Techniky Mikoto

Goto down

Techniky Mikoto

Příspěvek pro Mikoto Hyūga za Sun Jul 22, 2018 4:27 pm

JEJ VLASTNÉ TECHNIKY

Názov techniky - Chakura no Senbon/ Zaradenie - Kekkei Genkai, Ninjutsu/ Rank - C
Popis techniky - Mikoto túto techniku vytvorila ako odvodeninu techniky Mizu Hari, keďže tá jej prišla mimoriadne nepraktická a v mnohých situáciách nevyužiteľná. Preto vznikla táto, ktorá pracuje na princípe vytvorenia chakrových senbonov. Tieto však, narozdiel od tých klasických, pri zásahu niektorej časti tela, podobne ako Jūken zablokuje daný bod, čím znemožní zasiahnutú časť tela používať, či už na boj alebo na techniky.
Výhody - Technika plne nahrádza klasické senbony, pri zásahu znemožnenie používania zasiahnutej časti tela (Nie celej, len bodu, ktorý zasiahla, ak však zasiahne niektorý z tých, na ktorom sú závislé ďalšie body, dochádza k závažnejším dôsledkom).
Nevýhody - Technike sa dá ľahko vyhnúť alebo jej zabrániť.

Názov techniky - Jūken - Taiketsu/ Zaradenie - Kekkei Genkai, Taijutsu/ Rank - C
Popis techniky - Ide o deriváciu štýlu jemnej pästi, kedy skôr než na blokovanie Tenketsu sa užívateľ sústredí na odrážanie silových útokov. Sama o sebe bez podnetu nie je nijako využiteľná, resp. ide o klasický Jūken, akonáhle sa však stretne s nejakým útokom či už holými rukami, zbraňou, teda fyzickou silou, vrstva chakry na užívateľovej dlani absorbuje jej kinetickú energiu a následne ju obráti proti nepriateľovi. Vďaka tomu je Mikoto schopná odolávať nepriateľom s vyššou silou či rôznymi zbraňami, pričom je občas vyvinutá sila proti nej tak vysoká, že dochádza i k rozbitiu zbrane či dokonca aj brnenia.
Výhoda techniky - Možnosť odolávať fyzicky silnejším či ozbrojeným súperom.
Nevýhoda techniky - Pochopiteľne, Mikoto sa musí s daným útokom stretnúť, tzn. nemôže odolávať útokom, ktoré nevykryje vlastnými rukami. Bez nejakého výpadu či kinetickej energie pri strete s dlaňou nemá účinok.

Názov techniky - Kitsune Hanran/  Zaradenie - Taijutsu, Kekkei Genkai /Rank - B
Popis techniky - Ide o techniku, ktorá Mikoto zabezpečuje ultimátnu obranu voči Taijutsu, pretože si je sama vedomá, že i napriek Byakuganu má vždy zraniteľný chrbát. Preto vyvinula techniku, ktorá voľným okom nie je viditeľná. Ide o akúsi vrstvu chakry, ktorá sa okolo nej neustále točí, ovládaná práve ňou. Akonáhle dôjde k nečakanému útoku, chakra zrazu zviditeľnie, naberie formu akejsi prerastenej líšky a útok pohltí. Teda sa buď zahryzne do nepriateľovej ruky, narazí doň a teda ho odhodí späť, odrazí letiace zbrane a podobne. Líška sa nepohybuje sama od seba, avšak práve vďaka užívateľmu Byakuganu, ktorý síce nie je sám schopný útok zastaviť včas, ale nasmeruje proti nemu svoju líšku, ktorá sa zväčša pohybuje práve popri jeho slabinách. Útoky líšky majú rovnaký účinok ako chakrové senbony popísané vyššie.
Výhody techniky - Ide v podstate o veľmi silnú obranu pred nečakanými útokmi alebo útokom kohokoľvek, kto je trebárs rýchlejší či si pripravil pre užívateľa nejaké prekvapenie.
Nevýhody techniky -Technika nie je schopná pohltiť iné, čisté Ninjutsu techniky. I napriek užívateľovmu Byakuganu môže byť prekabátená, pretože sa nepohybuje sama od seba, avšak práve vďaka užívateľovi, ktorý skrátka robí viacero vecí naraz.

Názov techniky - Hakke Shinryaku/ Zaradenie - Kekkei Genkai, Taijutsu/Rank - A
Popis techniky - Ako už iste vieme, špecialitkou Hyūga klanu je uzatvárať jednotlivé body Tenketsu tak, aby protivník nedokázal chakru plne využívať a vôbec sa hýbať. Čo sa však stane,
keď sa rozhodne ich miesto blokovania rozšíriť? Ide o možnosť, ktorú Hyūgovci nikdy nevyužili alebo skôr nad tým ani nepremýšľali. Mikoto sa teda na základe tejto logiky pokúsila vytvoriť štýl, s ktorou je schopná rozšíriť ako sebe, tak aj niekomu inému samotné Tenketsu body, čím nastane rýchlejší prechod chakry cez dané body, a tým nastane efekt, ktorý zvýši užívateľovu rýchlosť, obratnosť, vnímanie, reflexy a v podstate aj silu, aj keď tá je už nepodstatná. Táto technika bola vyvinutá preto, aby Mikoto nemala problém dostať sa k nepriateľovi oveľa rýchlejšie, aby vykryla nedostatky, ktoré klan Hyūga má. Aktiváciu techniky rozpoznať vďaka viditeľnej sieti jednotlivých Tenketsu, keďže po jeho rozšírení sa stáva voľným okom pozorovateľným, ďalej z užívateľa prúdi chakra, ktorá sa okolo neho rôzne hmýri a pohybuje. Pre efekt si Mikoto necháva narásť dvoje chakrových uší nápadne sa podobajúcich tým lišiek Fenek.
Výhody - Zvýšená rýchlosť, reflexy, obratnosť a teda vyššia šanca úspechu na finálny zásah, možnosť využiť to ako na spojencovi, tak aj na nepriateľovi, ktorý v tom prípade nie len že sa nebude schopný adaptovať rýchlosti, reflexom a pod., ktorú získa, keďže je to vysoko uspôsobené práve pre užívateľa Byakuganu, ale tak isto príde o svoje zásoby chakry rekordne rýchlo, pretože sám to skrátka nie je schopný zastaviť.
Nevýhody - Keďže technika "rozširuje" jednotlivé Tenketsu a chakra prúdi rýchlejšie než zvyčajne, dochádza k jej nadmernému míňaniu, preto sa túto techniku neodporúča využívať hneď na začiatku, ale len ako zálohu, ak nič iné fungovať nebude. V prípade využitia na spojencovi je treba brať ohľad na to, že neovláda Byakugan, ktorý je k tomuto nevyhnutný a tak by mal pravdepodobne veľký problém to správne korigovať. Tak isto si treba dávať pozor na nepriateľa, kým niektorí to nebudú schopní ovládať, tí skúsenejší v umení Taijutsu áno, aj keď nik z nich nebude tak dobrý ako práve Mikoto s Byakuganom. K aktivácii techniky na niekom inom je potrebný fyzický kontakt. Po ukončení techniky užívateľ či zasiahnutý nie je schopný ďalej bojovať
Naposledy upravil Mikoto Hyūga dne Wed Aug 15, 2018 6:54 pm, celkově upraveno 2 krát
avatar
Mikoto Hyūga
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 16. 06. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Techniky Mikoto

Příspěvek pro Kotomi Yamada za Mon Jul 23, 2018 7:23 pm

Po konzultaci s adminy....

1. Kitsune Hanran - Zvyš to na A-rank. A připiš k tomu, které techniky tím nevyblokuješ.
Tím myslím hlavně A-rank a S-rank.
Stejně tak připiš, jak dlouho zvládneš udržet tu lišku kolem tebe. Jestli to je omezené časem (počet postů) nebo do prvního úderu (takže vlastně na jedno vykrytí, což by bylo asi ideální na A-rank, max na dvě Smile )

2. Hakke Shinryaku - Tohle zvyš na S-rank.
A nejspíš to zařaď i mezi Kinjutsu. Ty jako uživatelka techniky budeš trénovaná, ale spojenci, na které to použiješ nebo nepřátelé nemusí.
K téhle taky napiš, jak dlouho techniku udržíš. Zda to bude trvat určitý čas (počet postů nejlépe) nebo je to spuštěné do úplného vyčerpání chakry a energie.

Dvě horní techniky jsou v pořádku, povolené.

______________________________________________________________________________________

Body:
Ninjutsu - 5
Taijutsu – 3,5
Genjutsu – 2
Inteligence - 4
Síla – 2,5
Rychlost – 4
Chakra - 4
Ruční pečetě – 5

Celkem - 30Techniky:
D-rank
Shunshin no Jutsu
Hyouton: Fubuki (vlastní)

C-rank
Suiton: Mizurappa
Suiton: Kouri Bunshin no Jutsu (vlastní)
Suiton: Suirou no Jutsu
Kuchiyose no Jutsu: Yuki no Kitsune
Kaiten Kaze no Yaiba (vlastní)

B-rank

Hyouton: Kokuryuu Boufuusetsu
Hyouton: Dai Fubuki (Vlastní)
Kanchi no Jutsu
Fuuton: Atsugai

A-rank
Hyouton: Makyou Hyoushou
Hyouton: Souryuu Boufuusetsu
Hyouton: Hyourou no jutsu

S-rank
Hyouton: Kouri no Shi (vlastní)
avatar
Kotomi Yamada
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 19. 06. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Techniky Mikoto

Příspěvek pro Mikoto Hyūga za Mon Jul 23, 2018 7:58 pm

1. Kitsune Hanran - Nerozumiem tomu, prečo by toto malo byť A-rank, keď to má v podstate rovnaké obranné vlastnosti ako trebárs Hakkesho Kaiten, čo je omnoho istejšia obrana. Technika neslúži dokonca ani ako obrana pred elementárnym Ninjutsu.

2. Hakke Shinryaku - Nerozumiem ani tomu, prečo by práve toto malo byť S-rank, keď i samotný Raiton no Yoroi je vedený ako B-rank, a táto technika nie je od nej o nič iná, až na to, že môže byť použitá aj na niekom inom. Ale pokiaľ sa na tom trvá, fajn, nech je, na začiatok Sko nemôžem a radšej ho využijem na niečo lepšie, tak ju mažem. Wink
avatar
Mikoto Hyūga
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 16. 06. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Techniky Mikoto

Příspěvek pro Hashiru Senju za Mon Jul 23, 2018 8:16 pm

Kitsune Hanran

Pokud chceš, aby to mělo úroveň jako Hakkesho Kaiten, tak bys alespoň mohla napsat, jak dlouho je technika aktivní. Jako B ti to pak nechám.

Hakke Shinryaku

S rank proto, že nám to připomíná spíše Hachimon a je to docela náročné. Pokud budeš otevírat tenketsu ostatním, tak jako budeš používat Hakke Rokujūyon Shō a otevírat je postupně nebo je otevřeš nějakým způsobem všechny najednou?
A nepřijde mi, že by to byl B rank, jako Raiton no yoroi, není to čakra flow.

______________________________________________________________________________________

Techniky:

D
Shunshin no Jutsu
Shokuton: Konoha Shuriken
Doton: Iwagakure no jutsu
Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu
Kage Shuriken no Jutsu
C
Kuchiyose no Jutsu (Slimáci)
Tsutenkyaku
Chakra enhanced strenght
Chakura no mesu
Shokuton: Tsuiseki hoshi no jutsu
Chakra Transfer no jutsu
B
Saikan Chūshutsu no Jutsu
Kage bunshin no jutsu
Fuuton: Shinkuuha
Fuuton: Shinkuujin
Shokuton: Sasayaki
Byakugou: Fuuton no yoroi

A
Shosen no jutsu
Katsuyu: Moryojika
Shokuton: Shokuryuu no jutsu
S
Byakugou no inBody:

NIN - 5
TAI - 3,5
GEN - 2
INT - 4
SILA - 5
RYCHLOST - 4
ČAKRA - 4
RUČNÍ PEČETĚ - 2,5
TOTAL 30Učím se:

Ninpou Sozou Saisei: byakugou no jutsu - 30.8.
Fuuton: Kazeryudan no jutsu B rank - do 29.8
avatar
Hashiru Senju
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 25. 04. 16
Age : 25
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Techniky Mikoto

Příspěvek pro Mikoto Hyūga za Mon Jul 23, 2018 8:35 pm

Kitsune Hanran - Technika nie je permanentná. To znamená, že sa objaví, útok odrazí a zmizne. Je využiteľná podobne ako Hakkesho Kaiten, to znamená, že vykryje jeden TAIJUTSU výpad za post. Ak vôbec. Vždy sa to dá obísť, to už by bolo na uvážení hráča/NPC.

Hakke Shinryaku - Táto technika sa nerovná Hachimonu.  To znamená, že Mikoto nezíska nadľudskú rýchlosť ako Gai pri otvorení poslednej brány trebárs, nezíska ani takú silu. Šlo mi o to, že najväčším problémom Hyuugov je sa k niekomu dostať (keďže tuná sa každý všetkému vyhne, ujde, zázračne zmizne, najmä čo sa týka techník Hyuga klanu). Mikoto dokáže na sebe aktivovať techniku takmer okamžite. V prípade nepriateľa je potrebný fyzický kontakt s daným bodom. Nechala by som to tak, že je potrebných viacero priamych zásahov, aby naň mohla techniku aplikovať "celoplošne". tzn. jednotlivé tenketsu sa rozšíria v mieste zásahu a začnú vylučovať samé od seba vyššie množstvo chakry, čím dochádza k jej nedobrovoľnému míňaniu z daného bodu. V žiadnom prípade nejde o sériu útokov ako technika so 64 údermi a podobne. Čo mi už v podstate príde aj tak ako nezmysel, pretože ak už niekoho zasiahnem, tak mu to všetko môžem rovno zablokovať. Najs.
avatar
Mikoto Hyūga
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 16. 06. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Techniky Mikoto

Příspěvek pro Hashiru Senju za Sun Jul 29, 2018 7:59 pm

POVOLENO

______________________________________________________________________________________

Techniky:

D
Shunshin no Jutsu
Shokuton: Konoha Shuriken
Doton: Iwagakure no jutsu
Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu
Kage Shuriken no Jutsu
C
Kuchiyose no Jutsu (Slimáci)
Tsutenkyaku
Chakra enhanced strenght
Chakura no mesu
Shokuton: Tsuiseki hoshi no jutsu
Chakra Transfer no jutsu
B
Saikan Chūshutsu no Jutsu
Kage bunshin no jutsu
Fuuton: Shinkuuha
Fuuton: Shinkuujin
Shokuton: Sasayaki
Byakugou: Fuuton no yoroi

A
Shosen no jutsu
Katsuyu: Moryojika
Shokuton: Shokuryuu no jutsu
S
Byakugou no inBody:

NIN - 5
TAI - 3,5
GEN - 2
INT - 4
SILA - 5
RYCHLOST - 4
ČAKRA - 4
RUČNÍ PEČETĚ - 2,5
TOTAL 30Učím se:

Ninpou Sozou Saisei: byakugou no jutsu - 30.8.
Fuuton: Kazeryudan no jutsu B rank - do 29.8
avatar
Hashiru Senju
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 25. 04. 16
Age : 25
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Techniky Mikoto

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru