Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Matsumuto - jo

+9
Arakawa Kaori
Shinobi (Samurai)
Reizo Kaneki
Sayori
Tori
Uchiha Nero
Hashiru Senju
Megumi
Tobiru Senju
13 posters

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Matsumuto - jo

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu Jun 14, 2018 4:37 pm

First topic message reminder :

Sídlo, které původně patřilo nevlastní matce Kotomi, Kaie Yamadě. Sídlo odkoupil sám feudální pán jako dárek k výročí svatby. Když byla Kotomi malá, trávila s matkou na hradě hodně času.
Po událostech, které se staly v hlavním sídle, po zradě, kterou její macecha spáchala, sem Kaia uprchla. Strážena Reininými zřízenci.

Matsumuto - jo - Stránka 7 4gqtiwvo4zu3nk6ld56ydcamoyp9251sh

Podaří se nám ho získat zpět?
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Gama Sennin
Gama Sennin

Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 06. 05. 16

Návrat nahoru Goto down


Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Reizo Kaneki Mon Apr 12, 2021 8:02 pm

Nespokojil jsem se s ani jednou odpovědí sourozenců. Že střetnutí nebylo zbytečné, ale situaci se opět rozhodl vzít do svých neschopných rukou, namísto aby využil možnosti spojit se s Kotomi? Že nechce vládnout, ale tolikrát měla možnost ustoupit do ústranní, když Reina a tím pádem její pomsta zmizela? Správná chvíle jen tak nenastane, musí se aktivně hledat. Je špatné hnát se za jediným řešením, proč nezvážit alternativy... Moje uvažování nebylo bezchybné, příliš jsem byl ovlivněn emocemi a racionalita ustupovala.
Těžko jsem hledal slova a způsob, kterými bych Kotomi odpověděl a než se tomu tak stalo, princezna se již dala do pohybu, načež byla zastavena trojicí z Kuroi Hitsuji. A následně se vše semlelo až do této chvíle. Zaskřípal jsem zuby, moje rozhořčení tihle svým jednáním násobili. Jak nám tohle mohlo ujít, ve vlastním hradě, vlastní lidi. A pro co? ... Itsuki ...
V hlavě jsem mapoval prostředí a současnou situaci, ve které jsme se nacházeli. Musel jsem adaptovat svůj styl boje kvůli absenci levé ruky. Vezmi odsud Kotomi? Zachraň Takumiho. Ne... Probleskla mi hlavou Nerova žádost, když jsem sledoval rozzuřený výraz na tváři ledové princezny... sněžného démona. Cítil jsem Sanbiho přítomnost, přeci jenom jsme měli neoddělitelnou společnou minulost. Moje řetězy byly ty, které ho uvěznily.
"Kotomi nebude utíkat!" oponoval jsem razantně Nerovi vzápětí, ale slova směřoval od počátku spíše ke Kotomi, "může teď ukázat, že není slabá princeznička! Stále čeká na nějakou chvíli, ale nikdy sama neudělá potřebný krok. Nemůžeme ji jen vodit za ručičku...!"
Chtěl jsem pro jednou Kotomi vidět zuřit. Dospět? Byl to dobrý nápad? Věděl jsem, že na zkrocení bytosti v jejím nitru pracovali intenzivně... s Nerem. Matsumoto-jo bylo příjemné a hezké místo.
"Přece nenechá umřít dalšího člena rodiny!" křikl jsem dodatečně, v hlase nic poznat nebylo, avšak v duchu jsem cítil, že toto již zašlo příliš daleko. Na Kotomi bylo reagovat, jasné bylo, že se neplánuji vydat za Takumim a ani tady nechat Nera samotného, aby se sám předváděl. Byl jsem ochoten krýt Kotomi v cestě za bratrem, kdyby se pro to rozhodla, ale bylo nadmíru jasné, že se tomu trojice žoldnéřů pokusí zabránit. Stál jsem připraven defenzivně reagovat, případně podpořit něčí útok. Také jsem se nacházel velice blízko okna směřujícího do zahrad, takže i další varianta reakce byla v záloze.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Gashadokuro Mon Apr 12, 2021 8:25 pm

Utekala .. nie odo mňa ale inokade. Ako keby som ani neexistovala. Nafúkla som líce keď som pomocou Kanchi zistila túto skutočnosť a len som si oduto položila ruky na hrudník. 

"To vôbec nie je fér ty bielooká opica!" Zakričala som na plné hrdlo. Pochybovala som ale, že ma Mikoto počula. Bola moc ďaleko... no a tak som s ďalším, až zúfalým povzdychom vyrazila smerom za ňou. Snažila som sa ju dohnať čo.. by malo ísť lepšie kvôli Takumimu, ktorého musela ťahať za sebou. Bola som nazlostená, no skôr to vyzeralo ako taký ten decký hnev. Ako sa dieťaťu niečo nepáči a je pripravené hodiť sa o zem a zaČne revať.. to by som spravila tiež no.. to by mi moc nepomohlo. A ja som tu perdsa len bola z nejakého dôvodu!


Razila som si cestu chodbami, chodbičkami.. pár krát aj nejakým shinobi ktorý na mňa pozeral ako vyjavený puk. No zväčša to bol krátky proces. Kopačka do brady, prišpendlená noha do zeme mojou kosťou.. bolo toho viac. Ak sa Hyuuga pozerala, mohla si všimnúť že mi ani nevadilo kto sa náhodou prikotúľal k mojej ceste. Niekto z Kuroi Hitsuji? Niekto od Kotomi? Shinobi? Samurai? Všetci boli potencionálny ježko priśpendlený k tomuto hradu. Dokonca aj služobníctvo. Mala som však len jeden cieľ a zatiaľ to vyzeralo tak, že to je práve ona s Takumim.
Gashadokuro
Gashadokuro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 12. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Takumi Yamada Mon Apr 12, 2021 8:58 pm

Kotomine posledné slová pred našou rozlúčkou mi síce utkveli v pamäti, no vzhľadom na všetok ten chaos, čo sa práve kvôli Kuroi Hitsuji spustil, som ich musel vypustiť z hlavy skôr, než som nad nimi dostal príležitosť čo i len poriadne pouvažovať. Sústredil som sa len na jediné - ako čo najskôr uniknúť z nepriateľského teritória. "Tú máš už posledné dva roky," ubezpečil som Mikoto, že dôverujem jej úsudku, a nechal sa ňou bez problémov ruka v ruke viesť. Na nejaké formality nebol čas. Jediné, čo ma do istej miery trápilo, bola skutočnosť, že som prinútený stiahnuť chvost a zdrhať, hoci by som sa najradšej otočil a išiel sa uistiť, že je u Kotomi všetko v poriadku, no vzhľadom na to, že som s najvyššou pravdepodobnosťou bol hlavným terčom útoku ja, by som svojou prítomnosťou všetko akurát ešte viac skomplikoval. Aj keď mi teda srdce kázalo inak, mal som v mysli dostatok racionality na to, aby som sa držal pôvodného plánu a dal sa na taktický ústup. Voľnou rukou som však pre prípad núdze pevne zovieral katanu.

Navzdory tomu, že sme boli prenasledovaní, sa Mikoto príkladne darilo vyhýbať nepriateľským jednotkám a zdržiavať opozíciu. Na to bol vonkoncom jej byakugan ako stvorený. Bol som si síce vedomý i toho, že by ma mala sledovať a mať nejaký záložný plán aj Kokoro, ale Mikoto som predsa len dôveroval o čosi viac. Na život hárem protagonistu som si už v obklopení dynamickej trojky Mikoto, Kokoro a Yogan zvykol, takže prípadné žiarlivostné scény som bol ochotný pri najhoršom dodatočne absolvovať v bezpečí domova. "Dobrá práca," pochválil som svoju spoločníčku za to, ako rýchlo nás dostala k realistickej únikovej ceste, dal si krátku chvíľku na vydýchnutie a naposledy sa obzrel za seba. "Kotomi... prosím ťa, neurob kvôli mne žiadnu hlúposť," zamrmlal som si popod nos s ustráchaným pohľadom, poriadne sa nadýchol a vydal sa plnou parou s Mikoto po mojom boku a Kokoro za mojim zadkom vpred. -> SPOLOČNÝ PRESUN
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Mon Apr 12, 2021 9:27 pm

ydFW2P7.png Bola pravda že trojica z Kuroi Hitsuji očakávala odpor prevažne zo strany Takumiho, a tak ich pozornosť smerovala k Mikoto, ktorá pravdepodobne veľmi inteligentne zvolila cestu ústupu. Halou sa ozval sykot, keď sa žlté dymové guličky rozprskli a zavalili trojicu dymom.  "Pozor!" Zrúkla jedna z osôb, ozvalo sa zopár nadávok, nejaký menší buchot a v momente keď sa dym zas utratil, Hideko v rukách zvierala oboch svojich kolegov, ktorých sa jej podarilo prevažne vďaka jej veľmi dobrým reflexom stiahnuť z dráhy chakrových senbonov. 



"Eeeh toto nebolo súčasť plánu huh?" zamrmlal okuliarnik, ktorý pohotovo doskladal sériu svojich pečatí a medzi jeho dlaňami sa objavil malý žiarivý orb, z ktorého sálalo neuveriteľné teplo. Dlane nasmeroval smerom na Kotomininu trojicu a vodné ihly sa začali vyparovať vo vzduchu. "Ste si istá že, si tým chcete prejsť Hime?" Pousmial sa okuliarnatý chlapík. Malý žiarivý orb sa spomedzi jeho rúk vyparil a on podvihol ruky, ako keby sa vzdával a nechcel bojovať. "Nie že by som s vami pár kôl ne.. "


"Kaze, drž hubu.." Prehovorila Hideko a Kaze zmĺkol. Jeho slová prechádzajúc do povzdychu. Nero si mohol uvedomiť, že jeho genjutsu nenašlo svoj cieľ. Nedokázal zachytiť pohľad od Hideko. Keď si prehral zopár spomienok dozadu, nikdy sa mu toto dievča vlastne do očí nepozrelo.
"Z tvojho arogantného tónu usudzujem, že sa mi snažíš hrať s hlavou s tými svojimi očami... tsch všetci vyzeráte rovnako. Rovnaké vlasy.. rovnaké kecy.." Tento krát bol práve Kaze ten, ktorý trocha prevrátil očami - keby že to je cez jeho okuliare vidieť. No na druhú stranu jeho gestikulácia hovorila za seba. Chytil sa za hlavou a zamrmlal niečo na spôsob: "A že ja som ten ukecaný." No počas tejto krátkej výmeny názorov spoza ich tela niekto vymrštil desiatky shurikenov, ktoré hľadali svoj cieľ. Boli rozmiestnené tak, že sa snažili zasiahnuť každého z trojice. Ako Kotomi, tak aj Reiza a Nera. Mal ich na svädomí tichší člen Kuroi Hitsuji, ktorý v ruke držal svitok - pravdepodobne pôvod už dspomínaných shurikenov.
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Tue Apr 13, 2021 7:14 pm

Věděla jsem o sobě, že jsem horká hlava. Zaútočit jen tak z ničeho, sama bych to do sebe neřekla. Setkání se starším bratrem po několika letech rivality bylo pro mě příliš emočně náročné. Nečekala jsem však, že bych je tímto útokem zasáhla. Chtěla jsem se pro jistotu dostat co nejdál. Horší bylo, že jsem málem zasáhla i Nera. Kso, soustřeď se, než to ještě zhoršíš! Nadávat v duchu jsem si klidně mohla, ale situace pro mě nabírala horší a horší směr. Kluk s brýlemi prostě jen tak nechal moje jehlice vypařit. Tohle bude oříšek, nechá můj led zmizet jako páru nad hrncem...A ještě k tomu ta poznámka.
,,Ale fuj." zašklebila jsem se automaticky, aniž bych nad reakcí nějak víc přemýšlela. Byla jsem trochu ráda, když ho Hideko zastavila, jenže to už se na nás řítily shurikeny. Vzhledem k tomu, že i Nero se dostal do naší blízkosti, postavila jsem kolem nás tří ledovou stěnu. Bylo znát, že jsem měla svou chakru pomíchanou se sanbiho. Shurikeny se měly těsně před střetnutím s námi zabořit do ledové stěny, načež se stěna roztříštila jako sklop na spoustu malých či velkých střepů.
,,Pokud Takumimu nebo nám ublížíte, nebudete o nic lepší, než Reina a všichni ti, kteří usilovali i život klanu Yamada a co zabíjeli nevinné lidi v téhle zemi.." odmlčela jsem se, abych nabrala dech a mohla pokračovat. Jenže mě překvapila Reizova reakce, když po něm Nero chtěl, abychom odtud utekli. Sebralo mi to veškerá slova, která jsem měla překvapená. Zato ta jeho bodala jako střepy, které po mé stěně zůstaly. Po pár vteřinách nevěřícného zírání na jeho nazlobenou tvář, se moje rty zúžily do úzké čáry. Vztekem, který se ve mně nahromadil. Nenechá umřít dalšího člena rodiny? Takže mohu za to, že zemřel otec? Byla moje vina, že zemřel Kataro? Bude moje vina, pokud se Takumimu něco stane? Mé nitro hořelo. Plálo vztekem a chakra, jíž jsem nechala pomalu sálat okolo sebe, už nebyla moje vlastní.
,,Uklidni se. Moc dobře víš, že se tě snaží vyprovokovat!" zahřměl Sanbi podruhé a tentokrát mocně, až jsem se zarazila.
,,Jenže má pravdu. Všichni bojují za mě a co zmůžu já? Sledovat, jak mi před očima všichni umírají?" hlesla jsem, stále zuříc.
,,A co zmůžeš tím, že se necháš ovládnout vztekem. Tím nikoho neochráníš, právě naopak." nikdy bych nečekala, že zrovna tříocasý démon, který hnízdil v mém těle, mě bude poučovat o reakci vyvolané vztekem a nenávistí. Vzpomněla jsem si na slova, která jsem Reizovi kdysi řekla. ,,Netoužím po pomstě. Chci jen, aby vše bylo jako dřív"
Zlostně, ale pevně jsem se na Reiza podívala. ,,Opravdu mě vidíš v tak slabém světle? To mě upřímně mrzí, Reizo." pohled mi sklouzl na místo, kde míval zdravou ruku. V určitém ohledu měl pravdu, ale....12 měsíců prožité s Nerem na cestách mě naučily mnohému. To nejdůležitější bylo, že nejsem sama. Svůj život jsem svěřila do rukou Nerovi a to i v tomto případě, ať už se bude dít cokoliv.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Uchiha Nero Tue Apr 13, 2021 8:03 pm

Mal som pocit že sa mi sníva. Skutočne som sa musel presvedčiť, že nie som v nejakom Genjutsu. Všetko to nabralo až príliš rýchly spád aj keď sa to určite dalo vyriešiť nejako pokojnejšie. Určite mi neprišlo ako dobrý nápad bojovať s nimi, im o to ale šlo. Buď bojom alebo roprávaním sa, bolo jasné, že sa nás snažia zdržať kým zvyšok, ak nie Itsuki samotný, doženie Takumiho a podľa všetkého ho zabije. Môj návrh o mne ako volavke bol však Reizovou rečou zamietnutý a môj pohľad mierený na neho bol jednoznačný. Čo bolo dospelé na tom sa tu takto lacno zdržiavať? Áno, mal absolútnu pravdu a chápal som ho, občas až príliš a určite bol skúsenejší v živote ako ja, ale pravý Shinobi vie kedy by mal opustiť bojisko. Nemal som v pláne predvádzať sa, vedel som, že nemám absolútne žiadnu šancu bojovať proti všetkým trom naraz a určite by som dostal totálny beating. Mal som v pláne im iba zamedziť prenasledovanie Kotomi, Reiza a prípadne Takumiho a Mikoto.

"Zlodej kričí, chyťte zlodeja.." Podotkol som na poznámku Hideko. Mala ostrý jazyk, tak ako vždy. Ale určite nebola hlúpa, vedela, že sa ma vyhnúť mojím očiam. Aj keď, nepokúšal som sa miesiť sa s jej hlavou, len ju varovať pred zbytočným bojom. Avšak poznámku som si nemohol odpustiť, pretože to z mojej strany znelo arogantne, čo mala hovoriť ona s jej bandou ako znejú a tým, čo teraz vyvádzajú. Nehovoriac o ich cieli, skutočne si mysleli, že im to len tak prejde ak zabijú Takumiho? Ak zabijú vodcu tejto zeme? Tu sa však rozohnali zbraňami ale než som stihol niečo urobiť ochránila nás Kotomina stena.
"Reizo.. Máme priority, pamätaj." Vtedy som ale prstami, keď sa trieštila stena a oni mali zakrytý výhľad na nás, ukázal smerom na druhú stranu miestnosti a znakmi som mu naznačil môj plán. Slov nebolo potreba. A keďže sa s hradom rozlúčil, bolo mi to jasné.
"Prepáč Kotomi.." Predstúpil som bokom vpred a rovno si to namieril na trojicu súperov. Nedokázal som povedať nepriateľov, predsa len, donedávna sme bojovali spoločne. Ale chápal som o čo im ide. Zložil som pečate ktoré poznali až príliš dobre.
"Katon: Gōka Mekkyaku!" I ten názov počuli a vedeli, že sa jedná o ohromný majestátny oheň, nie nejaká maličká gulička. Možno práve preto som sa ospravedlnil Kotomi, toto malo účinok zdevastovať miestnosť a ak sa oheň rozšíri, aj hrad. A ten oheň mieri na nich. Nič však neprišlo z mojej strany, potreboval som ich odlákať a to si hneď mohli všimnúť, ak Reizo zareagoval dobre, v čo som veril, z úplne inej strany sa vynorila dymová clona plná jedu, ktorá taktiež spôsobila, že nebolo nič vidieť. Namiesto ohňa z úst mi znova vyšľahli plamene pod nohami ako som sa dostal k ním dvom.
"TERAZ!" Spoločne sme sa vrhli k oknám, ku ktorým sme mali tak blízko. Strhnúc Kotomi ktorá sa postarala svojou technikou Kaiten Kaze no Yaiba o okná a sklo aby nám neublížili sme vyskočili na záhradu. Boli sme von a o to šlo po celý čas. Tu sa netreba držať na uzde, tu sa dá utiecť k Takumimu.
Uchiha Nero
Uchiha Nero
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 12. 07. 19
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Reizo Kaneki Tue Apr 13, 2021 9:01 pm

Podařilo se mi přimíchat olej do vroucí vody, na Kotomi bylo znát, že ji moje slova zasáhla. Nebylo se čemu divit, emoce v ní vřely už jen z očekávání ze setkání s jejím bratrem a pak vše příliš rychle vyeskalovalo do současného stavu. Otočila se na mě se slovy, na které jsem v tuhle chvíli nemohl najít odpověď. Věděl jsem však, že ji chci vidět silnější a ráznější. Za ty tři roky už nebyla tou mladičkou, nevinnou a bojácnou princeznou. Nemohla být. Mrzelo mě tedy uvnitř, že jí má slova působila bolest, ale nedával jsem to znát a jen jí s chladným výrazem hleděl do očí, dokud sama zrakem neuhnula. Nerovo okřiknutí mě utvrdilo v tom, že teď není čas na řeči ani přemýšlení. Bylo potřeba jednat.
Jeho značení, které na mě poukázal, dávalo jasný smysl. Z našeho postavení v Kotominých řadách a ze společných bojů jsme měli nacvičenou komunikaci a signály, které byly vlastní jen nám. Proto jsem jednal přesně tak, jak Nero předpokládal. Ještě než se stihla zcela roztříštit stěna, nadechl jsem se a vyplivl jedovatý mrak, který okamžitě začal pohlcovat místnost. V návaznosti na to, ve chvíli kdy se roztříštila okna a věděl jsem, že Kotomi s Nerem opustili místnost, následoval jsem je ven na otevřené prostranství.

Matsumuto - jo - Stránka 7 ?c=isi&im=%2F7366%2F84287366%2Fpics%2F3207058873_1_4_jkEMAuge
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Tue Apr 13, 2021 11:38 pm

ydFW2P7.png Situácia pre troch shinobi nevyzerala dobre. Spolupráca Kotomininej skupiny ich trocha zaskočila a nebyť pohotovej reakcie tichého "stredného" člena, pravdepodobne by sa nejeden z nich buď priotrávil, alebo by bol spálený na popol. Ten ale pred nich stihol predstúpiť, rozrolovať zvitok o niečo viac a behom chvíľky už s vlastnou skrvavenou rukou zatlačil zvitok do zeme. Okolo trojice sa vytvorila pomerne veľká ocelová kupola, ktorá zakrila podstatnú časť chodby. Vlastne by sa cez nich nedalo prepchať, ak by sa o to poniektorý z trojice shinobi pokúsil. Najprv ju zaplavilo more plameňov, následne ju obklopila clona podivného dymu. No to sa už Kotominin tím vydal k oknu a zanechal trojicu v chodbe.


.....Na prvý pohľad to vyzeralo tak, že ich ani nesledujú


Mali priestor k tomu dopadnúť na zem, či na strechu, už od ich uváženia. Z okien sa ale nikto nehrnul. Pravdepodobne nikto nebol tak hlúpy, aby riskoval niektorú z nepríjemných techník mladého Uchihu, alebo aj ľadovej princeznej samotnej. Nastalo ticho, ako ticho pred búrkou. Vzduch oťažel atmosférou ktorá naznačovala, že tento konflikt ani zďaleka nebol u konca.
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Wed Apr 14, 2021 7:03 pm

Na má slova již Reizo neodpověděl. Vlastně ani nestihl. Nero se mi omluvil a naznačil pečetě. Poznala jsem je. Pomocí posunků jsme se rozeběhli k oknu. Katanou, kterou nosím u sebe jsem zkombinovala chakru a vzduch a máchla jsem s ní. Technika to není silná, ale postačila na to, abych rozbila sklo a my tak měli možnost úniku. Byla jsem úplně v předu, zatímco oba kluci za mnou, přesto než jsme se nechali dobrovolně defenestrovat, otočila jsem se za sebe. Zahlédla jsem oheň, kterým se Nero dostal k nám a poté oblak, který po pachu připomínal jed. Ten vytvořil Reizo.
Bylo načase zúročit dobu strávenou s Nerem. Zatímco jsme byli ve stavu bez tíže, zformovala jsem částečky vlhkého vzduchu, který se tvořil pár metrů nad zemí. Vzduch se změnil na led, který rostl do výše a my tak mohli dopadnout na přichystanou ledovou plochu. Já byla zvyklá, ale kluci si museli dát pozor, aby se nesklouzli a nespadli dolů jako zralá hruška. Jakmile jsme však stáli na nohou, připojila jsem se k Reizovi.
,,Ironie, že teď budu za ruku vést já tebe." navázala jsem na předchozí rozhovor. Neodpustila jsem si rýpnutí. Dotkla jsem se jeho zdravé ruky. Pocítila jsem teplo z jeho doteku. Pousmála jsem se. Rty jsem naznačila, o co mi jde. Nechala jsem ho, aby za pomocí mé ruky společně s jeho vytvořil pečetě na Kirigakure no jutsu, které jsem posílila svou chakrou. Chlad, který se srazil s vlhkostí mlhy vytvořil sněhové vločky, které umocnily možnost skrýt nás tři. Neskrývala jsem úsměv, když se nám tento krok povedl. Bohužel jen pouhou chvíli na to se od lesa vyřítil silný poryv větru, který odvál naši techniku kamsi do neznáma a narušil stabilitu, kterou se nám povedlo vytvořit.
Cítila jsem, že to nebyl obyčejný vítr, ale víceméně větrný tlak, který cíleně někdo vytvořil. Poplašeně jsem se tím směrem podívala. Takumi, prosím, drž se...
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Reizo Kaneki Wed Apr 14, 2021 7:25 pm

Z oblaku jedového dýmu jsem oknem vyletěl ven na přede mnou tvořící se plochu, setrvačnost skoku mě poslala skluzem směrem ke Kotomi. Abych se zastavil a srovnal svůj pohyb, využil jsem chakru v nohách, ale i jednoho kunaie zpoza opasku, který jsem pro úplné zastavení zarazil do ledu. Kotomi si rýpla, vrátil jsem jí to zase zpátky, ale tentokrát s drobným úsměvem: "Vidíš, že to jde." Nad Sanbim neztratila kontrolu, ale dělal ji silnější, bylo vidět, že jejich trénink opravdu k něčemu byl.
Nero si našeho jednání musel všimnout, jen co jsme společně s Kotomi dokončily pečetě, zdravou rukou jsem před zahalením mlhou a sněžnou bouří mávl směrem k Uchihovi signál. Poté nastala šedobílá tma. Za moment se však začala blížit větrná vlna z nedalekých lesů, která zákonitě naši clonu musela rozmetat. Byl čas se na situaci adaptovat.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Uchiha Nero Wed Apr 14, 2021 7:40 pm

Ani som nečakal, že nám to výjde. Spolupráca s Reizom bola ale tak dobrá, až som sa musel pousmiať. Bolo až neskutočné, že v takom stave v akom je, z neho vyžarovali snáď všetky úžasné vlastnosti ktoré v sebe mal. Nie len že bol skúsený, bojovať len za pomoci jednej ruky a aj tak dokázal odolávať tak silným nepriateľom. Rešpekt voči nemu okamžite vyletel do obrovských výšin. A práve vďaka jeho okamžitej reakcii na moje podnety sme sa dostali von. Namiesto strechy a zeme sme však pristáli na ľadovej ploche tvorenej našou princeznou. Tou princeznou ktorej sme sa zaviazali chrániť život. S údivom som sledoval ako sme schopný spolupracovať. Na okamih sa i tak edgy Uchiha dokázal vcítiť do úplne inej osobnosti. Tá však hneď prešla, boli sme uprostred boja. Po pristáni som sa takmer pošmykol ale udržal som rovnováhu. Okamžite som zamieril pohľadom k hradu, Sharingan svietil ako maják v búrke. Bol som naštvaný. Toto im nemohlo prejsť, toto im neprejde.


"Tak a teraz čo..?" Nestihol som ani povedať plán a obalila nás hmla a mráz vytvorené vďaka spojením techník Reiza a Kotomi. S údivom som sledoval ich spoluprácu a pousmial sa. Ako sme sa dohodli, celá ich spoločná technika zmizla. Zdesený som sa zahľadel na neďaleký les a sledoval techniku, ktorá dokázala vytvoriť dostatočný poryv vetra na rozohnanie ich techniky. ITSUKI! Teraz som len bol v nenávistnom móde klanu Uchiha. Dúfal som, že Hyuuga a Takumi sú v poriadku a zahľadel som sa smerom na okolie. Naša taktika skrytia podľa všetkého nevyšla a tak sme všetci traja ostali stáť na plošine pripravený na ďalší útok. Ja, Reizo a Kotomi sme tam stáli, každý sledujúc iný smer, pripravený na okamžitú obranu alebo útok. Chytil som Kotomi za ruku a v druhej ruke, presnejšie na končekoch prstov sa začala hromadiť moja čakra. Bol som pripravený, nie, boli sme pripravený! Shakuton proti Hyotonu, magnet proti môjmu spôsobu boja a Reizo proti Hideko. Museli sme si ale pohnúť, čo bolo vidieť na našich pohľadoch, než sa niečo stane Takumimu. Tento boj nemohol trvať dlho. Alebo, sme museli utiecť. Teraz sme ale boli obklopený. Je čas sa do toho vrhnúť poriadne. Je čas... to spustiť.
Uchiha Nero
Uchiha Nero
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 12. 07. 19
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Wed Apr 14, 2021 7:55 pm

ydFW2P7.png Nastalo ticho. Najprv hmla, ktorá sa následne premenila vďaka Kotomi na niečo.. jemnejšie, krajšie.. no nakoniec tak či tak odfúknuté samotným kapitánom Kuroi Hitsuji pravdepodobne bez toho, aby si to sám uvedomil. Trojica sa nejaký čas neobjavovala. Nero si však hlavne vďaka sharinganu mohol všimnúť pohyb v okne, z ktorého pred chvíľou vyskočili. 


Dala práve Hideko facku okuliarnikovi? Frantické rozhadzovanie rukami, doľahla k nim možno až trocha pridusená hádka. No a nakoniec sa v okne objavila hlava Kazeho, okuliarnatého a ukecaného člena Kuroi Hitsuji.
"Etoo.." rozhliadol sa po priestranstve, až kým nenarazil na Kotominin tím. Povzdychol si, pretiahol sa cez okno a následne sa posadil na strechu. Na tvári sa mu objavil úsmev, rozhodenie rukami. 
"Keďže som si vytiahol najkratšiu zápalku." Poukázal na kus drievka, ktorý snáď nebolo vidieť ani sharinganom. Kotominin tím si však mohol všimnúť stále otlačenú dlaň na jeho tvári - toľko k zápalke..
".. tak som bol poverený ehm diplomatickým." Spravil neurčité gesto. ".. neviem čím." Dodal. Poškrabal sa na brade a nebyť okuliarov, pravdpeodobne by bolo vidieť jeho skeptický pohľad. Zakašľal, striaslo ho, pošúchal si ruky. 
".. pojebaná zima." Kaze si zamrmlal popod nos.



"Hime, prečo si takýmto spôsobom komplikovať život?" Spýtal sa, opierajúc si hlavu o vlastnú dlaň. "Však sme si navzájom toľko krát zachránili prdel.. teda, nie vy konkrétne ale .." Poukázal rukou na Reiza. Bolo z jeho strany počuť smrknutie, kýchnutie, ďalší príval nadávok na zimu.
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Wed Apr 14, 2021 8:39 pm

Nero mě chytil za ruku. Z druhé strany jsem měla oporu v Reizovi. S nimi jsem se cítila v bezpečí. Proto jsem věděla, že ačkoliv náš plán selhal, stále to není ztracený. Překvapilo mě ale, že nakonec se ukázal jen ten úchylný kluk v brýlemi. Jeho proslov mě pobavil i naštval zároveň, jen jsem si nebyla jistá, co v tu chvíli bylo silnější.
,,Zachránili?" zeptala jsem se upřímně. ,,To jsem nevěděla, co jste ve skutečnosti zač! Zrádci... Diplomatický?" položila jsem další otázku. ,,Jo, o to jste se měli pokusit před útokem na daimyo této země. Stejně jako jste se neměli pokoušet jeho sestře, princezně této země, zabránit v pokusu mu pomoci, když je ohrožen na životě." ušklíbla jsem se.
,,Pokud si ještě stále chcete hrát na spojence, čemuž opravdu nevěřím,..." odmlčela jsem se a vydechla, abych trochu zklidnila vztek, který ve mně rostl čím dál víc. Stačilo si jen představit, že Itsuki, zrovna on, jde mém bratrovi,...Dobře, vztek se vypudit opravdu nedal, pokračovala jsem však. ,,Tak mě okamžitě necháte odejít za Takumim!" poslední část věty jsem vykřikla.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Reizo Kaneki Wed Apr 14, 2021 11:32 pm

Jediný, kdo ze všech třech vykoukl, byl brejloun, který následně nepříliš nadšeně vyskočil na střechu hradu a začal hovořit. Jeho zbytečné poznámky mě akorát více rozčilovaly, odmítal jsem mu věnovat pozornost a jakkoliv reagovat. Takové povinnosti mě navíc zbavila Kotomi, která ještě nějaké ty nervy měla a hodlala s našimi nepřáteli konverzovat. Kuroi Hitsuji neměli v mém srdci významné místo, já byl externím žoldákem a s nimi spolupracoval jen zřídka. Na potápěče jsem ani nehleděl, namísto toho jsem bedlivě sledoval místnost skrze roztříštěná okna ale i okolí hradu, kdyby hodlali použít nějaký překvapivý útok ze zálohy. Nemohli jsme si být ani jisti, jestli tu jsou pouze oni tři.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Uchiha Nero Thu Apr 15, 2021 5:30 pm

Atmosféra síce zhustla no ukázala sa však len jediná osoba v okne, z miesta, z ktorého sme vyskočili von. Kaze s otlačkom ruky na tvári. Avšak to som úmyselne ignoroval a úprimne, nezaujímalo ma to. Poznal som Hideko a čoho je schopná. Pri Kazeho povahe to nemohlo nikoho prekvapiť. V tom ale došla trpezlivosť aj mne. Viem o čo im išlo, zdržať nás, čo najviac, zaútočiť zo zálohy alebo len ukecať, kým sa Itsuki postará o Takumiho. Keby nebolo obrovského poryvu vetra v pozadí, určite by som pokojne reagoval avšak to bol jasný signál, že treba zakročiť.
"Mám toho dosť." Prehovoril som a i keď nešlo o zvýšený hlas, šlo poznať, že skutočne pohár pretiekol aj mne. V očiach však zahliadli prvý krát niečo, čo ešte nevideli, alebo skôr, čo možno zahliadli u Goemona. Krvavočervené oči, avšak vzor Sharinganu bol úplne iný. Vtedy sa mi spod rúk vyhrnuli zbrane a obmotali moju ruku. K tej som priložil druhú ruku akoby som sformoval pečať.
"Radím ti od toho okna utiecť.." Podotkol som a pohľad upriamil na lyžiara.
Uchiha Nero
Uchiha Nero
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 12. 07. 19
Age : 27

Satake Sakura likes this post

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Thu Apr 15, 2021 6:43 pm

ydFW2P7.png Kaze sa poškriabal na briadke. "To sú tvrdé slová Hime." Povzdychol si, pokrčil ramenami. Naďalej však Kotomi počúval. Neponáhľal sa. Ostatne jeho úlohou bolo čo najdlhšie túto trojicu zdržať. To že sa Kotomi chcela rozprávať mu hralo do karát. To že si od neho vyžadovala nejakú poslušnosť v smere - pustite ma za Takumim, už mu tak do karát nehralo. Navyše ten Uchiha.. Kaze si všimol, ako Uchihovi z rukáva vyliezli zbrane, v momente bol na nohách. Nepotreboval byť upozornený dva krát.
"Hopá!" Spravil krok dopredu, po čom voľným pádom skĺzol o poschodie nižšie, po tom zas.. no a potom zletel až na holú zem. Jeho ruky kmitali rytmickým pohybom - skladal pečate.


No na rozdiel od toho, aby sa zameral na trojicu Shinobi, tak vybehol smerom do lesa. Bol pomerne rýchly. Nie najrýchlejší Shinobi ktorého kedy videli, ale stále rýchly. Utekal smerom, ktorým trojica typovala, že sa vydal Takumi a kde pravdepodobne Takumi narazil na Itsukiho. Ďalší dvaja sa zatiaľ stále neukázali. Ani stopa po Hideko či strednom členovi.
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Uchiha Nero Fri Apr 16, 2021 5:26 pm

Všetko šlo podľa nášho plánu no v tom sa náš "priateľ" rozhodol vyletieť z okna a okamžite sa rozutekať k lesom, odkiaľ sa privial i tajfún trhajúci snehovú hmlu tvorenú Kotomi a Reizom. Normálne v ten moment by sa určite obaja vrhli spoločne za ním, aby ho prenasledovali, no moje ruky ich okamžite zastavili. Reagovali by impulznívne, možno nie Reizo ale Kotomi určite. Od strachu o brata. Bolo jasné, že sa nás len snažia vlákať do pasce, zvyšok týmu mal určite dosť času nato, aby nás vypátral. Čo však pozabudli bol fakt, že obaja Kotomi a Reizo boli senzibili a ich poloha nám bola známa.
"Pamätajte čo je naším nepriateľom.." Prehovoril som a následne sa musel zastaviť samotný Kaze. Túto techniku som si schovával už nejaké tie mesiace, preto sa mi podarilo pripraviť si pečate umiestnené na zemi už dávno dopredu. Zem sa pretrhla a kusy skál sa začali drviť ako bol zastavený Kaze. Mal môj plný pohľad a tak mi nerobilo problém mu práve zatarasiť cestu aby sa nikam nevydal. Netrvalo ani veľmi dlho a okamžite vedel, že zbrane okolo mojej ruky sa až nebezpečne dostali do jeho blízkosti takou rýchlosťou, akú si ani on nevedel predstaviť. Ocitol sa v ten moment presne medzi barikádou a ohromným množstvom kunaiov či shurikenov, ktoré od neho boli len pár centimetrov. Sila Mangekyo Sharinganu nebola práve najslabšia. Zvyšok som nechal na Kotomi a Reizovi, keďže ako senzibili boli schopní okamžite vypátrať súpera a reagovať na jeho pasce.
Uchiha Nero
Uchiha Nero
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 12. 07. 19
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Reizo Kaneki Fri Apr 16, 2021 7:15 pm

Kaze seskočil a vydal se na úprk k Takumimu, byl volavkou? Ne, skládal pečetě, šlo o komplexnější plán. Šlo přeci jen o trojici shinobi, kteří spolu byli zvyklí spolupracovat stejně jako my. Nesměli jsme je podcenit, Nerova poznámka mě utvrdila v tom, abych zůstal v neustálém střehu a nepolevoval, děj se co děj. Nero následně prakticky roztrhl zem směrem k brejlounovi a tím to nekončilo, šlo o neuvěřitelnou techniku, kterou jsem ještě neměl možnost vidět. Na to, jak byl Neru mladý, sálala z něj ohromná síla a zkušenost, čímž si dozajista vysloužil respekt. Jsou si s Goemonem podobní, Uchihové.
Přiložil jsem pahýl na pečeť na ruce sledujíc skrze cítění chakry lokaci zbylých dvou protivníků.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Fri Apr 16, 2021 8:51 pm

Poměrně dobře jsme se drželi na mé strážné věži, jenže čas utíkal a já stále neměla možnost dostat se za Takumim. Jediní, kdo jednali, byli ten brejloun, který kamsi zdrhnul a Nero, který to už nevydržel. S obrovským údivem jsem mladého Uchihu sledovala. Dobře jsem věděla, že je Nero silný, kdyby nebyl, nezvládli bychom sanbiho. Přesto mě jeho síla, schopnosti....překvapily. Nero mi právě ukázal, že má neustále nějaké eso v rukávu. Jeho oči byly jiné, než jsem je znala. Oči klanu Uchiha poznal každý, byly unikátní, tak jako jsou unikátní oči klanu Hyuuga. Jenže tentokrát jeho zářily jasněji a jeho zorničky mi připomínaly tvar zbraně, jež se nazývá fuuma shuriken. Viděla jsem je poprvé stejně tak, jako jsem poprvé viděla, že si dokáže vyrobit brnění ze zbraní a vyvolá akci, jako nám právě předvedl. Lehce jsem se zarděla pýchou na něj.
Reizo vedle mě nezahálel a jelikož toto jutsu znám, poznala jsem, že se snaží rozpoznat, kde se nachází naši soupeři. Zůstala jsem stát na svém místě, sledovala jsem okolí. To, že jsme zůstali ve vzduchu mělo své opodstatnění. Nevěděli jsme, co nás dole čeká.
Vzhledem k tomu, že Shimo no Kuni byla chladná, víceméně sněžná země s vysokou vlhkostí vzduchu, tvoření ledu bylo o to jednodušší. Mohla jsem popustit uzdu fantazii.
,,Doufám, že umíš bruslit." otázka byla směřována na Reiza. Soustředila jsem se právě na vzduch kolem nás a tvořila jsem ve vzduchu ledovou klouzačku. Ne nijak prudkou, ale dostatečnou, aby nás to táhlo směrem k lesu, kterým se vydal jak Nero, tak Kaze. Chytila jsem Reiza za ruku, abych ho jistila a společně jsme sjížděli cestičku k lesu. Nebylo to jednoduché udržovat, ve vzduchu, na ledě. Nemohli jsme ale zůstat stát na místě.


pozn. gif jde směrem nahoru, klouzačka půjde dolů samozřejmě xD
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Satake Sakura likes this post

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Sun Apr 18, 2021 11:33 am

ydFW2P7.png Mladý shinobi z Kaze no Kuni si uvedomil.. a dosť očividne aj všimol, že sa pred ním zo zeme okolo neho začala drviť, praskať a pred ním sa začali dvíhať k oblohe nie tak úplne steny, ako skôr celé kamenné dosky.. také malé pohorie? Najprv sa pokúsi povyskakovať hore, no vedel že to nebude také jednoduché. Pozrel sa cez rameno dozadu a jeho tvár sa skrivila do nervózneho úškrnu. Zhlboka sa nadýchol a pomocou techniky priamo pod sebou a do zeme vytvoril silný veterný poryv, ktorý ho behom zlomku sekundy vymrštil do vzduchu, vyhýbajúc sa Nerovím zbraniam tesnejšie, než by mu bolo po vôle. Vo vzduchu sa pretočil a následne dopadol na horný okraj jednej zo skalných platní a úryvkov, ktoré Nero vytvoril. Začal skladať pečate, v ktorých Nero mohol zaregistorvať, niektoré z nich špecifické pre podstatu Katonu - to si mohol všimnúť hlavne Nero cez svoj sharingan.

Reizo sa snažil nájsť konkrétne tri chakrové stopy, no bolo to ťažké. Hrad totiž nebol prázdny.. no a ani ich okolie. Boli tu desiatky až stovky shinobi a on si uvedomoval, že vaľná väčśina z nich práve žoldnieri patriaci Kuroi Hitsuji. Zaregistroval ale jednu, ktorá sa nachádzala vysoko vo vzduchu. Lietala?

Bol to práve stredný člen, držiaci roztvorený dáždnik, poletujúci desiatky metrov nad trojicou a Kotomi samotnej. Z tejto výšky to bolo zložité vidieť, no ruku mal zloženú v jednej pečate.. no a Reizo si mohol uvedomiť čo to bolo zač. Ten dáždnik nebol jeden, ale hneď niekoľko. Malé čierne bodky na oblohe. A v tom sa zo všetkých do priestoru kde sa nachádza Kaze, Nero, Reizo a Kotomi zniesol senbonový dážď.

Ďalšia dôležitá chakrová stopa patrila práve Hideko, ktorá sa objavila v jednom z okien hradu. Silným odrazom za sebou zdevastovala časť steny, a za použitia jej typického dotonového brnenia, vyrazila priamo oproti ľadovej veži, z ktorej sa Kotomi a Reizo plánovali skĺznuť nižšie. Jeden silný úder ňou otriasol.. a ona začala praskať, zosúvať sa priamo pod ich nohami.
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Uchiha Nero Sun Apr 18, 2021 7:10 pm

Všetko šlo podľa môjho plánu, no teraz sa to začalo rúcať. Po celý čas som sa bál o zem podo mnou avšak problém bol v Hideko. Síce som sa už nenachádzal na plošine, tým pádom so mnou jej búšenie do ľadu ani nehlo, problém bol vo vzduchu. Ja som sa totiž rozhodol pre ukončenie Kazeho života. Neberúc ohľad na vlastný risk som sa pousmial.
"Neskoro.." Riekol som ako sa Kaze pokúsil vyštverať na vrchol skál a použiť katonovú techniku. Jeho plán ale okamžite padol v momente, ako si uvedomil, že tie masy zeme a skál nepadli k zemi. Naďalej na nich bola moja pečať a ja som mohol voľne manipulovať. Z Kazeho som urobil prakticky stred a skaly, zem a všetko okolo sa začalo na neho "lepiť". Síce nie v takej veľkosti ako v budúcnu dokáže práve Pain. Stal sa vodičom pre moje pečate. V očiach som pocítil pálenie, využívať tak dlho a v tak veľkom túto techniku som ešte nemal možnosť.
"Sakra.." Musel som si ale pohnúť keďže v pozadí sme zahliadli Itsukiho ničivú techniku a ja som na malý okamih zbledol od strachu. Dúfal som, že Takumi a Mikoto sú v poriadku, no jeho ničivá technika ma len utvrdila v tom, že som ho chcel zabiť a tak som získal bojový zápal. Teraz som ale dúfal, ako som sa sústredil na Kazeho, že ma ochránia spojenci pred dažďom. V každom prípade som mal ale pripravenú obranu, ak by sa niečo stalo a zabránilo to Kotomi alebo Reizovi zastaviť.
Uchiha Nero
Uchiha Nero
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 12. 07. 19
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Reizo Kaneki Sun Apr 18, 2021 9:30 pm

Vzhledem k tomu, že jsem s trojicí našich nepřátel za poslední dny trávil více času, nebylo pro mě problémem rozpoznat jejich chakru v zápalu boje a jiní vzdálení shinobi mé cítění tak příliš nenarušili. Na útok seshora jsem díky vědomosti o lokaci creepy chlapíka byl včas připraven. I to byl důvod, proč jsem se předem pahýlem dotkl své pečetě na pravém předloktí. Vyvolal jsem již připravený Fuuma Shuriken, což mi umožnilo ho okamžitě v jednom pohybu vrhnout po prostředňákovi. Obloha byla možná poseta několika deštníky, žádný chakrou nezářil tak jako právě jejich tvůrce. Senbonové sprše jsem ale tak rychle zabránit nedokázal, minimálně do doby než nepřítel reagoval na přilétající projektil a držel pečeť, nezbylo tedy než ji nějakým způsobem zblokovat. Věřil jsem schopnostem Kotomi, že se postará o sebe či Nera, teď bylo důležité zachránit vlastní krk a zároveň reagovat i na Hideko bořící ledovou stavbu. To už mě Kotomi brala po vytvořené klouzačce, která začala praskat, pustil jsem se jí, tasil své wakizashi a zarazil ho při sjíždění tak, abych se v řezu ledem přetočil pod něj a blokoval tak salvu senbonů. Větší kus ledu nakonec praskl od celé konstrukce a já se od něj odmrštil tak, že se vrhl na Hideko. Přeskakoval jsem po bortící se ledové stavbě směrem k stříbrnovlasé protivnici, mohla si všimnout, že Wakizashi zářilo chakrou. Ohromný výbuch přicházející z lesa mi naháněl husí kůži. Mikoto... Takumi.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Sun Apr 25, 2021 8:06 pm

Nero se do boje pustil opravdu s vervou. Kdyby bylo více času, byla bych v úžasu nad jeho schopnostmi, které byly přímo velkolepé. Uvědomila jsem si, že je toho opravdu ještě velká spousta, co o něm nevím. A taky že je hodně věcí, co bych o něm chtěla zjistit. Z Kazeho udělal jeden obří meteorit a já se v duchu zaradovala, že má vyhráno.
Spolu s Reizem jsem sjížděla po ledu. Reizo hodil do vzduchu svůj fuuma shuriken a já si v tu chvíli všimla útoku, který na nás tichý člen skupiny nachystal. Klouzačku jsem narovnala, abychom se zastavila a svou volnou jsem vystřelila do vzduchu. Nad námi všemi, nad Nerem, mnou i Reizem se utvořila ledová střecha, do které senbony narazily. Přestože tolik senbonů střecha nevydržela a přeci jen praskla, zpomalilo to útok natolik, abychom se dokázali vyhnout. Reizo se mi vytrhl a vyrazil střemhlav proti Hideko.
,,Do prčic." co největší silou jsem se odrazila od ledu, do kterého nám Hideko svou silou buila a za letu jsem v mžiku poskládala pečetě na svá Démonická zrcadla. Kolem ticháčka se otvořila kopule poskládaná ze zrcadel. Do jednoho z nich jsem vstoupila. Můj odraz se objevila ve všech ostatních.
,,Zatančíme si." usmála jsem se. V rukou jsem držela jehlice. Senbony, se kterými jsem se již od malička učila zacházet. Díky přesnému studiu anatomie jsem přesně věděla, kam svůj cíl zasáhnout. V tichosti a velké rychlosti jsem se přesouvala z jednoho zrcadla do druhého, přičemž si ze svého protivníka hodlala udělat jehelníček.
V dálce, kilometry od nás se tvořila jedna velká technika za druhou. Obávala jsem se o svého bratra, který čelil opravdu silnému protivníkovi. Upřímně jsem doufala, že je Mikoto schopna mého staršího bratra ochránit. Teď jsem však byla v situaci, kdy jsem nesměla zaváhat. Pokračovala jsem ve svém útoku.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Hashiru Senju likes this post

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Mon Apr 26, 2021 1:19 pm

ydFW2P7.png "Ajaj.." Zamrmlal okuliarnik keď si uvedomil, že sa k nemu tie skaly stále blížili. Jeho pôvodný plán to však nezmenilo. Nero si mohol všimnúť ako z Kazehoúst vyletel hustý čierny a hlavne horľavý dym, na čo s Kazem stratil očný kontakt.  Bolo jeho plánom znemožniť mu zameriať sa naň. Nevedel síce ako presne funguje jeho sharingan keďže túto schopnosť nikdy pred tým nestretol, no Sharingan sám o seba bol hlavne očná technika. "To čo oči nevidia, to srdce nebolí hm? Alebo v mojom prípade kosti.. a telo.." Zamrmlal si pre seba, zatiaľ čo sa tento krát snažil poodrážať takmer ako princ z Persia pomedzi skaly z Nerovho dosahu, spoza skaly, niekam do lesa. Nebol hrdý na to že opúšťal svojich kolegov ale mal svoje rozkazy.


Reizo to mal pomerne jednoduchšie. V momente keď sa rozletel na Hideko a ona ho zaregistrovala, všimol si ako sa postavial do obrannej pozície a čakala, kým k nej príde. No keď sa reálne dostal k nej, ustúpila.. a ustúpila zas. V podstate ho mala v pláne len vykrývať, brániť sa pred jeho tantom, plne sa sústreďujúc na vyhýbanie a občasné tvrdé bloky s jej chakrou posilneným brnením. Reizovi mohlo napadnúť že naozaj iba hrajú o čas.


Tretí člen bol na tom, ťažko povedať či horšie alebo lepšie. No ľadové zrkadlá ktoré sa okolo neho vytvorili si všimol keďže.. sa vytvorili všade. Zložil ruku do jednoduchej pečate a len tam naďalej pomocu svojho dáždnika a magnetizmu levitoval. Kto vie, či to bol Kotominin cieľ, no mohla si uvedomiť že tichého člena netrafila jediná jej ihlica. Všetky sa ako keby "prisali" na jeho dáždnik, zatiaľ čo úplne ignorovali jeho telo. Mohla si spomenúť že práve tento "tichý člen" využíval magnetizmus, ktorým momentálne jej útok dokázal odvrátiť aj bez toho, aby ju stihol registrovať očami.
"Nemali by ste sa skôr zamerať na vášho brata Kotomi-hime?" Spýtal sa po chvíľke, naznačujúc, že nemal žiadne ďalšie úmysli ju zdržovať. Možno si len chcel zachrániť prdel, kto vie.

Dodatok: Reizov Fuuma shuriken pri tom skončil späť niekde na zemi, keďže v momente keď rozčesal prvé senbony, začal sa správať divne, v podstate sa zastavil vo vzduchu a následne si to vybral rovnakou dráhou, ako pred tým senbony
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Reizo Kaneki Mon Apr 26, 2021 6:15 pm

Hideko obranná pozice mi vnuknula vzpomínku na posledního gumového protivníka, který zaujal podobný postoj a při vykrývání veškerých mých útoků analyzoval pohyby a snažil se najít slabinu, kterou šlo potrestat. Její postoj k našemu souboji se však nezdál až tolik vypočítavý, šlo skutečně jen o to nás tu zdržet? Sice jsem neměl v plánu tento střet příliš protahovat, ale moji protivníci si neuvědomovali, že já nad Takumiho životem rezignoval a tudíž odsud nespěchám. Jakékoli myšlenky na záchranu Kotomina bratra mě opustily ve chvíli, kdy jsem zaregistroval sílu technik devastujících rozměrů, které zasáhly až do našeho bojiště. Něco takového Takumi nemohl přežít a pokud ano, tak už je stejně příliš daleko na to, abychom ho dostihli. Sic jsem si přál, aby Takumi a ... Mikoto byli v pořádku, nemohl jsem se tím však v tuto chvíli zaobírat.
Od útlého věku jsem opovrhoval feudálními mocnostmi. Můj příběh zde v Shimo no Kuni začal tím, že jsem se jedné takové feudální dívce rozhodl dát šanci ukázat mi, že mé předsudky jsou mylné. Dnes mohu říct, že něžná Kotomi je skutečně jiná, princezna, pro kterou životy nejbližších znamenají svět, Takumi, který sic vyobrazen ve špatném světle, své činy vždy směřoval k vyššímu dobru, pro lidi, pro prosperitu země. Oba mě přesvědčili o tom, že jsem nesprávně přisuzoval zkaženost kastě člověka. Jde totiž o člověka samotného, nikoliv jeho postavení. A kroky, které Kuroi Hitsuji právě praktikovaly, mě v tuto chvíli znechucovaly a já chtěl vědět, proč jsou tihle tři a další přesvědčeni o tom, že jednají správně.

Své údery wakizashim jsem stupňoval jak v rychlosti tak i v síle, což způsobilo, že některé z úderů holt musela Hideko namísto úhybu blokovat svým brněním. Při prvním nárazu mi došlo, že jde o variaci techniky, jež je velice podobná té mé. Hideko však evidentně nepočítala s tím, že mé wakizashi před dalším střetem začalo zářit chakrou fuutonové podstaty, která její kamenné brnění při prvním zásahu nebezpečně narušila a další zásah dokonce prošel téměř zcela skrz. S vidinou toho, že má technika funguje, jsem v návalu úderů pokračoval. Neměl jsem však v plánu Hideko usmrtit, i když jeden z dobře mířených úderů by pravděpodobně fatálních následků docílit mohl. Namísto toho jsem plánoval využít skutečnosti, že Hideko se najednou musela nějak vypořádat s příchozím úderem a zároveň tedy zjištěním, že její brnění, natož po několika úderech narušené, již není dostatečné. Do této svízelné situace se dostala sama svým pasivním postavením a já neplánoval jí dát prostor k úlevě, natož k nějaké technice. Pokud by se snažila nějakým způsobem zabránit příchozímu seknutí mířenému mezi její krk a levé rameno, hodlal jsem tuto chvilku využít vystřelením řetězů z trupu, které by ji přes ruce, tělo a nakonec i nohy svázaly do nehybného stavu. Bylo na ní se rozhodnout, jestli přijde k nepříjemnému zranění nebo spadne do další připravené pasti.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Hashiru Senju likes this post

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 7 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru