Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uzumaki přístav

+9
Tetsu no Akio
Seito Senju
Midotsuchi
Hashiru Senju
Ayumu Hyuuga
Ren Kouen
Megumi
Uchiha Ruki
Assasin Senju
13 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Uzumaki přístav - Stránka 2 Empty Uzumaki přístav

Příspěvek pro Assasin Senju Fri May 06, 2016 3:59 pm

First topic message reminder :

Uzumaki přístav - Stránka 2 Uzumak11Uzumaki přístav - Stránka 2 Latest?cb=20150526183516
Uzushiogakure je ostrovní město, dostanete se sem pouze po moři či po Narutově velkém mostu. Nicméně, i když se vydáte přes most, objevíte se zde, kde Vás ochranka zkontroluje a pokud jste na černé listině, vyhostí Vás. Uzushiogakure je nejbezpečnější město na světě.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Uzumaki přístav - Stránka 2 Empty Re: Uzumaki přístav

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Wed Jun 22, 2016 4:18 pm

Nevyzerala som dva krát nadšene, keď sme sa objavili v prístave. Opäť. Moje telo sa akosi s plavbou na lodi nevedelo vyrovnať a tak to napokon aj vyzeralo. Pri spomienke na poslednú plavbu sa mi žalúdok obrátil. Môj nový sensei nás nechal stáť tuná osamote. Nevedela som, ako sa s tým chlapcom rozprávať, no, bol úplne cudzí.
"Ehm...čau..." Pousmiala som sa a ostala ticho. Obaja sme zrejme čakali na to, až sa vráti červenovlások a preruší to trápne ticho. Hold, fakt som sa cítila čudne. Títo ľudia boli fest čudní. Prečo som len nemohla ostať doma alebo ísť pomáhať do nejakého známeho prostredia, kde si nebudem pripadať ako čistý votrelec? Akio sa vrátil a hneď na nás vybafol s tým, že sa máme predstaviť.
"E-eh..." Vypadlo zo mňa. Počúvala som, čo hovorí on. Kazekage? No jasné. To len mne sa stane, že sa strápnim rovno pri jednej z piatich hláv tejto republiky. Alebo čo to bolo. Kto sa má v tom ako vyznať? Len čo skončil a be páry očí sa zahľadeli na mňa, najprv som nechápala, o čo im vlastne ide. Čo na mňa tak zazerajú? Po chvíli mi to doplo! Bola som predsa na rade.
"Uhm...Volám sa Minako Tenshi, nepochádzam odtiaľto, žijem tu len pár týždňov, takže v tunajšom systéme som kompletne stratená. Mám 15 rokov, milujem čítanie kníh a samotu. Čo sa týka môjho snu, resp. cieľa...ten mám už vopred daný - pomáhať ľuďom a chrániť ich. A čo by som chcela dosiahnuť? Uhm...chcela by som pomôcť vytvoriť...krajší svet, keď už nie je možné nastoliť trvalý mier." Nevedela som, čo viac dodať, nič zaujímavejšie sa o mne totižto nenašlo. Tenshi klan im iste nebol známy. Alebo bol? No, na tomto území som sa nachádzala len ja a moji rodičia, ostatok pracoval v iných častiach sveta. Uprela som pohľad na chlapca vedľa. Fuji. Má rád knihy. Prvá spoločná vec! Jeho sen mi prišiel nanajvýš zaujímavý, pretože to bolo jednou z mojich povinností, ako člen klanu Tenshi - robiť druhých šťastnými. Po predstavovaní sme sa vybrali na loď. Ja mierne neochotne, ale tak, čo som už mohla urobiť. Musela som to vydržať.

-PRESUN-
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Uzumaki přístav - Stránka 2 Empty Re: Uzumaki přístav

Příspěvek pro Ren Kouen Fri Jul 01, 2016 8:15 pm

Konečně jsem dorazil zpět do vesnice. Na chvíli jsem měl takovou nostalgickou odbočku, že bych málem šel do naší původní vesnice, ale nakonec jsem našel tu správnou cestu do Rengo. Po nějakém čase jsme s ostatními dorazili do přístavu a odtud už mohl jít nejspíš kdo chce kam chce. Já nejspíš budu muset podat mé né moc oblíbené hlášení. Šel jsem proto dál a zamířil si to přímo ke kanceláři Hokageho abych to měl z krku.
/přesun
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Uzumaki přístav - Stránka 2 Empty Re: Uzumaki přístav

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Jul 01, 2016 8:46 pm

Užíval jsem si cestu na lodi. Příjemný vánek a pocit, že se blížím k domovu byl výborný. Seskočil jsem z lodi a společně s ostatními. Měl jsem chuť nakoupit čerstvé ryby a udělat si Sushi. Měl jsem chuť všechny pozdravit a obejmout je. Byl jsem šťastný, že jsem zpět a zdravý. Na lodi jsem přehodil přes sebe plášť, aby mi nebyla zima. Teď jsem se ze zvyku podíval na své torzo, kde ještě před několika hodinami byla pečeť.
"Svoboda.." nadechl jsem se zhluboka a šel do kanceláře.
/Přesun
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Gama Sennin
Gama Sennin

Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 06. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Uzumaki přístav - Stránka 2 Empty Re: Uzumaki přístav

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Fri Jul 01, 2016 8:48 pm

Dorazil jsem s ostatnimi do pristavu. Preci jenon navraty byvaly stastne. no ne vzdy to bylo az takove. preci jenom jsem zde. me kroky mirili do treninkoveho centra muj cil byl jasny alespon se neco naucit. I kdyz to nezmeni nic na me uzitecnosti.
(presun)
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Uzumaki přístav - Stránka 2 Empty Re: Uzumaki přístav

Příspěvek pro Hashiru Senju Fri Jul 01, 2016 8:51 pm

"Tobiru, jsem unavený, musím doprovodit Riri-chan domů,"
Stejně jako Tobiru jsem miloval cestování po moři na lodi. Riri se už udělalo lépe a já musel splnit svou povinnost. Vzal jsem ji za ruku, koupil ji čerstvou vodu u stánku.
/Přesun
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Uzumaki přístav - Stránka 2 Empty Re: Uzumaki přístav

Příspěvek pro Megumi Fri Jul 15, 2016 4:51 pm

Nakoniec sme po asi troch dňoch dorazili do Rengo no Kyowa. Každý bol zničený, unavený a poniektorým cesta ešte ani náhodou neskončila. Niesli sme množstvo zranených, ktorých sa podarilo zachrániť a už neboli ďalej schopný pokračovať v boji. No.. bola som zvedavá čo sa stane teraz. O hranicu sme určite prišli. Nie že by som sama vedela niečo o podobných situáciach, ale nemyslela som si o tom nič dobrého. Tušenie mal pravdepodobne každý zo skupiny, s ktorou som prišla. Zistila som, že ani nemusím podať hlásenie. Mal to za mňa spraviť vyššie postavený shinobi z našej skupiny, ktorá mala doviesť suroviny. Spolu s iným, ktorý mal zas informovať o situácií na fronte. Teda o situácií ktorá bola už pred troma dňami. Dnes? No dúfala som, že to Tsuchikage prežije.
(presun)
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Uzumaki přístav - Stránka 2 Empty Re: Uzumaki přístav

Příspěvek pro Tobiru Senju Sun Jul 17, 2016 6:46 pm

Doběhl jsem k pokladně. Cestou sem mě napadlo, že bych vůbec nepoužíval oficiální cestu, ale pojedu turistickou třídou. Je dokonce rychlejší, protože poplavu rychlíkem přímou linkou.
"Jeden lístek do Yuki no kuni prosím," usmál jsem se na prodavačku, zaplatil a lístek převzal. Zjistil jsem, že loď odplouvá za hodinu. Zůstal mi čas, tak jsem obešel tržnice, nakoupil si teplé oblečení, něco k snědku a vydal se do lodi. Na lodi jsem se prokázal lístkem a pasem. Chvíli mi trvalo, než jsem našel svou kajutu. Lehl jsem si na měkkou postel a zavřel oči.
Přesun
Přesun.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Gama Sennin
Gama Sennin

Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 06. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Uzumaki přístav - Stránka 2 Empty Re: Uzumaki přístav

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Apr 26, 2018 2:43 pm

Dlouho jsem se rozhodoval jestli se touto cestou mám vydat, či nikoliv. Nicméně jsem se rozhodl ze nakonec vyrazím. Objevil jsem se v přístavu a rovnou zamířil k trajektu smer Mízu no Kuni. Chtěl jsem promluvit na výročním zasedání obou komor parlamentu. Tato setkání se mělo odehrávat pouze ve starém sněmu, ve kterém došlo k historicky prvnímu zasedání. Nachází se v centru zničené Kirigakure.
Prošel jsem celní kontrolou bezproblému a sedl si do Kajuty. Přesun
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Uzumaki přístav - Stránka 2 Empty Re: Uzumaki přístav

Příspěvek pro Midotsuchi Fri Apr 27, 2018 5:24 pm

V prístave pristál ílový drak a viacero menších, ílových vtákov, ktoré niesli zranených zo Slimačej línie. Zranených sa ihneď ujali zdravotníci z Rengo Kyowa. Poveril som jedného zo strážcov v prístave, aby informoval o našom príchode ďalších Kage a predal im správu o celkovej situácii v Kaze no Kuni, ktorú som po ceste spísal. Vedel som, že akonáhle vstúpim do hlavnej budovy, už sa z nej tak skoro nedostanem. Po boji som bol unavený, špinavý... Nechcel som sa hneď vracať do práce. Využil som rozruchu v prístave, spravil sa neviditeľným a na jednom zo svojich ílových výtvorov opustil Republiku.
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Uzumaki přístav - Stránka 2 Empty Re: Uzumaki přístav

Příspěvek pro Kano Terumi Fri Apr 27, 2018 8:13 pm

Kano [Oinin; A-rank]
Na tvár som si nasadil masku. V prístave práve zavládol rozruch, takže si ma nikto poriadne nevšímal. Sledoval som známu chakru, ktorej stopa končila práve tu. Môj cieľ opustil mesto. Nastúpil som na najbližšiu loďku, ktorá síce nepatrila mne, ale nikto ma v tom rozruchu nezastavil. Ak by sa o to aj pokúsil, v tichosti by som sa ho zbavil. To je predsa moja špecialita. Po mori som sa vydal prenasledovať svoju obeť.
Kano Terumi
Kano Terumi
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 01. 06. 16
Age : 20
Location : Takigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Uzumaki přístav - Stránka 2 Empty Re: Uzumaki přístav

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru