Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Toppu

3 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Sídlo klanu Toppu - Stránka 2 Empty Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Toshio Toppu Fri Apr 16, 2021 7:11 pm

First topic message reminder :

Sídlo klanu Toppu

V aktuálnom stave sa jedná výlučne o rozľahlý trávnatý pozemok nachádzajúci sa v južnej časti Tsukiyami neďaleko prístavu. Hranice pozemku z jednej strany tvorí pobrežie a vačšej zostatkovej časti lemujúce kamenné opevnenie hradby. Na pozemku sa zatiaľ nenachádzajú žiadne budovy, rovinatý terén však dovoľuje všestrannú možnosť ďalšej výstavby.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down


Sídlo klanu Toppu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Toshio Toppu Wed May 05, 2021 5:03 pm

Netrvalo dlho, než sa od neho Rin odtiahla o krok a tak ho uvoľnila zo svojho zovretia. Mohol tak stiahnuť ruky späť k telu a založiť si ich na hrudi. Chrbtom opretý o vlastný múr mal tak všetko pohodlie na to, aby mohol počúvať všetko, čo si pre neho pripravila a, že z jeho pohľadu to bol poriadne obsiahli monológ. Sám už tak dlhú dobu nerozprával toľko, nie to ešte konverzoval s niekým iným.
,, Poznáte skutočne málo shinobi... honosil som sa ja technikami pri našom prvom stretnutí? Pýšil som sa pokorenými hordami nepriateľov, ktorý mŕtvolami som kráčal? Za zvukov zvonov a hromu som snáď ja sám bol ten, kto svoje meno svetu vyhlasoval?" spýtal sa jej len tak, avšak na tieto otázky nepotreboval odpoveď, pretože rovno k tomu pokrútil hlavou.
,, Neľutujem jediného prežitého dňa, nevyčítam si jediný skutok ktorý som kedy vykonal a nemenil by som jediného zranenie, ktorými bolo moje telo poznačené. Pretože to je cesta shinobi, ktorá sa v klane traduje. Bolo mojou povinnosťou sa tou cestou oddať a vzdať sa všetkého ostatné. A ja som tak urobil. Nie pre seba, nie pre klan, ale pretože to tak proste je. Svoj život so si zvolil sám." dodal a urobil krok dopredu smerom k nej, keď už tak k nemu opätovne nasmerovala pohľad a tento raz pre zmenu on narušil jej osobný priestor.
,, Senpai, nie je hanba, že vás svet skazil a z cesty shinobi ste zbehla na dráhu profesijného ninju a poddala sa pocitom... len je to nepríjemné, keď máte byť senpai." pokrčil ramenami s absolútne maličkým náznakom úsmevu, keďže pošťuchovanie si odpustiť nedokázal. Jeho myšlienkové pochody a filozofické presvedčenie siahalo oveľa hlbšie a do ešte hlbších vôd temnoty, než by bolo prijateľné aj v spoločnosti shinobi. A rozhodne by sa to asi nie príliš dobre počúvalo druhý deň od príjazdu na neznáme miesto. Ale tu to však nekončilo, všimol si, že od ich posledného spoločného stretnutia sa neprezliekla a neodolal príležitosti.
,, Ako si prajete senpai, pre prípad, žeby sa ma niekto spýtal po pravde odpoviem, že máte pre moju osobu výraznú slabosť a na pohľad, ako sa vraví... sa vám z mojej prítomnosti nezapaľujú len lýtka, ale rozpaľuje srdce samou túžbou." dodal, pretože pri ich poslednom stretnutí, keď si bral od nej zapečatenú ampulku jej na oplátku do kimona vsunul malú guličku vychladnutej lávy. Tá teraz začala zvyšovať svoju teplotu a vyžarovať vyššiu dávku tepla, pričom pomaly zachvátila kimono plamienkami.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Hashiru Senju likes this post

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed May 05, 2021 5:27 pm

Ke své smůle měl Toshio pravdu - opravdu jsem se od předchozí mise nepřevlékla, pokračovala jsem přímo k němu dokončit naši konverzaci. To ovšem znamenalo, že v mém kimonu zůstala nejen jeho lávová kulička, ale také můj summon Imi. Imi byl menší had pokrytý blankytně modrými šupinami, kterého jsem často přivolávala jen pro jeho společnost, v průběhu služby jsem ho ale měla u sebe především díky jeho schopnosti ovládat Doton, díky které se mohl rychle "prohrabat" až na druhý konec vesnice, kdyby bylo někomu potřeba předat nějakou zprávu.

Když kulička začala vyzařovat teplo, nevšimla jsem si toho jen já, ale i Imi, a jelikož měl jako každý had velmi rád teplo, okamžitě se vydal jejím směrem. Na pohled to ani nebylo znát, pouze se mi zavlnil rukáv. Tedy až do chvíle, kdy kulička začala pálit víc a víc. V tu chvíli ji prostě použitím Dotonu obalil tvrdou zeminou, vzal do tlamy a vyplazil se z mé kapsy, zatímco ji drtil v zubech na drobné částečky prachu padající na zem.

"Jako malé dítě. A to jsem ani nestačila odpovědět."
Založila jsem ruce na hrudi a s povzdechem jsem zavrtěla hlavou, zatímco se Imi (už ne pod kimonem, ale přes něj) šplhal po mém těle, podél pasu až skončil hlavou za mým krkem a většinou těla přes ramena. Spolu se mnou se díval Toshiovi přímo do očí, narozdíl ode mě ale nevypadal zrovna pobaveně, pokud se to u hada dá vůbec říct - a to ani nemluvím o tom, jak nepřátelsky po celou dobu syčel.
"Jestli mě tolik chcete vidět bez kimona, stačilo říct."
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 09. 04. 21
Age : 27
Location : Kaminari no Kuni

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Toshio Toppu Wed May 05, 2021 6:51 pm

Plánovaný zámer, ktorý Toshio mal bol absolútne zmarený a to stvorením o ktorého existencii nemal, ani len najmenšieho tušenia.
,, Keď si predstavím, že s týmto na sebe objímala to dieťa... keď si predstavím, že s týmto na sebe objala aj mňa... v podstate ja ani len netuším odkiaľ taký veľký had vyliezol a kde sa mohol schovávať, že som jeho prítomnosť nezaznamenal." sklamane premýšľal Toshio nad absolútne fatálnym neúspechom, ktorý na sebe nenechal poznať. Otočil hlavu mierne do boku, aby sa pozrel na nebezpečne a výhražne syčiaceho hada, ktorý obmotával Rin. Nie žeby mal averziu voči hadom, no tá scenéria mu dva razy príjemná nebola.
,, Moje sklamanie je väčšie, než tvoj hnev." odvetil smerom k hadovi a vrátil sa pohľadom k Rin. V hlave mu však preblesklo príliš veľa spomienok v ktorých sa hady vyskytovali, či už ako súčasť jeho tréningu prežitia alebo ako nebezpečný nepriateľ na misii. Toshio sa len pozrela bez slova na Rin a zhlboka sa povzdychol. Jedným pohybom si vyvliekol ruku z rukáva a jeho plášť potom skĺzol po jeho druhej ruke do otvorenej dlane. Ten zovrel a prehodil hore na vrchol múru.
,, Ten summon skazil všetku teatrálnosť, ktorú dokážem v svojom "poškodenom stave", ako ste vravela, nazhromaždiť. Ale uznávam porážku a preto sa toho svojho vzdávam." odvetil a zodvihol ruky podobne ako pred chvíľou mierne do vzduchu. Že nemal na sebe ten plášť aspoň chvíľu ho tešilo, z viacerých dôvodov.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed May 05, 2021 7:06 pm

"To bych neřekl," zasyčel Imi s jantarovýma očima stále upřenýma přímo na něj, kdyby si náhodou ještě něco dovolil. Podrbala jsem ho za hlavou jako kdyby to byl pes. Jako jeden z mála hadů uměl i mluvit - další překvapení pro Toshia.

"Toshio, tohle je Imi, Imi, Toshio, seznamte se," neodolala jsem troše teatrálnosti alespoň já, zatímco jsem překvapeně sledovala, jak si sundává plášť. Nedokázala jsem si to logicky nijak odůvodnit. "Když se mu nepodařilo svléknout mě, svléká sebe? Ne, že by v tom kabát a kimono měly stejnou váhu." Na vteřinu jsem pozvedla obočí. Nezdálo se, že by mě jeho gesto nějak zvlášť dojalo.
"Ani trochu sssssse mi nezamlouvá." 
Imi mi z krku skrze kimono sklouzl zpět do rukávu, kde se obmotal kolem mé ruky a tím jeho aktivita zjevně skončila. 
"Naladit tyhle dva na stejnou notu ještě bude spousta práce."

Co lepšího pro tvorbu celoživotních vazeb než mise?
"Měli bychom vyrazit do kanceláře, máme před sebou nejen další misi, ale i důležitá jednání o budoucnosti naší organizace. Přemýšlela jsem už i nad naším názvem," přecházela jsem nonšalantně podél Toshiovy zdi. Zjevně mi to pomáhalo utřídit si myšlenky. "Ansatsu Senjutsu Tokushu Butai. ANBU. Co Vy na to?"
Bylo to tak jako tak mé rozhodnutí, ale zdálo se, že jsem byla otevřená i případné kritice. Jestli jí byl otevřený i v mém rukávu stočený Imi ale nebylo možné odhadnout.

@note: Ansatsu Senjutsu Tokushu Butai | Special Assassination and Tactical Squad
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 09. 04. 21
Age : 27
Location : Kaminari no Kuni

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Toshio Toppu Wed May 05, 2021 8:06 pm

Vzájomné antipatie medzi hadom a Toshio boli zjavné a očividné. Ani jeden sa nepozdával tomu druhému v žiadnom ohľade. Keďže sa had stiahol pod jej kimono, už vedel ktorej časti jej tela pri ďalšej chvíľkovej slabosti v podobe objatia sa bude musieť vyhnúť. Jeho gesto s odložením kabátu sa však nestretlo s pochopením, vyzeralo to viac, že to spôsobilo viac podozrenia. V Toshiovom podaní však nešlo o gesto porážky a uznania, ale o skutočnosť, že vo vrecku schovával niečo, čo ho už niekoľko hodín pekelne pálilo a ranilo. Mať to zo seba dole bola pre neho fyzická úľava. Rin však spomenula potenciálnu misiu a absolvovanie cesty do kancelárie hradu.
,, Ste vo velení, senpai." odvetil Toshio pri jej otázke a sledoval ju pohľadom, ako sa prechádzala popri novo vytvorenom múre. Kým ona však premýšľala nad názvom organizácie, on stihol zaceliť dieru v múre, ktorou chcel predtým deklarovať, že bránu nepotrebuje. Tak ostala integrita múru nedotknutá.
,, Ale s názvom súhlasím. Vystihuje presne cieľové zameranie náplne práce, ktorú by mala mať organizácia na starosti a prezentovaná skratka je jasná, jednoducho vysloviteľná, nezameniteľná a takpovediac aj pomerne chytľavá... ANBU. Ale rozhodne to prípadného znaku organizácie odmietam nominovať hadie prvky." zanalyzoval a nakoniec si neodpustil menšiu podpichovačnú frázu.
,, Stále mi však pripadá ANBU, ako len striktný koncept, ktorý ešte ani neexistuje. Priestory máme? Zastrašenie vedením? Financie a zdroje? Logistiku a organizačné záležitosti vyriešené? Pravidlá, zásady, výnimky a základné ustanovenia chodu organizácie? Verbovacia stratégia a výcvikové postupy a školitelia?" nadhodil na raz v jednom momente len časť otázok, ktoré mu anskočili v halve a na ktoré dúfal, že má Rin aj odpoveď.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed May 05, 2021 8:24 pm

"A kvůli tomuhle jsem si ho vybrala."
Přehršel otázek byl pomalu delší než nás předchozí dialog a přesto byla každá otázka k věci a každá poznámka zásah do možných slepých míst. Viditelně mě to potěšilo, podobně jako jeho souhlas s naším novým názvem.
"ANBU," vyslovila jsem to jako kdybych si ještě zkoušela, jak to zní. "Jedna otázka má jasnou odpověď."
Názvosloví se zjevně zalíbilo i Imimu, jelikož konečně přestal rozhořčeně syčet - a nebo se v mém rukávu ponořil do říše snů. Kdo ví?

"Zbytek je prozatím z velké části koncept zatím jen v mé hlavě," pokrčila jsem rameny. "Financování samozřejmě máme, s Hashirem jsme Tsukiyamě zajistili jisté zlaté doly." 
Zdálo se, že na tento úkon jsem obzvláště pyšná. A aby ne - financování organizace, jakou jsme měli na mysli, nebude jednoduché, byť prozatím čítala pouze dva členy.
"Co se týká zastřešení vedení, to je v našem případě poměrně zvláštní otázka. Řekla bych, že stojíme spíš mimo než abychom byli umístění v klasické hierarchii vesnice," v zamyšlení jsem se pomalu vydala podél zdi směrem k vesnici. Ještě jsme byli dostatečně daleko od ostatních obydlí na to, abychom mohli probírat i takto choulostivé záležitosti. "Hashiru to formuloval tak, že naším úkolem bude chránit Tsukiyamu ze stínu. Jsme svým způsobem posledním ochranným prvkem, kdyby všechny ostatní, ty viditelné, selhaly."
Pravidla, zásady, verbování, to vše bylo na nás. Svým způsobem to bylo skutečně fascinující, stát u zrodu něčeho, co mělo tak obrovský potenciál. S hlavou hrdě vzhůru jsem jasně dávala najevo, že se dané výzvy vůbec neobávám, právě naopak. Kráčím jí vstříc.

// oba Přesun
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 09. 04. 21
Age : 27
Location : Kaminari no Kuni

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru