Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Dreyar

5 posters

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 8 Empty Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Raijin Dreyar Mon Jul 30, 2018 10:29 pm

First topic message reminder :

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 8 47_ronin_castle

Jedná sa o obrovský hrad niekoľko kilometrov za južnými hranicami Kaminari no Kuni. Hrad je umiestnený vysoko v horách ako strážna veža nad malým mestečkom pod ním. Okrem prírodných hradieb ktoré mu poskytujú hory je hrad obklopený množstvom ručne vytvorených múrov s obrovským množstvom brán, veží, strážnych buniek a troma hlavnými mostami. Od hlavnej brány vedie obrovské mramorové schodisko až k mestečku ktoré sa skrýva pod záštitou hôr a klanu Dreyar. Jedná sa skôr o obchodnícke mesto s množstvom remeselníkov a bánk, trhovísk a barov ale aj množstvo hazardných podnikov a podsvetia. Hrad ako aj mesto je chránené množstvom najatých žoldnierov ktorí majú za úlohu chrániť trezor v hlavnej budove hradu.


Momentálna hlava: Raijin Dreyar.  


Naposledy upravil Raijin Dreyar dne Wed Aug 22, 2018 7:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down


Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Kuroi Mibojin Thu May 20, 2021 7:50 pm

Nehnula jsem ani brvou, když se muž rozohnil. Vypadalo to, že se rozohnilo i samotné nebe a začalo napodobovat Raijinovu povahu. Bouře přichází. Jen tak jsem tam stála a hleděla před sebe, když rozbil stůl. Vypadalo to, že se přeci jen na chvíli uklidnil a byl ochoten o tom přemýšlet. Byl jiný než Hashiru, v něčem jsou si podobní to ano, i on rozbil vlastní hrad, ale od té doby, jsem ho viděla jen jako klidného. Tento muž byl poměrně jiný, no, vzhledem k nehostinným podmínkám, se to dá očekávat.
"Všichni ti výše jmenovaní se podíleli na vraždě. Přeci jenom byla jedna strana, která využila toho chaosu a snažila se mladého pana Dreyar vmanipulovat do války.." řekla jsem nakonec. Bylo mi jasné, že to skončí krveprolitím. Vdova po feudálním pánovi byla skutečně pravá první dáma, která by se mohla vyrovnat těm nejprohnilejším královnám na západě a tak věděla i o tomto předešlém chaosu.
"Pokud je to vše, můj lorde, ráda se vzdálím. Již měsíc jsem nebyla ve své zemi," uklonila jsem se a vyčkávala na propuštění.
Kuroi Mibojin
Kuroi Mibojin
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Raijin Dreyar Tue May 25, 2021 12:03 pm

Keď povedala o manipulácii na počudovanie som bol celkom kľudný, aj keď okolo mňa bili blesky a môj hnev bolo cítiť. Už len z toho ako reagovalo samotné podnebie. Povzychol som si.
"Človek chce mier a získa vojnu.. Dobrá irónia, čo?" Spýtal som sa jej ale na odpoveď som nečakal, okamžite som z trosiek stola vzal pergament a niečo po stojačky napísal. Následne môj blesk tento zvitok pritavil so zvláštnym znakom, ktorý pozná len Hashiru. Tento znak sme používali na komunikáciu ešte v časoch, keď sme bojovali za Kotomi v Shimo no kuni a len on vedel tento zvitok otvoriť bez toho, aby sa roztrhal. Prišiel som k nej.
"Mám prosbu, aj keď nemám právo to od teba žiadať. Vedela by si to dať do rúk Hashira a len jemu?" Spýtal som sa a zvitok jej podal. V tom momente som len počkal ako odíde, prehodil som cez seba cestovný plášť a otvoril dvere. Ešte raz som sa zahľadel oknom načo som opustil palác, mesto a vydal sa svojou cestou. Kto vie kam.
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Kuroi Mibojin Wed May 26, 2021 6:39 pm

Rozhodila jsem rukama a pokrčila rameny. I když mi odpověď nepříslušela a rozhodně na ni nečekal, tak jsem něco ze sebe dostala.
"Kdo hledá mír, najde vždy válku. Náš svět, je už takový," uklonila jsem se a svitek převzala.
"Moc ráda, mu to předám,"
svitek jsem schovala do kapsy. Pohlédla jsem ven z okna, přendala jsem na sebe plášť a vydala se pryč ze sídla.
Kuroi Mibojin
Kuroi Mibojin
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Dreyar  - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru