Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gaarova hlavní třída

2 posters

Goto down

Gaarova hlavní třída Empty Gaarova hlavní třída

Příspěvek pro Assasin Senju Fri May 06, 2016 4:09 pm

Gaarova hlavní třída Uzushi11
Gaarova hlavní třída. Naleznete zde obchody se suvenýry, menší stánky s občerstvení a podobně. Je zde také menší Gaarův park, kam chodí ninjové po práci odpočívat s rodinou a s přáteli. Gaarova hlavní třída Maxres10
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Gaarova hlavní třída Empty Re: Gaarova hlavní třída

Příspěvek pro Megumi Wed Jun 01, 2016 9:23 pm

Pri ceste som sa spotila. Kto by sa aj nespotil. V podstate som hodinu aj pol bežala, aby som neprišla príliš neskoro. Rozhodla som sa, nenavštíviť hneď úrad, na ktorý ma list upozorňoval. Chcela som si aspoň na pár minút oddýchnuť práve na tomto mieste. Aj keď sa mi tu neoddychovalo práve dobre. Cítila som, že tu vôbec nezapadám. Všetko tu smrdelo a dokonca aj ľudia, boli mi nesympatický. Aj tak som sa ale usídlila na jednej z lavičiek v parku, pod jedným z dobre pestovaných stromov. Vak s mojimi vecami som nechala skĺznuť vedľa mňa a rozjímala som. Dnes bolo teplo. Viac než teplo. Úprimne som dúfala, že trocha spŕchne. Aspoň v priebehu nasledujúceho týždňa, by to bolo určite viac než požehnanie. Nie že by som nemala rada teplo a slnku, no dážď ma svojim spôsobom fascinoval. Sledovala som mnoho vecí. Ľudí, ktorý sa tu hrali zo svojimi deťmi. Či len tých, ktorý si sem prišli tak ako ja, oddýchnuť. Vytiahla som zo svojej tašky zelené jablko, do ktorého som sa s chuťou zakusla. Bola som celkom zvedavá, čo ma od dnešného dňa čaká. Asi budem musieť toto mesto navštevovať častejšie. Táto myšlienka sa mi príliš nepozdávala ale kto vie, možno si po čase zvyknem. Pokrútila som hlavou a usmiala som sa sama pre seba. " Čo si budem nahovárať. Ani si nechcem zvyknúť. " Čas prestávky skončil. Znova som obnovila trocha svojej energie a tak som sa rozhodla pokračovať ďalej. 
(presun)
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru