Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zříčenina sídla

2 posters

Goto down

Zříčenina sídla  Empty Zříčenina sídla

Příspěvek pro Yorushi Shingawa Sun May 30, 2021 11:09 am

ZŘÍCENINA

Jedná se o zříceninu bývalého sídla již zaniklého klanu. V současnosti se jedná o zchátralý zbytek komplexu stavby, která byla poničená v důsledku válečných událostí a přírodní katastrof. Nikdy nebyla opravena a tak se přestala běžnými lidmi používat. Zřícenina má díky své minulosti pochmurnou pověst. Podle svědectví několika pozorovatelů se v zřícenině dějí nevysvětlitelné věci. Někteří dokonce tvrdí že v tomhle komplexu straší. To byl možná taky hlavní důvod, proč se s největší pravděpodobností o stav této budovy nikdo nestaral několik dekád. Díky povětrnostním vlivům postupně chátrá.

Zříčenina sídla  Zwc9jf10
Yorushi Shingawa
Yorushi Shingawa
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 22. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Zříčenina sídla  Empty Re: Zříčenina sídla

Příspěvek pro Kazaji Shimetsu Sun May 30, 2021 1:34 pm

Musel jsem najít chlápka který se plížil ve stínech, sledoval dění z výšky a nejlépe mu bylo v podsvětí. Byl to chlápek o kterém nikdo nic nevěděl, ale on věděl všechno o všem. Doslova byl všude a nikde., což hledání opravdu neusnadnilo. V tomhle hledání sem měl výhodu, že se nachází v naší zemi. Zároveň to byl mocenský spojenec Kyosanto a tak by neměl důvod svojí přítomnost před námi tajit. Očekávám tedy že jakmile ho najdu, tak se mi ukáže.
Přesto to bylo opravdu dlouhé hledání od nejbližšího okolí sídla Kyosanto, přes hlavní město až po naší šintoistickou svatyni v které jsem ovšem jeho přítomnost příliš neočekával. Po dlouhých hodinách hledání jsem došel na toto zpustošené místo.
„Pokud má rád své soukromí a klid tak by mohl být někde tady“ řeknu si v duchu sám pro sebe.
Pokračuji do útrob celého bývalého komplexu sídla z kterého zbyli pouze zříceniny a vzpomínky. „Yorushi?!“ volám po celém komplexu přičemž ho mezitím procházím. Každým dalším zavoláním jména zvýším hlas. Takhle to jde až d té doby, než začnu po celém komplexu křičet a nas*aně přešlapovat na místě.
Kazaji Shimetsu
Kazaji Shimetsu
S-rank

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 19. 05. 21

Návrat nahoru Goto down

Zříčenina sídla  Empty Re: Zříčenina sídla

Příspěvek pro Yorushi Shingawa Sun May 30, 2021 2:26 pm

Celý komplex zříceniny byl zamořen stopovým množstvím kouře který nemohl nikdo včetně Kazajiho vidět. Měl jsem díky tomuhle plnou kontrolu nad oblastí a věděl jsem o všem co se v této oblasti mihne. Kazajiho hlasitý řev přes celou zříceninu mě vyrušil z poklidného odpočinku. Mohl jsem Kazajiho bez problému ignorovat, ale představa že by tady ještě chvilku hulákal se mi dost příčila.
„Co tady hulákáš srdcaři “ zazní ozvěnou která se rozléhá po celém komplexu. V tu chvíli se začne všechno stopové množství v oblasti smršťovat do jednoho místa, což má za následek zhmotnění Yorushiho těla do fyzické podoby. Po úplném smršťění nad Kazajiho hlavou začnu nepřirozeně pomalu dopadat na zem. Při tichém dopadu na zem se mi zformuje z kouřové formy poslední část oblečení kterou je dlouhý černý plášť.
V ten moment stojím pár metru od Kazajiho a mám ruce v bok. Očekával jsem nějaké vysvětlení či důvod k tomu že si mě dovoluje rušit na tomhle poklidném místě. Celou dobu jsem si dával veliký pozor na každý jeho pohyb. Pro mojí smůlu jsem měl s tímto labilním chlápkem nějakou tu čest, takže jsem tušil že by na mě mohl z podrážděnosti klidně zaútočit.
Yorushi Shingawa
Yorushi Shingawa
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 22. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Zříčenina sídla  Empty Re: Zříčenina sídla

Příspěvek pro Kazaji Shimetsu Sun May 30, 2021 2:56 pm

Při delším přešlapování po celém komplexu zazní z neznámá Yorushiho hlas. Při zjištění že se tu opravdu Yorushi nachází jsem v sobě cítil určitou dávku zadostiučinění.
Tato emoce ale velmi rychle přešla, jakmile kromě hlasu zanalyzuji v ozvěně Yorushiho slova a následnou myšlenku.
„Srdcař? CO!!“ vykřiknu podrážděně.
Hledal jsem ho takovou dobu jenom proto, že Aken nedokázal uhlídat svázanou ženu. Jenom proto že jí musel jít hledat neměl čas na to aby ho zkontaktoval sám. Prošel jsem celou zku*venou zemi abych ho našel v této díře a on si mě dovolí nazvat srdcařem.
„Snažíš se mě pořádně nasrat?“ zeptám se smrtelně vážně. Pro většinu lidí by to bylo nevinné spojení, ale mě to opravdu vytočilo. Stačilo špatné slovo a mise o kontaktování a poslání Yorushiho na hranice mohla ztroskotat na tom že ho dřív zabiji.
Kazaji Shimetsu
Kazaji Shimetsu
S-rank

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 19. 05. 21

Návrat nahoru Goto down

Zříčenina sídla  Empty Re: Zříčenina sídla

Příspěvek pro Yorushi Shingawa Sun May 30, 2021 3:18 pm


Byl jsem sice o jeho labilnost velmi dobře informován. To že ho dokáže do nepříčetnosti vytočit jediné slovo bylo však pro mě novinkou. Už jenom od pohledu z něho šel respekt a tak bylo pochopitelné proč si ho Aken vybral za svojí pravou rukou. Už jenom od pohledu vypadal na někoho s kým si není radno zahrávat.
Na druhou stranu podobnou visáží jsem na ostatní působil i já. Rozhodně jsem s ním nechtěl měřit síly ale ukazovat poníženost a strach jsem určitě nehodlal.
Nemohl jsem ani uvěřit vlastním uším když mi položil naštvaně otázku.
„Příjdeš do mého sídla, hulákáš mi tady, narušuješ toto poklidné místo a....“
přičemž se na chvilku odmlčím. V okamžiku ale naberu zpátky dech a tak dodám.
„A já se tě mám pokusit nas*at?.“ zeptám se podobnou intonací Kazajiho.
Vůbec mě nezajímala reálná síla tohohle emočně labilního magora.

Yorushi Shingawa
Yorushi Shingawa
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 22. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Zříčenina sídla  Empty Re: Zříčenina sídla

Příspěvek pro Kazaji Shimetsu Sun May 30, 2021 3:40 pm

V nejlepším jsem očekával omluvu a v tom nejhorším ignoraci mé otázky. Ani ve snu by mě nenapadlo, že se najde odvážlivec který si tohle ke mně dovolí. „Tohle snad nemohl ten bastard myslet vážně.“ bleskne mi hlavou. V tu chvíli mi totálně přepnulo a nechtěl jsem nic jiného než toho chlápka nelítostně potrestat za svojí drzost. 5bhwnr.gif Rozhodl jsem se že ho tedy řádně potrestám a to ničím jiným než trestem smrti. Jedna z masek protkaná nitěmi se otočí směrem k Yorushimu a otevře pusu.
„Katon: Zukokku“ po vyslovení techniky z masky vyletěl proud ohně přímo do Yorushiho obličeje. Poté celým komplexem zříceniny zazní výbuch který je následně
ještě několikrát opakován ozvěnou. Už jsem měl dávno vymyšlenou výmluvu, jestliže by se Aken ptal na důvod smrti tohohle drzého chlápka. Byl jsem zvyklí že lidé již věděli jak se v mé přítomnosti chovat. Musím ale uznat že po opravdu dlouhé době jsem našel chlápka, kterému dám doslova životní lekci v oblasti slušného chování. Neočekával jsem že zásah z takovéhle blízkosti vůbec přežije.
Kazaji Shimetsu
Kazaji Shimetsu
S-rank

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 19. 05. 21

Návrat nahoru Goto down

Zříčenina sídla  Empty Re: Zříčenina sídla

Příspěvek pro Yorushi Shingawa Mon May 31, 2021 10:41 am

To že bude zle mi bylo jasné ihned poté co se na pár sekund odmlčel. Takové chování jsem ovšem očekával a tak natočení masky mým směrem nebylo žádné velké překvapení. Po masivním výbuchu techniky kterou mi vstřelil přímo do obličeje se v místnosti začne objevovat stoupající dým a kouř. Místo toho aby kouř přirozeně stoupal vzhůru tak se drží u země. Bylo to způsobené tím že mi Kazaji zničil jednoho z mnoha kouřových klonu. Už od prvního pohledu to nebyl kouř který by způsobil výbuch či následný oheň v oblasti. ezgif.com-gif-maker-1d97f695bdb1e9b61.gif> Tento kouř měl úplně jinou barvu než byla pro běžný kouř obvyklá. Vmžiku celá kouřová masa obklopila Kazajiho a tím mu omezila výhled. Dále se začala v určitých místech smršťovat a tak utvořit fyzickou formu. Bylo velmi naivní a bláhové si myslet že budu s tímto magorem jednat tváří v tvář. Byl to přesně ten muž od kterého si nejraději držíte co největší distanc. V ten moment jeden z mnoha klonu dopadne na zem přímo před Kazajiho jako před malou chvíli. Už si nejspíš myslel že má vyhráno a místo toho tu zažívá Deja vu. Mým cílem bylo ukázat Kazajimu že vzájemný boj by byl zdlouhavý a hlavně zbytečný. Je to lepší si tohle ''vyříkat'' zde než na bojišti. Tady jsem připravení na konfrontaci více než kdyby mi ve válce poslal vlastní spojenec podobnou techniku do zad. ezgif.com-gif-maker-2f9c188cf65eb5107.gif
„Takže je to pravda?“ vznese tuto řečnickou otázku klon stojící před ním. V tu chvíli se začne kouř opětovně formovat což způsobilo vytvoření dalších X desítek klonu. „Opravdu nejsi příliš zdrženlivý co se zabíjení spojenců týče“ pronese úplně jiný klon za Kazajiho zády. Vzápětí se několik klonu začne tomuhle tvrzení smát. Byla to psychologická hra na Kazajiho slabou psychiku, díky které jsem ho chtěl dostat kam potřebuji. „Proč si mě vyhledal Kazaji?“ zeptám se chladě, přičemž tuto otázku z velké dálky nese ozvěna. Muselo mu být tedy úplně jasné že originál není mezi klony.
Yorushi Shingawa
Yorushi Shingawa
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 22. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Zříčenina sídla  Empty Re: Zříčenina sídla

Příspěvek pro Kazaji Shimetsu Thu Jun 03, 2021 10:39 am

Po úspěšném zásahu Yorushiho obličeje jsem neočekával nic jiného než jeho smrt. Místo pohledu na bezvládné tělo mě obklopila kouřová clona. „To je krysa“ zanadávám si v duchu. Od takového potkana využívající Genjutsu jsem jednání z očí do očí nemohl čekat. „Zabíjet? Spojence?“ přeruším ho v půlce věty.
„Jsme spíše obchodní partneři než cokkoliv jiného“
pronesu překvapivě chladně k Yorushimu. V životě bych někoho jako je on nepovažoval za svého spojence. Byl to pouze mocichtivý parchan.
„Výměnou za tvojí pomoc ti nabízíme vliv v dobytích oblastech. Všechno to děláš pro sebe a nikoliv pro náš lid. Dokonce ani nevěříš naší ideologii Kyosan-shugi“ dodám s naprostou vážností. Neumím sí představit co přinutilo Akena spolupracovat s tímto člověkem. Že by služby, síla, schopnosti, či konexe na vysokých místech. Nebere mi to hlava proč si Kyosanto hřeje takového hada na prsou. Každopádně mi to očividně nepřísluší hodnotit.
„Teďka nám můžeš dokázat naše spojenectví“ pronesu dostatečně hlasitě aby to ozvěna donesla ke skutečnému Yorushimu.
„Podle nejnovějších rozkazů se máš na hranicích Tsuki a Shimo setkat s naší vysoce postavenou členkou. Organizace se rozhodla že začneme válku proti těmto zemím a očekáváme tvojí podporu“
Toto všechno oznámím bez jakékoliv náznaku emoce.
Po sdělení a vyslechnutí Yorushiho se na místě otočím, a zamířím si to cestou pryč. Neměl jsem v plán tu vést debatu jakoukoliv debatu.
//přesun


Naposledy upravil Kazaji Shimetsu dne Wed Jun 09, 2021 6:10 pm, celkově upraveno 3 krát
Kazaji Shimetsu
Kazaji Shimetsu
S-rank

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 19. 05. 21

Návrat nahoru Goto down

Zříčenina sídla  Empty Re: Zříčenina sídla

Příspěvek pro Yorushi Shingawa Thu Jun 03, 2021 11:08 am

Při obvinění z nevěření ideologii kterou Kyosanto prosazuje to nevydržím a začnu se smát. Po chvilce se uklidním a pouze směrem k Kazajiovi dodám.
„Nikdo z vás ve skutečnosti nevěří v Kyosan-shugi“
pronesu s naprostou vážností. Ve všem co Kazaji řekl byla část pravdy. Osud ostatních obyvaterl mi byl ukradení. „Celou vaší ideologii stavíte na boji za nejchudší zemědělce. Šíříte nenávist vůči vladařům ale přesto se ve vašem megalomanství sami vladaři stáváte. Rád bych totiž připomenul že váš lidový vůdce Doshi-sama je bohatý vladař který sídlí v jednom z největších sídel v celé zemi.“ konstatuji s naprostou vážností v hlase. Kyosanto byl velmi dobrý partner a spojenec, ale jejich kecání o ideologii jsem nemohl vystát. Proto když zmínil Kyosan-shugi se mi začala vařit krev v žilách.
„Pochybuji tedy že je rovnocenní s běžnými obyvateli“ dodám naposled.
„Ale ukončeme tuto zbytečnou diskuzi“ s tím že se o ideologii nechci nadále bavit.
„Opravdu jste připravení na válku na dvou frontách?“ zeptám se nevěřícně. Bylo to dost riskantní, ale pokud to vedení rozhodlo, tak nejspíše vědí co dělají.
„V tom případě se co nejdříve přesunu k těmto hranicím“ odpovím na Kazajiho výzvu. Sice se mi do tohohle příliš nechtělo, ale pakliže do toho půjde celé Kyosanto tak mojí podporu na bitevním poli rozhodně mohou očekávat.
V tu chvíli se všechny klony rozplynou v dým a v celé oblasti zavládne ticho.
//přesun
Yorushi Shingawa
Yorushi Shingawa
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 22. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Zříčenina sídla  Empty Re: Zříčenina sídla

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru