Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vojenská čtvrť

+6
Rika
Milli
Reizo Kaneki
Megumi
Uchiha Ruki
Reina Kana
10 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Vojenská čtvrť Empty Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jun 28, 2018 8:13 am

Tato čtvrť slouží především k ubytování našich shinobi bojovníků, ale také její dominantou je velké Dojo, kde se dá trénovat a trénují zde i mladší shinobi, než samotní strážci a armáda. Vojenská čtvrť Latest?cb=20110910214516
Vojenská čtvrť Latest?cb=20151111034015
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Uchiha Ruki Thu Jun 28, 2018 4:54 pm

V klidu jsem ležel na střeše doja a přemýšlel co mám dělat, jelikož naše vesnice byla vcelku zalesněná, tak jsem měl kolem sebe 2 veverky, které kolem mě neustále běhali a sem tam se nechali pohladit. Sem tam jsem se mrkl ze střechy, jak mladší, ale i starší ninjové navzájem trénují " Mrhají časem, má to vůbec cenu se tak snažit? Stejnak jednou všichni umřeme" poté jsem si vzpomněl na první pořezání, od kterého jsem měl jizvu na noze a lehce si na něj šáhl. Byla to pro mě vzpomínka na neschopnost a obtížnou až otravnou práci.
Uchiha Ruki
Uchiha Ruki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 100
Join date : 02. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Fri Jun 29, 2018 9:39 pm

V Doju se objevil shinobi, který spěšně vyhledal Rukiho a došel až k němu, poplácal si na hruď a mírně sklonil hlavu. 
"Pane, máte se dostavit k Daimyo." pronesl a zase zmizel.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Uchiha Ruki Fri Jun 29, 2018 9:41 pm

Podíval jsem se na člověka co přišel a pomyslel si Daimyo? Kdo ? Počkat to bude kočka, ale né kočka jako kočka, prostě kočka. Lehce jsem si oprášil oblečení a zvedl se. Jen byl menší problém, že můj orientační smysl nebyl uplně nejlepší (přesun)
Uchiha Ruki
Uchiha Ruki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 100
Join date : 02. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Megumi Sat Jun 30, 2018 9:49 am

Zdrhla mi. 
"Lasica drzá ... keď ťa chytím tak.." Mrmlal som si stále popod nos. Moja pozornosť ani nebola taká sústredená... naozaj. Des a hrôza. Ako som sa mohol nechať takto napáliť? Boli to všetky peniaze, čo som dostal a odmenu od tej malej drzej záškodnice, ktorú tu teraz po hlavnom meste všetci hľadali. Rozmýšľal som, ako teraz. Nerobil som si príliš hlavu z toho, že tu nie som ako tak oficiálne. Bolo tu hrozne veľa ľudí medzi ktorými som sa sám strácal. Predsa len, nevyzeral som nijak výnimočne. Aspoň som bol o tom presvedčený.

Pravdou však ostávalo to, že som nevedel tak úplne, čo teraz. Nevedel som to aspoň do chvíli, než som nenarazil na plagát vystavený na jednom z mestských stánkov. "Pridajte sa k nám.." Prečítal som názov a s ľahkým úsmevom som sa pri ňom zastavil. 
"Ideálne.." Dodal som. Bol to náborový plagát k samuraiom, ktorý sa nachádzali v tomto meste. Hľadali nových rekrútov, v podstate ako každý. Prísľub jedla a ako takého žoldu by vedel nalákať kde koho. Aj keď môj dôvod bol trocha iný. Vydal som sa teda na miesto, ktoré bolo napísané na plagáte.

Dorazil som až do vojenskej štvrti, kde ma pri vstupe zastavili dvaja strážnici. Keď som im vysvetlil moju situáciu.. a teda to, že som zbadal plagát a rozhodol som sa zájsť za náborárom a upísať sa k vojenskej zložke Shimo no Kuni a hlavne hlavného mesta.. odviedli ma za danou osobou. Naozaj to netrvalo dlho. Stačilo podpísať nejaký dokument a ja som bol odvlečený do kasární, kde mi bolo ukázané lôžko, truhla pre osobné veci. Následne do zbrojnice, kde som vyfasoval výbavu, ako dlhú drevenú palicu s hákom na konci, šatku so znakom Shimo no Kuni a bielim GI na ktorého chrbte taktiež bol znak Shimo no Kuni, teda.. skôr klanu Kana. No o tom som nemal ako vedieť. Ani som si to neuvedomil.. a už som sa nachádzal na cvičisku, kde som sa s ostatnými mlátil s tou drevenou palicou. Čo mi celkom šlo, nebudeme si klamať.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Uchiha Ruki Sat Jun 30, 2018 12:15 pm

Objevil jsem se na cvičišti, poddaní klanu Kana zde trénovali a já se jen díval na okolí, věděl jsem že něco mám udělat, ale nevěděl co. Stál jsem na okraji a jeden z vyšších samurajů přišel " Pane víte Vás zpátky, čemu vděčíme za Vaší návštěvu? Přišel jste si zatrénovat? " Jen jsem se na něj podíval, byl to starší muž, který měl dlouhý vous, několikrát se mi představoval, ale bohužel moje paměť na jména byla tu tam. " Zdravím um no zdravím, co tu dělám? To je dobrá otázka taky by mě to zajímalo " Samuraj se podíval a rukou si přejel tvář " Už zase? Jak jste mohl s tímto přístupem dostat tak důležitý post !" Poté mi dával nějaké kázání, které mě vlastně vůbec nezajímalo a jen jsem se díval na nováčky a trošku mě zaujal kousek země "Hele nemáte tu problém s krtkama? Máte tu nějak moc děr, to bych nečekal od správce areálu " Jen jsem odvrtil od něj pohled, a když on může poučovat mě proč já jeho ne. Poté se na mě podíval a věděl že je problém " Nenapsal jste si to na ruku? " Když to zmínil jasně byli tam 3 symboly  " Takže tréning samurai a show... hmmmm... máte nějaké tušení co by to mohlo znamenat stařešino? " Jen jsem se na něj podíval s rukou škrábající si hlavu . Musel být už zoufalý, avšak trpělivý na jeho věk " Blíží se každoroční slavnosti, takže pravděpodobně naše paní po Vás chce přehlídku síly, ukázku nováčku a pravděpodobně, aby jste to zde trénoval " Podíval se na mě a já si potom vybavil tu scénu z kanceláře " CO bych bez Vás dělal jasně, takže to máte na starost vy, věřím Vám ! Já se zůčastním jen ukázkových bojů, nasaďte do nich jak úplně nováčky tak i pokročilé, v podstatě jen něco co stojí pro pobavení na začátek a potom silnější šermíře ať to stojí za ukázku. Se začátečníky si zacvičím a potom hodlám předvést jeden cvičný zápas " Stařešina jen odkývl a začal úkolovat lidi na okolí, opravdu jsem neměl tušení co mám dělat, takže mít takového pomocníka byl stav ideál. Sedl jsem si na zem a pozoroval okolí, jak ostatní cvičí a mezitím ke mě přiběhli opět ty dvě veverky, které mě otravovali, když jsem byl na střeše.
Uchiha Ruki
Uchiha Ruki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 100
Join date : 02. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Megumi Sat Jun 30, 2018 12:33 pm

Bola to celkom nuda. Ako "nováčik" som sa skôr učil základné veci. Vyťahovanie katany z opaska v jednom.. seku. Bola to celkom zaujímavá technika. Skôr taký základný skill samuraiov, s menom Iaidō. "Hayaaaa!" Zakričal som, aj keď som to myslel skôr ako vtip. Chytil som rúčku do ruky, zatiaĺ čo druhou som sa snažil tasiť otupenú katanu dosť rýchlo na to, aby ma to samého prekvapilo. No samozrejme sa mi to nepodarilo. Skôr som sa rozosmial. Kvôli tomu som si vyslúžil nepekné pohľady od nejakých tých inštruktorov. 
"Gomen gomen!" Jemne som sa uklonil. Napravil som si bielu látkovú čelenku so znakom samuraiských jednotiek a znova som sa dal do tréningu. Až teda, kým sme neprišli na sparingy.
"Ohoo
.. toto si užijem.." Zamrmlal som si popod nos, keď som kráčal do vyznačeného kruhu a voči mne sa postavil prvý sparing partner. Ja som sa neobťažoval s tým, čo sme sa tu teraz naučili heh, to určite nie. Zarovno som tasil a s ľahkým.. až ľahkovážnym úsmevom, som vyzval môjho protivníka k útoku. 

"Totsugeki!" Zreval samuraiský učeň so zdvihnutým mečom nad hlavou. Ja som sa len prikrčil a v momente som vyrazil oproti nemu. Dostal som sa pod jeho ruky skôr, než stihol seknúť mečom, čím som mu v seku vlastne zabránil. Katanu som ešte pred tým prechytil do obráteného úchopu, a ako som sa nachádzal vedľa neho, druhou stranou rúčky z ktorej nevychádzala čepeľ, som mu zasadil ranu do žalúdku, otočil som sa okolo neho, chytil som ho voľnou rukou za kimono, podložil som mu z druhej strany nohu mojou nohou a strhol som ho na zem. Započul som len signál na ukončenie súboja od senseia a tak som odkráčal z kruhu, prenechávajúc priestor pre ďalších, ktorých som so záujmom sledoval.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Uchiha Ruki Sun Jul 01, 2018 7:49 am

Všiml jsem si jednoho celkem jednostranného souboje, ten souboj proběhl během pár sekund, avšak bylo na něm něco zvláštního. Jeden ze soupeřů nebojoval jako typický samurai, navíc byl v oddělení pro nováčky, mezi tím za mnou přišel stařešina " Kapitáne přípravy budou brzy hotové " jen jsem mu na tuto odpověď odsekl hlavou a zeptal se ho " Stařešino tamto je oddělení nováčků že? Tamten vojín, ale tak nebojuje, pošlete proti němu někoho zkušenějšího rád se podívám " Stařešina šel směrem k mladému Uchihovi " Vojíne, pravděpodobně jste zaujal vyšší osoby, připravte se budete bojovat proti pokročilejšímu Samuraiovi " Mezitím co stařešina šel k němu, použil jsem přivolávací jutsu a na hada připevnil lísteček,který měl odeslat Reine, na lístku stálo, že přípravy jsou skoro hotové.
Uchiha Ruki
Uchiha Ruki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 100
Join date : 02. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Megumi Sun Jul 01, 2018 2:01 pm

Stál som v kruhu s ostatnými, sledujúc ďalší zo sparingov nováčikov. Mali celkom iný štýl boja, než na aký som bol zvyknutý. Striktne sa držali techniky a toho, čo sa do dnešného dňa stihli naučiť. Nedalo sa však čomu diviť. Nemali skúsenosti z reálneho boja a improvizáciu sa učia až v týchto cvičných súbojoch. Celkom mi to pripomínalo tréningy doma. V tom za mnou prišiel nejaký postarší samurai. Podvihol som k nem hlavu, na čo som sa vystrel a len som sa tak vojensky poklonil.
"Hai, bude mi cťou." Spojil som ruky k sebe a znova som sa poklonil. Nechal som sa odviesť do ďalšieho kruhu. Tam som si len znova vyzdvihol drevený meč a postavil som sa na svoje miesto. Hrot som oprel o zem a zatiaľ som len čakal na toho môjho súpera.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reizo Kaneki Sun Jul 01, 2018 5:18 pm

Jako nováček mi projevil úctu, to nebylo moc vídané mezi místními mlaďáky. Nadaným jedincům většinou velice rychle stoupla první výhra do hlavy a mysleli si, že jsou rázem neporazitelní. Přitom měřili své síly s obyčejnými muži, kteří ještě nedávno drželi místo zbraně hrábě. Po tom, co jsme se dohodli na zápase, jsem pomalu odkráčel po okraji bojového kruhu na druhou stranu naproti černovlasému soupeři. Oděn ve své služební zbroji jsem si prokřupal záda začal si svou výstroj poupravovat. Goemonovi mezitím přinesli k oblečení kvalitnější chrániče na znamení toho, že se mělo jednat o skutečný boj, kde není důvod se držet zpátky. "Tak mladíku, ukaž, co v tobě je!" křikl jsem na něj a postavil se do připraveného postoje. Jako jeden ze zkušenějších samurajů na cvičišti jsem již neměl křečovitý umělý způsob boje jako nováčci, osvojil jsem si vlastní techniky a styl, který vyhovoval mým schopnostem, zejména vysoké rychlosti, která mohla soupeře nečekaně překvapit. Jakmile byl připraven i on, na nic jsem nečekal a vykonal první výpad s následnou sérií útoků. (Což mohlo či nemuselo fungovat)
Vojenská čtvrť KZkpoJ
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Megumi Sun Jul 01, 2018 5:47 pm

No. Keď som si zaväzoval chrániče na zápästí a niekto mi pomáhal s hrudným chráničom a dokonca mi na hlavu nasadili aj helmu, pochopil som, že to pravdepodobne bude trocha tvrdšie. Ale tak keď to tak chceli, nemal som s tým najmenší problém. Keď som chopil do ruky drevený meč. Kývol som na znak, že som pripravený. Ako spravil pár krokov dozadu a katanu uchopil do obráteného úchopu, úsmev mi z tváre zmizol a v očiach sa objavila taká tá výzva. 
"Yatte miro yo..." Šepol som tak, že som to naozaj mohol počuť len ja, na čo som taktiež vyrazil oproti jemu. Naše meče sa zrazili, keďže som sám nastavil drevený meč do jeho prvotnému seku. Zároveň som ale ustúpil tak, že sme v podstate opísali taký pomyselný kruh a v momente keď spravil otočku, som sa mu taktiež otočil tvárou. Prvému seku zhora som sa vyhol úhybom do strany, čo ma ale prinútilo zablokovať ten nadväzujúci ťahaný šikmo zdola. Znova som mu postavil drevený meč do cesty a oboma rukami som sa ho snažil odkloniť preč, čo bolo nasledované kopom do jeho brnenia. Snažil som sa spraviť vzdialenosť medzi nami a zbaviť ho rovnováhy. Čisto len pre to, aby som mohol spraviť dva rýchle kroky dopredu. Započal som vlastný útok. Jednalo sa o bodnutie smerované do jeho brnenia, ktoré by po odklonení bolo nasledované sekom z otočky.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reizo Kaneki Sun Jul 01, 2018 6:26 pm

Upřimně jsem nečekal, že se stane, co se stalo. Obyčejný nováček by stihl sotva zareagovat na můj první výpad a hle, tento mladík ho dokonce vyblokoval. Kso! Zaklel jsem si v duchu. O to víc mě ale překvapil potom - úhyb, blok! Hned mi došlo, že to nebylo štěstí začátečníka, tento klučina totiž začátečníkem rozhodně není. Svou agresí jsem se mu otevřel a on hned věděl jak toho využít. Kopem mě zasáhl a já několika úkroky chvilkově zavrávoral, tím to však nekončilo, během okamžiku byl opět u mě bodajíc na střed mého těla, jen tak tak jsem se vyhl do strany, dokonce jsem slyšel tupý zvuk jeho čepele, jenž lehce sjela po mém brnění. Následoval útok ze strany, na ten já však přesně čekal, už jsem ho nepodceňoval, byl to zkušený šermíř. Vydal jsem se do protipohybu útoku proti jeho dřevěné kataně. Tohle mělo být mé zaručené vítězství.
Vojenská čtvrť APz07z
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Megumi Sun Jul 01, 2018 6:39 pm

Zacítil som. Ako Katana tupo narazila na jeho brnenie, no skĺzla a tak som sa stále pokúšal o seknutie s využitím momenta. Úprimne som stratil sústredenie kvôli jednoduchej veci. Chcel som inštinktívne aktivovať sharingan ale, zabránil som sa v tom. To by bolo nepríjemné prekvapenie. Meč mi po odklonení z jeho strany v podstate vyletel z ruky a jeho bodnutie ma trafilo. No nebol to nijak silný náraz. Mohol za to fakt, že som sa odrazil od nôh dozadu a tým ma stihol skôr ťuknúť. Voči brneniu by to nespravilo nič. Keby že ho nemám, mal by som v sebe dobrých 5 centimetrov z čepele.. no aspoň by som nebol skrz na skrz. Dopadol som na zadok, spravil som kotúľ vzad a znova som sa postavil, rozhliadnuc sa po mojom meči. Kto vie, kam mi vyletel.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jul 01, 2018 7:38 pm

Celou cestu jsem s dívkami probírala nejnovější věci ve městě a okolí, hlavně jsem jim neustále opakovala, jak jsem ráda, že mi jsou podporou. Nerada jsem sama v takové situaci. Chybí mi bráškové, ale tyhle dvě, to je dokonalá náhrada. Do vojenské čtvrti jsem šla překvapivě natěšená, nechtěla jsem dát znát před holkama, že ti nováčci a garda jsou podle Rukiho naprostí ubožáci. Nicméně jsme dokráčeli do výcvikového centra čtvrti a hledala jsem Rukiho. Senseiové a mistři se mi klaněli a zdravili. Dva mě dokonce zastavili, aby mi popřáli k nově nabité moci, manželství a bla bla bla.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Milli Sun Jul 01, 2018 7:47 pm

Kráčela jsem Reině po boku a cestou jsem si svázala vlasy do vysokého culíku. Když se Reině začali lidi klanit zvedla jsem spokojeně bradičku. "Takhle se brzy pokloní všichni." Šeptla jsem a podivně se usmála. Až proběhne vyjádření pro lid a pak večírek nikdo nebude pochybovat, že je vše jak má být. Ve výcvikovém centru jsem se začala rozhlížet trochu pozorněji a zmateně zvedla obočí. Co to..je? Zaměřila jsem se na skupinku..nováčků? Teda doufala jsem, že jsou to nováčci jinak by to bylo k pláči. "Kde jsou ty zadky?" Zamumlala jsem a začala se zase rozhlížet.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Rika Sun Jul 01, 2018 8:25 pm

Následovala jsem ty dvě, pořád ten můj stupidní úsměv, trochu posměšný, maličko ironický, lehce retardovaný. Klasika. Zatímco Reina dávala interview a Milli pouštěla hrůzu asi jako rozkošný bělovlasý melounek, já se více soustředila na tu slávu, kvůli které jsme konec konců dorazily. S lehce nakloněnou hlavou jsem se dívala a přemýšlela, že Reina bude těch svých jedovatých lektvarů muset navařit cisterny, protože armáda prozatím nevypadala tak blyštivě a hrdinně, jak jsem očekávala. Pravda, nebudu zase úplně hanit snahy našich hrdých chlapců (a děvčat?), protože několik se mi jich líbilo, i když slibovaných zadků a svalnatých paží jsem moc nenašla. V duchu jsem si říkala, že jsem možná měla zůstat u toho svého mrtvolného zadku v laborce, ale nebyla jsem skeptická a čekala, jestli proběhne i nějaký slavnostní pochod, provolání slávy Reině (nebo slečně Kotomi..) a pak si zajdeme na párek v rohlíku.
"Tamten se mi líbí, můžu si ho půjčit domů? Vrátím ho v celku." ukázala jsem na nejmenovaného vojína, který jako jeden z mála vypadal, že se nezabije vlastní katanou. Ačkoliv se válel na zadku. Pro nezasvěcence to mohlo znít jako stupidní holčičí rozmluva, kdo mě znal tak věděl, že jsem zaměřená přece jen někam jinam, než mé dvě kolegyně. Ačkoliv by možná pochodil i s tím zadkem, to by na něm ovšem nesměl sedět.
Rika
Rika
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 28. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reizo Kaneki Sun Jul 01, 2018 8:53 pm

Vyšlo to. Podařilo se mi ho odzbrojit a přitom i zasáhnout, ale rozhodně ne tak, jak jsem si představoval. Tento protiútok byl moje specialita a obyčejně takový zásah složil i přes brnění protivníky k zemi, to byl ostatně důvod, proč do něj mladíka oblékli. Patřil jsem k těm nejlepším v celé armádě a respekt si vysloužil nejen pro svou rychlost a umění boje, ale i pro sílu, která předčila většinu mých spolubojovníků. On však stihl včas odskočit a efekt byl minimální. Narovnal jsem se, boj rozhodně nebyl u konce, když v tom na mě štěkl jeden z kolegů a očima ukázal na ochoz, kde se vynořily tři ženské siluety. Hluboce jsem se směrem k nim uklonil a pohlédl na mladíka. "Ty nejsi nováček, zasloužíš si plnohodnotné místo v naší armádě, stačí si říct," udělal jsem tři kroky směrem za záda a zdvihl dřevěnou katanu, kterou jsem mu následně hodil. "Nadřízeným staří říct, že tě posílá Sora a oni už budou vědět, kam tě zařadit," otočil jsem se na podpatku a odkráčel se zařadit a připravit mezi svou elitní jednotku.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Megumi Mon Jul 02, 2018 9:13 am

Chytil som do rúk drevenú katanu, ktorú mi znova podal. Na jeho slová som len kývol hlavou. 
"Cením si vašich slov senpai, ale nesúhlasím s nimi. Moje Iaidō je nedokonalé a voči ostatným samuraiom v podstate výsmech. Neviem nič o samuraiských hodnotách a to sú veci, ktoré u plnohodnotných bojovníkov nesmú chýbať. Dám o sebe vedieť, keď budem cítiť, že som pripravený." Z mojich slov išla pokora. Na jednu stranu som ich naozaj v ich kenjutsu uznával. Shinobi sa v tomto smere samuraiom nemohli rovnať. Iba hlupák by to neuznal alebo by sa nebodaj cítil nadradene. Všimol som si, ako sem prišla trojica žien. Niektoré boli aj medzi samuraikami no.. tieto naozaj nezapadali.. a hneď som vedel prečo. Reina Kana, po tom nejaká bloncka a po tom tá drzá ploštica, čo mi ukradla mešec. Pri pohľade na ňu som sa zamračil, až mi zaškrípalo zubami. Podaj by ju kopla ťava držku malú... Pomyslel som si nadávku, ktorú som ale nevyslovil nahlas a skôr som sa vrátil k tento raz skupinovému cvičeniu, pri ktorom jeden zo starších samuraiov kričal povely a mi sme sa podľa toho hýbali. Rôzne výpady, ktoré nám pred tým samozrejme ukázali. Postavil som sa na svoje miesto a pridal som sa teda k ostatným.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jul 02, 2018 10:03 am

(Ruki nám někde lítá v letadle, zatím ho přeskočíme, on se pak ozve) 

Sledovala jsem výcvik samuraiů. Poznámky děvčat mě pobavily, je teda fakt,že jsem čekala chlapi jako hory a ne třeštiprdla ve zbroji. 
"Ne Riko, ani jednoho ti nepůjčím, půjdeš na misi s kapitánem to ti musí stačit. Ti hoši na tebe ještě nejsou připravení." pronesu s úsměvem a vydám se podélně, abych nenarušovala jejich výcvik. Jeden z nich se na Mili nelibě podíval. 
"ÁÁá zdá se že máš nápadníka Mili." a ukážu směrem na toho muže, který se na ní mračil. Roztomilé. Měla jsem co dělat, abych nevytáhla svoje umění a trochu je nerozpohybovala. Jak cvičení pozic naučí samuraie myšlení nepřítele? Tuhle logiku jsem nikdy nepochopila. Nás učili boj proti našim nejbližším. Asi jsem byla prostě vychovávaná jinak. 
Nechala jsem si k sobě zavolat mistry. Ráda bych s nimi probrala jejich taktiky a přípravy k boji. Občanské válce bych se ráda vyhnula, ale kdyby se cokoli stalo, tak a´t jsou připravení.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Milli Mon Jul 02, 2018 11:36 am

Následovala jsem Reinu loudavým krokem a podívala se na mého údajného nápadníka. Přimhouřila jsem oči, jak jsem se snažila vzpomenout proč je mi povědomí a pak se uchechtla. "Jo..to jo, naposled mi řekl, že mi naplácá na holou." Položila jsem si ruku na srdce a zasněně si povzdechla. "Něco tak romantického jsem dlouho neslyšela." Rukou, kterou jsem měla na srdci jsem sjela trochu níže kde byl v pláštíku schovaný jeho měšec. Byla jsem ráda, že jsem tu s Reinou a on mi vážně na holou naplácat nemůže. "Hele? To přijímáte k samuraiům každého kdo si jen tak přijde bůh ví odkud?" Dál jsem jí následovala a občas mi pohled sjel na Goemona. "No..aspoň jeden zadek tu je. Už jsem ho zkoumala dříve."
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Rika Mon Jul 02, 2018 12:31 pm

Podívala jsem se na Reinu jakože mi upírá něco, co jiní dostávají a že jsem z toho hrozně smutná. Ohrnula jsem rtík v rádoby uražené póze a založila si ruce na prsa. Pan kapitán si někde lítá a co já tady zatím? Koukat na ty konzervy? Pěkně děkuju!
Šla jsem za nimi jako poslušný pejsek, zatím to vypadalo jako Reina a za ní dva ocáskové, ale já nikdy neměla ambice hrát nějakou důležitou roli, rozhodně ne žádnou, která by mě nutila mávat na vojáky a trávit radu. Ačkoliv to druhé.. Nechme to prozatím stranou.
Jako obvykle jsem zůstala stát kousek za nimi, jako by mě vyloženě obtěžovalo hrát první housle, já radši ve svých temných rozích s temnými úmysly, dramatické jak blázen, já vím. Při poslechu těch dvou se mi zdálo ještě více, že jsem z nějakého jiného vesmíru, ale to neznamenalo, že jsem nebyla na ten rozhovor zvědavá. Přece jen naplácat na holou,.. to o Milli něco vypovídalo. Přinejmenším že je romantička asi jako poleno. Čekala jsem, co se ještě o zadku mračího se Uchihy dozvím, leč jsem neočekávala anatomické podrobnosti, na to asi Milli neužije. Tak jsem jen tiše postávala a čekala, jestli si mě tu někdo vyzvedne a samou zábavou si začala jehlicí čistit nehty. Slušné vychování stranou.  
Rika
Rika
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 28. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Megumi Mon Jul 02, 2018 7:50 pm

/Pokojne ma preskakujte, ak ma priamo neoslovíte xD predsa len v podstate len trénujem

Po spoločnom tréningu a v podstate "kata", sme mali v podstate voľno. Aspoň skupina, v ktorej som sedel ja. Pre to som sa odpratal niekam bokom, kde som posedel s ostatnými, s ktorými som prehodil niekoľko slov a vymenil si niekoľko informácií. Pravda bola taká, že som nijak netajil to, že som do mesta prišiel v podstate len dnes. Nikoho to ani moc nezaujímalo. Nábor sa robil stále rovnako, pokojne aj od cudzincov. Stačilo chytiť katanu a za zopár ryo byť ochotný položiť svoj život. O tom druhom sa síce dalo polemizovať ale.. vyhovovalo mi to. Sám som sa pýtal novicov na Iaidō, v ktorom boli omnoho lepśí než ja, zatiaľ čo oni na to, kde som sa tak naučil bojovať. Samozrejme som im nehovoril nić o klane Uchiha, viac menej som hovoril také polopravdy. Bolo v nich dosť pravdy na to, aby som nemusel klamať a zároveň som zakrýval podstatné veci, ako mená klanov či to, kde sa to presne odohrávalo a nahradzoval som si to inými.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Tsukahara Bokuden Mon Jul 02, 2018 8:13 pm

Prebehol som malou bránou, ktorá oddeľovala vojenskú štvrť od tej civilnej a od zvyšku mesta. Len som sa chvíľu zastavil pri jednom zo samuraiov a po prehodení zopár slov, mi rukou ukázal smerom, ktorým sa vydala Daimyo-sama a jej sprievod. Netrvalo mi dlho, kým som ich našiel. Rýchle kroky, udýchaný a trocha spotený.. taktiež špinavý a všetci tri slečny si mohli všimnúť aj krv, ktorú som mal hlavne na rukávoch a pri nohách. Postavil som sa pred Daimyo v úctivej vzdialenosti a rýchlo som pokľakol na jedno koleno. 
"Mám urgentné hlásenie o skupine Kapitána Magashiho." Vyslovil som, stále kľačiac, s pohľadom upretým k nohám mojej pani. Obe ruky som mal pri tom na zemi. Nebol to shinobi pokľaknutie na jednom kolene. Obe moje kolená boli na zemi, mal som prehnutý chrbát a hlavu sklopenú taktiež dolu. Dával som tým najavo značnú úct, ktorú si síce podľa môjho názoru nezaslúžila ale.. vyžadovala to etiketa. Kapitán Magashi bol kapitánom niekoľko členného jazdeckého oddielu samuraiov, ktorý bol vyslaný do okoli a s cieľom vyčmudiť princeznú Kotomi a jej spoločníkov. Deň o sebe nedali nijakým spôsobom dať vedieť, až teda.. do môjho príchodu sem.


Naposledy upravil Tsukahara Bokuden dne Tue Jul 03, 2018 8:59 am, celkově upraveno 1 krát
Tsukahara Bokuden
Tsukahara Bokuden
Samurai (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jul 03, 2018 8:45 am

Povídala jsem si o nových výcvikových metodách a mistr mě doslova prosil, abych se do bojů nevměšovala, ano sice jsem byla dáma, ale když jsem viděla neschopnost některých mužů, tak jsem měla sto chutí jim ukázat, proč jsem právě já byla schopná svrhnout vládu Yamadových. Ale ne. Nikdo mě ještě pořádně bojovat neviděl a mistr měl pravdu v tom, že ještě nepřišla má chvíle. V tomto jsem brala ohledy a respektovala jsem jeho názor. V té chvíli přede mnou přistál jeden ze samurajů. Pokud se jednalo o skupinu Kapitána Magashiho, byla to první skupina, která aniž bych cokoli řekla, vyrazila na tuto misi. Abaolutně nejvěrnější, kterou jsem kdy zažila. Stačilo jen náznak a kapitá Magashi ihned pochopil, co chci. 
"Mluv!" vyzvala jsem ho naléhajíc. Samotnou mě zajímaly zprávy, které přináší. Třeba už ji chytili.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Milli Tue Jul 03, 2018 8:59 am

Když přiběhl jeden ze samuraiů, že má hlášení lehce jsem se odpojila od skupinky a dala si ruce v bok. Stále jsem ale byla blízko abych slyšela o co půjde, jenže jsem žena a dokážu dělat více věcí najednou. A tak jsem opět vyhledala pohledem Goemona a zamávala na něj s andělským úsměvem. Vytáhla jsem z pláštíku jeho měšec a pohodila si s ním ve vzduchu, když mi opět dopadl na dlaň natáhla jsem ruku směrem k němu. Vypadalo to, jak kdybych mu ho chtěla vrátit. Ovšem ta dááálka co nás dělila, no hrůza. A tak jsem na něj jen významně mrkla a měšec zase schovala. Spoléhala jsem na to, že pokud ho chce zpět tak si mě najde sám. Poté jsem si založila ruce na prsou a pozorovala i ostatní.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru