Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo Kyosanto

+6
Megumi
Arakawa Kaori
Akeno Hatake
Seishin
Satoru Hyūga
Miya
10 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Fri Jul 20, 2018 9:39 pm

Sídlo Kyosanto Ep111-06m20s

Tento hrad je jedním z mála hradů v chudé zemičce Rýžových polí. Momentálně je sídlem Kyosanto. Jen osud ví, jak bude dál.


Naposledy upravil Akeno Hatake dne Tue May 18, 2021 6:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Fri Jul 20, 2018 9:47 pm

Seděl jsem v křesle u krbu a sledoval oheň. Přemýšlel jsem o situaci v Shimo no kuni.
To se mi nelíbí. Vykořisťovatelé získávají víc a víc moci!
Vstal jsem z křesla a začal pochodovat sem a tam.
"Musíme ty zkurvysyny zničit!" zastavil jsem se na místě.
"Půjdeme na to pomalu, za chvíli dorazí Doshi-tachi a můžeme postoupit kupředu..Kupředu vstříc budoucnosti.. posadil jsem se znovu do křesla a poskládal pečetě.
"Reika no jutsu!" zformoval jsem svého ducha a přelétl přes hranice pryč.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Satoru Hyūga Sat Jul 21, 2018 11:32 am

Vešel jsem zamračeně do místnosti a rozhlédl se. Taky nic. Já se z ní zblázním.. Stiskl jsem knížku kterou jsem nesl v ruce a přesunul pohled na osobu v křesle. "Doshi-sama neviděl jsi Doshi Miyu?" Zeptal jsem se i když jsem o tom pochyboval. Když nechtěla být nalezena nedalo se nic dělat. Znova jsem se zamračil nad tím co zase kde dělá. Věřil jsem, že se o sebe dokáže postarat. Vlastně jsem to věděl, jenže stejně jsem z toho byl nervózní. Když s někým jste pár let zvyknete si na jeho přítomnost a pak se cítíte hrozně když s vámi není. Třeba někde balí pedofily. Ozvala se Fumiko v mé hlavě a já se zamračil ještě víc. Stala se ze mě nakrknutá hora svalů. Sedl jsem si do druhého křesla a založil si ruce na prsou. Zmlkni. Odsekl jsem jí a dál se tvářil jako kakabus. Nesnášel jsem když měla Fumiko takové narážky i když jsem věděl, že i ona je z nepřítomnosti housenky nesvá.
Satoru Hyūga
Satoru Hyūga
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Sat Jul 21, 2018 11:53 am

Po včerejší návštěvě Reiny jsem spal. Musel jsem nabrat čakru, protože tak daleké cesta mě kompletně vyčerpala. Kdyby mě někdo chtěl zabít, tak by klidně i mohl.
No, já se spoléhal na své Doshi.
V tuto chvíli jsem již byl plný sil, ale i tak jsem podřimoval. Vzbudila mě bytůstka, jedna z vnitřních členů strany Doshi.
"Doshi Satoru," pousmál jsem se a mrkl na něj.
"Neviděl, někde se toulá. Je však třeba, být na místě. Mám v plánu naverbovat zajímavého člověka.." Založil jsem si na hrudi a přehodil nožku přes nožku, jako gentelman.
"Včera jsem navštívil vykořisťovatelku Reinu Kana. Ta ohavná kapitalistka získala moc v Shimo no kuni. Slíbil jsem jí, že se brzo zastavíme.." ušklíbl jsem se. Moc dobře jsem věděl, že i Satoru má vřelé vztahy s vládnoucí třídou, a ještě víc, pokud jsou nechutně bohatí.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Satoru Hyūga Sat Jul 21, 2018 12:06 pm

Jak jsem si myslel, ani on ji nikde neviděl. Na okamžik mi naskočila husí kůže když můj mozek začal vymýšlet různé katastrofické scénáře. Zamračeně jsem zavrtěl hlavu abych se toho zbavil a hlasitě si povzdechl. Jakmile zmínil Reinu zamračil jsem se ještě víc, teda pokud to ještě šlo. "Chudáci lidé v Shimo no kuni" Zamumlal jsem. Dovedl jsem si představit jak chudáci chodí okolo paláce, kam nesmí vkročit. Platí za služby a tak dál. Tohle přece není život! "Jistě, zastavíme ji!" Přitakal jsem odhodlaně a zatnul ruce v pěst, čímž jsem zdůraznil své velmi, velmi sexy svalnaté paže.
Satoru Hyūga
Satoru Hyūga
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Miya Sat Jul 21, 2018 1:39 pm

Byla jsem jako duch, takže jsem se objevila za mým kolouškem Satorem! Mohl ucítí mou plochou hruď a mé něžné ručky na jeho hrudi. "Ahooj, Satoru, mám tě! pověděla jsem úchylným hlasem. Při těchto slovech jsem ho silně objala, tedy moc to nešlo. Protože to byla hromádka svalů, ale chytrý hromádka svalů! Ne jako někteří tupci. "Chyběla jsem ti co?" položila jsem řečnickou otázku. Samozřejmě, že jsem mu chyběla i Fumiko! Při mé řečnické otázce jsem na něho šplhala jako po skále. Byl o moc vysoký! Nakonec jsem ho pokořila a vyšplhala jsem si na jeho ramena. Odtuď jsem měla tak dokonalý výhled, že jsem viděla i druhého kolouška, ale tak jsem mu říkat nemohla."Ohayo Doshi-sama!" pozdravila jsem naší hlavu organizace a patřičně jsem mu radostně zamávala.
Miya
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Satoru Hyūga Sat Jul 21, 2018 1:47 pm

Jakmile se mě dotkla cukl jsem sebou a ztuhl. Nevěděl jsem jestli mám být naštvaný nebo ne a tak jsem chvíli nic neříkal. Nechal jsem jí ať mě obejme a zamračil se. Tak něco řekni ne? Naléhala Fumiko v mé hlavě. Povzdechl jsem si a nechal jí ať si na mě šplhá jak na skálu. Kterou jsem taky byl! Když se usadila na mém ramenu přidržel jsem jí tam jednou rukou aby nespadla a podal jí knížku, kterou jsem svíral v druhé. "Něco jsem ti přinesl." Zamrmlal jsem nevrle a knížku jí nakonec položil na stehna.
Satoru Hyūga
Satoru Hyūga
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Miya Sat Jul 21, 2018 2:03 pm

Spoko jsem houpala nožkami ve vzduchu, ale opatrně, abych nekopla Satoru/Fumiko. Otočila jsem hlavičku na Satoru. "Nemrač se Fumiko" pošeptám Satoru do ouška a přitom ho poškrabu pod bradičkou. Byl oholený, tak jsem to měla nejradši, protože neškrabal! Koukala jsem okolo, dneska tu nebylo moc lidi, jaká škoda. Mohli jsme se bavit. Sice nevím, jak se baví naší členové, ale na to bych rychle přišla! Z mého rozmyšlení mě vyrušil můj milovaný Satoru. Koukla jsem na něho a na to, co mi přinesl. Byla jsem mlčky, to se často nestávalo. Dostala jsem knížečku, dostala jsem nového milaška. Vzala jsem si knižku do rukou a šťastně objala. Byla jsem šťastná. Něco nové, doufám, že to bude cool knížka. "Oooo, děkují doshi Satoru! pověděla jsem se štěstím v hlase. Moje očka směřovala na tu knihu. V mých očích bylo jasně vidět, že tam jsou hvězdičky. Pěkně pěticípé hvězdičky. "Ale já pro tebe nic nemám" pověděla jsem sklesle. Shrbila jsem se. Smutná jsem z toho byla. Musím mu příště také něco přinest!
Miya
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Satoru Hyūga Sat Jul 21, 2018 2:15 pm

Odvrátil jsem od ní tvář když mi zašeptala do ucha a stále se snažil zůstat naštvaný. To, že zmizela aniž by něco řekla prostě nebylo v pořádku. A ona moc dobře věděla, že mi tim ublíží. A ještě mě provokativně poškrábala pod bradou. Jemně jsem se z toho pocitu oklepal a znova si povzdechl. Neuměl jsem na ní být dlouho naštvaný. Ani já ani Fumiko. Rezignovaně jsem zakroutila hlavou a pousmál se. "Nic nechci, jenom mi příště dej vědět než někam zmizíš." Odpověděl jsem jí. "Prý budeme mít nového člena." Oznámil jsem jí, protože jsem měl tušení, že pro něj půjdeme.
Satoru Hyūga
Satoru Hyūga
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Miya Sat Jul 21, 2018 2:26 pm

"Dobře dobře! odvětím na to, že se musím hlásit. Nevadilo mi to, on se vždy o mě bal. Bylo to taakkk roztomilého od něho. Byl kjut i když se snažil být chladná tvář. Pro mě měl vždy jistou slabost a já pro něho! Hold jsme si byli souzení stejně jako dobrozlak a zlodobrák! Při slovech na nového člena jsem nastražila ouška, abych všechno slyšel. "Kdo je ta šťastná osůbka, která bude mít tu čest se k nám připojit Doshi-sama?" zeptala jsem se. Otázka směřovala na druhou osůbku v teto místnosti.
Miya
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Sat Jul 21, 2018 2:31 pm

Přitakával jsem spokojeně. Očkem jsem zabrousil na jeho velmi, velmi sexy svalnaté paže. Umm..Hmm.. ozval se hlásek v hlavě.
"Tak teď jen musíme počkat na tu naši Lolitku Doshi.." ignorovaně jsem pronesl a vstal z křesla.
"No, můžeme jít hned a mezitím ji mohu kontaktovat technikou.." zapřemýšlel jsem nahlas.
A v tu chvíli dorazila Miya do sídla. Opět začala s tím svým extempore, které působilo místy roztomile.
"No konečně, Miya-Doshi.." zamával jsem ji. Sídlo Kyosanto Tumblr_inline_n0ynxtvwYQ1riev4q
"Půjdeme za jedním moc zajímavým člověkem. Má schopnosti, o kterém se nikomu ani nesnilo..."
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Satoru Hyūga Sat Jul 21, 2018 2:39 pm

Stále jsem jí přidržoval aby si nenatloukla a přesunul svou pozornost na Akena. "Tak to aby jsme vyrazili hm?" Nadzvedl jsem obočí a usmál se. Další člověk se nám určitě bude hodit pokud chceme všechny osvobodit od útlaku mocných! Opatrně jsem se zvedl aby housenka nespadla a narovna se do své úžasné výšky. Dokonce jsem byl o pár centimetrů větší než náš Doshi-sama. "Až se vrátíme..kdo vaří večeři tentokrát?" Měl jsem hlad...skoro pořád jsem měl hlad. Tohle sexy tělo potřebovalo hodně jídla aby mohlo fungovat!
Satoru Hyūga
Satoru Hyūga
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Miya Sat Jul 21, 2018 2:49 pm

"Slyšel jsi Satoru-doshi? On kaká zlato! pověděla jsem nadšeně. Takový člověk se nám určitě šikne. Bude kakat zlato pro blaho nás všech! Vytáhla jsem píštálu a začala veselé notovat. "Vařit bude ten nový!" Chudaček Satoru pořád o hladu: Možná nějaká genjutsu terapie, ať přestane myslet na jídlo, by mohla pomoct. "Snad umí vařit, Doshi-sama" povím směrem k vůdci. Jestli neumí vařit, tak to skončí zase na mě. Achjo, vařit mě nebavilo! "Nač čekáme, jdeme!" pravím a fletnou ukážu směrem ven z této místnosti. Samozřejmě nepůjdu po vlastních, pěkně mě Satoru vezme na ramenech!
Miya
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Sat Jul 21, 2018 2:55 pm

Nejraději bych provedl face palm, ale nechal jsem to být. Přeci jenom, jsem lídr skupiny a musím zachovat dekorum.
"Co kdybychom si něco objednali? A nikdo dnes vařit nemusí," řekl jsem vesele a vydal se směrem ke dveřím.
"Ano, půjdeme tam hned..Připravte se a buďte opatrní, jen mě kryjte.." otevřel jsem dveře a rozběhl se. Doufal jsem, že mě budou následovat.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Satoru Hyūga Sat Jul 21, 2018 3:04 pm

Protočil jasm očima nad tím co ze sebe housenka vypustila, někdy jsem opravdu pochyboval že je starší než já. A už několikrát jsem přemýšlel nad tím, že její fakt těch 14 let. Druhou rukou, kterou jsem jí nepřidržoval jsem si promnul záda. "To by šlo. Ale objednané jídlo není tak dobré." Zamrmlal jsem si pro sebe a vydal se za ním, i s housenkou, která po svých teda jít nehodlala. Doshi-sama utíkal, no to já jsem nemohl pokud jsem nechtěl Miyu setřást na zem. A tak jsem ho následoval líným krokem.
--přesun--
Satoru Hyūga
Satoru Hyūga
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Miya Sat Jul 21, 2018 3:23 pm

"Bude sushi,bude sushi!" notovala jsem si pořád dokola, když se bavili o tom, že si něco objednáme. Já nebyla taková fajnovka jako ti dva, tím myslím Satoriho a Fumiko. "Jen mě kryjte?! Tak to budu hrát na flétnu!" pomyslím si. "On nám utíká!" povím a zaskočím ze Satora a rozběhnu se za vůdcem. "Poběž Satoru-doshi! křiknu. Snad se nebude flákat a taky poběží!
Miya
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Sun Jul 29, 2018 11:41 am

Beze slov jsme dorazili zpět do sídla. Zašel jsem do zasedací místnosti a cestou všem řekl, ať jsou za deset minut zde.
Mezitím jsem vytvořil klona, který šel do kuchyně a začal připravovat oběd pro všechny.Sídlo Kyosanto Kakashi__my_kitchen_slave__by_insomniaclizard

Sám Akeno seděl v zasedací místnosti a čekal na ostatní. Bylo načase spustit plán.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Seishin Sun Jul 29, 2018 6:03 pm

Celú cestu som bol ticho. Premýšľal som? To ani nie, len som s nimi nemal o čom pokecať. Vedel som že ich nemám rád a najviac som nenávidel tú malú kurvičku čo balila pedofilov. Naša cesta nás zaviedla až k obrovskému hradu. Na malý okamih som vyzeral v úžase, než ma to rýchlo prešlo. Niečo tak obrovské som ešte nikdy nevidel. Kosu som si prehodil na druhé rameno keď som pomaly s nimi vstúpil do vnútra. Sídlo bolo priestranné, obrovské a medzi tým čo robil večeru, ja som sa prechádzal. A samozrejme to dopadlo tak ako som aj čakal. Stratil som sa! Po chvíli mohli všetci obyvatelia tohto hradu počuť ako niečo v záchvate hnevu rozbíjam na poschodí vyššie.
Seishin
Seishin
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 20. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Miya Sun Jul 29, 2018 6:27 pm

"Myslíš, že vyhoříme, když bude vařit Doshi-sama?" špitla jsem směrem k mému Huygovi. Doufala jsem, že Satoru dostane porci navíc, jinak to s ním nevydržím a skončím v té kuchyni také. Došli jsme konečně domů a já se opět ztratila. Tušila jsem, že mě Satoru asi přizabije, ale já měla ještě práci ve svém pokojíčku. Doběhla jsem do pokoje a zhluboka se nadechla a vydechla. Knižku od Satoriho jsem položila na postýlku a nahodila na sobě bílou zástěru a rukavice. "Ahooj,chyběla jsem ti??? zeptala jsem se mrtvolky, která ležela na na velkým dřevěným stole. "Nebooj se, už si tě jdu spravit" zahihňám se a pustím se do práce mé loutky. Měla jsem toho dosti na práci. Chtěla jsem toho udělat, co nejvíc než přijde čas na večeři. Bohužel mě z práce nevyrušil Satoru ani čas ne večeři, ale ten magor, který nám to tu rozbíjel podle zvuků, které se tu šířili. Povzdechla jsem si. "Brzo se náš domov zříti s takovouhle" špitla jsem si sama pro sebe.
Miya
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Satoru Hyūga Sun Jul 29, 2018 6:31 pm

Vrátil jsme se s nimi do sídla a zamířil do pokoje kde jsem na postel odhodil kabát. Zůstal jsem tedy nahoře bez, stejně bylo vedro. "Vaří líp než já. Tak snad ne." Odpověděl jsem Miye a když jsem se otočil byla zase pryč.
Hlasitě jsem si povzdechl a už jsem měl hlad jako vlk. Proto jsem zamířil do jídelny a posadil se ke stolu i když jídlo nemohlo být ještě hotové. V břiše mi opět zakručelo, zoufale jsem si břicho poplácal a zvedl oči k hodinám. Z mého čekání mě vytrhl hluk o patro výše. To bude ten kluk. Poznamenala Fumiko naprosto očividnou věc a já se zvedl. Sice se mi nechtělo opouštět jídelnu ale někdo tam musel, doufal jsem že tam budu dřív než Miya. Vyběhl jsem nahoru a narazil na Seishina, který rozbíjel věci. Odkašlal jsem si abych na sebe upozornil. "Pojď, ukážu ti pokoj." Mávl jsem a vydal se směrem k volnému pokoji. Byl prostorný, čistý a i v šatně bylo pár kusů oblečení, které si mohl vzít. "Koupelna je tam." Ukázal jsem na dveře. "A jídlo bude o patro níže." Jen co jsem to dořekl mi zase zakručelo v břiše.
Satoru Hyūga
Satoru Hyūga
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Akeno Hatake Sun Jul 29, 2018 6:50 pm

Můj klon mezitím dokončil přípravu hostiny a začal nosit jídlo na stůl. Ozval se hluk a náš nový člen pravděpodobně začal rozbíjet všechno okolo.
Achjo..to budeme muset dobýt další hrad?
Klon připravil na stůl spoustu jídla. Rýži, nudle udon s polévkou, kuřecí směs se zeleninou, dango knedlíčky, čínské knedlíčky shui jiao, haru maki a sushi.
Přinesl také lahev saké pro všechny a rozplynul se.
Mezitím jsem si sedl do čela stolu a aktivoval techniku Genjutsu Tsushin. Objevil jsem se v hlavě každého z nich a svolal je na hostinu.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Seishin Sun Jul 29, 2018 7:21 pm

Nerozumel som kde som a už vôbec nie ako mohol niekto žiť v niečom tak veľkom! Celé mesto by sa tu zmestilo! A dokonca aj 2! V momente čo som roztrepal obrovskú sochu svojou kosou, prišiel na poschodie kde som bol ten s divnými očami.
"Héééééé?" Nechápavo som zo seba dostal keď sa ma ten kretén snažil zaviesť do mojej izby. Pche. Ja som izbu nepotreboval, ale mapu! Podivne som prišiel k sprche a začal poťahovať nosom akoby som skúšal nebezpečenstvo. Než som ale stihol na niečo zareagovať alebo aspoň spičovať toho Hyuugu, objavil sa mi v hlave ten podivín s divnými vlasmi. To ma už úplne dožralo.
"Vypadni z mojej hlavy ty kretén!" Zreval som a v novom záchvate som rozbil stolík v mojej izbe na 2 kusy. S nasratým výrazom zblázneného psa som sa otočil smerom k Hyuugovi. Kosu som si položil na plece.
"Hej, divnoočko, kde máme teda tú blbú večeru?" Spýtal som sa očividne netušiac kde kurva zase vôbec som. A ako sa dostať preč. A hlavne.. čo to vôbec tá večera je.
Seishin
Seishin
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 20. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Miya Sun Jul 29, 2018 7:36 pm

V klidu jsem si pracovala na své mrtvolce. Musela jsem jí dobře balzamovat, jinak by se mi zkazila a to jsem nechtěla! Z mé práce mě vyrušil Doshi-sama s tím, že je jídlo. Zamračila jsem se. "To není pěkné někoho rušit uprostřed práce" postěžovala jsem si mrtvolce, která chladně mlčela. "Dobře děláš, že mlčíš! dodala jsem k mrtvolce. Odložila jsem svoje náčiní a rozeběhla jsem se do jídelny. Zapomněla jsem si sundat svojí zástěru, která se po čas mé práci zbarvila do rudá. Doběhla jsem na své místečko a koukala, kde je Satoru. Bylo to divný, už bych tu čekala naskládané misky na sobě. Byla jsem z toho frustrovaná, kde sakra je?
Miya
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Satoru Hyūga Sun Jul 29, 2018 8:28 pm

Rozbil další věc, zakroutil jsem nad tím hlavou a najednou Akeno oznámil jídlo! Nadšeně jsem se narovnal a mávl na něj. "Pojď" Pobídl jsem ho a pospíchal o patro níže. S širokým úsměvem jsem si sedl ke stolu a čučel na jídlo. Jako slušně vychovaný muž jsem počkal až se všichni usadí. "Dobrou chuť!" Tleskl jsem a okamžitě se pustil do jídla. Cpal jsem to do sebe všechno a vychutnával si jak se mi plní břicho. Nádherný pocit!
Satoru Hyūga
Satoru Hyūga
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Seishin Sun Jul 29, 2018 10:00 pm

Sledoval som ho a vstúpil do miestnosti spolu s ním. Hneď za ním. Zastavil som sa keď som ich zazrel všetkých sedieť za stolom a hodovať. Vôňa jedla mi nič nehovorila, síce bola príjemná, ale nepoznal som ju. Rovnako ani jedno z týchto jedál ktoré tam boli. Nevedel som ani čo je čo ale začal som chápať že večera znamená asi nejakú hostinu, pretože tak to tu vyzeralo.
„Čo to ku*va?“ Bola moja prvá otázka keď som to tu zahliadol a pomaly sa posadil na voľné miesto ktoré bolo od nich až príliš ďaleko. Vlastne som bol na druhom konci stola len aby som nemusel cítiť ich prítomnosť. Chvíľu som tam len ticho sedel a pozoroval jedlo, pričom som "nenápadne" pozeral čo robia ostatný aby som pochopil čo mám i ja. Očividne jedli. Tak som to skúsil no namiesto príboru som používal svoju milovanú kosu! A tak sa stalo že som poškodil ranami stôl a zanechal v ňom hlboké ryhy.
„To tu máte nekvalitné..“ Poznamenal som povýšenecky a do úst vložil prvé sústo. Keďže jedlo bolo vynikajúce a ja som nikdy nejedol čo si pamätám, niečo tak kvalitné, čo chvíľa začalo naozaj jedlo miznúť nie len v Hyuugovom žalúdku!
Seishin
Seishin
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 20. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Kyosanto Empty Re: Sídlo Kyosanto

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru