Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Park v Getsugakure

+2
Satake Sakura
Uchiha Ruki
6 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Park v Getsugakure - Stránka 2 Empty Park v Getsugakure

Příspěvek pro Uchiha Ruki Sat May 07, 2016 10:00 am

First topic message reminder :

Tento park je přes den naprosto bezpečné místo, avšak v noci se zde schází různí ninjové a zkouší navzájem své schopnosti. Toto by nebyl takový problém, kdyby však nešlo o neoficiální zápasy, na které se vsází.

Park v Getsugakure - Stránka 2 2rrph0n
Uchiha Ruki
Uchiha Ruki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 100
Join date : 02. 05. 16

Návrat nahoru Goto down


Park v Getsugakure - Stránka 2 Empty Re: Park v Getsugakure

Příspěvek pro Satake Sakura Fri Jul 01, 2016 1:39 pm

Bola som zmätená, miešalo sa vo mne toľko pocitov. A bola som príliš slabá na to, aby som to vedela udržať na uzde, práve preto mi tiekli po líci ďalšie a ďalšie slzy. A i kvôli tomu som len sťažka rozumela tomu, čo mi hovoril. Nemyslím to tak, že by som snáď bola hlúpa, ale tak, že tie jeho reči...mi už dávno nedávali zmysel. Ako som len tak mohla zahodiť dlhé roky nenávisti, ktorú som prechovávala voči nemu a klanu, a nahradiť ju vierou? Ako som mu mohla opäť začať veriť tak, ako kedysi dávno? Prudko som sebou trhla, keď som pocítila jeho ruku na svojom líci, snáď ako keby som sa bála, že mi ublíži. Napokon som sa ale upokojila, pričom som bola donútená dívať sa naňho.
"Už dávno nie som tou Necro, ktorú si poznal kedysi...všetko je preč. Ostal len jej tieň..." Šepla som. Neverila som tomu, že by som sa mohla opäť postaviť na vlastné a vrátiť sa k svojmu pôvodnému ja.
"Som príliš slabá...nevládzem už..." Zavrtela som hlavou. Nie. Nebolo to možné. Darmo mi niečo hovoril...nemala som ani štipku sebavedomia. Nič. Voľnou rukou som sa dotkla tej jeho na svojom líci, ale hneď potom som ju proste len stiahla späť.

Kaala prevrátila očami.
"Divokým zvieraťom som nazvala seba, nie teba." Rozosmiala sa. Prišlo jej vtipné, že si to Shiranui takto zle vysvetlila a mierne sa urazila. Videla to na nej.
"Um, teší ma Shiranui. Myslela som si, že nebudeš pochádzať odtiaľto, v živote som tu totižto niekoho ako ty nevidela. I keď sa čudujem, že som ťa nezazrela už skôr. Vieš čo? Čo sa týkalo tvojho problému...mala si im ukázať, že si silná a nezávislá žena a že si nemajú čo dovoľovať." Uchechtla sa mladá vlčica, ktorá túto situáciu brala skôr s humorom než vážne. Na čo vážne? Predsa len, bol pekný deň, trebalo ho trocha spestriť.
Satake Sakura
Satake Sakura
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 22. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Park v Getsugakure - Stránka 2 Empty Re: Park v Getsugakure

Příspěvek pro Shiranui Fri Jul 01, 2016 1:51 pm

Byla jsem trochu zmatená když jsem se dozvěděla, že jsem to pochopila špatně, ale i to se stává. Raději si to poslechnu do konce a odpovím v klidu pokud to půjde. " Byla jsem malá a slabá, neměla jsem šanci proti ostrým zbraním, k tomu nás potom ještě napadl velký divoký medvěd, kterého porazil můj otec. Nechtěla jsem takové věci zažívat znovu, proto jsem skrývala co jsem. Do teď lidem moc nevěřím. Na světě je málo hodných lidí a plno těch špatných. Takže radši jim nebudu ukazovat kdo jsem aby mě nakonec nevyhnali kvůli rozdílnosti. Nevypadám jako člověk, ani jako zvíře. Jsem jiná a to lidé odsuzují. " Bylo mi trochu smutno, s tímhle faktem jsem v tomto světě musela žít. Každý má svůj příběh a tohle je ten můj. Možná se najde pár lidí co mě přijmou, ale zbytek světa tak mírný nebude.
Shiranui
Shiranui
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 29. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Park v Getsugakure - Stránka 2 Empty Re: Park v Getsugakure

Příspěvek pro Hiroshi Ookami Fri Jul 01, 2016 1:57 pm

Hiroshi sa na ňu díval ako zronene a bezmocne leží. Pozorne sa na ňu díval a premýšľal.
,, Čo ak je už príliš zlomená a opustená... čo ak som prišiel až príliš neskoro na to aby som ju zachránil."
Preblesklo mu v momente mysľou ako ju tak neustále pozoroval a zhlboka sa nadýchol. Potichu sa postavil a zostal nad Necro stáť a nespúšťal z nej pohľad. Po chvíli zodvihol ruku a ponúkal jej ju, aby jej pomohol vstať.
,, Hoc padneme na kolená tisíc ráz, tisíc ráz povstaneme silnejší než kedykoľvek predtým. A je jedno, či to povedal Ookami, či niekto iný. Nemôžeš sa nechať poraziť nikým a ničím. A ja už nedovolím, aby ti bolo znova ublížené, tak vstaň a bojuj ďalej."
Podpichol ju Hiroshi a dúfal, že tentoraz ju prinúti vstať. Vybavila sa mu spomienka na detstvo, ako ju po prvý raz spoznal. Tiež ju musel dlho prehovárať, kým ju k niečomu presvedčil.
Hiroshi Ookami
Hiroshi Ookami
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 20. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Park v Getsugakure - Stránka 2 Empty Re: Park v Getsugakure

Příspěvek pro Satake Sakura Fri Jul 01, 2016 9:29 pm

Chvíľu som len tak ležala a dívala sa na jeho ruku, s ktorou mi chcel pomôcť vstať. Prijať? Neprijať? Napokon som k nej natiahla tú svoju, chytila ju a pomaly sa vyšvihla na nohy. Následne som ho pustila.
"Tisíc krát som padla, tisíc krát vstala. Ale na ten tisíc prvý pokus o povstanie som už nemala dostatok síl a zostala na úplnom dne." Odvetila som potichu, dívajúc sa na svoje čižmičky na platforme, vďaka ktorým som až tak ako prcek oproti Hiroshimu nepôsobila.  
"Ak by sa mi všetci neotočili chrbtom...bolo by to možné. Ale ostala som na všetko úplne sama a stratila chuť ďalej bojovať, Hiroshi. Ja už ani neviem, čo je to držať zbraň...neviem, aké je to, keď ma má niekto rád. Zabudla som." Stále som odmietala veriť tomu, že vôbec ešte nejakú silu mám. Pripadala som si tak prázdna a slabá, ako nikdy predtým. Nevedela som, ako sa postaviť na vlastné.

Ako tak Kaala počúvala príbeh mladej dievčinky, bláznivá nálada ju akosi pomaly opúšťala. Už len preto, že to Shiranui nemala v živote jednoduché. Presne tak ako oni dve s Necro.
"To mi je ľúto. Ale chápem ťa, prežili sme si v živote niečo podobné." Poznamenala Kaala, ktorá následne k Shiranui pristúpila a jemne sa pritúlila.
"Tu sa nemusíš báť. Ak by ťa niekto chcel terorizovať, ochránim ťa. Spoločne s Necro." Ubezpečila ju Kaala. Predsa len to bola prerastená vlčica, zároveň silná a rýchla.
Satake Sakura
Satake Sakura
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 22. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Park v Getsugakure - Stránka 2 Empty Re: Park v Getsugakure

Příspěvek pro Shiranui Fri Jul 01, 2016 9:37 pm

Vlčice byla velmi milá a chápající a to se mi moc líbilo, že jsem našla někoho kdo mi rozumí i když je to další zvíře. Její pán by mi však možná mohl taky porozumět, ale někdy názor bývá jednostranný. Lepší bude se přesvědčit se na vlastní oči. Nechtěla jsem to však uspěchat, stále tu byla jistá bariéra mezi mnou a lidmi. Pohladila jsem hodnou vlčici. " Děkuji, třeba se i s tou tvojí Necro spřátelím, záleží ale jestli si porozumíme. "
Shiranui
Shiranui
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 29. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Park v Getsugakure - Stránka 2 Empty Re: Park v Getsugakure

Příspěvek pro Hiroshi Ookami Fri Jul 01, 2016 9:43 pm

Bol rád, že konečne prijala jeho ponuku a postavila sa s jeho pomocou na vlastné nohy. Tak si ju mohol lepšie a poriadnejšie obhliadnuť. Na Jouninskej skúške nemal až toľko priestoru si ju prezerať, skôr ju vtedy skúmal po bojovej stránke než vzhľadovej. Vyrušil ju však v rozprávaní, schmatol za ruku a pritiahol k sebe. Stlačil ju v tesnom objatí a pohladil jednou rukou po vlasoch.
,, Máme dosť času na to aby sme dohnali všetko, čo si zameškala a aj o čo si prišla."
Prehovoril a chcel sa od nej odtrhnúť, ale nejako to ani nešlo.
,, Bude to síce náročné, životu nebezpečné, ale ja už viem, čo v tebe prebudí bojovníka."
Navrhol jej a zároveň ju upozornil na to, že aj napriek tomu jeho tréning nebude o nič ľahší ani bezpečnejší, než by tomu bolo inokedy. 
Hiroshi Ookami
Hiroshi Ookami
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 20. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Park v Getsugakure - Stránka 2 Empty Re: Park v Getsugakure

Příspěvek pro Satake Sakura Sat Jul 02, 2016 6:35 pm

Sotva som stihla zareagovať, držal ma v objatí. Vyzerala som celkom vydesene. Bol blízko...až príliš blízko. Nevyvolalo to však vo mne žiadne pocity, napokon som sa len s prázdnym pohľadom dívala pred seba. Objatie som mu neopätovala.
"Ale ja neviem, či to chcem...takto mi je fajn." Sklopila som pohľad, nevediac, čo v tejto situácii robiť.
"...životu nebezpečné? Uh. To je príliš povzbudzujúce pre niekoho, kto snáď i zabudol, ako držať zbraň." Dokonca som zabudla i na to, aké techniky som ovládala, resp. aké pečate som k nim potrebovala.
"...ale...môžme to skúsiť..." Prehlásila som napokon. Nie že by som na boj mala bohvieakú chuť, ale...možno by som aspoň na chvíľku zabudla na svoje problémy a sústredila sa na to, ako svojho protivníka zlikvidovať. Jemne som sa od neho odtlačila a ustúpila o jeden krok dozadu. Akosi som nemala chuť byť pri ňom tak blízko. Aspoň nie teraz. Stále som ho neznášala.

Kaale sa Shiranui pozdávala, už len preto, že sa zdalo, že toho majú veľa spoločného. Prakticky boli jednej krvi, aj keď ona len spolovice, plus to v živote nemala ľahké, rovnako ako i ona s Necro.
"Určite si s ňou porozumieš. Je to fajn dievča, len trochu...uh...povedzme, že naša minulosť mala na ňu obrovský vplyv, takže je mierne depresívna. Ak to tak môžem nazvať." Vysvetlila vlčica.
"Vidíš toho maďara vedľa nej?" Kývla hlavou smerom k Hiroshimu.
"Tomu by som najradšej odhryzla gule. Také egoistické hovado som ešte v živote nevidela." Zamrmlala si popod nos.
"...a raz sa mi to podarí." Dodala tichším hlasom.
Satake Sakura
Satake Sakura
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 22. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Park v Getsugakure - Stránka 2 Empty Re: Park v Getsugakure

Příspěvek pro Shiranui Sun Jul 03, 2016 9:41 am

Vyslechla jsem si popis toho děvčete a potom se podívla jejím směrem. Vypadala poněkud temně, ale netušila jsem jaká je uvnitř. Podle toho co mi řekla vlčice si taky zažila nepříjemné věci a to zanechává stopy. Ten chlápek se mi nějak nelíbil, zahlédla jsem ho už předtím a jeho činnosti mě iritovaly. Nemám ráda násilné tipy ať už používají jakékoliv násilí. K ženě se mají chovat lépe což u něj nevypadalo. Spíš jako by mu to dávalo pocit nadřazenosti, že je silnější tak si dělá co chce. Otočila jsem se potom na vlčici. " Neměli bychom ji jít pomoc? Nějak se mi ta situace nezdá. "
Shiranui
Shiranui
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 29. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Park v Getsugakure - Stránka 2 Empty Re: Park v Getsugakure

Příspěvek pro Hiroshi Ookami Mon Jul 04, 2016 10:16 am

Keď sa od neho odtiahla nerobil z toho veľmi veľkú tragédiu a nechal ju. Dostal jej úprimný súhlas s tréningom a to bolo v momentálnej situácii asi najväčšie maximum, ktoré od nej mohol dostať. Preto sa natiahol k svojim veciam, ktoré mal zložené na kope. Výstroj spoločne s katanou si pripol k telu a zodvihol kabát. Oprášil ho starostlivo a obliekol si ho.
,, Ak by to bolo jednoduché a bezpečné, robil by to predsa každý a potom by už shinobi nebolo potreba."
Pokrčil ramenami, skontroloval si znova kabát a poctivo ho upravil. Ešte raz si prekontroloval všetky veci, či ich má v proiadku a na mieste.
,, Tam kam ťa vezmem Kaala nesmie ísť a musíš mi odovzdať každú jednu zbraň, ak nejakú pri sebe máš aj to, čo by ako zbraň mohlo byť použité. Budeš musieť byť pár dní bez nej. Rozumieme si?"
Spýtal sa jej pre istotu.
Hiroshi Ookami
Hiroshi Ookami
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 20. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Park v Getsugakure - Stránka 2 Empty Re: Park v Getsugakure

Příspěvek pro Satake Sakura Mon Jul 04, 2016 9:59 pm

Nadvihla som obočie.
"Vyzerám tak, že pri sebe niečo mám?" Všetky moje veci som mala ukryté v jednej z krabíc - výstroj, zbrane rôzneho typu či doplnky. Pri sebe som nemala nič, čo by som mohla využiť vo svoj prospech, prakticky som bola ľahký cieľ.
"Meh. Ešte aj tú jednu oporu, ktorú mám, mi musíš zakázať, čo?" Bez nej to bude...vážne ťažké. Ona ma vždy vedela podržať a jemu...jemu som neverila. Predpokladala som, že keď povedal, že to bude nebezpečné, tak skončím vo fakt zlom stave. Zlomeniny? Hlboké rezné rany? Nepochybovala som o tom, že sa im vyhnem. Hlavne po tom, ako sa on zlepšil a ja som klesla snáď na úroveň Genina.

"Uh...máš pravdu, poďme to omrknúť." Kaala sa mierne zohla, aby si Shiranui mohla nasadnúť, predsa len bola dostatočne veľká, plus pekne rýchla, čiže presun tak bude trvať kratšie. Len čo tak dievča učinilo, Kaala sa bez problémov rozbehla smerom ku mne a Hiroshimu, čo trvalo vážne krátko. Prudko sa zastavila.
"Kam Necro berieš?!" Oborila sa na Hiroshiho a vycerila naňho tesáky.
"Kľúúúd, Kaala, idem si po pár zlomenín, otras mozgu a podobne. Prežila som už aj horšie veci." Môj výraz bol pokojný, ako keby to snáď bola úplne bežná vec. Zdvihla som pohľad k dievčatku, ktoré sedelo na jej chrbte, na čo môj pohľad zmäkol.
"Vidím, že máš novú kamarátku, Kaala. Musíš ma s ňou zoznámiť...až sa vrátim. Zatiaľ sa môžte zblížiť..." Poškrabkala som Kaalu za ušami. Vlčica nevyzerala dva krát nadšene, na Hiroshiho sa dívala s odporom. Neznášala ho, rovnako ako ja.
"Opovážiš sa jej ublížiť, tak..." Sotva to dopovedala, uvedomila si, že to nie je možné. Mohol ju kedykoľvek odvolať.
Satake Sakura
Satake Sakura
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 22. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Park v Getsugakure - Stránka 2 Empty Re: Park v Getsugakure

Příspěvek pro Hiroshi Ookami Mon Jul 04, 2016 10:15 pm

Skôr než stačila odpovedať alebo akokoľvek zareagovať na slová Necro, tak sa k nej prirútila Kaala a na chrbte niekoho viezla. Automaticky na neho vycerila zuby a začala sa mu vyhrážať, čo v ňom vzbudilo úsmev. Ešte stále boli na verejnosti a pod drobnohľadom a v blízkosti neznámej osoby, si nemohol dovoliť pripustiť veľa odporu. Preto k nej prišiel bližšie, pokľakol na jedno koleno a díval sa jej priamo do očí pred jej obrovskou tlamou.
,, Stále sme na verejnosti Kaala. Musíme sa správať zodpovedne. Nechceme predsa aby naše správanie niekomu nechcene ublížilo, že? Dobrá vlčica."
Zašepkal tichým hlasom, pričom ani nežmurkol pri pohľade do jej očí. Hneď na to vstal a starostlivo sa oprášil. Obrátil sa smerom k Necro a položil jej ruku na rameno.
,, Na hranie bude dosť času, ak sa vrátime."
Pripomenul jej a zámerne pozmenil jediné slovíčko vo vete, ktoré mohlo zmeniť radikálne význam vety. Nedal im však veľa priestoru na lúčenie a spoločne s Necro zmizol.


-Presun-
Hiroshi Ookami
Hiroshi Ookami
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 20. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Park v Getsugakure - Stránka 2 Empty Re: Park v Getsugakure

Příspěvek pro Shiranui Mon Jul 04, 2016 10:29 pm

Souhlasila jsem s vlčicí a nasedla si na ní. Zdálo se mi to takové přirozené, ale raději bych běžela po vlastních a cítila ten příjemný vánek za běhu. Chtěla jsem poznat svou druhou stránku když jsem tak trochu jiná než ostatní. Jakmile jsme dorazili k nim tak jsem dostala nepříjemnej pocit z toho člověka. Jeho slova mě však urážela. " Moc dobře jsem tě slyšela, moc si o sobě nemysli. " Pochopila jsem to co tím naznačoval. Kdybych byla silnější takk už nemá kus rtu aby něco takového nevypustil z úst. Musela jsem však vyčkávat, co nejdřív bych se měla dát do práce a zlepšit své schopnosti. Zdálo se, že tato vesnice bude potřebovat některé lidi něco naučit. Jsme však neutrální vesnice podle toho co mi vysvětlovali. Slezla jsem z vlčice a sehnula se k ní. " Neboj, na něj jednou taky dojde a až ten čas přijde tak bude čelit všemu co ve světě napáchal. Zatím musíme věřit, že to tvá majitelka kterou máš ráda, zvládne a vrátí se. " Snažila jsem se jí utěšit a podpořit.
Shiranui
Shiranui
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 29. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Park v Getsugakure - Stránka 2 Empty Re: Park v Getsugakure

Příspěvek pro Satake Sakura Tue Jul 05, 2016 10:44 am

Sotva sa vlčica nazdala, Necro bola aj s Hiroshim preč. Zvesila hlavu a nahlas si povzdychla.
"Čo iné mi ostáva...nejako to bez nej prežijem. Opováži sa s ňou nevrátiť...zabijem ho." Uprela zrak na Shiranui a sadla si.
"Tak čo? Máš niečo na pláne, s čím by sme mohli zabiť čas? Mohla by som ti napríklad pomôcť pri tréningu...alebooo...ísť len tak leňošiť? Ako chceš." Kaale to bolo prakticky jedno, milovala leňošenie, ale zároveň i pohyb. Čo bol trocha väčší paradox, ale neprekážalo jej to. Obe veci boli svojim spôsobom prospešné.
Satake Sakura
Satake Sakura
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 22. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Park v Getsugakure - Stránka 2 Empty Re: Park v Getsugakure

Příspěvek pro Shiranui Fri Jul 08, 2016 5:20 pm

" Naprosto tě chápu. Máš svou paní moc ráda. Já nemám žádného společníka. Cestovala jsem sama až jsem došla sem. Nikdo kromě tebe a Getsukageho zde nezná mou identitu. " Chvíli jsem se s ní bavila a po nějaké době když se blížila noc jsem měla takový podivný pocit. Nejspíš to zase přichází ta má divokost. Někdo se stává náměsičným, já se stávám občas nevědomky divokou. Vysedávali jsme tu do noci a já jsem z ničeho nic zavyla a utekla. Nevím jak se tu dostal králík, ale stalo se. Během chvilky jsem ho lapila mezi ústa a trocha krve mi stékla do úst. Normálně se mi vždy nic nestalo, ale z neznámého důvodu se s mým tělem začlo něco dít. Možná to bylo tím využíváním chakry, čímž se něco ve mě probudilo. Začla jsem se měnit a zvětšovat. Nakonec se mi dokonce zničily i mé krásné šaty, později budu muset kupovat nové. Přeměnila jsem se v nepřirozeně velkého vlka. Avšak byla tu jedna nepříjemnost, šlo to dobře poznat podle mých očí. Momentálně jsem neměla své vědomí pod kontrolou a byla jsem zalezlá v koutku své mysli. Pak se ozvalo hlasité vytí.

Shiranui
Shiranui
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 29. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Park v Getsugakure - Stránka 2 Empty Re: Park v Getsugakure

Příspěvek pro Satake Sakura Fri Jul 08, 2016 9:00 pm

Kaala prikývla.
"Už máš. Ja som tvoj spoločník." Prehlásila mladá vlčica, pričom Shiranui uprene pozorovala. To, že z nej cítila zviera, resp. vlka z nich robilo...hm...dajme tomu - príbuzný druh? Ešte nejakú dobu sa spolu rozprávali, keď v tom z ničoho nič Shiranui zdrhla. Bez rozmýšľania sa za ňou okamžite rozbehla a keď prišla s králikom v papuli, skoro jej padla sánka k zemi.
"U-uh...vidím, že máš zo zvieracej stránky viac, než som si myslela." Vyzerala udivene. Sotva sa ale stihla spamätať, stala pred ňou obrovská vlčica. Niekoľko násobne väčšia než ona.
"Shiranui?" Opýtala sa a priblížila sa k vlčici. V jej očiach však nevidela nič, čo v očiach Shiranui. Ako keby to snáď už ani nebola ona. Čo to vlastne malo znamenať?
Satake Sakura
Satake Sakura
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 22. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Park v Getsugakure - Stránka 2 Empty Re: Park v Getsugakure

Příspěvek pro Shiranui Fri Jul 08, 2016 9:33 pm

Shiranui byla momentálně úplně mimo sebe a hlasitě na Kaalu vrčela. Nemohla ovlivnit její chování, tohle se jí ještě nestalo, občasnou divokost uměla rychle zkrotit už ze zkušeností, ale tohle tu ještě nebylo. Byla jak dravé zvíře, které se chystá lovit což nebylo zrovna dobré pro ostatní. Kaalu by sice nezabila, ale pokud by na ní zaútočila tak by se s ní pustila do boje. Něco jako při boji o území. Pro lidi co byli poblíž to však nevypadalo dobře a proměněná Shiranui se už rozhlížela po své kořisti. Aby se mohla proměnit zpátky tak by ji někdo musel uklidnit a trochu uzemnit. Jak dlouho to bude trvat záleží kdo ji přijde zastavit a jak.
Shiranui
Shiranui
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 29. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Park v Getsugakure - Stránka 2 Empty Re: Park v Getsugakure

Příspěvek pro Satake Sakura Sun Jul 10, 2016 2:24 pm

Vrátila som sa späť do parku. Očakávala som, že uvidím Kaalu sedieť niekde pri strome s tou dievčinou. Mýlila som sa. Miesto toho som tu videla nejakého až veľmi prerasteného vlka a Kaalu ceriacu zubiská pred ním.
"Čo sa to deje?" Opýtala som sa Kaaly, pričom som sa postavila do bojového postoja. Ten vlk vyzeral nebezpečne a nezdalo sa, že by bol priateľský.
"Ja neviem. Shiranui sa so mnou rozprávala, potom ulovila nejakého králika a premenila sa na vlka. Najhoršie na tom je, že nevyzerá, že by bola príliš pri vedomí. Asi to nemá pod kontrolou..." Prehlásila Kaala.
"Takže ju budeme musieť nejako...uh...uzemniť." Zamračila som sa. Iná možnosť zrejme nebola. Prehovárať k nej by nemalo zmysel, aspoň do chvíle, kým by som si nebola istá, že ma rovno nezožerie. Priložila som na ňu ruky, čím som jej prepožičiala svoju fuutonovu podstatu.
"Choď z druhej strany. Musíme ju zastaviť." Kaala bez reptania kývla a obišla vlčicu. Zastavila sa pár metrov za jej chrbtom.
"No čo? Si hladná?" Opýtala som sa vlčice predo mnou provokačne, zvedavá, čo urobí.
Satake Sakura
Satake Sakura
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 22. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Park v Getsugakure - Stránka 2 Empty Re: Park v Getsugakure

Příspěvek pro Shiranui Sun Jul 10, 2016 2:38 pm

Zuřivá vlčice Shiranui stále držela svou pozici a hlasitě vrčela. Nevypadala vůbec přátelsky a bylo divné, že pouhá krev tohle vyvolala. Nikdy se nic takového nestalo i když lovila už předtím. Nejspíš to opravdu bylo tou chakrou, která si pohrávala s jejím nebohým tělem. Když však jí Necro začala provokovat tak na ní v rychlosti zaútočila a zuřivě po ní šla. Jako by se jí snažila zahryznout a rozpárat. Kdyby měla tři hlavy tak se dá přirovnat k zuřivému Kerberovi. Vůbec si nevšímala vlčice za ní, svým ocasem by jí totiž mohla odhodit stranou. Shiranui byla stále v prázdnotě v koutku své mysli a krčila se. Byla kolem ní jen tma.
Shiranui
Shiranui
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 29. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Park v Getsugakure - Stránka 2 Empty Re: Park v Getsugakure

Příspěvek pro Benjiro Sun Jul 17, 2016 4:02 pm

Popravdě jsem nevěděl kam Shiro vzít, jestli do nemocnice bo do ukrytu. Chtěl jsem si to ještě rozmyslet, tak jsem se sni pošel po parku. Aby to nebylo málo za dnešek. Potkali jsme velkého vlka a povzdychl jsem si. Koukl jsem se na Shiro. "Vidíš u nás není nuda" povím a poskládám ruční pečetě.  "Kuchiyose no Jutsu!" objevil se bílý dým a z něho vyletěl obyčejný velký had o něco větší ne zuřivá vlčice. Začal omotávat vlčici a jeho sevření bylo pevné. Čekal jsem, co se bude dít dál.
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Park v Getsugakure - Stránka 2 Empty Re: Park v Getsugakure

Příspěvek pro Shiranui Sun Jul 17, 2016 4:18 pm

Shiranui zatímco se soustředila na Necro tak si nevšimla přivolaného hada, který ji stihl obvázat. Jenže než se dostal k hlavě tak ho Shiranui pěkně silně kousla. Takovej zvuk zahryznutí se jen tak neslyší. Snažila se vymanit ze sevření. Byla nyní divoká a zcela mimo sebe takže se řídila zvířecími instinkty. Dobrý pokus o její zkrocení, ale bude to chtít asi něco víc, aby něco takového spoutali. První proměna byla hodně silná a v nejlepší formě. Byl tu však Getsukage, takže pravděpodobně má nějaké eso v rukávu.
Shiranui
Shiranui
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 29. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Park v Getsugakure - Stránka 2 Empty Re: Park v Getsugakure

Příspěvek pro Tsukahara Bokuden Mon Jul 18, 2016 7:53 pm

Naozaj som netušila, či sa mu na tohto vlka nemám vysraaehmť. Predsa len som mala dovolenku! Navyše som sa chcela niečo priučiť ale.. "Ah no dobre dobre.." Povzdychla som si nakoniec a dosť podivne som si prezrela ten jeho chabý pokus o spútanie tejto vlčice. Rukou som sa poškrabala vo vlasoch. Táto vlčica vyzerala dosť divoko a môj plán bol pre to naozaj, naozaj len veľmi jednoduchý. "Ako moc chceš aby som ju dostala do kolien?" Počas týchto slov som začala skladať sériu pečatí. Moje pečatenie bolo na úrovni experta, dokázala som sa sústrediť aj počas neho na mnoho vecí a nenechať sa tak chytiť do nejakej pasce. Tých pečatí bolo aj dosť veľké množstvo a boli tvorené extrémne rýchlo. Normálny genin by sa stratil už pri prvých troch. Ruky som následne položila na zem a ešte v ten moment, som jednu z ozeme odtiahla a po Shiranui hodila kunai. "HEJ! Ty prerastená opica! Tu som!" Nešlo ani tak o slová. Pravdepodobne by im nerozumela. Bol to ale hrozne provokačný hlas, ako keby som ju vyzývala k útoku. AK bola besná, tak sa po mne rozbehne. 
Tsukahara Bokuden
Tsukahara Bokuden
Samurai (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Park v Getsugakure - Stránka 2 Empty Re: Park v Getsugakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru