Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tržiště

5 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Tržiště - Stránka 2 Empty Tržiště

Příspěvek pro Kotomi Yamada Thu Jun 28, 2018 3:38 pm

First topic message reminder :

Tržiště - Stránka 2 Donovan-valdes-medieval-market-02-dv
Tržiště - Stránka 2 24395_1108962000

Tržiště....místo všeho cenného. Ráj obchodníků a překupníků....Domov zlodějů...A v neposlední řadě druhé důležité místo propojené informační sítě. Kde je plno lidí, informace se vždy získají. I ty nechtěné.
Kromě informací zde získáte vše: Od čerstvých i méně čerstvých, ovoce a zeleninu, maso, občas i živá zvířata, vlnu a veškeré materiály na šaty, zbraně....Když budete šikovní, najdete tu úplně všechno ^^
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down


Tržiště - Stránka 2 Empty Re: Tržiště

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Wed Aug 15, 2018 7:49 pm

Tržnica sa ako každý deň tešila obrovskému úspechu nielen bežného obyvateľstva Shimo no Kuni, ale i kdejakých drobných zlodejíčkov. Ľudí bolo všade toľko, že sa div nebolo ani len kam poriadne pohnúť. Neďaleká spleť uličiek každopádne predsa len schovávala i temnejšie kúty, na ktoré svetlo zákona fakticky nedosahovalo. Jednalo sa o centrá kriminálneho podsvetia zeme s otvorenými obchodmi poskytujúcimi jak ilegálny čierny tovar a opiáty, tak aj citlivé informácie rôzneho charakteru. Presne z toho dôvodu sa tu často zdržiavali práve dokonca i plnohodnotní zamestnaní shinobi, medzi ktorých patril napríklad muž známy ako Hiroshige /広重/ - B-rankový posluhovač Reiny a jeden z jej primárnych zásobovateľov drog. Neďaleko sa totiž nachádzal jeho najobľúbenejší podnik, no keď sa z neho v dnešný večer vracal, ani len netušil, čo ho čaká na ceste domov. Jak na smolu mu ju z ničoho nič skrížil veliteľ útočníkov z Kaminari no Kuni.

"Hmm? Ustúp, chlapče, než si zbytočne ublížiš." "Hneď ako mi pomôžeš, starec." "Hooo? Ty asi nebudeš odtiaľto, čo? Iba blázon by sa ma pokúsil okradnúť-" sotva stihol prepadnutý jedinec čo i len dokončiť vetu, ocitol sa uprostred tej najmocnejšej ilúzie, s akou mal asi kedy tú česť. "Grrr, genjutsu červených očí?! Nehovor mi, že si prekliaty Uchiha... nie, toto nemôže byť sharingan. Čo si zač?!" zvolal Hiroshige z plných pľúc, následkom čoho ihneď utváral pečať v snahe dostať sa z onej pasce. "Nenamáhaj sa pre nič za nič. Na to, aby si prelomil túto techniku, by si musel byť majstrom intonu alebo majiteľom mocného dōjutsu. Každopádne... ja som tým, kto bude odteraz pokladať otázky..."

Nie je hádam ani nutné zbytočne dopĺňať, že to pre nešťastného ninju nedopadlo úplne dvakrát najlepšie. Krátko potom, ako sa nedobrovoľne vplyvom hypnózy stal už tretím cenným zdrojom informácií pre päticu bezpochyby nebezpečných individuálov z nepriateľskej zeme na území Shimo no Kuni, bol jednoducho neľútostne popravený. Zvyšní zmieňovaní útočníci následne taktiež povyliezali zo svojich úkrytov a rovno nad Hiroshigeho mŕtvolou prediskutovali, čo sa za ten čas už stihli dozvedieť a aký by mal byť ich ďalší postup. To, na čom sa každopádne dohodli, bolo vzhľadom na okolnosti ich pobytu pomerne prekvapivé.

"Rozdeliť sa?!" "Viem veľmi dobre, ako to znie, ale čím dlhšie sa budeme pohybovať vo väčšej skupinke, tým jednoduchšie nás bude vystopovať a prekaziť nám budúce akcie. Aktuálne už máme dostatok informácií na to, aby sme dokázali napáchať obrovské škody aj vo dvojiciach alebo jednotlivo. Nielen že tým celý tento proces urýchlime, ale ešte k tomu i zmaximalizujeme pravdepodobnosť úspechu misie, pretože aj keby niektorí z nás zlyhali, nebude to automaticky viesť k jej predčasnému ukončeniu. To ale samozrejme neznamená, že nebudeme spolupracovať vôbec. Kým na sebe máte moje juinjutsu, viem vás predsa kedykoľvek kontaktovať a navzájom prepojiť. Vďaka tomu zostaneme synchronizovaní až do doby, než sa zasa všetci na bezpečnom mieste stretneme." "Asi na tom niečo bude, ale to platí len v prípade, že sa nenecháš zabiť." "Nemaj žiadne obavy. Som presvedčený o tom, že ma nikto z tejto maličkej zeme nemá ako ohroziť," dohovoril Towaki definitívne a po zdelení ďalších inštrukcií sa banda shinobi z Kaminari no Kuni naozaj poctivo rozdelila. Ešte len teraz ich misia skutočne započala...
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru