Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Matsumuto - jo

+9
Arakawa Kaori
Shinobi (Samurai)
Reizo Kaneki
Sayori
Tori
Uchiha Nero
Hashiru Senju
Megumi
Tobiru Senju
13 posters

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Matsumuto - jo

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu Jun 14, 2018 4:37 pm

First topic message reminder :

Sídlo, které původně patřilo nevlastní matce Kotomi, Kaie Yamadě. Sídlo odkoupil sám feudální pán jako dárek k výročí svatby. Když byla Kotomi malá, trávila s matkou na hradě hodně času.
Po událostech, které se staly v hlavním sídle, po zradě, kterou její macecha spáchala, sem Kaia uprchla. Strážena Reininými zřízenci.

Matsumuto - jo - Stránka 5 4gqtiwvo4zu3nk6ld56ydcamoyp9251sh

Podaří se nám ho získat zpět?
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Gama Sennin
Gama Sennin

Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 06. 05. 16

Návrat nahoru Goto down


Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Mon Aug 19, 2019 7:02 pm

Nero vzal mou prosbu s klidem. Cítila jsem že se mi lehce otřel o rameno a následně už se mu prsty rozběhly po mých zádech. Tenhle dotek elektrizoval. Donutilo mě to napřímit se a po těle jsem měla rázem husí kůži. Netušila jsem, že pohlazení po zádech může být tak příjemné. Kývla jsem na Nera a sledovala ho, dokud nevyšel za dveře.
Poté jsem se zahleděla na Itsukiho. Ten i nadále pokračoval tak uvolněně, jako obvykle. ,,No...Ráda bych se zeptala, kdybych neměla tušení, že máš pro mě další špatné zprávy..." povzdechla jsem si upřímně. No...Itsuki byl opravdu poslem těch nejhorších možných zpráv.
Během jeho vysvětlování jsem nebyla schopna slov. Vystřídala jsem nejrůznější škálu emocí. Během mého útoku byla zajata Mikoto, kterou však zachránil Goemon. Cítila jsem bouření krve, jen co jsem o Goemonovi slyšela. Nebylo to však mnou, ale z nějakého důvodu Sanbi reagoval pěkně podrážděně. Byla jsem zmatená. Proč by to Goemon dělal? Na dost věcech jsme se neshodli. Přesto....mi do teď pomáhal. Sevřela jsem ruku v pěst. Ovšem tahle zpráva byla jen začátek. Dívka, která na mě zaútočila a která spolupracovala se zajatou bělovláskou, to měla rozkazem...A to od mého bratra..Milovaného staršího bratra. Roztřásla jsem se. Měly za úkol mě zabít a rozkaz vydal Takumi. Zatmělo se mi před očima a já se zapotácela. Proč? Proč mě chtěl zabít vlastní bratr? Znamenalo to snad....Napadalo mě tolik otázek, ze kterých mi bylo na nic. Zvedl se mi žaludek. Rukou jsem si zakryla pusu a padla za zem. Oči se mi zalily slzami.  A když Itsuki ze svitku vyvolal mrtvé tělo, značně popálené, poškozené tělo mého bratrance, slzy už jsem neudržela. Žaludek jsem měla v křeči, oči mě pálily. Celé mé tělo se třáslo. Matsumuto - jo - Stránka 5 WhiteSmallIcefish-size_restricted
Naklonila jsem se blíž, abych se dotkla jeho tváře. Byla studená. Ne zrovna hezká po tom boji.
,,Nechápu to." zašeptala jsem a setřela si slzy, které tekly i nadále. Itsuki se taktně vzdálil. Já k němu zvedla pohled. Ani v tom nejhorším snu mě nenapadlo, že by se mě pokusil zabít vlastní bratr..
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Thu Aug 22, 2019 6:56 pm

Navzdory jeho za normálnych okolností bežne provokatívnej povahe aktuálne ani len Itsukiho tvár úsmev nezdobil. Očividne bol o dosť serióznejší ako kedykoľvek predtým. "Je mi to naozaj veľmi ľúto, Kotohime. Obávam sa, že Takumiho, ktorého si po celé tie roky poznala, zabila Reina a Kyosanto. Vedz že moc dobre rozumiem tomu, aké to je prísť o rodinu, ale nezostáva ti nič iné ako ho prestať vnímať jak svojho "brata"," skonštatoval zelenovlások po nejakej tej taktnej chvíli ticha razantne. Nejeden človek by takéto slová s ohľadom na načasovanie považoval za prejav krutosti, no Itsuki skrátka iba nepatril medzi emocionálne založených jedincov.

"Prepáč. Je mi jasné, že to nie je to, čo chceš v tejto chvíli počuť, ale už ma za tú dobu snáď poznáš. So svojimi chlapmi akýkoľvek zármutok akurát zapíjame alkoholom, takže fakt netuším, jak ti mám byť mentálnou oporou. Spoľahlivej útechy sa z mojej strany asi nedočkáš. Jediné, čo pre teba môžem urobiť, je poradiť ti," vysvetlil zjazvený muž bez známky sarkazmu. "Čím dlhšie zostaneš nečinná, tým väčší počet nepriateľov si vytvoríš. Zjavne už ani len vo svojom zdanlivo najbližšom okolí nemáš až tak veľa dôveryhodných ľudí, a už vôbec nie medzi prekliatymi Uchihami. Ubezpečujem ťa, že to decko, ktoré si si sem priviedla, nie je o nič lepšie ako Goemon. Pokiaľ si chceš udržať podporu toľkých rozmanitých individuálov, musíš začať jednať - urýchlene a vo veľkom. Radím ti preto, aby si celú dnešnú noc venovala nárekom, pretože za úsvitu budeš musieť prenechať kormidlo svojmu silnejšiemu ja, za ktoré s radosťou pokojne i položím život," dohovoril zelenovlások konečne s úprimným úsmevom.
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Arakawa Kaori Sat Aug 24, 2019 9:38 am

"Můžeš." Odpověděla jsem Sayori, zatímco stráže odcházely. Její prosba mě překvapila. Čekala jsem, že se dříve nebo později na mě obrátí s prosbou o pomoc, ale nečekala jsem, že u mě rovnou bude chtít zůstat. "Má to ale jeden problém." Když jsem hledala na forku, kde po dvou letech skončilo mé ubytování, našla jsem ho v Hikone-gai, kde momentálně sídlí Reina Kana, takže destinace nedosažitelná. "Taky jsem bezdomovec." Snažila jsem se znít nevinně. Koneckonců jsem o střechu nad hlavou nepřišla žádnou exekucí a podobně, takže jsem nevinná i byla! "Bydlela jsem v pekařství u rodinného známého. Jídla a pití vždycky bylo dost, ale je to v Hikone-gai, které teď patří klanu Kana." Má nenávist k Reině neznala mezí. Zabila mi tátu a teď (2 roky zpátky) mě i připravila o střechu nad hlavou a kontakt s člověkem, u kterého jsem v podstatě vyrůstala. Přes všechno co jsem ke hlavě klanu Kana cítila, nedala jsem na sebe nic znát a jen se zase usmála. "Tak pojď. Něco vymyslíme." Otevřela jsem dveře a vybídla Sayori k odchodu. Stráže před dveřmi už nebyly. Mise byla splněna a tak šli sdělit podrobnosti Kotomi-hime. Mě nezbývalo nic jiného než čekat na další princezniny instrukce, ale chtěla jsem ať se Sayori nadýchá čerstvého vzduchu, a proto jsem se ji na vlastní zodpovědnost chystala vyvenčit.
Arakawa Kaori
Arakawa Kaori
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 02. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Sayori Mon Aug 26, 2019 8:46 am

Ochotně mě přijala pod svá andělská křídla. Byla jsem o kus blíže. Ovšem mé nadšení zkazila tím, že je taky bezdomovec.
"HEEEEEE?!" vyrhklo ze mně. Můj obličej ukazoval spoustu emocí. Zmatená a nechápavá jsem pokračovala za Nee-chan. Řekla mi jak přišla o své bydlení. Jednoduše se odstěhovala. Hrozné, ale tady na hradu bylo spousta volných pokojů.
"To nevadí, Nee-chan" pověděla jsem poté, co mi řekla její příběh. Při těch slovech jsem jí ještě pohladila, abych navodila příjemnou náladu. "Něco najdeme, nee-chan. Tady v hradu je místa dost" mrkla jsem na ní.
Sayori
Sayori
C-rank

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 20. 07. 19

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Thu Sep 26, 2019 8:10 pm

Itsuki se mě snažil povzbudit slovy. Nečekala jsem od něj jinou podporu,jen...bylo těžké ta slova přijmout,i když měl pravdu. Takumi se stal nepřítelem, který usiloval o můj život. A jeho rozkazem se mu povedlo zabít našeho bratrance. Tahle skutečnost bolela. Bodala u srdce. V tuhle chvíli jsem ztratila celou rodinu..setřela jsem si další nával slz,ale ty i přesto nechtěly přestat téci. Zelenovlásek mi řekl,že mám plakat a zítra vstát silnější. Já teď ale měla pocit,že se mi zbořil svět. Zase. Zaťala jsem ruku v pěst a vší silou společně s výkřikem uhodila do země. Zabolelo to a v kloubech mi zapraskalo. Kůži na nich jsem si odřela a tekla z nich krev. Ovšem země pod mým nárazem zledovatěla. Led pokryl celou místnost,včetně stěn a ochladilo se. Nános ledu pokryl i Katarovo tělo. Jakmile bylo celé obalené,z brašničky,kterou jsem měla upevněnou na stehně,jsem vytáhla kunai a zabodla ho směrem k jeho srdci. Katarovo tělo popraskalo a z místa bodnutí se rozšiřovala pavučina prasklin,až se nakonec tělo mého bratrance rozpadlo na malé kousky. Obvykle toto bývá rituál při pohřbu, teď ale byla jiná situace. Nechtěla jsem, aby jeho tělo někdo využil. No....a taky mnou cloumaly emoce.
Ztěžka jsem se postavila. Zavrávorala jsem, ale ustála to. Pokusila jsem se narovnat prsty, hned jsem sykla bolestí. Pravděpodobně jsem těm kloubům ublížila.
,,Děkuji za informace, Itsuki. Ještě je probereme blíže...za příznivějších okolností." zasekla jsem se. Měla jsem na mysli, až nebudu totálně mimo. Zdravou rukou jsem zvedla na pozdrav, čímž jsem naši konverzaci úplně ukončila a vydala se ke dveřím.
Když jsem je otevřela, spatřila jsem Nera jako prvního. Itsuki se zmínil i o něm. Že mu nemám věřit, ale..No věřila jsem i vlastnímu bratrovi. Byla jsem naivní dost, abych se nechala podvést, ovšem...Nedokázala jsem k černovláskovi cítit zášť. Sehla jsem se k němu a pohladila ho po tváři, abych ho tím probudila.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Uchiha Nero Fri Sep 27, 2019 10:11 am

Ani neviem ako dlho som bol mimo, ale len čo som zatvoril oči, upadol som do dlhého snívania. Čo sa mi zdalo, to by som ani ja sám nevedel pochopiť. Boli to fakt čudné sny, ktoré boli po ich skončení vymazané z mojej pamäte. Nie žeby to bolo zlé, práve naopak. Pamätať by som si ich nechcel. Ale jeden mi ubdel v pamäti, ako nočná mora. Sledoval som chrbát svojej sestry, ale bolo to zvláštne, nehýbala sa. Tentoraz neodchádzala, len stála predo mnou akoby ma chránila. A tak aj bolo. Kvapky krvi spadali z jej tela a ja som s hrôzou zazeral ako otočila hlavu s úsmevom na tvári ku mne a niečo prehovorila. Jej slová mrazili, ako ľadové meče sa zabodávali do môjho srdca. Presne v ten moment otvorila Kotomi dvere. Keďže som doteraz sedel o ne opretý, objímajúc svoj meč, stratil som svoj podklad za chrbtom a zvalil sa k jej nohám na zem, ďalej objímajúc meč. Bolo veľmi ťažké ma zobudiť, keď som už raz zaspal. Keď sa ku mne zohla a pohladila ma po tvári, jemne som ako kocúr zamraučal a z mojich úst sa ozvalo...


„Onee..“ Viac nevyšlo, trhlo so mnou a ja som sa konečne prebudil. Pomaly som sa dostal späť do sedu a rozospato priložil päste k očiam. Zhlboka som zývol, i keď na chvíľu som mal zdesený výraz na tvári, ktorý som okamžite ukryl. Moja nočná mora bola len pre mňa a nie veľmi rád som sa chcel o ňu deliť.
„Čo to? Čo je? Koľko je hodín?“ Vychrlil som ospalo otázky a snažil sa zaostriť pohľad na môjho princa, ktorý ma zobudil ako šípkovú ruženku.
„Kotom..?“ Ani som nedopovedal keď som zaostril pohľad a všimol si jej výrazu. Aj keď to asi skrývala, v jej očiach to šlo poznať. Bolesť a smútok. Zaklipkal som očami a samozrejme si to zle vyložil, tak ako väčšinu svojho času, tu to ale sedelo. Na neho.
„Čo sa deje? Stalo sa niečo? Itsuki?!“ Spýtal som sa ihneď zovierajúc meč v rukách, snažiac sa dostať na nohy príliš rýchlo a keďže som len teraz vstal a nohy som mal ešte stŕpnuté, okamžite sa mi zatočilo v hlave a ja som padol na zadok.
„Dop*če..“ Vyšla zo mňa nadávka, ako som si rukou šúchal chrbát. Keby ma počula sestra toto povedať, tá by ma asi zabila LULW.
Uchiha Nero
Uchiha Nero
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 12. 07. 19
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Fri Sep 27, 2019 11:53 am

Nezdálo se, že by ho mělo moje pohlazení probrat. Spal jako miminko. Jindy bych se nad jeho kočičí reakcí rozplývala. Podle jeho mumlání se mu pravděpodobně zdálo o jeho sestře. Několikrát se přede mnou o ní zmínil, ale nerozpovídal se sám. Nechtěla jsem se ptát. Na to jsme se znali příliš krátce. Než jsem na Nera stihla promluvit, trhnutím se probral. Vypadal zmateně a roztomile.
,,Klid. Usnul jsi jen na chvíli." stáhla jsem ruku z jeho tváře. Zkoumavě si mě prohlédl. Není divu, že si hned všiml. Moje zarudlé oči a zbytky slz v nich mluvily za vše. Nesnažila jsem se to skrývat, na to ta rána byla příliš hluboka. Sevřel meč v ruce a pokusil se vstát. Na první pokus se to Nerovi nepovedlo.
,,Ne, s Itsukim nic." zavrtěla jsem hlavou a zdravou ruku k němu natáhla, abych mu pomohla vstát. Poté jsem kývla na ochranku, která byla všude, kde jsem byla já. Alespoň tady na hradě. Jeden ze shinobi ke mně přistoupil a já mu cosi pošeptala. Kývl na srozuměnou a odešel dovnitř. Někdo se o zbytek ostatků mého bratrance musel postarat. Jakmile otevřel dveře, vyvalil se ven mráz, kterým jsem nechala pohltit celou místnost.
,,Pokud jsi unavený, můžeš si jít odpočinout, Nero." nabídla jsem mu. Mladý Uchiha vypadal unaveně, chtěla jsem, aby si odpočinul, na druhou stranu.... ,,Nebo mi můžeš jít dělat společnost." pokusila jsem se o úsměv.
Matsumuto - jo - Stránka 5 3158ca915a8054f637fefe91acbf0f18
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Uchiha Nero Fri Sep 27, 2019 1:03 pm

Aj keď mi povedala, že som spal len nejakú chvíľu, prišlo mi to ako niekoľko dní. Presnejšie, aspoň tak som sa cítil. Nebolo to ale únavou, tá ma prešla hneď ako som zahliadol jej oči. Skôr som bol celý stuhnutý a dolámaný, presne taký, ako keď vstanete po poriadnom šlofíku. A predovšetkým až príliš hladný, no zvuk žalúdku žiadajúceho si o jedlo som okamžite prehlušil hlasným zakašľaním. Teraz nato nebol čas, akoby som musel niečo urobiť. Ešte stále mi však behal po rozume ten sen, no čím viac som sa na neho snažil spomenúť, tým viac sa zdal hmlistejší a hmlistejší, až sa mi všetky jeho detaily stratili z pamäte. Nakoniec mi ostal v hrudi len ten žieravý pocit, že sa niečo naozaj nepekné prihodilo. Alebo to bolo snáď tušenie, že sa niečo otrasné ešte len prihodí. Avšak moje matné spomienky som takmer okamžite odsunul bokom pri pohľade na Kotomi.

„Prepáč, zatvoril som oči len na sekundu..“ Na tvári sa mi roztiahol úsmev ako som zatvoril oči a ja som si rukou nevinne prešiel po vlasoch vzadu na hlave, snažiac sa ospravedlniť to, ako som vytuhol, pričom ak by na nás všetkých zaútočili, možno by som prespal aj to a zobudil by som sa do pekla. Naťahujúc rukou k jej, aby som sa o ňu oprel, som pocítil chlad vychádzajúci z miestnosti. Môj pohľad okamžite smeroval do vnútra a ja som na malý okamih ostal v nemom úžase, hľadiac, čo so svojimi schopnosťami dokázala. V túto chvíľu ma znova zabral zdesený výraz a ja som bol tak strašne rád, že po tom čo som si na ňu dovolil, hlavne čo sa bozku týkalo, som sám neskončil ako cencúľ. Jej schopnosti boli úžasné a extrémne mi imponovali. Hlavne preto že ja sám som bol ako oheň, rozprávajúci sa s ľadom.
„Ani nie, toho spánku som mal pre túto chvíľu až príliš, čo budem robiť v noci?“ Spýtal som sa a následne si prefackal tvár, aby som sa konečne zobudil. A práve v ten moment sa pokúsila o ten svoj falošný úsmev a požiadala ma o spoločnosť. Čo mojim očiam neuniklo, keďže som sa zameriaval priamo na ne, bolo to, aký pohľad na malý okamih hodila k ostatkom, ktoré ľad rozsekal. Síce som prvý krát obvinil jeho, teraz mi to došlo, hlavne pri spomienke na bojisko, keď stála proti Goemonovi a neznáma postava bola zabitá, vďaka čomu stratila kontrolu. Spomínať pre mňa s mojom fotogenickou pamäťou nebol problém. Teraz som si už vedel dať veci dokopy. Výraz mi stvrdol, než ho nahradil jemný úsmev.
„No, nepríde mi, že práve chodba hradu je nato najlepšie miesto..“ Rozhliadol som sa, okolo bolo veľa ľudí a hlavne muž, ktorého by som práve teraz najradšej vyzval na súboj, čím som jej dal najavo, aby nás viedla. V túto chvíľu som nemal čo povedať ale došlo mi, že sa chce porozprávať. Zo zeme som zdvihol svoj meč ale nechal si ho pri tele.
„Chceš niekam ísť?“ Spýtal som sa, do jej izby by som trafil, či tam chcela ísť, no, myšlienky som čítať nedokázal. Pre tento krát som sa s úsmevom skôr tváril, v čom som bol dobrý, akoby som si nevšímal jej smútku a prišlo mi, že si chce len vyraziť.

Uchiha Nero
Uchiha Nero
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 12. 07. 19
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Kotomi Yamada Sun Sep 29, 2019 7:34 pm

Nerův pohled byl pronikavý, viděl skrz mě. A to jsem se nesnažila ani nic skrývat. Omluvil se mi, že usnul. Zavrtěla jsem hlavou a pomohla mu na nohy. Chvíli jsem vyčkala, až shinobi, kterého jsem pověřila, udělá, co má, otočila jsem se zády místnosti. Byla jsem opravdu ráda, že Nero přijal v podstatě mou prosbu, aby se mnou zůstal.
,,Máš pravdu," přikývla jsem a pokračovala. ,,půjdeme někam více do soukromí." vykročila jsem a udala nám tím směr. Přivřela jsem oči a hlubokým výdechem se rozloučila. Měla jsem pocit, že od teď mě ta místnost bude strašit. Utřela jsem si mokré oči, abych vůbec viděla na cestu.
Zamířila jsem do do svého pokoje. Po cestě jsem nemluvila, nedostávalo se mi slov. Byla jsem pohroužena do svých myšlenek a chůzi měla automatickou. Otevřela jsem dveře a nechala Nera vejít. Nikdo z předchozího osazenstva tu nebyl už. Jako první jsem si došla k lékárničce, ze které jsem si vyndala obvazové pomůcky a ubrousky na otření.
,,To, cos tam viděl..." začala jsem a posadila se na svou postel. Začala jsem si ubrouskem stírat krev z pohmožděných kloubů. ,,To byl můj bratranec, který zemřel během boje, do kterého jsi vstoupil i ty." Něco jsem říct musela. Nemohla jsem zůstat ticho celou dobu, když byl ochotný jít se mnou. Další ubrousek jsem si přiložila na klouby a druhou rukou jsem se pokoušela obvázat si ruku.
,,Kso..." zaklela jsem, když mi už minimálně potřetí obvaz z ruky sklouzl. Zranila jsem si svou dominantní ruku, navíc se mi obě třásly. Bylo toho během několika hodin prostě moc..
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Uchiha Nero Sun Sep 29, 2019 8:56 pm

Len som prikývol a nasledoval ju, v tichosti a bez jediného slova. Nemal som čo povedať a úprimne, ani som nechcel. Prišlo mi vhodnejšie ticho, aby si dokázala utriediť zatiaľ svoje myšlienky. A že to práve teraz potrebovala. Nijako som nereagoval ani na to, ako si zotrela slzy. Nijako som ju nepodporil pri chôdzi a ani som to nemal v pláne, len som tvrdo stál a sledoval ju. Chodbami, ktorými sme šli, sme kráčali späť do jej izby. Len som sa rozhliadal, znova ako stále a sledoval celé dianie v hrade. Prišlo mi, že bola až príliš ohrozená a mala slabú ochranku nato, aká dôležitá bola v tejto zemi. Takýmto spôsobom som ale nerozumel a nezávidel jej to, čo musí robiť, ako vodca. Ja som bol vždy ten sólový hráč, vždy som bol na všetko sám, tak ma to aspoň učila. A mne to vyhovovalo, nemať nikoho na koho sa spoľahnúť a tak.. nikdy nemusieť zažiť stratu, znova. Svoje myšlienky som trhnutím hlavy okamžite vyfúkol až sme sa dostavili do izby. S tichosťou som vošiel za ňou, ignorujúc že ma púšťala prvá a pomaly som za ňou zatvoril dvere.

„Do čoho som sa to znova namočil..“ Bleslo mi hlavou ako som sa rozhliadol po miestnosti a pozrel, ako šla Kotomi k lekárničke. Ostal som stáť pri dverách bez pohybu, len zovierajúc meč v pravej ruke. Keď prehovorila, svoj pohľad som presunul k nej. Bez výrazu, bez emócií som si vypočul kto bol ten muž, ktorého som vidiel v ten deň umrieť a ktorého telo zničila. Ostal som však naďalej stáť na mieste a len ju sledoval, ako sa snaží obviazať si ruku. Nemal som čo povedať, presnejšie som nevedel čo povedať. Aj keď som ju chápal a až príliš dobre. Keď sa jej to nepodarilo ani na tretí pokus podišiel som k nej a a jemne som uchopil obe jej ruky, snažiac sa zastaviť triašku. Do očí som sa jej nepozrel, len so záujmom som sledoval jej rany na ruke. Následne som vzal opatrne obväzy z jej rúk a jej ranu jemne no pevne obviazal, pričom som dával pozor aby som ju nezranil ešte viac. Prišlo mi však že jeden jej prst je vykĺbený. Prudko som stlačil a ozvalo sa znova puknutie, ako keď buchla o zem. Na chvíľu ju určite zaplavila ostrá bolesť no následne obrovská úľava. Ďalej som pokračoval v obväzovaní bez slova, než som dokončil svoju prácu ale ruku jej nepustil. Následne som konečne zdvihol svoj pohľad a pozrel sa jej do očí. To čo videla ju muselo kompletne prekvapiť. Bol som menší ako ona, mladší ako ona a vskutku som vyzeral trochu ako dieťa. Mnohí by si povedali že som neschopný podať nejaký výkon, čo si vždy mysleli no pravdu nemali. Pretože síce hľadela na postavu mladého chalana, sledovala oči plné zármutku a bolesti. Teraz mohla pochopiť jednu vec. Cez moje čierne oči videla všetko čo som stratil, rodinu.. moju matku i otca, mojich priateľov ktorých som videl umierať na bojisku v mene nášho klanu, sám som veľa krát bol takmer na okraji smrti a tentoraz. Tentoraz zmizla i moja sestra bez stopy a ja som tušil, že je mŕtva rovnako. Len som si to nechcel priznať, kým to neuvidím na vlastné oči. Pustil som jej ruku, odtiahol sa od nej a podišiel k oknu, z ktorého som sa zahľadel do diaľky.
„Taký je tento svet v ktorom žijeme, vedel do čoho ide, všetci vieme. Denne umierajú Shinobi a rovnako aj obyčajný ľudia pre plány tých vyšších a my s tým nič neurobíme. Rodíme sa a trénujeme aby sme raz zomreli so zbraňou v ruke. Stávame sa silnejšími, aby sme tento postup spomalili no raz to nakoniec príde. Netvrdím že je to správne ale je to tak. A prídeme i o blízkych. A čo urobíme vtedy, tí ktorý ostanú? Zrútime sa? Nie. Žijeme lebo oni umreli. Dali nášmu životu zmysel. Keby teraz žil asi by nechcel aby si tu stála zrútená a neschopná, ale aby si žila naďalej. A budú ďalší, ktorí umrú pred tebou. To ťa predsa nezastaví.. Nenechaj aby ťa tento svet zlomil, pretože takéto straty neznamenajú, že si ho nemôžeš užiť..“ Otočil som sa k nej a konečne sa pousmial. Znova som bol ten strelený Uchiha ktorý pred pár dňami skočil do ohňa a postavil sa súperovi takmer tak silnému ako on sám, len aby ochránil nejakú ženskú kvôli jej prsiam. Zatriasol som hlavou a znova nahodil vážny výraz.
„Chceš sa s ním rozlúčiť? Posledný krát?“ Spýtal som sa vážne a zahľadel sa jej do očí. To čo som hovoril, bolo až príliš jasné že to myslím ako reálny návrh.
Uchiha Nero
Uchiha Nero
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 12. 07. 19
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Hashiru Senju Mon Mar 01, 2021 12:09 pm

Maličká Katsuyu se objevila před Kotomi za sněhové bouře zrozené, Nezmrzlé, Matkou sněných lišek, královnou Shinobi, vojáků a obyčejných lidí, Daiymyo, Haha(matka), Stříbrnou paní, Lamačkou řetězů, královnou Shimo no Kuni a princeznou Matsumoto-jo.
"Hime-sama," mírně přikývla a na jejích zádech byl přivázaný maličký svitek.

OBSAH SVITKU:
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Reizo Kaneki Tue Apr 06, 2021 1:51 pm

V hlavním městě bylo i po bitvě potřeba Kotominých jednotek, a tak tam spolu s výše postavenými autoritami zůstali k výpomoci, V plánu bylo, že se budou po částech vracet, dokud se tamější situace zcela nestabilizuje. Před odchodem do Matsumoto-jo, který Takumi po dořešení svých administrativních záležitostí vyhlásil, jsem se věnoval zraněným a koordinoval jejich transport z polní nemocnice do lepších podmínek ve městě. Tuto zodpovědnost jsem nakonec předal Aori, schopné medičce, která mi po celou dobu důkladně asistovala.

A najednou jsme byli na cestě, držel jsem se vpředu a zaobíral se vlastními myšlenkami. Za mnou Takumi, který přestože nahodil před svými lidmi masku schopného vůdce, teď před setkáním s jeho milovanou sestrou opět vypadal vcelku sklíčeně. Za ním jako ocásek Běloočko, která mi při ošetřování nepřišla nijak významná a považoval jsem ji za podprůměrnou Kunoichi, ale evidentně měla v Takumiho řadách své místo a ty její oči měly něco do sebe. Koneckonců moje úvaha o ní mohla být pravdivá, jelikož další trojice Takumiho elit v našem putovním zástupu také nevypadala zrovna nejschopněji... vlastně až na toho veprostřed, ten působil, že se o sebe dokáže postarat. A Itsuki. Takže je vlastně jasné, proč jsem si udržoval ten neustálý náskok.

Konečně jsme překročili most k sídlu a nechali se odbavit směrem k hlavní budově, kde už jsem dopředu vyhlížel nedočkavou Kotomi. Mezitím jsem přátelsky konverzoval s jedním ze strážců, kteří nás doprovázeli. Byl to takový trouba, který velice rád povídal o svém životě. Pokračovali jsme honosnými chodbami, když v tom strážný, po svém rozhořčeném monologu o manželce, mimoděk dodal: "... princezna tu samozřejmě stále není, takže si prozatím můžete odpočinout zde." Zastavil se u zdobených dvojitých dveří a otevřel je.

"Ale Fujito, však víš, že se spolu stejně vždycky zase udobřít-- princezna tu není?" neformálně jsem mu na jeho stěžování odpovídal než mě stihl zaskočit. Není. Poté jsem se na vteřinku ohlédl za sebe na své společníky a zase se obrátil na strážce Fujitu s velmi specifickým výrazem a vědomím, co mě tady teď čeká. "Není Reizo. Na stole máte čaj a občerstvení, registrovali jsme vaši návštěvu dopředu. Kdybyste cokoliv potřebovali, nebojte se na kohokoliv v budově obrátit. Teď mě prosím omluvte," instruoval nás a bez prodlevy odešel. Ještě jsem jeho směrem zlehka zoufale hmátl rukou do prostoru. Nakonec jsem se oklepal, zhluboka nadechl a vkročil do místnosti.

Jednalo se o menší společenských sál, na královské poměry jak jinak než oslnivě vyzdobený. Stěny lemovaly police plné knih, dřevěnou podlahu zdobil uprostřed místnosti huňatý bílý koberec. Tam se nacházelo také posezení, příjemná křesla s místem akorát tak pro celou naši družinku, konferenční stolek se zmiňovaným čajem a sladkým i slaným občerstvením. Místnost osvětloval křišťálový lustr ale také sluneční svit skrze dvě obrovská okna vysoká od země až ke stropu. Před posezením jsem se otočil na své společníky a neurčitě se porozhlédl po prostoru. Pak jsem pokrčil beze slov rameny, posadil se do jednoho z křesel a nalil si šálku čaje.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Tue Apr 06, 2021 9:01 pm

Takumi sa relatívne rýchlo zotavil a tak sa rozhodol aj rýchlo konať. Nestihla som sa s Goemonom ani poriadne rozlúčiť, nie to ešte dohliadnuť na to, aby sa mu dostalo lekárskej starostlivosti. Prednostne som samozrejme uprednostnila Takumiho rozkaz vo viere, že Goemon nebude tak hlúpy, aby tak hazardoval so svojim zdravím. Sama som však cítila neskutočnú únavu, preto som si pred cestou vzala ešte nejaké chakra pilulky.
To bude hardcore.
Pripojil sa k nám samozrejme Itsuki, ktorého som mala chuť zmlátiť za to, že mi vtedy ťapol po zadku, a trojica potratov, o ktorých som ani nemala tušenia, že vôbec existujú. Možno to je tým, že jeden z nich vyzeral, ako keby sa jeho tvár zasekla niekde v detstve, druhý mal potápačské okuliare, pravdepodobne si pomýlil prácu, a napokon Reizo. Netušila som, ako naňho zareagovať, ale keďže sa zdalo, že som mu niekde, až priam by som povedala, že má o mojej osobe nejaké nie príliš slušné a prívetivé myšlienky, neozvala som sa. Šiesty zmysel ma nikdy nesklamal. Celou cestou som sa držala blízko Takumiho, avšak mlčala som. Nebola som zrovna vo výrečnej nálade.
Keď sme dorazili, všetko tu vybavoval Reizo, koniec koncov, poznali ho tu a tak sa dočkal prívetivého privítania. Potichu som všetkých následovala, sem tam sa niekomu zo slušnosti jemne uklonila. Mala som nejaké to slušné vychovanie. Udržiavala som si svoju chladnú tvár a hrdý postoj. Ako vlastne väčšinu času. Priateľské rozhovory som ignorovala, netýkali sa ma. Začala som však vnímať, akonáhle som započula čosi o tom, že Kotomi tu nie je. Obrátila som zrak smerom k nim zrovna v momente, keď Reizo zareagoval výrazom, ktorý sa dal dokonale prirovnať k výrazu muža, keď mu niekto pristúpi gule.
Neverím, že som prežila jeho zákrok... preletelo mi mysľou. Povzdychla som si a znova sa ponorila do svojich myšlienok, vchádzajúc do miestnosti, v ktorej bolo pripravené pohostenie. Rozhliadla som sa, a sadla si do jedného z voľných kresiel. Po čai alebo čomkoľvek inom som ani nesiahla, len som sa prázdnym pohľadom dívala niekam do diaľky.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Reizo Kaneki Tue Apr 06, 2021 9:41 pm

Tak jsem seděl popíjejíc čaj, sem tam jsem zlehka usrkl, abych prořízl to úmorné ticho. Nakonec jsem šálek s čajem položil zpátky před sebe na konferenční stolek a ve stejném pohybu rovnou sáhl po sladké žvýkavé jednohubce, kterou jsem rovnou poslal chřtánem do břicha, civilizovaně samozřejmě. Opřel jsem se do křesla, pravou rukou poťukával rytmicky po opěrce a levou rukou si ze zvyku podložil bradu. Teda, aspoň jsem se o to pokusil, než mi došlo, že to nejspíš nepůjde. Na vteřinku jsem s pahýlem dlouhým po loket vymýšlel způsob, jak si hlavu podložit, ale bylo to marné. Přelétl jsem očima po společnících, zrak mi spočinul na tom "veptrostřed", probodával mě pohledem. Ten člověk vypadal jako kdyby protočil oči v sloup a pohrdavě si odfrkl, aniž by to skutečně udělal. Prostě tam jen tak stál a hleděl, až mě to nepříjemně rozhodilo, a tak jsem raději pohledem zabloudil jinam. Na Mikoto, která v ten okamžik zírala kamsi do místnosti. Ta holka proti mně něco má. Usoudil jsem, že je na mě z nějakého důvodu naštvaná. Někdy chlap prostě pozná, že ženský něco provedl, i když vlastně nic neprovedl. Tiše jsem si smrkl a odhodlal se k pokusu o icebreaker, už mě to tu dusilo a ona i přes její úprk z polní nemocnice vypadala jako nejnormálnější ze zdejší skvadry. Trhavě jsem zamával tak, abych přilákal její pozornost, jméno jsem neznal a přišlo mi to z nějakého důvodu lepší než "hejtyjovat". "Kdybych věděl, že jsi tady Takumiho pravá ruka, tak si s tím zákrokem dám větší práci," zašklebil jsem se napůl pobaveně a napůl úzkostlivě. Naštěstí seděla hned vedle a ne křížem, ale slyšeli to pravděpodobně stejně všichni.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Tue Apr 06, 2021 10:20 pm

Matsumuto - jo - Stránka 5 Tenor
Bola som ponorená vo svojich myšlienkach, rôznych spomienkach. Máloktorá z nich bola viazaná na niečo, než na boj, vojny. Nemala som nad čím iným vlastne ani premýšľať. V mojej hlave sa ozval známy mužský hlas - "Why are we still here? Just to suffer? Every night, I can feel my leg… and my arm… even my fingers. The body I’ve lost..." sotva však stihol dorozprávať, niekto mi zamával, čo ma okamžite vytrhlo z prúdu myšlienok a podivných votrelcov v mojej mysli. Stočila som svoje biele oči na Reiza, ktorý zrejme mal veľmi výrečnú náladu. Zmenila som polohu na sedenie, prehodila som nohu cez nohu, pričom som si hlavu oprela o ruku. Neuvedomila som si, ako veľmi neslušné to vzhľadom k jeho situácii mohlo byť, a aj keby...no čo už. Stáva sa.
"Nepovedala by som, že pravá, pravú zvyknú chlapi využívať určitým spôsobom. Ostaneme pri tom, že som preňho dôveryhodnou osobou," napravila som ho, bez toho, že by som mihla čo i len brvou. Ako keby som rozprávala o úplne bežnej téme.
"V rámci možností si prácu vykonal dobre. Nemala som ešte tak nejako možnosť poďakovať ti za záchranu života," na perách sa mi objavil jemný, avšak málo výrazný úsmev, ktorý zmizol tak rýchle, ako sa objavil. Mal to byť náznak toho, že to myslím vážne.
"Čo ruka?" opýtala som sa. Nechcela som pôsobiť ako nevďačný, arogantný, na seba orientovaný človek. Rozhodne som taká nebola, len som si skrátka nepripúšťala ľudí k sebe. Až na výnimky.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Reizo Kaneki Tue Apr 06, 2021 10:48 pm

Do jisté míry se zprvu zdálo, že jsem probudil náměsíčného z noční můry a možná tak učinil nerozumný krok, ale nebylo to tak zlé, naopak. Byl jsem nakonec neskutečně vděčný za to, že přistoupila k mému návrhu konverzace, protože ještě jeden vzájemný pohled s podivínem "z prostředka", musel bych asi ze sálu utéct. Místo toho jsme se tedy očima setkali s Mikoto. Zaujaly mě více než předtím, přitahovaly na sebe pozornost v dobrém slova smyslu, vypadaly tak... čistě. Žádné nevkusné červené skvrny a točivé panenky. Také jsem se posadil jinak, opřel jsem se o opěrku směrem k ní, abych přirozeně naznačil, že jsem otevřený konverzaci. S tou pravačkou mi vypálila rybník, jelikož jsem dopředu kalkuloval s použitím podobné narážky. Nad její poznámku jsem se musel upřímně pousmát, o to víc mě pobavila tím, že to pronesla naprosto neutrálně.
"No pochopitelně,"
přitakal jsem jí s trvajícím úsměvem. "Jo tak v rámci možností," zopakoval jsem po ní žertovně a klidněji dodal, "v pohodě, neočekávám za svou práci vavříny. Ale podivila jsi mě tím, jak ses postavila tak rychle na nohy. Takhle motivovaného vojáka jsem dlouho neviděl." Slyšel jsem ji předtím vyslovovat ve stanu Takumiho jméno, bylo až neuvěřitelné, že ten zlomený muž, který se mi zpovídal na lůžku, má tak věrného následovníka.
"Co ruka" byl poněkud zajímavý způsob, jak se optat bezrukého na jeho stav, ale originalitu jsem s úsměvem ocenil. Zamával jsem pahýlem, prohlédl si ho a zcela vážně s kamenným výrazem pronesl: "Co si budem, ještěže to nebyla ta pravá." Narážku na předchozí téma jsem musel využít, když mi předtím tak nahrála. Pohled se mi stočil zpět k Mikoto, na kterou jsem se následně zazubil. "Reizo," představil jsem se a přes opěrku jsem natáhl zdravou ruku k běloočce.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Wed Apr 07, 2021 11:26 am

Nepotrebovala som detailne analyzovať Reizov prejav a celkové vystupovanie, aby mi došlo, že je to pravdepodobne taká, veľmi zábavná a pozitívna osobnosť, aj napriek faktu, že dnes prišiel o ruku a boh vie, ako sa jeho situácia vlastne vyrieši. Bol pravým opakom mojej osobnosti. Lenže narozdiel od neho môj bojový štýl bol závislý na funkčnosti oboch rúk, preto by moja reakcia bola iná. Alebo sa možno len snažil zakryť za svojim úsmevom niečo viac...? Kto sa v tom mal vyznať.
"Ale nie, nepochybujem o tvojich schopnostiach. Konieckoncov, čo to som už o tebe počula," vzhľadom k tomu, že som bola vzhľadom k náročnosti misií pod dohľadom lekárov celkom často. Moje telo pokrývali rôzne jazvy, najvýraznejšia tá, ktorú som utŕžila od Itsukiho. Zdobila mi celý chrbát. Na chvíľu som preskočila pohľadom k Itsukimu.
"Povedzme, že ide o silu zvyku a výchovu," odvetila som promtne, pričom mi na perách zahral jemný úsmev. O jeho úprimnosti sa však dalo polemizovať, nakoľko vo mne človek len veľmi ťažko čítal. O to viac cudzí.
"Aj keby to bola pravá, dá sa to vyriešiť veľmi efektívnym spôsobom. Stačilo by, ak by som rozšírila historky o tom, ako si mi zachránil život, a ako si statočne bojoval, a ženy by z teba padali do kolien. Stavím sa, že by s tebou veľmi ochotne zdieľali svoje...ručné schopnosti," mrkla som naňho, pričom mi úsmev z pier nezliezol. Pravda, viedli sme celkom...zaujímavú a netradičkú diskusiu.
"Mikoto," predstavila som sa mu tiež, pričom som mu podala voľnú ruku, ktorá bola "zhodou náhod" ľavá.
"Ah, pardon...zabudla som," zaškerila som sa. Bolo vidieť, že sa jednalo len o nejaký, možno trocha blbý vtip, pričom som napokon predsa len podala pravú ruku a potriasla tou jeho.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Reizo Kaneki Wed Apr 07, 2021 1:51 pm

Mikoto si po celou dobu už od našeho prvního setkání, kdy jsem ji důkladně vysál, zachovávala velmi seriózní a neutrální poker face zcela potlačující jakékoli emoce. V podstatě jen na moment jsem u ní v polní nemocnici zahlédl obavy až strach, které však vzápětí opět zamaskovala kamenná tvář, kterou si udržovala po celý čas našeho putování až do této chvíle. Výraz bez emocí najednou vystřídal jemný úsměv a mě to upřímně potěšilo, navzdory tomu, že se z něj skutečné myšlenky bělooké dívky nedaly snadno číst. V důsledku závažnosti posledních dní, jsem se totiž takhle přátelsky pobavil naposledy s Haruem. Při vzpomínce na něj jsem letmo vzhlédl ke stropu a tím mu symbolicky poslal pozdrav tam nahoru.

"Ach, ano, můj lékařský um je obdivován široko daleko. A co teprve teď, až teď získám titul nejlepšího jednorukého medika planety," pronesl jsem nejdřív seriózně, ihned po dokončení poslední věty se však můj výraz proměnil opět v úšklebek. Pravdou bylo, že jsem odjakživa špatně snášel komplimenty a nevyžadoval je. Místo díků jsem většinou odpovídal sarkasticky či chvástavě a jak jinak než s humorem, přišlo mi to přirozenější.

Dále jsem jí naslouchal a zasmál se potom, co mě srozuměla s tím, že bych vlastně mohl být úplný Casanova, kdyby se rozkřiklo, že jsem takovej hodinovej manžel mezi ninjama. Mikoto si asi neuvědomovala, že tím způsobem, jakým to podala, by mohla v leckterém muži vzbudit naděje, že se do kroužku ručních prací klidně taky přihlásí, kor když celý proslov korunovala mrknutím. Anebo si to uvědomovala. Tak jako tak mě to o to víc pobavilo.
"Prosím ne, nic nerozšiřuj, nerad bych potom lovil po bytech škůdce a řešil každou migrénu či jiné potíže svých obdivovatelek," stihl jsem se zazubit než mi Mikoto podala levačku a zavtipkovala. Pohlédl jsem jí do očí a pobaveně pokyvoval hlavou, než jsme si potřásli. Okej. Ruku jsem jí však nepustil, naopak tvrději sevřel a přitáhl si Mikoto blíž. "Až mi příště skončíš pod rukou, dvakrát si rozmyslím, jak budu postupovat," pronesl jsem tišeji, ale zlověstným tónem a s výrazem značícím jasnou výhružku. Tato maska mi vydržela jen pár vteřin, načež mi cukl pravý koutek a ústa se následně rozšířila zpět do úsměvu. Do jaké míry jsem to celé myslel vážně anebo z vtipu, bylo těžko odhadnutelné. Ruku jsem pustil a zase se odsunul na původní konverzační vzdálenost.
"Čaj či dezert, Mikoto?" vztyčil jsem pahýl směrem ke konferenčnímu stolku, ke kterému jsem se poté nahnul, abych mohl obsloužit.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Wed Apr 07, 2021 4:00 pm

"No, myslím, že na to by sa tiež dalo aplikovať tvrdenie - aj s malým gašpárkom sa dá zahrať veľké divadlo," trhalo mi kútikmi úst, ako som sa snažila neuškŕňať sa ako mesiačik na hnoji.
Vzala som správne pilulky? Nevymenili dealera? napadlo mi. Dnes som bola obzvlášť spoločenská, najprv som mala slabú chvíľku s Goemonom, čo sa však dalo čakať, pretože sme sa poznali nejaký čas a boli sme si tak povediac blízki. Ale u človeka, ktorého som nepoznala? To bolo iste tou jeho pozitívnou náturou, ktorá sa zdala byť chytľavá.
"V tom prípade by som to urobila z čírej provokácie a škodoradosti," nebezpečne sa mi zablesklo v očiach. Mala som v rukách veľkú moc, mohla som zničiť celú jeho kariéru a zruinovať mu celý život tým, že by musel počúvať hlúpe ženské reči, ohováračky, posledné módne výstrelky, mejkap a nekonečné vysedávanie pred skúšobnou kabínkou v obchode a hodnotenie vyskúšaných outfitov.
"Mohla by som nazvať nebezpečnou ženou," zaškerila som sa. Odrazu ma v momente, keď sme si podali ruky, pritiahol Reizo bližšie k sebe. Na chvíľu sa mi na tvári usadil prekvapený výraz, ktorý takmer hneď zmizol. Mal jedno šťastie, a tým bolo to, že som nebola tak nejako v strehu, pretože by som mu zaraz vyrazila všetky zuby. Nie len že mu chýbala ruka, ešte aj zuby nové by si musel dať spraviť, aby vôbec niekedy nejakú ženskú zbalil. Zaškerila som sa.
"Až sa nabudúce pokúsiš znova ma takýmto spôsobom vystrašiť alebo prekročíš môj osobný priestor, napravím ti ciferník hneď," odvetila som rovnako tichým, mierne desivým hlasom, ako aj výrazom v tvári. Aj keď som sa napokon usmiala, bolo viac než jasné, že s niekým iným by som si nerobila starosti s varovaním a preletel by oknom von hneď. Odtiahol sa, na čo som sa narovnala a rukou si prehrabla vlasy dozadu, pretože mi zavadzali.
"Čaj, prosím," odvetila som, pričom som z neho nespúšťala pohľad, ako keby som ho upodozrievala z toho, že mi doň nasype drogy, akonáhle sa čo i len na moment pozriem niekam inam.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Reizo Kaneki Wed Apr 07, 2021 4:38 pm

"Tak samozřejmě, tohle rčení je ostatně dlouhé roky zároveň i moje motto," odvětil jsem neutrálně snažíc se udržet od smíchu. Mikoto se zjevně bavila a já taky, jak musela vypadat naše konverzace pro ostatní tiše přísedící společníky, to jsem si raději odmítal představovat.
"Jsi zákeřná," přimhouřil jsem vůči ní oči, na tváři se mi střídal výraz zájmu i podezřívavosti. "Ale s chutí do toho, klidně mi udělej ze života peklo, jsem na to zvyklý a rád žiju nebezpečně," odvětil jsem jí s lehce provokativním úsměvem. Nemohl jsem na základě takové výhružky ukázat slabost, ale zároveň jsem hlavně narážel i na to, že se sama označila za nebezpečnou. Dokonce mě snad i pomalu přesvědčovala, že by opravdu nebezpečná býti mohla.
Když pak vůči mně zrcadlově obrátila hrozbu, musel jsem uznat, že zněla přesvědčivě, bylo to její schopností nahazovat neutrální až děsivé grimasy ale i jejím hlasem, který k celé té "póze" náramně seděl. Že by mě to však vyvedlo z míry, to se říct nedalo. Chtěl jsem si okamžitě rýpnout nazpátek, ale neodvážil jsem se zariskovat, že její pohár trpělivosti přeteče... ženy obecně zmiňovaný pohár mívaly tuze mělký.

Určitou formu limit testingu jsem ale definitivně vyzkoušet chtěl. "Čaj?" chopil jsem se konvičky, nalil opatrně plný šálek čaje, konvičku položil a převzal horký nápoj. Následně jsem se pohodlně položil do křesla a z šálku upil. "Posluš si," s šálkem v ruce jsem poukázal opět ke konferenčnímu stolku a svůj cukavý úšklebek následně schoval v dalším napití.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Wed Apr 07, 2021 6:27 pm

Matsumuto - jo - Stránka 5 Tenor
Prekvapene som nadvihla obočie a nasadila taký...prekvapený výraz. Čakala som všetko, ale že sa tak otvorene prizná k niečomu takému...s tým som sa teda ešte nestretla, preto ma to vyviedlo z miery, a zároveň pobavilo.
"Oh, ďakujem, taký kompliment som teda nečakala. Ešte sa nebodaj začnem červenať, fuh," tvárila som sa, že mi začalo teplo stúpať do tváre a začala som sa rukou ovievať. Tvárila som sa hrozne dramaticky. Nevydržalo mi to však veľmi dlho, pretože som to ani nemyslela vážne. Potichu som sa uchechtla a vrátila sa k pôvodnému výrazu. Srandičky ho však zrejme aj napriek výhražke nijako neprešli, ba čo viac, ten krok s čajom mu síce vyšiel a celkom si zo mňa vystrelil, avšak mňa to nijako z miery nevyviedlo. Vyzerala som byť dokonale pokojná. Postavila som sa, prešla k stolu s čajíkom a naliala si ho do pohára.
"Hups!" vyletelo zo mňa, keď som sa otáčala, pričom som sa potkla. Hrnček sa nebezpečne naklonil, už to vyzeralo, že ho ten čaj obleje, no v poslednej chvíli som ho narovnala a sadla si ako keby sa nič nestalo. Keď sa však Reizo na mňa pozrel, mohol vidieť potmehúcky úsmev. Bolo viac než jasné, že som to urobila schválne. To mal za to, že si zo mňa robil dobrý deň.
"Nedráždi hada bosou nohou, vypomstí sa ti to," preniesla som len tak mimochodom, odpíjajúc si z pohára. Obrátila som k nemu pobavený pohľad. Toto stretnutie sa zatiaľ vyvíja ozaj netradične.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Reizo Kaneki Wed Apr 07, 2021 6:53 pm

Popravdě jsem nebyl na jisto přesvědčený, jestli její herecké výkony stály za starou bačkoru nebo byly uměleckým vrcholem. Dala do toho však srdce, a to se muselo ocenit. Při jejím teatrálním výstupu jsem letmo přejel po tvářích našich společníků, no, po zbytek dne už to radši neudělám. Z naší dosavadní interakce jsem bezpečně mohl usoudit, že Mikoto rozhodně nebyla žádný andílek, což mi potvrdila její evidentní odplata za můj předchozí vtípek s čajem. Kdybych nebyl dopředu ostražitý s vědomím, že se pokusí opět o nějaký comeback, nejspíš bych instinktivně do šálku s horkým nápojem švihl, že by přistál Takumimu v klíně a bylo by po jednání hned po tom, co by mu roztál rampouch. No co, byl jsem si vědom toho, jak je Kotomina kůže chladná, tak jakej to asi muselo mít efekt na Takumiho násadu. V reakci na její pokus mě vylekat jsem navzdory zmiňované připravenosti stejně zlehka ucukl a věnoval jí obratem pobavený úškleb kývajíc nevěřícně hlavou.
Nejprve jsem si odsrkl ze svého šálku a hledíc před sebe do místnosti klidně pronesl: "Pes, co štěká, nekouše."
Když už jsme jednou zmínili to přísloví, tak proč na to nenavázat. Poté jsem si Mikoto několikrát přeměřil od shora dolů, znovu usrkl a hledíc jí neohroženě do sněhových očí dodal: "A štěně taky ne..."
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Hashiru Senju and Mikoto Hyūga like this post

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Uchiha Nero Thu Apr 08, 2021 1:55 pm

Cesta nám nakoniec netrvala ani tak dlho. S malými prestávkami sme sa skutočne ponáhľali a práve vďaka tomu sa nám podarilo dostať sa pred hrad ani nie pár hodín od momentu, čo sme opustili jazero. Celú cestu sme prešli prakticky mlčky, maximálne keď som si pár krát povzdychol, no i napriek tomu som mal dobrú náladu. Bol som poriadne vyspatý a konečne aj spokojný. Avšak tentoraz sme vchádzali do spoločnosti Kotomininých ľudí a ja som sa musel späť prebudiť z toho opojenia a začať sa správať primerane môjmu postaveniu. Slnko už svietilo dosť vysoko, keď sme konečne dorazili k bránam tohto hradu. Pri pohľade na bránu sa mi uľavilo, že sa nám nakoniec podarilo dostať sa k bránam bezpečne a bez veľkých obtiažností. Nebyť búrky asi by sme tu boli skôr, no aj tak sme snáď neprišli až s príliš veľkým omeškaním. Hneď pri bráne nás uvítala stráž a v skratke, pretože sme sa ponáhľali do sídla, nám vysvetlila všetko čo sa zatiaľ stalo a kto všetko sa nachádza na hrade, výjma strát a zranení.

"Tak sme tu." Prehovoril som šeptom otáčajúc sa na Kotomi a chvíľku si ju prezeral. Skutočne by potrebovala poriadnu kúpeľ a navštíviť svoj obrovský šatník, takže rozhodnutie bolo len na nej. Avšak vedel som, aj som jej to doporučil, že v túto chvíľu je to úplne jedno, keďže sa jedná o jej jediného brata, ktorého tak milovala. Keď sa rozhodla vyraziť k sídlu, okamžite som ju nasledoval a stál tesne za ňou, nie ani pár centimetrov, nechávajúc nás viesť. Jasne som ale v mojom postoji naznačil, že som tu po celý čas pre ňu. Keď sme prechádzali ulicami, okamžite som sa cítil bezpečnejšie a mohol som aspoň poľaviť, pretože som si bol takmer istý, že tu jej nič nehrozí, aj keď blbý pocit som stále mal. Ten bol však prerušený spomienkami a znova v tichosti sme sa dostali až do sídla. V tú chvíľu sme nevedeli kde presne sa nachádza Takumi.
"Myslíš že na teba čaká v hlavnej miestnosti? Za pokus to stojí." Bez výrazu som zo seba dostal a následne sa vydal spoločne s ňou chodbami hradu až k miestu, kde sme predpokladali výskyt samotného Kotominho brata, ktorý len nedávno vyhral rozhodujúcu bitku o Shimo no Kuni, začo mu určite bola zem vďačná, aj keď si to on sám o sebe možno nemyslel. Dúfal som ale, že nenarazíme na Itsukiho, skutočne som nemal potrebu ho znova vidieť hneď po návrate.
"Možno tú bitku neprežil.." Prebleslo mi mysľou, avšak všetky myšlienky nato som okamžite vypudil z hlavy a rozhliadal sa po okolí. Skôr som dúfal, že narazíme na Goemona alebo Reiza. Dúfajúc, že sú v poriadku obaja bez vážnej újmy na zdraví.
Uchiha Nero
Uchiha Nero
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 12. 07. 19
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Thu Apr 08, 2021 3:55 pm

Pozorovala som Reiza skrz šálku, z ktorej som pravidelne odpíjala, znova chladným, nič nehovoriacim pohľadom, ktorý sa nezmenil ani potom, čo vyhlásil tak odvážne tvrdenie. Samozrejme, podobný názor mali ľudia, ktorí ma nepoznali, celkom často, pretože som vyzerala možno príliš...nevinne? Čisto? Robil to Byakugan, či moje vystupovanie? Alebo opäť šlo o formu podpichovania z jeho strany? Pri tomto človeku bolo len ťažké rozoznať, čo myslí vážne, a čo nie, pršedovšetkým v mojom prípade, pretože som ľudským emóciám nerozumela tak, ako by som reálne mala. Pousmiala som sa.
"Zrejme by som to mala brať ako kompliment," dala som si posledný dúšok čaja a položila ho späť na stôl. Narovnala som sa, znova sa oprela o opierku kresla a prebodla ho pohľad.
"Lenže je poniekiaľ odvážne súdiť človeka podľa zovňajška, nie? Ako sa to vraví? Tichá voda brehy myje...?" na chvíľku sa mi zvláštne zablysklo v očiach, mimo toho sa z nich však šíril chlad, pričom mi na perách hral úsmev. Úprimný, či neúprimný, opäť sa to nedalo určiť. Viditeľne som sa však nenechala rozhodiť jeho posúdením mojej osobnosti a nechala ho v tom.
"Mimochodom, šteňatá majú obzvlášť ostré zúbky," dodala som trocha tichším hlasom. Okrem neho by tieto slová nemal počuť nikto iný.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Takumi Yamada Thu Apr 08, 2021 4:38 pm


Nechal som sa po celú dobu viesť Reizom z mojich ľudí len v spoločnosti Mikoto. Jednalo sa o pomerne nebezpečné rozhodnutie, keďže iba donedávna sme spolu viedli rozsiahly spor, no vzhľadom na to, že som im už i na vojne bol nútený zveriť život do rúk, som to považoval za nevyhnutné riziko. Chcel som vonkoncom dať jasne najavo, že prichádzam v mieri a neplánujem už žiadne ďalšie zrady. Cesta to bola vskutku dlhá, no aspoň som mal dostatok času na premýšľanie.  Nasledoval som svojho sprievodcu až do ozdobených dverí a prehliadol si vnútro spoločenského sálu. Nemožno povedať, že by som naň mal vzhľadom na svoje hektické detstvo až tak veľa spomienok, obzvlášť keďže v tomto hrade viac času trávila práve Kotomi, no napriek tomu som sa plne neubránil nostalgii. Koľko už ubehlo rokov od doby, čo som tu bol naposledy...

ydFW2P7.png Namiesto toho, aby som si šiel sadnúť k Reizovi a Mikoto, som sa so založenými rukami vybral do opačného kúta miestnosti, skoro ako keby sa mi žiadalo byť chvíľu sám. Nemožno povedať, že by sa mi to ale úplne podarilo. Síce som nebol zrovna najnadanejším shinobim, ale ani mne neušlo, že ma takmer po celú dobu nespustili z očí vybraní predstavitelia Kuroi Hitsuji, medzi ktorými bola i stará známa Goemona a Mikoto, Hideko /秀子/. Zjavne som nebol dostatočne dôveryhodný pre všetkých, no nemohol som im to zazlievať.

Viac než ich pozornosť ma každopádne znervózňovalo skôr to, že sa od našej skupinky po ceste pár ľudí odpojilo. V prvom rade sa jednalo o samotného Goemona a všetkých preživších Uchihov. Takisto nás ale do sídla nenasledovali ani všetci členovia Kuroi Hitsuji, a to vrátane ich aktuálneho vodcu, Itsukiho. Ešte než sme totiž prekročili hlavnú bránu hradu sa zastavil pri jednom zo strážnikov pod zámienkou pokecu podobného tomu, čím mi donedávna pýlil uši i sám Reizo, no ubehla už nejaká doba a stále za nami nešiel. Znamenalo to nebodaj, že sa nadchádzajúceho stretnutia nebude účastniť? Pri najmenšom mi to prišlo divné, no nechcel som nad tým uvažovať až príliš. Potreboval som sa totiž sústrediť predovšetkým na to podstatné - môj rozhovor s mojou malou sestričkou, Kotomi.
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Matsumuto - jo - Stránka 5 Empty Re: Matsumuto - jo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru