Sídlo klanu Dreyar

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Raijin Dreyar za Mon Jul 30, 2018 10:29 pm

First topic message reminder :Jedná sa o obrovský hrad niekoľko kilometrov za južnými hranicami Kaminari no Kuni. Hrad je umiestnený vysoko v horách ako strážna veža nad malým mestečkom pod ním. Okrem prírodných hradieb ktoré mu poskytujú hory je hrad obklopený množstvom ručne vytvorených múrov s obrovským množstvom brán, veží, strážnych buniek a troma hlavnými mostami. Od hlavnej brány vedie obrovské mramorové schodisko až k mestečku ktoré sa skrýva pod záštitou hôr a klanu Dreyar. Jedná sa skôr o obchodnícke mesto s množstvom remeselníkov a bánk, trhovísk a barov ale aj množstvo hazardných podnikov a podsvetia. Hrad ako aj mesto je chránené množstvom najatých žoldnierov ktorí majú za úlohu chrániť trezor v hlavnej budove hradu.


Momentálna hlava: Raijin Dreyar.  


Naposledy upravil Raijin Dreyar dne Wed Aug 22, 2018 7:08 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 14. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down


Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Shinobi za Thu Aug 02, 2018 9:42 pm

Medzitým v podzemí.

Akio nemusel byť žiaden terapeut aby si všimol na Toriinom klone ako ju tieto halucinácie vzali. Sám si ale vedel predstaviť čím si prešla, i on sám, keď prvý krát vstúpil do tohto podzemia, pocítil čoho strašného je tento jed schopný. Volali to vítanie nováčikov. Nech ale videla čo len videla, všetko bol len výplod jej fantázie. Ak už niečo, ak si vyčítala že niekoho chytala bez emócií, bez výčitiek, nemohlo to tak byť. Ak by ich nemala, jed by jej to neukázal, pretože presne tak pôsobil.
„Nech si videla čokoľvek, je to len výplod, nestalo sa to. Už by nemal pôsobiť vôbec no mala by si si oddýchnuť..“ Prehovoril znova. Už nemal ten nenávistný či podozrievavý tón hlasu, skôr ľútostivý, akoby sa snažil teraz, i keď nemusel mať dôkazy, nejako Tori pomôcť. A ak bola Raijinov spojenec, určite by ju len tak nenechal plakať. I keď bola väčšina mužov z Kaminari no Kuni obrovských ako hory, vychovali ich úplne inak ako v ostatných zemiach. Tu v Kami sa vedeli správať k iným a hlavne inému pohlaviu.
„Je v cele. No báť sa nemusíš, poško..“ Ani nestihol dopovedať a ozval sa hluk. Steny okolo nich sa zatriasli. Ďalší výboj prešiel miestnosťou. No tentoraz vibrácie v stenách a vzdialený pocit zemetrasenia neustával. V pozadí, ďaleko v chodbách bolo počuť buchot a vreskot. A medzi tými hlasmi a výbuchmi Toriin klon spozoroval jeden jediný hrubý hlas. „KDE JE?!“ Vrieskal Raijin v pozadí zatiaľ čo elektrina a buchot podľa všetkého rozbíjali steny. Hľadal svoju sestru?
„Očividne je hore..“ Pousmial sa Akio, svojho dávneho priateľa poznal príliš dobre a bolo mu jasné ako to dopadne. A presne to bol dôvod prečo Tori bojovala s Hideom sama. Prečo nikto nebol v jej okolí. Všetci sa natlačili k cele a bolo im to nanič. Pretože boli v presile voči Raijinovi. A to nebolo fér, pre nich. Znova sa ozval krik a buchot akoby sa stena zavalila pred nimi a oni už ďalej dopredu nemohli. Teoreticky, kto vie. Avšak než kamene naposledy dopadli a nechali Akia a klon v tichosti, započula Tori jednu vec. „Ak ste jej ublížili, prisahám že vás..“ To čo im urobí by bolo vhodné nechať si radšej na vlastnú fantáziu. No načo by ubližovali jeho sestre? Veď ich viedla. Hľadal ju? A keďže vysvetlil že sa jednalo o ženu..

Prízemie.

„Ako to chceš urobiť keď prehráš?“ Arogantne sa spýtal Hideo útočiac na Tori. Tá ale dokázala prísť na jeho techniku, aspoň z časti. Keď vyslala papiere ku chodbe, urobila správne. Čo si neuvedomovala ale bol fakt že Hideo tu bol naozaj sám a bojovala len proti jednému súperovi. To čo bolo pred ňou, bol len klon, len obyčajný obraz vo vzduchu z tieňa ktorý nemohla fyzicky napadnúť. Ako ale on dokázal ju? Bol to jednoduchý trik. V momente ako sa tieň dotkol alebo sekol nejakej jej časti, skrytý v tieni len hodil niečo na to dané miesto a vytvoril tak ilúziu, alebo skôr trik, že ju zasiahol tieň i keď to bol práve skrytý originál. A práve preto keď zachytila Hidea útočiaceho z vrchu, bol to len ten daný tieň, len obraz. A presne v ten moment ako doleteli jej motýle až k jeho pravému ja, Hideovi ktorý pri skrývaní zhodil na zem stoličku ktorá urobila ten buchot, hodil po nej z tmavej chodby svoj posledný kunai. Ten letel presne tam kde sa vynorila časť Tori. A síce ruku, vďaka jej papierom určite prišla len k malému škrabancu. Presne v ten moment sa väčšina papierov v chodbe zničila a z tieňa vyliezol originálny Hideo.
„Bravo, všimla si si to naozaj rýchlo. Naozaj ťa škoda pri ňom, kiežby si na nás narazila skôr ako na toho neschopného idiota ktorý nedokázal ochrániť nič na čom mu záležalo..“ Provokoval ju schválne no na tvári mal nový výraz. Bol hravý ako ešte nikdy. Katana v jeho ruke vyzerala akoby horela čiernym ohňom, šlo však len o temnú čakru, tieň ktorý obkolesoval jeho zbraň. V ten moment zatriaslo znova celým sídlom. No tento krát to bolo iné ako naposledy. Presne v ten moment zavalilo chodbu v podzemí.
avatar
Shinobi
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 12. 05. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Tori za Thu Aug 02, 2018 10:26 pm

KLON
"Já..vím." Odpověděla mu Tori a i přes to, že si to už zcela jistě uvědomovala pocit prázdnoty nemizel. Otřela si mokré tváře hřbetem ruky a postavila se na nohy. "Ale kde?" Skočila mu do řeči než to stihl doříct a v ten moment se vše zatřáslo. Motýlek na rameni se vznesl do vzduchu a opět se usadil. Tori se okamžitě vrátila barva do obličeje. "Musíme tam jít." Zašeptala fascinovaně, bohužel se ale ozvala další rána a stěna povolila. Tori pocítila příval naděje, netušila sice jak se daří originálu ale vzhledem k tomu, že tu stále byla, nic vážného se zatím nestalo. Každopádně chytla motýlka a v dlani ho zmuchlala. Bez milosti ho zničila.
Poté upřela opět pevný pohled na Akia. "Kde je Mikasa? Za jak dlouho tu bude a co umí?" Položila tři otázky za sebou a doufala, že odpoví.

Opět jsem ho netrefila. Měla jsem toho sraba vážně dost, skoro jsem se vzteky klepala. Z toho důvodu jsem nedávala pozor a hozený kunai mě škrábl možná až moc. Stáhla jsem poraněnou ruku k hrudi a zadívala se nenávistně na Hidea. "Už tě..mám vážně dost." Zavrčela jsem a máchla zdravou rukou. Papírky mu zakryly výhled na mou osobu a já namočila prst do krve. Složila jsem pečeť a rovnou si dřepla na zem. Nezdržovala jsem se s pozdravem a jen se na Alana omluvně usmála. Dotkla jsem se jeho srsti a maličký panter zmizel tak rychle jako se objevil. Zmizel ale trochu jinam.

Nechala jsem lístky rozestoupit a podívala se na Hidea. Mohl si všimnout, že moje panenky byly o něco užší a protáhlejší. Můj výraz byl divoký, cítila jsem se nyní jako zvíře puštěné ze řetězu. Vnímala jsem celé své okolí. Zvuk, pachy všechno. V tu chvíli ke mě i dorazilo info od motýla, kterého můj klon právě zničil v podzemí. Hlasitě jsem se zasmála. To co jsem se dozvěděla mě jen povzbudilo. Ten maskovaný muž byl očividně na Raijinově straně, který se teď snažil dostat ven. A mé ego se rozhodlo, že hledá mě.

"Slyšíš to?" Zašeptala jsem a udělala krok k němu. "Jde si pro tebe." Rozevřela jsem dlaň a znova v ní držela kopí tvrdé jako normální zbraň. Zraněnou ruku jsem k němu natáhla a udělala gesto ať začne.
avatar
Tori
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 191
Join date : 12. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Shinobi za Thu Aug 02, 2018 11:17 pm

Medzitým v podzemí.

Akio sa rozhliadol a pousmial sa I napriek zavalenému vchodu si bol až príliš istý že to čo na neho vyslali proste nebude stačiť aby ho porazili. Rozbil ich mechanizmus a tak v momente čo mohol, bol okamžite voľný. Teraz už len dúfal že sa naozaj nenaserie a nepreženie to, predsa len, jeho súperom bola Mikasa. V to dúfal ale že sa nemusí postarať on.
„Neviem kde je a prečo je preč ale jej schopnosti sú..“ Zasekol sa a rozhliadol. Zrazu niečo zacítil a to nebolo príliš príjemné. Bol si až nadmieru istý že to nebol Raijin ale niekto jemu podobný. Na malý okamih sa zľakol a pevne stisol svoju zbraň v ruke.
„Počúvaj ma, Raijin s ňou nesmie bojovať. Ona.. akoby sa narodila aby ho porazila, je jeho slabinou a aj keby.. Už mal možnosť ju poraniť. Mal možnosť ju poraziť ale nedokázal to. Je to jeho sestra a on to nezvládne, nikdy sa do nej nepustí naplno. Musí ju poraziť niekto iný ako on, inak..“ A znova bol prerušený, v túto chvíľu ale nie Raijinom. Zrazu ním niečo trhlo a on odletel od Toriinho klonu ako blesk. Toriin klon si v ten moment uvedomil že v jeho hrudi sa nachádza obrovská diera. Nech už sa snažila ako chcela, lístky sa začali rozpadať a klon začal umierať. Posledné čo si mohla povšimnúť bol Akio utekajúci k novej neznámej osobe s tasenou zbraňou a krikom a potom tvár onej osoby. Až nepríjemne sa podobala Raijinovi. Bola to vysoká žena a jej úsmev bol ešte šialenejší ako Raijinov. Namiesto Akia ale so záujmom sledovala Toriin klon ako sa rozpadá, akoby ju analyzovala, alebo presnejšie, chcela zistiť kto je tá žena ktorá zdolala jej bračeka. Ženská ktorá ju najviac ohrozovala.

Prízemie.

Hideo si takmer automaticky povzdychol keď Tori zahalilo mračno papierov. Nerobil však nič, aj keď mal príležitosť zaútočiť. Len tam tak stál a pozoroval čo sa deje. Keď sa mračno pretrhlo, jeho pohľad padol na úplne novú osobu. I on to cítil, menšiu zmenu. Nie len vzhľadovo, ani silou. Niečo sa očividne stalo čo ju poznamenalo osobne. V túto chvíľu i on pocítil menší mráz na chrbte. Stál proti lovcovi a on bol jej korisť.
„Kým ma nájde, budeš mŕtva. Čo myslíš, zlomí ho to?“ Spýtal sa úlisne a oblizol si pery. Áno, teraz stál proti dravcovi, proti predátorovi ktorý chcel za každú cenu dostať svoju korisť. Pousmial sa, širokým úsmevom. Šialeným úsmevom. V tomto bol lovec ako ona, v tomto cítil adrenalín rovnako. Bolo možné že naozaj sa v okolí klanu Dreyar pohybujú takýto šialenci. Jeho úsmev však okamžite zmizol. Nakoniec nelovil ako Tori. Upokojil sa, nadýchol sa. Tlkot jeho srdca bol strašne pomalý. Dych takmer žiaden. Na malý okamih zatvoril oči. Nadýchol sa a vydýchol, následne ich prudko otvoril. Okolo neho sa zjavila tmavá aura, čierna čakra, jeho tieň. I keď sa bál Raijina, už nemusel lebo vedel kto vstúpil na bojisko.
„Hádaj kto dorazil. Mikasa bude veľmi rada ak spozná ženu, ktorá mu tu priviedla brata..“ Prehovoril bez tónu, akoby to bral na ľahkú váhu, možno si až príliš veril. Opak bol pravdou, bál sa jej. Mal z nej strach a rešpekt. Cítil z nej niečo úplne iné ako doteraz. Bol opatrnejší ako kedykoľvek predtým no na jej príkaz zaútočil. Trhlo s ním a on sa objavil takmer pri nej, jeho katana potiahnutá čiernou aurou mierila na jej brucho. Musela si dávať pozor, po zasiahnutí by papieriky zmizli v prach a popol. Séria úderov ktorú započal, bolo extrémne ťažké sa vyhnúť, nečakal však že sa jej reflexy zvýšili. Nenechal ju však ani na sekundu dýchať, jednalo sa naozaj o extrémne skvelého šermiara s ktorým boj na blízko bol naozaj nebezpečný.

avatar
Shinobi
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 12. 05. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Tori za Thu Aug 02, 2018 11:41 pm

KLON
Tori sledovala a pozorně polouchala Akia. Chtěla se vyptávat dál ale něco je vyrušilo. Někdo. Sledovala jak se rozpadá, sledovala jak Akio k někomu běží. Jejich pohled se střetl a klona nenapadlo nic lepšího než se na ní široce usmát a ukázat jí prostředníček. Poté se úplně rozpadl. Do lístků ale byla vložena chakra a pár se jich zvedlo. Automaticky zamířily k originálu.

Znova jsem se hrdelně zasmála, tentokrát tomu, že budu mrtvá. Na začátku jsem tomu věřila. Věřila jsem tomu, že nemáme šanci. Ale teď? Žilama mi proudil čistý adrenalin když jsem věděla, že je Raijin v pořádku. Vycenila jsem na něj zuby v širokém úsměvu.
"Jo fakt? Už se na ní těším." Zavrčela jsem a on vyrazil. Uchopila jsem kopí i do druhé ruky a začala jeho útoky odrážet. Díky reflexům, které jsem nyní měla se mi to dařilo, avšak cítila jsem jak moje kopí ztrácí oproti jeho kataně sílu. Na blízko byl opravdu nebezpečný ale stále zapomínal, jaká je moje schopnost. Aspoň tak se mi to zdálo. V sekundě proti němu ze mě vyrazil roj papíru, který se mu lepil na obličej a snažil se ho udusit. Já sama jsem od něj odskočila dál více ven. Potřebovala jsem prostor.
avatar
Tori
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 191
Join date : 12. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Shinobi za Fri Aug 03, 2018 12:05 am

Hideo

Samozrejme že Hideo nezabudol na jej schopnosti. Práve naopak. Preto mal aj zapnutý svoj mód v tieni, nedovolil by jej aby mu poškodila svojimi papiermi. A tak sa aj stalo, v momente čo mu zalepila tvár a možno aj časti tela, Hideo odskočil niekam dozadu, čo najďalej od nej. Než si však stihla premyslieť nejakú taktiku, priložil si ruky k telu a okamžite rozpažil. Okolo Hidea sa zdvihla čierna aura a ako tlaková vlna okamžite roztrhala lístky ktoré sa ho snažili zabiť. Na tvári však stále nemal žiaden výraz a v očiach prázdno. Sekol katanou, dva krát, len tak do vzduchu. Z jeho meča ale vystrelili 2 malé vlny smerujúce do tvaru X priamo proti nej. On však pri tom nespal, mienil ďalej pokračovať v útoku, i napriek faktu že sa mu z úst vylial malý pramienok krvi. Vo vzduchu sa začal neuveriteľne rýchlo otáčať vo vzduchu až nebezpečne pripomínal brúsku ktorá teraz letela priamo za čiernym X proti nej v úmysle ju rozrezať. Po celý ten čas bol práve krytý svojim tieňom, jeho prekvapivý útok hneď nato ako sa jej podarí vyhnúť X, nech už odskočí do akejkoľvek strany.
avatar
Shinobi
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 12. 05. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Tori za Fri Aug 03, 2018 8:10 am

Když Hideo odskočil, u zad se mi během chvíle zformovaly papírky a utvořily velká, čistě bílá křídla. Přesně na toto jsem potřebovala dostatek prostoru. Jednou jsem máchla křídly ale i přes mé reflexy bych ale nestihla plně uhnout zdvojené tlakové vlně, která se ně ma hnala a tak jsem se metr nad zemí křídly zakryla. Ucítila jsem náraz, prudce jsem vydechla a proletěla se vzduchem dozadu, ve kterém jsem se ale přetočila abych na něj stála viděla a stáhla křídla, ze kterých značná část papíru zmizela. Byla jsem ale schopná je v rámci mého výletu vzduchem obnovit navíc se z útrob hradu vyřítil další menší roj lístku a připojil se ke mě. Letěl na mě, přímo za jeho první technikou.

Ucítila jsem to, co prožil můj klon. Zorničky se mi zúžili ještě víc a vztekle jsem zařvala.
ON a jeho debilní stín! ON a debilní plyn! JÁ to co jsem udělala.
Nebyla jsem schopná se dostat přes ten fakt že ho nemůžu trefit.
Každopádně jsem využila toho, že jsem stále v pohybu a ve vzduchu díky jeho vlně a jsem od něj přece jenom dál, právě díky tlakové vlně. Křídla zabrala a vznesla jsem se výš. Zuřivě jsem si stáhla gumičku a nechala divoce vlát vlasy ve vzduchu. Nepřemýšlela jsem, doopravdy jsem byla jako divoké zvíře, které stále doráží na kořist i když to nemá efekt, zuřivost ho dohání k opakování. Z části za to mohl Alan, byl sice malinký ale neuvěřitelně divoký ovšem i já sama jsem tomu stavu přispívala a nechala jsem se do něj vtáhnout. Přímo jsem se v těch emocích nenávisti koupala. Z hloubky duše jsem tohoto muže nenáviděla. Ať za to mohlo co se stalo tady se mnou nebo to co prožil můj klon.
Zvedla jsem zraněnou ruku a složila opět kopí, které jsem mrskla jeho směrem. Na nic jsem nečekala a z křídel proti němu mířil roj vlaštovek v neuvěřitelné rychlosti, s neuvěřitelnou tvrdostí. Nemířil ale jen na něj, pokryl celkem velkou oblast, která byla přede mnou. I přes mé zatemnění myšlení jsem si ale uvědomovala, že pokud to půjde takhle dál nevydržím celý boj s Mikasou. Pravdou je, že papírky nebyly zas tak náročné na chakru ale pochybovala jsem, že Mikasa padne po jedné technice.
avatar
Tori
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 191
Join date : 12. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Shinobi za Fri Aug 03, 2018 9:19 am

Hideo

Zatiaľ čo Tori prestávala premýšľať a doslova jej preplo, Hideo ostával pokojný ako ešte nikdy pred tým. V túto chvíľu proti sebe nakoniec predsa len bojovali dvaja predátori, každý z nich mal ale úplne inú taktiku. Jeden z nich bol zdivočelý, ako besný pes pripravujúci sa úplne roztrhať svoju korisť na kusy. Ten druhý bol pokojný, vyžaroval len z neho chlad. Pripravoval sa aby udrel v perfektný moment, precízne.
„Je silná.. Ak ju ešte chvíľu zdržím..“ Skrslo v hlave Hideovi. Samozrejme, ani on nemal poňatia čo presne sa dialo v podzemí ale ak boli jeho informácie správne, bol toto jeden veľký koniec. Ak sa mu podarí oslabiť Tori, ak nie rovno poraziť, Raijin skončil. I on sám vedel že v súboji súrodencov by vyhrala ona. Jeho telo obalila čierna aura a on prešiel jej oštepom vo svojom kruhu ako nôž maslom. Prepolil oštep na 2 kusy ktoré sa pomaly drvili v prach a vtedy sa otvoril. Očakával že za ním uvidí už priamo Tori no prepočítal sa. Ostal stáť vo vzduchu a pozeral sa na obrovský počet lístkov ktoré na neho dopadli, stiahli ho k zemi a tam ho prirazili k podlahe. Všetko okolo zeme zahalil dym.
„Fuck..“ Vykašľal kus krvi Hideo a odpľuvol ju na zem. Znova stál na nohách no ruku aj tvár mal poranenú. Sám cítil že urobil obrovskú chybu keď sa k nej takto priblížil. Zatvoril však oči a nadýchol sa. V ten moment aura zo zbrane sa zväčšila a obalila celé jeho telo. Naštval sa. Už dlhú chvíľu tu nebol nikto kto by ho takto ponížil zranením. Kto by sa vplížil do jemu zverenému hradu a takto ho poničil. Ak má ostať jeho život v takom stave akom bol, musí ju zabiť. Temnota zasiahla i Toriine oči a celý svet akoby stmavol. Nebola úplná tma, bolo vidieť, len kontrast sa zmenil.
„Ja, démon z Kaminari no kuni, ťa odsudzujem na smrť..“ Prehovoril nahlas. Sekol mečom v pred a z neho vyletel ďalší sek v podobe vlny. Tá však prešla okolo Tori ani sa nemusela namáhať uhnúť. Na chvíľu sa zdalo že kvôli zraneniam už nedokáže bojovať, opak bol pravdou keď nad sebou pocítila ako sa niečo drví. Okolo hradu bolo totiž viac strážnych veží, ako to býva, a jednu z nich dokázal jediným sekom rozpoliť napoly. A tak sa stalo že na Tori padal kus veže. To už ale stúpal hore aj Hideo s podivne nabitou katanou pripravenou zabiť ju jedným sekom. Útok z oboch strán.
avatar
Shinobi
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 12. 05. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Tori za Fri Aug 03, 2018 10:47 am

Trefila jsem ho! Uniklo mi tiché zasmání. V ten moment jsem klesla o metr níž, ovšem ne z vlastní vůle. Alan zmizel a s ním přišel pocit nedokonalosti. Bylo to tak vždy, člověk získá lepší smysly a v momentě kdy zmizí cítí se k ničemu, že nedokáže tak dobře vidět, tak dobře reagovat.Zatřásla jsem hlavou a část mé zuřivosti zmizela spolu s Alanem. V momentě kdy zavřel oči jsem opět zvedla ruce do vzduchu a poté proti němu vrhla Chrakram. Letěl neuvěřitelnou rychlostí, další věc bylo to, že jsem dokázala ovládat jeho dráhu. Jeho tělo se ale obalilo tou nechutnou aurou. Změnila jsem dráhu chakramu aby si myslel, že ho minul a zůstal mu za zády. Žádné zemětřesení se už nekonalo, Raijin se neobjevil. Znova jsem pocítila jak mi srdce bije jako splašené. Díky boji, adrenalinu a nyní i strachu. Vybavila jsem si scénář, který viděl klon a zatnula zuby.
Svět se změnil, automaticky jsem nad tou změnou nakrčila nos. Měl potřebu mi oznámit, že umřu. Netušila jsem proč se vůbec obtěžoval. Já byla každopádně připravená ho stáhnout sebou. V momentě kdy udělal další pohyb katanou jsem nečekala, vyrazila jsem proti němu během vteřiny. Počítala jsem s tím, že mě to aspoň z části trefí ale dostanu se k němu.

Ovšem minulo mě to a já jen vzdáleně vnímala hluk z místa kde jsem před tím byla. Jediné co jsem vnímala pořádně byl křik. Můj roj papírků do něj narazil, já do něj narazila. Obalovala jsem mu katanu stále, a stále dokola. Když padal k zemi popel nahradil lístek další a další.
Až tehdy jsem si uvědomila, že to křičím já. Chytila jsem mu zápěstí, který držel katanu a přitáhla si ho blíž. Zaklonila jsem hlavu a dala mu hlavičku. V druhé ruce už jsem měla menší ostrý oštěp a pokusila se mu ho bodnout do břicha. Chakram jsem mu poslala do zad.
avatar
Tori
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 191
Join date : 12. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Shinobi za Fri Aug 03, 2018 12:49 pm

Hideo

Na malý okamih sa zdalo že je to Hideov koniec. V momente ako sa začali obmotávať okolo neho lístky, nikto nepočítal s tým že tento útok prežije. Avšak Hideo nepatril k obyčajným idiotom ktorý by sa do tejto istej pasce nechali znova chytiť. Jeho útok na vežu aby na ňu spadla nebolo jeho cieľom a to si všimla v momente ako sa mu pokúsila rozpárať brucho. Jeho útok ktorý roztrhol vežu zanechal stopy jeho čakry. V tomto prípade si mohla Tori všimnúť ako sa Hideo vôbec nesnaží ničiť lístky ktoré ho obaľovali na celom tele, sústredil sa iba na jeho ruku. A v ten moment ako sa už zdalo že umrie, trhol rukou. Z rúk mu vystrelili čierne čakrové nite ktoré sa takmer okamžite spojili s vežou. Znova trhol rukou a v ten moment sa mu podarilo násilne vytrhnúť z jej zovretia. Stálo ho to niekoľko poranení no v tento moment ich ignoroval. Poháňala ho úplne iná sila ako doteraz, nebola to len vôľa poraziť svojho súpera v niekoho mene. To meno ho desilo ešte viac, bál sa prehry, bál sa aký by to malo následok. Takmer okamžite sa vyšvihol nad kus padajúcej veže, otočil sa vo vzduchu a päsť mu obalili posledné zvyšky jeho čakry. Kontrast čiernej farby okolo nich zmizol. Nebo zrazu nebolo temné. V túto chvíľu stál tak že medzi ním a Tori bol obrovský kus veže. Natiahol päsť a udrel do týchto sutín ktoré sa síce rozpadli no obrovský kus vo veľkej rýchlosti namieril na Tori. Cítil sa tak istý, cítil sa ako víťaz. Myslel si že ju porazil keď v ten moment vymizol mrak z oblohy a celé námestie s hradom zahalilo slnko. V jeho očiach vymizol jeho víťazný oheň a nahradilo ho zdesenie. Pretože v ten moment si nevšimol Toriin chakram ktorý sa mu zabudol hlboko do hrude. Z úst mu vyšiel prúd krvi a on sám spolu so sutinami zamieril k zemi smerom na Tori.

avatar
Shinobi
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 12. 05. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Tori za Fri Aug 03, 2018 1:12 pm

Téměř si nevšímal lístků a vytrhl se mi. Vyšvihl se nad kus padající věže, otočila jsem se s ním abych ho neztratila z dohledu. V tu chvíli ale proti mě letěl kus věže. Zadržela jsem dech jak jsem se lekla, nestihla bych se vznést ještě více nahoru abych unikla. Jediné co mě napadlo bylo zrušit lístky. Moje křídla se rozpadla a já padala k zemi. Vyhnula jsem se tím nárazu trosky, která pokračovala dál za mě. Dopadla jsem do dřepu a ucítila bolest v kotníku.

Zkřivila jsem obličej bolestí a uniklo mi zasténání, neměla jsem ale čas se tím zdržovat, sluníčko ozářilo paprsky náměstí. Hideo padal k zemi, směrem ke mně, po jeho střetu s Chakramem. Ucítila jsem další silný pocit, který mě hnal dál. Vítězství.

V podřepu jsem se podepírala zdravou rukou o zem, v ruce na které už krev zaschla se mi, už po několikáté, objevilo kopí a poslala jsem ho o kousek níž než se nyní ve vzduchu nacházel abych ho trefila až se do té výšky dostane. "ZDECHNI!"
avatar
Tori
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 191
Join date : 12. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Shinobi za Sat Aug 04, 2018 9:15 am

Hideo

V túto chvíľu bolo takmer nepochybné že sa jednalo o koniec ich súboja. Hideo sa vo vzduchu takmer vôbec k ničomu nezmohol, slnko pálilo a ničilo jeho techniku, bolesť mu úplne zatmievala úsudok. Jediné čo pred sebou videl bola Tori ktorá niečo zakričala. Nič nepočul, nepočul okolie, nepočul svet. Akoby ohluchol. Len tam tak voľne padal priamo na Toriinu zbraň takmer až pripravený umrieť.
„Mikasa..“ Hlesol v duchu a jeho myšlienky sa vrátili k nej. Nepochybne k tejto žene mal Hideo silný vzťah, dalo by sa povedať že oveľa väčší ako nejaké priateľstvo. I keď to nikdy nevyslovil nahlas, i keď to nikdy nenaznačil ani jej, umieral s tým že sa to nikdy nepovie. No chcel to povedať, musel to povedať. Aspoň raz v živote sa nato odhodlať, hlavne keď toto bola jeho posledná možnosť. Z očí sa mu vyhrnula slza, bola len jedna.. ale odrazila sa a letela voľným pádom úplne inam. Na tvári mal bolestivú grimasu, ústa však dokorán otvoriť dokázal.
„Mikasa.. mi..milu..milujem..“ Viac však zo seba nedokázal dostať. Jeho slová nahradilo chrčanie keď sa nabodol na zbraň. Bolo počuť praskanie kostí, z otvoru a z úst sa mu vyvalil prúd krvi. Ten dopadol i na samotnú Tori. V očiach mal hrôzu a strach zo smrti. Bolesť ho však nevzala. Bol mŕtvy v okamihu ako sa napichol. V tej istej sekunde. Jeho mŕtve oči sa stali naozaj mŕtve.  Telo sa zviezlo k zemi a ostalo nehybne ležať. Koniec kapitána stráží, Hidea Dreyara. Raijinovho bratranca.
avatar
Shinobi
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 12. 05. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Tori za Sat Aug 04, 2018 9:31 am

Zemřel. Stále jsem ale slyšela jen tlukot svého srdce. Byl nesnesitelně hlasitý. Postavila jsem se a došlápla celou vahou i na zraněný kotník. Bolest vystřelila nahoru do celé nohy ale nevšímala jsem si toho. Stála jsem tam, celá od krve, která nebyla moje a zaklonila hlavu. Zírala jsem na nebe a začala nádechy a výdechy uklidňovat zběsilé tempo srdce, které se podle všeho chystalo vyskočit ven.
Jakmile se mi to podařilo, koukla jsem se na mrtvého Hidea. Nevěděla jsem kdo je a bylo mi to fuk. Plivla jsem na místo kousek od něj a zadívala se na sídlo. Mikasa tu někde byla, já jsem ale nepochybovala že po tomto si mě najde sama. Proto jsem vyskočila na větší trosku věže a na ní se posadila. Dala jsem nohu přes nohu a čekala. Podle posledního infa byl Raijin v pořádku, sice pořád v podzemí ale to bylo fuk. Věřila jsem, že já jsem teď pro Mikasu větší problém a Raijina nechá být. Ovšem při tom čekání jsem malinko, kousíček po kousíčku zkoušela hýbat kotníkem abych zjistila jak moc mě to omezí. A v jaké poloze bolí nejvíce.
avatar
Tori
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 191
Join date : 12. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Shinobi za Sat Aug 04, 2018 7:20 pm

Ozvalo sa hrmenie. Tori sa spočiatku mohla potešiť, predsa len jej veľmi dobrý známy sa pýšil schopnosťou, ktorá búrku či hromy ako také silno pripomínala. No jej radosť musela veľmi rýchlo opadnúť, keď pocítila aj keď istú podobnosť, no zároveň príliš veľkú rozdielnosť v chakre, ktorá sa začala šíriť okolím. Táto chakra bola niečím zvláštna. Bola ohromná a doprevádzaná búrkovými mrakmi, ktoré sa nachádzali až príliš nízko na to, aby sa jednalo o prírodný úkaz. Jednalo sa o Ninjutsu. Čierne búrkové mračná sa začali zhromaźďovať aj vo vnútrajšku hradu. Pohltili jeho uličky medzi hradbami, zahalili domy a zlovestne v nich prebleskovali elektrické, ba priam bleskové výboje. 

 Z mračien nakoniec vyšla osoba. Žena. Blonďavé vlasy a do tváre podobná mužovi, ktorého Tori už poznala. Bola odetá pomerne stroho. Ako keby práve vyliezla z postele. Roztrapatené no podlhovasté vlasy sa jej tiahli pomaly až po zadok a modré, ľahostajné oči uprela na mŕtvolu svojho vlastného bratranca. Bez slova sa pozrela k stožiaru, kde sa nachádzala Tori. Na tvári sa jej začal pohrávať trocha masochistický úsmev. Hidea prekročila bez toho, aby mu venovala ďalší pohľad. Zastavila sa však. Ruku založila v bok, pohodila vlasmi a jej pohľad sa zmenil na pohŕdavý, pochopiteľne aj veľmi sebaistý. 
"Toto si vychutnám... heh... haha." Potichu sa zasmiala, na čo len zložila jednoduchú pečať oboma rukami a Tori mohla pocítiť záťaž. Nedalo sa s tým moc robiť. Vedela, že aj ten zvyšok chakry čo jej ostal, začal byť vysávaný. Pomaly, ale isto. Nečerpala ho priamo osoba, ktorá stála pod stožiarom, ale skôr mračná okolo nej. Ako keby ju pohlcovali či požierali. Niečo veľmi podobné technike Uramiame. "Cítiš to suka? Vidím že ten kretén ťa nedokázal dokončiť no.. to je dobre. Bola by to nuda. A ten môj pankhartský brat si to zaslúži.. oh áno.. vidieť ťa skapať.. pomaly a bolestivo." Môj hlas bol sladký, takmer ma cez búrku okolité hrmenie nebolo počuť.
avatar
Shinobi
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 12. 05. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Tori za Sat Aug 04, 2018 7:37 pm

Přestala jsem hýbat s kotníkem a zpozorněla. Nedovolila jsem si doufat a bylo to dobře. Nebyl to Raijin kdo přišel, přišla Mikasa. Pohrdavě jsem si jí prohlídla a seskočila z trosky, na které jsem seděla. Při dopadu jsem sykla bolestí ale dál jsem se tvářila tvrdě jak nikdy. "Suka? Viděla jsi jak vypadáš?" Upozornila jsem ji na to, že vypadá jako šlapka a v momentě kdy jsem ucítila jak moje chakra zmizí se mi zastavilo srdce. "Jsi jenom další srab jako Hideo. Nedokážeš se mnou bojovat normálně?" Plivla jsem jejím směrem znechucená a ve skutečnosti jsem přemýšlela nad tím, jak utéct. Jestli byla rychlá jako její bratr neměla jsem šanci. Z jejích slov jsem taky pochopila, že opravdu nešla nejdřív po něm. Takže jsem věřila, že je Raijin už v bezpečí. Kdyby ho stále měla ve vězení, přitáhla by ho sem aby to viděl. No, moje situace každopádně vypadala na to, že rychle skončí. Pousmála jsem se.
avatar
Tori
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 191
Join date : 12. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Shinobi za Sun Aug 05, 2018 3:33 pm

Mikasa


  Toto som počúvala vždy, ako vyzeráš, nevieš bojovať normálne? Prečo mi leješ kyselinu do očí? Pre to som sa voči takýmto zúfalým výkrikom do tmy naučila pomerne jednoducho brániť - ignoráciou.  No predsa len som si nemohla odpustiť zopár poznámok. 
"Toto nie je súboj.. ale poprava." Pokrčila som ramenom.  Necítila som nejakú potrebu, dávať jej férovú šancu na.. na čo? Už tak bola vyčerpaná a ja som bola pri plnej sile. Navyše sa mi nezdalo, že by patrila k výnimočným shinobi. Rozpojila som ruky a len som tam na mieste čakala, kým jej dojdu všetky sily. Kto vie. Možno sa pokúsi utiecť, možno sa pokúsi na mňa zaútočiť. No nerobiť nič v jej situácií bola hlúposť, keďže nerobiť nič, znamenalo pomaly prichádzať o chakru a tak aj o nejakú šancu na obranu. Stačilo len čakať, kým odpadne a ako sa hovorí, človek v bezvedomí nehovorí nie.
avatar
Shinobi
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 12. 05. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Tori za Sun Aug 05, 2018 4:06 pm

Fajn Na nic jsem už nečekala a kousla se do prstu jelikož moje krev už dávno zaschla. A krev, která ne rozhodně nebyla moje.
Složila jsem pečeť a přede mnou se objevil velký panter. "Prosím zpívej." Promluvila jsem k ní a na nic nečekala, zamířila jsem pryč. Doufala jsem, že Yzu poslechne ale jistá jsem si nebyla. Věděla jsem, že nemá ráda tohle jednání ale momentálně to nešlo jinak. A samotná Yzu si to uvědomila protože začala. Ačkoliv byla zvíře, dokázala zpívat. A zpívala tím způsobem, že v lidech navozovala určité pocity nebo je uspala.
Pokud nebyla Mikasa hluchá, což nebyla když komunikovala, mohla pocítit příval čistého strachu, únavu a potřebu usnout.
Stejně pocity jsem ale v podstatě cítila já. Plně jsem si uvědomovala, jaká je situace a jak mě síla opouští. Snažila jsem se jí ztratit v uličkách, ale stále jsem byla v pasti.
avatar
Tori
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 191
Join date : 12. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Raijin Dreyar za Sun Aug 05, 2018 5:48 pm

Toriina situácia bola určite poľutovania hodná. Bola vyčerpaná, navyše zranená. O to horšie keď narazila na súpera pri ktorom i Raijin vyzeral ako nejaký malý chlapček ktorý len teraz vyliezol zo škôlky. Aspoň sa tak na prvý pohľad zdalo. Raijin ešte ani raz nepreukázal svoje schopnosti naplno a osudom dalo že ich bude musieť prejaviť práve proti sestre. Sestre kvôli ktorej utiekol namiesto boja pretože jej nechcel ublížiť. A áno, Tori sa nachádzala naozaj v pasci. Čierne mraky ktoré vysávali každého, okrem užívateľa, v ich okolí bola nepochybne extrémne silná technika proti ktorej bolo ťažké bojovať. V túto chvíľu by stačilo obkolesiť mračnami hocikoho a Mikasa by mala istú výhru v kapse. V tú chvíľu sa zdvihol vietor.

„Smash!“ Ozvalo sa v diaľke. Ako odpoveď na to slovo sa zdvihol aj vietor. Po chvíľke však ako Mikasa tak aj Tori mohli zistiť že šlo o tlakovú vlnu. Tá sa prehnala ulicami trhajúc každý jeden čierny, bleskami nabitý mrak. Tie sa v začali trhať a vlna ktorú niekto spôsobil začala mraky odnášať z ich okolia. A keďže šlo o samotný fyzický úder, žiadnu čakru nedokázali z útoku pohltiť. Samozrejme, Mikasa je schopná ich takmer okamžite obnoviť, to však v túto chvíľu nehralo rolu. Ozvali sa ťažké kroky a na jednej z najväčších ulíc sa objavila v pozadí vysoká postava muža. V túto chvíľu snáď dobrá správa pre Tori. Pomaly no hrdo a vzpriamene som kráčal ulicou smerom k Mikase. Sám som bol polonahý, očividne sme to mali v rodine. Čelo som už mal v poriadku, farba takmer zmizla i keď ostali po nej stopy a po zraneniach nebolo ani zmienky. Čo si však museli všimnúť obe boli traja polomŕtvy žoldnieri zavesený na mojom chrbte. Traja odvážlivci ktorí sa ma pokúsili zastaviť na jej príkaz. Nemusel som ani podotýkať že sa jednalo o môj najrýchlejší súboj. Spoločne s nimi som kráčal k hradu. Ulice boli vyľudnené a takmer žiaden zo žoldnierov už nemal odvahu sa pripojiť k boju. Keď som prechádzal okolo Tori, ani som na ňu nepohliadol. To čo však videla bol môj zdvihnutý prst akoby som znázorňoval „jedna“. To čo naozaj znázorňoval bol môj samotný obdiv že to tak skvelo zvládla. Celý ten čas som mal strach že sa jej niečo stane, no nestalo. Podcenil som ju i ja.
„Už je to v poriadku, Tori..“ Prehovoril som nahlas a vydal sa smerom za sestrou. Môj hlas bol iný, možno to bol práve dôvod prečo som sa vyhýbal pohľadom Tori. Z hlasu mi neznel len hnev. Bola to obrovská nenávisť. Tá sa mi odzrkadľovala aj v tvári, každý kúsok môjho tela, každá častica a každý sval kričal nejakú nadávku smerom na Mikasu. Keď som bol dostatočne blízko Mikasi a v relatívnej blízkosti Tori v prípade ak by sa rozhodla hrať Mikasa špinavú hru, nechal som telá dopadnúť na zem.
„Som tu!“ Nerv na mojej hlave prechádzal i cez krk až do rúk. Zuby mi škrípali a ruky sa mi triasli od toho ako som ich zatínal v päsť. Bol to úplne iný pohľad ako v ten deň, kedy som odpálil horu kvôli hnevu na Katara. Tento hnev bol úplne iný. Svoj pohľad som mal upriamený na sestru a už len z neho sa dalo vyčítať len jedno. Pretože Tori, pre mňa určite, bola výnimočný Shinobi. A predovšetkým, môj parťák. V túto chvíľu jediný, o ktorého som sa mohol oprieť. Kým jeden zo súrodencov neumrie, toto tu neskončí.

avatar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 14. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Shinobi za Mon Aug 06, 2018 9:09 am

 Mikasa

Problémový pre Torinho tigra mohol byť len spôsob, akým sa ma pokúšal dostať do genjutsu. Vďaka vysávaniu chakry ktoré spôsobovali mračná, sa chakra zo spevu jednoducho stratila v oblakoch pred tým, než stihla doraziť k mojim ušiam. Chvíľku som sledovala jej kuchiyose no keď som zistila, že na mňa v momentálnom stave nemá žiaden efekt, len som sa znova usmiala a začala som kráčať smerom k utekajúcej Tori. Neponáhľala som sa, no aj tak som bola rýchlejšia. Čisto už len z toho dôvodu, že som až do teraz neminula ani kvapku chakry či potu. V tom sa však v diaľke ozval hlas, ktorí mi predsa len na tvári vyrazil vrásky. Od hnevu, od podráždenia.. čohokoľvek, možno trocha aj strachu? Poznala som vôbec strach? Chcela som Tori omráčiť a zabiť ju v spoločnosti Raijina, no keď som uvidela Raijina. Napadlo ma, že to nebude až tak jednoduché. 
"Vitaj doma. Vyzerá to tak.. že máš toho veľa na srdci." Usmiala som sa. Neskladala som pečate. Ruky som mala pozdĺž tela, napäté a pripravené sa pohnúť. Ak niekto niečo o schopnostiach môjho brata vedel, bola som to ja. Na pečate mi momentálne tak či tak nedá priestor. Úprimne som si myslela, že brat nemohol mať horšieho súpera, než som bola ja. Stále som ho ale nepodceňovala. Kto vie. Nejaký ten čas som ho nevidela. Možno sa naučil zopár nových trikov. Hrmenie zas začalo prichádzať do nášho okolia. Tento krát v podobe plnohodnotnej búrky. Množstvo búrkových mračien, nachádzajúcich sa nad našimi hlavami. No boli tu aj také, ktoré sa znova začali ťahať späť pomedzi budovy na miesto, kde sme stáli.
avatar
Shinobi
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 12. 05. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Tori za Mon Aug 06, 2018 2:06 pm

I přes bolest nohy jsem se snažila dostat dál, pokud tohle přežiju budu mít ten kotník pěkně v háji. Mikasa šla v klidu za mnou. Do prdele.. Zastavila jsem se na místě, nemělo to smysl. Pokud mám umřít tak s hlavou nahoru, proto jsem se k ní zase otočila čelem a bez emoce v tváři jí sledovala. "Tak dělej."
Stálo mě to hodně úsilí aby můj hlas vyzněl tak chladně, nehodlala jsem jí udělat tu radost, že bych se zlomila. Ani před smrtí ne.
Jenže v tu chvíli někdo její mraky rozmetal a moje chakra přestala být vysávána, i tak jsem ji ale už neměla moc na rozdávání. Natočila jsem hlavu směrem odkud šel Raijin ale zároveň i sledovala Mikasu. V krku mi uvízla slova, jeden kámen ze srdce spadl a vystřídal ho další, o dost těžší. Nechtěla jsem přihlížet tomu co se blížilo. Po jeho gestu s palcem jsem odvrátila hlavu, vážně jsem tomu nechtěla přihlížet a věděla jsem, že mu v souboji moc pomoci nemůžu. Vzpomněla jsem si na Akiova slova v podzemí a zamračila se nad tím, že jsem se nechala takhle vyřadit.
Z Rajina vyzařoval tak velký vztek, že mi naskočila husí kůže tomu ale taky pomohla bouřka, která přicházela.
Jen tak jsem tam za Raijinem stála a s obavou v očích střídavě sledovala jeho záda a sestru.
avatar
Tori
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 191
Join date : 12. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Raijin Dreyar za Mon Aug 06, 2018 2:50 pm

Hnev ktorý ma ovládal začal pomaly unikať. V momente ako sa začali vracať mračná som svoju pozornosť upriamil na Tori. I keď som ju nevidel, cítil som jej nepokoj. A predovšetkým, sama bola na tom dosť zle.
„Uteč..“ Prehovoril som zrazu v tichu. Slová nepatrili mojej sestre, zdalo sa že ju kompletne ignorujem. Boli to také isté slová, taký istý tón a takmer taká istá situácia akú mala Tori v jej predstavách po útoku plynom. No namiesto toho aby som ja sám ležal v kaluži krvi a pomaly umieral, konečne som sa odhodlal otočiť k nej. Na tvári som mal úsmev. Veľký a široký úsmev. Predstieraný úsmev. Cez hnev som sa musel usmiať a upokojiť ju, i keď sa tvárila drsne ako najväčší pán sveta. Zdvihol som ruku a v dvoch prstoch do „V“ som si ich priložil k oku na znak, že budem v poriadku. Niečo, čím som si vôbec istý nebol. Hneď nato som jej hodil zvláštnu pilulku ktorú som našiel pri prehrabávaní sa mestom. S úsmevom som sa otočil späť na sestru a ten hneď zmizol.
„Čo všetko mám na srdci ti ukážem..“ Prehovoril som a zmizol. Áno, znova sa tu objavovali mraky a vedel som o nich i čo robia. Neraz som videl sestru použiť ich. Predsa len, vyrastali sme 15 rokov spoločne. A áno, horšieho súpera som si priať nemohol. No v túto chvíľu som to úplne ignoroval. Bola tu Tori, už z princípu som nemienil ukázať slabosť a o čo horšie, nemienil som ju nechať sa jej čo i len dotknúť. Dúfal som že sa vyhne mrakom.
„Dreyar..“ Prehovoril som. Mala pravdu, nenechám ju zložiť čo i len jedinú techniku a ukončím to v jednom jedinom ťahu. Aspoň to bol plán. V tom momente som sa v neskutočnej rýchlosti ocitol pred ňou, všimnúť si mohli ako sa mi po tele objavilo zvláštne červené tetovanie, akoby mi cez žily prúdil blesk. Ja som sa ocitol priamo pred ňou.
„SMASH!“ V tom momente som ruky v tvare X rozpažil. Tento úder bol rovnako silný ako Raigyaku Suihei. Sila a tlak ktorý to vytvorilo by ju okamžite rozmetal po námestí a mraky ktoré sa v okolí objavovali by si tiež užili svoje.

avatar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 14. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Shinobi za Tue Aug 07, 2018 4:54 pm

 Mikasa


Využila som moment, pri ktorom sa otočil na svoju priateľku. V rýchlosti mi ruky vyštartovali k sebe a ja som zložila sériu jednoduchých pečatí. Nech už som spravila čokoľvek, Raijinovi to mohlo prísť tak, ako keby som moje telo obalila do Raitonovej chakry. Tak jasnej, že ho pravdepodobne pri priskočení ku mne oslepil. No skôr, než moja technika nabrala účinnosť, zasiahol ma a mňa od rozštvrtenia zachránilo len to, že som pred ním uskočila. No stále ma sundala tlaková vlna z jeho útoku, ktorá mojim telom mrštila dozadu a ja som sa preletela minimálne najbližšími troma budovami. 


No Tori videla tento útok úplne inak. Bola to len moja Genjutsu technika, ktorá bola voči Raijinovi namierená. V podstate sa do nej chytil v momente, keď sa pozrel na žiaru, ktorá z môjho tela spočiatku vychádzala. Pre to sa jeho útok nekonal, iba tak v jeho hlave. Poznala som svojho brata a pochybovala som, že si niečoho všimne. Pre to som ho chcela dokončiť skôr, než by ho tá Tori dokázala z Genjutsu prebudiť. Rýchlo som vyrazila oproti nemu s Kunaiom v ruke. Kunaiom, ktorý bol nabití Raitonovou chakrou, schopný do človeka spraviť naozaj veľkú dieru. Útočila som priamo, do hrude. Pravda bola taká, že som nemierila na životne dôležitý orgán. Chcela som ho živého, no out. Chcela som, aby videl ako jeho priateľka umiera. K tomu mi jeho mŕtvola bola na nič.
avatar
Shinobi
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 12. 05. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Tori za Tue Aug 07, 2018 5:17 pm


Nejraději bych ho uškrtila místo jeho sestry já. Věnovala jsem mu jeden dost hnusný pohled a chytla pilulku, kterou mi hodil. Střískala bych ho za to, že mi připomněl co se stalo v podzemí. To co viděl můj klon. A střískala bych ho ještě víc za to, že mi to řekl i normálně. Potichu jsem zavrčela a pilulku spolkla. Neměla jsem v plánu nikam chodit. Mračna sice sosala mou chakru dál ale ne dostatečně rychle na to aby mi hned vzala co jsem získala. V podstatě jsem nečekala ani na Raijinův útok a vyrazila sama. Respektive jsem se rozložila na lístky a vrhla se k Mikase. Díky ale schopnosti vycítit chakru jsem i v této technice postřehla, že Raijin nic nedělá. Zato chakra jeho sestry mířila k němu.
Místo původního plánu jsem se ve víru papíru objevila mezi nima. Z jedné ruky která byla natažená k Mikase jí do obličeje vletělo pár lístků, které vybuchly. Mikasa také zapomněla na velkého pantera, který tu stále byl. Respektive ho měla nyní za zády, v zápětí na zádech kde se jí snažil zuby zakousnout do krku.
Já jsem se přitočila k Raijinovi a silně pleskla ho po tváři. Říkala jsem, že ho střískám dřív a vložila jsem do toho můj vztek.
avatar
Tori
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 191
Join date : 12. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Raijin Dreyar za Tue Aug 07, 2018 7:11 pm

Môj štýl boja bol vskutku zaujímavý. Do všetkého som sa vždy vrhal hlavou na pred bez poriadnej taktiky. Doteraz mi to vždy vychádzalo. No proti sestre som si niečo takéto dovoliť nemohol a okamžite mi to aj dokázala. Než som sa stihol poriadne otočiť, oslepil ma záblesk svetla. Techniku ktorú použila som nepoznal a tak sa jej naozaj podarilo ma dostať do Genjutsu. V ňom mi môj úder vyšiel, v realite som bol dosť ohrozený. Aspoň podľa ostatných. Nech už si o mne mysleli čo chceli, kunai by mnou neprešiel aj keby do neho vložila všetku čakru čo má. Nie nadarmo sa často hovorilo že v mojej plnej sile by som bol schopný prežiť akúkoľvek techniku. Dôkaz samozrejme neexistoval. Keď už som bol plný nádeje, pocítil som na tvári bezhranične ostrú bolesť. To ma takmer okamžite dostalo z ilúzie, ktorú pre mňa moja sestra pripravila.
„TO BOLO ZAČO TY MAGOR?! A ČO TU EŠTE ROBÍŠ?!“ Zreval som takmer okamžite s červenou tvárou a žilkou na čele. Vie si vôbec predstaviť ako to bolelo? A hlavne, začo bola na mňa nasratá som tiež nerozumel, ja som nemal jej halušky! Lomcoval mnou snáď ešte väčší hnev ako obyčajne, to bol fakt.
„Tá ženská..“ Ozvalo sa mi v hlave. Neexistoval dostatočný počet Katarov, Rein ani mojich sestier ktoré by ma dokopy dokázali vytočiť viac ako táto ženská predo mnou. Než sa totiž niekto stihol spamätať, niečo urobiť, zakročiť, bez nejakej analýzy alebo taktiky, premýšľania či aspoň ústupu od mrakov ktoré sa nebezpečne približovali som jednoducho vletel do výbuchu akoby to bolo nič, ignorujúc možné zranenia či hocičo iné, obalili blesky i mňa. Šiel som s jediným cieľom, vymlátiť z nej dušu než ju Tori vymláti zo mňa. A predovšetkým skôr než z nás sestra vycucá všetko čakru. Nešlo mi však o to udrieť ju hneď, mô úder smeroval k zemi. Mienil som udrieť do zeme ako najsilnejšie som vedel, dúfajúc že praskliny a rozbíjajúca zem spoločne s úlomkami dostatočne vyvedú sestru z rovnováhy a urobia mi priestor na úder. Môj úder bol dostatočne silný aby z námestia urobil poriadny kráter.

avatar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 14. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Shinobi za Wed Aug 08, 2018 10:22 am

 MikasaTak nejak som počítala s tým, že mám len jedného súpera. Naozaj som si nemyslela, že by bola Tori schopná nejakej techniky, nie to ešte behom chvíle objaviť sa predo mnou vo forme podivného papierikového víru. Aj keď ma to prinútilo zastaviť, v útoku som pokračovala uź len v tom, že som raitonom nabitý kunai hodila cez papieriki smerom na tú dvojicu, snažiac sa aspoň jedného z nich odstrániť. Kunai prešiel papierikmi, ktoré zas mierili na mňa pomerne jednoducho, keďže sa jednalo o raiton. Aj keď poniektorým som sa stále musela vyhnúť ďalším úskokom dozadu. Uvedomila som si, aj keď už trocha neskoro, že sa za mnou nachádza aj tiger, ktorý sa po mne zozadu rozbehol. Nestihla by som sa uhnúť, keďže jeho/jej zuby už pomaly zovierali môj krk. Z môjho tela znova začala vychádzať raitonová chakra, ktorá ma v momente obalila. Keďže sa ale nejednalo o techniku, ktorú by som k boju využívala primárne, nebola som v nej tak dobrá. Môj chakra flow v podobe Raiton no Yoroi sa nedal ani porovnávať s bratovou technikou a ani s niekým, kto sa na tento spôsob boja zameriaval. Preto ani nebol tak nebezpečný a skôr len zabránil tigrovi preniknúť zubami k môjmu krku, možno ho trocha kopol, odhodil? Kto vie. Ale určite Tigra nijak nezranil. Aj cez to, že som sa aj tomuto útoku ubránila, tu však stále bola otázka môjho brata, na ktorého som už nestihla reagovať. Vrazil úder priamo podo mňa, čím sa zem roztriasla a začala praskať. Druhý úder smeroval priamo na mňa. Vyblokovala som ho oboma rukami, no stále to bola dosť veľká sila na to, aby ma odmrštila dobrých dvadsať metrov, ak nie viac, dozadu. Tento krát ma naozaj trafil. Žiaden klon, žiadny odrb, žiadne gnejutsu. 


Moje telo vletelo do čiernych mračien, ktoré ma obklopili a zatiaľ som z nich stále nevychádzala. Pravda bola taká, že som sa potrebovala spamätať a toto mi aspoň poskytlo nejakú ochranu pred tým, aby ma vedeli zamerať. Predsa len mračná boli tvorené chakrou a tak sa mohlo aj Tori zdať, že sa nachádzam naraz "všade".
avatar
Shinobi
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 12. 05. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Tori za Wed Aug 08, 2018 11:12 am

Ignorovala jsem jeho naříkání a odskočila mu z cesty, nepočítala jsem ale s tím, že Mikasa ten kunai hodí a ten mířil na Raijina. Neměla jsem ani čas se nad tím pozastavit a Raijin doslova rozbil zem na které jsem stála i já. Menší vlna, kterou tím způsobil mě od nich hodila dozadu. Dopadla jsem na zem celým tělem a trochu se odkutálela dál. Slušně jsem si při tom sedřela kůži na rukou a na nohou, naštěstí se jednalo jen o povrchové zranění. Podepřela jsem se rukama a stále na zemi se zahleděla k nim. Panter byl odhozen dozadu stejně jako já, on ale uměl dopadnout ladněji než já a zamířil ke mě.
Zachytila jsem se jeho těla a vytáhla se na nohy. Dalo by se říct, že největší újmu na zdraví mi udělal právě můj parťák. Za kotník jsem si mohla sama. Přenesla jsem část váhy na pantera abych se zbytečně nezatěžovala a snažila se zaměřit Mikasu. Bohužel jsem to díky mračnu nedokázala.
Ujistila jsem se, že má získaná chakra stále ještě celá nezmizela a napnutá jsem čekala kdy z mračen vyletí protiútok.
avatar
Tori
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 191
Join date : 12. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sídlo klanu Dreyar

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru