problémov schopná uniesť v jednej ruke. Táto zbraň bola dobre kombinovateľná s mojim Taijutsu, navyše jedna z mála, ktoré neboli pre mňa priťažké. Ak by som vzala do rúk katanu, vyzeralo by to až priveľmi komicky, vzhľadom k tomu, že jej čepeľ je pomaly väčšia než ja sama. Vykročila som k stredu a zastavila sa asi desať metrov od nej. Byakugan som momentálne nepotrebovala. Presunula som sa do bojového postoja, ale nezačala som. Nechala som to na ňu.
Kľud..., upokojila som sa v duchu, na čo nervozita začala ustupovať a miesto nej nastúpila akási...bojová nálada. Presne tá, ktorá sa prejavuje na každom jednom tréningu, tá, pre ktorú som získala svoju prezývku.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jul 23, 2018 7:16 pm

Pousmála jsem se. 
Jdeme na to. pomyslela jsem si a rozeběhla se proti ní, těsně před ní jsem se pomocí oštěpu odrazila jako na skok do výšky a hodlala ji přeskočit a ještě kopnout do zad. Celkem jednoduchý začátek, akorát jsem se neprotáhla. To zas dopadnu, večer se ani nehnu. Ale teď do boje.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Mon Jul 23, 2018 9:00 pm

Môj výraz v tvári stvrdol, jemnosť sa stratila v momente, keď tento boj vôbec započal. Bolo to niečo ako moja druhá, temnejšia stránka, ktorá sa prejavovala jedine skrz tréningy a boje, ktoré som brala smrteľne vážne. Reina sa rozbehla proti mne, očakávala som priamy výpad, miesto toho som sa dočkala akurát toho, že sa rovno predo mnou odrazila a snažila sa ma zasiahnúť pekne zozadu. Roky trénované zmysly ma naučili reagovať i na takéto situácie a hoc bez Byakuganu to bolo ťažšie, nerobilo mi to väčšie problémy, pretože v tom momente som sa vyhla do strany, prudko proti  nej seknúc svojim Tantom, čím som jej naznačila, že v mojom prípade niečo ako tréningové súboje neexistuje. Ak by som ju sekla, tak nech. Tuná skrátka nerozlišujem, či bojujem proti priateľovi, nepriateľovi, nadriadenému. Tým, že vôbec sa so mnou do toho niekto pustil, súhlasil s tým, že ak ma nezastaví, tak s ním môžem pekne vyzametať podlahu.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jul 23, 2018 9:22 pm

Výborně, zapojila se konečně dohry. Vyblokovala jsem seknutí jejím tantem tím, že jsem jí nastavila kopí a dopadla za ní a provedla další výpad směrem na její pravou nohu. Kopí jsem držela v obou rukách a jeho ostří směřovalo na její stehno. Reflexi měla dobré. Měla jsem hodně velké potíže nezapojit krystal a udržet si mysl takovou, aby se sám nespustil. Dlouho jsem nebojovala.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Tue Jul 24, 2018 7:07 am

Útok kopiou som okamžite vykryla jej odrazom s pomocou Tanta do strany dostatočne silne na to, aby nezasiahla moje stehno. Následne som využila situáciu, ktorá sa mi naskytla a skôr než sa vôbec stihla poriadne nadýchnuť, uštedrila som jej kopanec. Nebolo to pre mňa vôbec jednoduché spoliehať sa na zbraň a nepoužívať k tomu Byakugan či moje techniky, ale nejako som sa v tom už našla a prispôsobila sa, čo bola v podstate moja špecialitka, teda najmä v oblastí Taijutsu a bjových umení. Ak by som sa však stretla s nejakým Samurajom, so svojimi schopnosťami so zbraňami by som sa mu vyrovnala asi len ťažko.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Ren Kouen Tue Jul 24, 2018 8:32 am

Procházel jsem se ulicema až jsem se nakonec dostal k tomuto místu. Vypadalo to, že nebude tak opuštěné jak jsem si původně myslel. Kupodivu tu byla minimálně jedna osoba, kterou jsem dobře znal. Nechtěl jsem je ale nijak vyrušovat uprostřed jejich zápasu, a proto jsem si našel vhodné místo k pozorování a tam jsem zůstal. Je nevhodné se plést někomu do boje, i při tréninku se stávají nehody s úmrtími. Nerad bych, aby to tentokrát byla moje vina. Možná si později až bude čas taky zatrénuju.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jul 24, 2018 11:18 am

Nádherně odrazila mé kopí a já zjišťuji, že boj na blízko mě prostě vážně nebaví. Holt nejsem ten tip. Její kopanec jsem zaregistrovala sice trochu opožděněji, ale nastavila jsem jí tam svůj loket, který mě teda sakra zabolel. Jenže když jsem řekla bez technik boj tak i bez mé krystalické obrany, jinak bych to ani necítila. odhodila jsem její nohu a opět uchopila kopí a tentokrát jsem jím začala švihat z prava doleva a zlepva doprava snažíc se ji zasáhnout opět bu´d do boku či do stehna. Nevím jak tenhle boj budu ještě schopná snášet. Vážně mě taijutsu nebavilo, ale ona zdá se jakoby z ní spadla veškerá ta nervozita ona byla v tomto velice dobrá.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Tue Jul 24, 2018 12:39 pm

Registrovala som, že si to princezná Reina, ako som ju volala už od začiatku, neužíva a i napriek tomu po mne švihla kopiou a mienila v tom pokračovať zo strany na stranu. Osobne by som tak isto bola radšej, ak by to nepokračovalo v takomto jednoduchom duchu. Chcela som bojovať, vidieť jej kryštál. Chcela som cítiť ten adrenalín v zápale boja.
Čas zmeniť taktiku. Iste to aj sama ocení, preletelo mi mysľou, keď som v momente aktivovala Byakugan, čo sa prejavilo výraznými žilami okolo mojich očí. Kópiu, ktorá na mňa mierila, som zastavila jednoducho s pomocou svojej dlane, ktorá v momente, keď sa s ňou stretla, ju odrazila presne rovnakou silou, akou bola na mňa mierená bez toho, aby som utŕžila nejaký bolestivý úder. Následne som Tanto hodila niekam do kúta, na čo som proti Reine obrátila svoju druhú dlaň, aktivujúc práve techniku Hakke Kūshō. Tá sa síce využívala na diaľku, ale to nevylučovalo možnosť na blízko. Technika mala v podstate rovnaké účinky ako Jūken, to znamená, že technika bola mierená hlavne na Reinine životne dôležité body. Plný priamy zásah je schopný aj zabiť. Nepríjemným faktom pri tejto technike bolo práve to, že bola veľmi rýchla a ťažko viditeľná, nemala žiadne špecifické sfarbenie a len pozorný pozorovateľ by si všimol, že sa naň skutočne niečo rúti. Nepochybovala som však, že Reina, ako vlastníčka takej mocnej schopnosti, ktorú mala ona, sa nechá doriadiť práve týmto. S pomocou Byakuganu som tak isto zazrela nejakého ďalšieho návštevníka, ktorému sme zrejme prišli natoľko zaujímavé, že sa  nás rozhodol pozorovať. To ma však momentálne, kým som bola vo svojej bojovej nálade, trápilo len minimálne.

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Kaguya-Byakugan
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jul 24, 2018 1:15 pm

Ona jakoby četla mé myšlenky. Skvěle. Jakmile totiž použila byakuga, tak já povolila v obezřetnosti a automaticky se na mém těle objevila krystalická obrana. Zle jsem se pousmála. Na to jsem čekala, jestli bude dodržovat pravidla či ne v boji. Tak se totiž pozná ten správný shinobi, myslí srdcem a ne rozumem. V momentě, kdy na mě odhodila jsem jí nastavila svoje ruce, nic mi neudělá. Maximálně praskne obrana. 
"No konečně to bude ten správný adrenalin." mrknu na ní a tlesknu do dlaní. Z nebe na ní začnou padat obří hexagony krystalu.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Tue Jul 24, 2018 5:47 pm

Pousmiala som sa, čím som jej naznačila, že súhlasím. Samozrejme, nešlo o roztomilý či ostýchavý úsmev, ktorý na mne videla predtým. Tentoraz sa v mojej tvári nezračilo nič viac než číra divokosť. Reina sa s pomocou svojej obrany obránila technike, hoc sama o sebe bola dostatočne silná na to, aby jej obranu prerazila. Sama však na nič nečakala a vyslala proti mne akési kryštalické hexagónky. Nebol čas žasnúť nad tým, čo všetko s touto schopnosťou dokáže. Proste som sa prudko rozbehla a v štýle ako na gife sa im skrátka vyhla. Bola som dostatočne rýchla a takéto typy útokov na mňa nemali účinok. Obehla som celý priestor, než som sa objavila za jej chrbtom, snažiac sa započať výpad s pomocou svojho Jūkenu, ktorý by následne viedol k zablokovaniu bodu, ktorý by som zasiahla. Ak vôbec. Plánovala som s ňou započať menšiu Taijutsu výmenu, či čeliť jej kryštálu tak na blízko. Keďže som ešte nevedela, čo poriadne čakať, rozhodla som sa takto zariskovať a zistiť tak rozsah jej síl.
Vojenská čtvrť - Stránka 2 Tumblr_ovh0y15J6j1vz54q7o2_r1_540
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jul 24, 2018 6:39 pm

Tak si děvče trochu zaběhalo, já byla neustále ve střehu a vyzvala mě k boji, ve kterém já byla profík a to jsem jí také hodlala ukázat. Hexagony vždy když spadly na zem tak po pár sekundách se rozpadly a Mikoto, jak se mě snažila oběhnout, jsem hodlala překvapit. Ani jsem se totiž na ní neotočila. Zůstala jsem stát zády, věděla jsem, že se o to má krystalická stěna, která se objevila těsně mezi Mikoto a mnou, postará a znemožní tak jí útok na mě. Neměla jsem ráda boj na blízko, a tak jen co se stěna objevila, já od Mikoto odskočila dál a za pomocí pečetě přivolala své oblíbené živé krystaly. Stěna se hned na to rozpadla. Ale živé krystaly, ty jí dají zabrat. Kam totiž půjde ona, tam půjdou i ony, uvidíme, jak mě hodlá zastavit nebo spíš jak je hodlá zastavit. 
Vojenská čtvrť - Stránka 2 Latest?cb=20120529181106
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Tue Jul 24, 2018 8:48 pm

Dlaňou som takmer narazila do kryštalickej steny predo mnou. Neprekvapila ma, preto som bola schopná reagovať relatívne rýchlo. Neprišlo mi normálne, aby si ma nevšimla, preto som jej na to neskočila, stenu rýchlo preskočila pripravená si po ňu znova pekne prísť. Avšak...rovno pod nohami proti mne vyrazil kryštál. Z nehop vyrástol ďalší. A ďalší. Prudko som sa uhýbala. Keďže Byakugan mi poskytoval 360 stupňové videnie, uhla som sa i takým útokom, ktoré by klasickému Shinobi bez mojich očí robil extrémny problém. Zároveň som však vedela, že takto pokračovať donekonečna nemôžem, preto som prudko odskočila a v momente, keď kryštál vyrazil proti mne, privrela som oči a s využitím techniky Shugohakke Rokujūyon Shō som vytvorila hustú sieť tvorenú surovou a nesmierne ostrou chakrou, schopnou rozsekať i tie najmenšie objekty. A to isté by malo platiť aj pre kryštál, keďže ten skrátka chakru skryštalizovať nedokázal. Tvorba siete prebehla v abnormálnej rýchlosti, preto som sa neobávala toho, že by som to nestihla.
Vojenská čtvrť - Stránka 2 4609eabb39d5d0_full
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Ren Kouen Tue Jul 24, 2018 9:15 pm

Sledoval jsem ty dvě úžasné ženy jak se tu mezi sebou řežou, div jsem do téhle bitky nebyl zatáhnut i já. Měl jsem štěstí, že byli trochu dál, abych to neschytal najednou z obou stran od každé. To by nebylo příjemné když k tomu jedna by mě propíchla krystalem a druhá by ze mě udělal chodící nebo spíš ležící trosku na další týden. Nechtěl jsem je však rušit, měl jsem času dost tu stát a pozorovat. Ani jsem vlastně nevěděl proč jsem původně přišel. Možná jsem se jen procházel a narazil na excelentní bitku mezi dvěmi ženami.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jul 24, 2018 9:22 pm

Nepochybovala jsem o tom, že si poradí, ono stačilo jenom skočit přede mě a ten krystal by se zastavil, ale takhle ten krystal narazil přímo do masivní koule světla a tam se roztříštil. Zajímavá technika. Prakticky jsem si jí nestihla všimnout. Jak zajímavé. 
"Úchvatné. Dokončíme náš souboj později, myslím, že jsem slyšela, že máš hlad." lusknu prstem a přiběhne ke mě jakýsi shinobi. 
"Odveď jí do její ubykace, dejte jí najíst, oblíkněte ji, ať si odpočine. OD zítřka ke mě nastupuje jako moje osobní ochranka." dojdu až k ní a podám jí ruku. "Skvělá práce, budu se těšit až ten souboj jednou dokončíme. Teď si jdi odpočinout a posilnit se." v nejlepším se má přestat, tak to říkával můj otec. V té chvíli jsem zahlédla velmi známou tvář na tribuně. V té chvíli jsem také litovala, že jsem ten soiboj předčasně ukončila. Dlouho jsem se s ním neviděla a naposledy mě tak vytočil, že jsem ho chtěla zabít. No jsem v náladě, tak uvidíme.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Ren Kouen Tue Jul 24, 2018 9:52 pm

Když konečně dobojovali tak jsem se mohl k Reině přiblížit. Chtěl jsem jí přátelsky pozdravit. Dlouho jsme se neviděli od posledně co se mě pokusila kvůli nedorozumění zabít. Byl jsem však ochoten to risknout a zkusit s ní promluvit. Třeba to nebude tak horký jak bych si myslel. Kráčel jsem směrem k ní a až když jsem byl blízko tak jsem ji pozdravil. " Ahoj, dlouho jsme se neviděli. Vidím, že si stále čilá jako posledně. Je mezi námi vše ok? Posledně to tak nevypadalo. " Měl jsem i tak trochu obavy, ale byla to dlouholetá kamarádka, tak jsem doufal, že to přejde i když to nebyla moje vina, já jsem byl ten kdo to schytal.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru