Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo Kyosanto

+6
Megumi
Arakawa Kaori
Akeno Hatake
Seishin
Satoru Hyūga
Miya
10 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Fri Jul 20, 2018 9:39 pm

First topic message reminder :

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Ep111-06m20s

Tento hrad je jedním z mála hradů v chudé zemičce Rýžových polí. Momentálně je sídlem Kyosanto. Jen osud ví, jak bude dál.


Naposledy upravil Akeno Hatake dne Tue May 18, 2021 6:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down


Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Fri Apr 09, 2021 6:47 pm

Zhluboka jsem se nadechl a několikrát přetočil očima. To snad není možné, možná bych ji tu mohl nechat nadosmrti.
"Tak nic, měj se hezky," otočil jsem se.
Možná to tak bude lepší, nebudeme ji muset zabíjet, stačí když si bude užívat v genjutsu a umělém spánku.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Reina Kana Fri Apr 09, 2021 6:52 pm

Odcházel? Naruší mi moji chvíli, a pak prostě odejde? Necita.
No tak počkej.” Rychlým krokem ho dojdu a chytím za paži.
“Máš odpovědi na mé otázky, co tu dělám?” Doufala jsem, že když už se tu tak zjevil, že to je cíleně a ne že to bude pardon já se spletl tak čau.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Fri Apr 09, 2021 9:06 pm

"Takže, kde začít," rozhodil jsem rukama a začal se procházet sem tam. "Hm"
najednou jsem se zastavil a dal si ruku pod bradu. Chvíli jsem si ji mnul.
"Tak dobře..Zajmul jsem tě v bitvě mezi Kyosanto, Tetsu no Kuni a Shimo no Kuni. Ten špinavý Takumi Yamada nás zradil, nás! Spojil se za našimi zády s Tetsu samuraji a pak nás napadli ze zálohy. Nás! My jsme mu dali zdroje a byli jsme jeho štítem a on nás zazdil! Nás!" zakroutil jsem hlavou a pak se podíval na Reinu.
"Pamatuješ si to??"
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Reina Kana Sat Apr 10, 2021 5:29 am

Vyslechla jsem si ho a postupně se mi vybavovaly části minulosti. Jen mi nesedělo, že když mě tenhle zajmul jak mohl můj manžel zradit nás oba? Ale při spojení můj manžel se ve mě začala vařit krev. Zatla jsem ruce v pěst. Ten parchant... a tenhle ten si jako mysli, že mě oblbne? No budiž pojďme hrát jeho hru nejdřív zabiju Takumiho a pak jeho. Nehodlám péct ani s jedním.
Ano matně si to začínám vybavovat.”
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Sat Apr 10, 2021 2:21 pm

"Tvůj manžel přistoupil na dohodu, dokud mám tebe, nezaútočí na mě a já nezaútočím na něj a Tetsu no Kuni. A on tě přece jenom potřebuje, aby si udržel přízeň klanu Kana. Jenže Reino-chan," přivřel jsem oči a mile jsem se usmál.
"Podařilo se mu porazit Kaminari no Kuni a spojil se se svou sestříčkou. Tak si tě tu asi ještě nechám, co ty na to? A představ si, že v Yu no Kuni spratek Hashiru, který spolupracoval s Kotomi-chan, tak se oddělil a ohrožuje můj zájem v Yu no Kuni.."
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Reina Kana Sat Apr 10, 2021 4:06 pm

“S kým že se spokojil?” Zhrozila jsem se, můj klid byl rázem ten tam a jestli jsem byla předstíraně naštvaná na ty dva tak teď už jsem neskrývala zlost vůči té ... té flundře od Yamadů.
“A proč mě nepošleš, aby jim to vytmavila? Jsem silnější než oni dohromady a já s radostí tý mrše vyrvu srdce.” Zatnu ruce v pěst, krev se ve mě vařila. Manžel mi byl jedno, jen mě využíval, ale ona... ona mi pije krev od začátku.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Sat Apr 10, 2021 4:58 pm

"Protože milá Reino, máš na sobě pořád tu pečeť. A navíc, nemysli si, že já bych tě pustil. Nesnáším je i tu jejich žabomyší válku, ale ty ztělesňuješ všechno, co já nesnáším," najednou jsem změnil tón hlasu. Značně potemněl a pod očima se mi objevil stín.
"Jsi marnivá, tvůj klan hromadil zlato a obchodoval, vykořisťovali jste dělníky a farmáře po celou dobu vašeho působení v Shimo no Kuni. Navíc jsi byla Daimyo. Ještě jsem se plně nerozmyslel, co s tebou bude, ale nic pěkného to nebude. To se můžeš spolehnout, hm." tázavě jsem se na ni podíval a zeptal se na něco, co mě už dávno tížilo.
"Teď mi řekni, proč to všechno děláš? Co je tvým snem?"
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Reina Kana Sat Apr 10, 2021 5:56 pm

Trochu jsem se zarazila nad tím vším co řekl. Takže další neinformovaný člověk. Zhoupla jsem se na bok a zakroutila s úsměvem hlavou. “Nono milý Akeno, i ty si evidentně tak zahleděný do svých problémů, že tě tví špehové řádně a pravdivě neinformovali?” Ušklíbnu se a začnu kolem něj kroužit.
Můj klan ani já jsme nikoho nevykořisťovali. Řádně platil ten, kdo od nás chtěl služby. Tím je klan Kana známý a každý si to může vyložit po svém a pokud chce někdo uškodit, lež se najde vždy. Pokud vím, tak jsem to byla já, kdo Shimo vyvedl z dluhů, které Yamadovi napáchali, postavila jsem nový přístav, aby země začala prosperovat i jinak a ve finále jsem se za ní i postavila v samotné válce v čele proti tobě. Tobě, který si chtěl tuhle zemi jen okupovat a vzít ji za svou prostě jen tak. Jako vůdce země a žena co měla takových egoistů pokrk jsem ji bránila vlastní silou. A přiznejme si to Yamadove by beze mě nebyli nic. Ani ty beze mě nemáš, to co chceš. Tak kdo je tu pak ten bez koho nemůžou tyhle žabomyší války být?” Zastavila jsem se za ním a přemýšlela nad jeho otázkou poslední.
Vy muži si mydlíte bůh ví jak na nás ženy nemáte. Ale přitom stále nechápete, že za každým úspěšným mužem je silná žena. Takumi má Kotomi, vsadím se že i ten Hashiru má u sebe ženu, která mu pomáhá a ty? Ty bez mojí osobnosti nedostaneš nic. Můj sen bylo založit rodinu a v klidu žít, ale s vámi to nejde. Můj nový cíl je ukázat všem ženám že to i bez vás zvládneme a pozvednout jejich ego výše. Nečekám, že tomu porozumíš, ale ptal ses.” A vsadím cokoli, že se mi vysměje nebo bude oponovat. Takoví tihle egoisti jsou.
“Proč mám na sobě pečeť? Povím ti proč, protože Takumi je slaboch a egoista. Neumí zkrotit vlastní ženu, a bojí se s ní jen promluvit aniž by si nebyl jistý, že mu nic neudělá.” Vrátím se zpět před něj.
“Nejsem konfliktní člověk, ráda vše řeším rozhovorem, v mém případě pokud se mnou někdo nechce diskutovat, tak jsem pak nucená se bránit fyzicky.” odstoupím zase od něj dál pro jistotu.
“...ale nečekám, že mi budeš rozumět.”
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Sun Apr 11, 2021 2:11 pm

Zavřel jsem oči a snažil se vytěsnit v hlavě vzpomínku na tento rozhovor, určitě se mi to nepodaří, ale pokus to byl dobrý.
Několikrát jsem zakroutil hlavou a nemohl tomu všemu uvěřit. Moje ideologie byla bezchybná, stejně tak mé zdroje.
"Já tě asi propustím z tvého domácího vězení, aby sis to s nimi šla prodiskutovat. Nám v Kyosanto nejde o to, jestli jsi žena nebo muž, ale o to, že jsi se o své bohatství nepodělila, jde o to, že z prosperující a bohaté země jako je Shimo no Kuni tvá vláda nebo i jen tvůj vliv vytvořil chudou zemičku ze které lidé prchají. Já ani tvou pomoc nepotřebuji, jsi tu jen jako rukojmí. Jakmile mi přijde zpráva, že se tě tvá vlastní země vzdává, tak.." přejel jsem si palcem u krku, abych ji demonstroval, co se stane s její hlavou.
"Vy zbohatlíci jste všichni stejní, nemyslíte na nikoho jiného než na sebe či vaši vlastní kastu. Mě leží na srdci čistě dobro obyčejných lidí, rolníků a kovotepců, kopačů, kuchařů a dalších. Já chci rovnoprávnost a chci odstranit zastaralý feudální systém, kdy vládne feudální pán neomezeně a má potřebu vykořisťovat dělníky, kdy on dostává 90% bohatství vytvořené jejich prací.." zasnil jsem se a na moment si představil úžasný, krásný a čistý svět, kdy každý člověk bude vědět, co bude po zbytek života dělat, představil jsem si silné a úžasné lidi hrdé na svůj stát, kteří se jdou po práci bavit a nemají žádné výčitky. Nemají hlad, nemusí umírat ve válkách způsobených vůdci a především jsem viděl šťastné dětské tvářičky, které si hrají na hřišti a neučí se jak zabíjet v pěti letech.
"Myslím, že je načase porušit dohodu a poslat do Shimo no Kuni tvou hlavu," řekl jsem zcela vážně a pomalu jsem rušil svou techniku. Reina měla ještě čas na poslední slova. Budou však skutečně poslední nebo jsem jen blafoval?
Vizualizace mého snu mi připomnělo, proč jsem tohle ve skutečnosti začal. A chtěl jsem dát světu najevo, že na Kyosanto by se zapomínat nemělo.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Reina Kana Sun Apr 11, 2021 2:26 pm

On se mi snad zdál. Neslyšel, co jsem mu právě řekla? 
“Ty naivko, takový svět nikdy nebude. Víš co to je závist? To je taková ta emoce, která dřímá v tobě, když někdo má něco, co ty ne a moc to chceš mít taky.” Založím si ruce na prsou. 
Já myslím, že nemá zrovna tobě cenu vykládat o kolik peněz jsem přišla, když jsem tuhle zemi ze svého zachránila. Nikdy jsem jí do žádné války netáhla to můj choť. A vysvětlovat ti co je desátek, který lidé zemi odevzdávali je úplně k ničemu, když máš svou víru o svobodě. Neberu ti to každý tu svobodu chce, ale představ si jaké to bude, když jim sebereš vedení. Co budou dělat shinobi bez vůdce? Co by bylo Kyosanto brz tebe jako vůdce, co udává směr?” Měla jsem ráda přesvědčovací rozhovory a věděla jsem, že se mě moje země nikdy nevzdá ne když ještě žije hojný počet klanu Kana, který bude proti. 
Pověz Akeno, o co jde tobě? Jaký je tvůj sen?”  Podívám se mu zcela vážně do očí se zájmem.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Sun Apr 11, 2021 2:56 pm

Mizející Akeno se ještě podíval na Reinu, aby jí řekl její poslední slova, než odsud zmizne a nechá ji napospas její samotné mysli.
"Představ si úžasný, krásný a čistý svět, kdy každý člověk bude vědět, co bude po zbytek života dělat, představil jsem si silné a úžasné lidi hrdé na svůj stát, kteří se jdou po práci bavit a nemají žádné výčitky. Nemají hlad, nemusí umírat ve válkách způsobených vůdci a především jsem viděl šťastné dětské tvářičky, které si hrají na hřišti a neučí se jak zabíjet v pěti letech. Představ si, kdy jsou všichni bohatí a nepotřebují utrácet za zbytečné statky. Mají jen to, co potřebují. Jinými slovy, chci vidět starý svět shořet.." řekl jsem nebezpečně.
"Počkej počkej, ty jsi zemi do žádné války netáhla? A co občanská válka vedená proti Kotomi Yamada? A ptáš se, co budou dělat Shinobi bez vůdce? Pomáhat ostatním. Využijou svou nadpřirozenou sílu k tomu, aby pomohli ostatním, aby začali budovat rovnostářskou společnost bez elit!" roztáhl jsem ruce doširoka jako nějaký spasitel.
"Víš proč je tato země naprosto soběstačná? Za každou oběť padlou ve válce, když Kyosanto vznikla, tak jsme vysadili menší rýžové pole. Jejich smrt přispěla k tomu, že lidé jsou šťastní a mají plné žaludky. Naše rýžová pole vykrmují desítky tisíc lidí. A víš o tom, že tě tvůj klan vyhnal? Že se tě chtějí zbavit, protože jsi přivolala svým jednáním bídu? Protože teď oni sami jsou za ty nejhorší zrádce? Přeber si to jak chceš Reino-chan," dokončil svůj monolog Akeno a Reina získala čas ještě na jednu řeč, než se naplno rozplyne a vrátí do svého těla.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Reina Kana Sun Apr 11, 2021 4:00 pm

Zakroutila jsem hlavou. Jak dlouho si myslí, že mu budou lidi tolerovat tyhle jeho výmysly? Za jak dlouho je přestane bavit dělat na poli, protože ne každý toto chce dělat? A jak si může být jistý, že obyčejní lidé nebudou za chvíli závidět schopnosti? Jak dlouho budou shinobi pracovat na dobré slovo, když z toho nebudou moci zaplatit nájem nebo jídlo? A kde vezmou ti obyčejní lidé peníze na jiné služby? Mysli si Akeno co chceš, přijdeš mi spíš jako blázen než realista. Je tolik otázek na které neznáš odpověď jen si to myslíš. Lidé jsou různí, to vy všichni museli myslet jako ty, aby to fungovalo. Ale nemyslí. 
Jen jsem se k němu otočila zády a posadila se do tureckého sedu a opřela se o ruce a hleděla na plující mraky. 
Neměla jsem mu už co říct, obhajovat se před člověkem, který má jen svou vizi a nic jiného bylo zbytečné. Kolik lidí musí ze strachu z jeho osobnosti a poskoků mlčet? Občanskou válku proti Kotomi jsem si vedla sama. Nikdo při ní nezemřel. 
Mysli si co chceš Akeno, ale historie byla jiná, než jakou ji popisuješ, tys u toho nebyl. Tys to neprožíval, jen ses mi vždy dostal do hlavy, když se ti to hodilo. Můj klan mě může nenávidět, ale nikdy by mě nezapřel. Jsem jejich vůdce a vždy jsem jim dopřála co chtěli....

S těmito otázkami a dumáním jsem se opět vnořila do své mysli.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Sun Apr 11, 2021 5:17 pm

Reina byla neskutečná. Jen co jsem se vrátil do svého těla, tak jsem se začal smát. Měl jsem ji v hrsti. Son Goku uvnitř mého těla spokojeně zavrtěl. Měl chvíli klid od našich dvou osobností a kdyby jej nedržela pečeť, tak by se určitě projevil a rozhodně by Reině nešel na ruku.
S úsměvem na tváři a s novou motivací jsem odešel z vězení. Broukal jsem si nějakou melodii a měl jsem se skvěle. Už jsem najednou věděl, co dělat. Porážka ze strany Tetsu a Shimo mi vadila a vzala vítr z plachet, ale diskuse s Reinou potvrdila můj cíl.
Vešel jsem nahoru do svých komnat a okamžitě napsal dva dopisy. Jeden jsem poslal jednomu zabijákovi a druhý druhýmu (Seishinovi).
Seděl jsem v pohodlném křesle a meditoval.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Ken Chinoike Mon Apr 12, 2021 9:13 am

Cestoval jsem několik týdnů. Možná by mi to netrvalo tak dlouho, kdybych se nezastavil v každé hospodě, neožral a nepobil s každým, kdo tam byl. Několikrát jsem skončil v nemocnici, obvázaný až po chobot, ale to už k pouličním bitkám patří.
Tahle země byla jiná než ostatní, byla tak šťastná a mírová, až se mi z toho dělalo špatně.
Když jsem došel do hradu zapálil jsem si po domácku ubalenou cigaretu. Pořádně jsem si potáhl a zaklepal na dveře, kde by měl sídlit lídr.
Ken Chinoike
Ken Chinoike
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 11. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Mon Apr 12, 2021 9:32 am

Z mé meditace mě vyrušil nově příchozí. Meditace mě udržovala v klidu, od té doby, co jsem se stal nádobou pro Čtyř ocasého, tak bylo meditování víc než potřeba.
Zaklepání mě vyrušilo, pomalu jsem se narovnal a protáhl.
"Další!!" vyzval jsem a znovu se usadil do křesla.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Ken Chinoike Mon Apr 12, 2021 9:59 am

Lídl Akeno Hatake mě konečně vyzval. Málem jsem čekáním vykouřil celou cigaretu. Otevřel jsem dveře a vyfoukl cigaretový dým uvnitř. Mírně jsem zvedl hlavu, aby se nedostal přímo k Akenovi.
"Zdravím pane vůdče," mírně jsem se uklonil a cigaretu shodil na zem. Zároveň jsem na ni šlápl, abych ji típnul.
Našel jsem si volné místo v křesle, které bylo daleko od toho jeho. Sedl jsem si a svůj dlouhý plášť si držel bokem, abych ho nezasedl.
"Tak jsem tady, Ken Chinoike k vašim službám."
Ken Chinoike
Ken Chinoike
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 11. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Mon Apr 12, 2021 10:32 am

Mile jsem se usmál. Ta meditace mě skoro uspala, tak jsem vypadal jako dobře vyspalé mimino. Pohlédl jsem na něj a vzpomněl jsem si, proč jsem ho vlastně přivolal.
Chvíli jsem se na něj díval a kroutil hlavou. Nelíbila se mi ta cigareta v místnosti a ani ten cigaretový dým toulající se po místnosti.
"Příště tu cigaretu nechte za dveřmi, nebo pokud možno venku," řekl jsem uštěpačně, nadechl se zhluboka a pokračoval.
"Zaplatím Vám za to, že infiltrujete a zabijete Hashira Senju. Je to jasné? Nachází se na Jihu Yu no Kuni kde buduje svou frakci Tsukiyama,"   tentokrát jsem zvolil o dost milejší a vstřícnější tón.
Sídlo Kyosanto - Stránka 4 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f34494f374b65665a3332775638413d3d2d3238333233333832322e313436306130373738613530663636343331343536333432353632382e676966
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Ken Chinoike Mon Apr 12, 2021 10:42 am

Při jeho slovech jsem se do široka usmál. Vycenil jsem všechny své zuby a v očích se mi zablesklo.
"Takže Hashiru hmm," jak bych na něj mohl zapomenout. Ten zas*anej šmejd si plnil ty své naivní sny. Je načase mu ukázat, jaká je skutečnost, jaká je realita.
"Tak toho šmejda zase rád uvidím. Doufám, že on mě uvidí naposledy," zablesklo se mi v očích. Mise jako mise, bez ohledu na společnou minulost a nedej bože city.
"Takže, chci za to balík peněz, vilu někde vysoko v horách a část peněz předem!" oznámil jsem a vstal. Jakmile mi předal peníze, byl jsem na odchodu.
/PŘESUN
Ken Chinoike
Ken Chinoike
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 11. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Mon Apr 12, 2021 10:52 am

"Ale chci čistou práci, žádnou zradu. Ať tě to ani nenapadne, nebo skončíš!" pohrozil jsem mu a vytáhl z trezoru peníze. Nějaké jsem mu dal předem, nebo jich málo.
"První splátka, zbytek až dostanu jeho hlavu na tomhle stole!" ukázal jsem na menší konferenční stůl. V ten moment mě napadlo, jestli se tam ta hlava vůbec vejde. Asi jsem ho nikdy neviděl, v mysli mi nevyplynula žádná vzpomínka ve které by figuroval.
"Tak ať se daří!!" zakřičel jsem ještě když odcházel.
Měl jsem z toho velmi krásný pocit. Byl jsem blíž k mému cíli a konečně se to hnulo. Brzy bych chtěl poslat zabijáky na klan Yamada a přesně jsem věděl koho; Shinshoku a Aiko.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Seishin Tue May 04, 2021 4:59 pm

Trvalo to príliš dlho. Správy o smrti Assasina a rovnako aj feudálneho pána zeme ohňa sa už dávno začali šíriť no po mne nebolo ani chýru. Akoby som sa pod zem prepadol. A tak isto to tak aj bolo, nie ale pod zem. Kde som šiel? Do laboratória. Tam, kde som sa "narodil". Tam, kde som precitol. Vrátil som sa na miesto, kde sa to všetko začalo. Čo som tam tak dlho robil? Dá sa povedať, meditoval? Po tom súboji sa zdalo, že ma to zobralo oveľa viac ako som si myslel. Prechádzal som si veci, premýšľal a nakoniec sa vzdal i samotného Jashina. Moja nesmrteľnosť ostala však aj tak. To bol môj posledný dôkaz. Rozhodol som sa vrátiť. Akeno v tú chvíľu pocítil, že sa mu vrátil člen jeho organizácie. Čo však bolo divné, že nepočul žiadne nadávky ani sa nič nerozbíjalo. To bolo čudné i na mňa. Prechádzal som sa pomaly, až som prešiel k miestu, kde sa nachádzal Akeno. Ozvalo sa klopanie na dvere a ako čakal vykopnutie, neprišlo to. Pomaly sa s vŕzgotom dvere otvorili a ja som vstúpil do vnútra. Iný. Nie len na pohľad. Moju špinavú a smradľavú bundu som zahodil, na sebe som mal tričko a obyčajné nohavice. Zhodil som zhnité obväzy a už z pohľadu sa na mne objavilo oveľa viac jaziev ako doteraz. Ale oči. Oči boli mŕtve ako irónia toho, že som bol nesmrteľný. Neprehovoril som a len som predstúpil pred neho a ukázal mu prst na ktorom bol prsteň a pečať. Jasná známka toho, že som dokončil misiu a zabil ich oboch. Bol som však ticho, i to bolo čudné na mňa a len som hľadel svojimi mŕtvymi očami do duše Akena, ako majiteľ tela bez duše. Očakával som rozkazy? Alebo niečo iné? Kto vie.
Seishin
Seishin
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 20. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Tobiru Senju Mon May 17, 2021 2:56 pm

Z kómatu jsem se probudil těsně před měsícem. Jedna z prvních zpráv byla ta, že zemřel otec a zabilo ho Kyosanto. Něco takového jsem již však dávno věděl. Když jste v kómatu a ležíte v nemocnici neschopni se probudit, běhají Vám hlavou dost zvláštní věci. Pamatuji si však jednu věc, šel jsem k velkému světlu a cítil jsem nevýslovnou úlevu, ale těsně předtím jsem došel do temné místnosti osvětlované ohněm a u ohně neseděl nikdo jiný než můj otec. Bylo to zvláštní, povídali jsme si naprosto upřímně a narovinu a vysvětlil mi všechno, co bylo potřeba. Poté mě poslal zpátky s novým posláním, stát se mstitelem a znepříjemnit Akenovi život. Bratrovi jsem všechno sdělil, získal novou identitu, dokonce mi chirurgicky změnili obličej, abych nebyl k poznání a vydal se jako špion do Kyosanto. Tím končí mé shrnutí měsíční životní kapitoly a po splnění první mise na vyzkoušení loajality seděl v hradu v přijímacím salonku a čekal na našeho milého Doshi-sama.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Gama Sennin
Gama Sennin

Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 06. 05. 16

Akira likes this post

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Tue May 18, 2021 6:57 pm

"Co jsem dělal celý měsíc? Co je vám do toho, Sorry jako..."

Měsíc od vyhlášení války klanu Dreyar a nové Tsuki no Kuni přešel jak nic. Přípravy vrcholily. Dokázal jsem jim sebrat kus severního regionu a ten vypálil až do samotných základů. Ano, někdo by mohl argumentovat množstvím ztracených životů, ale já to bral tak, že je to součástí koloběhu přírody. Jejich smrt přispěla k životu. Z jejich prachu vznikl nový život, nový život a rozkvět dělnické třídy v Heiwa no Kuni.
Buduji vlast a posiluji mír. Zpátky ni krok a v jednotě je síla. Těmito hesly jsem se řídil po velkou část mého života a nehodlám v to přestat. Jedinou vráskou na čele mi však činí ti proradní kapitalisti v okolních zemích, kteří nedokážou pochopit úžasnou myšlenku a ideologii Kyosan Shugi.

Procházel jsem se rudě dlážděnou cestou k hradu a k sídlu Kyosanto. Pomalým krokem jsem v doprovodu dvou vojáků došel k obrovské bráně, přešel celou chodbou, vyšel několik desítek schodů a otevřel dveře do přijímacím salónku. Na zdech viseli mé portréty, znaky a vlajka naší vlasti. Pozdravil jsem našeho nového hosta a šel mu vstříc, jako vstříc nové budoucnosti.
"Koji-doshi, vidím, že jste zpět z mise. Výborně..teď prosím vyražte hned na další," řekl jsem a podal mu rudý svitek zdobený zlatým písmem.
"Informace naleznete zde.." poznamenal jsem jen tak ledabyle a posadil se do křesla.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Raijin Dreyar likes this post

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu May 20, 2021 8:11 pm

Koji...Ano, to byla mé nové jméno. Mírně jsem se uklonil, když Akeno do místnosti vešel a rudý svitek jsem si přebral. Zůstal jsem stát, neboť Akeno se posadil. Jeho samotná přítomnost působila vznešeným dojmem. Jako kdyby se zde usadil samotný bůh.
Necítil jsem to tak, to mi jen rudá barva lezla na mozek.
"Doshi-sama," svitek jsem si uschoval do svého pláště.
"Považujte to za splněné," otočil jsem se na podpatku a zamířil si to pryč z hradu. Moc jsem se nevzdaloval, jen jsem zamířil do nejbližší taverny poblíž a zůstal přes noc. Nehodlal jsem dnes zamířit na misi, spíš jsem hodlal počkat, abych mohl započít svou pravou misi.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Gama Sennin
Gama Sennin

Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 06. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Fri May 21, 2021 8:06 pm

Koji odešel a nechal mě tu samotného. Seděl jsem a rozhlížel se po místnosti. Věděl jsem, co se stalo během tohoto měsíce v okolním světě a nehodlal jsem toho jen tak nevyužít. Jediná věc mi dělala vrásku na čele a to samotná Reina Kana, která byla v mém sklepení pod vlivem genjutsu a drog. Ona to nevěděla, ale její pečeť na těle zmizela. Takumi Yamada přeměnil sám sebe na zmrzlinu a na několik vteřin zemřel. To stačilo k tomu, aby se pečeť prolomila.
Věřil jsem, že Reina je momentálně zpacifikovaná. Jed odkoupený klanem Sansho prostřednictvím mé pravé ruky Kazajiho fungoval na výbornou. Navíc byla uzavřená v genjutsu a zdrogovaná do takové míry, že si raději schrupne, než aby začala formovat čakru. Jenže by to mohlo dát šanci jejímu klanu, aby se vzbouřil a přišel si pro ní.

Klan Kana byl v domácím vězení v jedné části země a nedělali nic, protože věděli, že mám jejich princeznu. Nejvíc mě zklamalo jednání mezi klanem Hagoromo a generálem Ikarim. Chtěl jsem jim nabídnout pomocnou sílu, jenže jejich myšlení je stejně zvrácené jako feudálních pánů. Až jeden z nich zvítězí, tak se stejně pobijou mezi sebou jako prašivý psi.
Já pak dorazím vítěze a přijdou si pro všechno. Sevřel jsem ruce v pěst. A pak se pomstím i Tetsu no Kuni, až ji potopím lávou a nebude to železná země, ale lávová..Seděl jsem dál a spřádal plány.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri May 21, 2021 8:50 pm

Na svůj další tah jsem se připravil v taverně poblíž. Rozmístil jsem strategicky své dva stínové klony. Bylo načase jednat. Byl jsem netrpělivý a věděl jsem, že je Akeno také. Jinak by mi nedával další a tak důležitou misi. Nehodlal jsem ji však splnit, zatopil jsem si sní v krbu. Možná..tentokrát dojde i na ty dva.

Byl jsem nervózní to ano, ale tady šlo o víc. Díval jsem se do ohně a cítil, jak jsem jím pohlcován. Cítil jsem můj vnitřní oheň. Chtěl jsem zabít muže, který vydal rozkaz k zabití mého otce. Jsem velký Gama sennin z Myoboku-zan! Tobiru-sama!!

Měl jsem taky misi, potřeboval jsem taky zjistit, co schovává v podzemí. Tam také směřují mé kroky. Přešel jsem ke skříny a vytáhl z ní svázaného strážného. Pomocí techniky jsem se rozhodl vejít do stínu tohoto muže a překvapit tím Akena a jeho vnitřní síly. Doufal jsem, že to nikdo nepozná a má infiltrace bude úspěšná. Jak jsem si pomyslel, tak se tak i stalo a já splynul se stínem toho nebohého muže a společně jsme se dostali opět k hradu. Musel jsem spěchat.

Pokud šlo všechno podle plánu, došel jsem v této podobě až ke dveřím vedoucí do tajné místnosti ve sklepení. Zamumlal jsem něco o tom, že mě posílá Akeno a doufal, že mě pustí.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Gama Sennin
Gama Sennin

Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 06. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru