Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Byt Mikoto

2 posters

Goto down

Byt Mikoto Empty Byt Mikoto

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Sat May 22, 2021 8:45 pm

Byt Mikoto Anthony-deslande-maison-de-the-finale-1-1

Útulný byt patriaci Mikoto s ponurejšou, ale príjemnou atmosférou, zariadený v tradičnejšom štýle, obohatený o rôzne maľby či iné umelecké diela, ktoré sa jej za tie roky podarilo zohnať. Byt má niekoľko izieb, ktoré Mikoto udržiava vždy v čistote.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Hashiru Senju likes this post

Návrat nahoru Goto down

Byt Mikoto Empty Re: Byt Mikoto

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Sat May 22, 2021 8:57 pm

Cesta sem netrvala dlho. Miesto, kde som bývala, sa nachádzalo relatívne blízko, nakoľko som odmietala bývať niekde v rušnom centre mesta, a radšej si zvolila omnoho kľudnejší okraj. Bola som trocha nervózna, návštevu, mimo Shinobi, ktorých po mne poslal Takumi, ak niečo potreboval, som snáď ešte ani nemala. Vošli sme do priestranného dvora skrz menšiu bránu, na ktorom sa nachádzalo viacero vchodov. Zamierila som k jednému konkrétnemu, pričom som sa zastavila pred vysúvacími dverami.
"Tak...tu bývam," nervózne som sa usmiala, pričom som dvere potiahla a v menšej chidbičke sa vyzula. Pocítila som príjemné teplo domova, ako aj príjemnú vôňu, ktorá sa šírila z vonných sviečok položených na stole. Nemusela som sa báť, že by som Reiza odstrašila nejakým neporiadkom, pretože som si dávala vždy záležať na tom, aby tu všetko bolo na svojom mieste a panovala tú príjemná atmosféra.
"Dúfam teda, že...nemáš iné plány a nebude ti vadiť, ak tu ostaneš," pousmiala som sa dúfajúc, že mu to ozaj vadiť nebude. Aj keď človek nikdy nevie a možno nejaké povinnosti má, alebo možno nejaké výhrady. Nevedela som veľmi, ako to chodí, a či to je vôbec slušné.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Reizo Kaneki likes this post

Návrat nahoru Goto down

Byt Mikoto Empty Re: Byt Mikoto

Příspěvek pro Reizo Kaneki Sat May 22, 2021 10:12 pm

Ačkoliv jsem nepochyboval o schopnostech Mikoto ani jejích proradných taktikách a postupech, se kterými by mohla přijít jen proto, aby ze mě vymámila tolik touženou informaci nebo si i v jiném sporu dostála svého, mohla si být jistá, že bych jí to nedal zadarmo. Anebo, spíš to jsem si myslel já, pravdou bylo, že mi své ženské schopnosti v tomhle ohledu nepředvedla. Nechtěl jsem toto téma dál komentovat, rozhodl jsem se nechat se někdy v budoucnu ještě překvapit. Její poznámce jsem se však zasmál a vyzývavě se zamračil, značilo to, že jsem připraven na každou její nástrahu. Snad, nakonec jsem i ve výrazu znejistěl.
"Ještěže mám ty řetězy...- kdyby ses vymkla kontrole," pronesl jsem klidně s krátkou pomlkou a pak větu dokončil odpovídajíc tak nějak na obě předchozí témata, jelikož se to dalo spojit i se snahou ze mě cokoliv vymámit, ať už by zvolila sebepřímější postup. K navození té naší nejisté atmosféry, jež nás provázela už při prvním delším setkání, jsem nahodil neurčitý šibalský výraz. Šlo o popíchnutí, flirt či běžnou odpověď, záleželo na Mikoto, jak si onu větu vyloží.
Potěšilo mě, že jsem mohl sněhovlásce pomoci od zimy a její ustaraný pohled jsem odvrátil bezstarostným úšklebkem, chlad mě netrápil tak jako její pohodlí.
Možná bych i dál nějak rozvedl svůj návrh, ale nedostal jsem příležitost, uchopila mě za ruku a postoupila blíže ke kraji. Vzala mi vítr z plachet, neměl jsem připravený komentář, na její pobídnutí, že to vezmeme zkratkou jsem posléze kývl: "Hai!" Seskočila první, sledoval jsem, jak za ní její dlouhá hříva plála a ona s každým dalším skokem ladně dopadla, nevěřícně jsem zakroutil hlavou, nemohl jsem se vynadívat a ta skutečnost se mi líbila. Jakmile se mi podařilo doskákat také bez problému až vedle mé společnice, chytila mě opět za ruku a vydala se do města. Nebránil jsem se a užíval si podívané.

Zanedlouho jsme se ocitli v poměrně klidné a malebné části města, připomínalo mi to ulice městečka, u kterého jsem jako malý vyrůstal. Neznal jsem to tu, ale to se dalo říct o většině Hikone-gai, za poslední roky nebylo tolik příležitostí hlavní město navštívit, natož si prohlédnout všechna zákoutí. No a teď když jsme tu působili, tak zase nebyl čas, trápilo mě plno jiných povinností.
Těmihle myšlenkami jsem se zaobíral, abych potlačil přicházející nervozitu, která se mírně zvyšovala s každičkým krokem ve městě. Než jsem se nadál, kráčeli jsme dvorkem ke konkrétním posuvným dveřím, jež zcela jistě měly patřit k bytu běloočky. "Ták--," spustil jsem nejistě s myšlenkou, že se zde s Mikoto rozloučíme, ona však promluvila v tu samou chvíli a svá slova dokončila přede mnou. "-... tu býváš," hlesl jsem krátce po ní sobě pod nos a nervózně se pousmál. Všiml jsem si podobného úsměvu i na jejích rtech, ale to už otevřela dveře a vstoupila dovnitř. Zhluboka jsem se nadechl a následoval. Všímajíc si místa, kde si vyzula boty, zopakoval jsem po ní stejný úkon a pak nakročil dál.
Wow. Ohromilo mě, jaký tu měla pořádek a byt celkově působil tak přívětivě, klidně, příjemně voněl. Řekněme, že to byl úplný opak toho mého obydlí, ale to přece nemusela vědět, zatím, prozradit jsem to rozhodně nehodlal. Z údivu mě pak zaskočila otázkou, otřepal jsem se.
"Ne-e," žbreptl jsem nejdříve, ale potom s úsměvem dodal, "vadit? Neblbni, hlupáčik." Přistoupil jsem k ní vzápětí blíže a letmo políbil na tvář, než jsme společně vstoupili dále do bytu. Okamžitě mě zaujaly malby a obrazy, které zdobily už i bez toho vkusně zařízenou místnost. U jednoho z obrazů jsem se zastavil s úšklebkem a okouzleným tónem v hlase tiše pronesl: "Hudba, literatura, obrazy... díla plná emocí, už to chápu." Mikoto sice působila navenek jako rampouch bez citů, ale svému nitru poručit nedokázala. Pomáhala své emoce držet pod pokličkou skrze umění, byla citlivější duší, než si sama chtěla přiznat. Pohled jsem stočil zpět k ní, když byla zrovna nablízku a jemně se usmál, na mém výrazu bylo znát dojetí, ale hlavně radost z toho, že tu s ní mohu být, že tu pro ni mohu být.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Mikoto Hyūga likes this post

Návrat nahoru Goto down

Byt Mikoto Empty Re: Byt Mikoto

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Sat May 22, 2021 11:00 pm

Tak, ako ja som bola trocha nervózna, cítila som určitú nervozitu aj z neho. Prišlo mi to také úsmevné, aj keď boh vie, či naše dôvody k tomu boli rovnaké. Bola som však rada, že tu ozaj ostať chcel, predstava, že by sme sa pre dnešok tak skoro rozlúčili, mi nebola veľmi po vôli, a keď mi venoval bozk na tvár, jemne som sa začervenala a zahryzla sa do pery.  Spoločne sme vstúpili dnu, bola som však značne napätá. Nevedela som, čo na to povie, či sa mu tu bude páčiť. Byt som mala zariadený viac menej podľa seba tak, aby som sa tu cítila vždy skvelo. Ako to však mohlo pôsobiť na niekoho iného, som nevedela odhadnúť.
"Nejako si si tú prezývku obľúbil, nie? Pokiaľ sa nemýlim, mala patriť tebe...," zaškerila som sa. "...zlodej," dodala som ešte, stále s úsmevom. Reizo sa následne rozhodol to tu preskúmať, ako som ho tak však pozorovala, vyzeralo to tak, že sa mu to tu páči. Uľavilo sa mi, aj keď niekde v kútiku mysle som mala stále obavy.
"Uhm. Možno aj to je dôvod, prečo si moja prvá návšteva, odkedy tu bývam. Umenie je taká moja...tajná vášeň, avšak po dnešku už zrejme nie je jediná," uprela som na Reiza tajomný pohľad. Flautu, ktorú som celý čas držala v ruke, som medzitým uložila na poličku.
"Cíť sa tu ako doma," postavila som sa na špičky, keďže Reizo bol o dosť vyšší odo mňa, a vtisla som mu nežnú pusu na pery. Následne som si s jemným chichotaním zložila Reizov plášť, zavesila ho na vešiak pri vstupných dverách a rýchlo sa vrátila.
"Uhm, a ešte...tam vzadu je potom kúpeľňa," hlavou som pokynula k zadným vysúvacím dverám, následne som ho jemne vzala za ruku, vysunula jedné z bočných dverí a zaviedla ho do spálne, ktorá okrem postele a nábytku pre uskladnenie oblečenia, obsahovala niekoľko ďalších menších obrazov a dokonca aj stojany s katanami a pár vejárov. Dala som si záležať na tom, aby z každej miestnosti bolo cítiť umeleckého ducha. Na nočnom stolíku sa dokonca povaľovalo niekoľko fotorámčekov s fotkami z môjho detstva, na ktorých by ma možno ani nespoznal, keďže som zvykla mať gaštanové vlasy; jedna z fotiek vyzerala byť stará, jemne poškodená, bol na nej vyobrazený pár, pričom žena sa nápadne podobala na mňa.
"A tu...spím," pousmiala som sa.
"Dúfam, že sa ti tu páči a...cítiš sa tu príjemne," venovala som mu neistý pohľad. Aj napriek tomu, že som mala ten pocit, že sa mu tu páči, mala som určité obavy, že som ho prečítala zle, keďže to nebola zrovna moja parketa.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Reizo Kaneki likes this post

Návrat nahoru Goto down

Byt Mikoto Empty Re: Byt Mikoto

Příspěvek pro Reizo Kaneki Sat May 22, 2021 11:50 pm

"To možná měla, ale přijde mi, že k tobě také nesmírně sedí," pronesl jsem pobaveně vcházejíc do prostoru bytu, její troufalé nařčení mi také neuniklo, uchechtl jsem se o něco hlasitěji a zády k ní zdvihl ruku do vzduchu klapajíc k sobě palec s ostatními prsty ve známém gestu blah, blah.
"Tak to je mi ctí, vznešená paní tohoto obydlí," teatrálně jsem se uklonil s úšklebkem na tváři, když dodala, že již nejde o jedinou vášeň, cítil jsem, jak mi líce mírně červenají. V tom už mi byla nablízku, vlepila něžnou pusu a cupitala zase pryč. Souhlasně jsem kývl. S očarovaným úsměvem ji mé oči následovaly, zmizela na okamžik za rohem a rázem spěchala zpátky již bez pláště. Pořádně jsem se nestihl ani rozkoukat po hlavní místnosti a už mě informovala, kudy do koupelny. "Uhm... haaai," natáhl jsem svou odpověď, jelikož už mě vláčela bytem dál, jakoby mi nechtěla dát ani vteřinku na to, abych si svou návštěvu stihl rozmyslet.

No najednou jsme byli v ložnici, můj prostý mužský mozek nestíhal tempo, které sněhovláska nastavila, nezbývalo mi nic jiného než s udivením sledovat její malý kousek soukromí. První, co mě udeřilo, byla vůně, která se napříč pokojem vznášela, připomínala samotnou Mikoto, byla příjemná. Na vybavení místnosti mě vedle několika fotek, na které zatím nebyl čas, zaujaly katany, které působily jako stylová dekorace, stejně jako zbytek bytu. Zajímalo mě, jestli s nimi Mikoto umí i zacházet, jelikož jsem ji s ostřím v ruce snad ještě neviděl. Na druhou stranu se nezdála být někým, kdo by si šerm v nějaké formě alespoň nevyzkoušel.
"A tu spíš," ani nevím, proč jsem po ní ta slova s pohozením rukou nejistě zopakoval, bylo to za dnešní večer po druhé, jednalo se snad o nějaký nově objevený tik z nervozity? Zaklepal jsem hlavou ujišťujíc se, že si na to již dám pozor. Zhluboka jsem se nadechl a s nasbíranou odvahou pohlédl po delší době k Mikoto, která mě prohlížela tak nejistě a nervózně, působilo to roztomile. Obměkčilo to do jisté míry mou nervozitu, jelikož pro ni tyhle okamžiky musely být daleko složitější, já měl být oporou.
Přistoupil jsem až úplně k ní s již klidnějším a upřímným úsměvem na rtech, mé oči hypnotizovaly ty její, něžně jsem jí prohrábl do vlasů a přitom pohladil po pravé tváři: "Cítím, nejde však o místo, jde o tebe, Mikoto."
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Mikoto Hyūga likes this post

Návrat nahoru Goto down

Byt Mikoto Empty Re: Byt Mikoto

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Sun May 23, 2021 1:28 pm

"No to teda v žiadnom prípade nesedí!" odsekla som mu ostro s nafučanou tvárou, ktorá rozhodne nebola však autentická a nedalo sa jej veriť. Z mojich očí vyžarovali iné pocity, a tak či onak mi to napokon aj tak prekazil úsmev a jemná červeň. Stále som si nevedela navyknúť na to, akým spôsobom sa Reizo ku mne správal. Prejavoval mi toľko nežnosti, úprimnosti, skládal mi komplimenty, tie jeho oči, úsmev...Nevedela som sa vynadívať, a tak som sa znova niekoľkokrát pristihla pri tom, že ho priam hypnotizujem pohľadom.

Zľahka som prikývla.
"Hai, tu spím," zopakovala som po ňom bez akéhokoľvek rozmyslu, ako keby šlo o nejakú automatizovanú odpoveď, a pritom to zrejme bola len reakcia na určitú dávku nervozity. Všimla som si, že ho zaujali moja skromná zbierka katán, s ktorými som ako tak manipulovať vedela, avšak bojovať s nimi nepripadalo v úvahu. Nebola som samuraj. Možno mu to niekedy ukážem, predsa len, táto izba nebola tak veľká, aby som sa tu mohla oháňať s ostrou zbraňou bez toho, aby som náhodou neodsekla niečo. Alebo snáď jeho. Dívajúc sa niekam mimo, pocítila som jeho blízkosť. Obrátila som k nemu svoj tvár a neisto sa mu zahľadela do očí. Zrazu však na mňa pôsobil omnoho pokojnejšie, jeho úsmev ma uisťoval, že všetko je v poriadku. Keď mi zašiel do vlasov a zároveň ma pohladil po tvári, privrela som na chvíľku spokojne oči. Jeho slová pre mňa boli ako pohladenie po duši, cítila som, ako sa mi telom postupne rozlieva príjemné teplo. Jemne som si zahryzla do dolnej pery, potom ju pustila a usmiala sa.
"Ďakujem, hlupáčik, veľa to...pre mňa znamená," hlesla som. Neistota a nervozita zo mňa opadli skoro hneď. Možno som sa snažila večne byť vlkom samotárom, silnou nezávislou ženou, ktorá nikoho a nič nepotrebuje, lenže očividne, stále som bola len človekom, ktorý mal svoje vnútorné problémy a konflikty. Bez akéhokoľvek rozmýšľania, len na základe vnútorného impulzu, som ho objala rukami okolo krku a pritiahla si ho bližšie, perami si našla tie jeho a pobozkala ho. Nevedela som sa ho nabažiť.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Hashiru Senju and Reizo Kaneki like this post

Návrat nahoru Goto down

Byt Mikoto Empty Re: Byt Mikoto

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru