Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obchodní zóna

+3
Toshio Toppu
Tetsu no Akio
Assasin Senju
7 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Obchodní zóna - Stránka 2 Empty Obchodní zóna

Příspěvek pro Assasin Senju Fri May 06, 2016 2:03 pm

First topic message reminder :

Obchodní zóna hlavního města
Obrovská obchodní zóna nacházející se ve středu města. Naleznete zde naprosto vše, například od slavného Ichiraku Ramenu, Dango shopu až po obchodu s shurikeny.  
Obchodní zóna - Stránka 2 Busine10
Obchodní zóna - Stránka 2 Uzushi10
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Obchodní zóna - Stránka 2 Empty Re: Obchodní zóna

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Sun Sep 25, 2016 5:43 pm

Nejakym zpusobem jsem se dostal az sem kde na muj vkus bylo alz moc lidi. s Aktivnim Byakuganem jsem se prochalel ulicemi. No nekdy jsem byl rad ze neslysim. protoze bych asi zesilel. Kyz jsem byl poblize jednoho stanku vsiml jsem si jedne podezdrele osoby. No a po asi pul minute se me podezdreni potvrdil. Otocil jsem se a pokracoval ve smeru kterym jsem puvodne sel. zlodej necekal dlouho chnapnul kabelku jedne ze starsich obyvatel a dal se na utek. Bohuzel pro nej bezel tesne kolem me. nastavil jsem mu nohu o kterozakopl a zral hlinu. Babicka zacala kricet at toh zlodeje nekdo chyti ni nikdo moc nereagoval. Zlodej se dival a zacal si otvirat chlebarnu. "Ty mali Sr*ci. Co si o sobe myslis.!!!!" Lide se zacali okamzite rezestpovat az vznikl nejaky takovy jakysi poulicni ring. Ten zlodejicek zacal utocit. Jeho ranam se dalo snadno uhybat aniz bych je musel kryt. Po male chvili uz me to nebavilo "Pokud je to vse co dokazes, tak jses ztrata casu." Rekl jsem mu s usklebkem. A Nasledovalo ekolik uderu Juukenem. Po kterych okamzite zkolaboval na zem. Zvedl jsem kbelku a donesl ji majitelce ze slovy: "Tady mate." Predal jsem kabelku ale ne sihla neco dodat uz jsem pokracoval ve sve puvodniceste. I kdyz nevim kam zlodeje jsem nechal lezet na zemi. a polici je si jej brzy po tom odvezla. A ja pokracoval ve sve ceste.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Obchodní zóna - Stránka 2 Empty Re: Obchodní zóna

Příspěvek pro Uchiha Seiken Sun Sep 25, 2016 6:05 pm

V klidu jsem si nakupoval když tu najednou zde začal být povyk. Přišel jsem skoro až k závěru kdy ho sundal. Poznal jsem ten styl moc dobře, další uživatel doujutsu. Řekl jsem si, že by neuškodilo s někým hodit řeč. Koupil jsem nějakej ten špíz co měli a zašel za ním. " Zdar, viděl jsem jak si ho složil. Dobrá práce. " Pak jsem k němu natáhl ruku s druhým špízem " Dáš si? " Nevím jestli to je normální jen tak k někomu přijít a nabízet mu jídlo, ale tak kdo by tímhle kvalitním jídlem pohrdnul. Navíc bojoval se zločincem. Též jsem chtěl vyhnat kriminalitu z města. Ale na to se musím stát silnější, abych vstoupil do policejního sboru.
Uchiha Seiken
Uchiha Seiken
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 10. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Obchodní zóna - Stránka 2 Empty Re: Obchodní zóna

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Sun Sep 25, 2016 6:37 pm

Kdybych nemel aktivni Byakugan ani bych o nem nevedel. No vlastne jo vedel ty spizy jej prozrazovaly. Mel jsem v planu odtud co nejdrive zmizet. Tohle misto bylo az moc prelidnene a navic zde bylo prilis mnoho pachu ktere se misily coz pro muj nos nebylo zrovna prijemne obzvlaste kdyz muj cich byl citlivy vice nez u jinych lidi. Pak na me ten dotycny promluvil a nabidl mi spiz. "Ten byl tak ubohy ze by jej porazil i genin co zrovna dostal celenku." Rekl jsem bez emoci a nejakych extra tonu hlasu. Na dalsi otazku jsem odpovedel. "Takoveho jidla by jsi se mel vyvarovat. Nebo te pri misi muze prozradit jeho zapach." Nemel jsem mu co rict k jeho otazkam. "Jak se Jmeujes, kolik ti je a jakou mas hodnost?" On jsi podle meho vzhledu mohl myslet ze jsem chuunin nebo Jounin ale byl jsem pouhy Genin.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Obchodní zóna - Stránka 2 Empty Re: Obchodní zóna

Příspěvek pro Uchiha Seiken Sun Sep 25, 2016 6:49 pm

" Dobré jídlo a pohyb nic neskazí. Ještě než bude večer shodím další tři chody a zápach z toho nehrozí ani kdyby byl někde senzbil. Žádné mise momentálně nejsou a i tak někoho jako jsem já by ještě ani mimo vesnici nepustili. Jsem teprve genin a je mi 18. Nedostal jsem se ještě k žádnému tréninku ani misím. Zatímco ostatní někde poletovali na misích, já stavěl tohle město. Nyní je tomu však konec, práce skončila a je čas začít kariéru shinobi. Mimochodem jsem Seiken. A co ty? Hodnost, jméno věk? Nejdřív se představuje než se ptá. Na takový otázky se většinou ptá jen jounin a nebo velící chunnin. " Nevěděl jsem kdo to je, ale já se narozdíl od něj představil a byl zdvořilý.
Uchiha Seiken
Uchiha Seiken
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 10. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Obchodní zóna - Stránka 2 Empty Re: Obchodní zóna

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Sun Sep 25, 2016 7:01 pm

"Jde o vic nez si myslis. Hikaru Hyuuga, 18 let, Genin. A velky neschopak." Tolik k memu predstaveni byl stejne stary jako ja i kdyz nebyl shinobim drive me jmeno by mu melo neco rikat Preci jenom tymy o Jouninovi a dvou geninech ze stejneho klanu nebyly bezne. A povest geninu kterych se bali okolni banditi aby se s nimi nestrety bylo velmi vzacne. Rozhodl jsem se mu dat jeste malou napovedu. "Mozna jsi nekdy slysel tohle : Hikari Futago I kdyz to je davna minulost." Rekl jsem mu jmeno jenz by byvalo zname po cele vesnici. Prezdivku jenz jsem s mou sestrou dostaly jako tym jenz byl dost obavany ne jen mezi bandity ale nase nebezpecnost byla v tom zejsme bojoaly jako jedno telo.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Obchodní zóna - Stránka 2 Empty Re: Obchodní zóna

Příspěvek pro Uchiha Seiken Sun Sep 25, 2016 7:43 pm

Snažil jsem si něco vybavit když řekl to jméno, které bych měl pravděpodobně znát, ale nic se nestalo. Vůbec mi nic neříkalo i když jsem se snažil vzpomenout. Buď si opravdu jen nemohu vzpomenout, a nebo jsem vážně o něm neslyšel. " Promiň, ale vážně mi to nic neříká. Nejspíš jsem měl v té době něco fakt důležitýho. " Tak jsme se trochu představili a měli jsme to za sebou. Co budeme dělat teď to netuším, jsme oba genini. Hodil by se nějaký zkušený jounin, který by mohl pomáhat nám oboum. Proti Hyuugovi bych asi teď neměl šanci. Ještě jsem neprobudil svůj sharingan abych mu mohl být soupeřem při tréninku.
Uchiha Seiken
Uchiha Seiken
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 10. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Obchodní zóna - Stránka 2 Empty Re: Obchodní zóna

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Sun Sep 25, 2016 8:05 pm

"To je v pohode je to minulost a taky jedina vec co me zene dopredu a to je pomsta." Netajil jsem se svymy myslenkami na pomstu ani nicim jinym. "Mimochodem pokud se ke me nekdy hodlas priplizit tak male varovani. Jsem sice hluchy ale ostatni smysly jsou mnohem ostrejsi nez u normalniho cloveka." Male varovani na miste preci jenom jsem roky treninku nestavil jen tak pro nic za nic. "A Pokud chces jako nekterri z tveho klanu spolehat pouze na sve oci. Pak jsi ubozak. Neber si to osobne ale tve Kekkei enkai neni vse muze t dat vyhodu ale pokud n nej spolehas pak te muze zradit. Neraju si se slovicky, Ani to nemyslym spatne. Pouze je to rada pokud muzes zaostri sve smysly a nespolehej pouze na sve oci." Vedel jsem ze je Uchiha a to mi bylo jedno ale pokud mel jejich povahu tak by mu to mohlo ublizit.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Obchodní zóna - Stránka 2 Empty Re: Obchodní zóna

Příspěvek pro Uchiha Seiken Sun Sep 25, 2016 8:25 pm

Docela mě zarazilo, že mě soudí dle mého klanu. Takové věci se mi vůbec nelíbili, ale jeho názor mu brát nebudu. Musí se změnit on sám, nemůže mu každej pomáhat. " Stejná rada pro tebe, oba naše klany mají vzácné oči. Já se na ně nespoléhám, já svůj sharingan ještě ani neprobudil a nejsem tak blbej abych se spoléhal jen na jednu věc. To možná platilo na předchozí generaci, ale každá další generace má jinačí pohled a myšlení. Nebudu ti říkat co mám v úmyslu, ani co jsem za člověka. To poznáš časem. " Řekl jsem mu čistě můj názor jako on mi řekl můj. Jako mrzel mě jeho názor, ale bral jsem to s nadhledem.
Uchiha Seiken
Uchiha Seiken
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 10. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Obchodní zóna - Stránka 2 Empty Re: Obchodní zóna

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Sun Sep 25, 2016 8:41 pm

Mel svuj nazor a to bylo jsem ocenoval. "Jak jsem rikal neber si to osobne, nemyslel jsem to na nikoho konkretne. Nase klany se nikdy nemilovaly a zdrejmne nebudou. Nemam na tebe zadny nazor zatim. Proste neverim lidem kolem sebe a mam sve duvody. Nesoudim te pouze to byla rada. Byla to rada od nekoho kdo vi jake to je kdyz nemas vsechny smysly. Ao jsem hluchy ale neni to kvuli zraneni nebo tak. Narodil jsem se tak, tak proto ma rada pokus se sve smysy zlepsit. Prijdes li o jeden bit jen na chvii nebo na porad stale pak trva nez se naucis zachazet se zbyvajicimi. Pokud chces v tomhl ti muzu pomoci. Nevim zdali bi ti nejaky sensei v tomhle pomohl je to mozne. Ale a stravil poslednich pet let treninkem zbvajicich svych smyslu. Dam ti priklad. Jsem Hluchy, pokud se tane ze me nekdo oslepi zbyva mi pouze cich chut a hmat. a stemy si musim vystacit nez se zrak navrati. Ty mas vyhodu ze mas sluch, ale pokud by js o nej prisel drive nez probudis svuj Sharingan co se stane jake ja sane ze vyhrajes? Prosel jsem spousty boju takze vi o cem mluvim. Kdyby pred 5-6 lety ma sestra kvuli me nezemrela pri Chuuninsych zkouzkach zdrejmne bych dnes byl na urovni Jounina." Rekl jsem mu cast sveho pribehu a jak to vidim ja. mohl to brat jako radu nebo nazor nekoho kdo vi o cem mluvi.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Obchodní zóna - Stránka 2 Empty Re: Obchodní zóna

Příspěvek pro Uchiha Seiken Sun Sep 25, 2016 10:22 pm

" Chápu, chápu. Tohle nemá cenu řešit, bylo by to na moc dlouho a nemělo by to žádnej výsledek. Znám to. Tvé sestry je mi líto. Nepodniknem něco nebo máš v plánu něco jiného? Pokud máš tak já se asi půjdu nahlásit Hokagemu. Ještě nemám svůj tým, ani senseie a rád bych se něco naučil. Nechci být k ničemu až na to přijde. " Byl čas něco začít dělat, ale co když nemám senseie, který by mě naučil nějakou techniku. Techniky nerostou na stromech aby si každej utrhl jak jablko. Musím něco podniknout.
Uchiha Seiken
Uchiha Seiken
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 10. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Obchodní zóna - Stránka 2 Empty Re: Obchodní zóna

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Wed Sep 28, 2016 6:28 pm

mel urcite pochopeni, mozna to bylo dobre mozna ne kdo vi. "Nevykladej si to spatne proste nejsem dobry v jednanim s lidmi to je cele. Mimoto me plany jsou trenink pokud chces muzes se pripojit. Jinak myslim ze se rozloucime." Rek jsem a vyckaval na jeho odpoved.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Obchodní zóna - Stránka 2 Empty Re: Obchodní zóna

Příspěvek pro Uchiha Seiken Wed Sep 28, 2016 7:04 pm

" Hm, trénink. To zní dobře, jen doufám, že nebudu já ten kdo bude žrát hlínu. Prakticky nic neumím když jsem byl jaksi mimo dění, takže  se nebudu ani moct dobře vyhýbat. " No jo, na takové úrovni jsem momentálně byl, ale jen teď. Měl jsem před sebou cestu na které získám sílu a zkušenosti. Doufal jsem, že hlavně nepůjdu po cestě brutálních idiotů ženoucí se za pomstou a sílou, kteří jdou přes mrtvoly.
Uchiha Seiken
Uchiha Seiken
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 10. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Obchodní zóna - Stránka 2 Empty Re: Obchodní zóna

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Wed Sep 28, 2016 7:47 pm

Mel jsem chut jej zavest do jeskini ale to by bylo nefer."Tak pojd. Myslym ze je na case se trosku protahnout." Rekl jsem a pomalu se vydal to treninkoveho centra.
(presun)
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Obchodní zóna - Stránka 2 Empty Re: Obchodní zóna

Příspěvek pro Uchiha Seiken Wed Sep 28, 2016 8:46 pm

Tak to vypadalo, že nakonec půjdem někam trénovat. Bylo to pořád lepší než bezmyšlenkovitě se procházet. Sebral jsem se a následoval ho. Byl jsem zvědav jak to bude probíhat a zda nebudu muset nutně zejtra do čistírny. Navíc jsem nechtěl skončit jako boxovací pytel, ale nemám aktivovaný sharingan a ani nevím jak ho jinak aktivovat normální cestou.

/přesun
Uchiha Seiken
Uchiha Seiken
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 10. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Obchodní zóna - Stránka 2 Empty Re: Obchodní zóna

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru