Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kabaneri

5 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Kabaneri - Stránka 3 Empty Kabaneri

Příspěvek pro Shiori Tue Jun 21, 2016 9:31 pm

First topic message reminder :

Kabaneri - Stránka 3 YncrfpPulN
Kabaneri je maličká vesnička, sotva patrná nebo důležitá. Rozkládá se kolem nevelkého přístavu s rybím trhem a má jen pár domků v nichž žijí především rybáři a rolníci.
Shiori
Shiori
Nukenin (A-rank)
Nukenin (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down


Kabaneri - Stránka 3 Empty Re: Kabaneri

Příspěvek pro Tetsu no Akio Wed Jul 06, 2016 2:04 pm

Nech už si mysleli všetci o mne čokoľvek, mali pravdu. Nebol som práve vážny človek, nebol som nejako dospelý človek ktorý uvažuje len racionálne. Nebol som najlepším Kágem, a tiež som nepreukazoval rešpekt k tomuto postu. Lepšie povedané, som si ho ani nežiadal od ľudí, ktorých som viedol. Radšej som si s nimi robil úprimné priateľstvá. Ale tak či tak, po vyliatí vody na moju tvár som sa neprebral. Ostal som naďalej v bezvedomí. Už dni som nespal, neodpočíval, nič. Bol som na zotrvačníku preto rana ktorá ma poslala do bezvedomia ma poslala na dosť dlho. Buď ma tam nechajú alebo nie, ja sa do rána podľa všetkého nepreberiem.
Tetsu no Akio
Tetsu no Akio
Kazekage
Kazekage

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 15. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kabaneri - Stránka 3 Empty Re: Kabaneri

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Wed Jul 06, 2016 3:17 pm

Samozrejme, že som sa v takých veciach vyznala! Vyrastala som medzi medikmi, dokonca i moji rodičia nimi boli, často krát som im pomáhala na misiách, kde som sa stretla s kadečím. Možno to neboli práve vhodné pre dieťa ako som ja a malo to na mňa i dopad, a stále má, ale zase pomohlo mi to dospieť oveľa skôr. Samozrejme, len po istej stránke, inak som sa správala ako klasické decko.
"Omm...dobrý nápad." Prehlásila som. Akio sa však ani nepohol, až som vážne začala pochybovať o tom, či žije. Či som slepá alebo čo. Ale ako som sa naňho dívala, jeho telo mi vravelo, že žije. Že by upadol do tak hlbokého bezvedomia? Alebo snáď zaspal?
"Ale teraz vážne..čo s ním? Necháme ho tu?" Ja by som ho sama veru niekam do postele nepotiahla, nebola som extra silná, proste normálne dievča. Ani voda do tváre nepomohla. Rozmýšľala som, že mu strčím jeho vlastné prsty do nosa. Ale to by som si asi pri senseiovi nemohla dovoliť. Ešte by ma zbil. Alebo tak niečo. Ja viem, ja viem, možno taký nebol, ale ja som z tých ľudí z tej dediny stále vydesená! Však tam bývam len pár týždňov.
"No tak..uh..." Poškrabala som sa na hlave.
"Nechajme ho tu, je to chlap..." Mávla som nad ním rukou a vrátila sa na gauč, kde som pokračovala v žraní sladkostí. Začínala som si uvedomovať, že ja tu vlastne nemám čo robiť. Proste som tam len tak sedela a čumela do blba.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kabaneri - Stránka 3 Empty Re: Kabaneri

Příspěvek pro Fujitora Wed Jul 06, 2016 4:29 pm

Četl jsem si v knížce a jen se mírně usmál a kývl směrem k Shiori na to že jí těší. Nevypadala jako většina lidí a dokonce se ani ve mě nešťourala jako většina lidí. Líbila se mi, což se často nestávalo. Prostě si hleděla svýho.  Nedokázal jsem uvěřit že je to Akiova sestra. Byly jako voda a oheň.  Někdy to tak v rodinách bývá.
Další vyrušení od téhle povídky přišlo ve chvíli když se zahájila „operace“. S Akiem to ale ani nehlo. Možná to bylo tou ránou a možná ani nechtěl být postaven na nohy. Jedno nebo druhé nevypadal zrovna zdravě. Když ani poslední naděje jak ho postavit  na nohy selhaly Minako se rozhodla že svého pacienta nechá tam kde je. Sledoval jsem ji jak ledabyle odchází od Akia a mávla nad ním rukou, jakoby říkala „Máš co si zasloužíš“. V tu chvíli jsem asi udělal něco co asi nikdo nečekal.
Zavřel jsem knížku, seskočil z křesla a přešel jsem k Akiovi. Poté jsem ho zvedl, což se ukázalo jako herkulovský výkon jelikož jsem přeci jen nebyl žádný silák, a pomalu sním odešel směr jeho ložnice, kde jsem ho uložil do postele. Co to sakra nosí po kapsách? Pomyslel jsem si přitom když sem ho tam konečně dostal. Vydechl jsem si a následně přes něj hodil přikrývku.  Ať už byl jakkoliv nezodpovědnej ujal se mě když jsem potřeboval. Možná byl někdy otravnej ale přeci ho nenechám ležet zkroucenýho na podlaze no ne?
Když jsem se vrátil do pokoje snažil jsem se nenavazovat oční kontakt ani s jednou z dívek, možná protože jsem se styděl, a vrátil se ihned k pití kávy a čtení povídky. Prostě jsem se snažil dělat jakoby se nic nestalo.
Fujitora
Fujitora
Genin (Shukaku no jinchuuriki)
Genin (Shukaku no jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 20. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kabaneri - Stránka 3 Empty Re: Kabaneri

Příspěvek pro Shiori Wed Jul 06, 2016 5:07 pm

Vrátila jsem se se sklenkou zpět k lince a uklidila ji, načež jsem se zase vrátila na své sudičkovské místo nad Akiem a chvíli tam jen tak stála se stejně lhostejným výrazem, jako obvykle. Že žije bylo snad jasné všem třem. Pokud by ho ta rána poslala k ledu, moc by toho nevydržel. Avšak věřila jsem, že je skutečně unavený, nikdy na sebe nedával pozor. Jasně, že ho neprobrala ta voda, to mě trochu znepokojovalo, ale zběžně nejevil žádné známky blížící se smrti, ani boule se mu neudělala, takže jsem usoudila, že to přežije. Minako nad ním zlomila hůl se slovy, že je to chlap a já se jen ušklíbla. Nikdy mi moc nešlo odhadování povah lidí, možná to bylo tím, že jsem si lidí nikdy moc nevšímala a hleděla si svého. Teď to bylo určitě těmi léty ve vyhnanství, ale nějak jsem se nemohla rozhodnout, jakou povahu ta bělovláska vlastně má. Ne však, že bych se do toho šla hlouběji pitvat.
Docela mě ovšem překvapil Fuji, když beze slova odnesl Akia do postele. Chystala jsem se na to sama, ale stejně jako Minako, i když já měla asi o dost větší předpoklady pro zdárný konec, jsem si nepřišla dost silná, abych sama do postele odtáhla dospělého muže. Fuji tedy vyřešil tento problém za mě a ve mě vyvstala otázka, zdali se s lidmi nebaví záměrně a nebo je to výsledkem jeho nesmělosti, zjistila jsem ale, že situaci vnímá, ačkoliv se zdá, že je mu to putna. Možná se někdy Akia nebo jeho zeptám.. a nebo taky ne.
"Děkuji." usmála jsem se na něj a šla do ložnice. Položila jsem Akiovi ruku na čelo, ale nezjistila jsem horečku. Jeho dech byl klidný a tvář spokojená. Doufala jsem, že se vyspí a všechno bude v pohodě. Otřela jsem mu zbylé kapky vody z tváří, aby nenastydl a upravila deku, kterou ho Fuji přikryl a zavřela za ním dveře. Pak jsem se vrátila k lince a vyndala zbytek nákupu.
"Máte hlad?" přišlo mi divné tam jen tak stát, ale bylo to jedno. Pomyslnou čárku za snahu navázat rozhovor jsem si mohla odškrtnout. Jídlo jsem však začala připravovat i bez odpovědi, když nic jiného, Akio by se měl najíst, říkal že má hlad a i já sama jsem se těšila na něco teplého, dobrého a bez ryb. Taky jsem se těšila na sprchu, ale to jsem nikomu nevyprávěla. Ti dva se chovali, mmm.. zvláštně, ale jíst musí i divní lidé. Já taky jím. Občas jsem od práce zvedla hlavu, pohledem přelétla oba dva a zase oči sklopila ke svým rukám. Přece jen jsem si musela dávat pozor. O prstíky jediné zdravé ruky bych přijít nechtěla.  
Shiori
Shiori
Nukenin (A-rank)
Nukenin (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kabaneri - Stránka 3 Empty Re: Kabaneri

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Wed Jul 06, 2016 6:56 pm

Ani si neuvedomili, ako dlho bola táto skupinka z Rengo Kyowa hore, ale než Shiori dovarila, nad horizontom sa objavilo slnko. Vyšlo však bledé, s nechuťou svietilo na dedinku v ktorej sa nachádzali, akoby predzvesť niečoho nie príliš pekného. Odstavenie Kazekágeho do bezvedomia nebol ani zďaleka ich jediný problém. Niekde v pozadí sa ozvalo kikiríkanie. Mohutné a hlasné, akoby ho toho kohúta netrápilo nič na svete. A ako odpoveď sa ozval strastiplný výkrik. Vystrašený výkrik ženy v pozadí ale nebol jediný, do toho sa ozvalo množstvo ďalších hlasov, ale aj hrubých, kričiacich akoby sa povzbudzovali. Krik z ktorého tuhla krv v žilách.

Ani si to možno nevšimla, ale Shiori priviedla do dediny hosťa. Nevedela možno koho, večer ju však presvedčil jej brat že tomu tak bolo. Keď v strachu utekal z cesty preč na hotel. Stále s úsmevom, aby zbytočne nikoho nevystrašil, bol si vedomý čakry v okolí. Určite chcel zakročiť, ale nemal ako. Doteraz aj bolo záhadou, akú misiu si to vlastne vzal pre svoj tím a vlastne prečo. Prečo práve tu. Obyčajná dedinka ktorá vyzerala tak bezproblémovo. Odpovede sa však nemohli dočkať, byť Akio ďalej ležal v bezvedomí. Vtedy slnko zhaslo. Nezašlo za mraky, ani neprestalo svietiť. Po celej dedinke sa rozvinula hustá hmla, ktorá predovšetkým obkolesovala celý hotel. Hmla hustá ako mlieko, hmla tak Shiori povedomá. Čo sa to dialo vonku, kde sa ozývali strastné výkriky dedinčanov. A z mnohých miest. Sám by niekto nedokázal taký bordel vykonať. Možno práve to bola ich misia, prečo sem samotný Kazekáge musel prísť.
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Kabaneri - Stránka 3 Empty Re: Kabaneri

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Wed Jul 06, 2016 7:45 pm

Fuji sa napokon Akia ujal a vzal ho do postele, čo mi vyčarovalo nepatrný úsmev na perách. Možno bol tichý a nezaujatý, ale zdalo sa, že mal dobré srdce. A to sme si my, členovia klanu Tenshi, vážili najviac.
"Uh...za celý deň som zjedla len..cukríky. Niečo by som si dala, prosím. Ak by to teda nevadilo..." Shiori bola pre mňa cudzia osoba, preto mi bolo trocha trápne si od nej pýtať niečo fajn pod zub, ale tak, nemala som na výber. Pokiaľ som nechcela hladovať i ďalší deň.
"Môžem s niečím pomôcť?" Opýtala som sa napokon, predsa len, možno by sa tu našla i nejaká práca pre mňa a aspoň by som tak zabila čas. Odrazu som začula kohúta. To už bolo toľko hodín?! A ja som zažmúrila oči len na krátko. Zajtra to bude vážne sranda. Mala som v pláne sa najesť a potom si ľahnúť, aspoň na chvíľku, nech si aspoň trocha odpočiniem. Ale plán mi prerušil krik. Ženský. Roztvorila som doširoka oči a moje srdce vynechalo jeden úder. Bez rozmýšľania som vyskočila na nohy a vystrelila k oknu, ktoré som prudko roztvorila. Nevidela som absolútne nič. Všetko bolo zahalené v hmle, čo bolo čudné, pretože som si bola istá, že len pred chvíľou tu svietilo slnko.
"Musíme tam ísť..." Prehlásila som vážnym tónom. Bolo mojou povinnosťou tým ľuďom pomôcť. Nech tam bol už ktokoľvek, bolo mi to jedno.
"Musíme ich ochrániť..." Vlastne, oni nič nemuseli. Ja áno. Následne som sa otočila, venujúc pohľad najprv Fujimu, potom Shiori. Zvedavá na to, čo povedia oni. Nemohli sme tam predsa tých ľudí nechať len tak!
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kabaneri - Stránka 3 Empty Re: Kabaneri

Příspěvek pro Fujitora Wed Jul 06, 2016 10:54 pm

Sedíc na křesle jsem vyslyšel nabídku k jídlu. Po mých zkušenostech když si dopřeji kávu s mlékem a do sebe posléze nasypu nějaké jídlo tak to nedopadne dobře pro mě a i pro lidi v místnosti.
"Ne ... díky." řekl jsem prostě a moc jsem nerozebíral proč jsem zvolil půst. Četl jsem v knížce a po očku sledoval co se děje v kuchyni. Vaření mi nikdy nedělalo problém. Jeden by řekl že jsem v něm byl docela dobrý, ovšem nabídka mé pomoci přišla zbytečná poté co Minako s ní přišla dříve. Následně jsem se tedy jen posunul v křesle a opět se začetl.
Ze čtení mě vyrušilo až dění ve vesnici. Přešel jsem k oknu u kterého mě o několik chvil doplnila Minako. Vesnice vypadala jako v nějakém horroru. Mlha se přelívala mezi domy, lidé křičící hledal jsem příčínu toho povyku i když jsem si asi dovtípil co se děje. Vypadalo to že naše mise začala. Samotný jsem tam ale opravdu jít nechtěl, nikdy nevíte co on udělá v takovou chvíli, a proto jsem se otočil pohledem na osazenstvo místnosti. Minako byla již prakticky jednou nohou venku, přeci jen ona vypadala jako typ která by se vrhla aby je zachránila. Já jsem se mezitím váhavě podíval na Shiori. Bylo mi jasný že samotný bych tam byl jako pěst na oko a pokud ona řekne něco ve smyslu „Vem Akia a zdrháme“ nic proti bych neměl.  Ne proto že bych nechtěl pomoc ale protože na ní záviselo jestli pomůžu. Bylo mi však jasný že přesvědčit Minako by mohl být problém.
Fujitora
Fujitora
Genin (Shukaku no jinchuuriki)
Genin (Shukaku no jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 20. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kabaneri - Stránka 3 Empty Re: Kabaneri

Příspěvek pro Shiori Wed Jul 06, 2016 11:58 pm

Že Fuji odmítl jídlo, mě moc nepřekvapilo. Možná se snaží vzbudit dojem, že mu k životu stačí meditace..? Nepřikládala jsem tomu váhu, už nebyl děcko, kdyby měl hlad, řekl by si stejně jako Minako. To pravé slušné a zdrženlivé vychování, které se mi snažila vnutit máma, abych pak byla dobrou a poslušnou manželkou (hups, promiň mami), jsem nikdy neměla, takže jsem nepokládala za drzé nebo nevhodné, když mi oznámila, že má hlad. Bylo to přece normální. Zrovna jsem přemýšlela, jestli jí dát správnou výchovnou přednášku o cukru a zubech, jaká se od člověka mého věku očekávala, když jsem slyšela ten výkřik. Oba se vrhli k oknu, jen já obezřetně obhlédla celou místnost a teprve potom je následovala. Beze slov jsem položila Min ruku na rameno, abych ji uklidnila a ona neprovedla nějakou hloupost. Zjevně další věc shodná s Akiovou povahou. Zbrklost. Fuji se díval na mě a zjevně čekal, pro co se rozhodnu. Názor bělovlásky na celou věc byl jasný a prostý a já s ním souhlasila a za normálních okolností už bych dávno tím oknem vyskočila, ale byli tu dvě věci, které mě zneklidňovali. Ta mlha a Akio. Mlha protože jsem s ní neměla příliš dobré zkušenosti a téměř okamžitě jsem rukou sklouzla ke svému boku a Akio, protože ležel v bezvědomí v místnosti vedle. Krátce jsem se zamračila. O jeho misi jsem neměla ani ponětí a byla jsem si téměř jistá, že hororovou podívanou, jak si trefně myslel Fuji, jsem s sebou přinesla já. Vážně jsem se zamyslela. Vzít Akia a utéct by byl fajn plán, kdybych věděla, že máme na útěk šanci. Což nebyla pravda. Dle mého názoru měl větší šanci tady. Snad dokážu onoho nezvaného hosta odlákat a zpacifikovat, než mu ublíží. Konec konců, nebyl žádný začátečník. Byl to Kazekage. Jeho magnetismus jsem cítila až sem. Pokud byl můj odhad správný, nikdo se ho ani nedotkne. Nebyl čas se v tom dále nimrat.
"Netuším, jaké jsou vaše schopnosti, ale nejsem váš sensei. Nebudu vás nutit tu zůstat, mohli by jste být užiteční. Držte se ale u mě a poslouchejte. Pokud je to to, co si myslím, nebude to zrovna zábava." plamenná řeč to zrovna nebyla, ale já si na řeči moc nepotrpěla. Znělo to možná trochu neohrabaně a jako že nemám zájem na jejich bezpečí, ale zastávala jsem názor, že učení za pochodu má nejlepší výsledky. Zároveň jsem ale neočekávala, že za mnou slepě poběží jako cvičení psy. Měli na výběr.
Já sama jsem se protáhla oknem a vyskočila před hotel. Dopadla jsem na nohy a okamžitě začala očima pročesávat okolí. Pod pláštěm se mi písek vlnil kolem těla jako nějaký had, připravený kdykoliv vycenit jedovaté zuby.
Shiori
Shiori
Nukenin (A-rank)
Nukenin (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kabaneri - Stránka 3 Empty Re: Kabaneri

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Fri Jul 08, 2016 9:05 am

Bolo až nadmieru jasné že hmla ktorá obostierala celú túto dedinu, bola od neho. Shiori už tú čakru v povetrí cítila, v ten moment keď nájomný zabijak zo spoločnosti, pre ktorú pracovala, jej uštedril ranu do boku. Čo ale znamenali tie rôzne výkriky zo všetkých strán? Ich misiou bolo niečo iné. V okolí sa nachádzali banditi, ktorý útočili na rôzne karavany, prepadávali obyvateľov tejto prosperujúcej dedinky a občas si chodili po výpalné priamo sem. V jednoduchosti poprosila táto dedina o pomoc samotnú Rengo, aby ich zbavila týchto záškodníkov. A práve toho využil daný nájomný vrah, zabil vodcu a poštval banditov na dedinu, vytvoril chaos a pripravil sa na dokončenie misie.

"Myslela si si že utečieš?" Ozvalo sa v hmle neďaleko Shiori. Hlas bol hrubý, rovnaký aký počula pred dopadom jeho meča na jej bok. Neútočil, jeho hlas sa ozýval z rôznych strán. Presnejšie, dokázal využiť techniku Sairento Kiringu s ktorým ju dostal aj naposledy. Teraz mala na výber ale viac vecí, mohla ohroziť Genínov s ňou, aby jej pomohli, alebo ich mohla vyslať na pomoc dedinčanov ďalej, kde by si už určite poradili s banditmi, ktorí ani nemali čakru, a sama sa postaviť svojmu osudu. Rozhodnutie bolo na nej, ale musela jednať rýchlo, keďže spoza nej na ňu vyletelo množstvo kunaiov. Na ňu i na mladých Shinobi.
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Kabaneri - Stránka 3 Empty Re: Kabaneri

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Fri Jul 08, 2016 3:31 pm

Dúfala som v to, že budeme môcť vyraziť. To, že by som len tak stála a nič nerobila...s tým by som sa nevedela zžiť, hlavne s myšlienkou, že tu vonku niekto je a práve ubližuje nevinným. Nebolo to v mojej povahe. Možno som vždy konala zbrklo a prehnane chránila druhých...ale to snáď bolo lepšie, než by som mala hľadieť len na svoju bezpečnosť.
"Rozumiem." Vyskočila som hneď za Shiori a pristala meter za ňou. Cez tú hmlu bolo ťažké niečo vidieť. Niekto sa ozval. Nevedela som, kto to je, ale očividne šlo o niekoho, kto ju poznal. Nechcela som však riskovať, že by sa niečo stalo, preto som mienila svoje Hijutsu aktivovať už teraz.
"Kai." Šepla som, na čo sa pečať na mojom chrbte rozžiarila a uvoľnila obrovské množstvo zlatavej chakry, ktoré takmer okamžite nabrali formu veľkých krídel. Zbrane, ktoré na nás leteli, sa od nich len tak odrazili. Tie na ne nemali absolútne žiaden účinok.
"Huh?" Prekvapene som sa otočila, keď som začula rinčanie zbraní dopadajúcich na zem. Sama som o tom nevedela, nevšimla som si ich, kvôli tej hmle. Mávla som prudko krídlom, následnom čoho bolo to, že krídlo rozvírilo vzduch a odvialo od nás trocha hmly. Tá sa ale stále vracala späť. Zjavne sa budeme musieť sústrediť na iné zmysly, než na oči. Inak to ani nešlo, tá hmla bola priveľmi hustá a ktokoľvek sa v nej vedel pohybovať, mal obrovskú výhodu.  
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kabaneri - Stránka 3 Empty Re: Kabaneri

Příspěvek pro Fujitora Fri Jul 08, 2016 5:51 pm

Koukajíc na Shiori mi bylo jasné že nebude chtít utíkat. Kývl jsem na souhlas a pomalu se přesunul ke své zásobě písku a nasadil si popruhy na ramena. Vyjít bez něj by byla sebevražda. Levačku jsem si přitom znepokojeně položil na břicho. Nerad jsem bojoval protože v něm to občas vřelo. Znepokojeně jsem se podíval kolem, snad to bude dobré.
Shiori a Minako byly už jednou nohou venku a mě nezbývalo nic jiného než je následovat. Dopadl jsem na zem a držel jsem se jak vzadu to šlo. Kousek předemnou byla Minako a Shiori se ujala vedení. Tak mi to v boji vyhovovalo. Byl jsem poměrně slabý co se těla týká proto jsem nepatřil  do prvních linii. Takhle vzadu to bylo však pro mé Ninjutsu dokonalé.
Chtěl jsem něco udělat s letícími Kunai mým směrem ale nemusel jsem reagovat jelikož jsem stál za Minako a ta už odrazila ty co by jinak napáchali škodu i mě. Pravděpodobně bych je odrazil sám ale kývl jsem směrem k ní na znamení díků.
Došlo mě že oči v téhle mlze budou zbytečné a proto jsem nastražil uši a poslouchal co se šustne kolem. Přeci jen být připraven bylo vždy lepší.
V mlze to bylo trochu nepříjemné, zřejmě i proto chtěla Minako pomocí její techniky ji odehnat pryč byť neúspěšně, dokonce jsem musel jít o pár kroků blíže abych neztratil z dohledu Shiori.  
Fujitora
Fujitora
Genin (Shukaku no jinchuuriki)
Genin (Shukaku no jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 20. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kabaneri - Stránka 3 Empty Re: Kabaneri

Příspěvek pro Shiori Sat Jul 09, 2016 1:17 pm

Známý, nepříjemně drsný hlas mě jen utvrdil v mé nepříliš uspokojivé domněnce. Takže si se mnou minulost přišla vyřídit účty. Neměla jsem nic proti. Nerada jsem nechávala věci otevřené. Akio měl tedy pravdu. Polevit v ostražitosti se nevyplácí. Člověk jako já by to po těch letech už měl vědět. Lehce jsem se usmála. Akiova nabídka bezpečného domova se najednou nejevila tak špatně. Nemuset se neustále ohlížet přes rameno a čekat kudlu do zad. Nebyla jsem překvapena. Konec konců, byla to práce. Vzbouřit se proti vlivným se nevyplácí a já měla tolik drzosti, že jsem jednu likvidaci přežila. Bylo mi jasné, jak tahle situace musí skončit. Jeden z nás musí být odstraněn, aby se vrátila rovnováha. Já jeden život dala, jeden se musí vzít. S povzdechem jsem konstatovala, že z padesáti procent to bude ten můj. Pak jsem se dotkla svého boku a uvědomila si, že procenta rostou směrem vzhůru bohužel v můj neprospěch. Nehnula jsem ani brvou.
Neodpověděla jsem. Co na to říct? Ne, nemyslela jsem si to. Jen jsem doufala, že to nebude tak brzy. Vlastně čím víc jsem o tom přemýšlela, divila jsem se, kde se můj potenciální vrah flákal tak dlouho. Každopádně tu ale byly stále ty výkřiky. Že by si přivedl kamarády? Bylo to více než pravděpodobné. Skrze mlhu jsem nic neviděla, jen jsem vnímala přítomnost Minako a Fujiho. Mlha houstla. Aktivovala jsem své schopnosti. Minako se pokusila ji rozehnat, což jsem zaregistrovala letmým pohledem přes rameno, avšak bylo to k ničemu. Nicméně tím zastavila útok zezadu. Krátce jsem se pousmála a jediným skokem se dostala k nim. Postavila jsem se tak, abychom tvořili trojúhelník. Mohli jsme si tak vzájemně krýt záda. Doufala jsem, že to pochopí. Hlídala jsem nejen tu část před sebou, ale i nad a pod námi. Dřív nebo později zaútočí.  S tím, že by mohli být užiteční jsem si nedělala legraci. Možná byli genini, ale stále byli ninjové.
Byla to má chyba a byla jsem připravena nést následky. Nedovolila bych, aby se jim něco stalo, obětovala bych život. Sáhla jsem do pravého rukávu a vytáhla odtamtud černou, kovově lesklou katanu. Za těch pár let, než jsem dokázala písek vytvarovat do správného tvaru, jsem se naučila používat levou ruku téměř stejně zručně jako tu pravou. Rozkročila jsem se a zvedla katanu před sebe. První úder byl na soupeři.
Shiori
Shiori
Nukenin (A-rank)
Nukenin (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kabaneri - Stránka 3 Empty Re: Kabaneri

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Sat Jul 09, 2016 7:06 pm

Faktom ale ostávalo že Minakino využitie krídiel bolo k ničomu. Hmla nie len že vôbec neustúpila, ešte viac zhustla a teraz si ani jeden z nich poriadne nemohol vidieť na kraj nosa. Kirigakure no jutsu v plnom prevedení bývalého elitného člena Kirigakure bolo nadmieru uspokojivé. Predsa len, on je do dnes braný ako jeden z vládcov Kirigakurských mečov a tak patrí do skupiny "Kiri no Shinobigatana Shichinin Shū (霧の忍刀七人衆)“, zvanej tiež "Sedem hmlistých šermiarov". O ich schopnostiach sa učili už na akadémii, to že patria medzi smrtonosné zbrane Kirigakurskej armády bolo nenapadnuteľné. A práve v tento moment proti nim jeden z nich stál. Prezývaný Yuza Sōtō [使い手双刀], užívateľ dvojčiat. Už z názvu napovedá že tento šermiar využíva pri boji Hiramekarei , meč ktorý Shiori na svojom boku pocítila. Meč schopný okamžite za pomoci čakry zmeniť svoj tvar. Ten získal po smrti bývalého Mizukágeho, keď bola Kirigakure zničená. Meč prináleží práve terajšej Mizukáge, Hitomi Yamade. Práve preto bolo tiež povinnosťou týchto Shinobi tento meč okamžite priniesť pred Mizukáge. Teda, nie Shiorina, ale práve Akiova, ktorý ďalej ležal v bezvedomí vo svojej izbe.

Ani sa poriadne Shinobi z Rengo Kyowa, patriaci do tímu samotného Kazekágeho, nenazdali a medzi nimi nastala diera. I keď boli otočený všetci do trojuholníku, takže chránený zo všetkých strán, dokonca každý z nich mal obranu chrbta, nečakali jednu vec. Že sa za ich chrbtami niekto objaví. A objavil. "Neskoro.." Ozvalo sa chrapľavým hlasom, keď sa objavil medzi nimi, presne ako kedysi Zabuza, keď zaútočil na slabý bod tejto obrany a ocitol sa tiež v ich strede. Vynoril sa z vody, tá bola vytvorená následkom zvýšenej vlhkosti vzduchu vďaka hmle. Bolo to už tak naplánované? Áno, možno sa Shiori zdalo že sa flákal, nepodceňoval ju. Nikdy sa mu nestalo že by mu niekto utiekol a ejha. Shiori sa stala prvou medzi obeťami tohto nebezpečného lovca.

"Zomrite.." V ten moment sa roztočil na mieste a jeho meč nabral úzkeho tvaru. Keďže sa točil okolo svojej osy, vytvoril ohromné prudký vír, schopný preseknúť čokoľvek. Pravou ale ostávalo že proti nemu stála trojitá obrana, krídla Minako, piesok Shukaku a železný piesok Shiori. Avšak nepriateľ nebol hlupák. Vedel že ho zastavia, to čo na nich zaútočilo bol obyčajný klon, čo v tom zmätku a v hmle nemohli zahliadnuť. On mal len jeden cieľ, Shiori, a tak sa znenazdania, keď bránila sama seba a svojich Genínov pred výpadom za chrbtom, zaútočil zhora. Jeho obrovský meč sa otvoril, zmenil na mohutné kladivo a udrel na jej hlavu, snažiac sa ju zabiť do zeme ako nejaký klinec. I cez jej obranu, technika bola schopná, teda skôr len ten meč, nehovoriac o sile jeho užívateľa, ju aj cez piesok a všetky obrany, zasypať pod zem.
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Kabaneri - Stránka 3 Empty Re: Kabaneri

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru