Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Matsumuto - jo

+9
Arakawa Kaori
Shinobi (Samurai)
Reizo Kaneki
Sayori
Tori
Uchiha Nero
Hashiru Senju
Megumi
Tobiru Senju
13 posters

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 8 Empty Matsumuto - jo

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu Jun 14, 2018 4:37 pm

First topic message reminder :

Sídlo, které původně patřilo nevlastní matce Kotomi, Kaie Yamadě. Sídlo odkoupil sám feudální pán jako dárek k výročí svatby. Když byla Kotomi malá, trávila s matkou na hradě hodně času.
Po událostech, které se staly v hlavním sídle, po zradě, kterou její macecha spáchala, sem Kaia uprchla. Strážena Reininými zřízenci.

Matsumuto - jo - Stránka 8 4gqtiwvo4zu3nk6ld56ydcamoyp9251sh

Podaří se nám ho získat zpět?
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Gama Sennin
Gama Sennin

Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 06. 05. 16

Návrat nahoru Goto down


Matsumuto - jo - Stránka 8 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Uchiha Nero Thu Apr 29, 2021 7:14 pm

Uhýbanie od Kazeho level S rank uhni no jutsu bolo skutočne prekvapivé. Avšak, ruky som nad Takumim rovnako ako Reizo úplne zložil. Považoval som ho za mŕtveho a úprimne, v kútiku duše som aj bol rád. Takýto slabý vodca by Shimo no Kuni priniesol do záhuby. Nahlas som to ale nikdy nepovedal a ani nechcel povedať, jediné na čom mi záležalo bolo, aby si Kotomi upevnila moc v krajine. Takže keď Kaze vytvoril dym aby mi zabránil ho sledovať, len som vrhol stovku zbraní naslepo do dymu, ale nesledoval som ho. Bolo dôležité ísť po Takumim, ale mňa to netrápilo. Namiesto toho som upriamil pohľad ku hradu. Bolo tu ešte zopár členov, mimo Hideko a jej strašidelného spoločníka. Bol ale čas to ukončiť s tým, aby už nikto neutiekol. Dali mi príliš času a voľnosti. Vtedy Hideko aj jej chumaj pochopili, že sú v pasci, keď som priložil ruku k zemi.
"Kso.." Prehovoril som ako som nás uzavrel v špeciálnej technike nášho klanu. Obrástli nás ohnivé steny bariéry a tým pádom zabránili, aby niekto vstúpil alebo vystúpil. Uzavrel som pre nás dostatočný priestor nato, aby sa tu dalo plošne bojovať. Okamžite som sa zameral na Hideko.
"Opustiť túto bariéru je možné len, ak ma zabijete. Oko za oko.." Ako som si praskal hánky na rukách som očami preskakoval na obidvoch súperov. Neopstia túto bariéru živí, ani jeden z nich a z pohľadu bolo jasné, že zadok si už nezachránia. Bol som rozhodnutý to ukončiť. Naveky.
Uchiha Nero
Uchiha Nero
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 12. 07. 19
Age : 27

Akira likes this post

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 8 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Sun May 02, 2021 4:56 pm

Čím déle souboj trval, tím se stupňovaly naše útoky. Jejich síla, jejich množství. Reizo, ačkoliv v tuto chvíli handicapovaný, se do Hideko pustil se vším, co měl. Nátlak, který Reizo na kapitánku týmu vyvíjel, nemohla Hideko ustát pouze tím, že se bude bránit. Byla to již nějaká doba, co jsem Reiiza viděla bojovat s plným nasazením. Vzedmula se ve mně pýcha, že mám kolem sebe lidi, kteří jsou ochotni riskovat.
Mé útoky na pana Taua neměly žádný efekt. Magnet v podobě deštníku mi pil krev. Veškeré senbony se na něj přilepily jak na mucholapku a mně docházela munice, která bohužel nebyla nekonečná. Vteřinu za vteřinu se mě zmocňoval větší a větší vztek. Když mě můj protivník oslovil, uvědomila jsem si smutnou realitu. Velké útoky skončily. Necítila jsem žádné poryvy větru než ty, co jsme způsobovali my. Žádná silná chakra se kolem nehnala. Uvnitř mně se to stáhlo. S jedním svým zrcadlem jsem se v mžiku přesunula pod nepřítele a vrhla po něm poslední salvu pěti senbonů. Tušila jsem, že ho nezasáhnou, budou se tlačit na deštník ze spodu a senbony ho maximálně tak škrábnou. Jenže tyhle na sobě měly výbušné lístky, které ve chvíli, kdy se přicucly na levitující deštník, vybuchnou.
Tohle by Tauovi nemělo ublížit, ale mělo by ho to na chvíli oslepit. Já se silně kousla dortu, palcem setřela vytékající krev a mezitím poskládala pečetě. Vyvolala jsem svého summona. Kitsune.
,,Takumi!" zvolala jsem na ni. Kitsune mě poslechla a rozběhla se pryč. Moje oplívala sensibilské schopnosti. Takumiho znala už coby malé liščátko, pozná jeho chakru. Věřila jsem, že ho dokáže najít.
Vyvolat Kitsune jsem zvládla na poslední chvíli. Nero se přestal zabývat utíkajícím Kazem a zaměřil se na nás. Když se Kitsune rozběhla pryč, kolem jako hradní věže tvořily plamenné zdi a všechny nás uzamkla ohnivé bariéře. Ani Nero nepřestával překvapovat svými schopnostmi. Takové, které jsem u něj do teď neměla možnost spatřit. Moje zrcadla po mém výbušném útoku praskla a mohla jsem tak sledovat popčínání mých partnerů. V okamžiku zavření ariéru se ale pomalu vše zastavovalo.
,,Nero." zašeptala jsem. Můj cíl byl dostat se za Takumim. Nyní jsem tu šanci neměla. Pocit, že se za mými zády děje něco opravdu zlého, sílil.
,,Tak s tím něco dělej!" zahřměl Sanbi, který byl až do teď potichu.
,,Co?" hlesla jsem, sledujíc všeokolo sebe. Když Nero prohlásil, že ven se dostaneme leda v případě, že ho zabijí, zatrnulo ve mně.
,,Nech mě to vyřešit." zahřměl Isobu, který se postavil na mě. Moje kůže rudě zaplála, ale chakrový plášť jsem nevyvolala. Přesto se uvnitř mně zvedla vlna vzteku, bezmoci a strachu.
,,Tak dost!" zakřičela jsem. Hideko, Kaze ani pan Tau na nás neútočili. Bránili se. Moje modré oči zčervenaly. Chtěla jsem tohle ukončit. Kuroi Hitsuji zradili, ale do této chvíle nikoho nezabili. Alespoň jsem v to doufala. Nemohlo jim to projít. Nemínila jsem je nechat odejít jen tak. Vždyť napadli Daimyo této země. Je to vlastizrada..
Pohledem jsem naznačila Nerovi, co s nimi chci. Informace.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 8 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Mon May 03, 2021 10:24 am

ydFW2P7.png Za pomerne krátky čas sa stalo mnoho vecí. Nero sa mohol len domnievať, či jeho zbrane ktoré na slepo poslal do dymu niekoho reálne zasiahli, alebo nie. No spätne žiadny útok neprišiel. 



Tretí člen sa na istý čas stratil v oblaku dymu, ktorý spôsobila Kotomi svojimi výbušnými lístkami. Ono ostatne toho dymu bolo viac, než by samotné výbušné lístky mohli spôsobiť. Muselo sa teda jednať o nejakú formu 煙玉­ (Kemuridama). Každopádne z tohto dymu tak či tak začal smerom k zemi padať práve tretí člen. Chvíľku vyzeral ako niekto v bezvedomí, padajúc úplne uvoľnene. Každopádne pozornejší človek by si mohol všimnúť, že práve doskladal poslednú z ručných pečatí patriacich zatiaľ neznámej technike.


Hideko na tom voči Reizovi bola podstate lepšie, než ktorýkoľvek z jej kolegov. Na tvári sa jej počas ich výmeny tvoril ľahký úškrn, ktorý sa rozťahoval každým vyhnutým či vyblokovaným sekom od Raiza aj cez fakt, že časťami jej yoroi technika začala praskať. Reizo si ale mohol uvedomiť prečo sa takto uškŕňa. Mal stále len jednu ruku a Hideko aj počas uhýbania stihla poskladať niekoľko pečatí. Nie naraz, vždy to bolo skôr tak po jednej. taktiež ich nebolo prílič veľa a Reizo si nemohol byť istý, čo za techniku to je, prípadne koľko tých pečatí reálne bude potrebovať. V tom sa ale rozhodol pre svoj krok a Hideko sa zas raz jeho sek pokúsila vyblokovať. Tento krát svojim tantom Reizo prešiel jej rukou skrz na skrz, zasekávajúc sa hlboko do jej ramena, trupu.. Zrazu to šlo príliš ľakho. Ako keby sa ani len nejednalo o yoroi techniku, ako keby sa ani len nejednalo o ľudské telo. Mohol si uvedomiť že jeho pohyby boli úplne zastavené pascou, ktorú si na neho Hideko svojim pasívnym prístupom pripravovala. Nebyť jeho reťazí, ktoré takmer v momente Hidekin dotonový klon roztrhali a tým ho uvoľnili.. Hideko sama spravila rýchly úskok a polkotúl do strany spoza svojho klona, ktorého prešpikovali chakrové reťaze vytvorené Reizom. No a v tom atmosféra okolo nich "oťažela".


Ako prvé si mohol zmenu všimnúť Nero pomocou svojho sharinganu. Stovky, ak nie tisíce senbonov, ktoré po nich zo svojich dáždnikov poslal tretí člen, sa začali triasť.. a medzi nimi začali poletovať iskry. No to stále bolo len ticho pred búrkou. Tretí člen sa totiž rozhodol použiť svoje eso v rukáve. Techniku, ktorá náročnosťou a prevedením bola veľmi podobná práve technike, ktorú v budúcnosti vynájde jeden z prominentných Uchihov. Každopádne varianta tretieho člena bola prevedená práve pomocou kombinácie Raitonu a Kekkei Genkai, ktorým tretí člen disponoval. 

Po tom ako atmosféra na pár pomentou okolo všetkých zúčastnených zhustla, sa strhlo niečo, čo by nábožensky založený lajk popísal ako hnev nebies. Najprv len spŕška Raitonu, niekoľko iskier a statická elektrina ktorá postavila vlasy dupom všetkým zúčastneným, po tom? Elektrina ktorá prešla celým zmagnetizovaným bojiskom ako more preskakujúcich raitonových výbojov, príliš rýchlych a v príliš veľkom počte na to, aby ich niekto hocikto z prítomných mohol len tak ignorovať. Teda takmer. Vyzeralo to tak, že z nejakého dôvodu celá táto spúšť ignorovala jednu osobu - Hideko.

Tá techniku a obetu svojho kolegu využila k úteku. Jej telo sa začalo strácať pod zem, ako si sama čupla a v rukách tuhšie zovrela prapodivne označený kunai. Reizo ktorý bol najbližšie si moholu vedomiť, že Raitonová nespútaná chakra, ktorá momentálne vo veľkých vlnách devastovala celé okolie a bojisko, sa odrazila vždy, keď mala zmietnuť Hideko. Ako keby sa okolo nej nachádzala nejaká ochranná aura. V skutočnosti sa len jednalo o ďalšie magnetické pole, ktoré sálalo priamo už zo spomenutého kunaia. Kuroi Hitsuji prišli pripravený na mnoho variánt, akým sa mohol tento boj vyvinúť. Nutnosť obetovať jedného z ich členov očividne patril medzi ne.. 
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 8 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Reizo Kaneki Mon May 03, 2021 6:45 pm

Moje wakizashi se střetlo s tělem Hideko, v což jsem sice doufal, ale tušil jsem, že to mé vítězství znamenat nebude. Byl jsem totiž bezruký, ne slepý. Navzdory tomu, že byla Hideko pod nátlakem neustálých útoků, ukázalo se, že její Taijutsu i psychika byly vskutku pozoruhodné, jelikož během svých úhybů dokázala spojit postupně několik pečetí, které zapříčinily vytvoření dotonového klonu, ve kterém se mi právě bořila má zbraň, pustil jsem ji. Řetězy z mého těla vylétly, přestože původní plán o znehybnění Hideko nevyšel a bahnitý klon přede mnou roztrhaly. Všechny čtyři řetězy se vzápětí zformovaly, připraveny Hideko i přes její snahy zadržet, jen těžko by jim dále unikala. Její úškleb jsem samozřejmě zaregistroval, na mé tváři se v reakci objevil podobný, pohrdavý. Můj zájem ohledně jejího života se rázem pozměnil.

Matsumuto - jo - Stránka 8 Bc5e7a2b84482c8b0d1ed0cbec118b4e5fbeb59c_hq

Výbuch způsobený v souboji Kotomi a deštníkáře jsem zaslechl, ale v zápalu boje mu nevěnoval pozornost. Byl příliš daleko, aby mě mohl ohrozit. Co však narušilo můj plán si s Hideko nadále hrát, byl chřestot senbonů a zanedlouho následná chakrová elektrická vlna, která se měla rozprostřít po celém bojišti až ke mně samotnému. V reakci na to jsem od Hideko na moment odvrátil pohled směrem k nebi, z kterého padal právě deštníkář, kterému musela patřit zmiňovaná raitonovomagnetická technika. V mžiku jsem se otočil zpět na Hideko, řetězy se zastavily v pohybu k ní a zapřely se namísto toho okolo mě o zem. Věnoval jsem jí ještě jeden pohrdavý úsměv doprovázený faktem, že ji dnes dovolím zbaběle utéct, ale následovaný hned dalším gestem, palcem putujícím přes krk, který značil, že tohle není naposledy, co se vidíme. Řetězy připomínající v tuto chvíli spíše další končetiny se přikrčily a vymrštily mě do vzduchu směrem k padající dráze deštníkáře akorát včas, než mě stihla vlna elektrického proudu zasáhnout. Skutečnosti, že Hideko byla pod zvláštní ochranou, jsem si tedy nevšiml. Jako dělová koule jsem zasáhl deštníkáře zpevněným ramenem do hrudi, což nás vymrštilo společně několik metrů výše a po čase zastavilo naše stoupání, nastal kratičký okamžik stavu bez tíže. Pravou rukou jsem značně rozhozeného a pravděpodobně polámaného muže chytil pod krkem rozhlížejíc se po bojišti ke Kotomi a pak dolů k Nerovi rozmýšlejíc dalších kroků. Byl jsem připraven spolupracovat na popud kohokoliv z nich.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Hashiru Senju and Mikoto Hyūga like this post

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 8 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Tue May 04, 2021 11:21 am

Nevyšlo to tak, jak jsme chtěli. Během jednoho okamžiku se toho stalo tolik, že to nešlo pochytit najednou. Reizův útok se úplně nepodařil. S Hideko to ani nehlo, navíc se ještě stihla proměnit na klon a pustit se kamsi do neznáma. Zatímco můj protivník udělal něco, co jsem nečekala. Veškeré senbony, které od našeho protivníka ležely na zemi, zelektrizovaly. Jeden chybný krok a množství blesků z nich by nás spálilo na popel. Nebo alespoň na plastickou operaci. Reizo se svými řetězy odmrštil a vrazil do Taua, přičemž Nero, aby se ochránil, uzavřel se do jakési kovové koule. V první vteřině jsem si řekl, že se alespoň ochrání. V té druhé mi došlo, že ze sebe právě udělal hromosvod. Vědomí, že souboj mezi Takumim, Kotomi a Itsukim pravděpodobně skončil a my neznáme výsledek, že spolu s námi zemřou i další lidé, kteřé zůstali uvězněni v této bariéře, ve mně rozproudila chakru, která nebyla moje.
,,Můžu?"
,,Ano!" odpověď jsem vykřikla nahlas. Díky tréninku s Nerem, který jsem za ten rok absolvovala, jsem se obalila chakrovým pláštěm. Okamžitě jsem nechala přivolat dva ocasy. Oči mi zčervenaly a wíla uvnitř mně vzrostla. Posílená sanbiho chakrou jsem vytáhla katanu a pomocí jí jsem vytvořila větrnou smrtšť přímo proti zemi jako jsem tu udělala v hradě proti sklu. Tentokrát jsem však použila silnější verzi, aby se mi podařilo celou půdu rozbít a zabránit tak probíjení elektřiny.
Tenhle krok měl snad zabránit nás zranit. Vztek i chakra ze mě sálala a byla jsem připravená k dalšímu kroku.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Hashiru Senju and Reizo Kaneki like this post

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 8 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Uchiha Nero Tue May 04, 2021 2:04 pm

Kotomi mala pravdu, náš plán nevyšiel. Presnejšie nie tak, ako sme mali v pláne. Všetkých ich dostať no namiesto toho Kaze buď padol niekde zranený alebo zdrhol, rovnako ako stiahla chvostík i samotná Hideko. V tú chvíľu sa mi však prehnali podobné, ak nie rovnaké myšlienky ako samotnému Reizovi, ktorý práve teraz preukázal nie len svoj ohromný bojový štýl, ale i odhodlanie. Hrajúc sa na slabého, pričom skrývajúc neskutočnú silu i vďaka tomu odhodlaniu ukázal, že je skvelým role-modelom Shinobiho v týchto otrasných časoch. Všetko sa zmenilo masívnym a skutočne ohromujúcim útokom zo strany tretieho člena ich partie. Atmosféra skutočne zhustla a len vďaka Sharinganu som si dokázal rýchlo všimnúť nepriateľovej techniky. I cez fascináciu nad jeho silou som dokázal rýchlo okríknuť svojich spoločníkov na nejakú pohotovejšiu reakciu, než sa strhlo peklo. Faktom ale ostávalo, že som skutočne vďaka Kazemu obýval nejakú tu vzdialenosť medzi technikou a mnou, nehovoriac o fakte, že ohromné množstvo senbonov ktoré vytvoril sa spoločne so zemou vytratilo do neznáma ako som sa pokúsil zabetónovať môjho súpera. V tú chvíľu som ale nemal čas premýšľať nad ochranou Kotomi a Reiza, lebo sám som bol v nejakom nebezpečenstve, pokúsil som sa len o jedno a to, kúpiť im čas na odvetu. Aspoň chvíľu. Zbrane ktoré som mal pri sebe v neskutočne obrovskom množstve aj na základe toho, že som ich dokázal zapečatiť a odpečatiť v neuveriteľnej rýchlosti mi dali možnosť toho, že sa okolo mňa začala formovať oceľová kupola ktorá však neobsahovala len moje zbrane, ale aj niekoľko senbonov z okolia. Stačilo to ako vodič, ktorý mal aspoň z časti nasmerovať rozrastajúce sa výboje ku mne, kde by sa mi ich podarilo uzemniť. Než sa zatvorila, všimol som si Reizoveho útoku rovnako, ako som zahliadol Kotomi tvoriac okolo seba plášť a následne využívajúc jej sily na odstránenie techniky. Vedel som jedno. Nemusel som sa o ňu báť, po tom roku s ňou som vedel, že bola skutočne silná a za ten čas sa zmenila dostatočne, aby sa mohla nazývať ľadovou princeznou a snehovým démonom s ktorým sa neradno zahrávať. Následne dostala kupola so mnou v nej zásah a ja som pocítil, i cez všetku obranu, následky techniky, aj keď v o dosť menšom rozsahu, ako plánoval tretí člen. Na tele sa mi objavilo niekoľko zranení a ja som vypustil krv rovnako z týchto rán ako aj z úst. Ostal som však stáť, chrániac sa pred poryvom a besnením Kotomi a uvoľnil som techniku práve na náš posledný skombinovaný útok. Kupola sa po jemnom upokojení otvorila a mne sa vyvalila z očí krv. Až teraz som si uvedomil strašné následky mojej sily, no pousmial som sa, tak, ako ma ešte nevidel ani jeden z nich. S úsmevom som sledoval razantné počínanie svojich spoločníkov a s hrdosťou som nasledoval do protiútoku práve Reiza. Zbrane opadli no niektoré ostali na mieste, následne čoho som otvoril oči naplno, naposledy v tomto súboji aktivoval svoj Mangekyo Sharingan a s odhodlaním ktoré mi moji úžasní spoločníci dodali som sformoval zbrane do obrovskej ruky, ktorá vyletela proti tretiemu členovy mieriacemu vďaka Reizovi ku mne, narážajúc do neho a následne ho doslova špendliac k zemi, kde ho prichytila a nepustila. Ja sám som padol na kolená. Oči ma pálili, z úst a rán mi tiekla krv no pri vedomí som sa ešte udržal. Na ako dlho som ale nevedel. Hideko bola preč, ale zvyšok bol náš! Vyhrali sme. Konečne. Jedno bolo ale jasné, s Reizom sme mali odteraz spoloční cieľ. Odstrániť z tejto zeme i zvyšok Kuroi Hitsuji.
Uchiha Nero
Uchiha Nero
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 12. 07. 19
Age : 27

Hashiru Senju and Reizo Kaneki like this post

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 8 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Reizo Kaneki Tue May 04, 2021 5:16 pm

Stihl jsem v těch několika krátkých okamžicích sledovat počínání obou svých přátel, kteří ve mně pro jednou zase vzbudily příjemné pocity pýchy, že mohu sdílet bojiště na stejné straně právě s nimi. Nero mě nepřestával udivovat svou silou, uměním improvizovat a odvahou, jeho poslední krok, při kterém se obalil poskládanou ocelovou kopulí zahrnoval všechny tři zmíněné body. Techniky obrovského rázu, které zde použil, ho evidentně silně vyčerpaly, ze své pozice neměl příliš možností, ale dokázal se adaptovat i za cenu jisté dávky bolesti.

Kotomi v tu dobu prakticky ihned zareagovala na nebezpečí elektrického pole, které se pod námi vytvořilo a tedy zároveň na z toho vyplývající ohrožení, pod kterým se Nero a dříve nebo později i já, nacházel. I když to na mé tváři nebylo znát, uvnitř mě zachvátil údiv ve chvíli, kdy Kotomi jakoby zažehla chakrovým plamenem pocházejícím od známého divokého tvora, kterého jsem před třemi lety uvěznil v jejím těle a který byl podle všeho vlivem Kotomina a Nerova společného tréninku dnes již za jedno s jeho hostitelkou. Zkrotit takovou bestii, jejíž agrese nás tehdy málem stála život, muselo být pro Kotomi neuvěřitelně náročné. A ještě před pár hodinami jsem doufal v to, že Sanbi bude ten, který Kotomi přede všemi zvěční svou dravostí a agresivitou a nebudou s ní nadále zacházet jako s malým dítětem. Realita od představy byla nakonec ale úplně jiná, Sanbi totiž nakonec poklekl před jejím odhodláním, alespoň se to v mých očích v tuto chvíli odrazovalo. Měla na to stát v čele svého lidu, byl jsem v to přesvědčen, opět se u mě zažehla víra v ní a její schopnosti.

Tlakovou vlnou po větrné smršti roztrhala zem pod námi a tím tak narušila smrtící elektrické pole. Síla větru proudící všude do okolí mi zvedla vlasy i nafoukla oblečení, musel jsem před ní přivřít oči a kdybych měl levou ruku, předložil bych si ji před obličej. Můj pohled potom přešel k Nerovi, o kterého jsem měl starost. Ten blázen už se hrnul z kopule ve svém zuboženém stavu a říkal si o další nášup. Pochopil jsem jeho vyzývavý pohled a vrhl doposud držícího deštníkáře Nerovým směrem. Škubající se tělo v tu ránu sestřelila složená ocelová ruka a nehybně ho přišpendlila k zemi, už nehrozilo žádné nebezpečí. Ve chvíli, kdy Nero padl na kolena, můj cíl byl jasný mně i Kotomi. Kontrolovaným pádem jsem směřoval k zemi, znovu jsem se snažil využít chakrových řetězů k co nejmírnějšímu přistání. Nerovný povrch a mé relativně mělké zkušenosti s takovýmto karambolem zapříčinily, že se při tvrdším dopadu ozvalo v mém trupu nepříjemné křupnutí doprovázené mírnou bolestí. Sykl jsem a odkašlal si, bolest nepříjemně dotírala na plíce, ale nešlo o vážné zranění. Řetězy se pomalu vtáhly zpět do mých beder, zatímco jsem se rozběhl k Nerovi.

"Ty tvoje už tak odpudivý oči nevypadají moc dobře, jedno oko na Maroko, zkrvavený, no..." odlehčil jsem provokativním humorem nepříznivou situaci, přičemž jsem mu pomáhal opřít se o jednu ze zemitých zdí, která se zde vytvořila vlivem destruktivních technik. Přestože jsem měl na tváři úšklebek, Nero si mohl všimnout, že je zastíněný obavami. Začínal jsem totiž chápat, že síla klanu Uchiha si bere svou vysokou daň. Bez dotazů či připomínek se moje pravá ruka rozzářila do příjemné tyrkysové barvy, postupně jsem ji přikládal k viditelným ranám, které se na Nerově těle nacházely. V těchto polních podmínkách šlo opravdu o první pomoc, ale dostatečnou k tomu, aby se jeho stav alespoň prozatím stabilizoval.
"Teď vážně, Hashiru by věděl líp, jak s tím naložit," mé oči se střetly s těmi jeho, narážel jsem samozřejmě právě na ně. Poznal jsem, že nejde o běžné zranění, ale o něco komplexnějšího. Hashiru byl lepší a znalejší medik v těchto ohledech. Ruka mi přestala zářit, první pomoc byla dokončena... no, téměř. Rukáv jsem měl již vyhrnutý, ruku jsem pozvedl mezi mě a Nerův obličej. Mohl si i přes své aktuální dvacítky dioptrie všimnout, že předloktí bylo poseto několika jen tak tak viditelnými jizvami od zubů. Chtěl jsem říct, že to je lepší než jakákoliv značka chakra pilulek, ale vyslovit se mi to nepodařilo. Místo toho jsem při té chvilce ticha, s paží nataženou, Nerovi věnoval specifický a vše vypovídající pohled.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Hashiru Senju and Uchiha Nero like this post

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 8 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Wed May 05, 2021 11:26 pm

Útok, který jsem provedla, se nakonec povedl. Stejně jako se podařilo Reizovi pana Taua dorazit. Ovšem když jeho dopad na tvrdou zem, přestože se ji snažil zmírnit svými řetězy, se mi nelíbila. V tuto chvíli jsem byla citlivá, vnímala jsem snad všechno a měla jsem pocit, že křupnutí uvnitř jeho těla snad i slyším, ale taky to mohla být jenom moje představivost. Kdybych mohla být jen divák, počínání Nera, jenž nás svým výkřikem upozornil na nebezpečí, a Reiza, který nám dokázal, že i s handicapem je úžasný shinobi, užívala bych si tento souboj jako film v kině. Takto jsem až tolik šancí neměla.
Tolikrát jsem toto už zkusila, ale nikdy ne v souboji. Přestože jsem si na Sanbiho plášť zvykla, uvnitř mně pokaždé nastane obrovský vnitřní souboj. Síla, která mnou v tu chvíli prochází, to množství chakry, energie. To lačnění po divokosti, kterou sanbi jako svobodný tvor míval, to všechno je veliké pokušení zkusit víc a víc. Tříocasý to již nemyslí nijak zle, ale v tu chvíli je pečeť víceméně uvolněna a svoboda, i když kontrolovaná, je pro něj přímo lákavá a skrze mě ji může mít.
Můj plášť, ve tvaru velké želvy, plál do rozbitého okolí. Rudýma očima jsem se dívala na krvácející tělo našeho protivníka a s pěstí tak urputně staženou, až mi bělely klouby, jsem přemýšlela o Hideko. Tak moc mě štvalo, že unikla, aniž bych získala jakoukoliv další informaci o svém bratrovi. O Itsukiho plánu.
,,Dobrá práce." pochválil mě můj démon. Spokojený, jak to vyřešil.
,,Díky, Isobu. Za tvou spolupráci." usmála jsem se. Doufala jsem, že se moje tělo začne vracet do normálu, ale jaksi se Sanbimu ještě stále nechtělo. Otočila jsem se za sebe.
Na zemi ležel zakrvácený Nero. Životodárná tekutina mu vytékala z úst, z ran na těle...A z očí. Poslala jsem za Takumim Kitsune, měla jsem ji následovat, jenže....Nero ležel tady. Zraněný, protože bojoval za mě. Za nás. Ochránil nás. Udělal ze sebe lidský štít, který to schytal v plné parádě.
,,Nero." zašeptala jsem, zatímco jsem sledovala Reiza, jak pomocí svého lékařského umění Nera léčí a zaceluje mu rány na těle. Myslím, že si tímhle soubojem připsal na konto mladého těla další nové jizvy. Když mu nabídl ruku, kterou měl posetou jizvami od...zubů? Vzhledem k tomu, co nás vše učili od malička, vzpomněla jsem si, o co asi jde. Nejprve jsem si klekla k Nerovi. Stiskla jsem rty k sobě a palcem mu setřela krev od rtu a z jedné tváře to, co mu vytékalo z očí. Poté jsem položila ruku na Reizovo rameno a zavřela oči. Přelévala jsem do něj do něj chakru. Spojení s Reizem v tu chvíli bylo silnější. Přeci jen to byl on, kdo do mě Isobu zapečetil. Museli se poznat oba. Já ale myslela hlavně na to, abych pomohla jak Nerovi, tak Reizovi zároveň. Reizo bude potřebovat sám sebe ještě vyléčit. A Nero....Upřímně jsem se obávala o jeho oči. Tajemství sharinganu nám bylo skryté. Je to záležitost klanu Uchiha. Krvácení z nich ale nevěstilo vůbec nic dobrého. Chytila jsem Nera za ruku a stiskla ji. Takto jsem vydržela ještě chvíli a jakmile jsem měla pocit, že Reizo ode mě nabral nezbytnou část chakry, plášť se vytratil a moje oči se pomaličku měnily zpátky na ledovou modř. Cítila jsem a to moc dobře, jak se tříocasému nechtělo opět potlačit svou sílu, přeci jen mě nakonec pustil. Zhluboka jsem vydechla vyčerpáním a ztěžka dosedla na zem. Zamotala se mi hlava a měla jsem pocit na omdlení. Neomdlela jsem ale, jen jsem si otřela hřbetem volné ruky orosené čelo. S napětím jsem vyčkávala, jak po ošetření na tom bude Nero.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 8 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Uchiha Nero Thu May 06, 2021 10:17 am

Bol som rád, že tomu bol koniec ale teraz nasledovalo niečo úplne iné. Bol som ranený a to dosť, no i tak som sa nejako pripravil, ak by náhodou Isobu porušil našu dohodu. Nezdalo sa, že chcel Isobu ctiť našej dohody a očividne znova chcel nakopať zadok. Aj keď som skutočne pochyboval, že to myslel zle, keďže tu okrem mňa bol i samotný Reizo s jeho reťazmi. Tu v tom ale obaja dorazili ku mne.
"Si sa ráno videl v zrkadle?" Ani mňa žarty neopúšťali ako som odvetil na jeho odpudivosť mojich očí. Bol som si ale istý, že to nemohlo vyzerať úchvatne. Jeho liečenie ale nabralo na obrátky a ja som pocítil úľavu v pálivosti tela.
"Niekedy by si sa mal prestať podceňovať.." Hlesol som jednoducho ako predo mňa položil svoju okusanú ruku a nedôverčivo sa na neho pozrel, akoby som sa pýtal, čo akože teraz chce. Podľa otlačkov zubov a jeho techník som usúdil, že sa jedná o niečo liečivé, ale i tak som nečakal ten homo-vibe ktorý práve tlel v pozadí. Keď mi ale Kotomi zotrela krv z pier a očí, pocítil som jemnú triašku a chĺpky mi vstali dupkom na jednej ruke. Samozrejme to nebolo z nechuti, ale skôr. Radšej som pre istotu zatvoril oči a zakusol sa.

"Čo to.." Otvoril som oči. Reizova úžasná technika ma absolútne prekvapila. Ani som to nečakal ale predanie čakry bolo fakt účinné. Zrazu som pocítil v tele teplo ako keď si za daždivého rána dáte v posteli teplý čaj. Okamžite ma to zahrialo a aj keď únava nezmizla, predsa len to malo ohromný účinok. Tu sa ale do toho vložila Kotomi čo ma naštvalo. Začala do nás pumpovať svoju čakru, akoby sa nechumelilo a sama nepotrebovala oddych. Bolo jasné, že po tomto husárskom kúsku ju bez odpočinku nikam nepustím. Môj hnev pocítil aj Reizo, ako sa stisk mojich zubov zväčšil a maličký pramienok jeho krvi, ktorý okamžite zmizol, sa dostal do môjho obehu. Malo to však želaný efekt a ja som bol razom ako tak v poriadku, aj keď až tak zle som na tom nebol, čo by nevyriešil skok z útesu na ľadové bodce.

"Sorry.." Kývol som hlavou a upriamil nahnevaný pohľad na Kotomi, ako som sa pokúsil pridržať Reizovho ramena a použiť ho ako oporu aby som vstal. Tu sa však všetko posralo ako som namiesto jeho ramena rukou trafil vedľa a chytil vzduch. Na tvári sa mi objavil údiv ako som sa pozrel na dlaň mojej ruky a so záujmom som sledoval ako sa neskutočne rozostrila. V ten moment si asi obaja všimli, no, predovšetkým Kotomi isto, že moje uhľovočierne oči ako nočná obloha bez hviezd, no, neboli tak čierne ale jemne zošedli.
"Takže toto je tá cena na ktorú ma upozornil Goemon.." S údivom ale bez strachu som sledoval návrat do pôvodného stavu a následné zaostrenie. Vtedy som si spomenul na sestrine slová, že jej oči použijem.. že (ne)uvidím, kedy bude treba. Moja tvár skamenela a ja som sa rozhodol to zahrať akoby sa nič nestalo. Aj keď stalo a dosť. Moje slepnutie, ako sa zdalo pred všetkými, započalo.
"Tak, teraz je čas si vypočuť o čo tu ide.. A treba nájsť toho hajzla Kazeho, isto som ho dostal.. A ty Kotomi, oddych!" Zahral som do outu.
Uchiha Nero
Uchiha Nero
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 12. 07. 19
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 8 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Reizo Kaneki Thu May 06, 2021 4:35 pm

Jeho zpětnou narážku jsem slovy nekomentoval, ale mohl si všimnout, že se mi na tváři objevil další úšklebek, když mi rýpanec vrátil. Těšilo mě, že i v tak zuboženém stavu má také chuť vtipkovat. Nad poznámkou o podceňování jsem jen zakroutil hlavou, nepodceňoval jsem se, mé limity mi byly známy. Dokázal jsem mimo jiné také ocenit kvality ostatních a Hashiru byl nejlepším medikem, kterého jsem znal. Našly by se oblasti i v léčení, kde bych věřil více svým schopnostem, ale otázka týkající se zranitelnosti očí klanu Uchiha nebyla jednou z nich.

Přistoupila Kotomi, která si to možná neuvědomovala, ale v tuhle chvíli doplňovala energii nám oběma jen svou přítomností. Nerovi dopřála také komfort něžnosti, který mu já nabídnout nemohl. Sanbiho plášť, který ji stále neopouštěl, vypadal pozoruhodně a budil respekt, stáhl jsem z ní pohled zpět na Nera a pokračoval v léčení, nakonec si Nero i kousl, zatnul jsem pěst. Oči se mi zavřely, představa, že se střetneme pohledem, mě děsila. Riziko toho, že by se oteplilo až příliš a roztála by i samotná Kotomi, bylo příliš vysoké.

Ruka ledové princezny, která se mě dotkla, okamžitě rozproudila chakru tříocasého skrze mé i Nerovo tělo. Cítit takhle jen zlomek Sanbiho moci mě posilňovalo. Nerův stisk mě donutil se zamračit, ruka instinktivně vystřelila a jemně kousavého Uchihu propleskla. "To tě aspoň probere," odvětil jsem mu na jeho omluvu ospravedlňujíc svůj bitchslap. Když se pokusil neúspěšně vstát a pročesal svou rukou vzduch, pohlédl jsem starostlivě na Kotomi. Sice jsem měl páru, ale bylo mi jasné, že za jeho stavem nestál nedávný výchovný pohlavek. "Tak vstávej," podepřel jsem ho pod ramenem a vytáhl ho do postoje, nepříjemně mě přitom píchlo na hrudníku, ale se zaskřípáním zubů jsem to přešel. "A nejen Kazeho, chci je najít všechny," doplnil jsem jeho slova rozhořčeným tónem, v mých očích mohli oba sledovat pomstychtivé odhodlání. Nastavil jsem Nerovi ruku jako návrh k utvrzení našeho společného cíle.

The Handshake:

Ať už ji přijal nebo ne, otočil jsem se na oba a pokývnutím naznačil, ať se na deštníkáře podívají beze mě. Mohli pochopit, že jsem potřeboval chvíli k oddychu, opřel jsem se o kus zeminy a začal pracovat na vyléčení svého zranění sledujíc z dálky jejich počínání.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 8 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Sun May 09, 2021 7:14 pm

Doplnění mojí chakry nakonec zapůsobilo dobře. Toto jsem zkusila poprvé, fungovalo to. Měla jsem z toho radost. Je však pravda, že použití bijuu chakry v souboji není tak jednoduché jako její vyvolání mimo souboj.
Sledovala jsem, jak se Nero zakousl do Reizovy ruky. Na Uchihově těle bylo vidět, že se mu pomalu doplňuje energie. Jeho zranění se uzdravovala. Vznikla mezi nimi tak zvláštní chvilka, až jsem se zamračila a odkašlala si. Člověk, který y dva neznal, by řekl, že mezi nimi přeskakuje jiskra. Nakonec však však Reizo Nera propleskl a já se chtě nechtě usmála. Seděla jsem na zemi, dívala  jsem se na oba dva. A nelíbil se mi ani jeden. Reizo vytáhl Nera do stoje a dle jeho bolestivého úšklebku se moje tušení, že se opravdu vážněji zranil, potvrdilo. Do toho všeho Nero....Jeho oči...Byly jiné. Černé, ale jiné. Když se zapřel o Reiza, škobrtnul. Krev z jeho očí a teď změna barvy, vytrácel se z nich lesk. To ne...Měla jsem velmi zlé tušení. Chtěla jsm se okamžitě vyhoupnout na nohy a podepřít Nera, jenže mě nohy zradily a já jsem dopadla zpátky na zem. Natáhla jsem je dopřdu. Nohy mi strašně ztěžkly a bolely. Když jsem tak chvilku seděla, ucítila jsem veškeré vyčerpání. Do háje, musím na tom zapracovat ještě. Nero mi nařídil oddych a já jsem se zamračila. Stiskla jsem ruce do pěstí a zapřela jsem se o ruce a zaklonila hlavu. I kdybych chtěla, nemohla jsem teď vstát.
,,Pro začátek jsi to přehnala." zasmál se posměšně Sanbi.
,,Hm...Mohl jsi mě varovat dopředu." zabručela jsem mu zpět. On se znovu zasmál.
,,Nevěděl jsem, že jsi až tak slabá. Musíš zesílit...Ovšem, to od teď pro tebe bude těžší." prorokoval a ztratil se ve tmě.
,,Co? Jak to myslíš?... Haló?! Odpověz, Isobu!" tříocasý se už ale neozval a já mohla jen přemýšlet, jak to myslel. No skvělé, opravdu.
Reizo poodešel kus dál, aby vyléčil sám sebe a Nero se sháněl po Kazem. Já se rozhlédla kolem. Nerova bariéra byla ještě stále vztyčena.
,,Nejdřív bys měl začít zrušením bariéry, lvíče." oslovila jsem Uchihu přezdívkou, kterou jsem mu sama dala. Vždy jsem ho tím lehce namíchla. To má za ten rozkaz. Zároveň jsem chtěla pročistit atmosféru. Poskládala jsem pečetě, setřela jsem si téměř zaschlou krev ze rtu a vyvolala malou Kitsu. Nejdřív přiběhla ke mně, abych ji mohla pohladit a pomazlit se s ní. Pak jsem jí pošeptala Reizovo jméno a že má sledovat Kitsune. Kitsu odběhla a vyskočila Reizovi na rameno. Otřela si o něj tvář a huňatý ocásek mu obtočila kolem krku jako šálu.
,,Reizo, seznam se. Tohle je Kitsu." pousmála jsem se.

Matsumuto - jo - Stránka 8 Kitsu10
,,Dovede tě, kam potřebuješ. Stačí jí to říct." Kitsu byla nejmladší z lištiček. Neuměla mluvit, neměla ani žádné schopnosti, ae jako každá liška, uměla stopovat. Ať se Reizo vydá za Mikoto, kde může pravděpodobně najít i Takumiho, nebo se vydá jinam,, Kitsu ho tam dovede a navíc může přiběhnout za námi, abychom mu šli na pomoct. Nechtěla jsem ho více zdržovat, teď byla každá minuta drahá a já tu dřepěla na zemi a nemohla se hýbat. Jo, to je totiž princezna, jak se patří, ušklíbla jsem se na sebe.
,,Nero? Prosíím," natáhla jsem k němu ruku, čímž jsem mu naznačila, jestli by mi mohl pomoci se alespoň zvednout ze země.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 8 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Uchiha Nero Sun May 09, 2021 8:14 pm

Keď mi Reizo strelil po ústach okamžite ma to vrátilo späť do reality. Na chvíľu som zaklipkal očami a chytil si miesto kde mi vrazil. Následne mi ale pomohol na nohy a ja som mu len s úškrnom odpovedal.
"Všetkých." Súhlasil som okamžite s ním ako mi pomohol na nohy a skutočne som mu v rovnakej sile chytil ruku, teda, aspoň tú jednu zdravú, ktorú som mu takmer zdevastoval rukami tiež. To bola pravda, odhodlanie tlelo aj v mojich očiach, aj keď som mal neblahý pocit, že boli len bábkami v oveľa väčšej mocenskej hre. V túto chvíľu sme mali aspoň toto za sebou, mal som zato, že budem musieť pomôcť Kotomi ďalej. Utvrdiť jej pozíciu a zistiť o čo všetko ide. V tú chvíľu sme mali ale s Reizom iné povinnosti.

Keď ma nazvala tým slovom do krvi by sa mi nedorezala, i napriek faktu, že zo mňa tiekla ešte pred chvíľou z obrovského množstva otvorov, úst aj očí. Len som sa ku nej otočil, po jej vnútornom boji so sanbim, ake sedela na zemi a priložil som si prst k ústam.
"Pšššt..!" Prehovoril som a následne skutočne bariéru zrušil, ako sa kitsu rozbehla k Reizovi. Tak ako on asi mal v pláne sa vydať stopovať Takumiho, ja som sa došilhal smerom k miestu kde som našiel zraneného a v bezvedomí Kazeho. Po chvíľke som sa vrátil ako som za sebou tiahol bezvládne telo Kazeho a spútal som ho rovnako ako jeho spoločníka. Bolo jasné, že sa s ním chystám porozprávať len čo bude možné. Možno aj preto, aby som zistil o zvyšku ich tímu a spoločne s Reizom sme ich mohli vystopovať.

"Ale čo, nemáš sily? Tá "mocná" princezná? Netvrdila si mi, že ma zbiješ?"Spýtal som sa jednoducho s vážnym pohľadom a znova sa mi rozladil zrak, ako som sa po chvíľke naťahovania s ňou pokúsil jej podať ruku ale trochu pomimo. Zaklipkal som páliacimi očami až sa mi zrak zaostril a ja som jej pomohol vstať. Začínal som si uvedomovať, že to, čo mám s očami nejde liečiť len tak a že je to skutočne trvalé.
"Čo teraz?" Spýtal som sa. Mali sme tu po bitke a nejaký damage kontrol by bolo treba. Reizovi som veril že skutočne nájde Takumiho aj Hyuugovic holku. Už len preto, že mi bolo jasné, že s tou Hyuugovic holkou mal plány.
Uchiha Nero
Uchiha Nero
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 12. 07. 19
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 8 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Reizo Kaneki Sun May 09, 2021 8:57 pm

Nerův příslib podáním ruky mě potěšil, splnit takový úkol bych se vydal sice i sám, ale pustit se do toho s někým jako byl právě on po boku, mě naplňovalo snad ještě větším odhodláním. Zatímco jsem se v ústranní léčil, můj pohled těkal mezi Kotomi a Nerem, nevypadali zrovna nejlépe, ale humor i úsměvy, které je ani v takovémto stavu neopouštěly, mě ubezpečovaly, že si poradí. Ohnivá bariéra, která okolo i nadále žhnula se chvíli po Kotomině poznámce rozpustila. Vskutku pozoruhodná technika, vidět ji dvakrát v tak úzkém časovém horizontu a přežít ve zdraví...

Kotomi ke mně poslala roztomilou lištičku, která se mi obmotala okolo krku, rty se mi roztáhly do upřímného úsměvu. Nastavil jsem před rameno, kde měla přední tlapky a hlavu, ukazováček, aby si mě mohla očuchat, nakonec jsme si její packou a mým prstem ťukly na znamení nového parťáctví. Zdálo se, že je natěšená na nějaké to dobrodružství. Pohledem jsem se vrátil zpět ke Kotomi a přikývl na znamení díků. Něco se mi na ní nezamlouvalo, ale nedokázal jsem odhadnout, o co šlo, zdálo se jakoby ve snaze zvednout se táhla tíhu nejen sebe samé. Když Nero odkudsi vytáhl Kazeho a vrátil se ke Kotomi, vnitřně mi to však zvedlo náladu a zároveň přesvědčilo, že to zde opravdu zvládnou.

"Mizíme odsud, tohle se nám uklízet nechce, že Kitsu?" navázal jsem nejprve na naše předchozí vtípky s úsměvem, který se následně zmrazil do vážnějšího výrazu, "dám vám vědět, až... najdu Takumiho." Nevěřil jsem, že ho najdu živého, vlastně jsem ani nepředpokládal, že ho najdu, ale to Kotomi nepotřebovala slyšet. Třeba jsem se mýlil, chtěl jsem se ve svých odhadech mýlit, a to nejen v souvislosti s Takumim. Pěst se mi sevřela, já se otočil a vydal k lesům bez dalších slov s prostým mávnutím ruky na rozloučenou.


přesun
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 8 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Mon May 10, 2021 9:16 pm

Nero zareagoval přesně, jak jsem očekávala. Po klučičí tropické chvíli a otřesení ruky se na mě Uchiha zamračil. Někdo by jeho téměř vražedný pohled mohl brát fakt vážně, já se jen lehce usmála a nakrčila nos, když si mě začal dobírat. Samozřejmě, že jsem neměla sílu. Vždyť jsem si poprvé zkusila být opravdickým démonem! No, v tuhle chvíli jsem neměla ponětí, co všechno se sanbim dovedu. Nebo co bych jednou mohla umět. Na to mě čekala ještě opravdu dlouhá cesta.
,,Přestaň mě pštít!" odsekla jsem mu a otočila pohled na Reiza. Nero mezitím zrušil bariéru a já sledovala Kitsu, jak se seznamuje s blonďáčkem, který mi od začátku dobrodružství stál po boku. Po své pravici jsem měla silného, mladého Uchihu, který si prorazil cestičku mnohem dál, než kdokoliv jiný. Měla jsem možnost spolupracovat s těmi nejlepšími. Tenhle boj ale nedopadl vítězně pro nás. Lidé z hradu, někteří mí shinobi, někteří další členové Kuroi Hitsuji, při tomto útoku zemřeli. Naštěstí však zafungoval jakýsi krizový plán, který jsme společně již před třemi lety stanovili. Hrad neměl jen sklepení. Tajné cestičky po hradě, tajné komůrky. Shinobi, jež ovládají doton a katon společně vytvořili hluboko pod zemí tunely, kterými se lidé v tomto hradu a přilehlého okolí mohli evakuovat a zároveň za sebou zamést stopy. Samotřejmě, že o těch cestách věděli i Kuroi Hitsuji. V tu dobu byli součástí tohoto všeho, jenže....O nevinné jim nešlo, měli trochu jiný plán.
Nero poodešel kamsi dál, Reizo se věnoval svému zranění a Kitsu. Já se zamýšlela nad tím, co se to tu vlastně teďka odehrálo. Proč hlavně. No, ono se to dalo očekávat, že s Takumim nebudou souhlasit, jenže...Provést útok po vyhrané vojně mi přišlo nesmyslné. Měla jsem zlé tušení, že v tom bude něco víc.
Znovu jsem si otřela orosené čelo a Nero mi jako kořist na hromádku položil Kazeho tělo. Těžko říct, jak moc při životě byl. Pojistila jsem si to ledem, udělala jsem z Kazeho nanuk. Můj černovlásek mě následně vytáhl do stoje. Teda....Netrefil o centimetr mou ruku. Šla jsem mu s ní vstříc a pevně se ho chytila. Zjevně se tím moc chlubit nechtěl, takže jsem to nijak nekomentovala.
,,Dávej na sebe pozor." rozloučila jsem se s Reizem, který se mezitím vydal po stopách, které mu Kitsu ukazovala. A hlavně na místo, odkud....se naposledy ozýval souboj. Upřímně jsem doufala, že budou v pořádku.
,,Co teď? Toho.." ukázala jsem na Kazeho, ,,necháme někde zavřít. Ty teď své oči nebudeš používat." sykla jsem na Nera, když jsme tu osaměli. Docházelo mi při jeho reakcích o co tu jde. Nemínila jsem Nera nechat oslepnout.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Hashiru Senju likes this post

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 8 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Uchiha Nero Tue May 11, 2021 6:40 am

Úsmevné ostávalo, že môj vražedný pohľad nedokázala brať vážne Kotomi, pričom to bola ona ktorá vedela čoho som ako hrdý člen klanu Uchiha schopný. Neštítiť sa ani zavraždiť človeka. Ak sa ale rozhodla pokračovať v tejto provokácii smerom voči mne, vedela, že túto vojnu s určitosťou zvíťazím ja! Ako tá pravá ALFA medzi nami dvoma. Každý vedel odpoveď......
"Inak čo, starká?" Spýtal som sa smerom voči nej, adresujúc ďalšiu provokáciu ktorú nemala rada. I napriek tomu, že sme boli len tesne po súboji sa zdalo, že nie je pre mňa problém naďalej vtipkovať. O to viac to bolo zaujímavé v tom, že sám som cítil trvalejšie následky, než som si prial.

Po návrate s Kazem som sa nestačil čudovať, o čo vlastne Kotomi išlo.
"No, chceli sme ho vyspovedať, načo riskovať, že umrie?" Spýtal som sa bez náznaku súcitu voči nemu ako som hľadel na jeho štruktúru meniacu sa v ľad. Predsa len, už tak bol ranený a bez vedomia, ale tak čo, bol tu ešte ten tretí idiot. Otočil som sa k hradu, áno, množstvo ľudí skutočne dokázalo utiecť a medzi nimi i samotní Kuroi, avšak i z ich členov ešte niekoľko na hrade ostalo, aj keď bez zmyslu bojovať, v tú chvíľu to nehralo rolu.

"Ešte nie je koniec, ešte ich tam pár je. Treba dokončiť čo začali.." Vysvetlil som následne čoho sa však chytila mojej ruky a vytiahla sa vlastnoručne späť na nohy. Vďaka nim som však bol v stave, kedy som aj niečo mohol skutočne urobiť a dokonca nechať Kotomi sa podoprieť.
"To bol rozkaz? Pšššt, ani nesranduj," zaprovokoval som a následne zmenil tvár na vážnu, možno aj preto, že som sa skutočne na chvíľu i ja zľakol jej syknutia, "neviem prečo by som nemal." Vysvetlil som, úplne ignorujúc môj zdravotný stav, vlastne ako vždy. Zahľadel som sa na tých dvoch. Krátke genjutsu a povedia všetko. Teda, ak ma prv Kotomi nezmláti.
Uchiha Nero
Uchiha Nero
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 12. 07. 19
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 8 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Tue May 11, 2021 8:55 pm

Samozřejmě moje popíchnutí nenechal jen tak. Vrátil mi to i s úroky. Když se mi posmíval kvůli mé výšce, tak jsem to ještě vzala, ale bytostně jsem nesnášela, když se navážel do mého věku. Nebyli jsme od sebe o tolik starší! Ošklivě jsem se na něj zamračila a ne příliš slušným gestem, náznak strčení prstu do krku, se vyjádřila, co si o jeho oslovení myslím. Více jsem se nevyjadřovala. Nebyl čas na dohady. Ztěžka jsem vydechla a prohlížela si svůj výtvor.
,,Neumře, jen se nebude moci hýbat." pokrčila jsem rameny. Kaze zmrznul jen po krk, hlava mu na dýchání zůstala volná. Jeho plíce si nějak poradí. Pohlédla jsem na pana Taua. Nero si z něj udělal osobní terč. Kdyby se nestalo, co se stalo, vypadalo by to celkem vtipně. Terč a nanuk.
Obrátila jsem pohled na Nera. Zadívala jsem se do jeho očí. Tentam byl lesk a jiskra. Z barvy ebenového dřeva se pomalu stával popel.
,,Protože bych ráda, abys mě viděl a ne si jen matně vzpomínal, jak vlastně vypadám." vztáhla jsem k němu ruku a pohladila ho po tváři. Povzdechla jsem si. Byli jsme uprostřed bojiště, pomalu se k nám hrnuli shinobi, kteří mi zůstali věrní. V krátkosti jsem jim vysvětlila, co se tu stalo, i když spousta z nich to viděla na vlastní oči.
,,Tyhle dva vyzpovídáme. Nejprve bychom..Umm chci vědět, co je s mým bratrem." rozhodla jsem nakonec. ,,Kazeho a jeho společníka necháme prozatím přemístit do hlídané věznice v Hikone-gai. Později se s nimi vypořádáme." jemně jsem si skousla bolavý prokouslý ret. Teď když bylo po souboji, zmocňovala se mě opět nervozita, zda je Takumi v pořádku.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 8 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Uchiha Nero Wed May 12, 2021 7:52 am

Správanie hodné princeznej, to bolo čo mi prešlo hlavou ako som s úškrnom sledoval jej reakciu na moju poznámku. Samozrejme som si nemohol odpustiť, aby som ju neprovokoval ešte trochu viac, než fakt vybuchne a ja skončím v zlom stave. V horšom ako v tom iglu v lese.
"Ale no, takto sa správať voči o toľko mladšiemu v tvojom veku? Toto ho učiť?" Spýtal som sa odhŕňajúc si pár pramienkov vlasov z čela, ktoré sa mi dostali z gumičky počas tohto súboja. Zase ma na chvíľu zaštípali oči, čo bolo vidieť na jemnom navlhnutí, ale zrak ostal ostrý. Očividne napätie ustúpilo aspoň na malú chvíľu.

"Ale pšššt, prečo by som ťa nevidel, veď som úplne v poriadku. Až sa sám tomu čudujem, mal som pocit, že v tej kupole umriem.. Keby ťa nebolo.. Znova.." Hlesol som potichu a následne sa otočil k obyvateľom hradu ktorým začala Kotomi rozkazovať. Ja som mal ale s určitosťou v pláne niečo urobiť a tak som sa vydal práve za tretím členom aby som sa ho pokúsil prebudiť a skutočne využiť svoje oči na niečo iné.

"Určite žije, to je snáď jasné. Bol s tou Hyuuga a ešte sa tam vydal Reizo, aj keď mu asi potrvá, než ich nájde a Kitsu dobehne s polohou, ale zase, tvojho brata by som nepodceňoval až tak. Nie je tak slabý ako si každý myslí. A to stačila len chvíľa s ním." Prehovoril som potichu a len k jej ušiam ako som si čupol a zhlboka povzdychol. Chcel som ju utešiť a pokúsiť sa, aby toľko nestresovala, upokojiť ju. Únava padla i na mňa, ani ich čakra nenahradí plnohodnotný relax, ktorý by sa mi hodil. Teraz, ako v tom iglu, som si ale nemohol dovoliť položiť hlavu do jej klína.
Uchiha Nero
Uchiha Nero
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 12. 07. 19
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 8 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Wed May 12, 2021 8:55 pm

A Nero provokoval dál a dál. Povzdechla jsem si. ,,Tebe už nic nového naučit nemůžu." zakroutila jsem hlavou ještě než se k nám nahrnuli ostatní. Byl na něm ale vidět pokles nálady. Dnes se tu odehrál souboj, který nás oba poznamenal. Každého však jinak.
,,Nenechám tě umřít Ani nikoho dalšího." odpověděla jsem mu tiše jako on mně. Zatímco jsem udílela rozkazy, Nero si dřepnul. Byl unavený. Nedivila jsem se mu. Na rozdíl ode mě, kdy já čerpala chakru od sanbiho, on čerpal tu svou. Byl navíc zraněný a jeho oči....Nedokázala jsem se pořádně soustředit.
,,Tyhle dva eskortujte do věznice v Hikone-gai. Pod přísné hlídání. Jestliže se  dozvím, že s nimi bylo jakkoliv manipulováno, že byli osvobozeni či cokoliv, přísahám, že toho činu budete litovat a postarám se o to osobně." Obdobně jako Kazeho jsem i Taua uzavřela do ledu. Můj led jen tak neroztaje, takže přesně poznám, zda se někdo o něco nepokusil. Ostatní se chopili zbytku. Odstraňování sutin, pomoc raněným. Všichni medici se již pustili do práce a spousta dalších lidí pro ně stavěli rovnou venku stany, kam mohli zraněné umístit. Bolelo mě z toho u srdce.
Klekla jsem si na zem vedle Nera. Položila jsem mu ruku na rameno. ,,Zvládneš to?"
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 8 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Uchiha Nero Thu May 13, 2021 6:14 am

"Kedysi bola s tebou väčšia sranda.." Povzdychol som si na jej reakciu a mávol na ňu rukou, akoby som to vzdal. Za môj pokles nálady ale predsa len nemohol súboj, čo som dal značne najavo. A zhoršila sa ešte viac pri pomyslení nato, že budem musieť zapečatiť znova všetky zbrane späť na miesto. Nejako sa mi ich ale nechcelo zbierať ručne, takže.
"S tým nič neurobíš, vitaj vo svete Shinobi, ľudia umierajú.." Povzdychol som si pri jej odpovedi a rozhliadol sa po zdevastovanej krajine v okolí hradu a tiež hradu, ktorý si to odniesol tiež. Moja technika spoločne s tou magnetickou tu urobila riadnu paseku.

"Počkaj.. Ja mám ešte s nimi plány.." Prehovoril som na Kotomi ako sa pokúsila odstrániť odo mňa naše jediné vodítko. Nešlo mi ani tak o Takumiho ako skôr o samotné Kuroi, informácie o nich, o ich členoch a pohybe, keďže práve on bol tiež jeden z najviac vplyvných členov. Bol ale preč a ja som si sadol.
"Kso.." Povzdychol som si, ani kúsok srandy mi nedokáže nechať. Som sa cítil pod papučou ako ešte nikdy. Keby to nebola ona, protestoval by som viac, ale, pre tú zmenu, som poslúchol a čušal. Videl som jej pokles nálady tak aspoň aby mala o starosť menej.

Zatiaľ čo začali ostatní prehľadávať sutiny, chcel som priložiť ruku k dielu ale pocítil som práve Kotomininu ruku na mojom ramene. Pohliadol som na ňu.
"Samozrejme, hneď to odstránim.." Netušil som načo naráža, ja som si myslel, aj keď chybne, že na tie stovky zbraní odo mňa váľajúce sa neďaleko ako hŕba, ktorú len tak nespratajú a určite zavadzala. Ako som na to pohliadol bolo jasné, že sa chystám využiť znova techniky očí na ich odstránenie.
"Nejako.." Dodal som škrabúc si zátylok krku a ruku presunul k ramenu kde ju mala ona, kde som tú svoju dlaň položil na vrch jej ruky.
Uchiha Nero
Uchiha Nero
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 12. 07. 19
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 8 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Sun May 16, 2021 7:12 pm

Jak jsem tak klečela vedle Nera, rozhlížela jsem se po okolí. Bylo celé rozmlácené. Zničené. Na zemi leželo pár nehybných těl. Méně zranění odnášeli hůře zraněné. Pocit, že se situace začíná ucelovat, byl pryč. Zase vše bylo rozvrácené. Začínalo mi docházet, že souboj, který se zde odehrál, bude mít vliv na celé dění budoucnosti. Zalitovala jsem, že jsem se narodila do téhle doby. Proč?
Z rozjímání mě probral Nerův hlas. Bodlo mě u srdce. Dívala jsem se na jeho tvář z profilu. Tvář kluka, tělo muže, duše vojáka, srdce hodné mého. Chytila jsem ho za ruku, druhou jsem mu položila na tvář a natáhla jsem se k němu. Políbila jsem ho lehce na rty. Zastyděla jsem se za své myšlení. Nebýt Nera, nikdy bych nedošla tak daleko. Kdybych se nenarodila, nepotkala bych ho.
Přiběhla k nám Kitsune. Moje milovaná lištička.
,,Kotomi, problémy." posadila se přede mě aby se vydýchala. Pohladila jsem ji a nechala si vysvětlit situaci. Reizo našel Takumiho, jenže..... Prosebně jsem se zadívala na Nera. Museli jsme vyrazit. Co nejdřív.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 8 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Uchiha Nero Mon May 17, 2021 1:03 pm

Nezdalo sa, že by ma nejako trápilo zdevastované okolie, mŕtvi alebo ranení, ako už poznamenala princezná, dušou som bol vojak a o to viac, vojak najmocnejšieho klanu na svete. Keď mi však otočila tvár a pobozkala ma, začervenal som sa. Moje ľadové srdce verného Uchihu dokázala roztopiť tak ľahko, čo bola celkom irónia, keďže jej Kekei Genkai bolo tvorenie ľadu.
"Takto na verejnosti?" Spýtal som sa so šibalským úsmevom načo následne pribehla Kotominina líška. Problémy snáď boli jasné, už z počiatku, a tak som sa i za pomoci Kotomi postavil a tým jej naznačil, že môžeme vyraziť. Obaja, pretože po Itsukiho zrade a smrti som sa stal podľa všetkého jej pravou rukou.
"Môžeme.." Opätoval som jej bozk pri vstávaní a narovnal si kimono, založil katanu späť do puzdra, moju čiernu katanu vo farbe mojich zhoršujúcich sa očí. Upravil som si aj vlasy a spoločne s Kotomi vyšiel v ústrety novému nebezpečenstvu.
Uchiha Nero
Uchiha Nero
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 12. 07. 19
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 8 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru