Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo Kyosanto

+6
Megumi
Arakawa Kaori
Akeno Hatake
Seishin
Satoru Hyūga
Miya
10 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Fri Jul 20, 2018 9:39 pm

First topic message reminder :

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Ep111-06m20s

Tento hrad je jedním z mála hradů v chudé zemičce Rýžových polí. Momentálně je sídlem Kyosanto. Jen osud ví, jak bude dál.


Naposledy upravil Akeno Hatake dne Tue May 18, 2021 6:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down


Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Sun Mar 28, 2021 11:19 pm

"Správně," pochválil jsem ji a přemýšlel, jak jí to říct, co nejohleduplněji. Nic mě nenapadlo, tak jsem to řekl napřímo.
"V jakém stavu? Skončil jako prach. Rozsekaný na kusy a jednotlivé kusy skončily v ohni. To bylo jediné, co jsme našli..Mizející čakrovou stopu v prachu. našim cílem bylo odstranit Daimya všech zemí, ale Midoriyo byl jediný, kterého jsem mohl vystát.
"Měl jsem v plánu zabrat severní region Kita, který hraničí s naší zemí a Shimo no Kuni..Možná by to mohlo vylákat útočníky a ostatní samozvance..Dost podezřelý je i region Tsukiyama. V krátké době se dost postavil na nohy, ač to byl jeden z nejslabších článků." přemýšlel jsem nahlas.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Arakawa Kaori Sun Mar 28, 2021 11:52 pm

Míra krutosti je nepříjemná. Zohavené mrtvé tělo mi není cizí, ale i tak to se mnou pohnulo. Byl to blízký člověk. "Vyjádřil se už oficiálně k celému incidentu klan Kana?" Sice nepravděpodobné, ale můžou chtít začít otevřený konflikt. "Začnu tedy infiltrací v regionu Kita. Podle zjištěných informací počkám na vaše další pokyny." Prvně potřebujeme zjistit, jestli je nějaká skutečná souvislost mezi útokem na Midorya a regionem Kita. "Pokud to je vše, zítra nad ránem vyrazím." 
Arakawa Kaori
Arakawa Kaori
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 02. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Sun Mar 28, 2021 11:57 pm

"Klan Kana všechno popřel. Navíc jsou pod takovou kontrolou, že pochybuji, že by se o něco takového pokusili za mými zády. Zřejmě útočníci chtěli, aby si to svět myslel.." pozvedl jsem lehce pravé obočí a přimhouřil levé oko. Musel jsem vypadat zvláštně, ale takhle já přemýšlím.
"Ok, zjisti, co se dá a poté vyšlu armádu a region zabereme.. Ve jménu ideálů Kyostanto a první Doshi-sama naší organizace Atsuki Kagari. Společně se přiblížíme k dosažení našeho snu a nového světového řádu!" už o nás dlouho nebylo znát, takže je třeba, aby svět procitnul ze svého spánku a poznal bolest.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Arakawa Kaori Tue Mar 30, 2021 3:09 pm

"Nechť se tak stane brzy, Doshi-sama." Ideály Kyosanta jsou divné, minimálně řeči o novém světovém řádu. Ale kdo ví? Možná po tolika konfliktech se konečně někomu podařit nastolit mír, ve kterém si všichni budeme rovni, a ten někdo klidně může být Doshi-sama. Sama se mám dobře a v blízké době se to nehodlá změnit, jediné co se po mě chce je splnit misi, takže si nestěžuji. Vstala jsem ze židle, uctivě se poklonila a odebrala se k odchodu. "Pokud to je vše, omluvte mě prosím Doshi-sama." 
-Přesun-
Arakawa Kaori
Arakawa Kaori
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 02. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Megumi Wed Mar 31, 2021 4:59 pm

Sedela som za stolom v niečom, čo by sa dalo nazvať konferenčná miestnosť. Teda "sedela" bolo silné slovo, skôr kľačala na jednom z vankúšov, ktoré k nízkemu stolu boli prisunuté. Bola to jedna z mála chvíľ, kedy som nebola zaťažená úlohou, jedna z mála vzácnych chvíľ bez nejakej misie.. a ja som si ju plánovala užiť plnými dúškami. 

A tak som sa venovala jednému z mojich obľúbených koníčkov - čítaniu si. Predo mnou bol roztvorený zvitok a v ňom zaznamenaný príbeh. Či už z reálneho sveta, alebo čistý výplod niekoho fantázie, to som nevidela. Tak či tak ma ale celkom uchvátil, ako to už podobné romány vedia. Takmer som pri tejto činnosti zabudla, že je len otázkou času, kedy do miestnosti vstúpi aj veliteľ tejto organizácie, a nepošle ma kade ľahšie.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Wed Mar 31, 2021 6:38 pm

Jako kdyby si o to Megumi říkala. Velký Doshi-sama vstoupil do místnosti oblečený do bílého pláště s rudým zdobením a znaky na zádech.
Jakmile jsem vešel do místnosti, veškerá pozornost se přesunula k mé osobě.
"Vítej Megumi-san..Mám pro tebe úkol. Je identický s úkolem Kaori-san. Jdi do Kita regionu, nachází se v Yu no Kuni. Zjisti, co se dá a společně zaberte region. Pošlu tam brzy armádu.."

Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Megumi Wed Mar 31, 2021 6:50 pm

Zaznamenala som skôr ruch okolo mňa, než samotný vstup veliteľa Kyosanto. Pár krát som prekvapivo žmurkla očami a pozrela sa na ostatných, ktorý sa dosť očividne pozerali k vstupu.. a tak som tam obrátila hlavu aj ja. 

Chvíľku som si Akaneho premeriavala, snažila som sa zas raz v hlave sformovať názor o tomto mužovi. Odhadnúť jeho "váhu" v tomto bláznivom svete.
"Vidím.." časť tvári som si prikryla jedným z rukávov. "To znie ako, veľmi zdĺhavá misia. Náročná.. a drahá..." Oči mi na chvíľku potemneli. Úprimne som nevedela odhadnúť, koľko si za to vypýtať. 
"Doshi-sama, budem k vám priama. Koľko môžem od tejto úlohy očakávať? Zabrať región nie je nijak malý čin." Na chvíľku som sa zamyslela. Odlepila som od toho muža zrak späť k zvitku. No nezačítala som sa doň. Nebola som poslušná. začala som ho rolovať a odkladať späť do záhybov môjho plášťa.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Wed Mar 31, 2021 7:02 pm

Chvíli jsem na ni zvědavě hleděl a snažil se jí probodávat pohledem.
"Jestli si myslíš, že jsem ti platil dost, tak jsi na omylu. Po téhle misi dostaneš veškerou kořist z Kita a zároveň tě zahrnu zlatem.." roztáhl jsem ruce a připadal si jako nějaký bůh.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Megumi Wed Mar 31, 2021 7:20 pm

Dorolovala som svitok. 
"Doshi-sama." Povedala som neutrálne, oslovujúc ho jeho celým titulom. 
"Priznávam že váš oheň a rozhodnosť je inšpirujúce." Slabo som prikývla, ako keby som sa snažila samú seba uistiť o tomto faktu. Pohľad som zas podvihla k nemu.
"Ale ja som veľmi pragmatický človek. Podobné reči u mňa nemajú príliš veľkú váhu." Pripomenula som mu. 
"Dvadsať tisíc ryo, päť z toho predom... a korisť z Kita a to zlato pokojne môžete použiť pre vašu .." Rukou som naznačila niečo neurčité, keďže som sa stratila vo vlastných slovách. "..vidinu." Dokončila som. No ohrnula som nosom nad svojim vlastným výberom slov.
Ty si úplný génius Megumi.. hlavou mi prebehlo trocha toho sarkazmu.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Wed Mar 31, 2021 8:23 pm

"Co hrdlo ráčí.." pousmál jsem se. Bylo mi to skutečně jedno, kolik peněz co stojí. Nikdy mi nešlo o peníze, těch bylo dost na všechno. Nicméně mír v Heiwa no kuni něco stojí, tohle byl jeden z těch případů..
Na chvíli jsem se ztratil. Pravda byla ta, že jsem odešel k trezoru a vytáhl váček peněz. Ještě jsem je přepočítal, projistotu a vrátil se do sálu. Váček s penězi jsem hodil Megumi.
"Megumi-chan, moc dobře víš, že tohle není pro mě problém.."
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Megumi Wed Mar 31, 2021 8:31 pm

"Damatte kudasai...." Odmlčala som sa. Ostatne odišiel a mne sa s nikým iným v miestnosti príliš rozprávať nechcelo. 

Ako sa vrátil aj s peniazmi, zas som k nemu podvihla oči. Následne mi padli na váčok, ktorý pristál mne na stole. Pragmaticky som ho otvorila a v rýchlosti som prepočítala obsah. 
"Nebola by som tu, keby že je." Odvetila som mu s ľahkým úsmevom. Takmer som ich mohla cítiť.. ryo. Keď som váčok zas zaviazala a podvihla rukou, započula som to príjemné cink. 

Postavila som sa.

Kývla som hlavou smerom k Akanemu. S časti na pozdrav a z časti ako znak nejakej, formálnej dohody. Následne som bez slov odišla. Mala som svoju úlohu, a mala som za ňu aj zaplatené. Zvyšok po tom, ako ju dokončíme. Na tvári sa mi pohrával ľahký úsmev. Mala som rada peniaze to je pravda, ale viac mi chutili, keď som si ich zaslúžila.

(Presun)
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Miya Wed Mar 31, 2021 10:54 pm

"MEEEGUMIIII-CHAAAN" křikla jsem s nadšením v mých očích. Běžela jsem s nataženími ruky. A v jeden moment byla má. Byla jsem medvědí past a ona srnka. Svírala jsem jí v krásném objetí, které jsem si užívala.
"Ani jsi mě nepřišla pozdravit" brblala jsem mezitím, co jsem měla zaraženou hlavu mezi jejími ňadry. Byly jako dva načechrané polštářky. Bohužel jsem nemohla najít svého Hyugu, tak aspoň tu byla Megumiii!
"Kampak máš namířeno?" řekla jsem už s hlavou vztyčenou k ní byť nepouštějící ze své medvědího objetí.
Miya
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Megumi Wed Mar 31, 2021 11:21 pm

"Ughh..." Ozvalo sa z mojich úst, keď mi Miya vyrazila aj ten zvyšok vzduchu, ktorý som v nich po random výdychu mala. Nebyť toho že ma zoviera do medvedieho objatia, tak by som možno aj zletela na zemi.
"S.. senpai.." Zamrmlala som, pozerajúc sa niekam inam, očividne v rozpakoch. Miya patrila k jedným z tých osôb, ktoré som v Kyosanto vedela vystáť aj bez toho, aby mi za to museli zaplatiť. Cítila som k nej rešpekt.

A momentálne som ju aj cítila na mojej hrudi.
Prevít..

Rukou som Miyu poškrabala vo vlasoch. Bol to ale pomalý pohyb. Bola som potichu a čakala som, kým z nej vypadne všetko čo potrebuje. Nie že by ma táto osoba niekedy dokázala pustiť k slovu, keď mala niečo na srdci. Povahovo bola mojim úplným opakom.
"Misia, jedna z tých dlhších, v Kita regióne." Venovala som jej slabý úsmev, neodpovedajúc na jej prvé otázky keďže.. na ne pravdepodobne sama zabudla. Neprišli mi ani ako otázky skôr.. akoo obvinenia.
Blízko.. príliš blízko... 
Pozrela som sa Miye do očí, a skôr som sa nechala objímať. Ako niekto veľmi pasívny.
Takto ma prekvapiť... pff
"Chceli by ste sa pridať?" Spýtala som sa jej nakoniec. Čakala kým sa jej to spýtam? Kto vie. Snažila som sa nejak prežiť jej inváziu môjho osobného priestoru, keďže.. som začala pochybovať nad mojimi možnosťami úniku.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Miya Thu Apr 01, 2021 8:38 am

Zavrtěla jsem hlavou. "Od práce k práci. Ani se za mnou nestavíš!" pověděla jsem se zamračeným výrazem a nafouklými tvářemi.
"Měla by sis také někdy odpočinout, vííššš, Megumi-chan" při těchto slovech jsem jí propustila z mého sevření, ačkoliv nulový rozestup se vůbec nezvětšil. Kdyby to šlo, tak by se ještě zmenšil.
"Mohli bychom zajít třeba do lázní" a při těchto slovech jsem jí prstem přejela přes bradu k hrudi, kde jsem párkrát poklepala prsty. Jakmile jsem uslyšela, že mě chce sebou, tak se mi rozsvítili hvězdičky v mých očích.
"Taaaak jooo!" Chytla jsem jí za ruce a začala poskakovat s tím, že ruce šli nahoru a dolu. Šlo vidět, že jsem nadšená.
"A pak ty lázně" dodala jsem s velice pofiderním výrazem v obličeji. Samozřejmě jsem přestala skákat, nechtěla jsem jí utrhnout ručičky, to by byla škoda.
Miya
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Megumi Thu Apr 01, 2021 8:47 am

Nedá sa povedať, že by mi rozhovor s tebou zarábal peniaze.. Neutrálne som sa na Miyu pozerala. Teda úplne neutrálne nie, v očiach som mala isté ospravedlnenie?

Musela som uhnúť pohľadom.
"Mám celkom jasnú predstavu, čo by z vášho pohľadu výlet do lázní predstavoval Senpai." Odpovedala som jej.

Bolo zaujímavé sledovať, ako Miya prebrala iniciatívu. Pôvodne som ani nemala v pláne ísť na misiu s niekým iným než Arokawou ale.. čo už. Oči sa mi usadili na chrbte Miyi.
Toto je tá najhoršia osoba na misiu, v ktorej silnú stránku bude hrať politika.. 

(Presun?)
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Miya Thu Apr 01, 2021 8:59 am

"Ara ara, Megumi-chan." pousmála jsem se. "Ty a tvoje představy" zazubila jsem se. A s těmi to slovy jsem se rozešla někam. Vlastně jsem ani nevěděla, kam má jít. Takže jsem nechala Megumi jít jako první. Po cestě jsem zastavila nějakého soudruha, aby vyřídil vedení, že podpořit Megumi-chan a to ve všech možných ohledech.

//přesun?
Miya
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Seishin Tue Apr 06, 2021 12:26 pm

Po celý rok som nerobil nič iné len to, že som chodil zabíjať nepohodlných. Problém pre mňa to nikdy nebol, mnoho ľudí sa nikdy nestretlo so schopnosťami akými som disponoval, nehovoriac o mojich takmer nulových morálnych zásadach. Pre človeka ako ja nebol problém zabíjať, mužov, ženy, deti. Vinných či nevinných, všetci padli do rúk môjho boha. Nehľadel som na ich prosby a vystrašené tváre, masakroval som, pretože sa mi to páčilo a pretože sa to páčilo Jashinovi. Bol pre mňa všetko, celý môj svet a k tomu mi Kyosanto vedelo dopomôcť. Práve preto som sa s nimi rozhodol zostať, aj keď som tú bandu považoval za bandu cvokov a idiotov. Aké ironické. Ale pre môjho boha boli len zrnko prachu v obrovskej majestátnej spirále.

Na chodbe sídla, neďaleko miestnosti kde sa nachádzal samotný Akeno a náš vodca, muž ktorý za ten rok dokázal Kyosanto vyzdvihnúť tak vysoko, ako nikto nečakal, sa ozval rachot. Nadávky ktoré okamžite po rachote nasledovali jasne patrili k môjmu hlasu a bolo očividné, že som bol neskutočne naštvaný. Niekoľko týždňov som totiž nič nerobil a tak som si to vybíjal na majetku, ktorý sme nazhromáždili. Práve v túto chvíľu padlo pod moju obeť niekoľko váz a obrazov spoločne s dverami, ktoré mi stáli v ceste.
"Dopi*e! Ak ma tu budete držať ešte minútu prisahám, že pozabíjam vás všetkých!" Zreval som na plné hrdlo ako som sa objavil práve pred Akenovými dverami. Bez klopania a bez výčitok som dvere rozrazil a jemu mohol padnúť zrak na muža, pri ktorom asi aj ľutoval, že ho medzi nich vzal. Stál som tam ako vždy. V starej potrhanej červenej mikine a čiernych nohaviciach, poobväzovaný od nôh až po temeno hlavy, na niekoľkých miestach roztrhaných častiach alebo flekoch od krvi ktoré zaschli a kosou prehodenou cez pravé rameno, ktorá vyzerala, že už hrdzavie. Mŕtvolna aura ktorá zo mňa vychádzala, spoločne s aurou smrti a strachu však nebolo všetko. Hnev v mojich očiach sa odrážal po celej miestnosti ako som sa zastavil neďaleko neho a kosa dopadla k zemi, ako som sa o ňu začal opierať.
"Už tri skur*ené týždne! TRI! Tu sedím na tom poondia*om zadku a ho*no robím! Ako mám asi potešiť Jashina, keď mi ani nedovolíš obetovať vlastných! Aj tak je to banda pos*atých s*áčov!" Bolo nadmieru jasné, že potrebujem vypadnúť a vybiť si na niečom alebo niekom hnev.
Seishin
Seishin
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 20. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Wed Apr 07, 2021 9:34 am

Seděl jsem v křesle u krbu. I když bylo jaro, tak venku sněžilo a byla docela zima. Určitě za to může ta sněžná princezna! Četl jsem noviny Akai Hosoku, byly dost ideologicky zaměřené a já se tak mohl dozvědět, co je nového v Heiwa no Kuni a ve světě. Dařilo se nám, výroba stoupla o 120% a začali jsme vyvážet rýžové produkty s červenou hvězdou, což byla naše obchodní známka. Mé rozjímání nad vším přerušil rozzuřený hlas. Chvíli jsem myslel, že je to mé druhé nebo snad třetí já, ale byl to jen Seishin.
"Seishin-kun, snad není třeba dělat takový rachot," usmál jsem se a noviny složil.
"Něco bych pro tebe měl. V Yu no Kuni roste nebezpečná frakce, ale zatím nemají feudálního pána, takže to mi vyhovuje. Zatím nemůžeme zaútočit na Tetsu no Kuni, takže jejich feudálního pána ti přenechám na později, ale mohl bys pro mě zabít jednoho ze Senju, je to jeden z hlavních generálů a bude to pořádný oříšek," usmál jsem se mile. Na jeho hlavu byla vypsaná pořádná odměna, je v nejvyšší příčce Bingo knihy.
"Je hned na straně č. 3 v Bingo knize," vytáhl jsem malou knížečku a podal mu jí. Doufal jsem, že umí číst.
Sídlo Kyosanto - Stránka 3 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f34494f374b65665a3332775638413d3d2d3238333233333832322e313436306130373738613530663636343331343536333432353632382e676966
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Seishin Wed Apr 07, 2021 10:17 am

Premýšľal som k čomu sú mu úsmevy na tvári, hlavne čo sa týkalo mňa. Pri pohľade na mňa bolo jasné, že u nikoho nehľadám to, aby voči mne boli milý a už vôbec nie od človeka predo mnou, jedného z najmocnejších Shinobi v túto chvíľu nachádzajúcich sa v okolí našich plánov. Keď ma napomenul o rachote, mal som sto chutí mu tie pos*até noviny vytrhnúť z ruky a rovno ich napchať niekomu v tomto sídle do zadku, keď však povedal že má pre mňa prácu, okamžite som túto myšlienku vypudil a pred Akenom stál nový človek. Na tvári sa mi vyšramotil úsmev a v očiach sa zaleskla detská radosť. Akoby mi dal hračku, len tá hračka bola odmena na hlavu nejakého generála. Keď mi však podával nejakú knihu, mohol si sám všimnúť, že ju dokonca držím naopak.
"Nejakého Senju s*áča treba odstaviť? To nebude určite žiaden problém, Senju! Perfektná obeť pre tak perfektného boha!" Študoval som knihu, snažiac sa zistiť kto z nich to je, ale držiac knihu takmer naopak a s divným výrazom strateného psa, ktorý sa snaží nájsť cestu v slepej uličke narážajúc o stenu, bolo jasné, že mi to robí problém. Našťastie! Tá kniha mala obrázky! Držiac ju v jednej ruke som ukončil svoj skúmavý pohľad a knihu podal naspäť. Vedel som ako vyzerá. Stačilo.
"Vedľajšie škody na životoch sa dúfam nerátajú ako nejaký sku*vetý problém, či?" Spýtal som sa ešte pred tým, než som si vyložil kosu na chrbát. Nezdalo sa, že mám strach, ba naopak, tešil som sa. Sám som si však nevedel predstaviť, že muž, proti ktorému stojím, je prakticky chodiace monštrum medzi Shinobi a i ja sám možno nebudem schopný to dokázať. Avšak, kým som mal Jashina!
Seishin
Seishin
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 20. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Wed Apr 07, 2021 10:37 am

"Ano, ale to tělo musíš dovést sem. Ninjovo tělo je bohatství samo o sobě a už vůbec tělo Senju!" napomenul jsem ho. Moc dobře jsem věděl, proč to dělám. Ta jeho zuřivost neznala mezí.
"Jasně, vedlejší ztráty se do toho nepočítají. Jen za sebou ukliď ty mrtvoly, ale nenes mi je sem jako nějaká kočka. Jen Toho Senju." měl jsem potřebu to upřesnit, protože to by jinak nedopadlo dobře a před hradem bych měl kopu mrtvých. Sice bych je pak mohl použít pro svou Zombie techniku, ale co už.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Seishin Wed Apr 07, 2021 10:50 am

Už som chcel odísť, keď som sa zasekol vo dverách. V tú chvíľu som mal chuť rozbiť aj tieto dvere, samozrejme, že som chcel radšej to telo rozsekať na malé kúsky a všetky ich obetovať bohu. Lenže zastavil ma Akeno. Normálne by som mu vynadal ale práve za posledný rok mi ukázal, že nie je veľmi radno ho provokovať, smrteľnosť či nesmrteľnosť. Práve preto som len zavrčal.
"Aspoň malý kúsok Jashinovi mi snáď dovolíš.. až s tým telom skončíš, že?" Spýtal som sa. Skutočne stačil i nejaký prst alebo trochu krvi. Dobre vedel o mojich rituáloch, tie samozrejme nedávali zmysel, ale tak, čo čakal od takého pepegu ako som ja. V ten moment mi ale dovolil rituálne obetovať každého, kto sa mi postaví do cesty pri mojej misii a tak som to hodil za hlavu. S prehodenou kosou cez rameno som sa vydal preč.
"Čakaj ma na úsvite piateho dňa. Za úsvitu, sleduj východ!" Nahodil som epickú reč a vydal sa smerom zo sídla prečo. Za mojim cielom. Za Senju generálom.

-Presun-
Seishin
Seishin
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 20. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Fri Apr 09, 2021 4:11 pm

Bylo načase uklidit a promluvit si s našim milým hostem. Vzal jsem si sebou dva stráže a šel jsem s nimi do sklepení hluboko pod hradem. Procházel jsem dlouhými chodbami spoře osvětlenými až jsem došel na konec, kde byly dveře pokryté pečetící technikou. Otevřel jsem je a stáže nechal venku. Uvnitř totiž byli další dva lidé, kteří udržovali konstantní bariéru a pečetící technikou drželi našeho hosta v bezvědomí, v jakémsi umělém spánku kde si žila v určitém šťastném okamžiku.
Sedl jsem si na zem do tureckého sedu. Poskládal pečetě.
"Reika no jutsu!" s touto technikou jsem vylétl z mého těla a vstoupil do její mysli. Neměl jsem v úmyslu ji zabít, ale jen si popovídat.
Objevil jsem se v prázdném prostoru, kde všude kolem mě pluly modré mraky.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Reina Kana Fri Apr 09, 2021 6:03 pm

V tom onom šťastném okamžiku

Stála jsem uprostřed ničeho. Po těle se mi rozplýval tak nádherný pocit, jakožto dlouho nezažitý. Chtěla jsem myslet na to... na co vlastně? A proč? To bylo prostě úžasné.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Fri Apr 09, 2021 6:23 pm

Reina se v tom okamžiku objevila hned naproti mě a chvíli jsme na sebe hleděli.
"Reino Kana, víš co se s tebou teď děje?" řekl jsem suše a téměř bez emocí.
"Víš vůbec co se stalo?" zeptal jsem se po chvíli a pak si založil ruce na hrudi. Já měl plán toho, proč jsem sem přišel, ale nějak jsem to zapomněl.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Reina Kana Fri Apr 09, 2021 6:36 pm

Líně jsem se dívala na člověka před sebou a nějak i já zapomněla kdo to je.
“Co by se semnou dělo? Relaxuju. Proč mě rušíš? Kdo jsi? I když už jsem tě viděla.” Nakloním hlavu na stranu mermomocí se snažíc vzpomenout, co jsem dělala předtím
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru